5* 1 Bsvsns mm 1 lü&tt m c TSF propageert badminton met grote demonstratie m i&m D Jongeman Nationale cracks in de Beurs WENTELWIEK IN DE SNEEUW „Min in Lazarushuys do]-dwaas blijspel Lezing over studie Wenkend Perspectief De Marine legt contacten op geslaagde feestavond Koeriersters KV" »1 Om het Dam kampioenschap Rolt. Toneel voor Schied. Kunstkring Ned. Christ. Reisver. vertoonde films van toeristenlanden Uitgegleden én arm gebroken VOOR NVV-BESTUURDERSBOND Wie heeft er iets verloren? EEN UNIEKE PARTIJ r HERENCOSTUUMS 4 79- 80.- 08.- I09.- Onderwijs Sclierpe sneeuwbal Burgerlijke stand Zaalhandbal- competitie Damestas gestolen Man spoorloos verdwenen Jubilea bij de RDM SCHIEDAM HOOGSTRAAT "JAAR DAT VJEL DRAAIT enige flinke WINKELDAMES Vrijdag 24 januari 1958 3 Sublieme staaltjes van lichameiyke aardigheid ert reactievermogen heb- en de helaas weinige toe- ihouwers In üc Korenbeurs gezien onderdagavond. Vier badminton- racks hebben hun meesterschap in un liefhebberij getoond. Stadgenoot a meervoudig nationaal kampioen den Hoed, bondstrainer L. Fortuna- „coming man" Seth Paul en de eer F, Ernst hebben ter gelegenheid m het vijfjarig bestaan van de iafel- ■nnisvereniging „The Smashing Fel- iws" een. demonstratie van het spel adminton gegeven, die door het pu- liek buitengewoon werd gewaar - Berd. „Wij trekken door Nederland om spel te verkopen" zei bondstral- Liefhebberij In een gesprek dat wij met de heer Fortunati. hadden bleek dat zijn op merking over „het badminton aan het publiek ver kópen"' een boutade was. De heer. Fortunati is een van de oprichters van de Badm.intonbond. Een vijftal jaren geleden heeft deze crack, die uit Indonesië kwam, de oude bond heropgericht. Nu telt de bond een drieduizend leden en ge zien de groeiende belangstelling hou den de spelers overal in het land demonstraties. .Zij doen dit uit lief hebberij en uit liefde vöor hun sport. Dat zij prettig in Schiedam zijn ont vangen bleek wel uit het spontane aanbod van Seth Paul. „Daar zit een kampioen in" zei Fortunati „hij is nog jong hij heeft een grote toe komst" De lenige Paul heeft, nu voor gesteld om in de komende weken enkele malen naar Schiedam te ko men om op- de oefenavonden de le den van TSF in te wijden in deze match. Er waren zelfs direct resul-sport Dat is een groot voordeel want taten te zien. want Puck de Roover ns spei ce vernopen zei oonöstrai- r. er Fortunati glimlachend. „In Ber- !??8 te het genoegen enkele malen rt"ipt VI eTAAïSc emflch Vet+ri P-aitl ia en op Zoom hingen ze. spandoeken p; „Badminton is in de opmars" en avonds was de zaal stampvol. Ken- elijk betreurde de veertigjarige jortman het dat de Schiedammers iet veel belangstelling hebben ge jond. maar even later was hij weer erheugd dat de aanwezigen met andacht zijn explicatie volgden. Na een inleiding tnet de verkla- tng van de spelregels heeft de heer 'ortunati met Seth Paul als partner nkeie sets gespeeld tegen de heren ten Hoed en Ernst. Het is geen wed- ;rijd geworden, maar een goede par- j badminton waarbij de demonstra- surs er in zijn'geslaagd te tonen 'elk een reactievermogen en snel- eid bij dit spel mogelijk zijn. Uiterst ehendig slaagden zij er op de ver- luffendste wijze steeds weer in de luimbal le raken. De toeschouwers 'istea dit te waarderen en telkens laterde het applaus op. Hoe groot het klasseverschil was terd na de pauze getoond toen het ichiedamse .duo Henk Mak en Jan ioxenbeek tegen Fortunati en Paul en .set speelden. Schijnbaar zonder loeite speelden de meesters hier iet hun Schiedamse leerlingen, 'aarna werd Puck de Roover de ■artnerin van Fortunati en Seth fcaul vormde een mixed double met lis van Dort. Beide heren deelden edegen lessen uit en naast een ge- toeglyk spelletje werd ook deze par-, ij voor de stadgenoten een nuttige met een goede smash Seth Paul te verrassen. Als umpire heeft het be stuurslid A. van der Sloot gefun geerd. reeds op de demonstratieavond bleek dat de stadgenoten nog heel wat moe ten leren van dit voor Schiedam nieuwe spel en daarbij is de assisten tie van een meester als Paul van grote waarde Bellen h(j «ngevafi Ul> et» G.D. tuin- laan 8ü telefoon tsyzyo PoiUie-alarmnummei 64666. Apothekers nachtdienst: Apotheek M. M- H. Evers. Lange Haven 81. Gemeentelijke. Openbare Leeszaal eo Bibliotheek. Lange Haven: Ge opend iedere werkdag: (behalve maandag) van 9-30 tot 4.30 uur en 'edere avond «behalve woensdag en zaterdag) van 7 tot 830 uur Zondags gesloten. a.-k. Leeszaal en Bibliotheek, Dam; Geopend iedere dag tbehalve maandag) van 9.3D tot 4.30 uur en iedere avond «behalve woensdag en zaterdag) van 7 tot 8.30 uur Zondags gesloten. Stedelijk Museum: dagelijks geopend van 10 tot 5 uur; zondagen van 12 tot 5 uux Tot 27 jan.; Vin cent van Gogh-ten toonstelling Woensdagavond open van 7-1(1 uur BIOSCOPEN 2 en 8.15 uur; „De nachten van Cabiria". Monopole, 2, 7 en 9 u.: „Michael Strogoff". DIVERSEN j Wijkcentrum (Nieuwland) 8 uur: I Vergadering S.B.L.O. Irene, 7.45 uur: Ned. Chr. Vrouwen- j bond. Jaarvergadering. Musis Sacrum, 8 uur: Geron S. G. j Toneel. 'H,. •SiZgZ*, i' - - SCHIEDAM De damclub „Schiedam" organi-. eert wederom dam wedstrijden om «et kampioenschap van Schiedam. )eze wedstrijden vangen aan op fonderdag 27 februari. Dit is een irachf gelegenheid voor de „thuis- lammers". om de: krachten te' niéten.' emeer daar er iri de voorronde, iri- (ien gewenst, meegespeeld kan wor- len in een speciale groep voor .huisdammers. Er zijn een beker, 'n auwerkrans en een lauwertak utt- ;eloofd. Opgave voor' deelname kso ge- ichieden tijdens de clubavonden op londerdag in het Volksgebouw en >p andere dagen bij: C. W. Sleeu- venhoek, Hoogstraat 76d; J. Wester- ?eld. P. de Hoogstraat 38; J. de iVilde, v, Beverenstraat 2b; E. van doek, Pr. Mauri tsstraat 24a. Aan de Nederlandsche. Econo- nische. Hoogeschool te Rotterdam daagde voor het. kandidaatsexamen iv de economische wetenschappen 3e heer W. S. Guttmann uit Schie- ïam. (Advertentie l.M Een Opruiming met onge kende aanbiedingen, die In kwaliteit en prijs alles overtreffen wat er de laatste faren Is aangeboden. Want mogen wij dit zeggen van deze Canadians van echt Argentijns rundleder, die normaal voor 15.90 verkocht worden, maar die U nu koopt voor nog géórt tien gulden? Zaterdag koopt U zo'n echte Canadian, een echt lederen bood schaptas... met voor- zak ronde handvaten zó sterk" en solide, dat op elke- Canadian tien jaar fabrieksgarantie gegeven wordt. Zaterdagmorgen om 9 uur; begint de verkoop van deze lederen Canadians met fabrieksgarantie, Canadians van 45;9ö voor HET dolle blijspel „De min in het Lazarus-huys". dat het Rot terdams Toneel aart de vergetelheid heeft ontrukt door het (Mj wyzevan eer-herstel van de satiricus W., G. van Focquenhroch) als .nieuwjaars- première" op te voeren, is gister avond ook voor de leden van de Schiedamse Kunstkring in het Pas sage-theater vertoond. Het publiek heeft genoten van de opvoering van dit zeventiende, eeuwse blijspel, dat overigens, vooral wat de taal be treft, gemoderniseerd geworden en ook gekuist. Zoals we reeds schreven komt aan Ton Lutz de eer toe dit antieke ver haal, hoogst romantisch en versto ken van alle' logica eh realiteit, om gevormd té hebben tot een aan vaardbaar geheel, ook voor deze tijd. Hij heeft het opgediend in een vorm, die vee] weg heeft van een revue, niet een luchtig-schertsende toon,, uitbundige mimiek en een grote beweeglijkheid. Door dit. laat ste zijn de vaak lange en niet altijd duidelijke strofen, niet té lang ge-f worden. En bovenal heeft hij een' zeer snel tempo kunnen aanhouden. Voeg daarbij de kleurige en fleu rige aankleding en decors van Ni- colaas Wijnberg (die overigens hier in Schiedam wat beperkt moeten, blijven) dan heeft men een recht feestelijke voorstelling kunnen be leven. kens. Ton van Duinhoven en Rob van der Linden. 'Hét is een plezierige, luchtige uit- Voor de leden van de Nederlands Christelijke Reisvereniging ztfn gis teravond in gebouw Irene een viertal culturele films vertoond over Israel. Afrika, Zweden en Duitsland. Zoals het bestuurslid van de kring Rotterdam. Schiedam en Vlaarötn- vocrins üeworden. waarbij het zeer e'". l'er Stefcelaibure. in ,(jn openingswoora zu. zyn ae2e voor stellingen bedoeld om bij de leden Iwlangstelling te wekken voor na tuur en' cultuur :in -het; buitenland. Datdeze vereniging bij het streven inderdaad succes oogst, blijkt wel uit, deactiviteiten van het gelopen sei zoen. Tienduizend van de tn totaal zesentwintig, duizend leden van de NCR maakten toen hl. in vereni gingsverband een .buitenlandse reis. Ook het familie-bezoek aan emigran ten in Canada, dat ook door de reis- -vereniging wordt georganiseerd, bleek -dit seizoen velen aan te trek ken. Lutz als de. vermeende moorde naar Ferdinand, die het Lazarus huis in vlucht en zich bij wijze van vermomming aanpast aan de .gekke bewoners. Meesterlijk met tal van grandioos-komische invallen, speelt hü. deze rol van zot. Prima tegen spel kreeg bij ook van de charmante Ann Hasekamp, als de Gelderse joffer, die door baar knecht wordt beroofd en het gekkenhuis inge werkt, waar zij weer een dwaze amourette begint met Ferdinand. Zij krijgt echter concurrentie van Anna., nicht van de vader van het huis en haar dienstmaagd Katrijn, die, om de situatie nog doller te maken ook maar voor: gek gaan spe len. Deze dwaze rollen werden met veel komisch gevoel vertolkt door Ina van. Faassen .en Henny Orri. Veel bijval kregen opk Onna Mo lenkamp en John Lanting, twee echte gekken, beheerster en geesti ger, maar verder geheelaangepast aan de dolle sfeer van het verhaal. De andere rollen waren in handen van Thera Verheugen (die als Cu pido de proloog sprak), Steye van Brandenburg, Pieter Lutz, Wim van de Brink, wim Grelinger, Adolf Rij- talrijke publiek hartelijk heeft ge lachen en de executanten na afloop met een' warm applaus heeft be dankt." Voorzitter D.-J. Schoonho ven had in zijn welkomstwoord nieuwjaars-gelukwensen voor de le den en de mededeling dat het leden tal van de" Kunstkring weer com pleet is. Op het gladde trottoir' in de Beyér- la ndsestraat is. gisteravond om streeks zes uur de 66-jarige heer J. van S. uitgegleden en daarbij zo on gelukkig -terecht gekomen, dat hij zijn linkerbovenarm brak; Do or de GG en GD is hij naar het Gemeen teziekenhuis gebracht, waar. hij is behandeld. In maart wordt- er door verschil lende leden een tocht naar Israel on dernomen en het is best mogelijk dat het zién van de prachtige kleuren films die werden gedraald voor ve len eenaansporing is geweest, om één van deze landen: gedurende de vakantie te bezoeken. Te bevragen aan hét hoofdbureau van politie te Schiedam tussen 9 12.30 uur en 2—6 uur: Blauwe wollen shawl, 1. p. gym schoenen. kerkboekje, aktentas met inhoud, damesparaplu. Te bevragen aan de politiepost te Kethel: zwart lederen motorhand schoen (1.). Te bevragen by de vinders: Mondharmonica, F. Hengst, Alb. Thymstraaf 54a; bordje van. wegen wacht, Broekhuijzen, Ampèrestraat 22; plastic houder met schroeven draaier, S. Rijthoven, Perenlaan 8; zwarte hond Cdwerg. bouvier). Klei- kamp. Stad houders weg 14b. Rotter dam: bedrag aan geld, L. Friedricb. Emmastraat 30a: portemonnaie met inhoud. Peter, Vlaardingerdijk 345; plastic étui met inhoud, T. v. Wil- legen, MarVastraat 9b; portemonnaie. Eijkmans, Boerhaavelaan 60b; bos sleutels, v. d. Vlden, Jac, Catsiaan 7; ring met sleutels, v. d. Velden. Lo- rentzlaan. 12c; blauwe jongenspefc, L. Goudappel, Dwarsstraat 19; een p. bruine motorbandsehoenen. Ozephius, Prof. Kamerlïhgh Onneslaan 107b; een p. zwarte glacé dameshandschoe» nen en grijze wollen want, Uirich, Gerrit Verboonstraat 2; zwart glacé dameshandschoen (I.), C.'Kaf. Haga- straat 67b; gekleurde kinderhand schoen (1.), F. Neijenes. Lange Nieuwstraat 27b; een p. zwarte glacé dameshandsehoenen. K. Stam. Mgr. Nolenslaan 97; glacé herenhand schoen O.) met bovenop stof, M. Pranger, Geervlietselaan 32b. Voor de mannen van het marine schip Hr. Ms. „Comelis Drebbel", dat bij Wilton Feyenoord ligplaats heeft. Is donderdag een gezellige ontspan ningsavond In Musls Sacram gehou den. De heer J. M. Boelhonwer nit Den Haag had voor een keur van ar tiesten gezorgd en toen de officier van O.S.O. (Ontwikkeling. Sport en Ontspanning! It. ter. zee tweede kl. IJzerman het welkomstwoord had gesproken hebben Henk Bukman en zUn gezelschap voor enkele uren van goede ontspanning gezorgd. Samen met conferencier Bukman trad Jan Oost op in sketches., terwijl hy ook voor de., muzikale omlijsting zorgde. Joe Andy toonde zich een uitstekend jongleur. Annie Meyer, de bekende cabaretière heeft een groot, aandeel, gehad in het'.brengen van de goedestemming en verdér werkte mee Marina, de danseres- Ge zamenlijk hebben deze artiesten voor een feestelijk programma vol humor en muziek gezorgd. Na afloop word i in de foyer op de muziek van het quintet van Jack Wilson gedanst. Het is een gezellige avond gewor-J den en de organisatoren hebben veel eer van hun werk.. Het ligt 3n de be- doeling in de toekomst meer van deze pontaciavonden voor de marine mensen in Schiedam té organiseren. Dat deze avonden beantwoorden aan de bedoeling van.de afdeling OSO bleek we] uit de geanimeerde sfeèr in. Musis Sacrum., waar de jantjes een grote vriendenkring bleken te hebben. Do OSO organiseert derge lijke ontspanningsavonden^ om het contact tussen dè dienstplichtigen, die uit alle delen van het land ko men, te leggen en ook om contacten met de burgerij te leggen. Er bestaat o.a. weer een kïaverjasavond met de léden- van Herines DVS op' liet pro gramma, Op 11 maart volgt een toneelavond en op 30 april een cabaretavond. (Advertentie t M Voor de leden van de NW-Be- stuurdersbond. afd. Schiedam heeft de heer J. Boom, bestuurder van de Meuhelmakersbond, gisteravond in het Volksgebouw een toelich ting gegeven op ;de NW-siudle „Wenkend Perspectief". De voor zitter van de Bestunrdersbond. de heer A. M. v„ d. Wel, opende de bijeenkomst en heette de spreker en de aanwezigen hartelük wel kom. „Het afgelopen jaar kan niet zonder meer gunstig worden ge noemd," zo zei de heer Van tier Wel. „maareen lichtpunt was ze ker het verschijnen van „Wenkend Perspectief" 4n de maand juni. De tjjd is voorbij dat we dachten door middel van veel tam-tam maken, ons doel te kunnen hereiken en op die manier eens te zullen ontwaken in een socialistische maatschappij." De heer Boom besprak hierna de NW-studiè, die in grote lijnen de wegen aangeeft, om M komen .tot een meer rechtvaardige verdeling van het nationale inkomen. Aan de hand - van een duidelijk schema, dat aan alle leden was uitgereikt, besprak hy de opbouw van het maatschappelijk produkt. d-w.z. het totaal van de tn Nederland gepro duceerde 'goederen en verrichte diensten. De overheid heeft de middelen om in deze verdeling correcties aan te brengen. n.L maatregelen op het ge bied van lonen, pachten, prijzen, de belasting-politiek, enz. Deze macht van de everheid is vooral van be lang voor de niet- of half-pro-" duktieve groepen. Dit komt tot uiting -in.'sociale verzekeringen, me dische en maatschappelijke zorg en het onderwijs. Het NW dringt aan op een ver deling van het inkomen, gemeten naar de offers die iemand gebracht, heeft, of nog-brengt, bij zijn deel name aan de pröduktie. Volgens „Wenkend Perspectief' moet hier een norm worden aangenomen voor een sociaal verantwoord minimum inkomen. De moeilijkheid die zich hier voordoet, is natuurlyk deze, dat het minimum-inkomen zeer verschillend kan worden vastge steld! HELIPORT heeft gisteren enkele ke ren een extra sneeuwstorm beleefd, i Iedere keer namelijk als de Sabena- f helikopters landden of vertrokken, joegen de rotorbladen de sneeuw 1 hwtzenhoog van de grond. Zo ge- J beurde het, dat deze foto, 3ie ge- f dachten oproept aan Zuldpnol-ex- peditles, gemaakt kon worden in *t hart van Rotterdam. In de gisteren gehouden buiten gewone algemene vergadering van aandeelhouders in de N. V. Han delsvennootschap voorheen. Maintz en Co. te Amsterdam werd tot com missaris benoemd mr. W. H. Foc- kema Andreae. firmant van de Fir ma R. Mees en Zoonen te Rotter dam, Advertentie l.M.) WjA me t mins Door bijrondere omstandigheden hebben wij beslag kunnen leggen op een grote partij herencostuums VAN ZUIVER ENGELSE KAMGAREN. Uitzonderlijk mooie dessins, prachtige snit en afwerking (hand-tailoring). Costuums van f 200.- thans voor Dit moogt U Een sneeuwbal waarin vermoede lijk glas zat heeft gistermiddag de 17-jarige mejuffroum J. M. van D, een ernstige snijwond in de neus be zorgd. Vier jongens die aan het sneeuwbalten gooien waren in het Groenesteegje hebben zich later ge meld en zich bereid verklaard het reinigen van de bebloede jas van mejuffrouw D.. voor bun rekening te nemen. GEBOREN: Johanna E., d. v, H, Honing en A. Groenhorst; René W., z. v. H. van der Vaart en D. Koslnr; j Christiaan. z. v. 3. A. van der Voordt en S. Postema; Elizabeth, d. v. A. Tettero en A. Onink: Johannes A. A.. I 2. v. J. F. M. van der Drift eh M. C. SprUijt: Tine H. d v. J. Groeneveld en S. van Wolfswinkel. OVERLEDEN; M. J. Smit, 70 jr. Die Is geen Opruiming van goedkope paraplu's, neen, dit zijn lange paraplu's met zijde uit de allerduurste series. Paraplu's die U normaal geëtaleerd ziet staan voor 20 tot 25 gulden. U kiest uit de mooiste Jacquards, Ombre's en uit prachtige moderne strepen. Meer dan duizend paraplu's in tientallen -tantasiedessins, gemaakt op een sterk stalen irame, afgewerkt met mo derne knoppen. 295 stuk* Zaterdagmorgen om 9 uur begint de verkoop van deze lange paraplu's met fou- draal, uit de bétere series, In honderden kleuren, door elkaar voor Verbetering - van lietonderwijs wordt in „Wenkend Perspectief" genoemd als êên van de middelen om buitensporige verschillen in de inkomens, te vermijden, „Ik hoop maar"; zo zei de heer Boom. ..dat ik er in geslaagd ben uw interesse te wekken en u er toe te bewegen deze studie zelf eens ter hand te nemen. Realisering van de plannen van het NW is op korte termijn vanzelfsprekend niet te. verwachten. Kans van sla gen is er alleen dan, wanneer „Wen kend P* .mectief" gemeengoed is geworden.". Na de pauze was er voor de en kele tientallen kamerleden die de bespreking bijwoonden, gelegen heid tot discussie. In de zaalhandbal-competitie ko men behalve dames 1 van Wilton- Feijenoord en heren junioren van DWS alle teams in het veld. Het is mogelijk dat er. dan beslist wordt over kampioenschap en degradatie. Dames 1 van DWS speelt tegen het sterke Hygiea uit Den Haag en zal van deze goede schutters waar schijnlijk een nederlaag moeten in casseren. In de districtsklasse speelt het eerste herenteam van Wilton te gen Meeuwen; één punt is genoeg om 1 kampioen te worden. In de afdelingsklasse spelen de heren van DWS tegen Vires et Ce- leritas en Dames 2 van Wilton tegen het Vlaardingse Hollandiaan. Een ne derlaag voor beide Schiedamse teams is waarschijnlijk. Dames 2 van DWS speelt tegen Rotterdam: hier reke nen we op een gelijk spel. Dames 1 van UVG kan winnen van Snelwiek 3. Heren1 van UVG zal het echter niet gemakkelijk krijgen tegen St Lambertus. Het tweede en derde he renteam van DWS kunnen winnen van Snelwiek 2 en 3. Heren 2 van Wilton kan zondag winnen van Meeuwen 2, Hetzelfde geldt voor het derde team. dat tegen KODA 2 in het veld komt. In de nacht van woensdag op donderdag is er ingebroken in de woning van de heer E. ït. B. in de Dr- Kvyperlaan, Uit het dressoir wordt een damestasje met 410 gul den vermist. De bewoners waren afwezig. ROTTERDAM BINNENWEG PLEINWEG 196 SÜUè.' fc V*# - - J" J De politie te Rotterdam zoekt op het ogenblik naar de 73-jarige Jo- zua van der Have uit de Van Heus- destraat te Rotterdam, die op 21 januari j.l. zijn woning heeft ver laten en sindsdienspoorloos is. De man lijdt aan geheugenstoornis, zo dat een ongeluk wordt gevreesd. Signalement: lang ongeveer 1.60 m, gekleed jn een grijze winter jas, anthracietkteurige broek, brui ne schoenen, hoed en sokken. Ieder die inlichtingen kan geven wordt verzocht zich in verbinding te stellen met de politie, telefoon 11,40.00.. Tn het afgelopen jaar waren 31 employé's gedurende 25 jaren, en 3 employé's 40 jaren1 bij de Rot- terdamsche Droogdok Maatschappij in dienst. Bij allen zijn gisteren door de directie ontvangen en ge lukgewenst. Op 30 januari zal het telefoonnet Boven-Hardinxveld worden Opgehe ven; de aansluitingen, worden over gebracht naar het net Neder-Har- dinxveld. Gelijktijdig hiermede zul len de telefoonnummers te Boven- Hardinxveld worden gewijzigd door de bestaande nummers 500 op te tel len. bijv. 2 wordt 502. 3 wordt 503, 101 wordt 601, enz. Op de altijd even letten op onze etalages. Wij hebben buitenbanden van -3.65 - 4.50 - 5.80 en binnenbanden van 1.45 - 1.75 - 2.30. Alle maten brom fietsbanden, kettingen 1.98. zadels 5.25, spatborden 2.90 per stel.. Compleet dynamo met kop 7.95. Bellen vanaf 35 ci. Pomppn 80 ct. enz. enz. Alléén HOOGSTRAAT 67—69 Telefoon 68436 Gevraagd voor le- vensmiddelenbedrijf, Flink loon. Brieven onder nr. S- 633 bur. v. d. blad. 26 jaar commercieel onderlegd, wenst van betrekking te veranderen naar klein ot middelgroot bedrijf. Indien mogelijk voor de buitendienst. Prima referenties, Brieven onder nr. S 632 aan het bureau van dit blad. Diversen Onthoudt één ding. Voor uw pantalons „De Broekenk o- ning" Hoogstraat 88. Eiken uit5chuiftafels vanaf I 43.maten 90 je 60 én 100 x 80, thans met 1Ó7p korting. Plate. Grote Markt 19—21, Schiedam. Woningruii Wóningrull. Aangeboden vuime kamer en suite met toog. 2 slaapkamers, douche, ba Joon, Gevraagd ruime 5- krmcrwonirig in Schiedam. Htusr tot ƒ140- per maand. De Haan. Putsrlaan 236. Rot. tcrdam-Euid, U.1. 174756.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1958 | | pagina 2