Complex-Vlug komt aan Broersvest in aanbouw Sinterklaas werd verwelkomd door jeu Paramount ente zeelui en de snorrende taxi GA FLITSEN AGENDA Flatgebouw van 7 etages, bakkerij aan Broersvest L. v. Pelt 25 i, 1 NCBR bij Lange tocht dóór havens Toneei voor Zonnegloren Vrouwendag van PvdA ^eariersters TOTALE KOSTEN: CA. F 3.000.000 de iichte sigaret die veel 1 zachter is Biljartuitslag VOOR DE KANTONRECHTER Mis die aansluiting niet! Op 't stadhuis Jubileum-haal voor de DES Deel 2 verschenen van Jeugdonderzoek Eindwedstrijden 4e kl. Ii lire SCHIEDAM GADEAUS NAAR UW HART Modieuze japonnen W.v. d. BURG Donderdag 27 november 1958 3 ^Wuuyvt^ AMEEJMff Deze ontwerp-tekening geeft een overzicht van het „complex-Vlug" van de kant uan hei Broersveld of gezien. Op de voorgrond dus dc vijf winkels met daarboven de bakkerij. Geheel rechts de ingang, ter wijl de uitgang van de centrale hal voor de stalling van de karretjes (het gebogen dak in het midden) links (niet afgebeeld) aan het Herenpad.is. In het. uitstekende deel boven de eigenlijke bakkerij heeft men de deegmakerij. Het meel wordt daarheen op gehesen en zal dan verder door de verschillende bewerkingen in de bakkerij, „naar beneden zakken Links van de bakkerij dan de opslagplaats van het gereed gekomen produkt. Linksboven het achter aanzicht op het flat-gebouw aan de Broersvest. waarin men dus op straathoogte een aantal winkels heeft (een gecombineerde winkel als cafetaria voor Bakkerij Vlug zelf), met daarboven een etage kan toorpanden en vijf etages met elk vijf woningen. Van dit complex wordt een maquette gemaakt, die na Kerstmis in de etalage van kledingmagazijn Bervoets tentoongesteld nordt. Maandag aanstaande zal een begin gemaakt worden met de bouw van liet grote fabriek-wmkel-vvoon-complex dat voor de Brood- en Banketbakkerij M. j. Vlug tussen Broersvest en Broersveld zal verrijzen. Wanneer het gehele werk medio I960 gereed zal zijn, dan zal niet alleen de „lege" plek aan de Broersvest zijn verdwenen, maar dan zal er in die straat een pand staan dat éen verfraaiing genoemd mag worden voor dit „hart van Schiedam", Een gebouw, de „city" van onze groeiende stad waardig. Wat er aande Broersvest komt is een flatgebouw van zeven étages, met een gevellengte van -33 meter en ongeveer 22 meter hoog. Op de begane grond komen vijf winkels, waarvan Bakkerij Vlug er zelf twee (tot één verenigd) in gebruik zal nemen voor een soort cafetaria. Be- ze zal een fijn-gebak zaak omvat ten' en een" afdeling voor belegde broodjes. Ook de American Stock, de zaak die nu die rare houten doos betrokken heeft midden op het trot toir, lieeft prioriteit om een nieuwe winkel te huren. Boven de winkels een étage met vijf kantoor-ruimten,, terwpl daar weer boven vijf éta ges met elk vijf flat-woningen ko men. Aan het Broersveld komt de eigen lijke bakkery van Vlug achtereen veel minder indrukwekkende - gevel, van twee étages en 45 meter lengte. Het merkwaardige is hier dat de bakkerij niet op de straat-hoogte komt, maar boven vijf winkeltjes. De ruimte tussen dc bebouwingen aan Broersvest en Broersveld wordt dan gebruikt voor een grote hal met een gr on dopper vlakte van 500 m2. bestemd voor de stalling van de De heer L. van Pelt, die tot voor kort secretaris is geweest van de af deling Schiedam van de Ned. Chr. Bcambtenbond, is gisteravond tij dens een vergadering van de bond gehuldigd in verband met het feit dat hy vijfentwintig jaar lid was van de organisatie. De heer Van Pelt ontving bij deze gelegenheid het gouden CNV-jnsigne met de daarbij behorende oorkonde uit handen van de voorzitter van het hoofdbestuur, de heer J. M. Hart- hoorn. Voor de echtgenote van de jubilaris was er een fraai boeket bloemen. In zijn toespraakje prees de bondsvoorzitter het werk van de heer Van Pelt als secretaris en als propagandist van de bond. De jubi laris dankte met een kort woord voor de hem bewezen eer en wenste de afdeling verder veel succes. Hij zelf heeft Schiedam inmiddels ver laten en heeft zich in Arnhem geves tigd. De heer Hartboorn besprak hierna het actuele onderwerp bezitsvor ming, waarna enkele filmpjes wer den vertoond, die beschikbaar ge steld waren door de Canadese am bassade. Voorzitter J. Korbeé open de de avond. (Advertentie t M VOOR HERENMODES In het kader van de Luifei-bekcr serie werden gespeeld: in het ver enigingslokaal van de B.V, D.K.C. de partijen D.K.C.- cEntre Nous b. G. Michels 130 130 45 16 2.88 P. den Brinker 130 106 45 16 2.35 H. de Wolde 90 51 42 6 1.21 P, Eggclmeijer 90 90 42 14 2.14 v. Reijnderhoff 155 155 40 25 3.87 G. v. Schellenb. 80 79' 40 16 1.97 J. Hovenor 45 37 37 4 1.00 W. Koens 45 45 37 4 121 Abusievelijk werd op 19 novem ber vermeld de wedstrijd Michels— Don Brioker. Vergeten war. ons me de te delen, dat de speler Michels wegens ziekte verstek had laten gaan en hij was vervangen door van Wolde. De uitslag van deze F>artij moet als volgt aelezen wor- den Brinker 130 130 40 12 3.23 van Wolde 130 45 40 6 1.12 ruim vijftig broodkarretjes die voor de bakkerij bet product rondbren gen. AUTOMATISERING De bakkerij zelf wordt hypermo dern ingericht terwyl ook de auto matisering wordt ingevoerd, de con trole dus door machines van machi nes. Hierdoor zal het mogelijk zijn dat door %'ijf man per uur driedui zend broden worden gefabriceerd, terwijl in het huidige bedrijf negen mannen nodig zijn voor 1GO0 broden per uur. Dit zal echter niet beteke nen dat het personeel ingekrompen wordt. Door de verhoogde export naar Duitsland kan de productie juist opgevoerd worden en dat kan weer leiden tot het aanstellen van nieuw personeel. Ir. Schuilenburg van de Ned. Bak kerij Stichting te Den Haag heeft de technische adviezen geleverd voor de bakkerij inrichting. Overi gens na een uitgebreide studiereis naar moderne brood-fabrieken in Engeland, Duitsland en Zwitserland. „Deze automatisering gaat echter niét ten koste van het brood;" zo verzekerde ons directeur M. Vlug. „Brood is een levend product en de mens is bij de vervaardiging on misbaar, zeker in de deegmakerij." Geen „eenheids-brood" dus. HUUR-FLATS Wat het flat-gebouw aan de Broersvest betreft, dit worden luxe- flats, van het galery-type. Er komt centrale verwarming bij, een moder ne keuken-inrichting, enz. „Als bak kér heb ik er natuurlijk aan gedacht om in de hal -bezorgkastjes in te richten," zo verklaarde de heer Vlug triomfantelijk, „en de lift zal stop pen op de galerijen zelf en halver-, wege de étages." Hier dus geen kans op een „melk- of brood-bezorgïngs oorlog." Deze flats worden ver huurd, niet verkocht. Dit is dan in het kort het „plan- Vlug'' voor, de, bebouwing aan de Broersvest.' Het plan is al een hele tijd geleden opgeworpen, maar bij het tot uitvoering brengen heeft men eerst heel wat moeilijkheden, moeten overwinnen. Het grootste probleem was wel het „vrijmaken" van het terrein. Immers, eenentwintig gezin nen zijn daarvoor uit hun woning gezet moeten worden eh voor hen moest dus eerst andere huisvesting worden gevonden. PLAN'IS GEGROEID Enkele dagen geleden is een be neden woning aan het Herenpad (onderdeel van een blok dat het eigendom is van de heer Vlug) door de bewoners ontruimd en eerst toen dat het geval was. heeft de heer Vlug de plannen openbaar durven maken. De kwestie is n.l. dat er op het bouwterrein zelf geen ruimte is voor een directie- en bouw-keet, waarvoor nu de ontruimde woning dienst moet doen. Later zal deze be nedenwoning en ook de twee daar- aangrenzende woningen omgebouwd worden tot de uitgang,waardoor heen de broodkarren de hal kunnen verlaten. De bouw van het complex, dat groter is geworden dan aanvanke lijk in de bedoeling heeft gelegen, zal geschieden door de N.V. Gebam, dochter-maatschappij van „Gemeen schappelijk Eigendom," op het ont werp van architect Groosman uit Rotterdam. Met de bouw- van het complex en de inrichting van de bakkerij is een bedrag van rond f 3.000.000 gemoeid. Maandag a.s, komen de graafma chines in actie voor het grondwerk, daarna is het de. beurt van de hei- ers om de 206 gegoten betonnen hei palen te slaan, die een draagvermo gen hebben van 20 tot 75 ton elk. 35.' De mannen van het. zeeschip „Di ligentia" waren in Schiedam gaan (Advertentie IM.) Gebruik die flitsaansluitlng op uw fototoestel. Voor kiekjes binnenshuis: de leukste uw ieyeii i van Sinterklaas is er weer. Met nog na-tuitende oren vanwege het merk waardige lawaai dat een duizend koppige kindermenigte kan voort brengen, zullen we proberen te ver tellen hoe de glorieuze verovering van jong-Schiedam door de Sint is verlopen. Wel, hij was stipt op tijd. Om precies half twee voeren drie scheepjes, waarvan in één een lustig een juichende kinderschare. Voorafgegaan door twee kleine scheepjes, in één waarvan een lustig spelend Politie-muziekgezelschap zat, kwam de statige Spïdo-boot „Prinsesseplaat" binnenlopen en voorop, op de kleine voorplecht, ja wel, daar stond hij, precies zoals de versjes dat voorspelden en naast hem een paar knechten - en het hoge gezelschap wuifde en alle kinde ren op de wal en een groepje arbei ders van de werf „Gusto" aan dc overkant w uifden en juichten. Niet te lang natuurlijk, want je moest maken dat je gauw bij de bui- tensluis kwam: daar had je een uit zicht van bovenop de steile dijkjes en daar kon "iedereen hem duidelijk zien en vaststellen dat hij het echt was. Het schip uit Spanje lag hier ge ruime tijd stil omdat er geschut moest wórden, dat was een buiten kansje want over de gehele Buiten havenweg was het verder zachtjes aan hollen. Met vader of moeder, met een fiets of. kinderwagen, met de kleinere broer of de grotere zus trok de jeugd voorwaarts en de Sint werd het buigen en wuiven niet moe. Schouder aan schouder in een klein bootje blies het politie-mu- ziekkorps alle bekénde wijsjes die behoren bij deze feestelijke gebeurte nis, tot de vloot voor de Appelmarkt- brug moest wachten. Van deze gele genheid maakten de muzikanten ge bruik om de heer A. M. Schoof, één van de organisatoren van de intocht, een serenade te brengen, daar hij thuis juist zijn verjaardag aan het vieren was. Zes kleurig uitgedoste ruiters wachtten de Sint met zijn gevolg op bij de Nieuwe Sluis, waar hij in een rijtuig steeg dat met vier zwarte paarden bespannnen was.- Na een korte trip door een juichende kin dermenigte, die zich inmiddels rond het stadhuis had verzameld, werd dé Sint daar ontvangen door bur gemeester mr. J. W. Peek, die met genoegen 'namens jong én oud hem welkom heette in onze stad. Van alle Geflankeerd door drie to uitende 1 Zwarte Pieten stapt Sinterklaas 1 na een boottocht door de havens aan wal bjj de Nieuwe Sluis. kanten had de burgemeester verno men dat de Schiedamee kinderen goed opgepast hadden, en er was dus alle reden voor een feestelijke ontvangst. De burgemeester was waarschijn lijk de eerste die een Sinterklaasge schenk kreeg dit jaar dat was een langspeelplaat van de veelbesproken sopraan Maria Meneghlni Callas. De Sint maakte kort daarop nog een rjjtuertje door de slad. waarna hij zijn intrek nam in hotel Bevers- bergen. Ongetwijfeld zal hy dé ko mende dagen nog Vel van zich laten horen. passagieren. Daar Is niets tegen, want ookal betekent diligentia; vlijt, er is nu eenmaal een spreek woord: alles op zijn tijd. Dies wa ren de mannen van de „Diligentia" in een taxi naar de Broersvest ge reden. Zij hadden daar, nu al weer enkele maanden geleden, de avond op gepaste wijze doorgebracht. Di ligentia is ook de naam voor zorg vuldigheid en heel zorgvuldig had den de mannen al bij voorbaat een taxi voor de terugweg besproken. Voor het gemak hadden zij hun bestelling aan de taxichauffeur ge daan, maar diligentia kan ook ver taald worden met opmerkzaamheid en heel diligent keek de Sehiedam- se agent van politie J. F> T. op die bewuste avond .of het gedaan was met de vlijt van de Schiedamse ca féhouders. Er viel niets ongerech- tigs voor, maar wel trok hét de op merkzaamheid van de politieman dat een aantal zeelui in een taxi stapten, die op dat moment over de Broersvest reed. Dat mag niet in Schiedam. .- Taxichauffeur H. vertelde woens dag voor de tweede maalaan de kantonrechter in Schiedam mr. p. B. Cos dat hij zich- niet schuldig had gemaakt aan een strafbaar feit. „Die mensen hadden me besteld en ik heb ze gewoon weggereden naar hun schip." „Ja," zei mr. Cos, „maar vol gens de verordening mag een huur auto slechts bestellingen aannemen via het kantoor." „Ja; maar ik be hoor toch tot het kantoor, wat is dat dan? Ik kan die mensen toch niet zeggen: bel eerst mijn- baas maar." „Dat zou ik dan toch maar doen," adviseerde mr. Cos. Ce Vlaardinger werd gevonnist, maar.het is een midvonnis geworden, want het was eèn ieder duide lijk dat ook het kantongerecht in Schiedam deze verordening wél wat aan de strenge kant vindt. - Een taxichauffeur mag dus wel op zijn clientele wachten als het een enkele rit is, maar nimmer, zoals H. deed na enkele uren terugkomen om de schepelingen op straat „op te pik ken", dat kost drie gujden boete of twee dagen hechtenis. Zijn wij er niet allen van over tuigd dat'een ambtenaar zich niet zal bezondigen aan die kleine fout jes. die wij gewone burgers zo dik wijls begaan? De ambtenaar is toch de man, die is aangesteld door 'het openbaar gezag. Zo'n man kent de voorschriften. Toch. hoe verleidelijk is soms het negeren van een voor schrift. Daarom kon mr. Cos enig begrip opbrengen voor het feit dat de ambtenaar R. W. uit Schiedam met zijn bromfiets het voetpad van de Samuel van Houtenlaan was-op gereden, maar zijn gelaat werd diep ernstig toen hij merkte, dat dit op 27 oktober wel over een afstand van vijftig meter gebeurde. Dat is abso luut ontoelaatbaar en dus een von nis van tien gulden boete of vier dagen hechtenis. De chauffeur J. van der L. nam de plaats in van ambtenaar W. en toen de officier van justitie het fei len. van L. had voorgelezen hief de kantonrechter verbaasd de handen op. Vol verbazing klonk ook zijn uitroep: „Wel. het wordt hoe langer hoe erger." Die chauffeur had. op 20 oktober met een auto over het trottoir van de Nw. Mathenesser- straat gereden. Hij betaalt tweemaal zoveel als zijn voorganger, twintig gulden boete. Nu dient te worden afgewacht of nog eens een vliegtuig („of iets ergers") een Schiedams trottoir zal „betreden." Bij_de broódbakkerij van de Coö peratie D.E.S. in de Kethelstraat heeft volgende week een bijzónder gebeurtenis plaats. De meelfabriek van de Ned. Verbruikscoperatie zal n.l. eerder dan in voorgaande jaren de miljoenste baal bloem afleveren en deze bijzondere baal is bestemd voor Schiedam. Met enige plechtig heid zal de „jubileum"-baal woens dag 3 december 's morgens om 11.30 uur wórden ingehaald. Van het vijf jaar geleden aange vangen „Jeugdonderzoek Schiedam"' is eindelijk het tweede deel, het so ciologische gedeelte, verschenen: Het heeft de ondertitel „De wijk" ont vangen. omdat hierin de bewoner in zijn wijk is geschetst, waarbij Schie dam in-twaalf wijken is verdeeld. Het derde én laatste deel van het Jeugdonderzoek. handelende over het verenigingsleven, is ter persé en zal over enkele weken verschijnen. Het bestuur van de Chr- Vereni ging ter bestrijdingvan de TBC „Zonnegloren" in Schiedam was woensdagavond bijzonder verheugd. Viel de belangstelling vorig jaar. te gen, ditmaal trok.de jaarlijkse pro- pagandabijeenkomst honderden be zoekers. Het geheel gevulde Irene heeft met animo van de tombola gebruik gemaakt en ook de vele materialen als haakwerkjes, gebreide shawls e.d.. die verkocht werden gingen grif van de hand.. Zoals bekend zijn de baten, van deze avond bestemd voor het sanatorium Zonnegloren. De vice-voorzitter van de afdeling Schiedam, de heer S. Kuiper heeft bij verhindering van ds. J. Gras de bijeenkomst met een kort woord, ge opend. Hij herinnerdeeraan dat het Christenplicht is de mensen in de sanatoria te steunen. Daarmee heeft Schiédams Toneel onder regie van de heer G.'J.-van- Luttervelt een reprise gegeven van het vermakelijke toneelspel „Een bruid kwam op bezoek". In decem ber start Zonnegloren met een „kerstkaarsenactie". De baten zijn bestemd voor het goede doel. De voortgezette eindwedstrijden om het persoonlijk kampioenschap 4e kl. libre ïh het District Schiedam van de K.N.B.B. hebben gisteren avond een spannend verloop gehad. De partij Gast-Verbeek kenmerkte zich door een vrijwel gelijk opgaand spel waarbij ook de gemaakte series op gelijk peil bleven.Zo kon in de 52e beurt met een 66—65 stand in het voordeel van Gast, nog van alles gebeuren. In de r- vólgende beurt kwam Verbeek tot-68, doch nu greep 'Verbeek zijn laatste kans en maakte met een serie van 10, zijn hoogste in deze partij, zijn 75 voL In zijn partij tegenv. d. Linden had Verbeek het moeilijker, want in de 20e beurt noteerde Verbeek 19 tegen-v.- d; Linden 38. Wel had Verbeek 10 beurten later zijn ach terstand tot slechts - 8 verkleind (40-^48) doch 2 beurten later had v. d. Linden met 13 reeds 64 caram boles tegen 42. Hierna volgden slechts lage beurten .en' had v. d. Linden in zijn 41e beurt zijn 75 vol; Verbeek noteerde 47. Penning die ook twee -partijen moest spelen, bracht beiden op zijn naam: Wel had v. d. Linden na een serie van '12 ih zijn 10e beurt met 33—-31 een kleine voorsprong doch Penning'gaf zich nog niet gewon nen en had 10 beurten later: met 56 een voorsprong herwonnen van 10>. Welke in dè 40e beurt met 7252 tot 20 was opgelopen. Penning won. Gast hield tegen Penning goed stand zodat de partij gelijk opging. Penning had in de 10e beurt met 27—12 een kleine voorsprong doch in de 19e beurt was de stand met 5351 weer bijna gelijk. De spelers hadden nog 22 beurten nodig om de beslissing te krijgen, welke in het voordeel van Penning uitliep.' Gast bracht het tot 67. 75 73 53 10 1.41 75 68 53 6 1.28 75 75 43 3 1.74 Gast Verbeek' Penning v. d. Linden Penning Gast v. d. Linden Verbeek Op „Vrouwendag" heeft in het VoJksgebouw voor de leden van de Vrouwengroep van de PvdA duistiagavGtnd gesproken mevr. H. Singer-Dekker over „de wereld van morgen is onze zorg van nu". In haar causerie stelde spreekster dat de zin van het leven de zorg voor de toekomst was: Dé oude socialisten- hadden het wat dit be treft j gemakkelijk. Zij hadden een onwrikbaar'geloof in een betere tijd.: Dit geloof is bij ons aan. het wankelen .gegaan. Wat -betekenen alle' sociale verbeteringen als de» dreiging van een derde wereldoor log-blijft? .Spreekster noemde daar na een aantal.problemen die .dienen te worden aangepakt. Debejaa-den- zorg' vraagt steeds meer aandacht. Op de middelbare en hogere rcho- len is het percentage arbeiderskin deren echter te laag. Dat is.'niet... alieen een onrecht, maar het is ook dom,, omdat .Nederland alle beschik bare intellect dringend nodig, heeft Bij de opening deed het de voor zitster mevrouw G. Bos-Van Rin gen genoegen ook de vroegere voor* zit?ter. mevrouw Hartkoorn, te kun nen verwelkomen, evenals- de af - gevzardigde van de PvdA in Schie dam, de heer A, Bakker. Een hawaiierxkwartct en een ac- cordeoniste zorgden beurtelings voor gezellige entr'actmuziek. Na de pauze heeft een groepje leden van het Haagse politieke ca baretgezelschap „De Steekvlam" met satirische schetsjes een kijk ge geven op het politieke gebeuren. LONDEN. De Westduitse poli tie stelt een onderzoek in naar anti semitisme in BerlJjn-Wilmersdorf, een deel van de Britse sector van Berlijn. Oak .de".Britse minister van Buitenlandse Zaken, Selwyn Lloyd, laat een onderzoek instellen naar'het incident, waarbij anti-joodse leuzen zouden zijn aangeplakt.- Dit heeft de Britse, minister van Staat, Ormsby-Gore, woensdag in het Lagerhuis bekendgemaakt, toen 'n Labourafgevaardigde vroeg of de minister op de hoogte ..was van her leving van ahti-semitïsmein West- Berlijn. in wevenitjersey - wol - zijde VESTEN": - TRUIEN - BLOUSES - ROKKEN - PEIGNOIRS LANGE KERKSTRAAT 19 SCHIEDAM - TEL. 66135 Speciaalzaak damesmodes ZIE 'ONZE ETALAGE ZIE ONZE COLLECTIE V/ij geven ..Zware Pietjes" voor grote prijzen. Wasmachines. Wij hebben een ruime keuze in diverse merken wasmachines o.a. Veip,Miele. Schartfcombi- natie, Zannussï, enz. Ook centrifuges in alle prijzen. Eigen financiering, Velo, Hoogstraat 97, Schiedam, te lefoon 69599. Personeel gevraagd Gevraagd: meisjes voor alle afdelingen. Voor jonge meis jes zeer hoog loon. Aanmel den: Wasserij Nico Nijman, Stadhouderslaan 1—9, Schie dam. Te huur gevraagd Ambtenaar (academicus) vraagt zit-slaapkamer 2onder pension. Brieven onder no. S 704 bureau van dit blad. Te koop aangeboden Foto, film, optiek Rolfllms vergeten? Automaat staat voor u klaar. Alle soor ten, films. Foto K. van Vuu- ren, Hoogstraat 106.: St, Nlcolaas-geschenken 7 Natuurlijk naar Velo voor: radio, televisie, stofzuigers, koffiemolens scheerappara- ten, strijkijzers, strijktafels. Tornado snelkookpannen, hoogtezonnen, bandrecor ders, zonder vooruitbetaling, eigen financiering. Velo, Hoogstraat. 97, Schiedam, te lefoon 69590 Diversen Vermager zonder dieet met Gracial. 50 dragees 1,98. Bjj apotheek en drogist. Een goed verzorgde biblio theek steeds voorzien van nieuwe uitgaven heeft Lees bibliotheek-Kantoorboekhan del Modern', Boerbaavelaan 124, tel, 68415, Schiedam. De Kleine Bazar voor:al uw St, Nicolaasinkopen. Wü ge ven K.E.S.-zegels. Broersveld hoek Passagetrap. .lenen dij. ongeval; u.G en G.Lï l'u in la an 80 le)el«»on 69290. Politie-alarmnummex 64ö66. Vpolh^kers nachtdienst: fa. Gouka. Hoogstraat 29. RK Leeszaal cn Bibliotheek, Dam. Geopend iedere dag (behalve maandag' van 930 tot lö.ii) uui en iedere avond (behalve woens dag en .-r.terdngl van 19 lot 21)311 uui Zondags gesloten Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek Lanse Haven: ge ope.-J iedere werkaas (Oeniiivt. maanrtae' vsn 9 30 tot 16 30 uu> en iedere svond «behalve wnens dag en zaïerdj.e' van 19 lot 20 3t uur Zondags gesl«deo. Stedelijk .Museum: dagelijks geooeno van JU tnt 17 uur zondagen van 12 tot 17 uur: Tentoonstelling „Kunst van nu Kunst van toen" BIOSi'OPKN Monopolc. 2. 7, 9.15 uur: ..Shntgun". rassage. alleen 2 uur: Fanfare. IIIVKKM-.N Musis Sacrum, 8 uur: ?.V. Fontij- r.e. Toneel. Tassagc. 8 uur: Ncd. Comedic voer Schicd. Kunstkring. Wijkcentrum, 7.45 uur: NCV13. Le zing. Volksgcbouw, 8 uur: ABC. Huldi ging jubilarissen. GEBOREN: Johan. z. v. B. T. van der Borden cn ENotenboom. Suze. d. v. C. "Wolthuis en P. de Winter, i Marius. z. v. H. Boes en A. M. J. Vogclezang. Annemickc. d. v. J. A. C Blaazcr en M A. Janssen. Johan nes G., v. J. G. Jongencel en T. M. van Diggelen. Hendrik A„ z. v. J. Marinus en M. Schollen. Thcodo- rus F. P* z. v. J. Kamackers en A- T. M. Ritmeijer. OVERLEDEN: A. B. van der Laan. 63 jr.. echtg. van T. W. Vis. C. A. Schuurmans. 66 jr. Normai King

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1958 | | pagina 2