Sportbijlage De Schiedammer Hattrick van Danïels was voldoende SVV en Willem II stopten zoals zij waren begonnen i*4S Feijenoord gaf NEC geen enkele kans Cor van Schijndel gaf v. Roessel geen kans Excelsior veel te sterk voor Veendam (4-0) RBC-dames kampioen Tweemaal moest Hermes de vlag strijken SPAR TA -ELINK WIJK 3-2 Utrechters lieten op Spangen goede indruk achter Graafschap klopte Xerxes met 2-1 Holland Sport nam met 3-1 tegen Emma genoegen Excelsior speelde met Veendam PSY teams zijn - handbal - landskampioen AAC-jeugd sterker dan PP-juniores Winst in Goffertstadion (2-0) T enniscompetitie START Maandag/ 16 Mei 1953 Tweemaal heeft Hermes in hei af gelopen weeleend de duimen moeten leggen voor Alkmaar. De eerste maal in eigen huis met 20, terwijl in dc tweede ontmoeting pas ver in de tweede helft Meynsbergen de eer voor de Schiedammers wist te red den; dc thuisclub had toen evenwel reeds tweemaal gescoord. Hoewel Alkmaar wel iets gevaar lijker was, ontliepen de beide par tijen elkaar op de eerste dag niet zo veel. Dit Alkmaarse gevaar kwam in de tiende minuut tot uiting, toen Van Vliet met een beheerst schot zijn team de leiding gaf. Het werd wat later 2—0 toen Klaas Smit met een harde kopstoot Van Diest kansloos sloeg, In de tweede helft wist Hermes het lichte veldoverwicht niet in doel punten uit te drukken, zodat het bij 02 stand bleef. De Kaasstad was Hermes al even min gunstiger gezind en vooral mid denvoor Schel zal met weinig plezier aan dit Alkmaarse uitstapje terug denken. Juist één minuut voor tijd werd hij bij een botsing in de nier streek geraakt en moest het veld verlaten. Toen was de Hermes-nederlaag evenwel reeds een feit. Die hadden noch stopper Burger, noch Rijke of Van Diest, die allen goed werk le verden, kunnen voorkomen. Vijf mi nuten voor rust had Van der Sluis er met een keihard schot de basis voor gelegd (10) terwijl een enigs zins dubieuze strafschop de stand op 20 bracht. De scheidsrechter her stelde zich evenwel, door een doel punt van Van der Sluis wegens al even dubieus buitenspel af te keu- ren. Hermes was echter reeds een geslagen ploeg en het doelpunt van Meynsbergen, kort tegen het einde gescoord, vermocht slechts de eer te redden. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM. Zondag Nog niet zo heel lang geleden sprak men alge meen van de club met het „gouden verdedigingsblok", waarmede dan Sparta werd bedoeld. Nu is deze verdediging juist het zorgenkind van de Spartanen. Tegen Elinkwijk liep alles nog goed af, hoewel de voorhoede van de Utrechters lang niet zwak was trouwens de ploeg liet op Span gen een goede Indruk achter, een veel betere dan tal van in Rotterdam verschijnende teams van „hover de streep" maar terecht mag men zich afvragen, hoe lang dat kan duren. Hierby doelen wij niet alleen op doel- verdedlger Van Dijk, die bij het eerste doelpunt totaal verrast was en bij het tweede over de bal heenvlel, ook de bezetting van de achterhoede plaatsen was vanmiddag zwak. Terlouw kwam tot een behoorlijke pres tatie, doch had een paar minder sterke momenten. Dc verdediging van Sparta heeft de wedstrijd dus niet gered. De eer voor de winst komt de voorhoede toe, vooral aan middenvoor Daniels, die zich al heel aardig aan het eerste klas-spel aanpast en een doorzetter Is: vanmiddag scoorde hg de hattrick. Ook Van der Waal en Boot hebben een groot aandeel In de zege gehad. Een zege, waarmede de Rotter dammers heel tevreden mogen zijn. Want weliswaar domineerde Sparta gedurende twee derde van de eerste helft en leek het bij het ingaan van de rust op comfortabele wijze te zul len winnen, doch na de hervatting werd het overdonderd door een hef tig Eiinkwijk-offensief, dat wonder boven wonder geen verandering in de score bracht. Daarna volgden bin nen de minuut twee doelpunten en was Sparta in de strijd om het on even -winstdoelpunt de gelukkige. Onder hoogspanning verstreken de laatste tien minuten, waarin Sparta zich met succes krampachtig verde digde. Al met al geen onaantrekke lijke wedstrijd tussen twee vrijwel Felle duels werden er gestreden tussen Jan van Roessel en Cor van Schijndel, De lange SVV-stopper' spil eejt de gevaarlijke aanvals leider pon Willem II geen kans ge geven om ook maar een moment gevaarlijk le worden. Vooral in de kopduels moest Van Roessel, hoe "hoog hij ook sprong, het loodje leggen. (Van onze sportcorrespondent) DOETINCHEM. In een matig gespeelde wedstrijd heeft de Graaf schap een 21 overwinning op Xer xes behaald. Na tien minuten ont stond het eerste Graafschap-doelpunt tnen Albers een schot loste en kee per Vermeer het leder met klemvast onder zijn bereik kon krijgen. De toegesnelde van der Weerd was er als de kippen bij om de bal rustig in het net te prakken: 10. Na een half uur spelen werd de stand gelijk, toen" uit een schijnbaar ongevaarlijke Xer- xes-aanval linksbuiten Cammeraat voor de juiste afwerking zor 1-1. De Schiebroekse vreugde was echter van korte duur. want nog geen mi nuut later profiteerde Albers van slecht wegwerken in de verdediging der gasten, zodat Graafschap met 2-1 aan de leiding kwam. Na de hervatting waren de bezoe kers het meest in de aanval, ook al omdat Graafschap het nu heel kalm pjes aan deed. De aanvallen van Xer xes liepen echter op nies uit. DORDRECHT. Holland Sport heeft m een vlotte wedstrijd, waarin het echter geenszins alle registers open trok, met 31 van Emma ge wonnen. Bertus de Harder deed het kalm aan, doch Clavan was weer de grote man in de HaagsRotterdamse combinatie. Voor de rust scoorde Holland Sport tweemaal. Bij een snelle aanval verzuimde de Dordtse defensie m te grijpen. Schouten gaf een pass naar de half speler Krist en deze passeerde Nelemans. Kort daarna maakte Schouten zelf 20. Nelemans trapte, uitgelopen, de bal tegen deze speler aan en het leer ca ramboleerde in het doel. Even na rust werd het 30. Rechts buiten De Jong gaf een scherpe voor zet. Schouten stapte over de bal heen en middenvoor Heyster schoot feil loos in. Holland Sport ging het nu kalmei* aan doen, zodat Emma een. licht over wicht kon krijgen. Een doelpunt van v. d. Hoeven werd afgekeurd, maar Emma redde toch de eer en wel door Veldhuis, die uit een doelworsteling kon scoren (31). (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, Zondag. Veendam, dat, te beoordelen naar het vandaag vertoonde, niet thuis hoort in de hoogste Jdasse van het Nederlandse voet bal, trachtte zyn geringe capaciteiten te compenseren door veel te hard en onbesuisd spel. Drie spelers moesten reeds in de eerste twintig minuten van de wedstrijd een waarschuwing van de scheidsrechter in ontvangst nemen. Het zou ons niet verwonderd hebben, wanneer hij één van de boos doeners naar de kleedkamer had gezonden. De heer Florin was echter zeker van zijn zaak en stelde er blijkbaar een eer in te eindigen met com plete elftallen. Het was alleen jammer, dat hij bij het volgen van het spel zo dikwijls de spelers in de weg liep. Reads na twee minuten spelen namen de rood-zwarte Rotterdam mers de leiding door een prachtig doelpunt van Braams, die plotseling op de linkervleugel opdook en de door Dörr opgezette aanval af werkte, Vermeer passeerde een maal de gehele Veendamse verde diging. Doelman Heit, die niet klemvast bleek, liet de bal uit het schot van de Kralingse spil vallen, maar alles liep goed af. Bij een van de weinige aanvallen van Veendam veroorzaakte Lagerwaard die prima speelde, een vrije schop op de rand van het strafschopgebied De bal stuitte echter af op het be kende muurtje. Af en toe had de wedstrijd wat weg van een ver traagde film. zo weinig tempo werd er van beide zijden ten toon ge spreid. Vyf minuten voor de thee nam DÖrr een hoekschop. De goed voor het doel geplaatste bal werd door Den Hartog doorgekopt naar Braams, die van dichtbij Heit kans loos passeerde 2—0. Na de rust speelden de gastheren met Veendam in de letterlijke zin van het woord. De opbouw van het Groninger spel was zo primi tief, dat Lagerwaard c.s. zonder moeite de enkele aanvallen konden afslaan. Na 25 minuten ging Den Hartog er alleen van door en doel puntte onhoudbaar. De stand was 3—0 en het was alleen nog maar de vraag hoeveel doelpunten Excelsior nog zou maken. Vijf minuten later was het opnieuw Braams, die de doelman van Veendam op de proef stelde. Weer kreeg Heit de bal niet klemvast en Dörr vergrootte de voorsprong 4—0. Excelsior geloofde het daarna wel en de Noordelingen kwamen tot enige aanvallen, waaruit twee doel punten werden gemaakt. Zij wer den echter beide afgekeurd. RRC won van Te Werve De Rotterdamse Rugby Club heeft gisteren aan de Goxdelweg een vriendschappelijke wedstrijd ge speeld tegen Te Werve. De Rotter dammers wonnen met 238. De rust stand was 10—8, (Van onze sportredactie) SCHIEDAM, Zondag. Als enkele minuten voor tijd Jan van Schijndel, toen hij het Willem II-doel angstig dicht was genaderd, maar succes met zijn schot, dat nu door de rug van een Tilburgse speler werd gestuit, had gehad, dan zou bij het scheiden van de markt de ontmoeting SVV-Willem II toch nog beslist zijn geworden. Nu bleef het bij de stand, waarmee werd gestart en dit geeft toch wel een juiste verhouding van het spelbeeld. Want geen van beide ploegen, die weer eens een ouderwetse partij voetbal hadden laten zien, kon de eer voor zich opeisen zich de sterkste te noemen. Als de heren Hoolboom c.s. op de Tilburgenaren aan repen werd ge- tribune van het SW-terrein zouden seheurd. Doelman Feyt mocht van hebben gezeten, dan hadden zij wel- geluk spreken, dat een schot van de licht fluisterend teken elkaar ge- j agressieve Maltha tegen de staander smoesd, dat die kaalhoofdige rechts- i afsprong en dat hij het loeiende half van de Schiedammers een ern- schot van Van Pelt nog juist tot stige candidaat voor de nationale ploeg zou betekenen. Want hoewel de glorie-jaren van Flip van Kan reeds lang voorbij zijn en. hij de laatste wedstrijden min of meer als invaller van de party is. heeft hij wederom getoond zo'n ernstig stui- kelblok voor spelers de Bmyckere en De Jong te zijn. dat mede door zijn krachtig verdedigende en daar bij tevens voortreffelijk opbouwen de werk, SW tot grootse daden werd geïnspireerd. Willem II, dat m deze snelle, tech nisch op hoog peil staande wedstrijd, lichtelijk als favoriet startte, moest zich bijzonder schrap zetten om in de eerste helft niet onder de voet te worden gelopen. Met de felle wind m de rug ontwikkelde SW zo'n enthousiast spelletje, dat daarmee het koele en beheerste werk van de hoekschop kon verwerken. Intussen zaten ook Van Roessel en zijn vrienden niet stil. Brooymans en de Bruyckere etaleerden tech nisch knappe staaltjes, doch als het puntje bij het paaltje kwam, dat Van Roessel doeltreffend moest gaan af ronden, dan was daar immers de lange Schiedamse stopper Cor van Schijndel, die de „nieuwe" nationale midvoor geen schijn van kans liet. En ook na de rust kwam de Tilburg se aanvalsleider er niet aan te pas. De kittige SW-ers, die nu de van windvoordeel genietende gasten de pas moesten afsnijden, deden dit precies zoals dat behoort. Dit gaf de Schiedamse aanval inspiratie, doch hoe rechtsbuiten Köneman ook goochelde, boe linksbuiten Geel het met lange rennen probeerde, hoe technisch en tactisch de beide bin- nenspelers Jan van Schijndel en Maltha aanvallen opbouwden en hoe hard het SW-kancn Van Pelt zijn schoten loste, ook de Willem II- defensie bleef hermetisch gesloten. (Van onze handbalmedewerker) Voor twee clubs, die gehoopt had den kampioen te te zullen worden, is het gisteren een teleurstellende dag geweest. WF behoefde nog slechts van de staartclub ADO 2 te winnen om afdelingskampioen te zijn, maar de scheidsrechter kwam niet opda gen zodat de wedstrijd niet doorging. Wings mocht hopen, dat Esdo van Hellas 2 verliezen zou, maar dat is niet gebeurd. Zelfs speelden de Ha genaars tegen Dynamo gelijk en daarop hadden zij evenmin gerekend. Dynamo heeft het overigens aan. zichzelf te wyten, dat het niet ge wonnen heeft. Bij rust stond het met 4—2 voor en tot vlak voor het eind was het nog 76. Toen een der Dy- naxnoërs wat te hard aanviel (de wedstrijd kenmerkte zich door wat fors spel) wees scheidsrechter Aubert onverbiddelijk naar de pe naltystip. De strafworp was onhoud baar. Wings heeft nu nog slechts één punt voorsprong op Esdo, dat ook nog één wedstrijd spelen moet. De teams van PSV zijn weer landskam pioen geworden. Voor de dames be tekent dit, dat sinds 1948 het zesde kampioenschap, voor de heren het tweede sinds 1950 toen beide elftal len ook de titel behaalden. Zoals te verwachten was heeft ADO van Kranenburg gewonnen, maar dat het 8—1 zou worden heeft men niet durven hopen. De dames van DWS zijn nog niet uit de ge vaarlijke zone nu zij van Hellas ver loren hebben; de h^ren hebben zich wel veilig gesteld. Met vier invallers slaagden zy er toch in Gona, dat nu kansloos is. een nederlaag toe te brengen. De wedstrijd van Actief tegen Hercules beloofde een zacht eitje te zullen worden, maar de Rijs- wykers hebben zich met het voor- gelijkwaardige p egen, die in de perioden, waarin zij een groot over wicht demonstreerden het geluk niet aan hun 2ijde hadden. In de achtste minuut verraste Van Rheenen. die een verre pass van Westers kreeg, doelman Van Dyk volkomen. Sparta werd hierdoor wakker geschud en heeft in het ver dere gedeelte van de eerste helft de toon aangegeven. Dat de schade aan Elinkwijk-zyde tot slechts één doel punt beperkt bleef, hadden de bezoe kers te danken aan een fortuinlijke Kraak en aan de scheidsrechter, die enige keren ten onrechte het spel onderbrak. Het doelpunt zelf werd met een hakballetje door Daniéls ge maakt, die in de doelmond de bal van De Boer kreeg toegespeeld; de laatste had het leer opgevangen uit een door v. d. Waal genomen hoek schop. Direct na de hervatting tapte Elinkwijk uit een ander vaatje en bezorgde de Sparta-verdediging hoofdbrekens. Heel langzaam ont worstelde Sparta zich aan de oruk. Bij een aanval in de 70e minuut kre gen om beurten in de doelmond van Elinkwyk. waar men geen verdedi gers meer zag, de Sparta-voorwaart- sen de kans om de club een voor sprong te geven: het was tenslotte Daniéls. die de bal over de lijn tik te. Doch geen minuut later viel Van Dijk over een door Van Beek inge zonden bal heen en weer waren de kansen gelijk (22). In de strijd om het winnend doel punt was Spaxta de gelukkige. Met nog tien minuten te spelen, kreeg Benningshof een pass langs de lijn vanuit de verdediging. Hij gaf op het juiste moment over aan Daniels, die de hattrick op zijn naam bracht (3 2). Elinkwijk heeft tevergeefs ge poogd in de nog resterende tijd de (verdiende) gelykmaker te scoren. 8—2 11—2 7—8 (Van onze hockeymedewerker) De competitie om het landskam pioenschap vond gisteren voortgang met de ontmoetingen tussen HHIJC en Union, nu op Klein Zwitserland, en. Venlo en Groningen in het Zui den. Reide thuisclubs, de rivalen voor de titel, wonnen overtuigend: de Hagenaars met 3—0 en Venlo met 40. eigenlijk twee heel nor male uitslagen. De stand hier is nu: Venlo 3 3 0 0 HHIJC 4 3 0 1 Union 3 10 2 Groningen 4 0 0 4 De noordelingen zijn dus weder om verre de zwaksten gebleken HHIJC heeft het nog in eigen hand gelyk te komen met Venlo, maar moet daarvoor dan ook de return match op Klein Zwitserland van Venlo winnen, on daar zal het vol gende week dus duchtig spannen. De tweede wedstrijd tussen SCHC en HDM, met als inzet een plaats m de le klasse West, is deze keer duidelijk in het voordeel van SC HC geëindigd Met 3—0 vierden de Stichtenaren hun rentree in het hockey-walhalla. Aan de Abraham van Stolkweg was een vrij talrijk publiek ervan getuige hoe Aeolus door de kleinst mogelijke zege op Alliance zyn plaats ;.i de Overgangsklasse voor een jaar prolongeerde, Deze over winning moet zeker verdiend ge noemd worden, maar de wedstrijd zelf was met bijster fraai. Slechts af en toe benaderde het peil date: van de Overgangsklasse. Voor rust had Aeolus het beste van het spel, de spelers waren over het alge- meen eerder bi? de bal en de rood-zwarte voorhoede had verre weg de meeste scoringskansen. Toch j bleef de stand nog lang dubbel blank, tot Ben Steens indirect uit een korte hoekslag. door uitstekend toelopen de bal over de doellijn I wist te plaatsen. Een uiteraard luid 1 Dit is het kranige dames-hockey team van RBC, dat gisteren het kampioenschap behaalde. toegejuicht doelpunt. Na de thee trokken de Haarlemmers enige tyd het initiatief tot zich en kregen op hun beurt ruimschoots gelegenheid tot scoren. Later herstelde Aeolus het evenwicht en het bleef bij de reeds bereikte 1-0 voorsprong. Ook aan een gelukspel had Aeolus al voldoende, doch de uitstekend ver dedigende rechtsback Carati en prima spelende spil Th. Andriaan- sens namen dat risico terecht niet. Pin oké en HHIJC II moeten nu alleen gaan uitmaken wie de zwak ste is en zal degraderen. RBC (dames) heeft de stunt om toch nog kampioen te worden, in derdaad uitgehaald. Tegen Alliance werd gisteren nl. de beslissingswed strijd gespeeld. Bij rust was de eindstand 2-1 al bereikt, maar daarna beeft RBC toch met „vrouw en macht" moeten verdedigen om dit resultaat te consolideren. Maar het a fdekngskamp loense hap is be haald. Proficiat! Nu nog de promo- tiewedstryden. Op de sintelbaan aan het Lange Pad heeft de jeugd Pro Patna het voor de nerde maal opgenomen tegen AAC, doch evnals de beide vorige malen bleek men nog niet hetzelfde p«ui te hebber, bereikt als de Amsterdammers. Wel geen schande, want de AAC-ju- moren zijn clubkampioen van Neder land Tet totaal aantal punten. dat PP vergaarde was 1511* Tamelijk schriel tegen de 281 'i punt waarmede AAC deze wedstrijd afsloot De voornaamste u.tslagen waren: 100 m. 1 Westphai AAC 11 4 sec. 300 m: Otten AAC 38 8 sec 800 m1 Co melissen AAC 2 min, 11.9 sec 1500 m: 1 Baker AAC 4 min 2" 4 sec. Verspringen 1 Borger AAC 6 26 m. Hoogspringen- 1 Plattel AAC 112 n. Kogelstoten: 1 Koch PP 13 85 m. Discuswerpen: 1 Koch PP 46 65 rn. Speerwerpen: 1 Kogewoord AAC 42 71 m. 4x100 m: 1 AAC 45.7 sec.; 2 PP 48 7 (Van onze sportcorrespondent) NIJMEGEN, 15 Mei. Toen 10 minuten voor het einde van de wedstrijd NECFeyenoord bij de stand 02 middenvoor Willemse van de thuisclub hoog naar een voorzet koppend, voor de zoveelste maal in stopper Hans van der Hoek zyn meerdere moest erkennen, schudde hy mismoedig het hoofd en ruilde van plaats met rechtsbuiten Van Rhee. Doch ook deze ver andering kon NEC niet meer baten. De zeer sterke Feyenoord-defcnsie met Van der Hoek aan het hoofd en als voorpost de voortreffelijke Steenbergen, heeft NEC geen enkele kans gegeven. NEC ging direct fel van start, maar alle aanvallen liepen op niets uit, mede ook door het veel te korte spel der Nijmeegse voorwaartsen. Langzamerhand nam Feyenoord het initiatief over en na 25 minuten kwam onverwacht het succes. Een lage schuiver van Bosselaar kon keeper Jansen niet onder controle krijgen, en rechtsbuiten v. d. Heyden was er als de kippen bij. 01. De NEC-verdediging wankelde en twee minuten later was het weer raak. uitzicht op de dreigende degradatie zo krach tik geweerd, dat ze met slechts 67 verloren. De Meeuwen hebben de 65 voorsprong óp de Schutters niet kunnen handhaven. De Schutters, die Nijdam naar de vleugel verplaatst hebben, zegevier den tenslotte met 96. De nieuwe opstelling blijkt een verbetering te zijn, omdat voorheen bijna alle aan vallen door het midden liepen. CWP heeft weer een nederlaag geleden en j gons "onopzettelijk.' De""BriTyn "tégen wel by Vires, dat nu zelfs aanspra- de kaak trapte, die voor enkele mi- ken op de titel kan laten gelden. WE nuten knock out ging. NEC probeer- kwam Snelwiek te hulp door DIOS de ook weer in de tweede helft, wat nog steviger op de laatste plaats te het kon, maar succes zat er voor de drukken. I Nijmegenaren niet in. Van der Heyden wandelde met de bal aan de voeten door de verdedi ging en zijn pass naar De Bruyn werd door deze in een hoge voorzet omgezet. De toestormende Meerman kon de bal met zyn hoofd vliegend- hard langs de uit positie gespeelde doelman slaan. 0—2. De gastheren trachtten met hard voetbal de ba kens te verzetten, doch bij dc uit muntende verdediging der rood-wit ten had dit spel geen kans van sla gen. Wel brak Willemse alleen door. doch zijn schot was een mislukking. Even later richtte dezelfde speler beter, doch nu was het keeper van der Bijl, die succes in de weg stond. Was het spel in de eerste helft, soms wel wat al te fors geweest, na rust werd de stemming af en toe be paald onvriendelijk. Vooral midden voor Willemse had het met Van der Hoek aan de stok en sche'dsrechter Van Leeuwen moest hem dan ook tot kalmte manen. Het gebrek aan Vch a m sb«*h versing d em T.strcerde zich ook bij spil Drlessen, die overi- In de eerste helft van Sparta- Elinkwijk waren Kraak en Boot enkele malen tri onzachte duels gewikkeld. Hier zijn ze in een dc*\<; om de bai nog op enige af stand van elkaar. Kraak wil ge barend het gevaar bezweren. (Van onze tennismedewerker) Door een overtuigende overwinning, welke Racketeers t m de overgangs klasse A behaalde op Toeg/Hillegers- berg 2, zijn de kansen voor een afde- lir. gs kam pioenschap belangrijk gestegen voor de Racketeers Over alle 11 men waren de Racketeers i,terkcr. vooral m de dubbel pelen. Alleen het 2e da mes-enkelspel was voor Toeg/Hillegersberg. Alle andere partuen waren punten voor de Racketeers De uitslagen van de m Rotterdam ge speelde wedstruden zyn: Overgangsklasse A: Toeg/Hillegers- berg 2Racketeers I 17. Overgangsklasse B: Victoria 3—Sobrt 2 7—1. Iwoo 2—Park Marlot 2 1—7, Iwoo 3de Bailenmeopers 1 52. Toeg/Hil- legersberg 3Noordw. Sport Ver 1 5—3, Victoria 2Iwoo 4 35. Racketeers 2 Oranje TC 3 4—4. 2e klasse: Racketeers 3Toe* Vjjie- gersberg 4 35. Toeg/HiHegersberg 5 Dio 1 17. Toeg/Hillegersberg 6—-De Metselaars 4 B—0. Krahngen 1—HCTC 2—6. Insulinde 1—De Metselaars 7 3—5. Iwoo 5Park Honingen 1 2—6. Pias- wyck 1—Dash '35 J 6—2. Off Day 1— DLTC 1 7—1. 3e klasse: Odis 2—Insulinde 2 4—4. Park Koningen 3Off Day 2 44. Iwoo 5RO"rS 2 5—3, Comes 1De Metse laars 6 4—4. Park Koningen 2—Off Dav 3 5—3. GSM 2—-CC 1 0—8. Dio 2—Dash *35 3 80. Victoria 5Toeg/HUlegers- berg 8 5—3 4e klasse: Phoenbe 5Unilever 4 1—T. Adios 1—Esso SC 3 2—6. GSM 3—Never Out 2 l7. Toee/HUIegersberg 13 Groen Geel 6 62. Deuce Again 2 Racketeers 6 2—6. Plaswljck 4—Never Out 4 80. Racketeers 7—Kralingen 4 8-9. Off Day S- Lismore 2 2-C. Comes 3—Be Guiek 1 (Gouda) 7—1 Toeg/Hil- legersberg ll—Cl te Werve 3 2—5. Off Day 4—Plaswflck 2 1—7. Phoenix 3— Maas/Vlaardingen 3 1—7. Toeg/Hiile- eersberg 12—Game 1 8—0. Comes 4— Wilton/Fyenoord 2 3—5. Kralingen 3— CC 5 8—0, Phoenix 4Houtrust 35, Plaswljck S—Comes 8 3—3.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1955 | | pagina 4