DE JAGER HL C. van Driel gehuldigd bij Schied. Cartonnagefabriek AUSTIN de chocolademelk heet nu (weer) Veel draagbaars elke voor vrouw Bouwnijverheid wordt bij de jengd ingeleid ..ilerfstglorie wordt zeer grote expositie Orgelbespeling door Jacq. P. Bekkers iw erker van I eerste uur ■r Wederom een 40-jarig jubileum - Verkeerscursus voor bromfietser Burgerlijke Stand MET EXPOSITIE EN LEZINGEN Buitenboordmotor gestolen Wie heeft iets verloren Guillaume zet door Laatste binnententoonstelling EERSTE CO-OP MODESHOW Balfet-film draait in Monopole &m&f4 K fü b Bedrijfs-klaverjas begint maandag IN GROTE KERK r? m MOL JANSEN Wal denkt van een CENTRIFUGE in dit regenweer? GTB bestaat dertig jaar Duits-Nederlandse legermanoeuvres zijn begonnen EJ.A. in de Grote kerk Winterdienst Kolpa-bad SCHIEDAM DANSSCHOOL 0. SGHILPERQ0RD Heden inschrijving n.we danslessen Philips Televisie DE SCHIEDAMSE MEUBELBEUBS Koeriersters ponderdag 8 september I960 'Jpv '"VOp Schiedaxnsche Cartonnage Fabriek* zelf ook juist veertig jaar "owL geworden, worden aan de lo pende band jubilea gevierd. Want de „mannen van het eerste uur" 2yn bet bedrijf, dat zo onaanzienlijk in ■frfn pand aan de Lange Haven is ge start, trouw gebleven lot het nu Is •^uitgebloeid tot een groot en modern bedrijf, dat Schiedams naam uit draagt tot over de landsgrenzen. ^Glste^Wdag dan Is er weer een 'jubilaris gehuldigd in de ruime luch- kantine van de S.C.F. Ditmaal stond de heer A. C. van Driel, de be- 'dröfslelder, letterlijk ln de bloeme tjes en 10 de belangstelling van de 'te "de kantine bijeengekomen di rectieleden, afdelings-chefs. kantoor personeel en de oud-gedienden in het bedrijf. ;*?'De heer Van Driel heeft als zes- tien-jarige jongeman zijn intrede in bet. pas opgerichte bedrijf gedaan en hti was ook de eerste bedrijfs leider. „Niemand zou het hem kwa lijk genomen hebben wanneer hij meteen het zinkende schip (want daarmee was aanvankelijk het be drijf te vergelijken) had verlaten, maar instede daarvan heeft hij hard geploeterd om het drijvende te hou den". Zo verklaarde directeur T. N. M. Jansen in zijn huldigingsrede tot de jubilaris en mevrouw Van Driel. die vergezeld waren van hun kinde ren en ouders. Bü het tot bloei brengen van het bedrijf heeft de he.r Van Driel niet alleen leiding gegeven, maar heeft zelf ook hard meegewerkt aan perso- neelsstaten en kostprys-berekenln- gen. Htf was het die in 1931 aan drong op de aanschaf van machines voor het vervaardigen van sigaret ten-doosjes; niemand zag er iets is, maar na Is het de grootste afdeling van de S.C.F. „U kunt nu met vol doening terugzien op Uw levens werk", verklaarde de heer Jansen, die namens de directie een televisie toestel aanbood, „zó nieuw, dat deze er nog niet is". De heer C. Elderkamp, sprekende namens de chefs, wees op het grote verschil in werken tussen 1920 en 1960 en'hjj had kennelijk grote be wondering voor de technische vaar digheid van de Heer Van Driel, die kans had gezien uit onderdelen van een fiets een zeer bruikbare machine te vervaardigen. De heer W. van Merwijk bood, met een hartelijk woord, namens het gehele personeel een vorstelijk geschenk aan, een cas sette tafelzilver, dat flonkerend op het podium stond tentoongesteld. Ook mevrouw C. Mout-Kruinis sprak een kort woord van waardering na mens het kantoorpersoneel. Namens het departement Schie dam, van de Ned. Maatschappij voor Nijverheid en Handel bood de heer L. de Roos de ere-penning met het getuigschrift van de Maatschappij aan; maar daar de heer Van Driel al eerder een penning had ontvan gen werd bet nu de grote gouden penning. Overigens feliciteerde de heer De Roos directerur Jansen met de goede keus van zijn medewer kers, Aan de andere kant is het prettig werken in een bedrijf dat zo'n grote expansie-kracht heeft. Na deze huldiging in de beperkte kring van het eigen personeel, volg- t Advertentie i.AJ.l PIETERSE N J SCHIEDAM Personenwagens v.a. 4.990.- - Bedrijfswagens van 250 kg-12 ton Op elke Austin wordt 1 jaar garantie gegeven, ongeacht het aantal km. - Nw, Mathenesserstraat 79 Tel. 010-64880 De afdeling Schiedam van het Ver bond voor Veilig Verkeer zal in sa menwerking met de gemeentepolitie bij voldoende deelneming, een ver- keerscursus organiseren. De cursus zal worden gehouden op dinsdag avonden van 8 tot 10 uur en bestaat uit vier lessen. Aan het eind van de cursus wordt een schriftelijk examen afgelegd, waarna aan de geslaagden een diploma wordt uitgereikt. De kosten van deze cursus bedra gen in totaal 3,50, in welk bedrag het lesmateriaal is begrepen. Aan melding kan geschieden bij het hoofdbureau van politie. Lange Nieuwstraat 55 en sluit op 30 sep tember. Geboren: Petrus. z.v. F.H. Ter hoeve en A.M. Storm; Sietse, z.v. J. -,v Buisman en Th. J. Kuiters; Rene, z-v. E. A. H. Capitain en A. J. v^n der Linden; Renatus I.J„ z.v. A. J. - Fransen en M.J. Olsthoorn; Petra C., d.v. j. L. Koppeschaar en A. M. Huiskens; Lxdwïna M-. d.v. A.L.J. Groenendaal en E. M.H. Foist; Dia na, d. v. Tff. P. Gast en H. Bentem; Johanna M.G., d.v. H,J. Kinnegir.g en W. van Leeuwen; Cornelia Ch., d.v. B.J. Kosterman en P.A.C. "Wennekes; Alfred R., 2-v. W. van Dop enC-H. Zaal: Wilhelmina A. C„ d.v. A. Kruithof en A. van Pelt; Frederik W.. z. v. F. Ch. "Wonink en H.M.H. Gaertman. Overleden: J.J. Koens, 84 jaar; F.E. Groeneveld, 4 dagen; P. van der Most, 58 jaar; H. Noijons, 30 jaar. de een receptie, waarbij de heer en mevrouw Van Driel zeer vele han den kregen te drukken van -al die vrienden en relaties, die hun op deze heuglijke dag kwamen geluk wensen. Jubilaris A. C. fan Driel (links) veertig jaar bij de Schied. Carton- nage-fabriek werd gefeliciteerd door zijn directeur, de heer T. N. M. lansen, die zelf twee weken ge huldigd werd bij zijn jubileum. Leerlingen uit de zesde klassen van 41 Schiedamse lagere scholen zullen van 12 t/m 29 september klas- ga wij 3 gedurende een uur deelne men aan de beroep en voor lichting van de Stichting Vakopleiding Bouw bedrijf, die gehouden wordt in het gebouw voor Christelijk Sociale Be langen. De voorlichting is in het le ven geroepen om meer begrip te kweken voor de bouwnijverheid. De exposities en de lezingen hebben dus niet de strekking om te trachten arbeidskrachten aan te trekken, hoe wel de stichting wel gaarne ziet dat de bouwnijverheid meer belangstel ling bü de jeugd zal gaan onder vinden. Deze belangrijke tak van indus trie telt vele beroepen en het is mo menteel zo dat het werk niet ten volle kan worden ontplooid omdat er arbeidskrachten te kort zijn. Het bouwbedrijf is volgens de propa gandisten een mooi bedrijf, dat aan hoofd- en handarbeiders ruim em plooi kan bieden. De komende ex positie zal de jeugd doen zien met welke gereedschappen, materialen, machines er wordt gewerkt en welke opleiding nodig is. De Stichting Vakopleiding Bouw bedrijf heeft haar tentoonstellingen al met succes in vele plaatsen van het land gehouden. De onderwijsin specties steunen deze vorm van be- roepenvoorllchting. Er is dikwijls voor de kennismaking een wantrou wen te speuren by de onderwijs krachten omdat men meent dat de kinderen, die opgeleid worden voor het middelbaar- en het hoger onder wijs met iu aanmerking behoeven te komen voor de kennismaking met deze instelling. Later blijkt dat het wanbegrip bij onderwijskrachten en leerlingen is uit de weg geruimd om dat men kennis heeft gemaakt met een materie, die voor velen een on gekend en uitgebreid terrein kan zijn. Ook worden de exposities voor volwassenen gehouden. De Stichting is dikwijls vertegenwoordigd op de Jaarbeurs en andere bijeenkomsten. Deze propaganda wordt gemaakt om dat men meent dat het bouwbedrijf De heer C. v. L. deed aangifte van de diefstal van een buitenboord motor uit zijn plezierjacht Rini, dat in de Schie ter hoogte van de VAM is gemeerd. Het is een twee cylin- dermotor van iy% pk-, ter waarde van 750,—. Het hangslot waarmee de motor aan de boot wordt vastge legd was verbroken evenals de ben zineleiding. Te bevragen aan het hoofdbureau van politie te Schiedam tussen. 9™ 12,30 uur en 2—6 uur: Zwarte alpino muts; sigarettenaansteker. Te bevragen bij de vinders: Speel goed-pistool, A. Blom. Aleidastraat 80b; kleine houten stepje, M. B. Wes- seling, Leliestraat 28; gele autoped, D- Hamerslag, Herenpad 14b; hals ketting. wijzenbroek, Ridderkerkse- straat 37b; geldsbedrag, Grashof. Rot- terdamsedijk 405; zilveren armband, v. d.Sluis, Warande 172a; hond CgoudspanieD, Koogjc, Beierlandse- straat 65; wït-bruïne jonge jacht hond J. C. Tinga. Maaskade 105b, Rotterdam; ring met sleutels, v. Se- ters, Aleidastraat 86; balpen, R. Ver- maat, Nieuwsticht midden 1; brom fietssleutel, F. V. d. Stelt, Nwe. Ha ven 285b; ring met sleutels, v. Har- tingsvclöt, Westfrankelandsestraat 6b vulpen, Verheul, Burg. Verkadesin- gel 37, Vlaardingen; plastic dames- jas, C Vermeij, Lekstraat 44; wit schoentje <L>, S. Soomer, Prins Fred. Hendrikstraat 29; wit schoentje (r.ï, v. d. Steen, Galileïstraat 27b; jon gensjas, D. de Rouw, Lange Nieuw straat 163a; regenjas, v. d. Linden, Groenelaan 125b; zwarte paraplu, garage Unique, Burgemeester Knap- pertlaan; rode portemonnee, Beu- mer, Roëllstraat 32 (na 19 uur); boodschappentas, v. Katwijk, Lau rens Costerstraat 17. de waardering niet krijgt die het verdient. Nederlandse economie zou niets zijn zonder het bouwbedrijf. Na het grote succes dat de Schie damse Jazz-sociëtcit Guillaume afge lopen zondag heeft geboekt met de openings-avond van het seizoen, die voor het eerst is gehouden in de nieuwe plaats van samenkomst, n.l. zaal Irene, waarbij ruim 250 jongelui veel plezier hebben gehad aan de vier orkesten en combo's die toen op. traden, staat er voor zondag 11 sep tember weer een mooie bijeenkomst op het programma. Dan zullen op treden de Lazy-River jazzband, het kwartet van P. de Snoey en het trio van Herman Bakker. Ook nu wordt weer verwacht dat gesloten 2al wor den met een slot-„session'" waarbij binnengevallen groepjes hun extra vagante kunnen zullen tonen. (Advertentie LM.) dorstlesseo.de melkchocola In de serie van bijzondere films wordt vanavond in het Monopole- thcatcr vertoond „Hoffmann's Ver tellingen", een film naar Offenbaehs opera vervaardigd door het Britse koppel Powell en Pressburger, ma kers van de vermaarde ballet-film „Red shoes". Offenbaehs opera is in ballettaal overgebracht en de gehele film Is een weergave van ballet. Bijzonder modieus teas de grijze mohair mantel met visgraatmotief, waarbij een xniurrode pothoed werd gedragen. De co-op modeshow, die gister- avond in de grote zaal van gebouw Irene aan de Nieuwe Haven werd gelanceerd, had meer weg van een feestavond, dan vai een avond, waar uitsluitend de nieuwe wintermodel- len werden getoond. De leden en be langstellenden, werden direct b|J bin nenkomst getroffen door de vrolijke met bloemen versierde zaal en door de onderhoudende pianomuziek van Albert de Booy. Het bestuur van de Coöperatieve Verbrui ksveroniging „Door Een dracht Sterker", heeft voor de eer ste maal in Schiedam een mode show georganiseerd en deze „pre mière" kreeg bijzondere luister door het optreden van „De Spelbrekers", die hun bij de vele aanwezigen wel heel populaire liedjes lieten horen. Wat de show zelf betreft: Al onze waardering voor de drie dames-man nequins en de drie heren, die met veel toewijding hun nieuwe taak hebben volbracht. Deze groep man nequins was nl. gevormd uit het personeel van de Co-op; de leiding berustte bij de heer Scholte die te vens de modellen toelichtte. De show wordt ook vanavond en morgen om 8 uur gehouden. De Co-op heeft met deze mode show bewezen, dat haar leden zich een voortreffelijke en modieuze wïn- tergarderobe kunnen aanschaffen. Er werden pyama's, dusters, ochtend jassen, sportieve jumpers en rokken, maar ook geklede japonnen en roy ale mantels getoond. Tot veler vol doening viel het accent nu eens niet op het hyper-slanke jonge meisje, maar op de grotere maten. Ook de vrouw, die maat 4B of 50 draagt, kan er immers charmant uit zien, mits zij zich de juiste kleding kiest. De huidige mode is haar daarbij behulpzaam. Zij kan de rechtvallen de losse jumpers, sportieve alsook geklede modellen, best dragen en zij kan deze combineren met tal van elegante rokken in moderne stoffen en dessins. Terienka blijkt een aan genaam materiaal voor japonnen en plooirokken, evenals voor herencos- tuuras, welke laatste de modieuze kleine revers hebben en dikwijls twee splitjes in de rug van het col bert. Jersey handhaaft zijn plaats nog steeds, men kon een smaakvol brons kleurig deux-pièces zien, afgebiesd met effen bruin en gegarneerd met parelmoeren knopen. Bruin, lila en olijfgroen waren veel weerkerende kleuren. De regenmantels, gemaakt van katoenen garbardine, van gent- le-roy, van tweed en van poplin, wa ren merendeels licht van kleur. De meeste modellen waren voorzien van de losse strikceintuur. Bont mag in de komende winter samengaan met sportieve stoffen als tweed en geruite mantelstoffen. Als men de vroegere vooroordelen weet te vergeten, kan men deze combina tie eigenlijk best waarderen. Op de show toonde één der mannequins een kleurige, geruite mantel met een zwarte bontkraag. Elegant was het zevenachtste bont manteltje van tijgerbont, dat echter bedrukte ocelot bleek te zijn. Het optreden van een danspaar was een verrassende vondst. Een drietal ke ren liet het moderne dansen zien en uiteraard elke keer in een ander toi let. Een geanimeerde avond, die, al dus de secretaris van de DES, de heer J. Schiller, stellig zat worden herhaald. (Van een onzer verslaggevers) Dr. S. L. Mansholt, vïce-voorzïtter van de Commissie voor de Europese Economische Gemeenschap, opent op 16 september de negende en laatste binnententoonstelling van de Florta- de. Op deze expositie, die „Herfst- glorie" gedoopt is, zullen nog een maal kwekers uit binnen- en buiten land hun krachten meten. Daar de tentoonstelling „Heelal en aarde" tot het verleden behoort, kunnen de Ahoy' en Energiehallen weer geheel worden gebruikt. Een oppervlakte van 15.000 vierkante me ter staat ter beschikking van de Europese tuinbouwers en bloemen- kwekers, die een grote verscheiden heid van produkten willen tonen. Er komen inzendingen van het „Centraal Bureau van Tuinbouw- veilingen" en de „Bond Westland" Verder nemen Duitse, Belgische cn Deense organisaties aan de tentoon stelling deel. Ook de individuele kwekers laten zich niet onbetuigd. Uit Duitsland, Zwitserland, Canada en Denemarken komen chrysanten, rozen en groene planten. Nederland toont cyclamen, gloriosa, begonia's, bougainvillea's, orchideeën, anjars, gerbera's, groene De Schiedamse Bedrijfs-klaverjas competitie zal ook dit jaar weer wor den gehouden. In de loop der jaren is deze competitie zeer populair gewor den en daarom zullen ook dit jaar een groot aantal klaverjasclubs, deel uitmakende van diverse personeels verenigingen, in de competitie uit komen, die maandag-avond gaat be ginnen met wedstrijden m de kan tine van de N.V. Metaalbuizenfa- brxek Excelsior aan de Buitenhaven weg. Er bestaat alsnog gelegenheid zich. aan te melden bü het secretari aat van S.B.K.C., Jacob van Lennep- straat 30. DE organist Jacq. P. Bekkers had voor zijn concert, dat hij woens dagavond met de altist Kees Hoving in de Groie Kerk gaf, een program ma samengesteld, voornamelijk be staande uit bekende barokwerken. Hij opende de avond met „Wie schön leuchtet der Morgenstern" van Pachelbel en voerde verder nog Bachs Praeludium et Fuga in e kit en het Concerto X van Handel uit. In deze composities toonde hij over een uitstekend begrip voor de barok muziek te beschikken, want tempi en registratie .wist Bekkers zeer goed te treffen. Daarbij dient dan ook nog de technische kwaliteiten van zijn spel te worden vermeld, daar ook deze bij voortduring op een zeer goed peil stonden. Slechts één werk dat kennelijk als slotstuk gold, was van latere tijd, te weten „Passacaglia, Koraal en Fu ga over: Wie maar de goede God laat zorgen" van Cornelis de Wolf. Een compositie intussen van een uit stekend gehalte, want met alleen bleken vorm en inhoud zeer even wichtig te zijn, doch ook de harmo niek, ofschoon beheerst door de Duit se laat-romantiek, verried niette min een persoonlijke inventieve kracht. Bovendien is het muziek, waarin de organist veel instrumen tale brillantie kan vinden, en daar van maakte Bekkers een dankbaar en welluidend gebruik. Kees Hoving's spel was'nogal aan de wisselende kant. De altist had goede momenten, momenten waar in hij een warme toon aan zijn alt wist te ontlokken, maar in het bij zonder op de lage snaren klonken (Advertentie LM.) e.lr;Q LANGE KERKSTRAAT 66 t Grote sortering vanaf 159. TELEFOON 6 85 70 Apothekers-nachtdienst: Apotheek Gouka en Co., Groenelaan 127. Bellen bU ongeval: G.G. en GD. Tulnlaan 80, telefoon 69290. Politie-alarmnummer 64666. Gemeentelijke Openbare Leeszaal e» Bibliotheek, Lange Haven, ge opend maandag van 19 tot 20.30 uur dinsdag van 930 tot 1630 en van 19 tot 2030 uur, woens dag van 930 tot 16.30 uur, don derdag van 9.30 tot 1230 uur, vrijdag van 9.30 tot 16.30 en van 19 tot 20.30 uur, zaterdag van 9.30 tot 16.30 uur. 's Zondags ge sloten. R.-K. Leeszaal en Bibliotheek, Dam geopend maandag 7-9 uur; dins dag 10-12 uur, 2-5 en 7-9 uur; woensdag 2-5 en 7-9 uur; don derdag 10-12 uur; vrijdag 2-5 en 7-9 uur; zaterdag 10-12 en 2-5 uur. Sted. Museum. Tentoonstellingen: .Kinderdroom" en „Parijs". BIOSCOPEN Passage, 2 en 8.15 uur: „Faja Lobbi". Monopole, 2, 7 en 930 uur; „Hoff mann's vertellingen". DIVERSEN Irene, 8 uur: Coöp. DE.S, Mode show. Liberty, 730 uur: De Verzamelaar. Ruilbeurs. De Schiedamse voetbalvereniging G.T.B., opgericht op 12 juli 1930, her denkt het dertig-jarig bestaan van de vereniging met een feestavond op zaterdag 17 september in Arcade, Onder leiding van Willy Vervoort komt een gezelschap bekende arties ten hèt programma verzorgen. Popeyus demonstreert bij De Poorters De oud-Katholieke manneaverenï- ging „De Poorters", die o.a. het bil jartspel beoefenen, had gisteravond een belangrijke gast De Europese kampioen, de heer Popeyus, gaf er een demonstratie. Het was werkelijk fantastisch wat deze speler met de ballen'deed. Vooral in zijn geliefde drie-ban den-spel toonde hij zich 'n meester. Hij besloot zijn demonstra tie met enkele fraaie fantasie-stoten. en bonte planten, dwergzonnebloe- men en tenslotte natuurlijk alle soorten variëteiten chrysanten, de herfstbloemen bij uitnemendheid. Een grote internationale jury zal alle tentoongestelde produkten be oordelen. Verwacht mag worden, dat vele buitenlandse kwekers deze expositie zullen bezoeken, omdat van 12 tot en met 20 september in Rotterdam het twaalfde tuinbouwcongres plaats vindt van de Association Internatio nale des Producteurs de l'Horticul- ture, de internationale organisatie van beroepstuinbouwers. Architect van de tentoonstelling is de heer J. Vogel, die ook reeds de rozen- en lathyrus-tentoonstelling arrangeerde. De expositie duurt tot 25 septem ber, wanneer de Floriade haar poor ten sluit. Op de negen binnenten- toonstellingen zullen in totaal ruim driehonderd inzenders uit achttien landen hebben geëxposeerd. LGNEBURG Woensdag zijn op de Lüneburgerheide nabij de plek waar veldmaarschalk Montgomery in 1945 de overgave aanvaarde van de Duitse troepen in Noord-Europa, ge zamenlijke Duits-Nederlandse ma noeuvres begonnen. Circa 1200 Nederlandse en 800 Duit se soldaten nemen deel aan deze tweedaagse tankoefeningen die onder bevel staan van de Duitse generaal Christian Muller, VLAARDINGEN De Evangelische Jeugd Actie be gint het winterseizoen met een mee ting in de Grote Kerk op zondag 11 september. De spreker is ds. G. Aal- bersberg, gereformeerd predikant die zal spreken over het onderwerp „Hou je vast". Voorts zullen medewerken, het E.JA.-koor en de organist Gijs de Graaf. In deze dienst zal veel worden gezongen. De meeting begint om 8 uur, deuren open te 730 uur '5 avonds. veelal de snelle passages zowel in de sonate van Telemann als in die van Handel onzuiver en ritmisch ondui delijk. Ook de vertolking van de Suite in c van Bach toonde deze instru mentaal- technische negativa. Uit Ho ving's speeltrant bleek tenslotte dui delijk. dat hij veel meer aandacht aan de intonatie en vingertechniek zal moeten gaan schenken. De ogen blikken waarin men een talentvol en goed verzorgd spel_ te horen kreeg, waren nog te weinig talrijk, om dit optreden een boeiend deel van de avond te doen zijn. H. van Bom Met ingang van 11 september wordt in het Kolpabad de winterdienst weer ingevoerd. Het buiten-bassin zal dan weer gesloten zijn en voor het publiek zal het bad op zondagen ge opend zijn van 's morgens tien uur tot 's middags 1 uur. Van de bedrijfsleiding vernemen wij, dat in de laatste maanden een grote hoeveelheid badgoed werd ge vonden. Zij die iets verloren hebben in het Kolpabad kunnen dat dezo maand terughalen, echter alleen in de ochtenduren. WALVISSTRAAT Telefoon 6 62 65 hoek Vismarkt Schiedam DE NIEUWE F1RATO MODELLEN nu reeds v.a. 6.— PER WEEK BIJ: -BroersveliflOÏ Schiedam Telef. 69703 U kijkt U vergelijkt U koopt bij LANGE HAVEN 95 Schiedam, tel. 6 86 IX Personeel Gevraagd flink dzgmeisje, eventueel van 8—5 u. Hoog Joon. Mevr. Borst, Nassau Dillenburgstraat 17, Schie dam. Permanent wave Permanent. Dames voor een - goede permanent en prettige bediening: kapsalon" J. de Ruiter, Lange Kerkstraat 13. Permanent vanaf 8.— com pleet. Telefoon 668 33, Fotografie Roll LI mj vergeten T Auto maat staat voor u klaar Alia soorten films. Foto K, van Vuuren, Hoogstraat 106. Diversen Vermager zonder dieet met Gracial, 50 dragees 138. Bij apotheek en drogist Te koop aangeboden Slaapkamers 307. com pleet. Mooie stalen slaapka mers kunt u zien op de 3e verdieping. Plate. Gr. Markt 19—21, Schiedam. Naar school met een goede vulpen, reeds vanaf 3.95, met gouden pen en garantie bij Boek. en Kantoorboek handel Modem, .Boerhaave- laan 124, tel. 68415. Alles voor de school. Agenda's, cahiers (bij 10 st. 1 cadeau). Ball pennen, kleur potloden, linialen, driehoe ken, passers, kaftpapier enz. Bij boek- en kantoorboek handel Modern, Boerhaave- laan 124, tel. 684 15.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1960 | | pagina 2