bondsspaarbank Bloeiende Femina Die Lustige Witwe inTheater Zuidplein vVOENSDAG 10 OKTOBER 1984 41 127 ledereen die nog geen spaarrekening heeft bij de bank met de S, kan nu na het openen van een nieuwe spaarrekening, zijn/haar portret laten tekenen of in silhouet laten knippen. De tekenaar komt op de volgende kantoren: Lange Nieuwstraat 195 van 9.00-11.00 en van 16.15-18.00 uur. Mgr. Nolenslaan 412 van 11.15-13.00 uur. Rembrandtlaan 41 van 14.00-16.00 uur. De silhouetknipper komt op de kantoren: Lange Nieuwstraat 195 van 14.00-16.00 uur. Van't Hoffplein 8 van 9.00-11.00 uur. Mgr. Nolenslaan 412 van 16.15-18.00 uur. Louis Zimmermannplein, hoek Peter van Anrooylaan van 11.15-13.00 uur. Prachtkalender gratis. Ons Wereldspaardag- geschenk ligt weer voor u klaar: de populaire Spaarbank-' kalender. De 1985-kalender is mooier dan ooit. Hij toont 13 bekende kinderspelen. Schitterend getekend, in kleur, door Rolf de Bruin. Vrolijke en toch ook vertederende platen, om in te lijsten zo mooi. U kunt de kalender afhalen in de week van 15 t/m 19 oktober a.s. zolang de voorraad strekt. Kom dus gauw naar de bank met de S. r. Pius een pakket kinderspeelgoed. Nog een Wereldspaardag- verrassing, voor iedereen die nog geen spaarrekening bij de bank met de S heeft. Een pakket met allerlei attributen voor kinderspelen: tol zweep, springtouw, kleppers, knikkers en krijtjes. Kom gauw kijken naar dat pakket vol speelplezier. Als u tijdens deze week een spaarrekening opent met een minimum inleg van f 25 - ontvangt u eenmalig (zolang de voor raad strekt) dit pakket. Plus de Jeugdkalender. Prima discokalender op posterformaat. Doet't goed in je kamer als notitie- en verjaardagkalender. Gratis voor de jongeren zolang de voorraad strekt. Haal'm tijdens de Wereldspaarweek. Bij de bank met de S. Plus't boekje kinderspelen. Een leuk boekje waarin 20 bekende en minder bekende kinderspelen worden beschreven. Alweer gratis voor iedereen. (zolang de voorraad strekt) tijdens de Wereld spaarweek. Bij de bank met de S. V K Plus extra hoge rente op de Toprekening Een heel jaar lang 7% rente op elke f 500.- die u inlegt op de Top rekening. Omdat het Wereldspaardag is. En alleen maar zo lang de Wereld spaarweek duurt. Daarna is dit aan- bod onherroepelijk voprbij. Rond Wereldspaardag 1985 komt het be- drag met rente weer tot uw beschik- king. U merkt wel, extra voordeel bij uw spaarbank. U loopt geen enkel risico, u heeft geen kosten. Op tijd langskomen is dus de boodschap. Schiedam spaarbank i Vechtpartij Containerkraan breekt af sparen en kinderspel bij de bank p<0&M ROTTERDAM - De fa- miliebeurs Femina heeft vrijdag voor de 37e maal haar deuren weer wijd opengegooid en vele dui- zenden bezoekers hebben zich al kostelijk vermaakt. Deze 37e editie onder het motto „Femina wijst u de weg" lijkt al bij voorbaat een sukses te worden. Speciale aan- dachttrekkers zijn vooral de schitterende stand van de Groente- en Fruitvei- ling Zuid-Holland-Zuid er die van het Bloemenbu- reau Holland. Direkt na de opening werd er een nieuwe bloem ten doop gehou- den. Deze bloem was ver- noemd naar de TV-pre- sentatrice Tineke (Nooy) van Veronica. ,,Een schitterende witte roos waar ik verrukt van ben en eigelijk diep in mijn hart erg trots", al- dus Tineke in haar dank- woord. Waarna zij de roos doopte met cham pagne. Oe kweker de heer van Veen vertelde: ,,Ik ben met deze kweek in 1979 begonnen. De eerste kweekprodukten waren erg mooi, maar die ston- den maar drie dagen en dat is niet de bedoeling. Maar dit produkt is pri ma en erg sterk". ROTTERDAM Liefhebbers van operette- muziek kunnen tot en met zaterdag 13 oktober aanstaande in het Theater Zuidplein genieten van Frans Lehar's meesterwerk „Die Lustige Witwe". Een Weense operette met een humo- ristisch verhaal en bovenal melodieen waarvan de een nog mooier is dan de ander, zoals de wal- sen „Ballsirenen"„Lippen schweigen", het we- reldberoemde Vilja-liedhet romantische „Komm in den kleinen Pavilion", de meeslepen- de mars „Ja, das Studium der Weiber is schwer" en nog vele andere. De uitvoering is in handen van het jubilerende (40 jaar) Hofstad Operette, met medewerking van Jan Handerson als Danilo, ROTTERDAM - In een Hindoestaans ontmoe- tingscentrum aan de Van Helmondsstraat is de 31- jarige B.Meghoe neerge- soken. De man liep de steekwonden op tijdens een vechtpartij die door nog onbekende oorzaak ontstond. Hij behoorde tot een aantal feestvier- ders die in twee verschil- lende zaaltjes aanwezig was. De politie hield twee verdachten aan, de 29-jarige S B. en de 22- jarige R.R.S. uit Rotter dam. ROTTERDAM - Tijdens werkzaamheden is afgelo- pen donderdagavond op het haventerrein aan de Lloydkade de arm van een containerkraan afge- broken. De arm brak vier meter boven het schar- nierpunt af en viel op het kraanbordes van een Deense coaster. Persoon- Lijke ongelukken deden zich niet voor. Een onder- zoek naar de oorzaak wordt ingesteld.

Schiedams Nieuwsblad | 1984 | | pagina 20