Cocos 0.70 Fancy- fair in Kethel Sport- en spelinstuif in de buitenlucht Schiedams NieuwsMad Seth Gaaikema met 'Het Orakel' Blauwe Brug Huldiging Trainer voor SVV in CENTRALE VERWARMING AIRCONDITIONING ,Senectute' DIEVEN AANGEH0UDEN WOENSDAG 4 APRIL 1984 14-50* Wat nu Nanou Het Orakel VINCENT V.D. BOSCH MERCURIUS8TRAAT 41, TEL. 34.21.63, VLAARDINGEN Travestie-shows in Voor de aanvang van de topper tussen HVO en Satelliet, aanstaande za- terdag zal Kees Schilder gehuldigd worden voor het spelen van zijn 350 ste wedstrijd voor HVO Schilder is al vanaf 1963 lid van HVO en bereikte in 1972 het eerste elftal. In deze periode beleefde Schilder diverse hoogte- en dieptepunten. Een dieptepunt vormde de degradatie in 197° naar de vierde klasse. Ho pelijk wordt HVO onder leiding van Kees Schil der dit jaar kampioen en wordt die degradatie weer ongedaan gemaakt. Alles lijkt erop dat dat zal lukken in dit seizoen Met acht punten voor- sprong kan de ploeg van trainer Ger Pijl het kam- pioenschap niet meer ontgaan. SVV is erin geslaagd een nieuwe trainer aan te trekken. Dick Buitelaai wordt in het nieuwe sei zoen de verantwoordelij- ke man op het Harga- terrein. De 45-jarige Buitetelaar is al vi'er jaar hulptrai- ner bij NAC in Breda Verder is Buitelaar al vele jaren hoofdcoach van het nationale militaire elftal en was in het verleden werkzaam bij Nieuw Lekkerland en NSW theater De Teerstoof *Misty, ofwel Nico van Geerenstein. SCHIEDAM - In theater De Teerstoof aan de Nieuwstraat kan men dit weekeind een tweetal travestie-shows bekijken. Het eerst, vrijdag 6 april, verschijnt de bij velen reeds bekende Margreet Dolman (Paul Haenen) op het podium. Zij vertelt in haar programma over allerlei schokkende erva- ringen, zingt chansons en voert talloze telefoonge- sprekken. Tussen dit alles door wordt het laatste nieuws nauwlettend in de gaten gehouden. Zaterdag 7 april wekt de Rotterdammer Nico van Geerenstein de goud- blonde vamp Misty tot leven in De Teerstoof. Gedurende het program ma brengt Misty chan sons, schlagers en songs uit de vijftiger jaren van onder andere Marlene Dietrich, Eartha Kitt en Billy Holliday. De muzi- kale begeleiding wordt verzorgd door The Sun day Evening Ensemble. De voorstellingen in De Teerstoof beginnen om 21.00 uur. De foyer is vanaf 20.00 uur open. De kaarten kosten f. 10,- (voor Margreet Dolman) en f.12,50 (voor Misty). Houders van een C.J.P. krijgen f.2,50 reductie). Het poppentheater Mus- quit speelt zaterdagmid- dag om half drie het stuk „Wat nu Nanou" in De Teerstoof. Nanou is een flinke kater die vindt dat hij veel be- langrijker is dan Fred, de rups. Vandaar laat hij zich ook heel makkelijk voor het karretje spannen van Madam Spruiteduit, die Fred liever kwijt is dan rijk. De voorstelling isgeschikt voor kinderen van circa 4 tot 10 jaar. De kaartjes kosten f. 3,50. Reserveringen voor de pfogramma's in De Teer stoof kunnen geschieden via de V.V.V. Schiedam, telefoon 733000 en op vrijdag- en zaterdagavond *Seth Gaaikema brengt ,.Hct Orakel" in het Passage Theater (foto: Jan Swinkels). via het theater, telefoon 269455. Seth Gaaikema verschijnt woensdag 11 april op de planken van het Passage Theater met „Het Ora kel". In dit programma praat en zingt Seth over het lot dat de wereld wacht. Als Goeroe van de Twijfel maakt hij daarbij gebruik van koffiedik, glazen bollen, hand- en kaart- lezen, geloof en bijgeloof De voorstelling begint om 20.15 uur. De kaar ten kosten f.20,-, f. 16,- en f.12,50. Houders van een C.J.P. of Pas 65 krij gen f.2,50 reductie. Re serveringen kunnen, tus sen 9.00 en 17.00 uur, geschieden via de tele- foonnummers 269563 en 262987. SCHIEDAM - In het wijkcentrum De Blauwe Brug aan het Bachplein wordt woensdag 18 april een Bruidsbeurs gehou den. Deze omvat een tweetal modeshows en diverse standjes waaraan informatie verkrijgbaar is. Het geheel wordt om- lijst met levende muziek. De avond begint met een modeshow van 'De Bezi- ge Bij* tijdens welke kle- ding voor bruidsmoeders en overige familieleden getoond wordt. Ook de nieuwe zomermode komt voor de pauze aan bod. Na de pauze showen 'Thomas Caroline' door hen ontworpen bruidskleding. Tussen dit alles door gceft 'Addy Haarmode' kapdemonstraties en toont 'Gold Recycling Schiedam' exclusieve sieraden. Andere deelnemers aan de mini-beurs zijn: Leo van Gelder (fotografie), Manege Chardon (wiens trouwkoestsen in de hal van De Blauwe Brug te zien zullen zijn). Van Dalen (schoenen), Robal (drukkerij en trouwser- vice), de Schotse Poort (die de bezoekers aller lei lekkere hapjes pre- senteerd) en Bloemsier- kunst NiJo (uit Vlaar- dingen). De Bruidsbeurs begint om 20.00 uur. De Blau we Brug is vanaf 19.30 uur toegankelijk. Toegangskaarten zijn a f. 10.- per persoon (dit is inclusief twee consump- ties) verkrijgbaar bij de deelnemende winkeliers. ROTTERDAM - In ver- band met diesfstal uit vi- trines van computerspel- letjes en radio-apparatuur, is door de politie de 25- jarige M.G.B., de 23iari- ge H.V. en de 20-jarige P.J.H. aangehouden. Eer- der was al de 37-jarige J.L.S. gepakt. Ze „kraak- ten" de warenhuis-vitri- nes met een valse sleutel. De totale buit bedroeg ongeveer 30.000 gulden. Volgens de politie kocht men van de buit heroine. is een natuurprodukt uit het Caraibisch gebied. Daarvan maken wij overheerlijke cocosmacronen. 10 dagen lang voor Ontdek ook ons eigen fabrikaat paaseitjes. banketbakkerl) Westtrankelandsestraat 93 Tel. 268883 ROTTERDAM Andre Hazes, ongetwijfeld een van de populairste zangers van ons land komt zaterdag 7 april aanstaande een optreden verzorgen op het Beursplein. Het programma begint om circa 13.00 uur. Lid van da algamana varcntgmg voor da cantrala varwarmingt an luchtbahandalinga-induftria GRIFFIJN SCHIEDAM Het ge- mengd koor „Senectute" geeft vrijdag 13 april een concert in het Passage Theater. Kaarten voor deze uit- voering zjjn a f. 7,50 ver krijgbaar bij: A.v.As, Boerhavelaan 4 b, tele foon 733284, J.v.d.Klink Bachplein 338 telefoon 715846 en het Passage Theater telefoon 269563 SCHIEDAM - De door de Werkgroep Vastenac- tie Schiedam-noord geor- ganiseerde fancy-fair ten bate van Namibische vluchtelingen heeft een bedrag van circa f 7.000,- opgeleverd. „We zijn dan ook best tevreden", liet een der leden van de werkgroep, de heer Delahaye desge- vraagd weten. „Zeker wanneer je je realiseert dat we zijn uitgegaan van een basis-bedrag van 25 cent per evenement is f 7.000,- heel wat. On- danks de flinke wind hebben we dus toch veel publiek getrokken. s SCHIEDAM De sport- instuiven van de Sport- raad voor de gemeente Schiedam die gedurende de wintermaanden in de Margriethal gehouden zijn, vinden met ingang van april in de buiten lucht plaats. De sport- en spelinstuif voor dames wordt elke woensdagochtend, van 9.00 tot 11.00 uur, ge houden bij de handbal- vereniging D.W.S. in het sportpark Thurlede. Er wordt onder meer aan- dacht besteed aan vol- leybal, handbal, korfbal, badminton en lichamelij- ke oefeningen. Fanatiekere sportbeoefe- naars kunnen meedoen aan een joggingprogram- ma. Er is was- en kleedge- legenheid en gratis kin-' deropvang. De sport- en spelinstuif voor senioren (vanaf 18 jaar) wordt tijdens de zomermaanden in het Beatrix park gehouden. Iedere woensdag, tussen 19.30 en 21.00 uur, komen diverse sporten aan bod zoals play-fit- hockey, volleybal, trim- men en joggen. Er wor den twee groepen ge- vormd. Een voor de echte doordouwers en een voor degenen die het wat rustiger aan willen doen. Men start bij de kanti- ne van de voetbalver- eniging Martinit in het sportpark Thurlede. Er is was- en kleedgelegen- heid. De deelnamekosten aan de instuiven bedragen f.2.50 per keer. Men hoeft zich niet vooraf op te geven. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot Bureau Sportzaken, telefoon 260500, toe- stel 287.

Schiedams Nieuwsblad | 1984 | | pagina 5