'MmmmmM Tweede lustrumfeest van t ViiJBSI i00 Schijnwerpers op de Schiedamse Sp ori POOT .S. in de start competitie met overwinning De acht kandidaten voor kampioenschap 5e klas competitie n ging uit passagieren" Niemeijer EEN BRIL Koeriersters MET CABARET-REVUE Huisvrouwen luisterden en keken TAFELTENNIS PCWG-bijeenkomst ZWEDEN BLIJFT BUITEN DE „BLOKPOLITIEK" Israëliërs gaan het meest naar cle film O S' half zware sha^ mi SAMSON Handig rollen Heerlijk roken Jongen (11) rijdt al slingerend tegen auto op Burgerlijke Stand Fiets gestolen VOORDELEN bij de Keurslager Keurslager WIJD1NGSD1ENST ROZEKRiJISERSGENOOTSCHAP steno-typiste Donderdag 7 november 1957 5 SCHAKEN Voor het personeel van de N.V. i de Klein voerde zij een paar schetsen "Véreenigde Glasfabrieken te Schie dam en van de N.V. Van Deventer'» Glasfabrieken Delft, is het gister avond groot feest geweest in Musis Sacrum. De eerste van een serie van drie overigens, want gezien bet feit dat het continu-bedryven zfjn met een groot aantal personeels-leden, zal de avond herhaald worden op zaterdag ld en zaterdag 23 november. De grote zaal was geheel gevuld met Schiedammers ers met Delftèna- ren, die voor deze bijzondere gele genheid met speciale bussen naar de ontspanningsavond werden gebracht. De Schiedamse en Deiftse personeels verenigingen van. genoemde bedrij ven, de ;,Vegla" èri dé ..Vegisol" had den deze avond georganiseerd, om dat de Schiedamse haar tienjarig be- staan vierde. In plaats van dé gebruikelijke to neelavond, werd er deze keer een cabaret-variété geboden, dat bij het talrijke publiek uitstekend in de smaak bleek te vallen, 'V. De voorzit Ier van dc personeels vereniging „Vegla". de heer J. de Pa ter. opende de avond en heette alle aamvezigen hartelijk welkom. Hierna trad al meteen conféren cier Jan de Kicin opr die met zijn praatjes voor de „flesscnpoetsers' zoveel succes had. dat hij zichzeif vaak moest onderbreken, om het publiek even lot bedaren te laten ko men. De zangeres Julia van Laar zong eakele liedjes, waaronder het ko mische „Mijn Rijles". Samen met Jan Bellen oh ongeval: U.U en tiJJ Tuinlaan80 telefoon 6929U. Politie-alarmnummer: 64668 Apothekers nachtdienst: apotheek Gouka, Hoogstraat 29, Gemeenleiykv €»penbare Leeszaal en Bibliotheek, Lange Haven. Ge opend iedere werkdag (behaivt maandag) van 9.30 tot 4.30'uur ei iedere avond (behalve woensdag en zaterdag) van 7tot 8.30 uui Zondags gestolen. B.-R. Leeszaal en Bibliotheek, Dam Geopend iedere dag (behalve maandag; van 2 tot 4 uur; iedere avond (behalve donderdag en zaterdag) van 7 tot B.30 uur Zondags gesloten Stedelijk Museum: dagelijks geopend van 10 tot 5 uur; zondagen van 2 tot 5 uur. Cult. Contact Centrum. Geopend op werkdagen van 10 tot 5 uur; 's maandags gesloten. BIOSCOPEN Passage, Alleen 2 uur; „Daar is - de dokter". Monopole, 3, .7 en ,9 uur; „De Hel den zijn vermoeid". DIVERSEN Passage, 8 uur: O.B.K- Concert. Yoiksgebouw, 8 uur: NW-Bestuur- dersbond. Lezing., Musis Sacrum, 8 uur: Commenius- schooi B, Ouderavond. Arcade. 8 uur: Ned. Ohr. Bond y. Overheidspersoneel. Film- Irene, 8 uur: Huize Brabant. Fro- paganda-avond. op- Ook de Hotcha's, het bekende mondaccordêon-trio, gaven enkele nummertjes ten best. Het was echt niet alleen muziek wat zij te. bieden hadden: zij dansten, speelden toneel en voerden een aardige pantomime op. Het publiek toonde zich enthou siast over deze grote virtuozen. Rita en Johnny O'Neil tenslotte bleken de favorieten te zijn van bet jeudige publiek.Zij presenteerden een uitgebalanceerd humoristisch dansnummer, waarbij, ook de moder ne dansen even op dé hak genomen werden.; Aan het slot van deze zeer. ge slaagde ontspanningsavond werd er gedanst op de muziek van het dans- orkest „The Rhythm Aces". HARING VA .VGSTBEBTCHTEN Vangstberichten uit.zee van heden: VL 70 8 kantjes (nog 20 netten): VL- 78 5*,..VL 73 5; VL 85. 17- VL .172, 18; ,VL 203, 15 (20): VL 2)6 2; VL 97, 10; VL 114, 30; VL 115, 8; VL 142. 10; VL 190 17r VL 137 25; VL 199 10; VL 61 2; VL 71 15; VL 83, 7: VL 166. 12; VL 14, 30; VL 56, 8; VL 112, 5- VL 132. 27; VL 153; 10. Binnen: VL 89 met'38 last en 6 last verse haring. Msrktnoterlng van gisterenmiddag: Steurharing 28.40 tot 35.00- De „zandvlakte" in het Sterrebos krygt een opknap-beurt. De mannen van Gemeente-werken zijn nu bezig om het terrein te draineren, waar voor ér sleuven door het terrein ge graven worden, opdat het water be ter kan afvloeien. Dat het geen over- bodige luxe is, kan men !n deze tfjd van het jaar goed zien... aan.de ve ie plassen die van de ,,zand"-vlakte een „water"-vlakte maken. „Luisteren en Kijken" was gister middag in Irene het parool voor de Schiedamse huisvrouwen, toén de heer "W. Beets onder auspiciën van de Vereniging Nederlands Fabrikaat een praatje hield over produkten van vaderlandse bodem. De dames wérden door de spreker óp eëh aantrekkelijke manier op de hoogte gesteld van de fijne kneepjes van het haarden gieten, het fermen teren van theeblaadjes en van tal van andere aspecten van het Neder landse industriële apparaat. Ook dé voeding van hond en kat is nog ter sprake gekomen. Er was veel belangstelling voor de ze lezing, waarbij ook lichtbeelden werden vertoond. Mévr. M. C.Schroot-Drobgleever Fortuyn, présidente van.de Ned. Vér., van Huisvrouwen, afd. Schiedam, kon in haar openingswoord met ge- n'oegeir constateren, dat de. afdeling steeds groeiende is. In de afgelopen week hebben na genoeg alle tafeltennis-teams hun eerste competitiewedstrijd gespeeld. De vierde klasser TSF kwam met een goed voor de dag met een ruime overwinning thuis op „21 Up" 4. Het merkwaardige in deze wedstrijd was dat Invaller D. y, Schoonenveld al zyn drie partyen Won en hiermede een fraaie hattrick verrichtte. A Ballijns en de nieuwe aanwinst L. Leuven zorgden iéder voor twee overwinningen. Hét dubbel, ge speeld, door de twee laatstgenoem den, leverde ook een Schiedamse ze ge op zodat onze stadgenoten met S-,-2 aan het langste eind trokken. De spelers van- het eerste willen schijnbaar aan het eind van het ^sei zoen wanneer TSF zijn eerste lus trum gaat vieren de vereniging een kampioenschap aanbieden. "Verdere uitslagen zijn: Ie kl.: NOAD 2—Maasstad 5 4—6. 2e kl.: Nationale 1—NOAD 4 10—p. 3ê kl: De Prot, Cristelijke Werk-gëmeen- scap in de P.v.d.A, houdt op dinsdag 12 november-een z.g. „huiskamer-bij eenkomst" .ten huize van mevr. Van der Kort, Broersvest 46 -1, De heer W; Nooder. uit Rotterdam zal dan een inleiding houden over ..Belooft de P.v.d.A. èen luilek kerland". De aanvang is gesteld op 8 uur 's avonds, BILJARTEN Be voorronden voor het persoon lik kampioenschap biljarten 5e klasse uhre in het district Schiedam van ae KNBB is achter de rug. Be acht hoogst geklasseerden zul- van volgende week af in het clubgebouw van de b.v. De Sluis te Schiedam de. definitieve strijd om de htel aanbinden. Bit de ons verstrekte uitslagen is gebleken, dat M. Meijer van de b.v. Volksgebouw zonder een enkel ver- iiespunt uit de strijd is gekomen, en dus 14 punten heeft behaald. Na he'm volgen H. Droppert (OBK.) en F. Fratermann (als enige Schiedammer van DKQ, elk met 12 punten. De spelers H. Zwaan (HVO), J, v. d. Enó_(Luctor)en H. v. d. Meijden (Vgb) noteerden elk 10 punten, terr Jrijl de Luctör-speler G, v. d. Berg ®.cn A. Spronkers van LEV elk 8 punten hadden behaald. •De resultaten van deze 8 spelers zijn als onderstaand:. Me^er 350 350 257 1.219 14 Droppert 350 337 -255 1.321 12 Fratermann 350 326 341 0.955 12 v. d. End 350 327 229 1.410 10 v v d. Meijden 350 341 197 1.730 10 Zwaan» 350 313 240 1.304 10 v. d/Berg 350 325 201 1.611 9 Spróhkers 350 287 187 1,534 8 Gisteravond zijn. de laatste par tijen in dè voorronde gespeeld. Tot onze spijt konden wij van enkele partijen niet de volledige uitslag doorkrijgen. In afd. I speelden: G. Bolle G. Bezemèr JV Frein W. Koens Afdeling II: B. v. d. Moezel Schwagermann H. de Groot H. Schra N. Droppert H. Zwaans J. v. d. End 50 39 50 50 50 45 50 50 0.866 1.111 1.216 1.351 39 62 50 62 50 50 50 49 50 50 30 30 0.629 0-812 1.282 1.258 1.666 0.903 50 37 24 6 3.541 H. v. cl Meijden 50 50 24 12 2.0f Schwagermann 50 17 43 3 Ó.402 J, v. d- End 50 50 43 6 1.162 NOAD 5—Shell 5 1—9. 5ekl.: TSF 2Ons Hu»* 2 8—-2, Voor volgende week staan op het programma. 13 nov. in de Beurs Ready 1—Maasstad 3 en op dezelfde datum gaat WF .1 op bezoek bij Maasstad 4. In de 2e klas een plaat selijke derby: PTTS gaat op 12 nov. op bezoek bij NOAD 3 in de Beurs, In de vierde klas gaat TSF een ster ke tegenstander bezoeken óp 16 nov. n-1. Raket 1. Over het algemeen zul len onze stadgenoten het zwaar te vèrdurèn krijgen. Voor de overgangsklasse gaat NOAD. 1 zaterdag naar Vlissingén om daar Wilno te bekampen. Dit js een van de teams waarvan NOAD, In zijn competitiewedstrijd tegen 3IO 2 heeft het tweede tiental, van ESS één felle strijd moeten leve ren. Weliswaar, kwamen .verschillen de spelers goed door de opening heen, maar door minder goede voort zettingen ging het voordeel te niét. ESS verloor mefc' 3%—6%.!' Van Etten aan. het -eerste bord moest lijdelijk toezien, hoe. zijn te- genstander- met:-trwee gezonde pion nen zijn- stelling binnen drong en op mars ging naar de volle winst. In een moeilijk eindspel vart een. paard én twee pionnen'tegèndrie pionnen kon Alarens niet de winst voortzetting vinden. Analyses heb ben aangetoond, dat er ook geen winst in zat zodat remise op zijn plaats was. Warnier, met een betere stelling, nam genoegen met remise. Jamnier want later toonde hij zelf. aan, dat de winst slechts eén kwes tie van tijd zou geweest zijn. Mar- bus wist met een uiterste concen tratie de partij in evenwicht te hou den, Voortzetting- van .de partij na de remisestelling: zou zowel voor wit als voor zwart een slechte afloop gehad kunnen hebben. Van Dalen stond al spoedig twee pionnen voor, maar door minder juiste zetten ging het: voordeel weer verloren. Hij moest zelfs de vlag nog strijkën. De volledige uitslagen luiden: A A. van Etten—B. v d. Graaf 0—S. Koster—F. Ton 1—0, A. L. Ahrens—J. C. Heijboer W.. Warnier—J,- v. d. Meeberg h'z—Vi, 3. Mar bus—W. A. Slok %,H. v. Leerdam—G. v. Schreven dijk 0—1, K. Leemburg—J. v. d. Hoofd 0—1, C. Vroon—J. Terpstra 01, J. van Dalen—F K. Platen 0—1, A. R. MalkusJ. Roozen 10. STOCKHOLM Zweden zal zijn buitenlandse politiek gericht op het vrijblijven van bondsgenootschappen en het afzijdig blyven van ,;blokpoll, tiek" handhaven, zo heeft de Zweed se premier, Erlander, woensdag in het parlement gezegd. Hij opende met een verklaring van zijn nieuwe socialistische minder heidsregering hèt eerste debat van de herfstzitting van het parlement. De Zweedse regering zal een ster ke defensie in stand houden om haar politiek te schragen en pogingen steu nen om één "Westeuropese vrije han delszone en nauwere economische sa.- menwerking tussen de Noordse lan den tot stand te brengen, aldus Er lander. TEL AVTVVolgens de statistie ken gaan er verhoudingsgewijs ner gens ter wereld zoveel mensen naar de film als in lirael. De grootste en meest luxueuze bioscoop In Israël is dezer dagen in Tel Aviv geopend. Het is de 25stè iin ".een stad van 270.000 inwoners en: er zijn nog 12 theaters in aanbouw of ontworpen. De nieuwe bioscoop heet „Tel Aviv", telt 2.000 plaatsen en is ontworpen door de architect George Koigan voor een Amerikaanse maatschappij die er vijf miljoen gulden, in heeft, geïnves teerd.' KÖME Nieuw Zeeland heeft de voedsel, én landbouworganisatie der V.N., de FAO, gevraagd een on derzoek Jn te stellen naar dé dum ping-prijzen voor boter op de Engel- »e markt. ;V'L."v. Men noemde geen landen,, maar verklaarde, dat Nieuw Zeeland be zorgd was over hét botèrbëleid. 'van. Ierland; Nederland, Zweden én.. Fin land. Naar verluidt zijn Australie en Denemarken bereid het.'verzoek van Nieuw, Zeeland voor een onderzoek te steunen. --U" wil. hij zich in de overgangsklasse handhaven, moet winnen. .-.Wilno is. in de overgangsklasse èen van de zwak keren al is hij de laatste tijd wel iets vooruit gegaan getuige de drie pun ten'die ..zij reeds hebben binnenge haald.' 55 (Advertentie LM.) Super kwaliteit halfeware shag in moderne plastic verpakking met extra voordelen: grote ruimte om uit te rollen ijs altijd verse shag geen stuk trekken >-an de tabak geen draadje verlies jjt prettig in de zak te dragen S' JVicmeijer j SHAC Wiemeuer Het ls tegenwoordig moeilijk met hét organfsei'en van avondvoorstel lingen voor de clubs. Dat ondervin den bijna alle verenigingen en met spijt moest voorzitter J. Spejjer van de toneelvereniging „Amigo" con stateren dat voor de voorstelling van „Een zeeman ging uit passa gieren" van Koos Beswlno weinig belangstelling bestond. Dat is wel jammer voor hèt dap pere troepje van Amigo want dé negen dames en heren hebben de honderdtal aanwezigen -woensdag avond in het Volksgebouw een goe dé avond bezorgd, In het blijspel „Een zeeman ging uit passagieren" komt de matroos Arie Schellevis (Piet van Campen) na een dolle avond in hèt huis van de zoon van. zijn reder terécht. Deze zoon. blijkt een gemoedelijke knaap. Hij laat Arie in 2ijn huis -logeren en zelfs met zijn kennissen omgaan. Dat gëeft de nodige complicaties en er ontr staan enige verliefdheden. Aan het slot wertdt alles 'zich-ten goede en vérloven de juiste paren, zich met elkaar. Een niemendalletje dus, dat echter met flair werd opgevoerd.; Army Hermans gaf een oittige creatie van de dienstbode M.art-ie. Aart Parlevliet was een dwaze ba ron de Mees-van- Vendel, In zijn openingswoord zei voor zitter Speijer verder nog dat door. de televisie het ledenaantal schrik barend was teruggelopen. Hij riep de medewerking vande, kern' van „Amigo" op om weer eyénals in. de beginperiode voor de opbloei van de vereniging te zorgen.. Collectanten gevraagd voor Klaproosdag Hèt comité Schiedam van bet Ned. Oorlogsgravencomité doet een beroep op de burgerij om rich te wiüen opgeven als collectant voor de Klaproos-collecte die. aanstaande zaterdag wordt gehouden. Er is nog een groot gebrek aan medewerkrs. De bussen kunnen gehaald worden in het Rode Kruis-gebouw en wel vrijdag van 4 tot 5.30 uur en van 7.30 tót 9.30 uur; .zaterdag de ge hele dag. De Schiedamse sportwereld zal gedurende énige tijd .enkele ver trouwde gezichten missen. Vrijdag morgen gaat dé bekende bondseon- sul Chris van. Dijk naar het zie kenhuis voor een operatie. De nes tor van de Schiedamse voetbalsport zal dus voorlopig niet meer zijn brommertje beklimmen, en de voet balvelden bezoeken. Dat dit een. on aangename situatie is voor iemand, die de sport gedurende e^n halve eeuw actief gediend heeft,' valt te begrijpen. Daarom valt het te ho-, pen dat vele sportvrienden Van Dijk zullen bezoeken om de jeug dige veteraan het lastige: wachten in hèt ziekenhuis te vergemakkelij ken. De opname van Van" Dijk brengt enkele consequenties, met zich. Dinsdag "werd de secretaris vande •Schiedamse Scheidsrechters-vereni- 'ging eveneens voor een operatie in het gemeentelijk: ziekenhuis opgeno men. De heren Van Dijk èn. Van Veen keurden wekelijks de voetbal velden en van hun toestemming hing hét af of de velden bespeel baar werden geacht. Hun werk zal nu-worden gedaan zo lang; het no dig is door de heren Bergeyk én Van Meurs. dit betreft dus aile wed strijden op de Boshoek, het SW- HDVS-. DHS-. DRZ- en HBSS-ter rein. De Boshoek wordt door de heer Bergeyk voor zijn rekening genomen. Met de voorbereidingen van het nieuwe tijdelijke bestuur van de SBLO vlot het nu wel. Binnenkort zal een vergadering van de sport verenigingen worden bijeen geroe pen. - Jongens kunnen vindingrijk zijn wanneer het hun liefde voor de voetbalsport betreft. Hoewel er soms geklaagd wordt dat Hermes- DVS en SVV na de invoering van het semi-professionalisme minder aandacht krijgen, is dat bij de jon geren toch niet te merken. Dat bewijst de stroom van jonge leden (vooral aspiranten-pupillen!. Het bleek echter ook op een andere manier. Het veld van HDVS is ter dege met slóten en hekken afgezet, om te zorgen dat de belangrijke en- treègelden.-worden .betaald. Jongens zonder geld wisten "daar bij Hermes-DVS ,wel raad op. In de week voorafgegaan aan de voet balwedstrijd hebben stoere knapen van zware stenen in; de drie meter, breder sloot bij het laantje van Of fer-man een goede overgang ge bouwd. Het was - voldoende voor o heel gezelschap bezoekers. Maar de knapen hadden buiten de ogen van Van der Pol gerekend, de man die de verantwoordelijkheid draagt voor de terreinen van HDVS. Telkens als een knaap, over de sloot, kwam,: schoot Van der FoL te voorschijn en dan ging de jongeman in zijn' haast weieens met een nat been óver het prachtige dammetje. Her- mes-DVS—Leeuwarden werd een goede wedstrijd en zonder illegale grensoverschrijdingen van de jeugd. Ook de Schiedamse voetballers' doen de laatste tijd behoorlijk mee met de overschrijvingen. Het blijkt dat de spelers minder dan vroeger honkvast zijn. Dat kanvoor som mige clubs dikwijls aanmerkelijke versterking blijken. Zo gaat het met GTB en zo zou het moeten gaan met Martinit, dat echter tot ieders verbazing danig teleurstelt. Deze week wordt naast zéér vele aan vragen voor overschrijving, waar onder ettelijke Schiedamse, ook de overschrijving gemeld van C, van Gerven van DRZ rtaar SVDPW. Van Gerven maakte eens furore als mid denvoor van het Schiedamse jeugd- eiftal tegen Hamm. Hij kan dus een aanwinst betekenen voor de club van Hardeman. Met de groei van het jeugdvoet bal gaat het voorbeeldigin Schie dam. Naast het succes van de bloei ende pupillehcompetitie wórden ook de junioren-elftallen steeds, talrijker. Schiedam en DUS hebben weer 'n extra C-elftal voor. de competitie laten inschrijven, Woensdagavond trainde een grote groep Schiedammers op het ver lichte bijveld in Boshoek, echter zonder trainer. Koen Brouwer,- die dit seizoen in de s.v. en h.v. Schie dam zou gaan voetballen én bij de eerste kennismaking- een aanwinst betekende, is ziin debuut by - Schie dam onprettig begonnen. Hij kwam tijdens een wedstrijd te vallen en zijn knie moest worden, geopereerd Nu wacht, hij op het herstel, dat niet gemakkelijk vordert. De Schie dammers missen hun gpórtkameraad én goede, voetballer,, maar ook hun 'trainer,' wantKoen Brouwer had spontaan deze arbeid in "de vijftig jarige club voor zijn rekening .ge nomen. - Hiiibrecht van J., elf jaar oud, uit de Daltonstraat, is gistermiddag pp de Buys Baliqtsingel tegen een auto opgereden Hij reed al slinge rend op zijn fiets over straat, tel kens omkijkend naar een spelend broertje. Hij reed zó gevaarlijk, dat de bestuurder van een aankomende auto er geen wijs meer uit kon rvorden en zijn auto stopte. Toch reed. Huibrecht nog tegen, deze auto op. Hij brak daarbij het neusbeen en klaagde verder over pijn in de buikstreek. De GG en GD heeft hem naar het Gemeenteziekenhuis gebracht, y Gboren: Maria L. d.v. W. H. de Rouw en M. W. van Dijk; Pétro- nella:M. d.v. P..A. van Os en P. A. M. Buckers; John, .v, L. van Eijk en G. van der Lusdonk. Overleden: A. van Krieken, 37 jr; J. H. van Dijk, 75 jr. Van de heer A_ W. V. is de'fiets gestolen, die hij op slot voor zijn woning, aan het Boerhaaveplein had neergezet Presidènt Wereldbahkr naar Cairo LONDEN De president van de Wereldbank, Eugene Black, zal mor gen naar Cairo vertrekken voor be sprekingen, met Egyptische rege ringsleiders de mogelijkheid vart een akkoord te bespreken, over1, schadeloosstelling-voor de nationali satie van de Suezkanaalmaatschappy. „Uw snelheid onder 50 km" zegj het grote bord dat achter maar ook voor.op de jeep.is bevestigd waarmee de Schiedamse politie door de straten patrouilleert. Een waarschuwing zo voor de weg*, gebruikers.;Sinds de invoering van de maximum snelheid in de be bouwde kom z(jn er al enkele bekeuringen gevallen (niet eens zo erg veel overigens), maar dat de politic er niet op uit is om „vallen1' te leggen blijkt wel uit deze waarschuwing. Heden overleed plotseling onze geliefde Vader, Groot-' en. Overgrootvader, de heer GIJSBERTUS GROENEWEGEN, weduwnaar van Fetrónell» van Grootveld in de ouderdom van 86 jaar. Lekstraat 18 a. Schiedam, 6 november 1957 Kinderen, klein- en. achterkleinkinderen. De begrafenis hééft plaats op maandag 11 november a.s. in het familiegraf aan de Vlaardingërdijk te Schiedam. Vertrek van het woonhuis 11 uur. Wegens enorm succes herhalen wij Runderstukjes vari.de cotitrafilet - 2.59 Riblappen V;2.48 Doorregen runderlappen vanaf ƒ1.65 Harstkarbonade nu 1.79 alles per 500 gram. WLT HEBBEN PRIMA LAMSVLEES VOOR DE BOTERHAM: 100 gr. Brabants keurgehakt en f 0 79 1ÖÖ gr. tongeworst/ samen voor slechts J - Gelderse kenrfookworst. een eigen produkt van de - keurslager. KOM KIJKEN, KIEZEN EN KOPEN bij BROERSVELD 159 b SCHIEDAM DAN NAAR ytiek D. DE BRUIN Oranjestraat 9 Schiedam - TaL 66431 Diversen Een uitgebreide leesbiblio theek, steeds voorzien van nieuwe uitgaven. Geen in schrijfgeld. Leesbibliotheek - Kantoorboekhandel Modern, Boerhaavelaan 124, tel. 68415 Schiedam. Personeel acrageb. Jongeman, 27 jaar, zag zich feur (rijbewijs b.e.). Ook ge- feur (rijbewijs, b.e.). Ook g- negen 's zondags te werken, Brieven aan S. Barter), Oude Kerkhof 16 b, Schiedam. Fotografie Ontwikkelen van rolfOms des morgens gebracht, des avonds klaar KL v. Vuuren Hoogstraat 106,Schiedam. ZONDAGMORGEN 10 november, 10.30 uur van het in. het WIJKCENTRUM „NIEUWLAND", V Dr. Wtbautplein 129, Schiedam (zaal 4). Introducties verkrijgbaar aan de zaal. Gevraagd op bandeïsfcantoor bekwame Bekend met moderne talen,: hoofdzakelijk Engels en Duits Brieven met opgave van .verl. saliaris onder nr. S-615 bureau van dit blad. Pènonftd gerr. Schoonmaaksters gevraagd voor het schoonhouden yah kantoren. Werktijd wordt in' overleg mét' u geregeld. Alle sociale voorzieningen. Aanmelden bij: J. v. d. Hey- den. Rotterdamsedijk 58 A. UW OMZET VERGROTEN? ADVERTEERT DAN IN ONS BLAD

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1957 | | pagina 2