Argentijnse bisschoppen voor rechter gebracht S CSTCIS Vakbond staakt uit trouw aan Peron Gevolmachtigden uit de West welkom aan regeringstafel GEEN NEUTRALITEIT VOOR DUITSLAND MOGELIJK I- Galliard: avonturier op rand van de wet Bondskanselier in late zomer naar Moskou Voorts... Chefarine ,,4's doet wonderen Hotel bij Doètinchem door brand verwoest ARGENTINIË Sociaal conflict Prof. Tenhaeff komt b?' rechtbank op voor genezend paragnost Ook gasmaskers voor honden Nederland tekent accoord met VS Indonesische reacties op Westerlings plan Belgisch meisje door circusleeuw zwaar gewond Brit zaagt per ongeluk eigen voet af Kamerlid Bruins Slot dient amendementen in op Zondagswet 'IVees toch veeleisend Aan diamant-industrie wordt loonregeling voorgeschreven Brilmonturen na 15 Juni lager in prijs Eerste rijkswet passeerde de Tweede Kamer Evipan is uit Leer vertrokken Vreemde stunts in de oorlog Eisenhower en Adenauer verklaren: Eén patiëntje in Den Ham terug Aog zestien kinderen worden verpleegd Blijf meester ■ESEÜEE333E Prinses Margriet deed examen voor Lyceum B^Overwfn Uw" I vermoeidheid iV'oensda,.' 15 Juni 1955 3 BUENOS AIRES. Mgr. Manuel Tato en mgr. Ramon Pablo Novoa, twee Argentijnse bisschoppen, zyn gisteren door president Peron van hoge posten in het aartsbisdom van Buenos Aires ontheven. Enige uren later werden beide bisschoppen overgebracht naar het hoofdkwartier van de federale politie om voor een federale rechter te verschijnen, die een onder zoek instelt naar de wanordelijkheden. De bisschoppen, vergezeld door twee andere geestelijken, verschenen voor de rechter vergezeld door Juan Carolos Almeida, chef van. de poli tieke afdeling van de politie, pe geestelijken waren blikbaar niet onder arrest. De Argentijnse vakbeweging heeft vandaag, gistermiddag en -avond in het gehele iand gedurende negen uur het werk neergelegd om haar trouw te betuigen aan president Peron. De staking is uitgeroepen door de Algemene Federatie van Vakvereni gingen (CGT), wier zes millioen le den een der krachtigste steunpilaren van Peron vormen. Peron heeft via de radio een be roep gedaan op het volk om „kalm, oplettend en waakzaam" te zijn. Voor het Congresgebouw te Bue nos Aires is een massa-bijeenkomst van arbeiders georganiseerd die hun solidariteit met de regering-Feron in haar strijd tegen de katholieke kerk betuigden. Temidden van een zee van vaandels en vlaggen bevond ach een galg, waaraan een pop in kardinaalskleding hing. (Advertentie fjtfj TEGEN PUNEN. GRIEP. 20 TABLETTEN i 85 c DOETINCHEM. In de afgelopen nacht is het van hout gebouwde ho tel „Groenendaal" by Doetinchem geheel door brand verwoest. Er wa ren geen mensen in het hotel, dat eigendom was van de heer J. Groon- üeim. „Groenendaal" is twee jaar gele den gebouwd en had 12 kamers. Elke nacht werd de ronde gedaan, zo ook in de brandnacht toen evenwel ner gens onraad is bespeurd. Wel ont dekte men in de afgelopen maanden, dat onbekenden drie maal het hotel waren binnengedrongen. De oorzaak van de brand is niet bekend. De brandweer greep krachtig m doch kon niets meer redden. TA E katholieke kerk. die in de laatste twintig jaren uit vele belangrijke posities in Europa en Azië is verdreven, dreigt thans een van haar sterkste bolwerken op het westelijk halfrond te zullen verliezen. Tot voor korte tijd was Argentinië een katholieke staat, waarin de kerk en haar instellin gen talrijke privileges genoten en de regering verplicht was het ka tholicisme op alle gebieden te steu nen. Door eon grondwetsherziening, die door het parlement is goedge keurd. heeft Peron. Argcntinië's dictator, aan deze bevoorrechting radicaal een einde gemaakt. De strijd van Peron tegen de kerk heeft, zo dient op de voor grond te staan, niet, zoals in de communistische landen, een ideolo gisch karakter. Peron is zijn plich ten als katholiek steeds nagekomen, is indertijd met steun van de kerk aan de macht gekomen en gold jarenlang met Franco ais dè poli tieke steunpilaar van Rome. Zijn oorlog van dit ogenblik geldt ook niet het geloof zelve; hij is in hoofdzaak gericht tegen de over machtige economische positie, die de kerk in Argentinië innam. Dc kerk is in Argentinië de aller grootste der grootgrondbezitters; zij is ook financieel geïnteresseerd bij talrijke industrieën. Maar ondanks haar enorme rijk dommen, betaalde zij geen cent be lasting, want de inmiddels her ziene grondwet schonk haar daar- 1 van vrijdom. Dit was reeds lang een doorn in het oog van de arbeiders, die er zich bovendien over beklaagden, dat in de kerkelijke bedrijven de sociale voorzieningen veel slechter zouden zijn dan in de staats- en overige particuliere ondernemingen, In. het conflict tussen vakbonden en kerk koos Peron tenslotte de zijde van de eerste, vooral omdat hij hun steun nog meer nodig heeft die van de kerk, en bovendien, omdat 't vooruitzicht zyn lege staatskassen uit de rijkdommen van de kerk te kunnen spekken, hem wel moest aanlokken. Hoewel nu van alle gevolgen, die de scheiding tussen. st&_, en kerk voor de laatste heeft gehad, de plicht tot belastïngbetalen zon der twijfel de oude machtspositie van de clerus het meest bedreigt, ts de geestelijkheid verstandig ge noeg, daaruit niet het belangrijkste strijdpunt te maken. Zij loopt voor al t« hoop tegen een aantal andere consequenties: bijvoorbeeld, dat het ongehuwd samenwonen en de pros titutie thans niet langer strafbaar u5 beschuldigt zij er nu eitt- PeRJk het regiem Peron van, dat 5 ,?e,v5Üe meningsuiting onder- UKt: dat opent voor haar de mo gelijkheid tot een bondgenootschap met de liberale oppositie. Dit alles 2e™ag echter niet te verbergen, dat de strijd in wezen van sociale aard is. Hoe hij zal aflopen, is nog moei- v j voorspellen; de geestelijk heid zal zeker haar uiterste best doen, haar invloed op het individu, in geheel Zuid-Amerika nog altijd groot, te versterken. Daartegenover dat brede lagen van de be- vouing, vooral onder de arbeiders; Perons maatregelen eens IrJ geen gevaj. zal de strijd ecmer haar invloed kunnen missen tü, ahdere Zuid-amerikaanse sta ten en wellicht ook niet op Spanje! In bet zoeklicht President Peron, die zich met spoed van zijn buitenverblijf naai de vergaderplaats had begeven, werd met luide toejuichingen be groet In ccn toespraak zeide de presi dent onder meer. „Het ogenblik om te handelen is nog niet gekomen. Wanneer de tyd daar is, zal ik het sein geven. Verspil Uw kruit niet aan een waardeloze prooi". Na de betogers te hebben verzocht hun geduld te bewaren, besloot het Argentijnse staatshoofd met de woorden: „U geeft de wereld een voorbeeld van verstandig en beleid vol optreden". AMSTERDAM De officier van Justitie heeft Dinsdag f 500.boete plus veertien dagen voorwaardelijk geëist tegen de 45jarige paragnost A. A, H. uit Amsterdam, voor wie prof. W. H. C. Tenhaeff bijzonder hoogleraar in de parapsychologie te Utrecht, als getuige décharge een gunstige verklaring aflegde. Ver dachte is reeds twee keer tot geld boeten veroordeeld wegens het on bevoegd uitoefenen van de genees kunde. Van zijn derde vonnis, f500.- boete. hem opgelegd door de kan tonrechter, was hij in hoger beroep gegaan. „Ik ben geen voorstander van de vrije uitoefening van de genees kunst" zei prof Tenhaeff als getuige, „want een zeer groot percentage van de zogenaamd onbevoegde ge nezers moet het onmogelijk worden gemaakt zich op geneeskundig ge bied te bewegen. Er staat echter tegenover, dat er een kleine groep van mensen is die onmiskenbaar ae aandacht van de arts verdienen, dat heeft de ervaring mij en talrij ke artsen geleerd." Tijdens recente manoeuvres „ergens in Duitsland" treden de uitstekend getrainde speur honden van het Amerikaanse leger voor het eerst op met gasmaskers die de dieren een al even onwezenlijk en onplezierig uiterlijk gaven als hun Lazen Hier is eelt kop- pe„. begeleider met hond, in afwachting van een nieuw bevel tijdens een gefingeerde gasaanval. Met een vlag in de hand klimmen aanhangers van Peron tegen het smeedwerk voor de ramen van het bischoppelijk paleis in Buenos Aires op. Atomen voor vrede" WASHINGTON. Vertegenwoor digers van Nederland en de Ver enigde Staten hebben Dinsdag te Washington een voorgenomen over eenkomst Inzake samenwerking bij hot onderzoek naar het vreedzaam gebruik van atoomenergie gepara feerd. Hiermee zijn onderhandelin gen afgesloten, waarbij aan Neder land werd voorgesteld deel te ne men aan het programma van presi dent Eisenhower „Atomen voor vrede". Op grond van het accoord krijgt de Nederlarfd.se regering inlichtingen betreffende het ontwerp, de bouw en het gebruik van reactors ten behoe ve van wetenschappelijke onderzoe kingen. DJAKARTA De voorzitter van de -sectie voor buitenlandse zaken in het parlement heeft ^tegenover de pers verklaard, dat Nederland als bevriende mogendheid de plicht heeft, het verbek van Westerling te beletten. „Als de Nederlandse rege ring zogenaamd hiertegen niets kan doen, betekent dit in feite dat zij "Westerling moreel steunt," was zijn oordeel. Het links-nationalistische blad „Berita Indonesia" schrijft over de plannen van Westerling, dat „men Nederland hiervoor met gelijke munt moet betalen." BRUSSEL. Een. 9-jarig meisje uit Flemalle (Belgie) is Maandag ernstig door een circusleeuw ge- j wond. Het meisje was nieuwsgierig tot dicht bij de kooi van het roof- J dier gekomen toen zij plotseling voor een naderende vrachtauto moest uitwijken en tot voor de tra lies werd gedrongen. Op dat ogen blik sloeg de leeuw plotseling zijn klauw WOLVERHAMPTON De 57-j. Engelsman Harold Millard heeft Vrijdag per vergissing en zonder het te voelen 2ijn rechtervoet geam puteerd. Millard, wiens gebroken rechter been in het gips zat, wilde een pijn lijke druk van het gipsverband ver minderen door met een metaalzaag een stuk van het veftand weg te zagen. Hij zaagde echter zijn hele voet even boven de enkel af zonder er iets van te merken. Het been was blijkbaar door het gipsverband ge voelloos geworden. Millards zuster Lydia. die merkte wat haar broer gedaan had, waar schuwde onmiddellijk het zieken- ihuis, waar men kort daarna een spoedoperatie by Millard uitvoerde. Volgens zijn zuster was Millard opgewekt. Hij wilde zo snel moge lijk weer aan het werk. DEN HAAG. Het Tweede Ka merlid dr J. A, H. J. S. Bruins Slot heeft een aantal amendementen in- gediend op het wetsontwerp tot aan vulling van de Zondagswet. Hierin wordt aangedrongen op ontheffingen van de Zondagswet in bepaalde gevallen mits de gemeente raad hieromtrent bepaalde regels heeft vastgesteld. Tot dusver heeft in verscheidene gevallen de gemeen te een aantal kunstgrepen toegepast voor het handhaven van het wette lijke minimum-regime. Een ander amendement pleit voor het toestaan van bepaalde manifesta ties die weliswaar (nog) niet geheel in het volksleven zijn geworteld maar toch bepaald niet minder waar devol zyn dan de tradities, die wèl op Zondag zijn toegestaan. De heer Brums Slot doelt hier o.a. op het in zwang komende gebruik van samen zang op religieuze feestdagen, soms gepaard gaande met een zingende op- tocht naar het verzamelpunt. (Advertentie IJM.) jaren (Advertentie IM.} APART VAN SMAAK 10 *»uk« 40 a, ?0 «tuk» so st. 50 **yls§ 2a 3P «srfc?ipB*d AMSTERDAM Het College van Bijksbemiddelaars zal de .diamant industrie een loonregeling opleggen, die zich zal bepeprken. Dit reit is onvermijdelijk geworden, doordat een laatste poging van het college, een oplossing te vinden voor ce staking is mislukt. De ANDB heeft nl op een Dinsdagavond gehouden vergadering het voorstel van het College van de hand gewezen. AMSTERDAM Het is DU zeker dat met ingang van 15 Juni de prij zen. van de meest gangbare bril monturen met gemiddeld 10 pet. zullen worden verlaagd. Deze verla ging is zonder invloed op de kor ting op glazen en monturen aan zie kenfondsverzekerden en ook niet op de vergoedingen aan deze verzeker den. De prijsverlaging is het resultaat van een wekenlange bespreking tus sen de Fed. van Ned. Opticiens en het ministerie van Economische Za ken. LUNTEREN Voor de ongeveer zeshonderd officieren van het Leger des Heils, in congres in Lun- teren bijeen, was het een gebeurte nis, toen de internationale leider van het Leger, generaal Wilfred Hatching, daar met zijn echtgenote in Lunteren aankwam. Generaal Kitchmg zal tot en met Donderdag het congres bijwonen. Vandaag houden de congressisten een veki- dag in Baam. (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG. De behandeling van de eerste Rijkswet in de Tweede Kamer is een vriendelijke plechtig heid geworden. Voorzitter Korten- horst droeg een wit, in plaats van een zwart dasje bij zijn rokeostuum, wat bij anders slechts by de instal latie van nieuwe leden doet. Boven dien sprak hij de gevolmachtigde mi nisters van Suriname en de Neder landse Antillen een hartelijk woord i nationale goederenpryzen voor het van welkom toe. Daarin wees hy op conjunctuurverloop, hetgeen de mi- het geheel nieuwe van hun ambt in nister de gelegenheid gaf om aan te ons staatsrecht. Zij kunnen immers tonen, dat het in totalitaire landen niet alleen de stem van hun lands- j economisch nu ook niet allemaal zo regering in ons parlement doen ho- prachtig toegaat. Erg veel indruk ren, doch maken tevens deel uit van -i-*- met aai zijn vri Haag wordt (Van onze correspondent) LEER. De „Evipan" is gister avond om negen uur nlt Leer ver trokken, naar verlnidt op weg naar een Engelse haven. Westerling was niet aan boord. Hij is Dinsdag met vrouw uit Marssum naar Den gegaan. Naar nu duidelijk steekt de kapitein van de „Evipan", P. J. Galliard (34) de „Turk" naar de kroon wat betreft zin voor avonturen. Deze oud-stu dent uit Groningen heeft reeds een bestaan achter de TUg, dat een reeks is van stunts, die in de oorlog zyn begonnen. Zijn naam werd voor het eerst genoemd toen hij in Leeuwarden illegaal werkte en tegelijkertijd de Duitsers in de kaart leek te spelen. uit en greep het kind door "wwers m ae Kaan iee* te speten, lies bij de schouder, terwijl trad hij op m Stamel, waar x- - _r hu wnon nrtsknmmanriant. ic sze- de tralies hij met de andere klauw in het ge zicht van het meisje sloeg. Onmiddellijk toegesnelde perso neelsleden van het circus slaagden erin haar te bevrijden doch zij moest zwaar gewond naar het ziekenhuis worden overgebracht. (Advertentie IMh) Wee» "a Kwaliteitsproduct vin da Wyöart-Fabrlekfln. 10 en 90 et alléén bij épatlwfcers en Drogisten hij geen Ortskommandant weest, zoals hij vertelt, doch wel aan huiszoekingen deelnam, zgn. in opdracht dubbel spel spelend voor de Britse Intelligence Service. An derzijds waarschuwde hij de illega liteit voor razzia's. Daarna deed hij mee aan acties van de Belgische „Witte Brigade" tegen de bezetter en dook in 1943 weer op in Friesland, waar hij door de provincie zwierf met een zekere Teds Kuipers uit Sneek en een der de man. Hut. Zij waren gekleed in Duits uniform. Op een hunner toch ten kregen zij onderdak bij een boerin in Twyzelerheide. die hen met vertrouwde en de veldwach- ter Reitsma waarschuwde. Toen de- j ze man met een te hulp geroepen i Feldwebel kwam en de papieren van de mannen wilde controleren, i schoot Galliard Reitsma en de Duit- "55 WASHINGTON. President Elsenhower en Bondskanselier Adenauer hebben gisteren na een conferentie van een half uur in het Witte Huis een gemeenschappelijke verklaring uitgegeven, waarin zij zeggen, dat het ;,neutraliteiisconcept" niet op Duitsland toegepast kan worden. De verklaring legt de nadruk op de overeenstemming tussen heide regeringsleiders voor het gehele terrein van de betrekkingen tussen dc Sowjet-Unie en Duitsland en de Sow jet-Unie en het Westen in het algemeen. Het resultaat van de besprekin gen is geweest, aldus de verklaring, dat de staatslieden er opnieuw van verzekerd zijn, dat er een zeer groot terrein van overeenstemming tussen hen bestaat. De verklaring had speciaal betrek king op de jongste Russische stap pen, welke sommige waarnemers er toe gebracht hadden te veronder stellen, dat een krachtig beroep op Duitsland om neutralisatie in ruil voor hereniging van Duitsland te accepteren succes zou kunnen heb ben. In gezaghebbende kringen wordt de gemeenschappelijke verklaring van Eisenhower en Adenauer voor namelijk gezien als een laatste dui delijke waarschuwing aan Rusland, dat by het komende gesprek tussen de Grote Vier in Geneve iedere po ging van Russische zijde om een „neutraal Duitsland" tc verkrijgen door de Westelijke mogendheden I zonder meer zal worden afgewezen. Gisteren verklaarde Adenauer op I een grote receptie met journalisten, dat hu waarschijnlijk de Russische uitnodiging om naar Moskou te ko men zou aanvaarden, maar dat deze reis grondige voorbereidingen eist. Adenauer was van mening, dat hij wellicht pas in de nazomer naar Moskou zal kunnen gaan. a bout portant met een revolver dood. Bij de vlucht der drie mannen over het Bergumernieer zonk hun bootje. Galliard redde Kuipers het leven. Hut werd later op de dag in een gevecht met de S.D. gedood, Galliard meldde zich in Leeuwar den bij de ondergrondse, die hem wantrouwde en hem liet onderdui ken in de psychiatrische inrichting te Franeker. Galliard vluchtte ech ter en meldde zich in Groningen bij de Kriegsmarine. Na de oorlog nam de KP. Gal liard gevangen. Toen zijn. zaak voorkwam werd hij wegens gebrek aan bewys vrijgesproken. „Galliard heeft een goed stel hersens en zou zich uitstekend een bestaan kunnen scheppen, maar hn schijnt niet an ders dan precies langs het kantje te kunnen gaan," aldus deelde mr v. d. Wijck, officier van Justitie te Groningen, ons mee. Westerling en anderen in Gal- liards kring, schijnen hem. maar matig te waarderen. Men acht hem niet te goed om met de „Evipan" met de Noorderzon te vertrekken en m Zuid-Amerika wapens te gaan smokkelen. Hij moet nog vele schulden hebben, in Groningen en. Friesland. Vorig jaar is Galliard ais runner op eën coaster naar Dja karta geweest en later op een sleep boot naar Noord-Afrika." ZWOLLE DIni Marsman, een van de als zwaar gewond opgege ven slachtoffers van liet autobus ongeval in Osnabruck is gisteravond, na uit het ziekenhuis aldaar te zijn ontslagen, met haar ouders in Den Ham aangekomen. Er worden nu in Osnabruck nog 16 kinderen ver pleegd. Bij vijf slachtoffers is nog levens gevaar aanwezig, de toestand van de elf anderen is ernstig. De busondernemer, met wiens bus het ongeval is geschied, heeft voor de familieleden van de slachtoffers een bus ter beschikking gesteld om vandaag een tocht naar Osnabruck te maken, opdat zij de patiënten kunnen bezoeken. De begrafenis van de twee omge komen kinderen is bepaald op Vrij dag 17 Juni. Des middags om half drie zal in de Ned. Hervormde kerk te Den Ham een rouwdienst worden gehouden. het rykskabinet. Zowel de gevolmachtigde minister van Surinam2 dr Pos, als zyn col lega van de Nederlandse Antillen, dr Debrot, gaven in een kort dank woord te verstaan, dat zij van dit laatste voorrecht weinig gebruik dachten te maken. Na deze feeste- TWEEDE KAMER lijke ouverture, begon de Kamer aan aan de be handeling van de Rijkswet zelf. Ondertussen kwamen tal van prominente politici hun opwach ting bij de gevolmachtigde mmi- ters achter de regeringstafel ma ken, zodat zij herhaaldelijk uit be leefdheid moesten opstaan en dus doende het debat soms moeilijk konden volgen. Nu werd het de nieuwe ministers geenszins moeilijk gemaakt. De socialist Nederhorst lokte de heren echter uit him tent. Hij vroeg nl. welk belang hun lan den bij de Internationale tinover- eenkomst hadden. Dr Pos gaf te ver staan. dat dit belang uiterst gering was en dat beide landen dus slechts meewerkten om Nederland van de overeenkomst te laten profiteren. Een opvatting, welke dr Debrot ge heel bleek te delen. Over de inhoud van de Tinover- eenkomst sprak de Kamer met de minister van Economische Zaken, prof. Ziilstra. Alleen de socialist Ne derhorst ging er diep op in door te wijzen op de betekenis van de sta bilisatie van de prijzen van inter- Advertentie IM.) over Uw renuwen. Neem Mijnhardt's Zenuwtab!eiter» maakte hij daarmee op de C.P.N.-er niet. maar deze liet de overeenkomst tenslotte toch z.h.s. goedkeuren. Daarna keerde alles weer tot zijn gewone doen terug. Minister v. d. Kieft kreeg snel een stilzwijgende goedkeuring van de Amerikaanse zilverovereenkomst en vervolgens gingen staatssecretaris De Waal en minister Cals antwoorden, op de al oude beschouwingen van de Kamer over twee van hun (haar) onder wijsnota's. In dit debat bleef men deze dag steken. (Advertentie ZJXJ DEN HAAG Prinses Margriet heeft Maandag en gisteren toela- tings-examen voor het Baama lyceum gedaan. Mduertentie ZJtf.) SK Print U to eet wei, dat in Amerika alles groter, hoger, duurder, langer, mas saler. ztraarder, dikteer en wat al ntei meer in de vergrotende trap is dan ergens anders. Deze foto bekij kend twijfelen toe er a«rt of alles er ook sterker is dan in andere landen want in West Fargo (N. Dakotazak ten deze. treek twintig silo's uol- gepakt met kostelijk graan in el kaar zonder dat er melding wordt gemaakt van een bijzondere oorzaak waardoor dit ongeluk zo maar kon gebeuren. De silo's, elk ruim 34 me ter hoog, stortten hun voltallige ia- ding gut orer hef terrein van deze grootste privé-graanhandel in de po? geen vonnis fn afwachting van de herverschijning van <ie ring, In Tokio had een rechter een dief voor de groene tafel, die de enorme fout had gemaakt In het huis, waar hij inbrak een dutje, te doen. ..Toen. Uc klaar was mot gappen" vertelde Idamoe Kano, „hoorde ik boven zoveel hst lekker slapen.dat ik ook moe werd. Maar ik versliep me en toen was het te laat." 3 Wat een koe uit Schotland al "niet oet! zo'n brave melkproducent* in Inverness brak deze week los uit de wet. schommelde het dorp in ramde een winkeldeur open, besteeg 'de trap, takte boven door de vloer en lommel- ymet veel geweld kalk, hout en ste- V.S. en Heten ieder zien hoeveel j?1«eiiSJar' 21 820 620 liter graan bü elkaar is. rechter evenwel met aansprakelijk ge- De rails op het opslagterrein werden sietd, omdat hy „geen voorkennis had hier en daar volkomen bedolvenbezeten van de neigingen van het dier". Nora O'Connel bekende gisteren De mensen, die In Arlington (Mass, eerlnk voor de rechter, dat zij de dia- M huis willen kopen, kunnen manten verlovingsring van haar zuster J!Cb binnenkort per helicopter over had gestolen. „Maai" «likte Noia „ik tuigen var. dc riante ligging (of do kan hem nog met teruggeven edel- minder riante ligging) van de opstallen, achtbare". „Waarom met?" vroeg me- u1® oen makelaar aldaar kan offreren, neertje. ..Omdat ik hem héb ingeslikt heeft nml.' het plan een wentót- tocn de politie kwam zoeken", bekende wek in te schakelen by het rondleiden zij. Nora werd naar een ziekenhuis ge- van reflectanten om de kopers in spé bracht waar een X-foto aantoonde, dat tc helpen bij het uitzoeken van hun zij niet had gelogen. De rechter wees toekomstig domieüle.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1955 | | pagina 2