Onze verkiezingsdienst trekt duizenden naar Koolas Cricketers-voetbal in Volkspark m Het werd drukste punt van heel de stad AGENDA Het kerkje van Kethel H eerlijk Braakman zal Maandag afgesloten zijn Londen teleurgesteld over Griekse houding DE A VONTUREN VAN KAPITEIN ROB Kampioenschap tenissen Kon. .Wilhelmïnamars op 12 Juli De ezpouf Virginia A. MNolet verricht een afslag Excelsior-PPSG eindigt blanco Mulo-examen Gevangene beweert: „Ik stuurde bom aan Adenauer" Frankrijk kan EÖÜ- crediet aflossen Öost-Duitsïand zet intimidatietactiek voort In de toekomst dertienhonderdvijftig ha. nieuw land in Zeeuws Vlaanderen FAROEK: KONING VAN SOEDAN Donderdag 26 Juni 1952 1927. Na veel misluk te pogingen slagen de roeiers er eindelijk toen in door de branding heen td komen en aan land te gaan. Maar daar bij verspelen zij meteen de boten, die onmiddel lijk lek slaan en zinken. Dr. Holmes klimt opeen rotspunt en "ziet in de verte de „Galileï" liggen. Het schip maakt steeds meer slagzij en lang zal de kapitein het er ook niet kunnen uithouden. Hé, en wat is dat? Ba- ven het schip cirkelt een vreemd vliegtuigIn middels is de radar-ope rateur aan boord van de ..Galileï bezig radiocontact te zoeken met an dere schepen, maar alle golflengten worden zwaar gestoord. Dan wordt opeens de deur van de radiohut opengerukt, MacLloyd stormt naar i binnen en roept, dat er een vreemd vliegtuig boven het schip cirkelt Hij vermoedt, dat Lu-1 pardi daar ook achter hij; „ik vrees, dat ons wachten staat." zit. „Hou je gereed," zegt een nieuwe verrassing te r Hoe uitstekend de verkiezingsdienst van „De Schiedammer* ook hij vorige stemdagen functienneerde en hoe vaak het weer ook meewerkte om het geheel te laten slagen, toch zagen we nooit zoveel belangstelling als Woensdagavond. Enkele uren achtereen was een dichte drom van zeker meerdere duizenden toeschouwers present om te kijken en te luisteren naar de verkiezingsuitslagen, die voor allen zo'n grote verrassing werden. Het waa een gezellige drukte daar bij het Koolas, waar film en gramofoon- muziek tussen de uitslagen door voor wat afwisseling zorgden. Eerst toen het (politionele) klokje van gehoorzaamheid sloeg, wisten de mannen van de verkiezingsdienst van ophouden. Zij hadden hun rust dubhel en dwars verdiend! Van een verkie- zingsdag als die van gisteren, is in Sehie- Vj aam overdag eigen- 'J I«k maar weinig te bemerken. Hoogstens zal er wat meer ver- keer op de trottoirs •t waarneembaar zijn, maar daar blijft het 4 dan ook wel bij. '5 Dank zij de goede zorgen van de ge- meentclijke over- heid waren we Woensdag voor het eerst in het bezit ge steld van 47 stem- bureau's, hetgeen een uitbreiding van negen betekende, vergeleken bij de laatste verkiezing voor de Provinciale Staten, in 1950. De hergroepering van de stemdistricten in de gemeente had kennelijk een. goed gevolg gehad, veel kiezers konden dich ter bij de deur hun stembureau vinden. Voor de eerste keer in de historie van de stad vond het hoofd stembureau geen plaats in het stad huis, maar was het Een van de mensen- die de ver-" neergezet in de school aan het Oude kieringsdienst van ,P« Schiedam- Kerkhof, 's Morgens fungeerde wet- mer" tot een doorslaand succes houder Sabel daar als voorzitter. maakten, was plakker Van Evk, In de middaguren werd hij afgelost Van half zeven tot klokslag twaalf door de burgemeester. ■uur trok hij onophoudelijk de lad- Na de sluiting van de stem- der op om de nieuwste uitslagen bureau's om vijf uur. toen men nog op het bord békend te maken, heel wat klanten had verwerkt, kon Voor de eerste keer was het hoofd stembureau van Schiedam niet in het stadhuis gevestigd. De hoge trap was aanfedïnp om hiervan af te stappen en over te steken naar de school aan het Oudekerk hofwaar we op de foto v.l.n.r., de heren Penning, burgemeester Peek en gemeenteontvanger R. Meyer bezig zien met het tellen van de stemmen. De tenniswedstrijden, die Woens dag op de banen, van Spieringshoek werden gespeeld in het kader van de Park-kampioenschappen, hadden de volgende resultaten: D, E. Mej, Buschmann sl. mevr Bernard 64, 01. H. E. C. Buschmann sL J. van Toor 86, 64; H. Hoogendoorn sL J. Quiteneau 6—4, 60; Verhey Pols sl. J. Bakker 6—0, 6—2; J. Wjjl- acker sL E. Postema 62, 57, 75 H. Hoogendoorn sl. C. Buschmann 0—2, 6—0. D. D. Mevr. Went en mevr. v, Zoest sL mevr. Bakker en mevr. ter yeer 6—0, 6—1. H. D. M. Jansen en Moesker sl, Datema en Versnel 75, 63. G. D. Mevr. Hoekstra en Versnel sl. mevr. v. Katwijk en Nieuwfoort d D. Mej- H. v. d. Made en P. Geul sl. mevr. Datema en mr Date- ma 64, 6—1; mevr. Zoeteman en M-- Jansen st mevr. en mr Fleysier 6—4, 6—2. Verliezersronde: H. E. J. Lambermont sL J. Baters 6i, 6—3; J. Bernard sl. J. Kleiss 60, 64; M. Wagenaar sl. Nieuw foort 60, 6—0; J. Lambermont sL J. Bernard 63, 6—-2. de telling van de biljetten ter hand worden genomen. Het zou echter nog wel omstreeks half zeven duren alvorens de eerste resultaten we reldkundig konden, worden ge maakt. Toen dat eerste stembureau zijn gegevens had doorgegeven, kon op de hoek van de Lange Kerkstraat en het Koolas een begin worden gemaakt met de publicatie van de uitslagen, die jjj steeds sneller op eenvolging binnenstroomden. In korte tijd, het zal omstreeks half acht zijn geweest, zat onze ultsla- gendienst midden in de tellingen van Schiedam, terwijl de telefoon onophoudelijk ratelde en nieuwe resultaten, eerst in de kleine ge meenten, later ook in kleine en middelgrote steden ging melden, In de Lange Kerkstraat, by kapper De Ruiter, waar ook nu weer een gastvrij tehuis was gevonden, werd ondeT hoogspanning gewerkt. Een uitzondering met voorgaan de jaren vormde de lijst van de gemeente Schiedam, die tengevolge van de reeds genoemde uitbreiding van het aantal stem bureaux mei negen en een algehele hergroepe ring van de districten elk verband met voorgaande verkiezingen zoek had gemaakt. Vandaar dus dat het onmogelijk was hiervan definitieve cijfers te geven alvorens deze wa ren vergeleken met de officiële lijst ten stadhuize. Een iets later tijdstip van bekendmaking kon dan ook niet worden vermeden- Prachtig weer Hoe slecht het er in het begin van de avond ook mocht hebben uitgezien, het weer klaarde meer en meer op, zodat ook degenen, die zich vast hadden voorgenomen „geen voet buiten de deur te zet ten," hiervan terugkwamen en al spoedig met die duizenden, andere bewoners van de stad aan -de Schïe op het Koolas stonden te kijken en te luisteren. Van dat mooie weer profiteerde Reeds van de aanvang af was er grote belangstelling bij de publi catie van de verkiezingsuitslagen door „De Schiedammerop het Koolas, Waren hét even na half zeven enkele honderden, die zich uoor de borden schaarden, in de loop van de avond groeide hun aantal aan tot vele duizenden, die tot middernacht van geen wijken wis- ten. Via de microfoon en op de borden kwamen in steeds vlugger opeenvolging de resultaten, die verrassend genoeg waren om de aandacht te blijven boeien. ook de man van de filmprojectie, die tegen -donker worden zjjn toe stel op het witte scherm, dat voor de molen was gespannen, richtte. Terwijl de stroom berichten bij de verkiezingsdienst doorging en wer den verwerkt, genoot men buiten nog eens zoals vroeger van Charlie Chaplin's capriolen, evenals van al die andere „filmdraken", waarin men tot meerder vermaak graag geneigd was de boel ietwat door el kaar te klutsen. Van de Wild-West-sfeer zat de menigte in een oogwenk weer mid den in de Tweede Kamer-verkiezin- gen, zoals deze zich voordeden in Enkhuizen, Helmond, Spijkenisse en al die andere plaatsen. Aan de districten was men toen nog niet genaderd, maar kijk, ook die lieten niet lang meer op zich wachten. Zij werden onmiddellijk gevolgd door de eerste provincie: Drente. Met de z.g. thermometer- standen, zoals die uit negenhonderd Nederlandse gemeenten, konden worden nagegaan hoe het algemene beeld er enigszins zou uitzien. De verrassing van al die getallen boei de genoeg om ondanks het later wordende uur nog even te blijven Schiedam Is echter een werkstad; waar verreweg het grootste deel van de bevolking z'n brood verdient in werkplaats en fabriek. Dat be tekent meestal vrij vroeg uit de kleren. Vandaar dus heel begrijpe lijk dat tegen middernacht de druk te in korte tijd wegebde. Toen om vijf voor twaalf men in de film auto de spullen ging inpakken, wa ren nog slechts enkele tientallen belangstellenden aanwezig voor het bord, waar de laatst bekende uit slagen nog werden opgeplakt. Zjj vormden de rest van de grote scha re, die met de enthousiaste mede werkers van de verkiezingsdienst van „De Schiedammer" van de stemmfintellers tot de plakker zich de Tweede Khmer-verkiezing van 25 Juni 1952 nog lang zullen herinneren. Voor de achtste Koningin Wilhel mïnamars van het vendel Schiedam van de Oranje-Garde op Zaterdag 1Z Juli zijn drie tochten ontworpen over 30 kilometer, IS kilometer cn 12 kilometer. Staat voor de eerste tocht de inschrijving zowel voor bnr- gergroepen, militairen, semimilitai- ren en individuele wandelaars open, aan die over IS en 12 km kan alleen worden deelgenomen door jeugd groepen, schoolgroepen en indivi duele jeugdige wandelaars, In het programma-boekje ver schenen o.a. een voorwoord van burgemeester Peek en de landelijk commandant van de Oranje-Garde, burgemeester M. W. Schakel van Noordeloos. De territoriale bevel hebber ltnh-generaal D. C. Buur man van Vreeden, schreef een aan beveling voor de militaire groepen, die ongetwijfeld weer in groten ge tale aan deze landelijke wandel tocht zullen deelnemen. Verder werd het boekje versierd met en kele van de fraaie foto's die regel matig in het maandblad van de Schiedamse Gemeenschap een plaats vinden. Voor deze nationale wandelmars is een ere-comité samengesteld, waarin onder voorzitterschap van burgemeester Peek o.a. zitting heb ben de burgemeesters van Rotter dam, Vlaardingen, Willemstad, Noordeloos, de chef-staf luchtmacht lt.-generaal I. A. Aler, lt.-generaal Buurman van Vreeden en kapitein ter zee O. de Booy, commandant van de onderzeedienst te Rotter dam. De jury wordt gevormd door burgemeester Schakel van Noorde loos. de heer M. Verbruggen uit Den Haag, inspecteur van politie H. Willems van Beveren, Schiedam, K. den TJyl, Schiedam, C. van Pelt, Schiedam, W. van. Oordt, Schiedam en T. Veldkamp, onderwijzer te Rot terdam. ZAGREB. De te Zagreb ge speelde interland voetbalwedstrijd tussen Zuid-Slavië en Noorwegen werd door de gastheren met 4—1 ge wonnen. Rust 31. Wat men moet weten: Apothekers-nachtdienst: Gouka en Co„ Groenelaan 127. Bellen bU ongeval: G.G. en GJX Tuinlaan 89. Telefoon 69290. Films: Passage, 2 en 8 uur: De vader van de bruid (alle leeft.). Monopole, 2, 7, 9 uur: In Bagdad mag dat (14 jr.). S port: 27 Juni, Excelslor-ierrein Volks park, 7 uur: Voetbalwedstrijd tussen cricketers van Hermes DVS eu Excelsior '20. .J*c, i, Advertentie ff M Burgerlijke Stand Geboren: Petrus J. M., z, v. P. J. M. Batenburg en W. A. M. Coster; Adriana M. M., d v. M. Schaap en S. P. van Eijk; Theodora B, M,, d. v. C. J. G. Verbeten en H. M, de Vette. Overleden: S. P. van Eyk, 65 5r. vr. van G. J. Kinnigin; M. H. Dek kers, 78 j. vr. van. A. Kooy. BB5S-PROGRAMMA Voor Zaterdag heeft H.B.S.S. weer en kele wedstrijden op het programma staan. Het eerste on tweede elftal gaan naar Vlaardingen, om daar Sunlight te ontmoeten. Om 2.30 uur speelt HBSS. 2 tegen Sunlight 2 en om 4.15 uur wordt de ontmoeting Sunlight—HBSS gespeeld. Deze wedstrijden zijn voor de Suniight- nederlaagserie. Op het terrein Spieringsboefc spelen HBSS c en b tegen Excelsior M. c en b, respectievelijk om 3 en om 4.15 uur vriendschappelijke wedstrijden. Voor de voetbalwedstrijd tussen de eerste cricket-elftallen van Ex celsior en Hermes-DVS, die mor genavond In het Volkspark zal wor den gespeeld, zijn de elftallen, als volgt samengesteld: Excelsior: A. Hoenderop, F. Mid dendorp, J. Oosterholt, T. öoster- holt, C. Vollebregt, G. Duymel, H. Euigrok, T. Schoof. L. Brounts, N. van Huet en H. ter Braak. Hermes-DVS verschijnt in de vol gende opstelling,: H. Stolk, A. van Diest, C. Tettelaar, A. Ruiterman, W. v. d. Sloot, J. Scheffer, A. v. d. Ende, A. Keuzenkamp, A. Scheep maker, J. v. d. Schoor en J, van Noortwyk. Als curiositeit kan nog worden gemeld, dat de heer A. M. Nolet PPSC. winnaar van de door Ex celsior '20 gehouden nederlaag-wed strijd, is er gisteravond in een extra wedstrijd tegen de zwartwitten niet in geslaagd voor de tweede maal met de overwinning te gaan strij ken. Ditmaal was er van enig krachtsverschil nauwelijks sprake. Weliswaar kregen de PPSC-voor- waartsen de beste kansen, doch er werd vaak zo erbarmelijk slecht geschoten, dat de Exeelsior-verde- digers eigenlijk niet eens zo heel veel moeite hadden om het maken, van doelpunten te verhinderen. Daar ook de PPSC-verdediging er goed het oog in bad, verwonderde het tenslotte niemand, dat de wed strijd eindigde met dezelfde stand als waarmee men begonnen was. De ontmoeting, waarvan de op brengst bestemd was voor een door de Schied. Scheidsrechtersvereniging binnenkort op de bijterreinen van SW le houden scheidsrechters- tournoo'i. bad een alleszins prettig verloop. Het aantal bezoekers had evenwel groter kunnen zijn. Maar ja, de verkiezingen voor de Twee de Kamer -worden ook niet elke dag gehouden. In verband met het karakter van deze wedstrijd niet de aftrap, maar met een cricketbat de afslag zal verrichten. De bekende KNVB-scheidsrechter A. Stoutbandel ral de wedstrijd leiden. Daar beide elftallen erop ge brand zijn. de overwinning te* be halen, zal hij de teugels zeer strak in de hand houden. Het is wel te voorzien» dat deze voetbalwedstrijd tussen cricketers wat de taktiek be treft op hoog peil xal staan. Ook het uithoudingsvermogen zal echter in Jiet verloop van de strijd een. hartig woordje gaan meespreken, zo dat wij ons maar niet aan een voor spelling gaan wagen. In gebouw Irene zijn Woensdag voor het Mulo-examen geslaagd: aanvullend diploma: J, Lindeman, H- Tap. P, M. Coté, P. Boer. Schie dam; C. M. Kleywegt, Hoek van Holland, J. Tol, Maassluis; P, Mo lenaar, Rotterdam: diploma A: M. Sunons, A. v. d. Pijl, W. H. Muys, P. W. van Leeuwen, G. H. van Houwelingen, E. A. Bouland, J. v. Toledo, J. Nagelkerkc, J. H. Bar- rink, J. v. d. Burger, B. A. v. d. Berg, E. P. v. d. Vheer; Vlaardin gen, C. Mosterd, Maasland, J. G. Roest, Poortugaal, C. J. Breeman, Maasdijk, K. de Jong, Rozenburg, C Tuk, L. v. d. Vlugt, J. v. d. Ma de, M. Jansen, Hoek van Holland, L N. de Winter, M, de Munter, J. Rlegman, Pernis, P. P Roozenbeek, J. F. Sluimer, J. van Leeuwen, Schiedam. Een candidaat werd af gewezen. HANNOVER, Een gevangens, die beweert een geestelijk defect te hebben, beweert dat hij het is ge weest, die in Maart heeft gepro beerd door middel van een bom kanselier Adenauer te vermoorden. De man, die Hans Roehr heet en 25 jaar oud ls, bevindt zdeh in ar rest omdat hij er van wordt ver dacht in April een bankroof te hebben gepleegd. PARIJS. Frankrijk zou Jri Staat zijn, dank zjj de omvangrijke te- nigvloeiing van goud gedurende de laatste weken, het crediet van 100 millioen dollar, dat op 15 Maart JJ. door de Europese Betalings-Unie aan Frankrijk Is verleend, op de vervaldatum 30 Juni a_s. af te los sen, zo deelt men in bankkringen te Parfls mee. BERLIJN Het Oostduitse mi nisterie van Binnenlandse Zaken heeft Woensdagavond bekend ge maakt, dat West-Beriijners, die be zittingen op'Oostduits gebied bezit ten, slechts dan verblyfpassen zul len krijgen, indien zij zich bereid verklaren Oostduitse burgers - te worden; Het betreft hier ongeveer 100.000 West-Berlijners, die op aan grenzend Oostberlijns of Oostduits gebied huizen en andere bezittingen hebben. De gedupeerden moeten zich maar om schadeloosstelling tot de Westberlijhse autoriteiten wen den, zegt het officiële Oostduitse persbureau. Deze hebben door hun uitdagend optreden deze Oost' duitse maatregel noodzakelijk ge maakt, „die zal worden ingetrokken als overeenstemming is bereikt over het houden van verkiezingen In ge heel Duitsland." JONGE O TT1 VEN-VLUCHT De vereniging „De Blauwe Doffer" organiseert Zondag 6 Juli een trainings- vlucht voor jonge duiven van Baren- drecht uit. Elke duivenliefhebber uit Schiedam of omstreken kan daar aan deelnemen. Het Jnkorven zal plaats vinden in het lokaal aan de Scme 22 's morgens van 7 tot 8 uur. T.H.OJt. OP DE FIETS Zondag onderneemt de „THOR"-fami lie (boven 16 Jaar) bjj gunstig weer een fietstochtje naar Roekan Je. Vertrbkken wordt om 7.30 uur van het Julianapark, De tocht gaat dan vla Maassluis, Brlelle, Oostvoome naar RockanJe- Terug langs de Groene Kruis weg, over de Vondellngenplaat naar Vlaardingen, Thuiskomst ongeveer 8 u, Extra TT-treinen UTRECHT. Ten behoeve van de bezoekers van de T.T.-ra'ces te Assen, zullen Zaterdag enkels ex tra treinen rijden, die te Hooghalen zullen stoppen voor het in- en uit stappen van reizigers, Bovendien zullen enkele treinen van de ge wone dienstregeling aan de voor malige halte Hooghalen stoppen. Nadere gegevens krijgt men op de stations. ff» Vlak "bij het middelpunt van het dorp Kethelwaar vier -wegen te zomen komen, staat het Hervorm de kerkje, 't Is erg' oud. Hoe oud, kunnen ook wij U echter niet vertellen. Dat het er schilderach tig bijstaat, dat laat de foto uit stekend zien. Wie er belangstel ling voor heeft, zal zeker niet veel moeite behoeven te doen om'ook eens een kijkje binnen in het kerkje te nemen, "Het toont nog - heel goed hoe ook Kethel kan-:, bogen op een rijk verleden, dat 3 teruggaat tot in de kronieken van de aodtf van Egmond. van om streeks het begin van de tiende eeuw, maar zich dan in de neve len van de historie verliest. DEN HAAG. Als alles volgens de plannen verloopt, is de Braakman volgende week afgesloten. Dan zal er een eind zijn gekomen aan het be staan van deze ruim vijfhonderd jaar oude inham van de Westerseheïde in Zeeuws Vlaanderen. De afsluiting levert derüenhonderdvyftïg hectare nieuw land op, schept betere afwateringmogelijkheden voor Belgisch en Nederlands gebied en maakt de dflklengte vijf en twintig kilometer korter. Zjj komt tegemoet aan een goede planologische ontwikkeling van Zeeuws Vlaanderen en is een eerste poging om te komen tot afsluiting van de Westerseheïde, die misschien over tweehonderd jaar een feit zal zijn. Zy stelt in staat een zoetwaterreservoir te vormen en geeft aan Zeeuws Vlaan deren, dat er arm aan is, recreatiegebied. Aldus somde ir H. A. M. C. Dib- bits, hoofdingenieur-directeur van de rijkswaterstaat, ons dezer dagen de punten op, die tot de afsluiting van de Braakman hebben doen be sluiten. Na zes jaar voorbereiding is in Februari j.l, met het werk aar. de dijk begonnen, De afsluiting begint Zaterdag a.s. en wordt Maan dag voltooid. Zij geschiedt circa an derhalve maand eerder dan het plan was. De Braakman is ontstaan door de watervloed van 1440 waarbij de dorpen Huigersluïs, Steekerk, Her- tingen, Peerboom, Moerkerk en Sint Janskapel werden verzwolgen. In de laatste eeuw is de Braakman erg „opgeslykt" en zijn vele pol ders gewonnen. Aan de mond van de Braakman, LONDEN. Engeland heeft stelling genomen tegen het feit, dat een tceuemend aantal landen koning Faroek erkent als heerser over de Soe dan. Een woordvoerder van het Foreign Office deelde Woensdag mede, dat aan Griekenland, het negende land, dat aangekondigd beeft, dat het Farock ala koning van de Soedan zal erkennen, te kennen is gegeven, dat Enge land hierover „zeer verontrust en teleurgesteld" is. Hij deelde mede, dat „de Griekse regering niet in twijfel ls gelaten ten aanzien van de onaangename indruk die door zodanige maatregel zou worden gewekt." De Britse opvattingen zijn ter kennis gebracht van de Griekse ambassadeur to Londen. De woordvoerder verklaarde, dat elke erkenning van Faroek als heerser over de Soedan er toe zou bijdragen Engelandg pogingen om met Egypte tot een regeling te ko men te "bemoeilijken en dat Enge land zijn standpunt ten aanzien van de Soedan niet heeft gewijzigd. De landen, die Faroek's aanspra ken op de Soedan hebben erkend, zijn in hoofdzaak de Arabische lan den. Jordanië, Syrië, de Libanon, Irak. Saoedi, Arabië en Jemen zijn al spoedig tot erkenning overge gaan, maar wat Engeland veront rust, is die erkenning door Paki stan en België In de laatste tijd en het nu door Griekenland ken baar gemaakte voornemen. Het Britse protest aan Grieken land viel samen met berichten uit Rome en Cairo, volgens welke ook Italië erkenning overweegt. achter ongeveer veertienhonderd meter „voorland" aan de kant van de Westerseheïde, wordt Zaterdag 28 Juni a.s., water en weder dienen de, de helft van het honderdlien meter brede sluitgat gesloten. Daar toe wordt een phoenix-panton ge bruikt dat dienst heeft gedaan bij de kunstmatige haven van de ge allieerden voor de kust van Nor- mandië. De tweede ponton zal Maandag 30 Juni worden aange- hracht aan de westelijke kant. Het komt er daarna op aan voldoende zand aan te voeren om de caissons op de plaats te houden. Daarvoor is negentigduizend kubieke meter zand per week nodig. Veertien da gen na de sluiting, wanneer het extra hoog water is, moet blijken of er genoeg is aangevoerd. In de Noordoostpolder is een mo del van de Braakman aangelegd op een schaal van 145. Daar is niet. alleen onderzocht hoe de werkzaam-, heden voorafgaande aan en volgen de op ds sluiting het bost kunnen, worden verricht, maar er is tevens aan degenen die belangrijke delen van het werk onderhanden hebben instructie gegeven. Positie KLM-vliegtuigen AMSTERDAM. Thuisreis: PH— TDD (Delft) gisteren 21.25 uur uit Djakarta, werd beden 3.37 uur in Bangkok verwacht. PH—TDE (Eindhoven) heden 1.26 uur vertrokken uit Bagdad. PH—TDI (Enschede) gisteren 13 u. uit Sydney. UITREIS: PH—TDB (Walcheren) heden te 5.25 uit Manilla naar Tokio. PH—TDN (Vlaardingen) gisteren te 21.50 uur uit Karachi. PH—TDP (Pontianak) gisteren 20.99 uur wt Rome, werd heden te 0.38 in Cairo verwacht. PH—TES (Soerabaja) heden 1.35 vertrokken uit Rome, verwacht in Damascus te 6-45. Chartervlucht naar Sydney: PH— TLW (Overloon) gisteren in Sydney geland te 2.49. Aanvaard 27/6 te 22.09 uur de terugreis.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1952 | | pagina 2