VIDEOTIEK
mmm
PFAFF
CONTACTLENZEN
DE SPORTARCADE
Schiedam b. v.
"KOM IK PRATEN OVER'N NIEUWE
AUSTIN, KRIJG IK VOOR M'N OUDE
WAGEN ZO MAAR 15% MEERV
AUTO AMBACHT SCHIEDAM
A DIJKSHOORN
r
r
-ROLLUIKEN?
-DAAAG
-INBREKERS!-
75.00
Van 21 december
t.e.m. 27 december
WOENSDAG 18 DECEMBER 1985
51-247
Woensdag 25 december
Oonderdag 26 december
Vrijdag 27 december
Woensdag 25 december
Oonderdag 26 december
Vrijdag 27 december
SERIES
Zaterdag 21 december
Zondag 22 december
Woensdag 25 december
Maandag 23 december Oonderdag 26 december
Vrijdag 27 december
Dinsdag 24 december
MUZIEK
Zaterdag 21 december
Zondag 22 december
Maandag 23 december
Dinsdag 24 december
Woensdag 25 december
Oonderdag 26 december
Vrijdag 27 december
DOKUMENTAIRES
Zaterdag 21 december
Zondag 22 december
Maandag 23 december
Dinsdag 24 december
Woensdag 25 december
Oonderdag 26 december
Vrijdag 27 december
VERKLARING
stdagen geopend!!!
Keukentechniek
keukens - tegels- sanitair
Ongelooflijk'.l
Zoveel kwaliteit voorzo'nprijs.
de S van Service is
de S van Schreuder
SCHREUDER
Uwadres voor:
Het unleke Sportesse Body-Reform-Trainingssysteem.
Door middel van de circulaire variabele weerstand meer resultaat in
1/10 van de tijd en uiteraard met de voor u zo belangrijke persoonlijke
begeleidina,
Neemt u ook eens een kijkje in ons zonnecentrum
en onze schoonheidheidssalon.
Boterstraat 40- 44 Schiedam
Tel. 010-736000 736739 736263,
10% korting!
ZONWERING SCHIEDAM
TAPIJTCENTRUM BROERSVELD
Trappen
bekleden
Zekerheid en kwaliteit voor de laagste prijs
Schiedam - Broersveld 157 - tel. 26.26.81
-OVERZICHT C
D
Jezus
SC 08.45 Dennis
18.30 The Brady Bunch
s 19.00 The flying nun
19.30 Green acres
N1 14
16
18
19.
N2 13
14
16
16.
17
17.
18
B1 18.
18.
01 13
02 12
14.
03 16.
16.
SC 08.
09.
18.
19.
19.
N1
18.55
De Fabeltjeskrant
N2
18.30
Sesamstraat
19.12
Minibios
81
18.00
Tik tak
18.05
Plons
82
13.50
De sneeuwman
03
16.00
Robbi, Tobbi en de Flie-
watuiit (ndr)
18.45
De beleefde nachtmerriek
rokodil
SC
08.45
Dennis
18.30
The Brady Bunch
19.00
The flying nun
19.30
Green acres
N1
16.00
Ik zag twee beren
16.40
Wordt vervolgd
18.55
De Fabeltjeskrant
19.00
De Bennie Bang show
N2
18.30
Sesamstraat
19.12
Calimero
81
18.00
Tik tak
18.05
Plons
03
16.00
De Regenboogprins (ndr)
SC
08.45
Dennis
18.30
The Brady Bunch
19.00
The flying nun
19.30
Green acres
St Franciscus Xaverius
N2 18.20 Paspoort voor Italianen
19.37 Kenmerk
22.46 Nederland C
81 18.96 Uit |e doppen
B2 19.26 Tijdrover
22.36 Nachtmis uit Duitsland
01 18.06 Evangelische Kerstavond
22.36 Daar de stal. hier de Dom
02 12.26 Voorkomen is beter dan
genezen
17.45 Oud houten speelgoed on-
der de kerstboom
21.35 Goede pakjesavond!
22.15 Evangelische kerstviermg
03 19.00 Het actuele uur (wdr)
SC 23.40 Roving report
N1 11.00 Hoogmis vanuit de kerk
van het Sacrement te Bre
da
11.55 Urbi et Orbi door Paus
Johannes Paulus II
20.10 Socutera: Stichting men-
sen in nood
B1 11.00 Eucharistieviering
12.00 Pauselijke Zegen
21.00 Monumentenzorg
82 19.25 Tijdrover
02 10.45 Katholieke Kerstdienst
11.15 Urbi et Orbi
03 19.00 Het actuele uur (wdr)
N1 15.30 Cantintlas
N2 18.20 Paspoort voor Turken
B1 19.05 Tijdrover
20.55 Panorama
01 12.15 De herberg
03 19.00 Het actuele uur (wdr)
N1 14.30 AVRO Service
19.15 Ruud en Leonie
23.25 Karel van de Graaf
N2 18.20 Paspoort van Spanjaarden
B1 19.20 Politieke derden: GROM
B2 20.20 Premiere
01 23.00 Terugblik op '85
02 16.30 Vrije tijd en wat je er-
mee kunt doen
19.30 Buitenlandiournaal
22.05 Aspekten
03 19.00 Het actuele uur (wdr)
30 Film van Ome Willem
54 Rood en Blauw
55 De Fabeltjeskrant
00 De Snorkesl
00 7 Variaties op een thema
30 Fatima
30 Punky Brewster
55 Achterwerk in de kast
15 Theo Thea
25 Laurel en Hardy
30 Sesamstraat
00 Tik tak
05 Plons
45 De toverraat Rumburak
.35 Het gestolen Kerstge-
schenk
10 De Nachtegaal Sprookje
van H Andersen
00 Robbi, Tobbi en de Flie-
tiiut (ndr)
45 De kleine koning Kalle
Wirsch
45 Dennis
15 Christmas World
.30 The Brady Bunch
00 The Hying nun
.30 Green acres
>1
N1
17.41
Buck Rogers
20.29
Dynasty
42
21.05
En de zon gaat op
01
16.30
Georg Lohmeier ver
telt.
16.45
Onze kleine boerderij
02
19.30
De Schwarzwaldkliniek
23.10
frank is eruit
03
19.00
Kop om kop (ndr)
SC
17.35
Thrillseekers
19.00
Daniel Boone
19.55
Starsky Hutch
21.45
Vegas
22.40
Wagon Train
N1 19.20
20.10
21.15
N2 20.10
81 16.45
18.05
20.35
01 10.00
18.40
20.45
03 17.15
SC 19.55
Alias Smith and Jones
De appelgaard
Inspekteur Dalgliesh
The young ones
Een mens van goede
wil
Liegebeest
De vulgaire geschiede-
nis van Charelke Dop
Nibelungenlied
Lindenstraat
Vlucht zonder einde
Geen dag als iedere
andere (ndr)
The magician
goedparadijs
14.35 De zeldzame val van
St. Nicolaus
15.30 De rode kous
18.15 Voorzichtig aanraken
SC 14.15 Skyways
15.10 Family hours
20.00 Charlie's Angels
20.55 A country practice
21.50 The deputy
N1 19.23 Zeg 'ns AAA
19.49 Blunders
B1 18.10 Zeppelin
18.35 Kapitein Zeppos
16.05 Box of delights
82 19.00 Sons and daughters
20.20 De Caraibische Zee
01 17.15 Christoph Cblumbus
19.00 Royalty
20.15 Doorreis
02 13.00 Tymantscha's vriond
18.00 Oliver Maass
19.15 Dameskeus
20.15 De vrouw met de gra-
naatstenen
03 17.15 Geen dag als iedere
andere (ndr)
SC 14.14 Skyways
15.10 Family hours
20.00 The greatest American
hero
N1 14.45
22.50
N2 19.12
B1 18.10
18.35
20.10
82 19.00
01 20.15
02 17.50
19.30
22.05
03 17.15
19.00
20.15
SC 14.15
15.10
20.00
20.55
21.50
Sons and daug iters
Onze Ouwe
Kwartslag
Medina
Meester hij begint
weer.
Secret Servant
Sons and daughters
Marktplein der sensa-
ties
Silas
Het orgel. Een kerst-
TV-spel
Het was een beetje te
luid.
Geen dag als iedere
andere (ndr)
Beetje pech' - Geen
paniek!
Lindenstraat
Skyways
Family hours
The Quest
Police woman
The untouchables
B1 16.55
18.10
21.45
01 11.30
13.00
13.50
17.10
18.55
02 18.00
19.15
SC 14.15
15.10
20.00
20.55
21.50
Box of delights
Kindereiland
Dallas
..Kleine pasjes - groot
was de illusie
De toverraaf Rumbu
rak
Der Trotzkopf
Christoph Columbus
Royalty
Oliver Maass
Jakob en Adele
Skyways
Family hours
Charlie's Angels
A country practice
The untouchables
N1 14.30 De Carsons
N2 22.15 Anna en Bella
81 17.00 The box ot delights
18.10 Prikballon
18.25 De Smurfen
B2 19.00 Sons and daughters
21.45 Het kerstverhaal
02 11.25 Spook in het speel-
Ml
16.15
Bas Boris Bode
23.00
Mash
B1
18.10
Prikballon
18.25
Bassie en Adriaan
18.30
Star Trek
20.15
Collaborate
01
14.25
Der Trotzkopf
02
17.55
Oliver Maass
20.15
Der Alte
00.20
De Professionals
03
16.30
Geen dag als iedere
andere (ndr)
22.15
Mogelijke ontmoeting
SC
14.15
Skyways
15.10
Family hours
20.30
Starsky Hutch
21.25
Sidestreet
N1 19.00 Countdown
B1 22.55 So what?
01 15.00 Musikantenstadl
SC 12.00 en 23.30 Sxytrax
N2
12.45
Opera voor Afrika
22.05
Van de lage landen. 5
eeuwen muziek
B1
22.40
Mezza Musica
01
14.15
Ludwig van Beetho
ven. Concert voor pia
no en orkest Nr 1C-
dur
19.53
Adventzingen
02
10.35
James Last: altijd weer
mooi
12.00
Het zondagsconcert
18.10
De Limburger Dom-
zangknaben zingen
voor de advent
19.30
Te gast bij .Richard
Wagner
22.00
Jephta
SC
12.00
17.30 en 23 00 Sky
trax
N1 17.46 Popformule
81 17.00 De Notenkrakers Het
Belgische muziekleven
SC 09.15 en 16.00 Skytrax
N1 19.00 U zij de glorie Kerst-
concert uit Rotterdam
B2 20.45 Christmas Carols
01 13.15 Klanken die naar de
hemel stijgen
18.30 The King's Singers
19.15 Kersthistorie
02 10.05 Johann Sebastiaan
Bach: Weinachtsorato-
rium BMW 248
17.00 Vrolijk kerstfeest
19.15 Wereldsterren zingen
voor kinderen
23.45 W.A Mozart: Vespe-
rae solennes de con-
tessore (KV 339)
SC 09.15 16 00 en 00.10 Sky
trax
N1 12.35 Kerstprogramma
18.15 Clipparade
N2 21.30 Rigoletto. Opera van
Verdi
01 09.40 Der Messias van
Georg Friedrich Handel -
02 10.02 Muziek voor alle geval-
len. 40 jaar Symf. okk.
Graunke
22.00 Muziek en vrede
SC 10.15 17 30 en 23 40 Sky
trax
N1 17.46 Ronduit
19.00 Kerstconcerl
22.00 Kerstconcert. tweede
deel
N2 14.15 Cinderella, ballet
19.44 Als mensen zingen,
luisteren de engelen
B2 19.00 Villa Tempo
20.20 De Messias van Han
del
01 09.15 De Berliner Philharmo-
niker spelen werken
van J S. Bach
02 11.45 Don Quichot. door het
Int. Danstheater
23.35 ..Het wonder, dat ons
menselijk maakt'
SC 09.15 16 00 en 23 30
Kerstshow
N1 17.20 KieSClip
17.46 Toppop
K2 21.20 Marco Bakker in Oos-
tenrijk
01 13.20 Zonder filter High
lights
SC 09.15 en 11 25 Huey Lewis
special
13.30 International guitar
special
16.00 Meatloat special
16.50 Heartline
17.35 Live from London
Carlene Carter
23.50 Heartline
81 19.05 Boeketje Vlaanderen
01 13.45 Duitslandbeelden
02 14.20 Toen, veertig jaar geleden
03 17.10 Geen dag als iedere ande
re (ndr)
N1 22.05 Daaag vrijwilliger
B1 18.20 Leven en laten leven
21.50 El Andaluz
01 11.15 Helpen kun je overal
22.45 Achter de getallen staan
mensen
02 11.15 Mosaik
13.15 Onze buren de Skandina-
viers
23.30 Getuigen van de eeuw
03 17.30 Andre Heller bij de voor-
bereiding van show met
Chinese artiesten
18.15 Pioniers van de luchtvaart
Willy Messerschmitt
19.00 Duitsers uit de andere re-
publiek
20.15 Glenn Gould - Exfase en
intellect
22.15 Begraven woorden van
God
23.00 Wolfgang Hegewald
81 19.05 Jaar openbaar vervoer I
01 16.10 Mooie uitzichten
21.15 Oh! Afrika
21.45 Alles bella
02 16.04 De toekomst in het vizier
16.35 Volwassen met 10
03 22.30 Glenn Gould - Extase en
intellect (ndr)
23.25 Evelyn Schlag
N1 16.00 Kerstmis in de bergen en
de poesta's
N2 19.12 Laat maar lopen
21.00 Panoramiek
21.45 Beeld en beeld
01 13.45 ..Allereerst was er alleen
een gedachte.
21.50 Duitsers uit de andere re-
publiek
02 12.45 Winter in de Marschen
23.15 „Jij zult witte broeken dra-
gen"
03 19.00 Noordlicht (ndr)
19.45 Een familie en hun feest
N2 19.15 Van gewest tot gewest
81 17.00 Alaska
Wolfgang Kiinstler bij het filmen in
de wildernis van Alaska
01 16.15 Duitsland in december
1945
02 15.35 Leeuwen en draken
03 17.30 De jacht naar de pralinen
(ndr)
18.00 Ritterklamauk, Schickria-
trefl und keltische harfe
it.OO De Manfred-von-Richtho-
fen-story
21.45 Harmonie
N1
18.30
Een super-Christen
22.40
Levenslang
42
21.42
De wereld van Cees Bant-
zinger
81
18.35
Rondomons
01
10.30
De kathedraal van Chert-
res
22.05
Dat was New York, New
York
02
13.20
Bedreigd paradijs aan de
Rijn
17.15
..Binnengewandeld!"
03
18.30
Het dichtgespijkerde dorp
(ndr)
19.00
De vrijdagsprolessor
N1 17.10 Ontdek je plekje
B1 22.00 Jaar openbaar vervoer
02 15.00 Wat doe ie met je knie
lieve Hans?
03 19.30 Een stadsdeel wordt be-
zichtigd: St. Georg (ndr)
21.15 Van Dallas tot'Denver
N1 -Nederland 1
N2-Nederland 2
Bt-Belgie Ned 1
B2-Belgie Ned 2
01-Duitsland 1
02-Duitsland 2
D3-Duitsland 3
SC-Sky Channel
SCHIEDAM: tel.: 270010
Nieuwlandplein 57
Open iedere dag van 11.00 tot 23.00 uur
Zondag van 11.00 tot 21.00 uur.
Couwenhovenstraat 9-11
Schiedam Tel. 010 - 26 43 10
NAAIMACHINES
alle types en
In alle prijzen.
Specialist In
PFAFF naalmachines.
Reparaties alle merken
GRATIS gehaald en gebracht.
naai- en breimachines
Hoogstraat 101-103
Schiedam - Tel. 26.63.63
Odk voor kleln vak
Wij geven tijdelijk superhoge in-
milprijzen. Wie nu een Austin Metro,
-Maestro of -Montego koopt, krijgt
bovenop de volgens ANWB/Bovag
richtlijnen vastgestelde inruilprijs van
dehuidige auto een extra inruilpremie
die kan oplopen tot maar liefst l5°/o
van de kataloguswaarde van de nieuw
gekochte Austin.
OITirirel Austin Hover dealer Bclloweg 27/1 lock OversehiessewegSehiedam tel.: 010-375533.
De contactlens-specialist van Dijksh
graag alles over de verschillende elg
van harde- en zachte- contactlenzen,
gebruik van vloeistoffen en het onde
QO|| 1 ptl van horen
^^0^ DnlLLLIl en lien de be
Schiedam, St Liduinastraat 1. tel 010-26 76 49 Schiedam, Hof van S
Rotterdam, Vierambachtsstraat 73. tel 010-77.25 45 Maassluis, Noorc
oorn vertelt u
enschappen
over het
rhoud.
I Dijkshoorn heeft k
1 nog "ouderwets" 1
tijd voor u.
ipaland 5, lei 010-70 17 30.
Ivliet 25. lei 01899-1 22 88. J
Boterstraat 10 - tel. 267215 (achter Hema)
Ook voor alle binnen- en buitenzonweringen.
Bij inlevering van deze advert, tot 15-12-1985
Ruime sortering tapijt op 500 cm.br. ook op jute
Koop tapijt voor de hele woning en verdien gratis
keukenvinyl ot uw trap gratis gestoffeerd.