Andre Hazes:'Dun als een rietie zal ik nooit worden' Lekker koken is geen kunst Boterstraat 40-44 Schiedam Tel. 010- 736000 736739 736263 U kunt zich aanmelden als lid van de Sportarcade vanaf 4 februari 1985. Hollandse pot 1 Bloemist-winkelier 2 Ambulante handel 3 Handelskennis 4 Cafebedrijf Wilt u nu informatie, dan kunt u die krijgen op de 3 bovenvermelde telefoonnummers. WOENSDAG 30 JANUARI 1985 5-149 Conditie Artiestenvak Vak- en vestigingsopleidingen bloemenschikken en -binden bloemen en planten ambulante handel en handelskennis horecabedrijf Bel 01717-7840* WIN EEN WEEKENDREIS NAAR L0NDEN OF RARMS Wordt lid van de SPORTARCADE en maak dan kans om elke maand een heerlijk weekend naarde wereldsteden Londen of Parijs te winnen. Trekking via uw lidmaatschaps- nummer, elke laatste zaterdag dit is LEUK! de maand via de notaris. Kinderen van 6 t/m 12 jaar AER0JAZZ BALLET Per fitness volgens het SPORTESSE BODY REFORM TRAINING SYSTEEM, met unieke video begeleiding zonnecentrum schoonheidssalon fysiotherapie afdeling kyokushin karate gevechtstraining in kickboksvorm judo, jiu jitsu.konditietraining aerojazz ROTTERDAM - De feestdagen zijn al weer een tijdje achter de rug. Juist tijdens deze periode kijkeji we niet op een hapje en drankje meer of minder. Een paar kilo te- veel is voor de meeste mensen aan het begin van het jaar vanzelfsprekend het gevolg. Dat het ook heel gemakkelijk anders kan, vertelt de populaire zanger Andre Hazes. Andre Hazes heeft ander- halve maand geleden het 'moordende circuit langs dancings, kroegen en feestzalen tijdelijk inge- ruild voor een geregeld gezinsleven. In zijn huis in Baarn heeft hij de af- gelopen weken met voile teugen genoten van zijn rustperiode. Samen met zijn gezin: vrouw Ellen en zoontje Melvin. „Ik heb beslist geen ge- noeg van het optreden, integendeel: ik vind het elke keer weer een fan- tastische belevenis", ver telt Andre Hazes. „Maar sinds ik succes heb als zanger, heb ik steeds de feestdagen moeten wer- ken. Of het nu pakjes- avond, Kerstmis of Oud en Nieuw was, mijn agenda stond altijd boor- devol met adspraken. Hoewel ik die optredens altijd met veel plezier heb gedaan, heb ik dit jaar weer eens gekozen voor mijn gezin. Tijdens de feestdagen wasik fijn thuis bij mijn vrouw en zoontje." Tijdens de feestdagen heeft de populaire zanger eindelijk de tijd gevon- den om uit te rusten van het afgelopen jaar. Een jaar waarin hij het ra- zend druk heeft gehad. In mei moest hij zelfs een tv-optreden laten schie- ten. Reden: overwerkt en stem kwijt. Vooral in het geven van grote concer- tv-optreden laten schie- ten. Reden: overwerkt en stem kwijt. Vooral in het geven van grote concer- ten gaat veel tijd en voor- bereidend werk werk zit- ten. Het leven van een ar tiest, en zeker dat van een topartiest als Andre Hazes, kan gerekend wor den in tropenjaren. Toch is hij zich terdege bewust van de risico's, want achter zijn Baarnse huis heeft Andre Hazes een ruimte, waar hij re- gelmatig met bokser Rudi Koopmans met ge- wichten oefent en aan conditietraining doet. En dat is wel te zien, want hij ziet er momenteel ver- schrikkelijk goed uit. Ze ker na een periode waar in hij lekker eten en veel drinken onze meest ge- liefde bezigheid schijnt te zijn. „Dat complimentje krijg ik de laatste dagen wel meer te horen" zegt An dre Hazes lachend, „ik ben wel zo nuchter om te beseffen dat ik nooit zo dun als een rietje zal worden. Maar mijn ge- wicht heb ik het laatste half jaar wel prima onder controle. Zelfs tijdens de afgelopen feestdagen. Dankzij een product dat Ruud Koopmans altijd voor mij uit Belgie mee- neemt en nu ook in Ne- derland verkrijgbaar is! Het heet Pranavite Dieet dessert. Dat is geen af- slanker, maar een middel om op gewicht te blijven. Het bestaat voor een helft uit kelp en voor de andere helft uit lecitine. Deze stoffen verbranden de vetten die je door middel van je voeding binnen krijgt. Zo blijf ik Mannen krijgen steeds meer belangstelling om bij feeste- lijkc gelegenheden iets spe- ciaals op tafel te brcngen. Lekker koken is geen kunst, muts men de technicken on der de knic heeft. Tijdens cursussen die in Rotterdam en omgeving worden gegeven worden de cursisten de kneepjes van het „vak" ge- leerd. De cursus fijne keuken is een praktische manier om kneepjes van de professione- le keuken onder de knie te krijgen. Stoven, braden, bak- ken, grilleren, wellcn, poche- ren etc. worden door de cur sisten tijdens de les in prak- tijk gebracht. In deze cursus maakt u allerecrst vcrschit- lende gerechtcn waarmec u vele menu's kunt samcnstcl- len: koude voorgerechtcn, warme voorgerechtcn, hoofd- gcrechten en nagcrechten. De cursus wordt afgesloten met aanvullcnde receptuur, zoals Quiche a la Lorraine, Poulet a la bonne femme, Parijse flensjes, samcngestel- de botcrs, goulashsocp, bit- tergarnituur, wijnadviez.cn en het vouwen van scrvetten. Het curstisgeld bedraagt f. 168,- inclusief ingredientcn en het curs"sboekje. Het is een vollcdig verzorgde cur sus. die uit acht lesavonden van 19.30 tot 21.30 uur bes'aat. CURSUS KOUD BUFFET In de cursus koud buffet worden veel onderwerpen bchandeld en door uzclf gemaakt, waardoor u een goede basis krijgt om vele soorten koude buffet ten te kunnen verzorgen. Zo wor den vier soorten samengc- stcldc salades bchandeld, voorgerechtcn, visgcreehten als koude zalmmooit, gevul- de mosselcn, koude forel en haringrolletjes, nagetechten, begelcidendc sauzen (5 shor ten). cocktails, aspics (gelei- vormen), pates cn diverse garniturcn. Het cursusgcld bedraagt f198.- inclusief de ingrc- dientcn en het cursusboekje De cursus is vollcdig ver- zorgd en bestaat uit acht Ics-'vondcn van 19.30 tot 21.30 uur. 1N1 ORMATIE Voor verdere informatic kan men een brief of briefkaart zenden aan: Stichting Bcvor- dering Onderwijs aan Vol- wass nen, Sir Winston Chur ch illwcg 2, 2251 CX Voor- schoten, of bellen met tel. 01717-2010. De cursussen startcn binnen- kort tc: Rotterdam-Alexan- derpolder, in de Scholenge- mcenschap ..Prins Willem Alexander", Romanohof 11. Rottcrdam-Oud Mathencsse/ Spangen, in „De Poort", Laanslootseweg 1. Rotterdam-Oud Mathencsse/ West, in de Chr. school voor LUO ..Pinasplein", Pinas- plcin 4. Rottcrdam-Zuidplein, in de Chr. Technische School „De Vaan", Montessoriwcg 20. Schiedam, in de Scholenge- meenschap ..Hargahof", Va- lcriusstraat-29-31. Vlaardingcn, in de Openbare Scholengemeenschap „Dc Vaart", Planeiusstraat 2. Vlaardingcn, in de Chr. School voor LHNO/MHNO „Die Vlacrdinghc". Van Ho- gendorplaan 201. keurig op gewicht." De zanger vertelt dat die- ten niet aan hem be- steedt zijn. In het verle- den heeft hij regelmatig serieus gelijnd, maar door zijn onregelmatige levens- wijze zaten de kilo's er zo weer aan. Andre: „Dat brengt het artiestenvak nu eenmaal met zich mee. Je leeft 's nachts. Drinkt je pilsjes en eet in restaurants en snackbars. Een paar maanden geleden ben ik eerst een paar weken ste- vig op dieet geweest. Toen ik mijn streefge- wicht had bereikt, ben ik dagelijks het dieet gaan gebruiken. Nou voor mij is het het Ei van Colum bus. Ik blijf nu lekker op gewicht en val zelfs elke week nog een paar ons af. Zonder dat ik mijn le- vensstijl heb moeten ver- anderen. Ik ga nog steeds flink tekeer De opleidingen start en binnenkort in uw omgeving te: ROTTERDAM (Alexanderpolder) in de Prins Alexan- derpolder Scholengem. en in (Zuidpleln) in de Scholen- -lem. „De Vaan". Eurodidakt geeft de cursussen in opdracht van Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV) tegen het laagst mogelijke cursusgeld De examens worden afgenomen onder toezicht van het Ministerie van Economische Zaken. Voor aanvraag van studiegidsen ook s avonds en in het weekend ■Bfj 1^ bereikbaar Bel 01717-7840* ofstuurdebon even op Zend mii tic NtiuiicTtiiis van cuiMiMUimmcr Dhr /Mw Adres Postcode/Plaats In enveloppe zonder postzegel sturen aan: EURODIDAKT, Antwoord nummer 10050.2250 VB Voorschoten Sir Winston Churchillweg 2. 2251 CX VOORSCHOTEN ROTTERDAM - In Hil ton wordt tot en met 6 februari een stevige Hol landse maaltijd bereid. Bruine bonensoep, erw- tensoep, daarna stamp- pot boerenkool met boe- renrookworst of zuur- kool met gerookte var- kenslende gevolgd door overheerlijke toetjes als bitterkoekjes pudding, warme appelbollen met kaneelsaus en een choco- lade-cake staan er op de menukaart van het Hil ton-restaurant. Stevige kost dus. De maaltijden gaan vergezeld van een fluweelzachte Genever van De Kuyper. Het is de bedoeling dat de Hollandse gerechten in de toekomst opge- volgd worden door an dere internationale me nu's. Na 6 februari zal de chef-kok een Oostenrijk- se maaltijd bereiden. 2x per week trainen fl. 20,— per maan (Er worden 5 reizen verloot vanaf februari 1985).

Schiedams Nieuwsblad | 1985 | | pagina 14