„Kwaliteitsbakkerij" Coöp. DES heeft nieuw magazijn (S 171° m Storm blaast muur afbraakpand omver Uit de eerste divisie Schoonheids fout werd hersteld sensationeel Zaal- èn veld- liandbal Twee leden van het R.Ph.O. solisten in Mozart Strijd rond de korven Een schatkist voor U..... lie In eigen kring officieel geopend KOLENKITTEN ZEEMAN Laselub Schiedam Kerst-actie van Leger des Heils Neon-reclame vernield Huldigingsavond van A.B.C. Bromfietsster reed een hond aan Overreden scholier overleden vlaardingen schieciam WALDO-TAXI 6.46.50 (3 lijnen) Leerlingen- uitvoering Tentoonstelling van Stadhuisplan Volle winst voor Juliana-teams Toonkunstconcert in Passage Cabare t-f ilmavond van C.J.V. Burgerlijke Stand KREUGER Heracles bij, SVV Hermes naar EDO Guillaume-avond TQCHTBAND ZEEMAN Vrijdag 18 november 1960 ■fles Toen een jaar of vijf geleden de brood-bakkerij van de Coöp. Ver- lrnUt5verenJging „Door Eendracht Sterker" te Schiedam gemoderni seerd werd cn zoveel als doenlijk was gemechaniseerd en geautomatiseerd, bleef er bil die grote vernieu wing toch één „schoonheidsfoutje" over: het broodmagazijn. Er was loec nog geen mogelijkheid 0m ook die afdeling te wijzigen en aan te passen Ban de moderne eisen. Deze „font" is nu echter hersteld. Maan dagmorgen a.s. om 8 uur zullen de broodbezorgers van de Coop. DES hou karretjes een gloed-nieuw, nog (Advertentie (.JU.) 2.45-3.50-5.65-7.50 BROERS VEST 52 - Tel. 6 73 84 De Laselub Schiedam houdt op woensdag 23 november weer een filmavond in het Gebouw voor Christelijke Sociale Belangen. Eerst 2uUert drie interessante films wor den vertoond, waarna door do heren Van Oekel en De Smit een „hersen gymnastiek" wordt gehouden. j naar verf ruikend uitdeellokaal kun- j nen binnenrijden om daar aan één van de twintig aanwezige loketten (elke bezorger een eigen loket) van I het broodmagazijn het versgebakken brood ln ontvangst te nemen. Nu js het 's morgens om acht uur geen best tijdstip voor een plechtige opening: daarom heeft de officiële in gebruikneming van het nieuwe broodmagazijn gisteravond plaatsge had tijdens een kleine bijeenkomst van bestuursleden en personeel van □e bakkerij plus al diegenen die er iets mee te maken hebben. Jam mer, dat een belangrijk man door ziekte verhinderd was om aanwezig te zijn, n.L chef-bakker C. Nordberg, notabenc de man die zo'n belangrijk deel in het voorbereidende werk tot de vernieuwing heeft gehad. Voorzitter A. M. v. d. Wel heeft vol trots de aanwezigen het nieu we broodmagazijn getoond en de totstandkoming daarvan gereleveerd. Hoe na de vernieuwing van de brood bakkerij het toch als een gemis werd gevoeld dat het magazijn daarbij achterbleef. Het brood werd uitge deeld en in de karretjes geladen in een onoverdekt binnenplaatsje, dat verscholen lag achter een winkeltje en een paar huisjes in de Kethel- straat. Daardoor kwam de eindbe- handeüng van het brood niet tot z'n recht en daar de Coop. DES streeft naar een zo goed mogelijk product, waarbij het maken van winst niet op de voorgrond staat, werd naar een oplossing gezocht. Daarom zijn enige maanden geleden het winkel tje en de huizen afgebroken en het aannemingsbedrijf Bergkotte en Dickhoff konden op ontwerp van het architectenbureau Bokkers en Kley, en geadiveerd door de heer Hidding, chef van de bakkerij-deskundige dienst van Co-op Nederland, aan de slag. Het resultaat was gisteren te bewonderen. heer C. Tettelaar zwaait hier als magazijn-chef de scepter. „Heeft de Coop. DES nog meer vemieuwings-plannen op het pro gramma?", vroegen we de heer Van der Wel. „Jazeker, de „super-markt" die in de in aanbouw zijnde winkel galerij aan de Mgr. Nolenslaan wordt ingericht", was 't prompte bescheid. Het Leger des Heils in Schiedam bereidt zich weer voor op de jaar lijkse Kerst-actie. Het doel is daarbij om de zieken, do bejaarden en de minder-bedeelden weer een vreugdig Kerstfeest te bezorgen bij het Leger. Maar daarbij zal, ter bestrijding van de kosten, weer een beroep gedaan worden op de burgerij. Vanaf maandag komen de Heils soldaten langs de deuren met inte kenlijsten en collecte-bussen cn daarbij een beroep doen op de milde steun, opdat straks in de donkere dagen voor Kerst weer wat vreugde gebracht kan worden in menig huis en hart. Desgewenst kan ook gestort wor den op het gironummer 221519 ten name van het Leger des Heils te Schiedam. (Advertentie LM.) De originele "Scotiy-coots", VOOR MEISJES EN JONGENS, ideaal voor het gure Nederland- je klimaat. Prachtige, sterke wol len stof met" moderne schaduwruit in acht verschillende kleurcombi naties. Coat en capuchon geheel met behaaglijk ïm. lamsvacht ge voerd. Door-en-door luxe, solide afwerking. Advertentie I.M.) (Advertentie LM.) De Alg. Bedrijfsgroepen Centrale van het NW belegt vanavond in het Volksgebouw een bijeenkomst, waar bij twaalf leden gehuldigd zullen, worden wegens een 40- of 25-jarig lidmaatschap van de vakbeweging. De jubilarissen zullen worden toe gesproken door de heer S. Ooster huls, waarna Jan de Troye iets zal vertellen over zijn werk als radio reporter. De aanvang is gesteld op 8 uur. (Advertentie LM.) 50*000 [gulden Nooit had onze mkoper zich kunnen indenken dat deze flanel len Nodrondamesblouses van 9.75 nog eens zouden worden aangeboden voor nog géén vijf gulden. Maar in deze 50.000 gulden actie speelt de normale prijs geen rol. Neen, het gaat juist om duidelijk verlaagde prijzen die geen twijfel overlaten. En daarom koopt U Zaterdag deze flanellen No-iron (dus niet strijken) damesblouses met 3L mouw van 9.75 voor nog géén vijf gulden. Zaterdagmorgen om 9 uur begint de verkoop van deze moderne flanellen No-tron damesblouses in vele ruitdessins en in diverse kleurstellingen. in de maten 3&-4042-44- <6-48 Kwaliteit De heer Van der Wel kon ook nog mededelen dat bij de vakwedstrjjd van bakkerijen van de Co-op Ne- derland, die 14 en 15 november in Arnhem zijn gehouden de Coop. DES i het predlcaat „kwaliteitsbakkerij" heeft verworven, een predlcaat dat slechts door twintig van de 170 bak kerijen was verkregen. „Eigenlijk zjjü wij er niet eens verbaasd over," merkte de heer Van der Wei op, want hoewel de bakkerij gemecha niseerd en gedeeltelijk geautomati seerd Is, wordt toch by tal van han delingen de bakkers de gelegenheid gelaten hun vakbekwaamheid te to nen. Aan de heer Hidding was de eer gelaten om als eerste de uitdeelloket ten van het magazijn te openen, wel ke handeling gevolgd werd door de architecten en de aannemers. De bezorgers mochten daarna het voor beeld volgen, waarop zij in de lo ketten naast nieuwe voorschriften ook een gratificatie aantroffen. „Aan jullie de taak om ons brood aan de vrouw te brengen," verklaarde de heer Van der Wel. Een taak die niet zo eenvoudig lijkt als het is. Terwijl het brood verbruik in Nederland daalt, stijgt de omzet van. de Coop. DES-bakkerij. De dagelijkse om- zet is nu 3.500 broden, ongerekend I het „klein-brood" en het gebak, enz. Van de oprichting in 1905 af heeft de Coop. DES een eigen bakkerij ge had. Maar in 1923 werd de bakkerij van Goemans in de Ketheistraat overgenomen en de bakkerij daar heen overgebracht. In de loop der jaren hebben vele vernieuwingen en verbeteringen plaats gehad. Met als laatste dus de bouw van dit nieu we broodmagazijn, dat voorzien is van moderne transportbanden en van een broodsnij- en pak-roachine. De In een ijszaak in de Hoogstraat wierp de Duitse matroos H. L. een bierviltje naar een neon-reelame-ver- lichting, die in de zaak was opgesteld. Een van de glazenbuizen brak, zodat het hele apparaat uitviel. De schade wordt geraamd op 160,—. De politie is er aan te pas moeten komen om de schadevergoeding te regelen. In de Prins Bernhardlaan is gister morgen mevrouw E. E. K.-W. met haar bromfiets tegen een loslopende bruine hond aangereden en gevallen. Zij werd verwond aan schouder en been en de bromfiets liep enige schade op. De politie stelt een onderzoek in naar de eigenaar van die hond. Normale Alleen bij Gebr, Cosier: .1 -3 jaar, alle maten 4-6 jaaroliematen 19,90 7-8 jaar, alle maten 21.90 ROTTERDAM Korte Hoogstraat 11 Meent tih.Goudie- lingel Kstecdr. Lagedijit hk. Domweg West Kruiskade 35 LEIDEN; Haarlemmerstraat 25 De 17-jarige scholier Paul Schotel, die gistermorgen op de B.K.-laan door een vrachtauto Is overreden is in het Gemeente-ziekenhuis aan de opgelo pen verwondingen overleden. (Advertentie l.M.) OFFICIEEL Apothekers-nachtdienst: Apotheek Van Westendorp, Singel 83. Bellen bp ongeval: G.G. en GJD„ Tuinlaan 80, telefoon 6 92 90. Poli tie-alarm nummer 6 46 66. Gemeentelijke Openbare Leeszaal cn Bibliotheek, Lange Haven, ge opend: maandag 19—20.30 uur, dinsdag 9.30—16.30 en 19—20.30 uur, woensdag 9.30—16.30 uur, donderdag 9.3012.30 uur, vrij dag 9.30—16.30 en 19—20.30 uur, zaterdag 9.30—16.30 uur. 's Zon dags gesloten. R.-K. Leeszaal en Bibliotheek, Dam geopend maandag 19—21 uur, woensdag 14—17 en 1921 uur, donderdag 10—12 uur, vrij dag 14—17 en 16—21 uui, zater dag 10—12 en 1417 uur. Stedelijk Museum. Gesloten. BIOSCOPEN Passage, 14 en 20.15 uur: „Martin en Lewis als parachutisten". Monopole, 14 uur: „Comme prima"; 19 en 21.15 uur: „Een stad zoekt zijn moordenaar". DIVERSEN Aula Stedeiyk Museum, 20 uur: uit eenzetting stadhuisplan. Musis Sacrum. 20 uur; personeels vereniging Gemeentewerken. Ca baret. Wijkcentrum Nieuwland, 20 uun Grafische Bond. Vergadering. Beyersbergen, 19.30 uur: DWS. Jeugd- avond. Wijkcentrum Nieuwland, 19.30 uur: DWS, Jeugdavond. Christelijke Belangen (Kethel), 20 uur: bouwcommissie NHG Ke thel. Toneel. De veldhandbal-competitSe heeft door de vele verregende zondagen een achterstand gekregen. Daarom zal tydens de zaalhandhalcompetitie, die zondag jus. begint, het veidhand- bai doorgaan voor die teams die niet in de zaal spelen. Zo zal de tweemaal uitgestelde derby tussen de dames van DWS en Wilton Fyenoord zondag gespeeld worden, met de beste kansen voor het ontvangende DWS. Ook de heren van UVG spelen een derby en wel tegen DWS 2. Beide teams staan ge lijk op de ranglijst, de winnaar van deze derby krijgt aansluiting met leider Vires. Ook bij de dames- junioren een plaatselijke ontmoeting tussen DWS en Wilton. De heren van Wilton spelen thuis tegen ac tief; de ploegen hebben evenveel punten veroverd, het kan dus een spannende strijd worden. Wat het zaal-handbal betreft, star ten de dames van UVG in de 4e klas met een wedstrijd tegen RODA 2, waarbij de groen-witten het niet makkelijk krijgen. In de 7e klas speelt Heren 2 van Wilton tegen het sterke Spartaan; het zal niet mee vallen om te winnen. Dames 2 van DWS heeft echter wel een kans te gen Dynamo 2. My FAIR AGENT Gel. Biersloot 37 Felsf. 0!868;6450 Burg. Knappertlaan 2 Telef. 910-64500 (Advertentie LM.) Maandagavond, 21 november, zal de Muziekschool van drs. Tyn Pan- galila de tweede leerlingen-uitvoe ring geven en wel in het Wijkcen trum Nieuwland; de aanvang is ge steld op 7.30 uur. De tentoonstelling „Een nieuw huis een nieuw hart" in het Ste delijk Museum van de plannen van het nieuwe stadhuis, de nieuwe om geving van het te bouwen stadhuis en de doorbraak Spinhuispad, aan gevuld met historische prenten en luchtfoto's zal van zaterdag 19 no vember I960 af gratis voor het pu bliek toegankelijk zijn. Dagelijks ge opend van 10 tot 17 uur, zondags van 12 tot 17 uur. De tentoonstelling blijft te bezich tigen tot 7 december I960; daarna zui len de maquettes in de aula worden opgesteld. De storm van gisteravond heeft ook in Schiedam nogal wat schade aange richt en moeilijkheden veroorzaakt. Zo is van het voormalige Hofje van Beloii: aan het Spinhuispad, dat de sloper bezig is af te breken, tegen elf uur een stuk muur van vier bij vflf meter omver gewaald. Het puin viel op het Spinhuispad zodat het verkeer naar Nieuwland gestremd werd en tjjdeljjk omgelegd moest wor den. Door de gealarmeerde brandweer oJ.v. de heer Titulacr Is het puin van de straat geruimd. Daar echter meer muren van de oude huisjes langs het Spinhuispad in gevaar verkeerden om te vallen zjjn de mannen van Gemeen tewerken er aan te pas moeten komen om die muren te stutten. Gisteravond heeft het Schie damse concertpubliek de Duit se gastdirigent Fritz Rieger met het Rotterdams Philharmonisch Orkest aan het werk kunnen zien en de klinkende resultaten van diens ge degen studie met deze musici kun nen waarnemer in een interessant en aantrekkelijk programma; het Passagetheater was weer vol en de Schiedammers toonden daar dus weer mee hoezeer ze orkestmuziek op prijs stellen. We kunnen kort zijn over het ope ningsnummer van het programma, het Divertimento voor strijkorkest van Sutermeister, daar we het werk en de vertolking uitvoerig hebben besproken n3ar aanleiding van het concert van woensdag te Rotterdam. Ook hier viel deze compositie een harteüjk applaus ten deel. Daarna volgde Mozarts Symphonie concer tante voor viool, altviool en orkest (door het R. Fh. O. zelden gespeeld) en voor na de pauze had Rieger Beet- hovens Eroica gekozen, de symfonie waarmee hij bij zijn eerste gastdt- rectie van verleden week zoveel ont zag voor zijn dwingend gebaar en weloverwogen visie afdwong. Het orkest, dat thans voor de vijf de maal onder Rieger optrad, bleek alweer vertrouwder roet zijn inten ties en aanwijzingen, en de promp te reacties der musici kwamen dan ook stellig de gespeelde werken al meer ten goede, al kan men dan m deze zaal bepaald van akoestische tegenwerking spreken. Riegers lang- i zame tempo bij de treurmars van Beethovens derde symfonie, dat vo- j rige keer enige bevreemding kon wekken,' bleek thans meer gerecht vaardigd doordat de strijkers ook in piamssimofragmenten duidelijker een eensgezindheid demonstreerden. De grootste attractie van het pro gramma, Mozarts concertante sym fonie, is ons echter in interpretatief opzicht wat tegengevallen. De twee Hongaarse musici uit bet RPh.O. Erz- sebet Horvay, viool en Thomas Lo- rand, altviool, die hierin de soli ver tolkten, bleken in temperament nl. nogal te verschillen. De kordate voortvarendheid van de violiste leid de weieens tot gejaagdheid, terwijl daarentegen Lorand zijn partij te bedachtzaam streek en de snelle pas sages te weinig expressiviteit kon geven. In de snelle delen stuitte men voorts op onderlinge onzuiver heden, die misschien wel te wijten zijn geweest aan niet correct ge stemde instrumenten. De artisticiteit der beide kunstenaars en hun grote solistische ervaring waren echter toch overal te constateren, zodat het publiek toch veel te genieten kreeg in het boeiende werk. In Rieger en het orkest hadden de solisten trou wens ook voortreffelijke partners. Het publiek toonde zich bijzonder ingenomen met de uitvoering, en het feit dat enkele jaren geleden het zelfde werk te Schiedam door het Brabants Orkest werd gespeeld heeft stellig voor velen d e h ern ieu wde ken- nïsmaking des te waardevoller ge maakt. S, NIEBOER Aan de Kerkweg in Kethel is om streeks elf uur een boom door de storm ontworteld en over de weg ge vallen. De RET-bus van lijn 40 kon niet meer passeren en de chauffeur heeft met behulp van enkele andere personen de boom „het was maar een kleintje" langs dc weg gelegd, waarop de bus weer verder kon, zij het dan ook met aanzienlijke vertraging. In het pand Lange Kerkstraat 179, waar de NV Judon is gevestigd is een deel van de dakbedekking wegge waaid, zodat de wind en de regen vrij spel kregen in het kantoor van de NV. Een nachtwaker van de E.S.B. was de eerste die het merkte en hij maakte er melding van, zodat maatregelen genomen konden worden om het gat in het dak te dichten. De Federatie van de Schiedamse C.J.V. houdt zaterdag, 19 november, een. cabaret-filmavond iti het ge bouw Voor Chr. Soc. Belangen. Het cabaretprogramma zal worden verzorgd door het Amateur Theater bureau „Intermezzo" onder leiding van Joop Uyl. Na de pauze wordt hèt succes van George Formby ver toond: „It's in the air". Een film die de lachspieren weer eens zal loswerken. De toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij: "W. F. de Wolff, Lange Haven 129, Schiedam, tel. 64057; P. Plaisier, Filips van Bour- gondiëstr. 43b, Schiedam, tel. 66475 en misschien ook nog wel aan de zaal. Blijkens het wedstrijdprogramma van het komende weekend moeten onze korfballers uitwedstrijden spe len. ODI gaat op bezoek bij het sterke GKV" in Gorinchem, Schie dam gaat trachten revanche te ne men op Phoenix, waarvan op de eerste competitiedag met 49 werd I Schiedam b—Spangen d. In de eerste week van de volley balcompetitie met een volledig pro gramma hebben alle teams van Ju liana winst geboekt. De dames leverden een verdienste lijke prestatie door Shell 2 in eigen huis met 3I te slaan. Heren 1 won met 30 van de vroegere Ie klasser DOS. Ging het in de eerste set nog aardig gelijk op tot 7—6, daarna gaf Juliana de tegenstander geen kans meer, het werd 15—7 en de volgende sets werden met 150 en 151 ge wonnen. Ook heren 2 won met 30 van ZVC4; setstanden waren 155,154, 154. Het derde team, de oude gar de ,deed het nog best door van Jong Fendrecht te winnen, zij het op het nippertje met 15—13 1512, 1315, 15—12. Ook de juniores bleken met 3—0 sterker te zijn dan Sportclub Hillc- gersberg. verloren en Succes trekt naar het Lange Pad in Rotterdam om Trek vogels voor de tweede maal te ont moeten. In het eerste treffen trok ken de Rotterdammers met 25 aan het langste eind. Ze staan dus alle drie voor zware opgaven. We kun nen niet al te veel verwachten, maar de enige, die een kansje maakt op winst lijkt ons Schiedam. "Verder zijn vastgesteld Maasglo rieSucces 2, ODI 2Thor 3, Ro zenburgODI 3; junioren Unicum 2Succes; aspiranten Rozenburg a— Schiedam, a, ODI bODQ b (Advertentie I.M.) v.h. DE BRUIN Geboren: Martine d.v. M. L. Vink en C. Soetcrs; Johannes J. z.v. A, Schilten cn I. C. Kort; Nicolaas A. H. z.v. Th. G. Mesman en A. A. Scheer; Peter J, z..v. C. P. Blomnwrs en H. Veth. Ondertrouwd: C. A. van der Avoird 20 jr. en G. H. Pols, 18 jr.; J. Bak- fAdvertentie LM.) Gevuld met St.-Nieolaas-cadeaus voor mannen, bij De herenmodezaak van Schiedam BROERSVEST 6 Telefoon 6 82 06 ker 24 jr. en F. de Jong, 24 jr.; B. W. M. Bekker, 38 jr. en W, Janssen, 16 jr., W. H. van Dalen, 23 jr. cn A. E. Jonkers, 19 jr. A. van Dijken, 27 jr. en B. Polak, 22 jr.; A. Fm- tolman, 27 jr. en M. M. Vermeulen, 23 jr.; Ch. J. van den Hoek, 23 jr. en B. Visscher, 21 jr.; A. Loeke- meijer, 25 jr. en E. M. Hoek, 23 jr.; J. G- van der Meer, 27 jr. cn J. M. van Dorp, 25 jr.; X van der Most, 27 jr. en E. A. C. Brussaard, 22 jr.; P. C. Vermeulen, 28 jr, en C. RL Scbewe, 26 jr.; H. G. van Viiet, 27 jr. en C. van Waas, 23 jr.; H. J. Windhorst, 22 jr. en M. C. de Groot, 28 jr.; T. A. Witter, 22 jr. en B. Eosman, 17 jr. E. A- WÖhlcr, 22 jr. en J, M. B. Droge, 21 jr.; G. Zaal, 23 jr. en C. van 't Geloof, 22 jr. Gehuwd: B. Kruithof Kremer, 32 jr. en J. Krabbendam, 22 jr.; Z. Schikhof, 23 jr. en A. A. Leenders, 21 jr.; G- J- Thijssen, 24 jr. en J. Th. M. Hoogerboord, 26 jr.; A. Ch. A. van Tienen, 24 jr. en M. M. S. van Deurzen, 20 jr.; K. J. Sants, 21 jr. en N, Noordijk, 20 jr.; A. R. de Gier, 25 jr. en R. RL Broeren, 22 jr.; C. J. A. Engering, 23 jr. en B. H. C. Zandstra, 22 jr.. J. van der Pol, 24 jr. en M. Hamerslag, 26 jr.; J. Guis, 20 jr. en X M. Eijkcnbroek, 20 jr.; J. D. van Dorst, 26 jr. en A. Buwalda, 25 Jr.; P. Ouwendijk, 23 jr. en N. Hulscher, 22 jr. Overleden: M. Glashouwer, 76 jr.; M. van den Berg, 69 jr.; I. van der Schalk, 73 jr. echtg. van L. A. dc Groot; A. H. van Effercn, 77 jr, wed van H. Moonen. SW ontvangt zondag aan de bos rand Heracles. Deze schutterskam- pioenen uit Almelo prijken fier aan de kop van de divisie. Zij beschik ken over de productiefste voorhoe de van het betaalde voetbal: 4,5 doel punt per wedstrijd! Het zou een on verwacht huzaren-stukje zijn. wan neer de rood-groenen deze ploeg zou den kloppen. Maar het Schiedamse publiek krijgt nu de gelegenheid om deze razend-snelle voorhoede in actie te zien en tevens de all-round sports man. (en zingende bokser) Dhlomo. In de Almelose defensie heeft de lan ge doelman Van der Wint blijk gege ven over klasse te beschikken, zodat SW niét veel kans heeft om een zege te behalen. Wegens het uitvallen van verschil lende spelers is „good-old" Köne- mann weer opgenomen als dirigent van de aanval. De opstelling zal zijn: doel Kouwen, achter Romein en Hek man, midden v. Elderen, van Kam pen en G. v. Pelt; voor Cobeau, Könemann, Kentie, de Graaf en Her wig. SW 2 heeft een vrije dag; SW 3 gaat op bezoek bij RFC 2 en het vierde team speelt om 10 uur in Har- ga tegen DCL 2. HermesDVS trekt zondag naar Haarlem, Het moet voor de blauw- witten mogelijk zijn om van EDO, dat op de ranglijst een bescheiden positie inneemt, n.l. zes punten uit tien wedstrijden, te winnen. Maar Hermes heeft zich terdege voorbe reid op deze wedstrijd, die altijd verrassingen kan opleveren. Na het wat teleurstellende gelijke spel tegen Limburgia kunnen de Schiedammers geen verlies meer hebben, gezien het grote gedrang dat in de afdeling aan de kop is ont slaan. De nummers 1 en 8 op de ranglijst verschillen maar vier pun ten, zodat verschuivingen te ver wachten zijn. De blauw-witten moe ten nu hun kostbare tweede plaats verdedigen. Hermes 2 ontvangt zondag om 2 uur in Harga DHC 2. Met de reser ves wil het niet vlotten, nu zondag j. 1. ondanks goed spel toch weer ver loren werd. Het derde team ontvangt om 10 uur Feijenoord 4, een gevaar lijke tegenstander. Hermes 4 heeft een redelijke kans om uit van Leoni- das 2 te winnen. (Advertentie l JW.J De Schiedamse Jazz-sociëteit Guil- laume heeft voor zondag, 20 novem ber, na de vele jazz-avonden, weer een band geëngageerd. De „Dixie land Secen" uit Dordrecht zal voor dans-muziek zorgen op deze bijeen komst in Irene. (Advertentie LM.) zelfklevend, p. mtr. 19, 22 40 et Dorpelstrip ƒ1.85 Tochtlatten, rubber, vilt BROEESVEST 52 - Tel. 6 7594

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1960 | | pagina 1