C D aan maar werd toch winnaar School Tamboerstraat kreeg bij zware strijd tussen schoolorkesten ivisselbeker definitief van der VLIES' Zomeravond Wielertournooi Manas Brinkman deed het kalm Morelisse was de held van de eerste avond Herv. Jeugdraad Kethel hield tuinfeest E.S.S. streektournooi Grote afslag "De Gelaarsde Kat" op het Doeleplein. AGENDA Morelisse pech Mevr. vd. Gaag-Berkel 66 Jaar oud en nog als een vis in het water Reeds veertig jaar badjuffrouw bij Gem. Zweminrichting 'SU IB BIJ ZWARE STRIJD TUSSEN SCHOOLORKESTEN Nog twee scholen krijgen geld voor aanschaf instrumenten Burgerlijke Stand WALDO-RfJSCHOOL 69915 Geslaagd voor het eindexamen SCHIEDAM Jongetje gered uit de Schie Geslaagd bij paardenslagerijen: KOERIERSTERS Woensdag 29 Juni 1955 {Van onze sportredactie) SCHIEDAM, Dinsdagavond, Manug Brinkman, dc winnaar van vorig jaar, heeft ook nu weer de leiding genomen in de Zomeravondwielercom- petitie, die door Kennersclub „Schiedam" wordt georganiseerd, en waar van dc baten bestemd zijn voor het Bureau der Medische Sportkeuring. Slechts twaalf van de 37 deelnemende renners bereikten de finish. Die twaalf vochten het gezamenlijk in de eindsprint uit, daar de Rotterdammer Verhoeven, die een kleine voorsprong had genomen, in de laatste ronde door zyn. vork zakte. Xu was het Manus Brinkman, die zijn spurterskwall- teitcn tentoon stelde en de zege veroverde voor de Vlaardlnger Danger- man. De held van de avond was evenwel Morelisse. die, nadat tweemaal zyn ketting was afgevlogen, bijna een ronde achterstand wist weg te wer ken. Vooral toen hij na zyn moedige jacht opnieuw de strijd probeerde te doen ontbranden, ontbrak het hem niet aan aanmoedigingen van het op deze eerste avond vrij talrijke publiek. Hij had echter geen succes, want teveel Ietten de favorieten op elkaar en steeds weer werden gevaarlijke weglopers tot de orde geroepen. Het circuit WillemskadeGroene- laanHagastraatNieuwe Haven stelt de renners en het materiaal overigens wel zware eisen. Vooral de bonkige keien aan de "Wïllemskade züh voor de renners een ware mar teling. was reeds te merken in de strijd bij de junioren, die even eens heel wat uitvallers telde. Met nog oen paar ronden te rijden ont snapte Farenhout. die met ongeveer 60 meier voorsprong wist te win nen. De spurt van de groep werd door De Graaf gewonnen. Na de junioren kwamen de A-klas- sers voor een wedstrijd over 80 ron; den f56 km! aan de start. Voor Van Onlangs en H. Visser duurde de pret maar heel kort, want na nauwelijks twintig meter haakten die twee aan elkaar en verder rijden was toen uitgesloten. Het had evenwel weinig invloed op de strijdlust van de overige ren ners, want Brinkman en Morelisse waren de eersten om het peloton naar een hoog tempo te dwingen. Dit peloton deea dit. waardoor reeds spoedig zwakke broeders naar de achterhoede verhuisden. Zo was het steeds en jachten,.en jagen, waarbij zich beurtelings Van Gils, Spierdijk, Dangerman. Bachetti, v. d. Ley en o.a. v. d. Veer in het licht der be langstelling plaatsten. De felste klap pen werden echter door het kop groep je bestaande uit Kerremans, Spierdijk, Morelisse en Dangerman uitgedeeld. Spierdijk werd het tem po aan de kop spoedig te hoog en zakte terug naar het peloton. De drie overigen namen de zaken evenwel serieus op en na enkele ronden had den zij een voorsprong van circa 20 Eddy Farenhout winnaar van de junioren tredstrüd in de Zomer- a voitd-to iel ercom petitie, dïe gister avond begonin de bloemen ge zet. Volgende week Dinsdag moet hij trachten zijn eerste plaats te consolideren. De belangstelling voor de Jcugd- Jolijfc" wordt groter. Gisteravond wa ren op het Doeleplein voor het club huis St Jortedoele ongeveer 200 kin deren aanwezig om te kijken,en mee te doen aan diverse spelletjes. En thousiast werden de spelletjes uitge voerd en de kinderen hebben, dan. ook volop genoten. De leden van de Vrijzinnig Christelijke Jeugdcentraie voerden op het toneelspel „De Ge laarsde Kat" Ondanks de primitieve mogelijkheden werd het geheel vlot en aardig naar voren gebracht en konden de kinderen een ogenblik vertoeven in dc sfeer van het sprookje, waarin dc gelaarsde kat van de markies van Cavabas, zo'n be langrijke rol speelde. Na het toneel spel trokken de kinderen met muziek van de „Kajotter-band" de wijk in. Apothekers-nachtdienst: Apotheek Rembrandt, Rembrandtïaan 5. Bellen bij ongeval: G.G. en G-D„ Tuinlaan 80. telefoon 69290- Gem. Openbare Leeszaal en Biblio theek, Lange Haven: geopend iedere werkdag (behalve Maan dag) van 9,30 tot 4.30 uur en iedere avond (behalve Woens dags en Zaterdags) van 7 tot 8.30 uur. Zondags gesloten R.K. Lees/aal en Bibliotheek, Dam: wegens verbouwing gesloten. Stedelijk Museum: Tentoonstelling eigen collecties- Geopend dage lijks: 2 tot 5 uur. Bioscopen: Passage: 2, 7 en 9.15 uur: „Rear Window". Monopole, 2, 7 en 9 uur: „High Noon". Voorstellingen: 7-30 uur Voordrachtavond Schïe- damse Muziek- en Balletschool. Plantage: 8 uur. Gezamenlijk concert Schiedamse Gemeen schap. Jeugdlojijt: Wattstraat, Fabrlplein: 7 Uur. Autopedwedstrijden. Sneïliusslngel: 7.30 uur, Hinaer- nisrit rijwielen. seconden. De grote bazen in het pe loton vonden het niet zo prettig, die drie daar vooraan in eendrachtige samenwerking aan de voorsprong te zien bouwen.- Eerst was het Geluk, die aan de groep begon te sleuren. Brinkman stak hem een handje toe, terwijl ook de anderen zich met on betuigd lieten. Op de helft van de wedstrijd, waar voor een tijd van 42 min. en 2 sec. werd genoteerd, hadden de drie nog steeds een voorsprong, al begon het tegenoffensief in de groep vruchten te dragen. Onverwacht moest de kopgroep zich evenwel gewonnen geven. Dat was toen Morelisse last met zijn ket ting kreeg en moest afstappen. Dan german liet zich toen terugvallen op Brinkman, die met Verhoeven aan z'n wiel de jacht had ingezet. Ook Geluk volgde in gezelschap van Ba chetti, die wat verder door een lekke band uit de strijd verdween. Kerre- mans was alleen door gegaan, maar moest ook spoedig het nutteloze van zijn poging inzien. Het restje van het peloton leek geslagen en daarom zorgde dan ook Van Straten, dat hij mei een flinke rush bü de eersten kwam. Het peloton léék geslagen, maar toen Morelisse dit peloton weer inliep, zette hij meteen de achtervol ging naar de weglopers in en slaagde erin zijn groepje weer aansluiting te doen krijgen, zodat het restant van de deelnemers (nog 12 renners! weer gelijk aan kop lag. Het waren Brink man. Geluk. Dangerman, v. d. Veer, Spierdijk, Top, Verhoeven, Morelis se, Kerremans, Van Straten, Meijer en v. d. Meer. Op dat moment kreeg Morelisse weer last met zijn ketting en eer hij het euvel had hersteld, was hij bijna een ronde achter. Moedig begon hi> echter zijn zware taak en. med* doordat het tempo vrijwel stilviel in de groep, slaagde hij erin zes ronden voor het einde weer aansluiting te krijgen. Toen meende Verhoeven dat zijn kans was gekomen, maar door een gebroken vork werd hem in de laatste ronde de wapens uit de han den geslagen. A-kl.: 1. H. Brinkman, 56 km in 1.26.01 uur; 2. Th. Dangerman: 3. A. Geluk: 4. J. Kerremans; 5. N. v. d. Veer; 6. Morelisse; 7. G. van Stra ten.; 8. J. Meijer: 9. J. Spierdijk: 10. W. Top; 11. J. Verhoeven; 12. P. v. d. Meer. Junioren; 1. E. Farenhout; 2. A. de Graaf; 3. M. Broere; 4. M. Lindhout; 5. J. Stuyts; 6. M. den Outer; 7, J. v. "Wijngaarden 8. J. Neleman; 9. A. v. Waardhuizen; 10. F. v. d. Herik. We brachten gistermorgen even een bezoek aan het Ge meentelijke Openluchtbad aan de Westf: ankenlandsedijk, waar mevrouw A. v. d. GaagBerkel nu reeds 40 jaar als eerste badjuffrouw „de scepter zwaait". Dit jaar is tevens het laatste jaar, dat zij in deze functie werkzaam is bij het zwembad. De gemeentelijke zweminrichting zelf zal daar ook verdwijnen, wanneer het nieuwe zwembad in Kethel voltooid zal zijn. Mevrouw Van de Gaag maakte juist haar dagelijkse baantje^ toen wij in het bad kwamen. Nog iedere dag. al is zij 66 jaar oud, trekt zij elke morgen een baantje door het water. „Het is lekker met dit weer en gezond", zei ze ons, toen wij haar vroegen, of het niet te koud was om op deze leeftijd nog te zwemmen. „Neen, mijnheer, ik doe dit reeds vanaf'inijn aanstelling als zwemon- derwijzeres in 1916. Ik werd toen aangesteld door burgemeester Hon- nerlage Grete. Ik woonde toen in Rotterdam, waar ik nog zwemles heb gehad van Ma Braun. We gingen Op de speelplaats van de Hervorm de School heeft de Hervormde Jeugd raad van Kethel gisteravond het 2e zomer-tuinfeest gehouden. Vorig jaar werd het initiatief voor dit feest ge nomen en men had veel succes. De leiding van de Hervormde Jeugdraad besloot dus dit jaar weer een derge lijk tuinfeest in elkaar te zetten. En inderdaad is men. hierin bijzonder geslaagd. Begunstigd door goed weer ■was het gisteravond een gezellige drukte op de speelplaats van genoem de school. De avond werd geopend door ds P. J. de Bruijn, Nederlands Hervormd predikant in Kethel. Hij heette de ouderen en jongeren har telijk welkom, in het bijzonder het Tamboer- en. Pijper corps „Harmonie" uit Schiedam. Daarna kwamen de gecostumeer- den op het plein en maakten een rondgang langs de jury, die moest beoordelen welke groep het beste een beeld uit de titel van een boek of een persoon uit een boek weer gaf. Zo zagen wij „Keesje het Diaken huismannetje" uit de Camera Obs- ctira van Nieolaas Beets, de „Trouw- ringh" van Jacob Cats en Dik Trom. Met vrolijke marsmuziek van de Tamboers en Pijpers liepen de groe pen. het plein rond, bewonderd door een talrijk publiek. Het programma bestond verder uit samenzang, een stoelendans door de gecostumeerden en een tweetal komi sche films. De kleurrijke verlichting, die was aangebracht, zorgde voor de juiste omlijsting van dit tuinfeest. jsflTOWy pati IW;jEZS*! ROTTERDAM Midden op bet sinds kort groene podium van Dijkzigt prijkte gister avond een sierlijke wisselbeker, object van een vreedzame maar luid ruchtige strijd tussen twee Rotterdamse scholen. Voor dc derde maal kampten, onder auspiciën van de Gemeentelijke Kunstcommissie voor de Jeugd, de schoolorkesten van de Technische School Tamboerstraat en van de Chr. Ambachtsschool Gordelweg, om deze ereprijs; en dat de spanning groot was laat zich denken. Tweemaal reeds hadden in voorgaande jaren de jongens van de Tamboerstraat de beker mee naar huis mogen nemen; en nu kregen zij hem definitief in hun bezit. ^••^Ti- zwemmen in de Koushaven. Nadat ik mijn diploma van de Nederlandse Zwembond in de zak had, kon ik deze functie in Schiedam krijgen. Iedere dag kwam ik dan op de fiets naar Schiedam." Mevrouw Van de Gaag woont nu ongeveer 23 jaar in onze stad in dc Aleidastraat. zodat de afstand naa»- het zwembad niet meer zo groot is. Gedurende het zwemseizoen heeft zij volop werk om de jeugdige Schie dammers de zwemtechniek bij te brengen. Terwijl wij met haar praat ten kwamen steeds kinderen naar haar toe, die haar vroegen kurken vast te maken. „Ja, mijnheer, dit gaat zo de hele dag door. Mevrouw Van de Gaag, wilt u even dit en wilt u even dat. Maar ik vind het hele maal niet erg, het is leuk om met de kinderen hier te zijn en ze te leren zwemmen." En we geloven haar graag, want zij is bij uitstek een geschikte vrouw om met dit jeugdige volkje om te gaan. Het zal haar heus niet meeval len. wanneer zij straks na het sei zoen haar werk zat neerleggen. „Na tuurlijk kom ik dan nog iedere dag nvemmen," vertelt ze ons. „Daar ben ik nu eenmaal aan gewend en ik kan er ook niet bulten." Wanneer we onze krasse gast vrouw zo even aankijken, dan moe ten we toch wel respect hebben voor haar activiteit en werklust. Tot No vember blijft zij in het open bad zwemmen, daarna is ze een trouwe klant van het Sportfondsenbad. ïn de veertig jaar, dat mevrouw Van de Gaag aan de Gemeentelijke Zweminrichting werkzaam is ge weest heeft zij een groot aantal kin deren en ook ouderen de zwemkunst bijgebracht. Het gebeurt zo nu en dan wel eens, dat er drie generaties tegelijk in het zwembad zijn, oma. dochter en kleinkind. Dit seizoen zal men mevrouw Van de Gaag dus voor het laatst als bad juffrouw in functie zien. Ongetwij feld zullen haar leerlingen haar de hand komen drukken bij het af scheid en haar danken voor het vele werk, dat zij gedaan heeft. „ïk hen wel 66 jaar, maar ik voel me nog maar 55," zei ze ons toen wij af scheid van haar namen. En daar lijkt het inderdaad op. GEBOREN: Richard, z. van J. W. J. Bakker en Albertina; Maria G., d. van J. VA de Ntjs en M, J. Kuiters. OVERLEDEN: J. Th. Kleïjheeg, 77 jaar; L. Schilt, 70 jaar; Th. G. Veth, 75 jaar. Er is een zware strijd gestreden en het is voor mevrouw F. Hakkert—- Sanders en de heren Piet van Me- ver en D. A. v. d. Burgh dan ook zeker geen eenvoudige opgave ge weest de beker toe te kennen. „Ei genlijk hebben ze allebei een eerste prijs verdiend." vond de heer Van Mever, toen hij na de pauze de uit slag bekend maakte. Maar dat gaat natuurlijk niet en zo was het ook nu weer de „Tamboerstraat", die de be ker in ontvangst kon nemen, met 31 punten tegen 26 voor de „Gordel- weg." De wisselbeker is daarmee geen wisselbeker meer, maar (naar wij achter de schermen vernamen) er is al een nieuwe toegezegd. En daarmee kan dan dit jaarlijkse muziekfestijn in ere worden gehou den. Waarschijnlijk zelfs nog groot ser opgezet, want het is de bedoe ling, dat binnenkort nog twee tech nische scholen de middelen ter be schikking krijgen om een Instrumen tarium aan te schaffen. De gemeente interesseert zich bij zonder voor deze activiteit en onder bepaalde omstandigheden zullen De winnende school Tamboer- straat heeft een orkest waar van. de leden zelfs uitgedost zijn in keurige uniformen. zelfs de hieraan verbonden kosten op de normale schoolbegroting kun nen worden opgevoerd. En de Kunst commissie wil dit alles zoveel mo gelijk stimuleren. „Want," zo zei me juffrouw mr. A. R. "Werner in haar openingswoord, „het is niet alleen de bedoeling dat je er op school plezier van hebt, maar dat je er voor je hele leven iets van meeneemt." Welnu, dat plezier beleven de jon gens er intussen volop aan. Met groot enthousiasme hebben ze geconcer teerd. De Gordelweg-leerlingen o.l.v. de heer A. den Arend openden het programma met twee koralen, Sanc- ta Lucia, Kleine Ouverture en Jeugdmars. Daarna kwamen de jon gens van de Tamboerstraat op het podium, keurig in uniform. O.I.V. de Ook op deze laatste avond van het schaaktonrnooi van de E.S.S. was de spanning groot; in vele groepen lagen alle kansen nog open, zodat felle strijd geleverd werd om een van de beschikbaar gestelde prijzen te bemachtigen. Langzamer hand kwamen de uitslagen binnen, zodat de prijsuitreiking eerst om 11.30 uur een aanvang kon nemen. De prijswinnaars waren: Vier-steden groep: 1. A. J. Ver hoef (Delft); 2. Korpershoek (Vlaardingen). Groep 1: 1. Chr. Vlagsma; 2. ir H. J. van Donk. Groep 2: 1. F. Koevermans; 2. C. van Wageningen. Groep 3: 1. J. F- W. Meyer; 2. ds J. F. Mantz. Groep 4: 1. C. Bruikman; 2. J. Dok man. Groep 5: 1. J. van Loon; 2. C. v. d. Gaag. Groep 6: 1. J. Visscher; 2. J. P. Akkermans. Groep 7: 1. S. Oosthoek; 2. A, Hogerwerf. Groep 8: 1. A. v. d. Ven; 2. A. Noor der graaf. Groep 9: 1. J. Eering; 2. J, Rob bers. Groep lö: 1. K, Spitse; 2 A. v. d. Blessen. Gioep 1T: 1. C. H. de Rek: 2 A van" Etten. Groep 12: 1. J. Byloo; 2. J. Paap. Groep 13: 1. J. van Goch; 2. G G. Brouwer. Groep 14: 1. J. Zwemstra; 2. J. v. d. Velde, Groep 15: 1. M. D. Moes; 2. A. R. Malkus. Groep 16: 1. A. de Knijff; 2. A. L, Ahrcns. Groep 17: 3. J. Verstoep; 2. J. Donkhorst. Groep 18: 1. W. H. Bakker: 2. J J. Immcrzecl. 1 Groep 19: 1. A. van Stoutjesdijk; 1 2. G A. Slavenburg. Groep 20: 3. B. v. d. Graaf; 2. J. i Zwart. Ook de verliezers bliezen een heel best nummertje mee; de neder laag was er een met ere. heer Chr. v. d. Bos brachten zij En treelied, een koraal, Bloeiende Lente cn Parademars ten gehore- En om te tonen, wat langdurige studie op dit gebied vermag concerteerde ten slotte het muziekcorps Oefening Baart Kunst uit Pernis, eveneens o.I. V. de heer A. den Arend. Vanmiddag werd door minis ter J. G. Suurhoj het Flatge bouw voor ouden van dagen en alleenstaanden, annex (t\j- delyk) ziekenhuisgeopend. Twpq jaar geleden, in Mei 1.953, sloeg minister Witte roor dit Jorse gebontu de eerste van de 215 palen, waar- op het gebouw rust. Het aantal individuele wonin gen bedraagt 118; er zijn 46 rustnuiskamers voor alleen staanden en 6 voor echtparen. Architecten waren de heren Spruyt Den Butter b.t. uit Schiedam, hoojdaanneemster N.V. Hogevest uit Amersfoort. (Advertentie IM.) Aan de Van Oldenbarneveld KBS zijn geslaagd voor het eindexamen HBSB: E. 80de. A. Bravenboer, W. II. Euldcrmk, F. van der Grift, A. Guttehng, M. Ver- olme, P. Visser, J. de Vries, A. F. de Boer. J. van Leeuwen, Chr. N. de Mol, J. Schouten, H. Statema, J. S. Stelling, A. A. Steutel, H, J. Sweben en A. de Wys. Afgewezen1 candidaat. Aan dc Mathenesser-HBS slaagden vor het eindexamen afdeling A: Mej. J. C. Datema, mej. L. G. Seip, de heren. C. M. H Prseszen. S. C. Haagsma. W, A, B. Hcngeveld, Kemna, T. Klink, A, W. Krijgsman, L. Luijkcnaar, W. J. Kysse, H. E, Pesch, C. Schroder, H. A. Vlaspolder en L de Bock, Afgewezen 8 candidaten. inbrekers veroordeeld De rechtbank te 's-Gravenhage heeft gisteren de 37-jarige fabrieks arbeider F. B. uit Rotterdam tot twee jaar gevangenisstraf met af trek van voorarrest en de 26-jariga W. J. J. van den. B. tot een. jaar met aftrek veroordeeld, omdat hij op 29 Januari j.l. te Wassenaar een inbraak hadden, gepleegd. De buit bestond uit tafelzilver en sieraden. De beide mannen hadden voorts nog tal van inbraken in Den Haag gepleegd. Tegen B. was geëist twen jaar en zes maanden en tegen Van den B een jaar gevangenisstraf. Groep 21: 1. F. Ton; 2. M, H. Wirschell. Groep 22: 3. G. Groen Jr; 2. J. Jansen. Groep 23: l. W. Visser; 2. A. F. Witjens. Groep 24: 1. H. Betten; 2. W. D. van Houdt. Groep 25: 3. L. Piek; 2. J. Vos- selman. Groep 26: 3. L. J. Kloosterman; 2, M. J. van Valderen. Gistermiddag om kwart over vier is de zesjarige Pie ter K. van der Sluis van de Noord vest te Schie dam spelenderwijs bij de Raam m de Schic gevallen. Vriendjes waar schuwden een voorbijganger, de 41- jange B. Kerkhoven uit de Finse- straai m Rotterdam, die in. het water sprong en twee maal dook om de jongen op te halen. Hij had echter geen geluk. Even later is de knaap met een dvcghaak uit het water opgehaald. Men heeft dadelijk kunstmatige ademhaling toegepast cn het entje overgebracht naar het gemeenteziekenhuis, waar hij ter observatie is opgenomen, zyn toe stand was vanmorgen redelijk wel. De heer Kerkhoven verwondde zich bij het duiken aan zijn linker ringvinger. De geneeskundige Dienst heeft hem verbonden. Voor het diploma A slaagden gis teren aan de Ruks HBS mej. H. Snikkers e«i de heien E. Bolk, K, Hofman, H. Mak. D. v. d. Net. N. Porquin, C. Verhey en B. Zonno. Afgewezen werd geen enkele can didaat. Heden overleed tot onze diepe droefheid, geheel onverwacht, mijn lieve Man en onze beste Vader, Behuwd- en Grootvader, Broeder, Behuwd Broe der en Oom. de Heer COENRAAD BODEWIJK WASMAN echtgenoot van Gerarda Maria Koster op de leeftijd van 51 jaar. G. M. "Wasman Koster J. B. "Wasman E. A. B. Wasman Mayer Rotterdam: J. Westerduin— Wasman M. Westerduin Zuid-Afrika: N. Hassebroek— Wasman D, Hassebroek Schiedam: A. Lengkeek— Wasman A_ Lengkeek G. M. Bobbe— Wasman E. Bobbe C, L. Wasman en kleinkinderen. Schiedam, 28 Juni 1955 Broers vest 1 Liever geen bezoek en geen bloemen De teraardebestelling zal plaats hebben op de Al gemene Begraafplaats te Schiedam, Vrijdag 1 Juli a.s. om 2.45 uur. GEHAKT 500 gr. fl. BRAADLAPPEN 1.10, 1.30, 1.40 per 500 gr. RIBLAPPEN ƒ1.50 PEKELVLEES 200 gr. ƒ0.55 Let goed op de adressen: BUITENHAVENW. 160 BROUWERSTRAAT 18 MESDAGLAAN 2» VAN SWINDENSTR. 59 Te koop aaitgeb. G rote keuz e wringers 39.—, 49.67.—, wasketels ƒ7.—, ƒ7.50, ƒ8.75, ƒ9.45 enz. Wasteilen ƒ5.35. 7.60, 9.—, ƒ10.25 enz. Waterslang ƒ0.55 p. mtr. Frans van Thienen, Broersveld 123. Tel. 69799. ReeJame-aanbïeding. Lig stoelen met armleuning 12.50. Klapstoelen beuken, gelakt, onverwoestbaar 11.50. Saamhorren 1.75 enz. Frans van Thienen, Broersveld 123, De straal waar Vrijdags markt is. Bronzen gordijnrail, eompl. ƒ1.p. mtr. Gordijnveer plastic ƒ0.40 p. mtr. Trap roeden 0.32, 0.34, 0.50. Platte nikkelen traproeden. Gordijnroeden enz. Frans v, Thienen, Broersveld 123. Tel. 69799. Fotografie Voor pasfoto's naar K. van Vuuren, Hoogstraat 106, teL 66720. In spoedgeval desge wenst in 1 uur klaar. Woningruil Woningruil VJissingen Schiedam. Aangefo. woning te Vlissingen tegen woning te S'dam, R'dam of omg, Driehoeksruil geen bezwaar. Br. no. S 365 bur. v. d. blad. Lessen Kees Hagendoorn. Gediplo meerd muziekleraar onder richt in piano en orgel. Lan ge Haven 1. Tel. 68561. Diversen Voor alle schoenreparatie Ia Bata beter en voordeliger. Spoedreparatïes klaar terwijl U wacht. Hoogstraat ïïl, telefoon G9G02 Nummer brieven die naar ons oordeel niet bonafide op da inhoud der advertentie reage ren Worden niet doorgezonden.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1955 | | pagina 1