HBS' ers spelen met verve een kluchtig blij spel DHS in veiligheid door Flakkee overwinning op GSS kampioen door Rhoon te kloppen Wie het eerst lacht: humor met kleine h Waterpolo-trainin Sportfondsenbad Schiedam schakelt Tediro uit voor kampioenschap Kind in sloot verdronken NO AD deelt met HTTC Zwarte monnik' was spannend tot 't einde hof VOOR MARS FIT MET Uitvoering van „La Matinata" ZA TERDA GMIDDA G VOETBAL VOETBAL IN SCHIEDAM Flakkee-DHS 0-1 Tediro-Schiedam Demos-H'berg werd 1-1 St. Volh.-DRZ 2-0 „Solustra" geeft gevarieerde avond Burgerlijke stand ÜN'hoom-Ursus 4-0 GSS-Rhoon 2-1 SNS-PPSC1-0 De Boekenweek in Schiedam Dilettantjes met „Ali Ben Hassan" Wie heeft iets verloren? Gewond bij val SCHIEDAM slagersbediende Koeriersters Maandag 21 maart 1960 leerlingen van de Rijks H.B.S. te Schiedam gaven zaterdagavond in Musis Sacrum een aardige voorstel ling van „De Zwarte Monnik", een kluchtig blijspel van Jan van Ha- velte en Plet Mosslnkoff. De aan dacht van het publiek was van begin iot eind gespannen, wat geen geringe prestatie was van spelers en regis seur. In dit stuk heeft een Amerikaan een Engels kasteel gecrfd. Dat kon alleen als hij er zelf in zou gaan wo nen, en dat vinden de Engelse leden van het personeel nu juis zo onaan genaam. Door middel van allerlei rare trucjes proberen zij de Ameri kaan er van te overtuigen dat het toch echt niet zó best wonen is in het kasteel: men loopt ef rheumatiek, doofheid, e.d. op en bovendien is er de kans dat er een spook (De Zwar te Monnik) zal opdagen. Henk Flier speelde de butler van. het kasteel, een traditiegetrouw vin dingrijke (en soms intrigerende) fi guur, die vele snedige opmerkingen voor zijn rekening neemt Mari Gip- hart was als rentmeester minder overtuigend, althans vrij monotoon in het zeggen van zijn tekst. Een onbehouwen en onverschrokken Amerikaan werd goed gespeeld door Rudi Scala. Hanseke Visser en Han- nie Kerkhof waren resp. zijn vrouw «n dochter, Els Giphart was zijn zus ter. De jongedames speelden heel aardig, maar hadden minder de gele genheid om er iets bijzonders van te maken. Els Catshoek was de vrouw van de butler. Jan Brand gaf grap- pig „toneel op het toneeL" te zien, toen hij doofheid moest voorwen den. Regisseur drs. A. J. van Heusden had gezorgd voor een goede verde ling van de ..speelruimte" en een be weeglijk toneelbeeld. De aankleding was mooi verzorgd; m het kasteel had men zelfs twee harnassen kun nen plaatsen, die gelukkig contras teerden met de spelers, wat bij ama teurs met altijd het geval is. fr i ii (Advertentie LM.) de /ek/cersfe vers gerolde Amerikaanse cigaret! ShagToba' (Advertentie LM.) Schiedam Is een van de drie plaat sen in Nederland waar jeugdige en veelbelovende water-polo'ers ge traind worden in KNZB-verband om hen geschikt te maken voor een eventuele plaats in het nationale jeugd-zeventaL, Bondstrainer Dries Peute krijgt zo de aspiranten van de verschillende verenigingen uit lel den, Den Haag, Delft, Dordrecht, Schiedam en Gouda onder zftn hoe de. De bedoeling van deze training is om met een zo breed mogelijke basis te beginnen en om dan zo langza merhand een zo sterk mogelijke top, dat is het nationale zevental, te for meren. dat dan in staat is om de nu getaande glorie van een Nederlandse polo-team te herstellen. Tegen de aspiranten van de andere trainings centra, n.l, Amsterdam met Carl Kit- ton als trainer en Zwolle, waar Hcn- nïe Keetelaar de lakens uitdeelt, wor den wedstrijden gespeeld, waaruit dan deelnemers aan het trainings kamp te Ommen worden geselec teerd en ook voor het nationale ze vental. Als sparring-partners worden ech ter polo-teams van diverse vereni gingen uitgenodigd en zo is er zon dag een oefen-wedstrijd geweest in het Schiedamse Sportfondsenbad tus sen de aspirant-trainingsploeg van Schiedam en SVH, welke wedstrijd door de aspiranten overtuigend met 82 is gewonnen. Het Arbeiders Mandolineorkest „La Matinata" geeft op woensdag 23 maart in het Volksgebouw een concert en feestavond. Aan het pro gramma werken mee „La Matinata zelf onder leiding van dirigent H. F. Hartung, de gemengde zangvereni ging „Excelsior" onder leiding van L. Smit. de pianist Adri Slootmaker, het accordeon-duo Tony en Hans v, d. Hoek en de zangeres Adinda Gospeliah. (Advertentie LM.) GROOTSTE ipcosaluak «n Europa KORTE LIJN BRAN 14 - ROTTERDAM WAGENSTRAAT IlS-OEN HAAG ROK.IN 136 - AMSTERDAM Bö de derde klassers heeft DHSfensie van DHS de vijand op af- zlcfa In veiligheid gebracht met eenstand. Het was Degeling die een voortreffelijke 1—0 zege op Flak-voortreffelijke partij speelde. Toen kee In Flakkee. Ook het resultaat van Schiedam moet worden ge roemd. Schiedam, dat zelf geen kam pioenskansen meer heeft, schakelde Tediro uit voor het kampioenschap. Helaas verloor Ursns met grote clj- fens van Nleuwcnhoom. De stadge noten hebben nog kans om zich In de laatste twee wedstrijden boven DZB te verheffen. Er moet dan min stens tweemaal gelijk worden ge speeld. DRZ verloor in een matige wedstrijd met 2—0 van Steeds vol harden. De voorhoede van Flakkee strand de, met wind mee, steeds weer op de hechte Schiedamse defensie. De hoge ballen konden door doelman Burger worden onderschept. De en kele Schiedamse uitvallen hadden ook geen betekenis. Het was slechts Hoozen die eenmaal in de juiste rich- ting knalde, fn de tweede helft trok Gudde wegens een enkelblessure door Brandwijk werd vervangen ging Roozen in de achterhoede. Sjaak Brandwijk lanceerde op links een voorzet en het was Snijders, die in de 24e minuut scoorde. Bijna werd het nog 2—0 door Van Bockom. Fel heeft Tediro voor de kans op liet kampioenschap gestreden, maar Schiedam speelde ditmaal uitste kend. In de tiende minuut scoorde de rechtsbinnen van de Rotterdam mers met een vliegend schot en tien minuten later was het 20. Acht minuten voor rust schoot Oosthoek uit een vrije trap op rechts voor het doel waarna Barendrecht inkop te. Het hard werkende Schiedam kreeg in de tweede helft "tegen het harde Tediro loon naar werken. Vijf tien minuten voor tijd werd Huet ten val gebracht. Hij schoot de strafschop in. Drie minuten later was rnib a ïtweeaeneiriiro^ het rechtshalf Ozephius die drie man DHS m de aanval. Bij de schaarse pMseerte en daama met een vlljm. scherp schot Tediro alle hoop ont- uitvallen van Flakkee hield de i A fdelings-voet bal Tegen kanshebber HÜlegersberg heeft Demos in de eerste klas C van de afdeling Rotterdam van de KNVB zulk een voortreffelijke wed strijd gespeeld dat de strijd op Spie- ringshoek een puntendeling Is ge- w orden. Nu dient HÜlegersberg vol gende week een beslissingswedstrijd voor promotie tegen Voorwaarts te spelen. In een gelijkopgaande strijd gaven de partijen elkaar voor rust geen kansen. In de twaalfde minuut van de tweede helft kwam HÜlegers berg op 0—1. Demos kreeg de kans or de gelijkmaker ïnaar de rechts achter schoot de vrye trap hoog over. Het was doelman Van Gelde ren die even later de Rotterdammers het scoren op fraaie wijze belette. Twaalf minuten voor tijd deponeer de linksbinnen C. H. Tettcroo de ge lijkmaker in het net. Scheidsrechter J. den Breems heeft deze spannen de en sportieve strijd goed geleid. Demos 4 sloeg HWD 4 met 101 Waardoor Demos 4 kampioen van haar afdeling werd. In een matige wedstrijd stond DRZ de tegenstander voor rust de De sociëteit „Solustra" voor dc studerende jeugd geeft op 26 maart in wijkcentrum Nieuwland een ge varieerd programma voor de leden. Er is gelegenheid tot dansen op de muziek van een quintet. Aanvang 8 uur. Geboren: Huibertus E„ z. v. A. P. J. Hermus en S. Nelissen; Maria A. E.. d. v. L. Th. Lansbergen en C. J- Koeling; Nicolaas, z. v. N. Pater en C. G. M. Valck; Karei V., z. v, V. Mucek en H. Elberg; Anne M. J., d. v. P. M. van Hoof en M. P. Schoen makers. Overleden: S. C. de Jong, 56 jaar; A. M. Huiswaard, 80 jaar. Esperanto-agendo Merkredon, la 23an de marto. Klubvespero. Mensa gimnasüko ce kino v. Gink, Ploegstraat 19. Estus gojiga se vi ven us pli regule. winst toe. DRZ zonder Jan van. San ten startte met Nico Kolmeyer op de spilplaats. Later nam Gerrit Krabbendam deze positie in, maar de centrale figuur van de roodwitten werd sterk gemist. In de tiende mi nuut scoorde linksbinnen Peel en even later bracht dezelfde speler de stand op 20. In de tweede helft bleef DRZ gedurende drie kwartier met wind meo in de aanval, maar bij de stadgenoten waren de schut ters kennelijk niet in vorm. In de 37e minuut schoot Ouwens zelfs een strafschop in handen van de Rot terdamse doelman. Een sterk verdedigend Nieuwen* hoorn slaagde er in met verre trap pen de vleugelspelers aan het werk te zetten. Na tien minuten scoorde de thuisclub uit een hoekschop over links. Tien minuten later scoorde Nieuwenhoorn uit een ver schot na een misser van doelman Monster. De Schiedammers hielden het spel te kort. Uit een vrije trap veroorzaakt door de Schiedamse middenvoor kwam de bal bij de rechtsbuiten van Nieuwenhoorn die de stand daardoor nog voor rust op 30 bracht. In de tweede helft was Ursus steeds in de aanval, maar de Schiedammers kwa men niet verder dan een schot van Marie Huigen tegen de paal. Tegen de verhouding in scoorde Nieuwen hoorn toen nog eenmaal. GSS is kampioen van 2A gewor den ln een benauwende wedstrijd tegen concurrent Rhoon, dat ln sport park Harga van geen wijken wist. Met 21 zegevierden de Gustoman- nen en toen even later bleek dat de derde gegadigde voor de titel, NBSVV, met 31 had verloren, was het feest voor GSS. Met Vlaardingen moet GSS nu strijden om een plaats in de eerste klas. Voor de eerste klassers verloopt de competitie nu minder goed. j PPSC viel uit de kopgroep door een j nederlaag in Stad aan 't Haring- vliet GTB werd met 72 in Melts- i sant door Melissant geslagen. I HBSS is al aan de „bekercompe- J tltie begonnen. Van Veen (met een kopbal) en Droge schoten HBSS j naar 20 op een zwak Oegstgeest. De Gustomannen voetbalden 20 nerveus dat Rhoon voor rust de ge legenheid kreeg het doel van GSS te belagen. Ook kanshebber Rhoon ge bruikte dc kansen echter met. Het was rechtsbuiten Inunerzecl die in vrije positie met een ver schot GSS aan de voorsprong hielp. In de twee de helft had GSS het vertrouwen te rug. In de twintigste minuut combi neerden Bonte en Smits, waarna Immerzeel hard schoot en midden voor Putters de bal het laatste tikje gaf. (20). De achterhoede van GSS met de uitstekende Löke zich daar na niet passeren. Vijf mmuten voor tijd echter slaagde de middenvoor van Rhoon er nog in de achterstand te verkleinen. Het agressieve SNS heeft PPSC niet de kans gegeven het normale spel te ontplooien. Zo fors speelden de gastheren dat de jonge Schiedam mers meer om het lijfsbehoud dach ten dan aan schieten. Vooral de ach terhoede van SNS met als aanvoer der de spil leverde onacceptabel „ruimwerk". Dc enkele kansen die PP kreeg konden niet worden be- nut. Paal en lat stonden een ver- diende voorsprong in de weg. Bü PP was doelman Van der Gaag in goede vorm. Een kwartier voor tijd werd het I0 toen de Schiedamse achterhoede niefc juist ingreep. Wel kwam PPSC nog voor het doel van SNS. maar de barrière was onover komelijk. (Advertentie Lm.) Al kunc U zich lees extra's veroorloven... al hoeft U niet op een dubbeltje te kijken... aan te veel betilen heeft U toch ook een hekel. Maar waarom zou U? Dinsdagmorgen beginnen wij met de verkoop van enige dui zenden baddoeken, geen ge wone. maar grote {50 x 100 cm) moderne meerkleurige bad doeken van 2.75, méér dan een gulden goedkoper dan normaal. Ideale baddoeken voor strand, ook |n meer gedekte tinten, en in vrolijke moderne dwars- screpen voor de badkamer. moderne meerkleur In het kader van de Boekenweek, die van 26 maart tot en met 2 april wordt gehouden, is er op vrijdag 1 april in gebouw Irene een voor drachtsavond, waar Indra Kamadjojo vertelt over het werk van Maria Dermoüt en daaruit voordraagt. De avond wordt georganiseerd door de gezamenlijke Schiedamse boekhan delaren. Voor de aanvang van de raadsver gadering op 25 maart zal aan burge meester mr, J. W. Peek het Boeken week-geschenk worden overhandigd. De Schiedamse Jeugdtoneelver. ,,De Dilettantjes" geeft op zaterdag middag 26 maart, aanvangende 2 uur, in Arcade een opvoering van het spannende roversstuk „Ah ben Has san", uiteraard bestemd voor <2e Schiedamse jeugd. Dinsdagmorgen om 9 uur be gint de verkoop van deze grote partij moderne T+S% grote baddoeken, Vfeff 50 x 100 cm. In B trf/ diverse kleuren en dessins, voor Ww Bellen bU ongeval; G.G. en G.D„ Tuinlaan 80, telefoon 6 92 90. Pohtie-aiarmnummer 646 66. Apothekers nachtdienst: Nieuwland- apotheek, Dr. Wibautplein 17 en C. Jansen, Swaramerdamsingel41. B.-K. Leeszaal en Bibliotheek, Dam: geopend iedere dag (behalve maandag van 9-30 tot 16.30 uur en iedere avond (behalve woens dag en zaterdag) van 10 tot 20.30 uur. Zondags gesloten. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Lange Haven: ge opend maandag van 19 tot 20,30 uur, dinsdag van 9.30 tot 26.30 en van 19 tot 20.30 uur, woensdag van 9.30 tot 16.30 uur, donderdag van 9.30 tot 12.30 uur, vrijdag van 9.30 tot 16.30 en van 19 tot 20.30 uur, zaterdag van 9.30 tot 16.30 uur. Zondags gesloten. Sted. Museum: „Start'-tentaonstel- ling en „Anion Lutgerink". BIOSCOPEN Passage, 2 en 8,15 uur: „Zolang er mensen zijn". Monopole, 2.15, 7 en 9,15 uur. „God's little acre." DIVERSEN Geref. Jeugdhuis, 8 uur R.K. Vrou wengilde. Voordrachtavond. Irene, 8 uur: Pers. Ver. Gusto. Film. Ket bijna 2 jaar oude meisje, Jo- zepha M. W. Fransen, is zaterdag middag omstreeks kwart over vijf op tragische wijze om het leven ge komen. Het kind had in de buurt van de ouderlijke woning aan de Woud weg in Kethel bij een sloot gespeeld. Tafeltennis De return-wedstrijd HTTC—NO AD vau zaterdag j.I. is, evenals de eer ste In Schiedam gespeelde wedstrijd, ln een gelijkspel geëindigd. Het op merkelijke Is echter dat terwijl in de eerste wedstrijd Henk Aben de „hattrick" verrichte door drie par tijen te winnen, het ditmaal in valler Van der Lugt van HTTC waa die zUn drie partijen won en xo Aben versloeg. Aben kwam zo tot twee winstpar tijen. Hij werd echter goed gesteund door de invallers Wim de Raay en Wim de Winter, waarvan vooral de eerst goed op dreef weas en twee partijen op zijn naam kreeg. De Winter voegde er nog een winst punt bij zodat Noad, nu sterker spe lend dan indertijd in de Beurs, bü het dubbelspel een 4—5 voorsprong had. De Rotterdammers waren ech ter niet van plan zich bij een neder laag neer te leggen en hebben zich duchtig geweerd in het dubbelspel, dat door hen dan ook in drie games is gewonnen. Uitslag: 55, Persoonlijke uitslagen Van der LugtAben 219, 2116; tegen De Raay 21—14, 21—17; tegen De Win ter 21—12; 219. Maliepaard—Aben. 18—21, 21—13, 20—22; tegen De Raay 15—21, 19—21; tegen De Winter 1521, 1621. VerweyAben 3721, 19—21; tegen De Raay 20—22, 32—21; Raay 21—19, 14—21, 21—15. Een 6-jarig broertje vond het kind een paar minuten later in het water. Dokter P. van der Kuy paste nog kunstmatige ademhaling toe, maar het mocht niet baten. ROTTERDAMS TONEEL heeft dit f plantjes en Sacco van der Made, die weekend de eerste voorstellingen een heel wijsgerige deurwaarder 1 gegeven van Wie het eerst! uitbeeldde. Martin Schellekens en lacht een zwaar tegen de j Peter Aryans hielden rich bezig met 1 klucht aanleunend blijspelletje van het sjouwen van meubelen. De toi- I de Engelsman Lionel Hale. Toneel- letten en hoeden der dames waren I vermaak, dat de weg van de minstedernier cri, het decor van Hep van. weerstand volgt, maar waarschijnlijk Delft deed sterk aan een toonkamer wel op een flinke categorie liefheb- i van een meubelpaleis denken. jTu Hermes-DVS na de aan de gang zijnde competitie het hoofdveld aan de Damlaan moet verlaten, wordt er al druk gewerkt om het hoafd-veld van deze club in het Sportpark Harga gereed te maken voor het ontvan gen van de grote aantallen bezoekers. Zo was zaterdag weer een groot aantal Hermes-leden bezig met het aanleggen van de betonnen vloer van de staan-trib une. Er komen drie van dergelijke tribunes en een daaraan, 56 bü 8 meter groot, zal reeds begin april pereed zijn. Het werk wordt overigens met eigen krachten uerrieftt. De foto geeft een beeld non de enthousiasten aan de arbeid. Te bevragen bij de vinders: 1 p. beige glacé dameshandschoe nen, Molenaar. St. Liduinastraat 35; 1 p. herenhandschoenen half wol, half leder, Speksnijder, Leibnitz- straat 19 a: wollen handschoen (r.), J. Groot, Huijsmansstraat 24 a; sier- schild met wieldop van auto, Theïje- ma, uys Ballotsingel 37 a; pomp voor motorrijwiel, H. Groenendaal, Johan de Witsingel 247; 1 p. zwarte jon gensschoenen, P. v. Holst, S. van Houtenlaan 59; shawl, M. v. Balle gooien, Seringenhof 12. Kethel; ge streept jongensjasje, Vijfwinkel, Pa rallelweg 114; balletschoentje (r.), N. Bos, Leibnitzstraat 12 a; gele shawl, J. Hijman, Prof. Treublaan 23; armband, C. Vollebregt, Marco nistraat 55 b; gouden ringetje, G. Groeneweg, Ridderkerksestraat 53 a; gouden ring, v. Leeuwen, Broersvest 58; damespolshorloge, K. v. d. Ree, Nw. Mathenesserstraat 90 a; bedrag aan geld, A. Verweij, Nic. Beets- straat 41 b; herenpolshorloge, W. Verwijs, Nw. Maasstraat 95 a; bedrag aan geld, M. Schuurmans, Heen- vlietsestraat 35/4: bruin lederen por tefeuille, B, Kootje, Rubenslaan 6 a; jonge herdershond met gele hals band, Marinus, Hoekersingel 59, Rot terdam: bruin-zwart hondje, G. W. Dorsman, Pr. Fred. Hendrikstraat 26 b; huissleutel, W. v. Oudenaren, Prof. Kamerlingh Onneslaan 104 a; ring met sleutels, P. de Regt, Oud_ dorpsestraat 27 b; vulpen, R. v. Bu ren, Veenlantstraat 20; vulpen, K. Holierhoek, Polderweg 94; ring met sleutels, H. Krocnen, Prof. Kamer lingh Onneslaan 117 b; ring met sleutels, C. Oorschot, Parellelweg 190; etui met inhoud, A. W. v. d. Poel. Wattstraat 35 b; vulpen, K. de Heer, Seringenhof 4; plastic zakje inhoudende kapperklemmen. G. v. Walsum, Marconistraat 43 a; stalen pennen van kampeertent, politiepost Kethel. De 80-jarige mejuffrouw M. P. B. S„ uit Vlaardingen is gistermiddag op de weg naar het sportpark Harga gestruikeld, waardoor zij een ernsti ge wond aan het linkerbeen opliep. De G.G. en G.D. heeft haar naar het Algemeen Ziekenhuis in Vlaardin gen gebracht, waar zij is behandeld. ber kan rekenen. Behoort men daar niet toe, dan valt er weinig te lachen om dit stuk, dat humor met een zeer kleine h bedrijft. De oorspronkelijke titel: Gilt and gingerbread, slaat op de Engelse uit drukking: The gilfc is off the ginger bread, het aardige (nieuwe) is er af, een ei zonder zout. Gilt and ginger bread betekent dus zoveel als „het el èn het zout". Maar geen van beide is te vinden in het rnaakwerkje van Hale, die zich veelvuldig heeft be diend van grapjes en situaties, waar mee revuekomieken hun publiek proberen bezig te houden. Het stuk mist zowel substantie als pit, en ori ginaliteit is ook al niet de sterkste zijde van de schrijver. Hale confronteert ons met een ma kelaar in effecten, die zijn gehele vermogen heeft verloren tengevolge van een speculatieve aankoop van zogenaamd uraniumhoudende grond in Patagonïë, die in feite geen. Gei- ger-teller in beweging vermag te krijgen. Het nieuws van deze catastrofe be reikt hem juist op de dag, die zijn aan luxe gewend vrouwtje heeft uit gekozen ora zich een Bcntley-limou- sine cadeau te doen. Deze echtgenote wordt bovendien hardnekkig achter volgd door een hartstochtelijke zon derling, eveneens makelaar, die haar al bij de eerste ontmoeting de meest drieste en vergaande voorstellen doet. Een lichtzinnige vriendin, een vegeterende vader en een Italiaans dienstmeisje, dat geen woord Engels verstaat, completeren deze komische ploeg. Met Engelse humor hebben de ver wikkelingen en misverstanden, die uit de ontmoetingen tussen deze figu ren resulteren, maar heel weinig te maken. Hetgeen voor de spelers geen bezwaar bleek om zich onder regie van Pim Dikkers met animo op hun rollen en rolletjes te werpen. Dikkers zelf speelde de geruïneerde makelaar, die zijn verlies met spor tieve berusting neemt en tenslotte met een gerafffineerde bluf-stunt op zijn „rivaal", de vreemde vriend van zijn vrouw, weet af te wentelen. An- dré van den Heuvel maakte een hy- per-c<7rect type van deze hyper-in correcte figuur, hetgeen wel verma kelijke effecten opleverde. Enny Meunier vertolkte de vrouw des hui zes op de charmante manier die haar spel immer kenmerkt, Trins Snijders was een druk gesticulerend en niets begrijpend Italiaans dienstmeisje, Ann Hasekamp speelde als de vriendin de zoveelste vamp in haar carrière en Adolf Rijkens was de be minnelijke oude heer. Aardige bijdragen leverden John Danting in de gedaante van. 'n schut terige geoloog, die bezeten is van Het publiek, dat de première za terdag in de Rotterdamse Schouw burg bijwoonde, bleek Gilt and gingerbread in een vertaling van Al fred Pleiter goed te bevallen. H. F. REEDIJK Met droefheid geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heenge gaan onze lieve moeder, behuwd, en grootmoeder, behuwd zuster en tante YTJE VISSER sinds 29 januari j.I. weduwe van Johannes van Bommel in de ouderdom van 82 j, Rotterdam, 39 maart 1960, Zweedsestraat 97 a Rotterdam: Th. van Bommel J. M. van Bommel Vlaardingen; J. van Bommel E, A. van Bommel- Kieboom Schiedam: G, M. v. d. Kraan van Bommel M. C., v d. Kraan en kleinkinderen Condoleantïeadres: Zweedsestraat 97 a De bijzetting In het fa miliegraf zal plaats heb ben woensdag 23 maart te 1.30 uur op de al gemene begraafplaats te Schiedam. Vertrek vanaf het sterfhuis te 12.45 uur n.m. GEVRAAGD een Uitsluitend winkelwerk Hoog loon. A- RUYGROK Jac. Gerritstraat 10, Delft, Telefoon 26017. Permanent wave Permanent: Dames, voor een goede permanent en prettige bediening: kapsalon J. de Ruiter, Lange Kerkstraat 13. Permanent vanaf 8.com pleet Telefoon 668 33.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1960 | | pagina 1