Keukentechniek Schiedam MODE M&S maakt mode betaalbaar Oud goud wisselen voor kontanten? Gold recycling vertrouwd adres voor oude sieraden Zaalvoetbal WOENSOAG 21 NOVEMBER 1984 47-151 Half gevoerde japon in polyester/ angora. Grege en hardrood. Mt. 36 t/m 46 Twee in een Herkent u ze? De oude gouden voorwerpen of sieraden? Erfstukken of overbliifselen uit vroegere tijden? Weggestopt in doosjes of laden ergens in uw woning. Sieraden, waarbij u het in twijfel trekt of ze wel van echt" goud zijn? Misschien is het wel eens bij u opgekomen om al deze voorwerpen in te wisselen voor kontanten. Het ontbre- ken van het juiste adres heeft die gedachte echter steeds weer opzij geschoven. Onze goudsmid is al sinds jaren vertrouwd met deze aangelegenheden. Voor taxatie en betaling in kontanten van al uw gouden sieraden of voorwerpen kunt u op vertoon van uw legitimatie, terecht. Wat kunt u inleveren? "Gemerkt en ongemerkt goud 'Tandengoud (zeer waardevol) 'Broches, spelden en gouden ringen 'Gouden munten en penningen 'Gouden manchet- en shirtknopen 'Gouden horloges 'Kettingen, colliers, armbanden etc. 'Zilver Ook inkoop van briljanten Gold recycling betaalt de hoogste prijs voor uw gouden sieraden en voorwerpen, gebaseerd op de jongste goudkoers. m Goudsmit atelier Wij ontwerpen gouden en ziiveren sieraden 1 m pQi r\ naar uw eigen idee en budget. RECYCLING SCHIEDAM Passage 6, Schiedam tel. 26.59.33 LEGITIMATIE VERPLICHT Tevens uw adres voor alle reparaties van gouden en ziiveren sieraden. Uitgebreide kollektie japonnen in polyester/katoen. Gebreide japon in polyester/ viscose. Taupe en zwart Mt. 38 t/m 46 Vanaf Diverse modellen japonnen in polyester/angora. Vanaf Sportieve gevoerde japon in gebardine. Diverse aktuele kleuren. Ruime kollektie deux-pieces, uni en gedessineerd. Vanaf SCHIEDAM - „Als lid van de Algemene Neder- landse Vereniging voor Keukenspecialisten ver- kopen wij uitsluitend merken waar je goed mee zit, zoals Alno en Becker- mann. Die keuze hebben we overigens bewust ge- maakt, want leden van de ANVK dienen de klant minimaal drie jaar garan- tie te geven en om aan zo'n verplichting te kun- nen voldoen moet je na- tuurlijk wel een produkt leveren waar je van op- aan kunt". De heer Willemse, van Keukentechniek Schie dam B.V., is van mening dat een goede service en garantie het beste visite- kaartje voor een zaak zijn. ,,Om te beginnen gaan wij er van uit dat "kan niet' niet bestaat. Er ko- men hier bijvoorbeeld re- gelmatig mensen in de zaak die verzuchten dat hun keuken zo klein is dat daar niets van te ma- ken valt. Na overleg met de heer Nederlof, die bin- nenhuisarchitect is, blijkt dat dan echter altijd reus- achtig mee te vallen. Het is overigens beslist niet zo dat iedereen die hier voor een informatief gesprek komt onder druk wordt gezet om maar zo snel mogelijk een keuken te kopen. Evenmin gaan we mensen die een be- zoek aan de showroom gebracht hebben bellen om te vragen of ze al een keus gemaakt hebben". Binnen de firma Keuken techniek Schiedam BV treft men naast een keu- kenverkoop afde'ing ook een compleet aannemers- bedrijf aan. De heer Willemse: „Door die unieke combinatie kunnen wij voor klanten die Jat willen een keuken geheel installeren. Wy be- schikken aaarvoor over een flink aantal vakmen- sen waaronder tegelzet- ters, loodgieters, electri- ciens en personen die verstand hebben van bouwkundige zaken. Het gevolg daarvan is dat we naast particulier-werk ook regehnatig opdrach- ten krijgen voor het ver- bouwen en inrichten van kantines, bitro's enzo- voorts". Keukentechniek Schie dam BV is gevestigd aan de Couwenhovenstraat 9/ 11 te Schiedam. De fir ma is geopend van maan- SCHIEDAM - Door een nipte 6-5 nederlaag tegen het Rotterdamse Xerxes kan het Schiedamse Martinit in de zaalvoetbal- competitie degradatie bijna niet meer ontlopen. Overigens deden de Schiedamse ploegen het vorige week niet best in de hoofdklasse. Excelsior '20 verloor mer 6-3 van Excelsior Maassluis, terwijl Hermes DVS klop kreeg van Neptunus, 6-3. Neptunus nam door dit resultaat de koppositie over van Nieuwehoorn. Een van de vele keukens van Keukentechniek Schie dam BV. en op zaterdag van 9.00 tot 14.00 uur. dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur M&S Mode: Aktie in japonnen 39,- Winkelcentrum Oosterhof, Korte Poolsterstraat 6, Rotterdam - Beyerlandselaan 75, Rotterdam - Binnenban 60, Hoogvliet - Ridderhof 30, Ridderkerk - Hoogstraat 181, Rotterdam - Noordmolenstraat 63, Rotterdam - Zuidplein Hoog 577, Rotterdam - Liesveld 15, Vlaardingen - Nieuwstraat 172, Spijkenisse - Hoogstraat 65, Schiedam. M&S

Schiedams Nieuwsblad | 1984 | | pagina 8