m
(PFAFF)
BETER ZIEN
DE SPORTARCADE
Schiedam b. v.
"KOM IK PRATEN OVER'N NIEUWE
AUSTIN, KRIJG IK VOOR M'N OUDE
WAGEN ZO MAAR 15% MEER'.'
AUTO AMBACHT SCHIEDAM
DIJKSHOORN
Irolluiken?
M a
r
F
■DAAAG
llNBREKERS!
75.00
Woensdag18december
Donderdag 19 december
Vrijdag 20 december
Woensdag 18 december
Donderdag 19 december
Vrijdag 20 december
A
SERIES
Zaterdag 14 december
Zondag 15 december
Maandag 16 december
MUZIEK
Zaterdag 14 december
Zondag 15 december
Maandag 16 december
Oinsdag 17 december
Woensdag 18 december
Oinsdag 17 december
Woensdag 18 december
Donderdag 19 december
Vrijdag 20 december
Donderdag 19 december
Vrijdag 20 december
Van 14 december
m. 20 december
WOENSDAG 11 DECEMBER 1985
50-202
DOKUMENTAIRES
Zaterdag 14 december
Zondag 15 december
Maandag 16 december
Dinsdag 17 december
Woensdag 18 december
Donderdag 19 december
Vrijdag 20 december
L wsi) xv+3
Keukentechniek
keukens - tegels- sanitair
VERKLARING
Ongelooflijk!!
Zoveel kwaliteit voorzo'n prijs.
PFAFF
de S van Service is
de S van Schreuder
SCHREUDER
Wanneer u een specialist inschakelt hoeft
een voordelige bri! niet slecht te zijn.
Dijkshoorn is zo'n vakman en heeft brillen in
zijn kollektie voor ieder budget.
Uwadres voor:
Het unieke Sportesse Body-Reform-Trainingssysteem.
Door middel van de circulaire variabele weerstand meer resultaat in
1/10 van de tijd en uiteraard met de voor u zo belangrijke persoonlijke
begeleidina.
Neemt u ook eens een kijkje in ons zonnecentrum
en onze schoonheidheidssalon.
Boterstraat 40 - 44 Schiedam
Tel. 010 - 736000 736739 736263.
10% korting!
ZONWERING SCHIEDAM
TAPIJTCENTRUM BROERSVELD
Trappen
bekleden
Zekerheid en kwaliteit voor de laagste prijs
Schiedam - Broersveld 157 - tel. 26.26.81
- OVERZICHT d
21.45 Politieke derden
82 19.25 Tijdrover- Doe-het-zelf
22.30 Volwassenenvorming:
handel en wandel
01 21.00 Report
23.00 Kuituurwereldspiegel
02 16.04 Computer-Corner
03 20.15 Onder de uitzendtoren
(ndr)
22.00 Juristenstamtafel
22.45 Offerte
19.00 Het actuele uur (wdr)
SC 23.40 Roving Report
N1 17.46 Buch 3
21.50 Achter het nieuws
22.30 Konsumentenman
N2 20.10 Nederland C
22.45 Den.Haag vandaag
81 19.10 Derden: Israelitische uit-
zending
21.45 Eiland
82 19.25 Tijdrover
02 20.15 Kenteken D
03 19.30 landeconomie actueel
(ndr)
20.15 Etalage
19.00 Het actuele uur (wdr)
N1 17.46 Tijdsein-buitenland
19.23 In Bethlehem staat een
huis
20.28 In Bethlehem staat een
huis
22.25 Tijdsein
N2 18.20 Paspoort voor Turken
22.45 Den Haag vandaag
81 19.00 Ti|drover
19.15 GERV-derden
20.55 Panorama
82 19.00 Encyclopedie
19.25 Gezonde voeding
01 17.25 Computertijd
02 22.05 Burgers vragen
03 22.00 Boekenjournaal (ndr)
19.00 Het actuele uur (wdr)
22.15 Kultuurscene
23.00 Het grote thema
N1 14.30 AVRO Service
18.15 Bridgecursus
19.15 Ruud en Leonie
20.28 Vinger aan de pols
22.10 Actualiteiten
*2 18.20 Paspoort voor Spanjaar-
den
21.40 Getijden
81 19.20 Politieke tribune
82 20.20 Premiere
01 21.45 Plusminus. economisch
magazine
02 16.00 Vrije tijd... en wat je er-
mee kunt doen
19.30 Buitenlandjournaal
22.05 Aspekten
03 20.15 Bel ons op! (ndr)
19.00 Het actuele uur (wdr)
03 18.00 Sesamstraat (ndr)
18.30 Sesamstraat (wdr)
SC 08.45 Dennis
18.30 The Brady Bunch
19.00 The flying nun
19.30 Green acres
N1 14.30
14.35
14.40
14.45
18.55
19.00
N2 15.30
18.30
B1 18.00
18.05
02 16.35
03 18.00
18.30
SC 08.45
18.30
19.00
19.30
Gil en Julie
Bojan
Doris
Marcelko
De Fabeltjeskrant
De Snorkels
Weide wereld
Sesamstraat
Tik tak
Plons
Tao Tao
Sesamstraat (ndr)
Sesamstraat (wdr)
Dennis
The Brady Bunch
The flying nun
Green acres
N1 16.50
18.55
19.00
N2 18.30
B1 18.00
18.05
02 16.35
03 18.00
18.30
SC 08.45
18.30
19.00
19.30
Kinderkrant
De Eabeltieskrant
De familie Robinson
Sesamstraat
Tik tak
Plons
Lassies avontuur
De TV-muis (ndr)
De TV-muis (wdr)
Dennis
The Brady Bunch
The flying nun
Green acres
N1 16.00
16.15
16.40
18.55
19.00
N2 18.30
19.12
81 18.00
18.05
01 13.12
03 18.00
Ik zag twee beren
Bas Boris Bode
Wordt vervolgd
De Fabeltjeskrant
Bennie Bang show
Sesamstraat
Walt Disney
Tik tak
Plons
Mickey en Donald show
Hallo Spencer (ndr)
18.30 Hallo Spencer (wdr)
SC 08.45 Dennis
18.30 The Brady Bunch
19.00 The flying nun
19.30 Green acres
N1 17.41
20.28
22.55
N2 20.50
B1 18.35
01 16.45
20.15
02 15.45
03 17.30
03 19.00
19.45
20.15
23.05
SC 17.40
18.35
19.00
19.55
21.45
22.40
Buck Rogers
Dynasty
Codename: Foxfire
Cheers
The Snowman
Onze kleine boerderij
De komedieschuur
Ik trouw een familie
Kom, speel met mij!
(ndr)
Tijdgeest TV (ndr)
Het Int. TV-kookboek.
Zweden
TV-spel op zaterdag:
Wynne Penkowsky
America
Movin 'on
Thrillseekers
Daniel Boone
Starsky Hutch
Vegas
Wagon Train
N1 19.20
21.20
22.10
N2 20.10
B1 16.05
16.55
20.35
01 18.40
02 20.15
21.00
03 18.30
19.15
20.15
22.00
SC 19.00
19.55
20.45
Alias Smith and Jones
60 Jaar lief en leed
Inspekteur Dalgliesh
en de moord in het
zusterhuis
The yodng ones
60+
Maria Speermalie
Made in Vlaanderen:
Zomer te Zilverberg
Lindenstraat
De Schwarzwaldkliniek
Paleis van de wind
Vakantiegangers ach-
terland (ndr)
Ouitslands groene ei-
landen
Vaderland-herinnerin-
gen aan de Duitse ge-
schiedenis (wdr)
Eisenban
Lost in Space
The magician
Fantasy Island
N1 14.45
16.35
22.50
N2 19.12
19.27
B1 20.10
B2 19-00
01 20.15
03 18.30
03 18.30
19.15
20.15
20.45
20.15
22.45
SC 14.15
15.10
20.00
20.55
Wijlen
Sons and daughters
Simonskoop voor de
jeugd
Tele-thriller:
Nancy Irving
Kwartslag
Magnum
In geheime dienst
Sons and daughters
Marktplein van de
wind
Paleis van de wind
Spreekuur (ndr)
Strikt geheim!
Lindenstraat
Op weg in de na-in-
dustriele maatschappij
Linderstraat (wdr)
Die Schwarmer
Skyways
Family hours
The Quest
Police woman
N1 19.00 Countdown
N2 20.05 BZN in Winter-Won
derland
21.15 Vier eeuwen Antwer-
pen
02 15.00 Kersttijd mooie tijd
18.20 Solid Gold
03 21.30 Gustav III (wdr)
SC 12.00 en 23.30 Skytrax
B1 15.15 Juke Box
01 19.53 Adventzingen
02 12.00 Het zondagsconcerl
16.45 Het Limburger Dom-
koor zingt voor de ad
vent
03 17.00 Muziek op III (ndr)
21.15 Dansavond V. Cafe
Muller
SC 12.00 ,17.30 en 23.55 Sky
trax
N1 17.46 Popformule
B1 21.50 Villa Tempo
B2 21.55 Klassieke muziek
SC 09.15 ,16.00 en 23.45 Sky
trax
N1 17.46 Popsjop TV
B2 21.20 Placido Domingo over
Sevilla
03 19.15 Musikladen - Eurotops
extra (ndr)
SC 09.15 ,16 00 en 00.10 Sky
trax
M2 20.55 De kleine trommelaar
02 19.30 Hitparade op ZDF
SC 09.15 .16.00 en 00.00 Sky
trax
21.50 The untouchables
N1 14.30
21.20
22.05
B2 19.00
20.20
01 21.45
02 17.50
20.10
22.05
03 18.30
21.15
23.00
SC 14.15
15.10
20.00
21.50
De Carsons
Hill Street Blues
Cheers
Sons and daughters
De kleine waarheid
Dallas
Silas
Paleis van de wind
Het park
Hobbytheek (ndr)
Toma
TV-spel op dinsdag:
Zwart en zonder suiker
Skyways
Family hours
Charlie's Angels
The deputy
N1 14.55 Pippi Langkous
15.20 Op weg
16.10 Jebentzojong alsjeje
voelt
19.23 Zeg 'ns AAA
20.35 De speurder
23.20 Carmiggelt
B1 18.10 Zeppelin
18.35 Kapitein Zeppos
21.00 Leven and daughters
01 16.55 Het huis van de kroko-
dil
17.25 Lillingo
20.15 Vlucht zonder einde
23.00 Kojak
02 17.50 Silas
21.00 Dynasty
23.05 het kleine TV-spel:
Septembertarwe
03 19.00 Arbeidsplaatsen (ndr)
SC 14.15 Skyways
15.10 Family hours
20.00 The greatest American
hero
81 20.20 Hoger-lager
02 17.15 Tele-geillustreerde
N1 23.00
N2 20.55
B1 18.10
18.25
18.30
01 13.50
02 16.45
20.15
22.45
23.35
03 19.15
21.00
22.15
SC 14.15
15.10
20.30
21.25
MASH
Murder she wrote
Prikballon
Bassie en Adriaan
Star Trek
Kom terug Lucy
Silas
Een geval voor twee
De professionals
Frank is 'r uit
Luneburger woestijn?
(ndr)
Wereld van rivieren -
rivieren van de wereld
(wdr)
August Strindberg
Skyways
Family hours
Starsky Hutch
Sidestreet
N1 22.10 Nederlandse orgel-
pracht
N2 19.12 Op voile toeren
20.00 Attentie voor...de Dol
ly Dots
22.00 Kerstmis met de Pool-
se nachtegalen
01 16.10 Stil, stil, stilFees-
teli|k kerstconcert
21.03 ARD Wensconcert.
Kerstliederen
03 18.30 Songfestival '85 (ndr)
Klaus Hollmann (loto) en Ste-
lanie Werger zijn te zien in Song-
festival 1985
22.50 Muziek op III. Makoto
Ozone-Jazzpiano
SC 09.15 ,16.00 en 23.30 Sky
trax
N1 17.20 Kies Clip
17.46 Toppop
03 18.30 Songs alive (ndr)
23.15 Rockpalast: The un
touchables (wdr)
SC 09.15 ,16.00 en 23.55 Sky
trax
D
N1 15.35 Het kleine paradijs
N2 21.55 Profiel
81 19.00 Boeketie Vlaanderen
01 22.10 Bambi 85
02 14.20 Toen, veertig jaar geleden
14.30 De zevende dag
16.30 „Met Polonierkinderen
spelen wij niet.
03 17.30 Kom, speel met mij! (ndr)
In deze al'levering staat de model-
baan centraal
03 18.30 De onbegrepen vrienden
22.35 Veertig jaar geleden
21.00 God en de wereld (wdr)
23.45 Dromen
81 15.40 Indische marionetten
18.20 Van Pool tot Evenaar
01 10.00 Nibelungenlied
11.15 Bij voorbeeld: De familie
Jankowski
14.15 Wandeling door Nancy
23.00 Amerika en Lewis Hine
02 10.30 Mozaiek
•13.15 Onze buren, de Skandina-
viers
16.30 In-kijk
03 23.45 Tankred Dorst in gesprek
met Horst Janke (wdr)
N2 20.15 Heelmeesters
81 18.30 Loon naar werken
B2 21.35 Brandweer van de NAVO
01 16.10 Tussen goden en demo-
nen
02 16.04 De toekomst in het vizier
16.35 Lente op de Noordpool
22.05 Menschenkinder! De bela-
chelijke Miss-verkiezing
03 21.30 Maandagsthema (ndr)
22.15 Landenspiegel (wdr)
HI 15.15 In de lens gevangen
22.30 Hier en Nu
N2 19.12 Laat maar lopen
20.00 Allermansrecht
20.55 Panoramiek
21.30 Lied ter overleving
B1 20.55 Labyrint
01 16.10 Vrouwenverhalen
02 16.20 Als hond en kat
19.30 Het blijft de dood voor Al
lah
03 20.15 Anders dan de anderen.
20 jaar Westduitse televi-
sie (wdr)
N1 20.28 Socutera: gebrandmerkt
door het leven
N2 19.22 Van gewest tot gewest
B2 21.35 Filming Othello
01 16.10 Filmproef
02 16.04 Alles voor de kat
22.05 Waarheen stuurt de kerk?
03 21.45 Vliegen zonder vleugels
(wdr)
N1 15.30 Begrensde techniek
22.50 De toren van Babel
01 20.15 Jeugd 85. Cooltour -
jeugdcultuur
02 16.04 Allahu Akbar - Allah is
groot
21.00 Uit onderzoek en techniek
03 19.15 Natuur en vrije ti|d (ndr)
21.45 Landenspiegel (wdr)
N1 17.10 Ontdek je plekje
N2 19.22 Ja, natuurlijk
22.45 Het spijt me
B1 20.15 Collaborate
02 21.15 Tele-Zoo
03 21.15 Going Bananas (ndr)
20.15 Milieu- en natuurbescher-
ming (wdr)
21.45 Landenspiegel
Couwenhovenstraat 9-11
Schiedam Tel. 010 - 26 43 10
N1 -Nederland 1
N2-Nederland 2
B1 -Belgie Ned.1
B2-Belgie Ned 2
D1 -Duitsland 1
D2-Duitsland 2
D3-Duitsland 3
SC-Sky Channel
NAAIMACHINES
alle types en
Jn alle prijzen.
Specialist In
PFAFF naaimachines.
Reparaties alle merken
GRATIS gehaald en gebracht.
naai- en breimachines
Hoogstraat 101-103
Schiedam - Tel. 26.63.63
Odk voor klein vak
Wij geven tijdelijk superhoge in-
ruilprijzen. Wie nu een Austin Metro.
-Maestro of -Montego koopl, krijgt
bovenop de volgens ANWB/Bovag
richtlijnen vastgestelde inruilprijsvan
de huidige auto een extra inruilpremie
die kan oplopen tot maar liefst 15°/o
van de kataioguswaarde van de nieuw
gekoehte Austin.
Hiirirrl Austin Rover dealer Belloweg'27/lloek Oversehies.sewettSehiedam tel.: 010-375533.
PP|| I CKI van horen
DnlLLEI 1 en zien de besfe
Schiedam. St Liduinastraat 1. tel 010-26 76 49 Schiedam. Hot van Spaland 5. tel 010-70 17 30
Rotterdam. Vierambachtsstraat 73. tel 010-77 25 45 Maassluis, Noordvhet 25. tel 01899-1 22 80
Boterstraat 10 - tel. 267215 (achter Hema)
Ook voor alle birtrten- en buitenzonweringen.
/Bij inlevering van deze advert, tot 15-12-1985
Ruime sortering tapijt op 500 cm.br. ook op jute.
Koop tapijt voor de hele woning en verdien gratis
keukenvinyl ot uw trap gratis gestoffeerd.
SCHIEDAM: tel.: 270010
m m mm mm mm mm m mm m m Nieuwlandptein 57
\M I f| I E, MM Open ledere dag van 11.00 tot 23.00 uur
V mmmwm\J I I Im Zondag van 11.00 tot 21.00 uur.