Feesteliike intocht van Sint en zijn Pieten K P SchiedamsNieuwsblad 0 \K W SCHIEDAM - Ter- wijl de winkeliersver- enigingen Broersvest en Hoogstraat in nauwe samenwerking met de Stichting De Schiedamse Gemeen- schap, een feestelijke intocht voorbereiden nadert de boot van Sint Nicolaas de Nederlandse wateren. De radio-piet, die de zorg draagt voor de verbinding tussen het schip en het land, heeft inmiddels doorgeseind dat de reis voorspoedig verloopt. Mits er geen zware strom meer opsteekt zal Sinter- klaas dan ook precies op de afgesproken dag, za- terdag 17 november, onze stad aankomen. De boot met de Goed- heiligman en zijn gevolg zal rond half twee's mid- dags de Voorhaven be- reiken en vervolgens via de Buitenhaven en de Lange Haven tot aan de Beursbrug varen. Aldaar aangekomen ver- laten Sint en zijn pieten Jiet schip en lopen dan over de Dam en de Grote Markt. De ontvangst door burge- meester Scheeres zal om-, streeks kwart over twee plaatsvinden. Hoogstraat, Koemarkt, Broersvest (oostzijde) en Broersvest (westzijde) te- rug naar de Hoogstraat, alwaar de stoet rond vier uur verwacht wordt bij Na de officiele ontvangst stijgen Sinterklaas en zijn hoofdpiet in een antieke auto voor een rondrit door het centrum. Van- zelfsprekend worden zij begeleid door een muziek- corps en alle andere, circa twintig, pieten De rijtoer voert, vanaf de Grote Markt, over de De Sint zal van 16.00 tot 16.30 uur op het stad huis aanwezig zijn om de kleurplaten in ontvangst te nemen. Als gebruikelijk zal Sint Nicolaas op zes december naar zijn residentie te Madrid terugkeren. Rond twee uur zal Sinterklaas, bij de Beursbrug, voet aan wal zetten. Tf- ~h v WOENSDAG 14 NOVEMBER 1984 46 501 f, CUM Deze tekening kan zaterdag tussen 16.00- 16.30 uur bij Sinterklaas worden ingele- verd. Sinterklaas is dan met zijn Pieten bij het stadhuis. Alle kinderen die de kleurplaat inleveren ontvangen een versnapering. NAAM ADRES/POSTCODE LEEFTIJD

Schiedams Nieuwsblad | 1984 | | pagina 5