53 KOOPJES bij A.P. MARTENS Co C r||f J ACCURATE KANTOORJUFFROUW De RHBS nam afscheid van sympathiek leraar alenda Mulo-examen Courantenreolame N.V, Parfumerie VALDELIS JHoogcarspel (Staatsinrichting en Economie) na dertig jaar werken met pensioen H. Th. v. d. VLERK DE AVONTUREN VAN KAPITEIN ROB Dammers aan zet HAV-Bauk gaat jubileren Goudswaard kwam op bezoek Hoekse wijkraad ontevreden Waterleiding te duur en te weinig parkeerruimte SCHIEDAM STADSKRONIEK Hermes-cricket naar V.R.A. Verloor U iets? GESLOTEN ZIJN 2500 meter trap -en gangloper van 1.95 voor 1,33 1800 paar linkse dameskousen van 2.45 voor 1.68 3600 prima oogjes luiers van 1.10 voor 0»68 4800 1 persoons katoenen ïakens van 4.75 voor 3.é3 3500 pirma kussenstopen van 1.65 voor1.18 GELUIDINSTALLATIES Radio van Dijk 2 Vrijdag 3 .Juli 1933 In de Ryks-HBS aan de O verse bieststraat is afscheid genomen van een leraar, wiens politieke overtuiging heto 0p de school vooral In de laatste .laren tot een blondere figuur maakte. Als leraar Staatsinrichting en Economie was de heer J. Hpojrcarspel sedert 1917 aan dc Schiedamse HBS verbonden. Zes jaar onderbrak hij 2yn leraarschap om in de na-oorlogse jaren de Communistische Partij te vertcpenwoordigpn in de Tweede Ka mer. Bij dit vertrek is van alle kanten lof toegezwaaid aan de lerauf Hoog carspel, die zo n voortreffelijke objectiviteit handhaafde, maar vooral ook aan de beminde docent, aan wie men de beste herinneringen zal bewaren. (Advertentie Z.MJ Kotterdamsedijfc 268 - Tel. 67593 Wat men moet weten: Apothekers-nachtdienst: Rembrand t-a potheek, Rembrandtlaan 5. Bellen by ongeval: G.G. en G.D. Tuinlaan 89. Telefoon 69290, Films: Passage, da. 2 en 8 uur, Za. en Zo. 2, 4.15. 7, 9.15 uur: Een koningin wordt gekroond, (a.l.). Monopole, da. 2. 7. 9 uur. Za. en Zo.. 3, 5, 7. 9uür: De een-ogige Indiaan (14 jr.). Vergaderingen: 3 Juli. Stadhuis, 7.30 uur: Ge meenteraad. 2239. Rob is nu genoeg op de hoogte. Natuurlijk heeft Stevens kans gezien het jacht „Rosemarie" te overmeesteren en hij is er vandoor gegaan met de reeds geborgen schatten. En de twee overige op varenden? Vermoedelijk zijn ze op het eiland ach tergebleven. Bob besluit nog dezelfde dag te ver trekken om te proberen het eiland te vinden, Hij moet nog enkele inkopen doen en gaat de stad in. Hij ziet niet, dat door een der patrijspoorten Stevens hem nauwkeurig in de gaten houdt. De man beeft argwaan gekregen en wil er nu zo gauw mo- i de enkele kunstjes uilhalen, waardoor Kob voorlopig gelijk vandoor gaan, maar hij voelt er niets voor, i is stil in de buurt en niemand heeft hem dat Rob hem zal volgen. En wanneer hij Rob om gaten. Rob zal nog wel een uurtje weblijven en verhinderd wordt, uit te varen- En dan heeft hij de hoek van de straat ziet verdwijnen, komt Sle- hü heeft dus vrij spel. Ziezo, met die boor zai hij met de „Poseidon" een behoorlijke voorsprong, vens te voorschijn en gaat naar de „Vrijheid". Het1 I Talrijke leraren, leerlingen en vooral oud-leerlingen, waren voor dit afscheid tezamen gekomen in de gro te tekenzaal. waar na de begroeting van de heer en mevrouw- Hoogcar spel, de directeur van de school, dr. R. Oort. allereerst enkele woorden sprak. Hierin roemde hij het dienen van de objectiviteit, wat het geven, van een sterk persoonlijk cachet aan de lessen niet had verhinderd. Als lid van de Commissie van Toe zicht op het Middelbaar Onderwijs én als oud-leerling had de heel' J- Kreber de meest prettige ervaringen met de vertrekkende leraar opge daan. Als herinnering overhandigde hij de heer Hoogcarspel een boek werk. Sedert 1921 had dr. C. A. Reeser met de heer Hoogcarspel samenge werkt. Natuurlijk kwamen er dan ook oude herinneringen uit de bus. Twee meisjes droegen enkele ge schenken aan. waarover vooral ook mevr. Hoogcarspel zich kor, verheu gen. (Advertentie IM,) Kunt U zich betere over hemden voorstellen dan die van een fijne kwaliteit vol- popeline, met dubbele man chetten, gevoerde borst, paarlmoer knopen, vast Kent-boord met baleinen en semi-soft inlage? Wij zouden niet weten welke andere eisen er nu. nog aan een overhemd gesteld zou den kunnen worden en a|s wij op verzoek van de fabri. kant niet zorgvuldig het etiket uit elk overhemd verwijderd hadden zou U verbaasd zijn over het merk. Het is begrijpelijk dat als de zelfde hemden overal in Rot terdam voor 10.25 geprijsd liggen het moeilijkheden geeft voor de fabrikant als wij ze gaan verkopen voor nog geen zes gulden, maar voor U isioeh de sublieme kwaliteit de hoofdzaak en niet het etiket. Zaterdagmorgen om 9 uur begint de verkoop van dez® overhemden (joist in een periode dat de colbertjes aan de kapstok gaan) en U koopt zo'n overhemd dat ledereen mag zien in de maten 35 t/m 43 in de mode kleuren grijs, beige, apricot, licht blauw en licht groen voor WINKELCENTRUM BINNENWEG. Tel. 29160 JVflinens de leerlingen, die het laatste jaar les ontvingen van de fieer J. Hoogcarspel, werd deze een aandenken overhandigd door Joop van Tiel. Links de directeur van de R.H.B.S., dr R, Oort In een niet minder geestige speech vertelde Joop van Tiel van de ver wachtingen. die de leerlingen van de laatste klas van de heer Hoogcarspel omtrent deze koesterden, toen óe oude leraar na het beëindigen van zijn Kamerlidmaatschap weer zou te rugkeren. £)rs. C. A. van Luüervell. tot voor kort wethouder van Den Haag, was vroeger ook leerling van de H.B.S. in Schiedam. Namens oud-leerlingen droeg ook hij een geschenk, een kleinibeeid-camera, over. H\j liet er iets van de vertrouwelijke sfeer, die de klas van de heer Hoogcarspel steeds moet hebben gekenmerkt, aan vooraf gaan. De onafscheidelijke bij naam kwam op het tapijt, het niotor- geknetter van de oude Harley-David- son op het Koolas werd weer opge roepen en natuurlijk werd de onaf scheidelijke pijp in dat vertrouwde beeld niet vergeten. Tenslotte was het de heer Hoog carspel zelf. die gelegenheid kreeg om te vertellen dat die objectiviteit niet zo'n wonder was als men zich wel had willen voorstellen. Z.i. is het de taak van de leraar om de weten schap te dienen. Daarbij komt dan nog dat de Rijks-H.B.S. een openbare school is, een inrichting dus. waar voor de objectiviteit het hoogste goed is. „Zonder de objectiviteit uit bet oog te verliezen." aldus de heer Hoogcarspel, ..heb ik echter wel steeds de menselijke kant laten zien en deze mijn leerlingen voorgehou den, in de hoop dat zij deze ook in hun latere (zaken-) leven in het oog zouden houden". Wat het schoolgebouw betreft, hiervan kon de heer Hoogcarspel met collega Reeser opmerken dat er in die zës en dertig jaar heel wat is veranderd. Maar ideaal vond hü er nog een te mooi woord voor. Een pleidooi voor uitbreiding van het aantal lesuren voor Staatsinrich ting en Economie in de bezettings tijd werden deze sterk ingekrompen sloot dit dankwoord af. Om het kampioenschap van Schie dam werden 3 partijen gesoeeicJ. waar van de uitslagen luiden: M. v Noorden. nenC. v. Leeuwen 2—0: M. van Noor dennen— J. de Wilde 20: P. van Noor dennenC A Habermehl 11. De uitslagen van de bordenwedstrij den luiden: W. PrangerP. Plieker 20, D zonneveldW. van Gaten 20. W. Heuvelmanj. We ster veld 0. J Le vering— B. v d Hul 2—0. C steauwen- ,hoek—D. Mast 2—0. p. van Noordennen ,T. Levering 2n, j. On InkW. Heu velman 1—1, W. HeuvelmanP. van Noord enen l—l A. Ver berkW. Pran ger o2, C. Habermehl—tv. Verhaal 0—2. W van Galen—C Sleeuwenhoek 02. P van NoDrdennenC. Sleeuven- hoek 0—2. J. WesterveJd-M. Coté 0—2. D MastP, Sheker 0—C. C. Hahennehl w. van Galen 02. Massale bijeenkomst in de Rivièrahal Het 50-jarig beslaan van de HAV- Bank en de 'Nieuwe HA V-Bank zal Woensdag 8 Juli worden herdacht in tie Rivièrahal waar alle mede werkers van de binnen, en buiten dienst, in totaal circa 1000 personen zuilen samen komen. Een meer intieme viering wordt voorafgegaan door een officieel ge deelte. Hierna vertrekken de deel nemers voor een rondrit door Rot terdam, die wnrdt gevolgd door een rondrit door Rotterdam, die wordt, gevolgd door een rondvaart door de havens. In de namiddag komt het grote gezelschap bijeen in dc Rot terdamse Schouwburg. De dag ein digt met een diner in de Rivièrahal. HBbSMartin.it I1 Voor de nederlaagserie van Marti- nit speelden gisteravond Martinit en HBSS een wedstrijd. Na een spor tief en gemoedelijk partijtje voetbal werd 11 gelijkgespeeld. Belde elf tallen telden enkele" invallers. Een groep van 82 ouden van da gen uit Goudswaard bezocht van daag onze stad. Met 20 auto's arri veerde men even voor tien uur san de Langehaven. waar in de R.K. Volksbond een korje koffie werd gedronken. Een uur later ging men op weg om een rondgang door de gemeente te maken. De tocht, die vandaag verder nog naar Maassluis. Rozenburg, Oost- voo me en Roekan je voerde, werd ook meegemaakt door de heer L. Stolk en R. Smoker, resp. wethou der en secretaris van de gemeente Goudswaard. j In de. R.K. Volksbond was ter l begroeting o.a. aanwezig de heer J. Oostlander. secretaris van het adoptiecomité. Daar de economische omstandigheden in Goudswaard ten gevolge var. de watersnood nog allerminst gunstig zijn waar schijnlijk zal slechts een tiende deel van de normale oogst worden bin nengehaald heeft het Schiedamse gemeentebestuur toegestaan dat voor dit uitstapje een bedrag door het adoptiecomité beschikbaar werd gesteld. DH5 ontmoet Rockanje in Jiet Volkspark Zondagavond half zeven speelt DHS in het Volkspark zijn laatste wedstrijd voor het kampioenschap van de Afd. Botterdam tegen Boc- kan je. Indien de geelzwarten er in i slagen, om deze wedstrijd te winnen of zelfs maar gelijk te spelen, dan zijn zjj algemeen kampioen en te vens winnaar van de Gouden Plak. In Rockanje werd enige weken geleden maar net met 32 gewon nen. zodat dus nu ook een spannen de wedstrijd verwacht mag worden. De DHS-ers op hun beurt willen natuurlijk dit kostbare kleinood in de wacht trachten te slepen en ge zien het spel van de laatste weken, hebben wij veel vertrouwen in het slagen van deze poging. Aangezien er verder geen voetbal in Schie-dam is, biedt dit een mooie gelegenheid voor de voetballiefheb. bers, om nog een partij te gaan zien. Burgerlijke Stand Gehuwd: D. M. Klaasse, 41 j. en J. van Eden. 38 j.; W, Verhruggen, 24 j. en A. w. van Veen. 22 j,; D. Zeeman, 27 J. en A. J. Heesbeen, 19 j.: H. v. d. Herik, 25 j. en F. de Boer, 23 J,: C. Batz. 30 j. en D. J. C. Budding, 21 C. J. Heemskerk. 27 j, en C. H. Boon. 28 j.: H. W- Aalbregt, 24 j. en H. C. van Unen, 22 jr. P. J. Fabei*. 26 j. en A. Roldaan. 25 j.: P. .J. Vermeulen. 26 j. en H. M. P. van Rutten. 25 j.: C. H. v. A. Beek, 20 j. en 1. Kooij. 28 j.: J. v. d. Velde. 23 j. en H- C. Witkam. 19 j. Ondertrouwd: G. Busscher. 23 j. en A. v. d. Stelt, 22 j.: J. Th. A. Feelders. 24 j. en J. B. Kamman. 23 j.: J. Groenheijde. 20 j. en P. M. v. Dommelen, 18 j.: J. v. d. Hof. 30 j. en C. J. Kruining. 35 j.; M. J. de Jong. 24 j. en A. A. de Winter, 24 j-; N. C. van Kruining. 22 j. en M. H. Kers- semeijer, 20 j.: J. A. Kuöper, 29 j. en G. Visser, 29 j.: P. E. Langeveld. 20 j. en M. J. Kraan, 19 j.; J. ,T. Lans, Z9 j. en G. Du- ran. 27 j,: J. H. B. Melchers. 25 j, en C. J. v. Raaij. 22 J.: Ph. B. Overheul, 32 j. en G. F. Visser. 26 j.: C. J- de Bond. 22 j. en C. P. C. Schra, 22 j.; W. P. Schaap, 40 j. en A. Meerburg. 31 j. Geboren: Wilhelm, z. v. W. 't Lam en C. W. Blom: Trade t, d. v. A. P. Weeda en P. Maan; Maria Th. C., d. v. M. A. C. van Deurzen en M. Gouka: Johan w„ d. v. J. W. Bos en p. Overgoor; Martinus, z. v. 7. de Borst en C. de Gids. Overleden: A. Klut. 61 j.: W. A. Hoek. 82 J. Politie neemt weer deel aan de Laura-rit Zestien Schiedamse politiemannen zullen volgende week weer deelne men aan de vierdaagse Laura-rit, die Alpheri aan de Rijn tot middel punt heeft. Onder leiding van hoofd, agent M. J. Fransen vertrekken de deelnemers Maandagmiddag om twee uur van het hoofdbureau in de Lange Nièuwstraat. Men denkt Zaterdagmorgen om streeks tien uur weer in Schiedam te arriveren. ROTTERDAM Oververhitte lamp stichtte hrand Door oververhitting van een elec. trische lamp ontstond gisteravond om kwart voor 10 brand in een ma- nuf acturenmagazijn aan de West Kruiskade 76, waardoor een bedstel en een maf in brand geraakten. Personeel van slangen wagen, 31 heeft dit brandje geblust met een straal op de waterleiding en een gummislang op de huisleiding onder leiding van hoofdman H. v. d. Burg. De G 3 er. slangenwagen 39 waren eveneens uitgerukt doch behoefden geen hulp, te verlenen, „Tarakan" aangevaren nabij Antwerpen Op de Schelde nabij Antwerpen, is vanmorgen het Nederlandse m.s. Ook Hoek van Holland heeft een parkeervraagstnk. dat nog al wat hoofd brekens kost, doch waarvan de Wükraad In de „Hoek" hoopt, dat hel bin nen afzienbare lijd za! worden opgelost. Dat kwam tot uiting in de ver gadering, die de Hoekse Wükraad Donderdag hield. Ook over de waterlei ding-tarieven was men niet te spreken en bij het gemeentebestuur zal deze zaak nog eens aanhangig worden gemaakt. Verder kwam de instelling van een recreatie-commissie met onderafdelingen in behandeling, terwijl ook de sportvisser# op de Noorderpier ter sprake kwam. Geruime tijd heeft de Wijkraad al geijverd voor een eigen wapen voor Hoek van Holland. Bij deskun digen zijn informaties ingewonnen en volgens mededelingen van de voorzitter is men thans tot een aanvaardbaar ontwerp gekomen. De Wijkraad zal zich thans tot B. en W. wenden. H engelproblemen Hengelaars zijn genoodzaakt om alleen aan de strandkant van de Noorderpier te vissen en dat bete kent, dat bij Noord. Oosten wind dikwijls het dure tuig wordt ver speeld. Daarom werd een verzoek tot de Wykraad gericht om mede werking te verlenen, dat ook aan de zijde van de Waterweg gevist, mag worden. De broodvisser ij land. in aanvaring gekomen met het Griekse m.s. Leontidas. Het Ne derlandse schip liep schade op aan flank en railing. Het maakt echter .Tarakan", een 8200 bruto register I geen water en ligt veilig en wel ten ton metend schip van de Mij Neder- 1 anker. wordt er niet door benadeeld en de hengelaars zijn bereid om aan de pachter een vergoeding te beta len. De Wijkraad voelt veel voor de bezwaren van de hengelaars, maar bij informatie is gebleken, dat de Domeinen het vissen in de Water weg hebben verpacht. Het, vissen aan de noordkant van de pier is een attractie en daarom wilde een der leden het verzoek wei steunen, mits het beperkt blijft tot de Noor derpier en dan alleen van de wal af. Rotterdams ballet danst in de sprookjestuin Het Rotterdams Ballet Ensemble treedt van 1—10 Juli op in de sprook jestuin aan de Wassenaarseweg te Den Haag. Tweemaal.per avond geeft het ballet een voorstelling op een 'lot midden in de bosvijver. Het eno programma bevat Slavische dansen, het andere Petite Suite van Debussy. Donderdag slaagden in gebouw Irene de volgende candidatën voor het MULO-examen: diploma A: B. Vermeulen, H. Savert. M. K. Wij- ker. C. C. Zeilstra. N. van Dijk. A. C. Quist, E. Twigt. W. T. van Dijk. H. de Lege, M, Palm, allen uit Rot terdam; A. Snelleman. Vlaardingen; E. v. d. Bout. J. Brand. J. Meuldijk, M. G. C. Pietexsen, allen te Schie dam. Diploma B.: C. Kersten, G. v. da Kuil, J. Meurs. A. Rolaff. A. A. Snijders. J. D. v. d. Vlis, G. Verloop, M. J. Waalboer, allen te Vlaardin- gen. Er werden vier candidatën. af gewezen. De heer en mevr. HOUT MAN - DIRKZWAGER ge ven met blijdschap kennis van de geboorte van hun dochter geertruida WILHELMINA Schiedam, 3 Juli 1953 Prins Bernhardlaan 72 is niet te vervangen Met groot leedwezen geven.wij kennis van het over lijden van de Weledel Geboren Heer W. A- HOEK w.f. Officier in de orde van Oranje Nassau. President-Commissaris onzer Vennootschappen, Commissarissen en Directie van de N.V. Levensverzekering Mij. KAV BANK N.V. Assurantie Mij. NIEUWE HAV BANK Schiedam 30 Juni 1953. Onbekenden zetten de vrachtauto van H., die in het Broers veld op de helling was neergezet, van de rem- Het gevolg was êen botsing met de muur van bet pand Broers veld 8, waardoor lichte schade ontstond. In de Mariast.raat werd een 59- jarige M. L. v, d.'M. uit de Kort landstraat aangereden door een 15- jarge wielrijder. Met een gebroken enkel_ is de vrouw naar de dr Nolet- stichting en vandaar naar haar wo ning gebracht. In het gemeentelijk zwembad wer den Donderdag weer enkele kle dingstukken ontvreemd. Zondag is voor Hermes-DVS een wedstrijd tegen een der B-klassers vastgesteld. Onze stadgenoten gaan dan naar Amsterdam voor de match tegen VBA. Het is reeds ja ren geleden, dat beide clubs el kaar ontmoet hebben. VRA be hoort momenteel, met o.a. de be kende mr W. Glerum in haar ge lederen, zeker tot een van de sterkste B-klassers, zodat Hermes deze wedstrijd nog lang niet ge wonnen heeft. De Schiedammers zullen dan ook goed op hun tellen moeten passen. Het elftal is on gewijzigd en ziet er dus als volgt uit; H. Stolk (aanvoerder), J. Keu zenkamp (wicketkeeper), W. v. d. Sloot. C- Tetteïaar J. Sch offer, A. v. d. Ënde, A. Scheepmaker, H. van Meurs, A. Keuzenkamp, G. van Vuuren en J. Stahlie. Aan de Damlaan speelt het twee de elftal Zondag de match tegen Rood en Wit 2. Aanvang 11 uur. Het derde elftal tenslotte speelt Zaterdagmiddag aan de Damlaan tegen het Haagse Quick 3. De win naar van deze wedstrijd zal voor lopig aan het hoofd van de rang lijst van de derde klas gaan. Aan- vang 2.30 uur. Ta bevragen bij het Hoofdbureau van Politie f tussen 212.3(7 uur en 2S uurJ: leren actetas met inhoud: groene cein tuur; zwarte damestas; rode kmderpor- temonnale; cylinder met zuiger; zakba- ians; 1 bos rubber slultringen: zelldoe- doeken actetas; 2 fietesIeutelljeB. Te bevragen bij de vinders: blauwe overall. G. Hut*. Vlaardingerdilk 73a: groen kinder jasje, K. H. v,»Idt, Een» drachtsfraai lla; badhanddoek en zwem broek, T. Holleman. Lefieslraat 43; im- hlaire baret. E. Otte, Nassau laan 26a: rode zwembroek en badhanddoek. C. L. van Gulden. Aleidisstraaf, 34a: pad vin- dersriem. S. Suttorp, Bui ten havenweg 176/6: lap stof (grijze ruin. A. Kooie vaar. Lange Achterweg 8: bruine acte tas inh. pyama enz,, N. Jansen. Een» drachtstraat 19b: gouden ringetje, Mi neur. Vjaardingerdijk 273 (na 13 uuri: dubbeltjes armband, H. Konings. Heren straat 25/8; parelketting. Hagen. Jan Slcenstraat 37; geruit, kindertasje. L. Zijlstra. Broers vest 95c: grijze teddybeer N. Zulderna. v. Ostadelaan 24e; catalo gus. B. Dries, Leubnitzstraat 14a: 2-per- soona wit geverfde kano. C. Lips. Fol- derwe? 21; l paar bruine sandaaltjes. C. d» ZvaH:. Hoofdstraat 75/3; zonnebril. N. Groen, Wingerdlaan 12: bril. W. Don kersloot, Zwartervaaisestraat 2; ring m. fi sleutels. Wed. Maas, Jacob van Len- r.e.pstraat 23; zonnebril, P. v. d. Vlerk, Schiedam se weg 25b; '-3 mud eierkolen, Vredebregt. Broerstraat 62; blikken doos gevuld met tabak, 'A.* van Oort. Over- sehieseslraat £2. In verband met het overlijden van de heer W. A. HOEK zullen onze kantoren en de afdeling- machinefabriek op Zaterdag 4 Juli De aflevering van gassen kan die dag slechts plaats vinden tot 9.30 uur. N.V, W. A. Hoek's Machine- en Zuurstof-fabriek. N.V. Mij. „Oxygenium". In verband met de uitsluitend inter ne herdenking van het 50-jarig be staan onzer maatschappij, zullen de kantoren WOENSDAG 8 JULI a.s. DE GEHELE DAS GESLOTEN ZIJN «ANK N.V. Levensverzekering Mij. HAV BANK N.V. Assurantie My. NIEUWE HAV BANK Schiedam Gevraagd voor spoedige indiensttreding leeftijd 19—20 jaar. Geen diploma's vereist. Sollicitaties schriftelijk of mondeling aan: LANGE NIÈUWSTRAAT 47 Kerte Singelstreal 14 Rotterdamsediik 415 1200 paar nylon kousen van 2,75 voor1.98 1500 paar geminderde dameskousen van 1.95 voor f 1.38 VOOR ELK DOEL REMBRANDTLAAN TELEFOON 69572 Voor Rijwiel en Bromfiets Dubbele tassen 6.75-9.35-13.80 Enkele tassen 4.50S.OO7.35 Sportsturen 4.90—6.007.35 Rijwielradels 4.70—5.75—6.75 Sponsrubber zadeldek 2.73—3.23 Rljwielkettmgen 2.10—2.60—3.10 Spatborden p. stel 3.20 Kettingkasten 3.45—4 254.75 Kettm Brandjes 1.20—3.00—3.95 Bagagedragers 1.60—3.50 Kinder windscherm 3.20—6.25 Buitenbanden 3.453.854.50 Slangloze handpompen 0.952.73 Voetpompen 2.60—2,304.7 o Pompslangen 0.83—1.151.40 Jasschermen 1.201.702.00 Rywiellak 0.60—0.7S S»mson rep.doosje 0.651.50 Kinderzitjes 6.25-8.70-10.60 Autopeds 28.50-30.50-33.50 Kinderfietsjes 17.50-21.00-22.73 Rolschaatsen 11X0-14 93-19.50 Voorwielen 7.00—7.73 Binnenbanden 1.25-1.75-2.10 Grote sortering ijzerwaren en gereedschappen Alles voor electra - philipslampen Te veel om op te nemen. Kom eens kijken! WAAR DAT WIEL DRAAIT HOOGSTRAAT 6769 TEL. 68436 Koop een nieuwe camera! Agfa, Zeiss Ikon. Gevaert. Kodak in div. prijzen. Be taling te regelen. Ruilen, reparatie. Drogisterij en fa- tohandel J. G. Hillebrand, Rotterd. dijk 405. Het Joja rabbercorset voor de moderne vrouw die slank en fit wil blijven. Ook de voornaamste merken buste houders. joja Corsettenhuis, Hoogstraat 136. Grote sortering poppen, o.a. Wildebras pop, sterke pop, voor slechts 2.S8. Bokhorst, Groenelaan. 36, Hoogstr. 34. Te koop i.g.s.2. witte kin derwagen, Engels model, m. Aangeb. gr. zit-slaapbamer, met vrije keuken, voor da me, b.b.h.h-, goede st., in 't Westen. Br. no. S-890 bur. van dit blad. Verpleeghulp gevf. Rust-en verpleeghuis „Samech". L. Nièuwstraat 51 tel. 63554, Schiedam, Te koop 8 tegen de leg zijn de kippen, Rhoonsestraat 4, na 7 uur. Foppenreparatie en verhuur serviesgoed. Bokhorst, Groe nelaan 36, Hoogstraat 34. Babycommode f 29.—, kin der! edikant je 19.50, ton en andere modellen, alles ge lakt, Tussenbroek, Edison- straat 31 A, Schiedam. Kramers de Groot. Dam 2. tel. 67617. Speciaal aanbe volen hoteikoffle, krontngs- bedje tegen, elk aan. bod. I thee, geen cadeaux, zeen Morsestr. 27-b, na 7 u. p.m. (korting, maar kwaliteit.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1953 | | pagina 1