m Sunil wast stralend wit.:. 1 Om doorgang voor een voetgangster TSF verspeelt kans op kampioenschap Van Soelen maakt serie van 159 TIMC0 WITTER N DE WITSTE POES en spaart uw linnenkast Zonnegloren beleefde veel hieraan goed toneel NYV-Bestumclersboncl met films voor jolig en oud Londonair-costuum NIEUW-ENGELAND Wat de Gemeenteraad nog moet goedkeuren K. Bosch met pensioen Kath. Kring Optimistisch Jubileum- wedstrijden DE KLERKéZN VOOR DE KANTONRECHTER Lezing van Oost en West" Burgerlijke stand 1 v.a. 158.» ZR O - wed s l rij cl en in Sporlfoiidsenbacl Excelsior wint Inschrijving Lichtstoet TAFELTENNIS Donderdag 19 maart 1959 Li een bestuurder van een vervoer middel altijd verplicht de doorgang vty te laten? Het eerste lid onder B van artikel 28 van het wegenver keersreglement schrift zulks voor, maar inr. H. G. Ubbink wenste woens dag van de kantonrechter in Schie dam een principieel antwoord op deze vraag. Hij deed dit als verde diger van de Vlaardingse chauffeur v. H. Deze zoii op 2 december gaan- fle over de Westhavenkade naar de Parallelweg dc doorgang niet heb ben vrij gehouden voor een tachtig jarige voctgangster. Op de kruising b\j de Dayer was zij van het trottoir af gegaan met als gevolg een botsing tegen de auto, waarbij de voetgang ster het leven verloor. De officier van justitie mr. R. A, Schimmel hadin de dagvaarding gesteld dat verdachte de looprichting van de voetgangster heeft gekruist. De voetgangster bevond zich rechts naast het voertuig en doordat het voertuig van richting veranderde ontstond gevaar voor een botsing. De 25-jarige chauffeur deelde, mee dat hij de dame niet heeft gezien. Zij liep drie meter achter hem naa3t dè wagen, er is ter plaatse geen over steekplaats voor voetgangers. Mr, Ubbink wenste een principiële behandeling, „Als het zou vaststaan dat de vrouw van het trottoir is ge gaan kan geen veroordeeling volgen". Hij meende - dat het rijverkeer niet onder alle omstandigheden verplicht is de doorgang vrij te laten voor voetgangers. De kantonrechter mr, P. B. Cos kon het verzoek van de raadsman niet inwilligen. Hij wilde eerst de getuigen horen'over de toe dracht van. de zaak. „U zou de. kan tonrechter wiikn .verleiden tot een uitspraak voofdat de feiten vast staan?" zei de officier, maar mr. Ub bink stelde dat zijn cliënt om prin-. cipiële redenen onschuldig is. waar door hij de toedracht van de zaak secundair belangrijk achtte. Op 1 april om twaalf uur zullen getuigen hun visie op deze noodlottige kwestie doen horen. EIGEN GROND De Vlaardingers K. J. H. S. en A. B. kregen op hun verzoek een boete, die zeven gulden hoger is dan de eis, om daardoor in hoger beroep te kun nen gaan. Sedert 1946 hebben zij wel willend de voortuin van hun huizen aan de Kortekade opengesteld voor het publiek, zodat de voorbijgangers een kortere weg konden afleggen. Op 2 december ontvingen zij van de Vlaardingse agent van politie W. B. een bekeuring onidat zij hun auto's op het voetpad zouden hebben ge parkeerd. De heren S. en B. stelden dat dit voetpad hun tuintje en eigen dom is, maar de verbalisant als ge tuige verklaarde dat. hier sprake, was van een openbare weg. „Het is mijn eigen grond" zei de bedrijfsleider K. J. H. S. „dan zet ik er een hek". De. officier van justitie mr. R. A. Schimmel eiste een boete van vier gulden o£ twee dagen hech tenis. Ook mr. P. B. Cos achtte be wezen dat hier sprake was van een openbare weg, de eigendom van de grond doet er.niet toe. Het gaat erom of er mensen komen. „Een iegelijk gebruikt dit voetpad". Welwillend verhoogde hij het vonnis tot elf gul den boete of vier dagen hechtenis, dit is de minimum straf om in hoger beroep te kunnen gaan. „Ik zou graag recht hebben" zei de héér S. nog. Het is verboden met een voertuig op de Rijksweg 20 stil te staan. De 28-jarige chauffeur C. K. uit Am- mersstol wist woensdag aannemelijk te maken dat hij op 13 januari om kwart over negen vanwege de dikke mist even had stilgestaan. Voor hem reed een vrachtwagen, die eeii zij weg wilde inslaan en ook K. zou' deze zijweg wilien oprijden. Het was zo duister op de weg dat men zelis op deze Rijksweg moest stoppen. Bo vendien bracht K. als verzachtende omstandigheid aart dat de weg spie gelglad was. De officier van justitie mr. R. A. Schimmel meende dat hier de schuld niet zo'groot was. Er waren toen moeilijke omstandigheden. Hij vroeg een schuldig verklaren zonder toepassing fan straf-. Kantonrechter en een verheugde verdachte sloten', zich hierbij aan. Bellen by ongeval; G.G. en G.D., Tuinlaan 60, telefoon 69290. Politie-ararmnummer 64666. Aretbekera nachtdienst; Nieuwland- apotheek, Dr. Wibautplein 17 en C. Jansen, Swammerdamsingel 41. R.K. Leeszaal en Bibliotheek, Dam: geopend iedere dag (behalve maandag) van 9.30 tot 16.30 uur en iedere avond behalve woens dag en zaterdag) van 19. tot 20.30 uur; zondag3 gesloten. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Lange Haven; ge opend iedere werkdag (behalve maandag) van 9.30 tof 16.30 uur en iedere avond (behalve woens dag en zaterdag) van 19tot2Ö.3Ü uur; zondags gesloten. Stedelijk Museum: dagelijks ge opend van 10 tot 37 uur, zondagen van 22 tot 17 uur: tentoonstelling „Ach tijd waar ben je gebleven", „Nederlandse keramiek" en „Mo derne expressionisten" t.m. 22 maart BIOSCOPEN Monopole, 2,'7 en 9.15 uur: ..Ikwas een rebel". Passage, alleen 2 uur: ,,De gebroe- ders Karamazow", DIVERSEN Passage, 8 uur; „Juliana". Gymn. uitvoering. Chr. Soc. Bel., 8 uur: Schïed. Redd. Brig. Ledenvergadering. Chr, Sbc. Bel., 8 uur: Ned. Ver. t.b.c.-patiënten. Jaarverg. Chr. Soc. Bel., "8 uur: Arjos. Bijeen- komst (Advertentie LM.) f Advertentie l.M.I VERLOVINGSRINGEN Uitgebreide collectie. i fantasie ipodellcn. ook in 'witgouö: V Nwe BINNENWEG J9S. WUV\ SCHlfeDAMSCWÉG t29. Van de Water-beker Hoewel Van Duijl met zijn spel nog steeds aan de top van de spe lers staat, gaat het erop gelijken, dat deze speler binnen afzienbare tijd wel een zware concurrent gaat krijgen in de Entre Nous-speler Van Soelen, Hoewel Van Stigt Thans (Schiedam) hoger geklasseerd staat, geven wij bij een. strijd tussen beide spelers aan Van Soelen een zeer goede winstkans. Gisteravond, in zijn partij tegen Eikenbroek, was Van Soelen wel in bijzondere vorm en was „op papier" de beslissing na 16 beurten gevallen met een 35048 stand in het voordeel van v. Soelen, hetgeen voor hem een moyenne be- tckendevan 21.87. Kort na het beëindigen van de partij ontdekte de heer Eikenbroek dat er .een schrijffout was gemaakt (in het voordeel van Van Soelen) van niet minder dan 49 -caramboles. Hoewel deze speler onmiddellijk zich bereid yerklaardo deze caram boles alsnog te maken, verzette't be stuurslid, de heer D, Simons, zich hie.rtegen; hij toonde aan de hand van liet reglement aan. dat een .schrijffout", geconstateerd na het beëindigen van een part-ij, niet meer herzien kan worden en de „foutieve" stand voor Van Soelen dus gehand haafd moest blijven. In deze partij liet Van Soelen een beurt van 159 voor zich noteren! De uitslagen van de gespeelde partijen waren: Herenmodes Biljartcompetilie Voor de biljartcompetitie in afde ling X'V waarvoor acht ploegen hebben ingeschreven; zijn onder staande partijen gisteravond ge speeld: In poule 2: ConfianceLuctor, welke in 4—4 eindig de,, a Is volgt: C, Coens G. van Dijk J. Molendijk A. Breederveld 65 62 31 13 2.00 55 55 31 6 1-77 45 45 35 5 1.28 52 35 35 0 1.00 42 42 4.5 4 0.93 49 44 45 8 u.yv 40 40 31 6 1.29 37 31 31 8 1.00 J. Verheü J. v. d. End B. v. d. Vaart J. Brouwer 37 31 31 Voorts kwamen in deze poulete gen elkaar uit VolksgebouwSun light met een 3—5 uitslag. Het ver loop van deze partijen was: H. Verbeek L. van Noord M, Meijer W. Hoogenboom v. Genderen W. de Korver 61 58 32 7 1.81 68 68 32 12 2.12 52 52 38 8 1.36 55 46 38 7 1.21 51 50 33 55 55 33 6 1.31 8 1.66 M. Smit 47 47 38 7 1.23 I, Thobokhold 44 44 38 6 1.57 De Kon. Vereniging „Oost en West" verzorgt, in samenwerking mét de Bond van Oud-strijders en Dragers van het Mobilisatie-Kruis' op dins dagavond 24 maart een bijeenkomst, waarbij twee jonge journalisten de aanwezigen in woord co beeld door Noord-AXrika leiden. Voor belang stellenden zijn op de avond zelf kaarten gratis verkrijgbaar' aan „de zaal in het gebouw voor Chr, Sociale Belangen. Schoorsteenbrand Roelafzetting bij hét. stoken van eierkolen en cokes was eiv gistermid dag de oorzaak vari; dat er een schoorsteenbrand uitbrak in de wo ning van mevrouw W. M. T„ Mes daglaan Sa. De brandweer was ter plaatse met een ladderwagen en vér- wij der de het vuur. met een ketting- tros. Er was geen schade. Geboren: Jolanda ,d.v. G. van Dijk en E. W. J. Gouweleeuw; Huibrccht z.v. H. Ossenforth en A. C. Meier; Peter z.v. J„ F. den Hout in g en W. Kruit Jacoba M, d.v.'P. P. van Stijn en D. G. Vergouwe: Belinda d.v. I,. Weeda et* C, J. de Ridder; Oswald T. z.v.. C. J. Böhm en J. J. T. van der Heiden; Yvonne clv. H. Buter en H. K. Rus. (Advertentie LM.) ll>- is iet;lu g*< hemelsblauwe Sun.il, waarin al 't wasgoed stralend wit wordt, werkelijk stralend wit! Bleken en blauwen kunt u zelfs vergeten, met Sunil hebt u min der waswerk, minder te wrin-, gen, dus... minder slijtage. Waar Sunil do was doet,blijft alles" veel langer nieuw, ook '.dè-.wasmachine én' wringer varen er wel bij Neem meteen '..iet voordelige reuzenpak De tbc-verenïging „Zonnegloren" hield gisteravond in gebouw Irene een gezellige kontaktavond,. waar de Vlaardingse toneelvereniging „Ont spanning na Arbeid" optrad met het bekende blijspel „Miljonnair: tegen wil en dank'.' Ds. J. Gras, dé voorzitter van de ver eniging. opende deze tweede samen komst van het seizoen met een. kort openingswoord, waarin hij o.m. zei, dat deze avond uiteraard het karak ter droeg van een toneelvoorstelling, maar dat daarbij het doel van de vereniging hopelijk toch tot zijn recht zou komen. Dat er dan ook een beroep werd gedaan op de aamvezi- „Het zal geen saaie avond wor den," beloofde de heer A. M. v.d. Wel, voorzitter van de N.V.V.-Be- stuurdersbond. gisteravond In zijn openingswoord bij de filmavond in het Volksgeboaw. In het „lichte pro- Advertentie LM.) Van Duijl v. Stigt Thans P. Eikenbroe M. Kooij B. v. Soelen P. Eik en broek 400 400 190 290 350 190 190 202 49 13.79 33 7.50 32 8.63 38 8.73 16 159 21.87 16 9 3.80 f Advertentie LM.) De man ,,on the ivay.up" Tent de zeer subtiele rol, die kleding in. zaken speelt. Daarom kiest bij ons dat voldoet aan zijn. boge 'eisen en grote verwachtingen AMSTERDAM KONINGSPLEIN ROTTERDAM KORTE HOOGSTRAAT De Gemeenteraad van Schiedam zal op de vergadering van vrijdag 20 maart behalve de voorstellen die wij reeds vermeld hebben, nog eni ge" andere beslissingen moéten ne men. Zo wordt voor de gemeentelijke Verviers-, Reinxgings- en Ontsmet tin gsdienst een nieuwe rol trommel- auto aangevraagd voor het ophalen van verschillende soorten vuilnis. Deze wagen moet in de plaats komen van twee kleine en overjarige vuil nis-auto's. De roltrom mol wagen zal echter geschikt gemaakt moeten wor den om op andere wijze dan de ge bruikelijke, met de standaard vuil nis-emmers, vuil op te nemen. De kosten van de aangepaste wagen ko men óp ƒ44.250. Verder vragen B, en W. een bedrag van ƒ29.000.— voor de vernieuwing van het. oude en reeds geruime tijd overbelaste transformator huis in het Herenpas. In het gemaal Westfrankenland moet een pomp vernieuwd worden, hetgeen niet langer uitgesteld kan worden. B. en W. vragen daarvoor een krediet van 4,545 aan bij de Raad. Ten behoeve van de energie- en watervoorziening van het complex van woningen, winkels en kantoren, dat' door Bakkerij Vlug aan de Broersvest wordt gebouwd, vragen B. en IV. ten behoove van de Techni sche bedrijven een krediet aan van 36.055,—- In het belang van het sanerings plan in de omgeving van dc Kreupel- straat willen B. en W. het pand Bo- terstraat 31. toebehorend aan dc Bouw- en Exploitatie Mij „Amicitia voor ƒ7,750, De RK-zwemvereniging „Start" organiseert zaterdagavond in het Sportfondsen bad te« Schiedam de vijfde wedstrijdavond in de compe titie van de Zwembotxd Rotterdam en Omstreken, vijftien verenigingen uit Schiedam, Rotterdam, Vlaardingen en Dordrecht zullen daaraan deelne men. Als bijzon de rhc id slant ditmaal ook op het programma het nummer 490 meter vrije slag voor dames en heren. Voor deze wedstrijden, die om T.30 uur aanvangen hebben, ook cracks ais Cockie Gastelaars, Joke de Korte en Jopie van Alpheh inge- clireven. gramma" xag hy geen bezwaar: In tegendeel, dergelijke avonden be vorderen zeer sterk het onderlinge kon takt. De heer v.d. Wel zag ook terug op de door het N.V.V. behaalde re sultaten in de afgelopen weken. De omvangrijke propaganda-aktie le verde een winst op van .12.500 nieu we leden. Dat het N.V.V nog steeds aktief is yoor de verdediging van de belangen van de. arbeiders be wijst o.a. de onlangs gepubliceerde eis inzake een nieuwe loonronde, Hoewel de cadeau-aktie afgeschaft is, riep de voorzitter de aanwezigen op, te blijven werken op propagan distisch gebied. Vooral de jeugd moet hiérbij niet worden vergeten. In het filmprogramma werd het N.V.V.-j oumaalvertoond en de voorfilm De dans naar de vrijheid". Hoofdfilm van deze avond was de kleurenfilm „Lili" met Leslie Caron en Mei Ferrer. Twee filmvoorstellingen waren er gistermiddag in hef Volksgebomv voor de kinderen van leden van het NA.V. Het leek 7,0 mooi verdeeld, die» twee voorstellingen, maar een kleine vergissing bij de kaartver koop veroorzaakte een overgrote toeloop bp de eerste voorstelling, zodat toen .letterlijk alle plaatsen «bezet waren. Aan het plezier;.van de jeugdige toeschouwers deed dit natuurlijk niets af en zij genoten, oprecht en luidruchtig van de amusante voor- filmpjes en van de hoofdfilm „Cir cusvrienden". Die hoofdfilm had vooral succes, omdat hierin duidelijk naar voren komt, hoezeer kinderen van dieren kunnen houden en wat zij er in zo'n geval al niet voor over hebben om bet dier als kameraadbij zich te houden. In de film was nl. sprake van een circuspaard, dat opgeëist wordt door een man die nog geld tegoed heeft van de circusmensen. Twee kinderen van het circus-per soneel voelen natuurlijk niets voor zo'n handel en slagen er na veel moeilijkheden in om het paard te rug te krijgen. In de loop van de middag kregen dé kinderen nog een tractatie. Onze stadgenoot de heer K. Bosch, hoofd van de afdeling inspectie van dc Rijksbelastingen in het district Rotterdam zal per 1 april de dienst verlaten, wcffens het bereiken van dc pensioengerechtigde leeftijd. De heer Bosch deed op 16 maart 1918. zijn intrede bij de Rijksbelas tingen. waar hij in 1922 adjunct-in specteur werd, in 1924 inspecteur en in 1946 hoofd-inspecteur.. Sinds juli 1951 bekleedt hij de functie van hoofd der afdeling inspectie, In Schiedam heeft de heer Bosch vooral' bekendheid gekregen omdat hij in 1945, direct, na' de bevrijding, als "lid van het z.g. „driemanschap" waarnem. burgemeester van Schie dam is geweest, totdat, in 1946 weer een gemeenteraad In functie kwam. Daarna is hij tot 1957 lid van de ge meenteraad geweest en fractievoor zitter van de VVD, gen oiii een bijdrage af te staan.ten bate van het Hervormd Sanatorium „Zonnegloren" bewees, dat men het eigenlijke werk van de; vereniging bij ai het plezier om.het gezellige to. neelspei niet vergat, „Miljonnair tegen wil en dank" is reeds .verscheidene malen in Schie dam opgevoerd en door diverse ver enigingen. Daarom willen we er dit maal mee volstaan, de bijzonder on gedwongen speeltrant van .de Vlaar dingse gasten, te roemen, die het stuk alle eer bewezen, Tijdens de In Musis Sacrum ge houden jaarvergadering van de Ka tholieke Kring Schiedam heeft de voorzitter, de heer N. 3. van Baarle zich wat dc toekomst van de Kring betreft, optimist getoond. Het aan tal leden, dat vorig jaar daalde, is nu weer wat opgelopen. Hieruit leid de hy af dat het publiek, ondanks de toneelvoorstellingen voor de te levisie, toch nog Prijs blijft stellen op „levend toneel." De Kath. Kring heeft dan ook plannen om het programma weer op het oude peil te brengen en ook weer de kleine culturele avonden te houden. De leden werd echter wel gevraagd te helpen om meer leden aan te werven, opdat verho ging van de contributie of van de toegansprijs achterwege kan blij ven. Op deze vergadering heeft ook het bestuurslid, dè heer J. Nooteboom. een van de oprichters van de Kring, zijn functie neergelegd. Voor zitter Van Baarle heeft deze „pio nier" dank gebracht voor het vele wat hij in het belang van de Kring heeft verricht en hem het ere-lid maats chap aangeboden. De secreta ris. de heer W_ v. d. Vaart bood zijn medewerker een boekwerk aan. De beer Nooteboom wordt in het be- BILJARTEN In de jubileumwedstrijden van het biljartdistrict werd. gisteravond als volgt gespeeld: 1 Voor .de 2e klas lm poule 1 bil de b.v. „DKC": 15» 150 33 16 2.83 13» 149 33 30 2.81 M. LeiJ té C. Verbrugge A. v. Rjjnderhoff IS» 130 39 30 3.84 J. de Koning 130 132 39 13 3.38 Itvpotile 2 bij de b.v. „Het Oosten" to Vlaardingen: C. Alphcnaar 13» 144 41 28 3.51 Bredius IS» 150 4122 3.65 H. v. d. Does 150 150 39 18 3.34 C. Grava 150 123 39 15 3,15 in poule 3 btj de b.v. v.Entre Nous" ta Schiedam 150 112 46 17 2,43 150 150 46 13 3.26 W. Hendriks 15» 15< J. de Ruiter 150 131 Voor de 3e klas bij de b, te Schiedam: G. Miehels P, Eggelmeijer 16 14 9.27. 16 14 3,62 „De Sluis" 100 100 45» v. Buuren 10O 100 52 10 1.92 Schre 100 83 52 8 1.59 Voor de 4e klas bij de b.v. „De Unie" te Schiedam: 50 stuur opgevolgd door de heer Rien Hengst, vertegenwoordiger van de jonge garde. De andere aan de beurt van aftreden zijnde bestuursleden werden herkozen. De laatste spelregeitestwedstrijd* door dc Schiedamse Scheidsrechter» Vereniging .in het clubgebouw van Martinii gehouden, Is een groot suc ces geworden. De kantine in het Volkspark was overvol.». De A-ju nioren van Excelsior '2fl zorgden voor een verrassing. Hoewel HDVS na twee ronden aan de leiding stond veroverden de jon gens van Excelsior '20 in de A- klasse zulk ëen hoog puntentotaal dat zij tevens het hoogste punten- aantal van alle ronden behaalden, zodat. Excelsior *20- de wisselbeker voor eèn jaar .in haar bezit heeft ge kregen: Vorig jaar had SFC deze wissel beker. De bijeenkomst stond weer onder leiding van voorzitter L. van SijU. De totaaluitslag is: 1. Excelsior '20 228 punt; 2. HDVS 202 pnt; 3. SFC 185 pnt; 4, SW .159 pnt; 5,' PPSC 161 pnt; 8, Schiedam 154 pnt; 1. HB SS 141 pnt; 8. SVDPW 137 pnt; 9. Demos 67 pnt en 10. Ürsus 66 pnt. Ursus heelt niet in de B-klass« deelgenomen. Demos deed slechts in de C-klasse aan deze speli-egeltest- wedstrijden voor de junioren van de Schiedamse voetbalverenigingen mee.'1 Zeer binnenkort zal de Commissie Lichtstoet van de Vereniging Natio nale Feest- en Gedenkdagen (v.m. Oranjevereniging) aan bedrijven, middenstanders, besturen van ver enigingen en hoofden van scholen een circulaire zenden waarin ge vraagd wordt om deel te nemen aan de Lichtstoet 1959, Zoals wij reeds eerder meldden, wordt dit evene ment georganiseerd voor de ;avond van 5 mei a.s. ter herdenking van onze nationale bevrijding.De com missie zal het bijzonder op prijs stel len indien men zich reeds nu wil beraden over deelname, opdat het schriftelijke bericht spoedig na ont vangst van de circulaire kan wor den gegeven. - Berichten tot deelname,'die uiter aard ook voor particulieren open staat, worden reeds nu gaarne inge wacht bij de secretaris van de', com missie de heer P. ,T. Drenth, Burg. Van Haarenlaan 946, telefoon 63838. Advertentie l.M ERKENDE WONINGINRICHTERS Mét onr# CREDIET-SERVICE op ïpeciate fel» sanwekkelijka conditie* bfeden wij U al daza voordelen; onbeperkte keus volledige gerande door zorgvuldige selectie voordelige prijzen en 700% service gebaseerd op ons in een reeks van jaren gegroeid vakmanschap MEUBELEN - TAPIJTEN - GORDIJNEN •- BEDDEN ROTIEROAM - DÊN HAAG VUSSINGEN Afgelopen weck zifn er weer en- t aan het kortste eind. Wilton klampt kele beslissingen gevallen tn de la- feltcnniscompctitie. In de eerste kins komt het degradatiespook steeds öichterhij voor de scheeps bouwers. Weliswaar hebben zij ver woed strijd geleverd tegen het be- zockende Zuidwyk. maar het moeht niet baten. Met het kleinst moge- j lyk verschil van 6—4 trok Wilton zich vast aan Germinal, dat echter versterking van Plet Nuys heeft gekregen. In de vierde klas ging TSF op bezoek bij ÏRO 2, de grootste ri vaal. De TSF'evs moesten deze wed strijd winnen om nog in aan mer king, te komen voor de eerste plaats. Het is hun echter niet gelukt, het werd een 7—3 nederlaag. TSF staat nu drie punten achter en het ziet er niet naar uit dat dit zal veran deren. Bij de overige verenigingen zijn er geen zorgen voor lijfsbehoud 'of kanipioensillusics cn er gebeuren ook geen schokkende dingen. Ser vice zit in de midden moot "van haar afdeling in de eerste klas. PTTS staat wat minder mooi geklasseerd, maar zij zijn veilig. RAP is dus het enige standaard-team ln Schie- dsm dat met con kampioenschap uit cie bus is gekomen. Mogelijk dat. de lagere teams voor nog wat le ven in. de brouwerij zorgen. Tenslotte zij nog vermeld dat de oud Nóad- en TC K-speler Wim de Winter weer terug is gekeerd bij zijn eerste vereniging Noad. De Winter kwam voor beide verenigin gen in het eerste team uit.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1959 | | pagina 2