4P Op De Beervoelen jongelui zich broer en zus SVV gaf Oostenrijk se profs geen kans C J Duitse voetballertjes komen op bezoek Straatverlichting wordt aanmerkelijk verbeterd m WESTEN SCHÏEDAMSE JEUGD MET VACANTIE DE A VONTUREN VAN KAPITEIN ROB Moedige rood-groenen boeken eervol 2-2 resultaat AGENDA Schiedamse zee kade t in Stockholm Zeepkisten-race gaat door Hoe Schiedam spaart Woensdag planten inleveren De Vacantiefeesten G.T.B.-nieuws SCHIEDAM VACANTIE WEEKRECLAME HELFT VAN DE NORMALE PRIJS M. C. VAN WAMELEN ENKELE PLAATWERKERS GELUIDINSTALLATEES Radio van Dijk Koeriersters 2 Vrijdag 14 Augustus 1953 en de jongens, die een uurtje willen gaan -wandelen en daarna mee gaan zwemmen, moeien bij mij komen staan." Dit zei de héér F» Kik juist op het moment, toen wij dezer dagen een bezoek brachten aan het vacantiekamp .,De Beer waar deze weck 33 meisjes en 3S jongens, leerlingen van openbare en christelijke scholen, kunnen genieten van de vrije natuur en onder ver trouwd toezicht kunnen ravotten in de duinen van West-Rozenburg. En zwemmen in zee tenminste, wan neer je een badpak hebt Dat mankeerde Arie Gommel, die wej een badpak van huis had mee genomen. doch het na enkele dagen plotseling kwijt was. Toon trad de grote solidariteit aan het licht, want de kinderen die tot voor Zaterdag elkaar nauwetnks kenden, zamel den eensgezind geld m om voor Arie een nieuw zwem cos tuum te kopen. Hier werd een daad gede monstreerd, een gevoel van lotsver bondenheid. die var, minstens even veel waarde is, als het weekje-uit Dat ten slotte de jongelui hun geld weer terugkregen, cmdat Arie's bad pak uit een hoop kledingstukken te voorschijn kwam, is dan slechts een bijkomstigheid Al die jeugdige Schiedammertjes (tussen 13 en 16 jaar) vormen een zeer heterogeen gezelschao on het zou voor de heer Kik. onderwijzer aan de Prinses Bcatrixschool. on doenlijk zijn. alleen er de scepter over te zwaaien. Daarom heeft hij assistentie van een groep ten volle voor hun taak berekende leidsters en leiders. De dames de Bruin, v. d. (Advertentie 1M.) Natuurlijk weten wij even goed als U, dat wij op 15 Augustus volgens de kofender al een hajve zomer gehad hebben. Haar het ligt toch voor'de hand dat er een bij- zondtere reden moest zijn voor de Florida Week-end shirts fabriek om het gepa- tenteerde Florida Shirt (waar van er deze zomer tiendui- zenden voor 9.75 zijn ver- kocht) te verkopen voor een prijs die bijna de helft is van de normale I Maar Rotterdammers weten dat tn werkelijkheid de zomer nu pas goed begint en dat een Florida Week-end shirt niet voor één zomer maar voor meerd ere wordt gekocht. Zaterdagmorgen om 9 uur begint de verkoop van de hele fabrteksvoorraad Florida Week-end shirts in alle maten (ook in extra grote) in het volledige kleur assort! ment, bestaande uit 20 moderne kleuren als blauw, wit, grijs, groen, bruin, geel, beige enz. en U koopt ze, nu door elkaar, voor p!"NfNWEG. Tel. 29180 Touw en de Jager zijn de voogdes sen over de meisjes, terwijl de he ren Koete, Groeneweg en Linkels de jongens in toom mceten houden. De echtgenote van de boofd-leider. me vrouw KikGovers, die gediplo meerd verpleegster is. „doktert" in de ziekenboeg, waar bij ons bezoek, Nelly Deurtoo verbleef. Het meisje had last van wat hoofdpijn; een ge volg van de frisse zeelucht. Behalve de drie meisjes, die In het begin van de week heimwee kregen en naar huis zyn gegaan, hebben de anderen het uitermate naar hun zin. Toch zuilen ze weer blij zijn, wanneer het Zaterdag is en zij bii vader, moeder, broertjes en zusjes terug zijn. Maar vraagt men de jongelui, waar zn volgend jaar het liefst met bun vacantse been zouden willen, dan roepen zsj in koor: „Naar Rozenburg, naar „De Beer". 2275. Rob doet een laatste, wanhopige po ging zich te bevrijden van de loodzware balk die op zijn borst rust Hij wendt zijn uiterste krachten aan terwijl hij geen Ogenblik zijn doodsvijand, de haai uit het oog verliest Maar hij is machteloos en zijn adem gaat steeds moei lijker, want niet alleen dat de balk zwaar op zijn borst rust, maai de zuur stof uit zijn cylinders raakt uitgeput. Dan ziet hij Rosemarie njet de bootshaak door het wa ter zwemmen, gelukkig misschien kan zij hem bevniden....i Maar tege lijkertijd vult zijn hart zich met angst, dat de haai haar ook zal aan- behendig zwemt Rosemarie om het monster heen, is, de bootshaak in het grote lichaam. Het wapen vallenHij moet toezien hoe Rosemarie haar wendt en keert en verliest het geweldige dier I doodt de haai niet, maar door pijn overmand, ongelijke strijd met het door Robs dolk gewon- 1 geen ogenblik uit het oog. Als het moment is ge- I moet 't dier de strijd voor een ogenblik opgeven, de en geïrriteerde dier aanbindt. Als een vis zo komen, stoot ze hem met alle kracht die in haar 1 Reeds verscheidene sportbonden hebben de laatste jaren weer sport- relaties aangeknoopt met West-Duit se sportbonden en -verenigingen. Met toestemming van de KNVB heeft de SBLO een verzoek aanvaard van het Fuss bal! Verband Westfalen e.V. om met twee Duitse voetbal-jeugdelftal len bestaande uit spelers van 16 tot 18 j'aar, enkele wedstrijden in Schie dam te mogen komen spelen. Het ge zelschap zal Zaterdag omstreeks 12 uur in onze stad aankomen en wor den ontvangen in hotel De Kroon. Er zullen twee wedstrijden worden gespeeld op het Martïnitveld, het sportterrein Volkspark, en wei een op Zaterdag om 6 uur en een op Zon dag om 12 uur. Tegen een geringe entree-prijs kan men de wedstrijden bijwonen. Daar de speelsterkte van de be zoekende ploegen onbekend is, was het voor de SBLO moeilijk, de juiste Schiedamse tegenpartijen samen te stellen. De ontmoeting gisteravond tegen de Erster Simmeringer Sport Klub is in meerdere opzichten voor SW succesvol geweest. Niet alleen het bijzon der fraaie 22 resultaat, dat de rood-groenen de Oostenrijkse profs af dwongen, maar vooral en dit Is het belangrijkste kwam zeer duidelijk tot uiting, dat SW over een elftal beschikt, dat in de komende competitie ongetwijfeld een grote rol zal spelen. De grote ontdekking was zonder meer de stopperspil Wine, een jonge veelbelovende speler, die kalmte aan voetbalkennis paart. Men speelt zo goed als de tegen stander het toelaat. Aldus luidt een bekend gezegde. Nu gaven noch Simmeringer S.K. noch SVV elkaar veel toe en zij demonstreerden tut op een dermate technisch hoog ni veau, dat de talrijke toeschouwers een bijzonder smakelijk voetbal hapje kregen voorgezet. Ongetwij feld waren de Oostenrijkers hun gastheren qua techniek wel de baas. maar daar waren het ook profs voor. Daarentegen speelde SVV met veel meer enthousiasme en dat was iets. wat de gasten nu weer misten. De rood-groenen waren meer geconcen treerd, gebrand als zij waren een zo goed mogelijk resultaat te bewerk stelligen. En dat is Gooscns met zijn mannen voortreffelijk gelukt. De manier waarop de Schiedamse vooi'waartsen. gelitk jonge hondjes, over het veld dartelden en van de ene schwitch in de andei'e vielen, was bijzonder geraffineerd. SVV bad er zin in. Het liep gesmeerd en de tactiek, die oefenmeester De Brujm tegenover het Braziliaanse systeem van de Oostenrijkers (vijf man voor hoede, vier man middenlinie, één achterspeler) zette, was een zeer goede. Met een vier-mans voorhoe de, 'waarachter linksbinnen Goosens Wat men moet w«ten: Apothekers-nachtdienst: M. M. H. Evers, Lange Haven 81 Bellen bij ongeval: G.G. en G.D. Tuinlaan 89- Telefoon 69290. Vacaötlefeest- evenementen: 1-—29 Augustus, Stedelijk Mu seum. da. (ook Zo.) 25 en 7—-10 uur: Tentoonstelling „Neger kunst". 1—29 Augustus, da. (ook Zo.), 7 3012 uur n.m.: „Bloemen pracht in sprookjeslicht" in Julianapark- Passage, da. 2 en 8 uur: ,.De mij nen van koning Salomo". Monopole, da. 2. 7. 9 uur: „Stad der 1000 gevaren". Op uitnodiging van het Zweedse zee- kadettenkorps brengen vier Nederlandse zeekadetten van het N.J V, momenteel een bezoek aan Stockholm. Tezamen met de Rotterdammer Ferd. Trees. de Arnhemmers Henk Buist en Jaap de Jong is onze stadgenoot Gerrit Slaven burg met de Scandinavië-expres naar Zweden vertrokken. Zij znn daar o.m ontvangen op het marine-etablissement in Stockholm Voorts brachten zy een bezoek aan het fort ..Dalaró skans" op het eiland Fe)an. dat ten Noord-oosten van Stockholm ligt. Ten einde de vier Nederlanders de mooiste plekjes van Zweden te laten zien. maakten zij m gezelschap van een Zweedse collega vaandrig Torkei Westlinjf. een zeereis langs het kustgebied. Na een verblijf van ruim een. maand in Zweden komen de N J-V.-zeekadetten aan het einde van deze week weer naar huis. de taak van een teruggetrokken mid denvoor vervulde en Jan van Schijn- del rlinkshalf) m de rol van aanval lende spil, met daarachter een drie mans verdediging (met Wing als de ontdekking), werden de Oostenrij kers voor een wel heel lastige op gave gezet. Overtuigend zijn de rood-groenen in de aanval geweest. Had v. Pelt daarbii kans gekregen enkele „spet ters" af te vuren, dan had 't er voor de Simmeringer S.K. niet zo roos kleurig uitgezien. Maar v. Pelt en z'n makkers kregen weinig kans, hoe wel er niettemin enkele venijnige priemen op doelman Fiesser konden worden los gelaten. Ook de gasten hebben voortreffelijke, fleurige, fan- tasie-njke staaltjes voetbal laten zien. De beide binnenspelers Bielleg en de kleine Walner, alsmede mid denvoor Strobel (uit bet Oostenrijk se elftal) waren heren, die over een uitgebreide dosis techniek beschik ten. Alleen rechtsbuiten Treub viel enigszins uit de toon. En toch was hij net, die na een goed half uur spelen de stand op 11 bracht, nadat vyf minuten tevoren Köneman dank baar een pass van Van Pelt met een keurig do'elpunt had bekroond. Toen kort na de pauze middenvoor Strobel met een hoog, maar houd baar schot doelman Kou wen had ge passeerd (12), had het er even de schiin van. dat de Schiedammers zouden worden overklast. Maar SW beet vinnig terug en. dat was iets. waarop de profs wel licht niet hadden gerekend. Fel atta queerde Schrumpf. Koneman, Van Pelt en Goosens de Oostenrijkse ver dediging, maar de uiterst kalme spil Giessel bleef met Karl, Kalkietzer, Kiienge en Felber heer en meester. Tot vijf minuten voor het einde Ko- nemari voor de zoveelste maal zijn belagers ontliep, naar rechts zwenk te, een afgemeten voorzet gaf aan Van Pelt. die vie de paal de bal in het net liet caramboleren (22>. En daarmee bereikte SVV juist dat re sultaat. wat zij verdiende, want voor dit prof-team behoefden de Schie damse amateurs geenszin. het hoofd te buigen. De belangstelling voor de zeepkis ten-race tijdens de va can tie week is dermate bevredigend, dat de betref fende commissie van „De Schiedam se Gemeenschap" heeft besloten deze race definitief te laten doorgaan. Aan het begin van de Honneriage Gretelaan zullen twee startbanen worden aangelegd. De deelnemers (jongens van 10 tot 14 j.) moeten om drie uur aan de start zijn. Daar wor den startkaarten cn rugnummers uit gereikt. Aanmeldingen voor deze zeepkisten-race kunnen nog geschie den by het kantoor van „De Schie damse Gemeenschap". Om eventuele misverstanden uit de weg te nemen, delen wij mede. dat inschrijvingen voor de transport- en bakfietsenrace geheel gratis zijn. De deelneming voor de bakfietsen race is ruim voldoende. In de transportfiet senklasse zou men nog wel enige ver sterking kunnen hebben. Na rijp beraad werden de volgen de ploegen samengesteld: Zaterdag: Heesbeen (SW) doel; Kuil (SFC) en Kooijman (DHS) achter; Groenhorst (SVV), Korpo raal (HBSS) en Hagen (Hermes DVS) midden; v. d Haar (PPSC), Holleman (DRZ), Feelders (Excel sior), Burr ink (Schiedam) en Kleiss (SVV) voor. Zondag: Huigen (Ursus) doel; Menke (Excelsior) en v. d. Gaag (Hermes DVS) achter; De Veth (Ex celsior), Rijke (Hermes DVS) en Be- deker (Hermes DVS) midden; v. Gerven (SVV), Hille (Hermes DVS), Simons (Hermes DVS), Franken (Excelsior) en Nïeberg (SFC) voor. Het Fussbatl Verband Westfalen e. V. heeft de Schiedamse voetballers uitgenodigd voor een tegenbezoek aan Hamra. Hierover zal na afloop van de wedstrijden worden beslist. Ondanks de vacantietyd vertoon de maand Juli een spaaroverschot van f 161.860,67. Het totaal tegoed bij de Spaar bank Anno 1820 beliep eind Juli f 14.292.879,52 op 38.796 rekeningen 1952; f 12.652.865.04 met 37.825 re keningen. De, jeugdspaarders namen f 1,705,40 méér op dan zy inlegden. Hun te goed op 5.463 rekeningen bedroeg aan het eind der maand f 63.005,36. Op de scholen werd voor een waarde van f 2.343,25 aan spaar- zegels verkocht, op de Jeugdspaar- bank voor een waarde van f 2112.90. Het sparen in. de bedryven leid de tot inlagen, ter grootte van 6.731.45. De Afhaaldienst bracht f 49.719,50 aan spaargelden binnen. 664 spaarbusjes leverden f 8.917,49 aan spaargeld op. Uitgereikt wer den 64 babyboekjes. De groei van het spaartegoed leidde tot vergroting der liquiditeit. De Spaarbankrekening bij het Rijk groeide met f 350 000,de bankte goeden groeiden met f 300.000 Aangenomen mag worden dat de Spaarbank'm, afwachting was van de inmjddels "'uitgeschreven Staats lening cn overigens leningen met storting op later tijdstip heeft toe gezegd. Vanmorgen om 10 uur werd de na tionale driekleur gehesen op een complex woningen aan de dr Zamen- hoffstraat, ten teken, dat bij de bouw van die groep BBB-woningen het hoogste punt was bereikt. De komende maanden zal de straatverlichting in Schiedam aanmerkelijk worden verbeterd. Dit was een bijzonder prettig geluid, dat de heer J. van Hartingsveld, adjunct-directeur van de Gemeente Technische Bedrijven liet horen. Ket betreft hier in de eerste plaats de gasverlichting in de zijstraten. Bij de GT.B. is men er terdege van doordrongen, dat "de verlichting van een aantal straten in Schiedam nog wel wat te wensen overlaat. Vooral de zijstraten zijn m de win termaanden m duisternis gehuld. Hoewel we nu al weer een goede achl i»»r na de bevrijding leven, is een en ander nog steeds een gevolg van de oorlogsjaren. In die tijd is er heel wat vernield en het was met eenvoudig het materiaal, dat voor een algeheel herstel nodig was. direct te betrekken. Uiteraard kwa men eerst de grote verkeerswegen aan de beurt. Bovendoen verkeerde men daar in een gunstige omstan digheid. omdat men daar met elec- trische verlichting te maken had Ware het materiaal voorhanden ge weekt. dan hadden de gaslantaarns in tal van zystraten me* zo lang zonder licht, zelfs zonder ..hoofd" Mannetje om mannetje stonden de spelers van, SVV en van de Simmeringer Sporf Klub «oor de lens van ome fotograaf. behoeven te zijn. De grootste moei lijkheid was. de glazen mantels, die uit het buitenland moeten worden geïmporteerd,binnen de stadsmuren te krygen. Maar dat leed is nu geleden. Het materiaal is er en na de vacantie- maanden zullen de mannen van de G.T.B. met frisse moed aan de slag gaan. om ook en vooral de zystra ten uit bet donker te halen. Vooral nu er zoveel werk van de verlich ting van Juliana park en Plantage wordt gemaakt, waren vele Schie dammers ontstemd, dat daar wel een groLe hoeveelheid licht aan werd verbruikt terwijl men in di verse straten maar in het donker moet tasten. En het is naar aan leiding van deze klachten, dat de heer Van Hartingsveld bovenstaan de mededelingen deed. Een reden te meer dus voor de ..gedupeerden" om in de vac an tie-week vrolijk feest te vieren, want binnenkort zal ook „hun" straat in een zee van licht baden. De Tentoonstellingscommissie van de Schiedamse Schoolwerk tuinen vestigt er nogmaals de aandacht op dat de leerlingen van de Lagere Scholen welke in het bezit zyn van een potplant, bestemd voor de Ten toonstelling in de Korenbeurs op de Dam. deze planten moeten inle veren Woensdag 19 Augustus a.s. voorzien van het aan hen verstrekte steeketiket, en wel als volgt: Leerlingen wonende in het stads deel westelijk van Westerhaven, Nieuwe haven en Veile vest leveren hun planten des morgens tussen 9 en 11 uur in aan de Korenbeurs op de Dam. leerlingen wonende in de Gorzen idem tussen 11 en 12 uur, die wonende in het stadsdeel Oos telijk van de Rotterdamsedijk, Broersvest en Singel lussen 2 en uur en die, wonende in het centrum van de stad tussen 3% en 5 uur. Alle bloempotten moeten voor de inlevering flink nat werden gego ten. Dringend wordt verzocht om de planten op de aangegeven tijden in te leveren. Zij die nog niet in het bezit van een steeketiket zijn kunnen deze alsnog Maandag 17 Aug. en Dinsdag 18 Aug. a.s. op de Gemeente Kwe kerij ingang B.Klaan bekomen tus sen 9 en 12 uur. Het Vacantie-comité 1953 uit de Schie damse Gemeenschap wekt de winketiers op, hun etalages speciaal te verzorgen ter gelegenheid van de Vacantiefeesten. die Donderdag 20 Augustus beginner.. Ook ditmaal is te verwachten dat dui zenden Schiedammers „op de been" zul len komen, terwjj] bovendien duizenden nlet-Schtedammers naar onze stad zul len komen. Het is dus 2aak. zo meent het vacantie-comité, goed voor de dag te komen. By wijze van proef zal Zondagmid dag van 2 tot 6 uur (dan is het Juilana- park gratis toegankelijk) een gezellig strijkje, het ensemble Karunata,. musi ceren op de Rotonde van het Juliana- park Mocht deze proef slagen, dan ligt het m de bedoeling dit strijkje ook dés avonds te laten optreden. Indien het mooie weer aanhoudt, wordt in de loop van de volgende week de 50.000ste bezoeker bij' Bloemen weelde tn Sprookjeslicht. verwacht. Na de wedstrijd van Vrijdag 7 Aug. tegen Excelsior '20 die in een gelijk spel 2—2 eindigde, treedt op 15 Augus tus GTB I, ter voorbereiding van de competitie, andermaal in het strijd perk, en wel tegen stadgenote SFC I. De wedstrijd begint om 6 uur en wordt gespeeld op Sportpark Boshoek. Daar beide elftallen zo sterk mogelijk uit zullen komen, belooft het een pret tige spannende ontmoeting te wot den. Op Maandag 17 Aug. om 7 uur speelt G.T.B. m het kader van de nederlaag- serie van de „W.F." tegen deze club. Burgerlijke Stand Geboren: Hendrikus A., z. van A. J. Greten en M. M. de Groot; Petrus W„ z. van C. Lowes en M. J. Seijkens: Willem, z, van W. Gundlach cn J. Sprong: Elizabeth, d. van J. Blonk en M. v. d. Siikke; jacobus J„ z. van H. A, v. Almen en E. M M. Viaitmg. Ruth, d van J. W. M Sr.tkei en J. J. v. Musscher. Ondertrouwd: W, v. Beek, 22 j. en C. Touw. 20 j,; W. Bezemer, 25 j. en J. E. d Boer, 24 j.: W. v. Cappellen, 24 en E Dijkgraaf, 25 j.; L. P. S. Gommers. 27 j. en A. H. L. Brouwer, 25 j.- E. G re ven, 23 j. en H. J Baggcn, 20 j.'; C. H J. 't Hart, 29 j. en J. W. Vervoort. 26 j.; A. G. Hinten, 21 j en A. Bezemer, 19 j P, Th. v. Kasteren, 23 j en C M. E. Kneppers. 23 j.; J. B. Kempeis. 30 j. cn F. H. op ten Berg, 20 j.; H. Th, de Kievith. 25 j. en H. L. Vrijdag, 25 j.; A. "J. Melief. 25 J. en M. Seger. 24 j,; A. v. d. Meij, 26 j. en N. v. d. Stoel, 26 j.; A. L. Mcijdam, 21 j, en J P, C. Korpel. 19 j.; H. Sprong, 49 j. en J. Verschoor. 43 j.; L. Stift. 37 j. en A. Krommenhoek, 26 j.; J. Veenman, 27 j. en F. F. Barentz, 23 j.; M. L. Vink. 24 j. en C. Soeter, 23 j.; E. J Wetsteijn. 20 j en J. M. de Kok. 24 3.; A. v. Woerkom, 27 j. en J. de Brum, 18 j-ï A. P. de Vette, 30 j. en L. E. Kerkhof, 26 j. Gehuwd- W. G. v. Slobbe, 24 j. eö M H. v. d. Hoeven, 23 j.; P. Rook, 29 j„ en M .A. V. Eijk. 23 j.; J. 3. Boer. 26 3- en M. W. J. Blanker, 19 j.; Th. J. Mackan. 48 j. en A. Verhoev, 49 F. A. Schuurmans. 28 J. en C. M V. Rutten. 29 j.; R. v. Hensbergen 31 j. en T, Olivier. 24 j.; H. J. Burema. 25 j. en M. E v. Rongen, 28 1.: S. D. Zuidema, 27 j. en T. v. Raalte. 22 j.; M. T. Jacobs, 29 j. en W. J. Bekker, 24 j A. W. We ver 25 J. en M. J. P. Gunnewegh, 25 j.; J. C. M. de Jong. 46 j. en E. A J. Zeegers, 45 j.: H. W. v. Gelder, 35 en G. G. Eykelenboom, 24 j.; N. de Graaf. 34 j en A Harleman, 29 j.; E. v. d. Roer, 24 j. en H. Goedhart, 22 J. bij: CT 1 inititiftCTBia-r od.tci cicac 250 gr. SCHOTS BROOD 49 ct. 250 gr. HEERLIJKE SPRITSJES 52 et. 150 gr. BANKETMAANTJES 40 c* ONS SPECIAALTJE MET ROOMBOTER 250 gr. gesorteerde koekjes 69 ct. 250 gr. Carré's 69 ct. Ons grote succes tijdens de vacant!emaand 6 cakes 50 ct. 5 Kondo's 50 ct. 5 gev. koeken 50 ct. Alles in cellophaan-verpakking. blijft dus langer vers en is gemakkelijk mee te nemen 6 SPRITSKOEKEN 25 ct. Wij gaan door met de opruiming van alle voorradige schoenen tegen ZEER LAGE TRIJS ZOMERSCHOENEN VOOR DE Schoenhandel HOOGSTRAAT 123 IN ONZE NIEUWE FABRIEK HEBBEN "WU NOG WERK VOOR KIPS CO v. Deventerstraat 38 Schiedam Aanmelden aan de fabriek VOOR ELK DOEL REMBRANDTLAAN 64 TELEFOON 69573 LEERLING gevraagd voor opleiding \vo- ninginr. of meubelmakerij. Verplicht bestellingen met de carrier te bezorgen. PLATE Meubelfabriek t/o Stadhuis - Schiedam Net meisje gevr. voor de winkel, leeft. 15 jr Kan toorboekhandel Leesbiblioth. „Modern". Boerhavelaan 124 tel. 68415. Baby commode 29.kin- derledikantje 19.50. Ton en andere modellen: alles gelakt. Tussenbroek. Edison- straat 31 A. Schiedam. Te koop aangeb.; prachtige kinderfiets 5—8 jaar; F.N.- motor 350 cc 150.electr. scheerapparaat 12.50 Vóór 6 uur. Smgel 215 b, v. Vliet. Te koop kinderwagen. Kalfs- beek, stadhouderslaan 75. Rolfilm camera's tegen ver laagde prijzen. Zeiss-Ikon 6x6 van 99.— voor 78.—; Zeiss-Ikon 6x9 van 102. voor 87.Gevaert box van 24.50 voor 18.En betaling te regelen. Drogis terij en fotohandel J. G. Willebrand. Rotterdamsedijk 405. tel. 67848. Kramers de Gront, Dam 2, Tel. 67617. Speciaal aanbe volen. Kroningsthee - Hotel- koffie. Geen kortingen, geen cadeaux, maar kwaliteit. Het Joja rubbercorset voor de moderne vrouw die slank en fit wil blijven. Ook de voornaamste merken buste houders. Joja Corsettenhuis» Hoogstraat 138. Verloren: zilveren broche. Verzoeke terug te bezorgen: Broersvest 21 B.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1953 | | pagina 1