MR Meubelboetiek 890.- euroet Schiedams Nieuwsblad S| Teerstoof biedt toneel en cabaret Robert Paul show Trooster wint viswedstrijd Lammetjes kondigen nieuw voorjaar aan m Heropend: CENTRALE VERWARMING AIRCONDITIONING TUNESIE MONASTIR /ncl reizen WOENSDAG 21 MAART 198'4e 12-511 Henk van Ulsen Poppenspel RIJNMOND/WEST COMBINATIE Hommage a Martin Nicholas Cleobury Mooie vormen Martinair^0r t/d>s De Jordqqn herleeft in Passage Theater SCHIEDAM - Nooy's Volkstheater brengt zaterdag 24 maart het stuk ,J>e Jordaan" in het Passage Theater. Na afloop van de voor- stelling wordt in de foyer een groot Jordaanfeest gehouden tijdens welk tante Leen enige van haar succesnummers zal zing- en. Voor de muziek zor- gen het trio Wim van den Velde en het draai- orgel „De Zwaluw". In het door Nooy's Volks theater gespeelde toneel- stuk zijn gedeelten uit de vierdelige epos De Jor- daan van Israel Querido verwerkt. Een en ander werd in een nieuw jasje *Herman Finkers. gestoken door een wat gedurfder taalgebruik en modernere liedjes van Jaap van der Merwe. In „De Jordaan" treden vele bekende acteurs en actrices in het voetlicht waaronder: Carry Tefsen, Dick Rienstra, IJf Blok- ke.r, Maxim Hamel en Hanny Vree. De voorstelling begint om 20.15 uur. De toe- gangskaarten kosten f.20,-, f.l7,50, en f.15,-. Houders van een C.J.P. of Pas 65 krijgen f.2,50 reductie. Wie een kaartje voor het stuk koopt, heeft gratis toegang tot het om 23.00 uur begin- nende Jordaanfeest. Gedurende dit feest zal in de foyer van het Pas sage Theater een stukje Jordaan tot leven komen. Hiertoe zullen onder meer enige Amsterdamse gevel- tjes, een bloemenkraam, fruittent, haringkar en kraampje met lompen en metalen worden neerge- zet. Verder zal men er kunnen luisteren naar Jordaanse muziek en een wedstrijd 'Plat Amsterdamspraten*. .Wie niet naar het toneel- stuk maar wel naar het feest wil betaalt f.10,- toegang. Kaarten kunnen telefo- nisch worden gereser- veerd via nummer 269563 of 262987 (tussen 9.00 en 17.00 uur). „De Diana Ros show" is de titel van het knotsgek- ke programma waar Her man Finkers vrijdag 23 maart mee op de planken van de Teerstoof ver- schijnt. *Carry Tefsen en Maxim Hamel in ,,De Jordaan Finkers staat er om be- kend absurde verhalen zonder enige logica aan elkaar te kunnen praten. De kaarten voor de voor stelling kosten f.10,-. Houders van een C.J.P. betalen f.7,50 toegang. De acteur Henk van Ulsen brengt zaterdag 24 maart het solo toneelstuk „Wat wil die Rotterdammer" in De Teerstoof. In dit op het leven van Desiderius Erasmus geba- seerde stuk wordt onder andere gebruik gemaakt van teksten uit 'Lof der zotheid' en 'Samenspra- ken'. De toegang bedraagt f.l 2,50. Houders van een C.J.P. betalen f.10,-. De voorstellingen in De Teerstoof beginnen om 21.00 uur. De foyer is vanaf 20.00 uur geopend. Kinderen van circa 4 tot 10 jaar kunnen zaterdag- middag om half drie in De Teerstoof gaan kijken naar „De vos Reinaard" van het poppentheater De Trekwagen. De kaart- jes voor de voorstelling kosten f.3,50. Plaatsbewijzen voor de programma's in De Teer stoof kunnen worden ge- reserveerd via de V.V.V. Schiedam, telefoon 733000 en (vrijdag- plus zaterdagavond) via het theater, telefoon 269455. zakennieuws, SCHIEDAM- De MR Meubelboetiek aan de Hoogstraat 172-174 is donderdag 15 maart her opend. Voorafgaande aan dit feestelijke gebeuren onderging de zaak een ware inetamorfose. Zo- wel uiterlijk (hetgeen onder andere zichtbaar is aan de gemoderniseerde gevel) als innerlijk (door middel van totaal nieuwe collecties meubelen). Verreweg het grootste deel van de vier etages tellende meubelboetiek is gevuld met manou en ro- tan meubelen in allerlei stijlen. Wat de kleur be- treft kan de klant kiezen uit eeriijk naturel, stijlvol donkerbruin of wit en de vrolyke tinten rood, geel, blauw en groen. Voor de bekleding van de kussens beschikt men over een uitgcbreide collectie bjj- passende stoffen. Aangezien het kasten- programma volop gele- genheid biedt tot aan- en opbouw is het iedereen mogelijk een geheel 'ei- gen* interieur samen te stellen. De heer Vintges van M R Meubelboetiek: „We zijn er van uit gegaan dat mer. in de kasten alles moet kunnen bergen wat men dirigent solisten uit Het Nederlands Kamerkoor en Het Nederlands Kamerorkest werken van Frank Martin (1890-1974) vrijdag 23 maart - 20.15 uur De Doelen. Rotterdam kaarten f 17 .50 Pas-65 f 12.50 - CJP f 7 50 nko Het Nederlands Kamerorkest De gemoderniseerde gevel van MR Meubelfabriek. wil. Zo zal de een er een stereo-installatie in kwjjt willen en de ander een televisie of baT". Nader ingaand op de, naar zijn mening, positie- ve punten van manou en rotan meubelen zegt Vintges: „Doordat je alle constructies er van ziet kan je met dit materiaal niet knoeien. Verder is het makkelijk te verplaatsen, want het is vrij licht en kunnen er omdat het zo buigzaam is dingen mee gedaan wor den die met andere mate- rialen nooit zouden luk- ken. Goed voorbeeld daarvan zijn de diverse schitterend gevormde ta- fels en stoelen". Naast banken, kasten, ta- fels, stoelen, bedden en allerhande klein-meube- len in manou en rotan verkoopt MR Meubelboe tiek tegenwoordig ook meubelen van een ander soort materialen, waar onder geloogd grenen, die zich goed. met manou en rotan laten combine- ren. Wie eens een kijkje in de MR Meubelboetiek wil gaan nemen kan daartoe terecht van dinsdag tot en met zaterdag van 9.00 tot 18.00 en op de koop- avond van 19.00 tot 21.00 uur. Lid van de *ig«men« veremging voor de centrale verwarmmgt n luchtbehandelings-industrie GRIFFIJN MERCURIUSSTRAAT 41. TEL. 34.21.63, VLAARDINGEN VLAARDINGEN - De ras-artiest Robert Paul brengt op vrijdag 30 maart zijn liedjes, sketches en korte con ferences in de Stads- gehoorzaal. Vorig jaar stond hij al met dit solo-programma voor een uitverkochte zaal, Vlaardingen was enthousiast over de veelzijdigheid van de- ze Amsterdammer. In deze theatershow treedt de danseres Eileen Egas als gast op, zij is Roberts part ner in een aantal nummers. De Robert Paul Thea tershow, een vrolijk eigentijds programma, begint om 20.15 uuri Kaarten' zijn verkrijg- baar aan de kassa, Schiedamseweg 51a. VLAARDINGEN - Aan het Voedingskanaal werd zondag jongstleden de laatste viswedstrijd ge houden uit een serie van drie om het kampioen- schap van "de Pickers". Op initiatief van Kees van der Zouwen en Jaap Muda werd een kampioenschap georga- niseerd waarna een korps gevormd zal worden van de eerste vijf winnaars. Dit team zal dan deelne- men aan het kampioen schap van "Vlaardingen en Omstreken". De vissers die deelnamen aan de laatste wedstrijd troffen goed weer. Om een our klonk het eind sig- naal en werd de vis ge- wogen. Ronald Trooster die de eerste twee wed- strijden geen vis had ge- vangen, maakte dit ge heel goed met een vangst van bijna dertien kilo. De totaalstand luidt: Eerste Ronald Trooster met 12.950 gram, hij ontving een bokaal en een geldprijs, tweede Peter van der Raad met 10.240 gram, derde Ghenne van Rumste met 6.750 gram "parima", vierde Paul Gelderblom 5.970 gram, vijfde Bertus Lowes met 5.850 gram en zesde Jaap Otte met 5700 gram. 11 -daagse vliegreis. vertrek op 12 mei. met verblijl in hotel Sahara Beach, op basis van half pension. 2 pers. kamer met bad', balkon en uitzicht op zee. is er al vanaf per persoon. exklusief veel extra kinderkorting. inklusief '5-sterren-vliegreis' van vraag uw reisadviseur het zomerprogramma vol nog betaalbare vliegvakanties van Zuadptoin Hoog 425 Tel. OlO-B11133* Rotterdam Zuid Peatortedi|k 47 Tel. 01O-161100* Pemie-Rl Vandaags woensdag 21 maart, begint de lente van 1984. A fgelopen weekend hebben we al een voorproefje gehad van zonnig voorjaars- weer. Langzaam gaat de natuur ontluiken en zal het groe- ne gras en loof rondom de stad weer de kop op- steken. Vee, mensen kunnen dichtbii liuis genieten van een stukje puur. natuur. Komend weekend gaat bovendien de zomertijd in. In de nacht van zater dag op zondag worden klokken en horloges weer een uur vooruit gezet. Dat betekent dat er 's avonds meer tijd (en licht) zal zijn voor spor- ten, fietsen of wandelen in de omgeving. Of om zomaar, op terras o f gras- veld bij het huis, te genie ten van een uitzicht. rrm m a smt

Schiedams Nieuwsblad | 1984 | | pagina 9