MODE M&S maakt mode betaalbaar Namen kwal'ificqtiestriid pas zaterdagmorgen bekend Wild card voor Neder Oosting WOENSDAG 7 VIAART 1984 10-125 Cape in polyester/ katoen inde kleuren blue, grijs en khaki. Mt S, M, L e„ XL Chintz hlouson met uitritsbare mouw in diverse modische kleuren. Mt36/48 Katoenen parka met afgezakte mouw in wit, khaki en blue. KRIMPEN - In sportcentrum Tingen- ijssel wordt komend weekend het kwali- ficatietoernooi ge- speeld van Ahoy*We- re Id tennis 1984. In totaal 32, spelers zul- len in de Krimpense hal strijden om vier plaatsen voor het hoofdtoernooi. Omtrent het deelnemers- veld is nog niets met ze- kerheid te stellen. Ver- wacht wordt dat, gezien het sterke deelnemers- veld voor het hoofdtoer nooi, veel internationale cracks naar Krimpen a an den IJssel zullen komen. Vorig jaar speelden onder andere Peter Fleming, Stephan Edberg en John Sadri in het kwalificatie- toernooi. Dit keer beho- ren Chip Hooper, Pat Cash en Fritz Buehning tot de gegadigden, maar pas zaterdagmorgen (als de inschrijftermijn af- loopt) is hun deelname zeker. De Nederlander Menno Oosting heeft de toemooi-organisatie een zogenaamde „wild card'* gekregen voor het kwali- ficatietoernooi. Voor de wedstrijden in Krimpen zijn in totaal vier van die vrijkaarten beschikbaar. Alle andere deelnemers plaatsen zich aan de hand van de computercanglyst; alleen de hoogst geno- teerden mogen meedoen. Voor het hoofdtoernooi in sportpaleis Ahoy' wor- den onder anderen Ivan Lendl, Guillermo Vilas, Jimmy Connors, Johan Kriek en Gene Mayer ver- wacht. De wedstrijden in Rotterdam beginnen maandag 12 maart. Het toernooi in Krimpen aan den IJssel begint zaterdag 10 maart om 10.30 uur; zondag gaat de eerste partij om 11.00 uur van start. Parkeren Bezoekers van het kwali- ficatietoemooi moeten rekening houden met ex tra verkeersmaatregelen. Het parkeerverbod op de Krimpenerbosweg blijft van kracht. Automobilis- ten kunnen het best hun auto parkeren op het par- keerterrein by de Vyver- flat. De toegangsprys voor het kwalificatietoer- nooi bedraagt f.6,00 voor den dag en f.9,00 voor beide dagen. Vorig jaar bezochten cir ca 2300 mensen het kwa- lificatietoernooi in Krim pen aan den IJssel. Ook dit jaar worden extra tri bunes geplaatst om zo- veel mogelyk mensen in de gelegenheid te stellen, het toernooi te bezoeken. Vrydag 9 maart vindt de loting plaats voor het hoofdtoernooi in Ahoy*. Linda van Dyk, actrice bekend van haar rol als Anna van Buuren, echt- genote van Willem van Oranje, zal de officiele handeling verrichten. Fritz Buehning. ieh van de gegadigden voor het kwalificatietoemooi. Pas zaterdagmorgen zal zeker zijn, of hij naar Krimpen komt. Uit de lente-collectie M&S

Schiedams Nieuwsblad | 1984 | | pagina 4