i Louis Perrier' gleed half uur te vroeg in het water OPENINGS-RECLAME Leerlingen-feest in Technische School KOERIERSTERS Oecumenische bijeenkomst in Lutherse Kerk Raadsleden stellen vragen ORANJESTRAAT 2 - SCHIEDAM voor elke 10e klant in Schiedam GRATIS VAN DER VLEES' PAARDENSLAGERIJEN VAN DER VLIES Jongeman ca 23 jaar Bij doop-voorbereiding brak bout en Dakbrand in de Julianalaan „Arbeid adelt Penninglaan (W.-Z.) afgesloten Het RODE KRUIS U wel, maar wat doet U? AGENDA Burgerlijke Stand Fiets gestolen Onderscheidingen bij NBOB DHS oefent tegen SVV-reserves Gusto in Plantage in Irene noopje Von Je 40 Zwembad gaat Maandag open Wie heeft iets verloren? SCHIEDAM Kind door auto aangereden SI Liduinastraat Leeg winkelhuis 1.49 sport" O cc Juist NU adverteren EEN KANTOORBEDIENDE (vr.) WALAsp 2 Donderdag 13 Mei 1954 Een half uur eerder'dan de bedoe ling was gleed gistermiddag tot. gro te verbazing van alle arbeiders plot seling de zandzuiger „Louis Perrier" van de helling van werf Gusto de Nieuwe Maas in. Het breken van een bout, die de klink moet vasthouden, die-de laatste beletselen na een doop- ceremonie moet wegnemen, was de oorzaak, dat de directie van werf „Gusto" tegen haar gasten moest ver tellen. dat „Louis Perrier" reeds in. het zilte nat dreef. Maar deze hele- maal uit Parijs en Suez gekomen gasten, vatten het nogal sportief op en. .vergenoegden zich met een doop plechtigheid, die nu vanaf een bootje van de Rijkswaterstaat door rpe- •vrouw Mesnet werd verricht. Het was een streep door de reke ning van dé Schiedamse seheepsbou- wers, dat deze snijkopzulger, die be- stemd is voor het Suezkanaal, oJot- seling zo'n haast kreeg, dat er geen houden aan was. En men had toch zo graag de doop een iets meer plech- tiger karakter gegeven; daarvan ge tuigde de fraaie mét vlaggen getooi de tribune, die speciaal voor deze ce- remonie was gebauwd. Gusto's direc tie stond nu voor het voldongen feit en in allerijlwerd een nieuw proto- col gearrangeerd, dat bestond uit een doop vanaf de rivier-zijde. Gelukkig passeerde er op het moment dat de Louis Perrier zijn kuren uithaalde geen schip, zodat het geheel nog goed afliep. Met recht-kon er hier worden gesproken van een tewaterlating met ,goed gevolg. intussen was de onstuimige „Louis perrier" met dikke staalkabels aan de steiger gemeerd en scheepte het gezelschap zich in op een bootje van 'de Rijkswaterstaat, dat oorspronke lijk tot taak had dc rivier tijdens de tewaterlating af te zetten. Op de „Louis Perrier" had zich Gusto's Mu ziekvereniging geïnstalleerd en toen mevrouw Mesnet vanaf het rijks bootje ten tweede male de fles cham pagne (de eerste keer brak de fles niet) had geworpen, werd door het spélen van bet Franse en het Ne derlandse volkslied de plechtigheid toch nog een officieel cachet gege ven. In de directiekamer hebben verte genwoordigers van de Compagnie Universale du Canal Maritime _de Suez en van werf Gusto vriendelijke woordengesproken. De' turbine-electrische smjkopzui- ger „Louis. Perrier".is speciaal be stemd-voor het op diepte houden van het Suez-kanaal tussen Suez en Port Said (een afstand van km). omdat daar door de vele zand stormen het kanaal niét diep ge noeg meer is voor de steeds groter wordende zeeschepen- De snjjkopzuiger is turbine-elec- trisch met. een totaalvermogen van ca. 4500 pk' en is daarmede de sterk ste tot nu toe in Europa gebouwde zuiger. Do zuiger wordt uitgerust met drie Foster-Wheelor waterpijp- stoomketels met een stoomdruk van 30 atm, en met een geheel automa tisch regelbare oliestookinrichting. Dc ketels worden gemaakt door Verschure Co's Scheepswerf Machinefabriek, Amsterdam, even eens een vennoot van de I.H.C. Hol land, De stoomturbines worden ge leverd door Stork Co., Hengelo, terwijl Electro-Smit te Slikkerveer de uitgebreide electrisehe installatie verzorgt. De lengte ca. 80 m., breedte ca. 14 tn. De zuiger moet ononderbroken dag eh nacht in bedrijf zijn, zodat een 65-koppige bemanning permanent aan boord verblijft, waarvoor op 2 doorlopende bovendekken zeer rui me verblijven zijn ingericht. Het schip is voorzien van een air-condi- tióning installatie, doch er is ook een verwarmingssysteem aan boord, aan gezien de nachten daar nogal fris kunnen zijn. De zeeschepen passeren het Suez kanaal in 2 groepen naar beide rich tingen per 24 uur. In verband hier mede moet de zuiger, die midden in het kanaal werkt, gedurende het pas seren van de schepen het zuigen on derbreken en met de lange drijvende persleiding snel 'tegen de kanaal oever getrokken worden, Het is te begrijpen, dat dit speciale voorzie ningen vereist, zowel voor de zuiger Terwijl 'een schilder gistermiddag bezig was de dakgoot af te branden van het pand Julianlaan 30, raakte het droge vermolmde hout vsn deze goot in brand. De brandweer o.l.v- branameester J. Keuzenkamp heeft met een straal'het.vuur -gedoofd. Eed Hollands spreekwoord zegt: „Waar een wil is, Is een weg"! Dat zul len de leraren aan de Technische school ook wel verschillende malen bU diverse leerlingen, vooral wanneer zU voor studie- of werkproblemen ko men te *taan, ondervonden hebben. Maar dit ls ook ondervonden, gister avond In de cantlne van de Technische school, waar de leerlingen aan leraren en ouders een gezellige avond aanboden met de non-stop-revue „Abeid adelt;" Het bootje non Rykstoaterstaat verleende gistermiddag goede diensten door het pezelschsp Franse pasten ïanpszy de te vroeg in het water gegleden zandzuiger „Louis Perrier" te varenwaar door de doopplechtigheid bij werf Gusto, zu het dan niet zoals men zich die had voorgesteld, toch kon 'worden verricht. Deze avond was belegd, zoals de directeur van de Technische School, de heer J, Pulleman, memoreerde, door de leerlingen en op verzoek van de leerlingen, in verband met het in gebruik nemen van het nieu we schoolcomplex aan dc burge meester van Haarenlaan- Hei zou een avond worden, waarop de leer lingen de aanwezigen zouden be- wijzen dat met een zelf geschreven en ingestudeerde non-stop-revue, met een goede .wil. veel goeds was te bereiken. Vooral Edu&rd Janssen, die bij .de samenstelling en instude ring het leeuwenaandeel van het werk heeft verzet, bracht spreker dank. Automatisch was met deze inlei ding van den directeur het program ma reeds begonnen want het Jon genskoor „De vrolijke zangers" flan keerde spreker op het toneel en opende het feest met hun Toneel lied. Het .was een zeer uitgebreid pro gramma, dat afgewerkt moest wor den, zodat in vlot tempo gewerkt werd. Het theater-ensemble Adelt" ook de lijfspreuk zal moeten zijn voor het non-stop-werkpro gramma op de nieuwe Technische School, zal het belang zijn voor de toekomst van de leerlingen zelf! Ter kennis wordt gebracht dat de Westzijde van de Penninglaan. van de Dr Nolets tra at tot de Stadhou derslaan, voor de duur van 5 maanden o£ zoveel langer of korter als nodig mocht blijken, zal zijn af gesloten voor alle rij ver keer, zulks in verband met de uitvoering van de werkzaamheden verbonden aan de aaniee van een nevenriool naar het rioolgemaal Westfrankeland. (Aduertentte LM.) waarin guitarisien, accordeonnisten, mondaccordeonmsten en fluittisten een goed geheel vormden, speelde werkelijk verdienstelijk. Het zou te ver leiden alle onderdelen van het >rogrsm te vermelden. Planken koorts was bij de jeugdige artisten niet te merken. Vooral werd het optreden van jonge solisten ten zeerste gewaardeerd, Da 'klein® sketches betrekking hebbend op het schoolleven, waren aardig gearran geerd en bevatten „durf" voor cri- tiekt Zoals in onze aanhef, geschreven is gisteravond bewezen, dat waar een wil is. ook een weg is om iets te bereiken en dat de gekozen titel van de non stop revue: „Arbeid Tijdens de Zde Oecumenische avond die gisteren in de Lutherse Kerk is .gehouden, sprak prof. dr P. Boendermaker, Evang. Lulh. hoogleraar te Amsterdam over het onderwerp: Evanston en de Chris telijke Hoop. Spr bepaalde de aanwezigen bij de conferentie die in 1952 in Lund is gehouden, waar gesproken is over het wezen der kerk. Eén van de meest gebruikte aanduidingen voor de .kerk is: het lichaam van Christus. Hieruit, komt onmiddellijk MmW 1 vraag naar voren*. Wie is Chris- tus? Deze vraag kan van 2 kanten Geef enige uren v&n uw vrije tijd, door mee ta helpen aao de Rode Krui» inzameling in Rotterdam van 24 Mei tot 6 Juni. U kunt het gehele jaar eeo beroep doen op Uw Rode Kruis. IN DEZE TWEE WEKEN doet het Rode Kruis nu eens een beroep op U. Geef U nog vaedaAg op bij: het kantoor Westzeedijk 112, Rotterdam Wat men weten moet: Apothekers-nachtdienst: v. Westendorp. Singel 81. Bellen bij ongeval: G.G. en G-D. Tuinlaan 80. Tel. 89290. Leeszalen: - Gem. Openbare Leeszaal en BlbJ. Lange Haven, geopend iedere werkdag (behalve Maandag) van 9.30 tot 4,30 uur en iedere avond (behalve Woensdag en Zaterdag) van 7 tot 8.30 uur. Zondags ge- sloten. ILK. Leeszaal en Bib!.; Dam. ge opend iedere dag (behalve Maan dag) van 2 tot4 uur; Iedere avond (behalve Donderdag en Zaterdag) van 7 tot 8.30 uur, Zondags gesloten. Bioscopen: Monopolie, 2, 7 en 9 uur: „Scher pe Sporen". Passage 2 uur: ..Salome". Bijeenkomsten: Passage: 8 uur Kath, Kring. Musis Sacrum: 8 uur pers. ver. Wilton Feijenoord. Arcada: 8 uur Toneelavond KAB GEBOREN; Victor J„ z. van C. Fhaff en L. Timmers; Cornelia, d. van C. den Tuinder' en M. M. van Bommel; Martinus H„ z. van M. H. Bruijn en D. Kruithof; Marie H. C., d. van C. R- J. Jansen en G. Schip per; Fraiiciscus A- J- z. van F. G. A. Visée en G, M. J. van Hove; Jaco bus F., z. van c. Nieuwenhuijse .en J. Visser; Maria L., d. van J. Finke en J. p. Fransen. OVERLEDEN: B. Zeelenberg, 45 jaar; S. van Grootveld, 72 jaar, vr. van J. G. Zagwijn. De U-Jarige J. <3. L. in 't V. kwam gistermiddag bij de politie vertellen dat de fiets die zij van haar vriendin had geleend en die zij oo slot in de Klaaswaalsestraat had geparkeerd, was gestólen. UVC-handbalnieuws Door onvoorziene omstandigheden gaat de buitentraining van heden avond niet door. De leden worden verzocht op de normale tijden r.aar het gymnastieklokaal Oude Kerkhof te komen. tus? Deze vraag kan van,. 2 kanten benaderd worden. Theologisch is er veel Over te zeggen cn de kerken kunnen hetal of niet hierover eens worden, In Evanston zal men z;ch echter bepalen bij de vraag: Wat betekent Christus voor de we reld? Als wij ervan uit gaan. dat Christus de Hoop der wereld is. zal dit gevolgen hebben op alle terreinen van het leven. Er zal dan ook gesproken worden over Evan gelisatie, sociale vraagstukken, in ternationale vragen, rassen-proble men enz. Bij de besprekinfe van al deze vragen zal men steeds weer teruggrijpen naar het hoofdthema „Christus de Hoop der wereld". In de vorige eeuw leefde- de ver wachting van het Rijk van God niet zo sterk in de kerken. Eerst aan hef begin van deze eeuw kwam hierin verandering. Het ge hele Oude ®n Nieuwe Testament is doortrokken van de toekomst-ver- Wachtirig. Het zal moeilijk zijn voor veel vragen een definitieve uitspraak te vinden. Er rijn kerken die zeggen: De Christelijke hoop betreft het sociale leven nu in dezo tijd. An deren zullen zeggen: wat hier ge beurt, is niet belangrijk. Eens zal Gods Koninkrijk komen, daar gaat het om. Ons leven zal. aldus spr. bepaald worden door de verwachting. De Christelijke hoop heeft zijn invloed op ons werk en op onze verhou ding tot de naaste. Wij moeten dit alles niet overlaten aan hen, die onze kerken in Evanston vertegen woordigen, maar er zelf mee bezig zijn._ in verantwoordelijkheid aan Christus, die Zijn Leven voor de wereld gaf- Na de pauze beantwoordde prof. B. nog enkele door de aanwezigen gestelde vragen en sloot daarna de bijeenkomst met dankgebed. Op de vooravond van het zesde congres van de Nederlandse Bond- van Onbezoldigde Opsporingsambte naren en Bewakingspersoneel, is gis teravond in de grote zaal van „Irene" een feestavond voor de af deling Schiedam gegeven. Deze feestavond heeft nog een offi cieel tintje gekregen, memoreerde de voorzitter, de heer D. Goedhart in zijn openingswoord, omdat een zestal leden een „dienstkruis" zou uitge reikt worden. De heer J. Meijer van W.F. had er 30 bewakingsjaren bij W.F. opzitten en ontving het dienstkruis in „goud". Nog vier collega's eveneens van W.F. met een staat van tien dienstjaren, t.w. de voorzitter de heer D. Goed hart cn de heren G. Hamer. J. v. d. Burg en J, Kruit ontvingen het dienstkruis in brons, evenals de heer Blonk van R. .S Stokvis uit Rotter dam. Na dit officiële gedeelte is een aardig programma afgewerkt, waar in diverse sketches werden opge voerd. tcrwyl ook de mondaccor- deon artisten ,.De Marcato's" en „Twee jongens met hun guitaar" op traden. Nog voor de pauze werd een inte ressante bedrijfsfilm van Wilton Fijenctord gedraaid benevens de film van het bezoek van H.M. de Konin gin aan de werf bij de overdracht van H.M. kruiser de Ruijter. Het was een mooie en gezellige I avond. "DHS, die op zo een kranige wijze het kampioenschap heeft behaald in haar afdeling, zal a.s. Zaterdag middag, ter voorbereiding van de zware promotie competitie voor de 3e klasse KNVB, een wedstrijd spe len tegen SVV 2. Aangezien het tweede elftal van SVV een goede technische tegenstander is zullen onze nieuwe Schiedamse kampioe nen ten volle kunnen, aantonen wat zij in hun mars hebben en deze wedstrijd kunnen beschouwen als een goede generale repetitie voor de a.s. promoticwedstryden. De wedstrijd op het SW-terrein vangt aan om 4 uur n.m. Het programma, uit te voeren door Gusto's Muziekvereniging, di rigent Jac. Wolters, op Zaterdag, 15 Mei a.s., des avonds 8 uur op het Plantage-podium, luidt als volgt: 1. Blaze away, mars, A- Hoïz- mann; 2. Ouv. Primerose, A. Del- haije; 3. Gold und Silber, Fr. Léhar; Arr. G. Wittmann; 4. A faithful heart, K. Burrows, trompetsolo W. Storm; 5. Finlandia. J. Sibelius, Arr. Dreissen; S. Eerste en derde deel uit Sigurd Jorsalvan, Ed. Grieg; 7. Herauten Mars, Joh. Wichers, {Advertentie I.M.) 500 ORAM ITALIAANSE ft IJST vsn 55 ct voor Ter kennig wordt gebracht dat de Gemeentelijke zwemplaatsen op Maandag 17 Mei a.s. 's morgens om half 2even, voor het publiek zullen worden opengesteld. De zwemplaatsen zullen onafge broken geopend zijn van v.m. 6.30 uur tot 's avonds 8.01) uur Cs Zater dags tot 's avonds 6.30 uur). De tarieven zijn onveranderd ge bleven en zijn derhalve als volgt: Seizoen-abonnementen tot en met- 16 jaar £7,idem boven 16 jaar. flÖ,~~De abonnementen zijn strikt persoonlijk. Toegangsbiljetten en knipkaarten voor personen tot en met 16 jaar,. fO.lÖ per bad, 12 baden voor f 1, Personen boven 16 jaar f0.25 per '""'-kaarten voor 12 baden kaarten personen tot en IS jaar f2.50; idem boven 16 jaar f5,— Het kosteloos zwemmen is toege staan op Maandag tot en met Vrij dag na 17.30 uur en op Zaterdag na 17 uur. Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam, tussen 9—12.30 uur en 2—6 uur. Wjt plastic portemonnaie. bril. vulpen. 1 paar brtuine motorhandschoenen, blauwe overall, fietspomp, medaillon. Te bevragen bij' de vinders: Kanarie, Kleiss IV. Frankélandsestraai 28; doublé schakelarmband, J. Schippers, Huijsmansstraat 32b; oorbel. L. Lief- broer. Lelbnitzstraat 8b; goudkleurig dameshorloge. F. Hoorman, Schans 63; hondenriem. M. Jongeneel. Oversehiese- straat 66a; crème lampenkapje. V. d. Es. Chef Simon de Wit, Broersvest 62: glacé dameshandschoen, T. Soomer, Halïey- straat 43a; glacé herenhandschoen, v. d. Haar, Pr. Fr. Hendrikstraat 17a; I paar bruine glacé herenhandschoenen, Schrauwers. Schiedamse weg 17B; 1 paar bruine schoenen, H. nfobnen. Steen straat 12; zijden nachtjapon. A. Walt- man, Fultonstraat 3a; 1 paar bruine kin- derschoentjes. Mevr. Jansen, Aletda- straat 146b: rode autostep. K. Haak, Daitonstraat 33 a; Gummibal. J. Tromp, Molensinge] 31; zwarte vulpen.'Malkus, v. Ostadelaan 39; gevlamde vulpen Be- zemer. Vondellaan 21b; zonnebril, Post kantoor Tuinlaan; kinderbril. R. Brou wer, Talmalaan 7(b ring met sleutels, Fr. Asmus. Noordvest 8- tasje met jnh, Hendriks, Voltastraat 5; schoolétui met inh., T. Cremers, van 's-Gravenzande- straat 2d: bruin lederen portemonnaie,. N de Bruijn. Jozef Israëlstr. i2b: porte monnaie, G. van Waasdorp, Puttershoek- sesfraat 33b. De 4-jarige Thea Z. uit de Ama- Isa van Solmsstraat stak gistermid dag met haar autoped plotseling de rijweg van de BK-laan over. Hos- wel de bestuurder van een juist passerende auto krachtijf remde, kon hü niet voorkomen dat het meisje tegen de straat werd ge smakt. Het kind, dat haar rechter- beentje brak, is per ambulancewa gen van de GG en GD naar het Gemeenteziekenhuis gebracht. Door het Ud van de Gemeente raad de heer A. Sonneveld (CHU) zijn "de volgende schriftelijke vra- ?en aan het College van Burge meester en "Wethouders gesteld. 1. Is het juist, dat het College van B, en W. aan de Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente, een schrijven heeft gericht met dè mededeling, dat voor het luiden der klokken in de toren van de Grote Kerk, de toe. stand van de installatie van dien aard is, dat het alleen maar ver antwoord is de kleinste klok ie lui den? 2. Indien dit Juist is. zyn B. cn W. dan bereid die maatregelen te treffen, welke nodig zijn. de instal latie zodanig te verbeteren, dat de 3 aanwezige klokken voortaan hun geluid over de stad kunnen laten horen? Door het lid vao de Gemeente raad de heer G, van der. Vlies (CHU) zijn de volgende schrifte lijke vragen aao het College van Burgemeester en Wethouders ge steld. Heeft het College van Burgemees ter en Wethouders kennis genomen van de verkeerssituatie zoals deze zich ontwikkelt in de Sint Liduina straat wegens het omleggen van het verkeer i.v,m. de profielwijziging van de B.K.-laan? 2. Zo niet. dan zou ik hiervoor beleefd uw aandacht willen vragen daar de toestand m.i.._ aldaar zo is dat deze niet bestendigd kan blij ven; bet doorgaand verkeer in bei de richtingen is zo intensief dat het levensgevaarlijk is geworden de straat over te steken en gevreesd moet worden dat ernstige ongeluk ken niet zullen uitblijven, 3. Aangenomen mag worden dat de werkzaamheden aan de B.K.- laan een groot deel van de zomer zullen vorderen en verwacht mag worden dat bet verkeer gedurende dit seizoen nog aan intensiviteit zal toenemen. 4. Zou het wellicht overweging verdienen in de Sint Liduinastraat een éénrichtingsverkeer in te stel len door bijv: het verkeer naar Vlaardingen langs de thans voor geschreven route te laten lopen en het verkeer van Vlaardingen naar Rotterdam bijv. door ds BK-laan. Fenninglaan, Stadhouderslaan, W. de Zwijgerlaan, Schoolstraat- en Nieuwe Haven? TE KOOP Willem Brouwerstr., S'dam vrij beneden- en bovenhuis, totaal huuruitkomst per jaar j 1463.60. Koopsom 14.500.- k.k. Adres: Boerhaavelaan 38 b, S'dam. voor heren INTERLOCK fijn Peru-garen Singlets en Sport- pantalons vanaf Slips, fijne zomer- kwaliteit, extra versterkt alle maten 1 .Ou KÏBTKICOT ideale zomer kwa liteit, prachtige pasvorm Singlets Slips vanaf NETTRICOT prachtige kwaliteit luchtig en. elastisch Singlets en pantalons &.UU DE DAM A.s. Vrüdag 14 Mei, des n.m. 2 uur openen wij ons 81ste filiaal, gevestigd Telefoon 6.5.4.0.1 Ter gelegenheid hiervan reinigen wft vanaf Vrijdag 14 Mei t/m Zaterdag 29 Mei a.s. EEN KLEDINGSTUK NAAK KEUZE Chemisch reinigen Verven Stoppage Biefstuk p. 500 gr. 2— Haas p. 500 gr. 2.20 Fijne braadlappen p. 500 gr. f 1.—1.20 en 1.40 VOOR RECLAME: 50G gram gehakt en 250 gram gesneden rundvet samen 1. Gekookte worstp. 100 gr. 0.33 en p. 500 gr. 1.10 Gerookt vleesp. 100 gr. 0.45 en p. 200 gr. 0.80 Pekelvlees p100 gr. 0.25 BUITENHAVENWEG 160 WILLEM BROUWERSTRAAT 18 MESDAGLAAN 29 en VAN SHTNDESTRAAÏ 59 Gevraagd op handels- en (abrtekskantoor ie Schiedam leeftijd ongeveer 16 jaar, voor eenvoudig kaartsysteemwerk. Met eventuele vacantieplannen zal rekening worden gehouden. .Brieven met opgave van leeftijd, schoolopleiding en Godsdienst, onder letter S 124 aan het bur. v. d. blad. N Metaalwarenfabriek te Schiedam zoekt voor haar afdeling planning: met enige technische ontwikkeling. Diploma V.M.T.O. eventueel A.B-S. strekt tot aanbeveling. Militaire dienstplicht moet vervuld zijn. Brieven met volledige bijzonderheden onder no. 2346 aan het bureau van dit blad. Te koop jongens en naeisjes- fiete van 8--12 jaar. Leyte, Swanvmerdamsingel hoek Halleystraat. de make-vp voor Uw figuuri Lot op UtËTTE Hoe bestaat hett Beuken, kleerhangers 4 a 25 cent. Idem met broeklat, 3 a 25 ct. Zo juist ontvangen: Rotting, te gebruiken voor alle doel einden. Frans van Thienen, Broersveld 123. In kgypttan Poplin 4.95 lp Nylon 7.95 Oranjegalerij 17 te Botterdam Meent 6? NoordeinRel 39 Groene Hilleéijle 26" Dordteel. 112 Opening XFALA spcciaothuis Meent 67 «-#• Zaterdag Tarief tot en met 15 woorden f 0.65 Elke vfjf woorden meer 10.20 Tarief t.m. 15 woorden f 0.65 Ta koop gevraagd Te koop gevraagd: kinder stoel. M. Slavenburg. Tel. 68437. Oude Sluis 3. Te koop aangeb. 125 cc iiiolor Sparta 1951, in goede staat, chroom velgen, valbeugels duo, voor en ach ter telescoopverïng. ïbrijs 545.—. Korte Singelstrast 13 a-U- Hardboard 107x61 f 0.90, I22x 61 1.—. 122x76 1.45, 122x91 1.80. 122x107 2.—, 122x122 2.40, 122x153 3.25, 122x183 4.05, 122x214 4.95, 122x244 5-25, 122x275 6.15. Platen zachtboard 244x122 5.55. Frans van Thienen, Broers veld 123, Meubelmakers en knutse laars. Berken, Limba, Oku- me en eiken triplex, multi plex meubelplaat, eiken en berkenhout. Vuren latten, planken, meubellijst, ronde stokken enz. tegen de laag ste prijs. Frans van Thienen, Broersveld 123. Strijkplanken ƒ9.75, ƒ12.50 en ƒ14.50. Idem met mouw plankje -ƒ 17.—-, strijkplank, geheel beukenhout 24.—. Wringers met volle garantie ƒ39.—, ƒ49.—, ƒ69.75. Frans van Thienen, Broersveld 123, tel 69799. Pracht sortering Koekoek- klokken met gegarandeerd uurwerk v.a. 28.50. Betaal baar v.a. 2.— per week. H. A Dieterich, horloge maker, goudsmid Prof. Kam. Onneslaan 98. Kloostertafel. Nu een prach tige tafel tijdelijk 22,95. Salontafel blm. 80 cm. 34,50. Alleen Wilson. Gr. Visserij straat 97-101, midden in de straat. Diversen Onzichtbaar gestopt worden door ons alle voorkomende brand- en motgaten, wtnkel- aaken en scheuren. Billijke prijzen. Spoedige aflevering. Hoogstraat 8, teL 87709 (Fili aal Roelof f). Balpennen vullen 45 cent. Natuurlijk bij kantoorboek handel leesbiblotheek „Mo dern", Boerhaavelaan 124. Voor Uw complete keuken- uitrusting of aanvulling hier van, Bokhorst, Groen elaan 36, Hoogstraat 34, de beste kwal. emaille. Enorme sorte ring huishoudelijke artikelen en glaswerk. Glas In iood in alle uitvoe ringen levert glasimporteur v. Katwijk's Glashandel, Lange Kerkstraat 33. Tel.' 63735. U belt, wij nemen de .maat.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1954 | | pagina 1