DHS verrast met zege op sterk Vrede nburch 3 Personeelsvoorziening baart zorgen, ook al omdat er niet voldoende huizen zijn Jazz-concours van jeugdsoc. Nieuwland Gewijzigd GTB hield PPSC op afstand HjHaSSBZI Derby SFC- SVDPW 1-1 Demos handhaaft zich aan kop door zege op HWD NW-Kinder- voorsteliixig Nieuwjaarsrede voorzi iter K. v.K. Benelux-tunnel zou mooi nieuwjaarsgeschenk zijn i i Veertien bands en combo's Inbraak met geringe buil VOETBAL IN SCHIEDAM Verburch-Martin. 0-0 Woerden-Schied. 4-1 Vredenb.-DHS 1-4 SVDPW-SFC 1-1 K. v. Dorp niet op dreef Voetbalwedstrijd werd vechtpartij DRZ-VEP 2-2 UIT DE AFDELING Film Eroica voor Vegla Burgerlijke Stand Zaterdagmiddagvoet ba l Personeel Woningbouw Benelux-tunnel C. H. Busehmann herbenoemd SCHIEDAM C BOTTELQ N.V ADMINISTRATIEVE KRACHT i EEn JONGEMAN SIMONDEWIT Koeriersters Maandag 16 januari 1961 fe: Voor een uitverkocht huls speel de zaterdagavond een 14-tal bands «n combo's oude en moderne jazz. Zii traden In Mnsls Sacrum op ter gelegenheid van een jazz-concours, dat de Schiedamsc jeugdsoclëtcit Nieuwland had georganiseerd. De uiteindelijke winnaars van de bij zonder goed geslaagde avond zfln geworden: de Lazy River Jazz-Band een in oude stijl spelende band en het modern spelende Trio van Peter van Snoey, De winnaars werden aangewezen door een deskundige jury, waarin Toen de heer J. v. R. zaterdag- uvond om 8 uur thuis kwam, in zyn woning aan de Prins Bernhardlaan. kwam hij tot de ontdekking, dat hij onaangenaam bezoek had gehad. Deze „bezoeker" moet via een achter de woning gelegen garage en een afdakje binnen zijn gekomen, waar bij ook een ruit is ingedrukt. De slaapkamer bleek doorzocht te zijn, maar dat moet zorgvuldig zijn ge beurd, want er was weinig overhoop gehaald. Het enige wat vermist ■wordt, is een zwart doosje met een aantal buitenlandse munten; vele meer waardevolle voorwerpen heeft de inbreker laten liggen, In het tuinhuisje van de heer B. S. in het Volkstuinencomplex aan de Vijfsluizen, zijn door het verbreken van een ruitje dieven binnen geko men. Tal van huishoudelijke voor werpen, maar ook een buta-i en zes kilo verf zijn gestoleii. Michiel de Ruyter, de pianist Theo Loevendie en de ex-bassist Paul Blitsz zitting hadden. De Lazy River Jaz2-Band ver overde haar eerste plaats met de nummers: St. James Infirmary en de Careless Love Blues. Het eerste stuk werd met gevoel gebracht. Vooral de entree met de gestopte trompet was geraffineerd. Opval lend was, dat de band in het collec tief beter speelde, dan in de soli. Op de tweede plaats eindigde hier de Dazzling Jazz-Band, waarin de jong ste musici van het concours zaten. De band deed soms wat rommelig aan, terwijl de tweede trom pet ist is hier en daar wel eens naast zat in zijn solo. In het collectief was hij er echter beter in. De guitarist Hans van Leeuwen heeft een nazonder groot aandeel gehad in de overwinning van het Trio Peter van Snoey, dat met Si lence en Prelude to June de eerste plaats bereikte. In het tweede num mer gaf de gestreken bas een har monisch achtergrondje. De eerste plaats was zeker verdiend. Als tweede kwamen by de modernen de Jazz-Messengers uit de bus. Hierin speelden eveneens het Trio Peter van Snoey en Hans van Leeuwen mee, zjj werden aangevnld met twee saxofoons. De prijzen voor de eerste twee uit iedere groep bestonden uit een fraaie beker. De andere deelnemers en de jury kregen een fraai vaantje aangeboden. Het was jammer, dat het geioeze- moes van het publiek achterin de zaal, dat soms tot lawaai aanzwol, enige afbreuk aan de avond deed. Maar aan het eind van de avond was iedereen dat op de dansvloer vergeten. Het gezellige bal duurde tot twee uur in de nacht. (Advertentie IJS.) Morgen Js het de speciale dag voor hen, die nü hun linnen kast eens grondig willen aan vullen met echt Twents gras linnen slapen, voor een prijs die zij beslist geen tweede keer kunnen verwachten. Twee series Twents graslinnen slopen, met hotelslulting (dus geen zoekgeraakte knopen meer) --..koopt U nu door elkaar Yoor één prijs. Dinsdagmorgen om 9 uur be gint de verkoop van deze grote Twents grasllnnen slopen met brede inslag in 2 verschillende m bord uurdessins, S per stuk voor (f0^* De Schiedamse clubs in de af deling Rotterdam zijn de goede uit zonderingen op de tegenslagen In dit seizoen. Demos won ook ditmaal weer met grote overmacht. HWD werd met 51 geslagen. Schiedam- se Boys rukt op naar de tweede klas. Ditmaal werd gewonnen van de naaste concurrent Bijdorp. Het zwakke HWD trachtte met hardheid te compenseren wat de Wittedorpers aan snelheid en tech niek te kort kwamen. Vooral de ver dediging van HWD speelde fors. Daar door duurde het tot de 21e minuut voordat middenvoor C. Tetteroo zyn rentree met een doelpunt vierde. In de tweede helft overspeelde Demos HWD volkomen. In de zevende mi nuut verhoogde C. Tetteroo de score. In de twintigste minuut bracht W. K, Veldt de score op 0—3. "Uit een vrije trap schoot kanthalf H. Wahl daarna raak. Demos liet toe dat HWD kon tegenscoren en het werd bijna 4—2 als de deklat met in de weg had gelegen. Tenslotte toonde C. Voor de verrassing zorgde DHS dat met liefst 14 het sterke Vreden- burch klopte. De overige KNVB-ers slaagden er nog niet ln het goede spel ie ontplooien. De derby SVDPW SFC werd een aantrekkelijk duel waarbij de ploegen van gelijk for maat bleken zodat overeenkomstig de verhoudingen tot een 11 gelijk spel kon worden besloten. Martinit mist de schutters, het overwicht op Verburch kon niet worden uitgebuit. In Woerden bleek Schiedam de zwak ste partij, Me* 41 won de thuis club. Hoewel het team van Martinit op enkele plaatsen is gewijzigd, ontbrak ook nu de stootkracht. Steeds was Martinit in de eerste helft in de aan val maar de stadgenoten slaagden er niet in te scoren ook al werd en kele malen de paal getroffen. In de tweede helft was het Verburch dat Martimt belaagde en toen werd de verdediging van de Schiedammers zwaar beproefd. In het laatste kwartier kon Martinit zich weer van de druk bevrijden en toen trachtten de Schiedammers met alle energie de verdiende winst te veroveren. Het gelukte niet, de scheidsrechter zag zelfs niet dat een verdediger van Verburch hands maakte in het straf schopgebied. (Advertentie IJl.) Eenmaal per Jaar, met de Balans- Opruiming, dan gaat ons hele magazijn bustehouders op z'n kop. Dan wordt er niet naar de waarde gekeken, neen, er wor den prijzen gemaakt, ongekend lage prijzen. En dat gebeurt ook met deze bustehouders voor Ieder Figuur. Pracht kwaliteiten in popeiine, nylon, satijn en Jeans. Originele merk-beha's, w.o. met schuim- plastlc voorgevormde cups, met voor-, achter- en zij-sluiting. Dinsdagmorgen om 9 uur be gint de verkoop van deze beha's, in wit, geel en zwart.con fectiematen 36 t/m 52, stuk voor stuk voor minder dan de halve prijs. Het duurde tot de 25e minuut voor dat Woerden uit het overwicht kon scoren. Tien minuten later gelukte een aanval van Woerden nogmaals waarbij de bal net voor de toelo pende doelman van Schiedam in het net werd geschoten. Direct na rust heeft Schiedam gepoogd de bakens te verzetten maar Woerden verdedigde zich energiek. De thuisclub kon het initiatief weer hernemen en bij een aanval van Woerden sloeg Van Dijk de bal met de hand uit het doel. De strafschop werd tegen de paal ge schoten waarna de bal naar de ande re paal ketste om toch nog in het doel te rollen. Vijf minuten later slaagde de rechtsbinnen van Woer den er in de score te verhogen. Acht minuten voor tijd redde Joop Lup- ker voor Schiedam de eer (41). Tot aan de rust speelde DHS een gelijkopgaande strijd waarbij wisse lende kansen ontstonden. In de 42e minuut gaf De Jager een goede pass aan Gudde, via de achterlijn zette deze voor en het was Van Bockom die hard en hoog inknalde. Na rust was het weer Vredenburch dat het offen sief opende. De linksbuiten scoorde via de binnenkant van de staander. Toen veroverde DHS het overwicht. Vier minuten later schoot een Haag se achterspeler in het nauw via de voet van De Kievit in eigen doeL Drie minuten later bracht Van Bock om de stand met een strak schot op 1—3 en vier minuten daarna straf te Van Bockom een foutje in de de fensie af. (1—4). De derby SVDPWSFC werd een levendige strijd, rijk aan spannen de momenten. Beide partijen waren volkomen aan elkaar gewaagd en zo De biljarter K. van Dorp (OBK) heeft het in Gouda in het gewestelijk kampioenschap vierde klasse libre slechts tot dc voorlaatste plaats ge bracht. Volgens zfjn moyenne zou hij evenwel op de derde plaats zijn geëindigd (zie daarvoor onze sport bijlage „Start"). In zyn eerste partijen had Van Dorp veel last van zijn zenuwen, ter wijl hij ook moeilijk aan het mate riaal kon wennen. Later ging het beter, hoewel hij niet tot volle ont plooiing kwam. Ziehier zijn resultaten: de Wit van Dorp 75 58 35 35 18 12 2.14 1.65 v. d. Linden van Dorp 75 44 29 29 8 10 2.58 1.51 de Vroeth van. Dorp 75 17 11 11 27 5 6.81 1.54 van Dorp Ujjttenwaal 75 50 32 32 12 9 2.34 1.56 Diemei van Dorp 75 49 25 25 11 6 3.00 1.96 van Dorp Otto 75 53 35 35 10 6 2.14 1.51 Meyer van Dorp 75 69 35 35 10 22 2.14 1.97 De voetbalwedstrijd tussen Ursus 2 en Slikkerveer 3, die zondagmiddag op het Ursus-terrein in het Sport park Harga is gehouden, is ontaard in een algemene vechtpartij, waar aan alle 22 spelers hebben meege daan. Er zyn rake klappen gevallen, maar toen de politie, die ter assisten tie is gewaarschuwd, op het terrein kwam was de strijd al voorbij. De scheidsrechter, een invaller, was al eerder van het terrein gelopen. bleef er tot het laatst de kans dat het beslissende doelpunt kon worden ge scoord. Ondanks enkele scoringskan sen kwam de rust met blanke stand. In de tweede helft nam SFC na twintig minuten de voorsprong. Rechtsbinnen Kriek omspeelde uit een goede pass behendig de doel man. SVDPW kreeg toch het ver diende loon naar werken want tien minuten voor het einde kon linksbui ten F. van der Knaap de goede doel man van SFC met een houdbaar schot passeren. De leiding was bij scheids rechter De Waard in goede handen. Voor rust stond VEP voortdurend voor het doel van DRZ. De verde diging van de Schiedanmers kon lang stand houden. By een voorzet van de rechtsbuiten van VEP kon de middenvoor scoren. Toen stopper Jan van 't Hof mistrapte werd het 02 door de rechtsbinnen van VEP. Na rust kon DRZ de winst grijpen. De RodeZonners overspeelden hun tegenstanders. Na tien minuten kopte Nico Kolmeyer op keurige wijze een voorzet van Joop Molendijk Toen Joop Molendijk een kwartier voor het einde ten val werd gebracht schoot hy de vrye trap naar het hoofd van Koos Wigmans die de ge lijkmaker inkopte. Verder kwam DRZ niet ook al ontstonden er nog kansen. „Eroica" was de titel van de hoofdfilm, die de ontspanningsver eniging Vegla van de Ver. Glas fabrieken zaterdagavond voor haar leden in Irene draaide. De füm schetste met soms heel fraaie op namen heel boeiend het leven van de grote componist Ludwig van Beethoven. Vooral de bij de film behorende muziek stond op uitste kend niveau, wat niet verwonder lijk is, want hiervoor zorgden de Wiener Phiiharmoniker, het koor van de Wcense Staatsopera en de Wiener Sangerknaben. Aan de hoofdfilm gingen twee kor te lachfllmpjes vooraf, die in de zaal soms grote hilariteit verwek ten. De voorzitter van de Vegla, de heer J. de Pater, opende de avond. Hy was ingenomen met het aantal bezoekers, hij kondigde tevens aan, dat 8, 15 en 22 april het toneelge zelschap Geron in Musis Sacrum het spel „Kleine kinderen worden groot" voor de vereniging zal opvoeren. Geboren: Helena P. d.v. B. H. Ph. van Leeuwen en P. C. Suttorp; Bas- tiaan M, z.v, J. Corbijn en M. de Kok; Ary J. z.v. A. Wigmans en G. C. Rigters. Apothekers-nachtdienst: Apotheek Gouka en Co, Groenelaan 127. Bellen bU ongeval: GG en G.D, Tuin laan 80. telefoon 892 90. Politie-alarmnummer 6 46 66. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek, Lange Haven, ge opend: maandag 19—20 30 uur, dinsdag 9.30—1630 en 19—2030 uur, woensdag 9.39—1630 uur. donderdag 930—32 30 uur, vrij- dag 9 3018,30 en 192030 uur. zaterdag 930—1630 uur 'sZon- dags gesloten. R.-K. Leeszaal en Bibliotheek, Dam geopend maandag 19—21 uur, woensdag 14—17 en 19—21 uur. donderdag 10— l? uur. vrij dag 1417 en 19—23 urn, zater» dag 10—12 en 14—17 uur. Stedelijk Mnseum: Tentoonstelling „Van Jongkind tot Jorn". Elke dag van 10 tot 17 uur; 's zondags van 12 tot 17 uur. BIOSCOPEN Passage, 2 en 8.15 uur: „Psycho". Monopole, 2 uur: „Her verhaal van Ruth". 7 en 9.15 uur: „China Gate". DIVERSEN Volksgebouw, 8 uur: Ned. Ver. van Vogelliefhebbers. Bijeenkomst. Tetteroo met zijn hattrick het over wicht duidelijker aan <1—5). Blijdorp-Sehied. Boys 1-4 Reeds bij de rust hadden de Boys uit de meerderheid de vrinrt ver overd. Rechtsbuiten Speyer opende de score waarna linksbuiten T, de Jong nog tweemaal raak schoot. Uit een strafschop kwam Blijdorp na rust op 13 maar Bonte besloot de strijd op 14. DOZ- WT 0-3 Na de tegenslag van de laatste seizoenen is Wilton Feyenoord aan het herstel begonnen. Met een 3—0 overwinning op DOZ klom WF uit de buurt van de onderste plaats in 2 B. WF heeft nu 7 punten uit 7 wedstrijden. De scheepsbouwers wa ren in Rotterdam de sterksten. In de eerste helft was er eeA evenwicht mar daarna veroverde WF een grote meerderheid. Van der Zouwen gaf zijn club m de twintigste minuut de leidmg. Uit een solorush scoorde Groenheide het tweede doelpunt en vlak voor het einde kon Van der Zouwen een uittrap van de doelman van DOZ op zeer fraaie wijzr re tourneren. (Advertentie l.M.) De schot vaardigheid heeft ontbro ken by de Schiedamse zaterdagclubs. HBSS scoorde in het geheel niet hoe. wel de middenvoor Rynbende zijn club bijna de winst verschafte, ïn de derby GTB-PPSC scoorden beide teams eenmaal. Capelle-HBSS 0-0 Op het slechte en vette veld kon den beide teams het spel niet ont plooien. Bij HBSS was doelman Rob Aaldijk vervangen door Van Heest en Ger de Jager had de plaats van Rinus Duyvenhode ingenomen. Inde eerste zeven minuten werden beide doelen belaagd. Het was daarna HBSS dat het overwicht had. Ferry Groeneweg zag zijn schot met moei te gestopt. In het laatste kwartier voor rust ontstonden er gevaarlijke momenten voor het Schiedamse doel maar ook Capelle miste schutters. Bij de aftrap nam HBSS het initia tief, In de 28e minuut omspeelde Rijnbende de doelman van Capelle, hij kreeg de droomkans maar hij schoot naast het lege doel. In een laag tempo hebben de ploegen daar na nog vergeefs getracht goed spel te ontplooien. Meer dan wat onder brekingen voor blessures bood de gelijkopgaande strijd niet meer (0-0). GTB-PPSC 1-1 Het gewijzigde team van GTB Vreugdevolle kreten vulden zater dagmiddag Musis Sacrum in Schie dam. Zij waren afkomstig uit de monden van de vele kinderen, die de door de NW-bestuurdersbond georganiseerde kindervoorstelling bijwoonden. De kinderen genoten van een leuk afwisselend programma. Arie van Oorschot liet hen met enige geraf fineerde goocheltrucs versteld staan, terwijl hij als sneltekenaar nog meer in de bewondering van het kinder- publiek steeg. Veel gelachen is er eveneens tijdens de poppenkastvoor stelling. Arie van Oorschot toonde ander maal dat hij er slag van heeft een zaal vol kinderen op de juiste wijze aan te pakken. Hij werd tijdens zijn optreden goed gesteund door oom Just, die aan de piano voor de muzikale omlijsting van het pro gramma zorgde. VLAARDINGEN. De werkgelegenheid in het ressort van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Beneden- Maas is nog steeds zeer groot, zodanig zelfs, dat van een zekere overspanning van de arbeidsmarkt kan worden gesproken. Het aantal openstaande aanvragen om mannelijk personeel gaf een voortdurende stijging te zien en bedroeg per ultimo december 1960: 2149 tegen 1742 m Dit constateerde de heer C. H. Busehmann, voorzitter van de Ka mer, in zijn vanmiddag uitgespro ken nieuwjaarsrede, waaraan hij een persoonlijke visie'over .andere on derwerpen, o.a. hoe labiel de vredes toestand in de wereld is, had laten voorafgaan. Over de werkgelegenheid zei hitf voorts: De gemiddelde werkgelegen heid Is in vergelyking tot 1959 min der sterk toegenomen en wel met rond zeshonderd arbeidsplaatsen. Tegenover een vermeerdering in de dienstensector met 472 en in dc nij verheid met 351 stond een vermin dering in de landbouw met 215 en in de visserij met 45. De relatief geringe stijging in de nijverheid wordt uitsluitend ver oorzaakt door de vermindering met rond achthonderd arbeidsplaatsen op het eiland Voome en Putten, hoofd zakelijk tengevolge van het gereed komen van de voorbereidende werk zaamheden voor de Esso-raffinaderij en andere bouwwerken in het Bot- lekgebied. Deze vermindering be ïnvloedde echter in dit gebied de werkloosheid in het geheel niet, om dat deze werkzaamheden nagenoeg uitsluitend werden verricht door mensen, die niet in dit district woon achtig waren. De berichten uit het bedrijfsleven ln het district van de Kamer gewa gen vrijwel a He van ernstige moei lijkheden by de personeels voorziening. In tal van bedrij ven kan men de als gevolg van pen sionering en andere oorzaken open gevallen plaatsen niet voldoende met jonge krachten aanvullen. Eensdeels kan dit worden toegeschreven, zei de heer Busehmann, aan de algemene krapheid op de arbeidsmarkt in deze streek, doch voor een ander deel Is dit te wijten aan het gebrek aan woonruimte. Over het algemeen waren de be richten uit het bedrijfsleven gunstig, al klinkt, voegde de heer Buseh mann hieraan toe, over met name de grote scheepsbouw èn over het af gelopen jaar èn ten aanzien van de toekomst kennelijk een toon van be zorgdheid en gereserveerdheid door. Voor het middenstands- bedrijfsleven was I960 over het algemeen een goed jaar. Memg middenstander heeft een omzet- vergroting kunnen boeken. De arbeidstijdverkorting is een be langrijk probleem geworden; de middenstandsorganisaties houden zich reeds serieus hiermee bezig, terwyl de werknemersbonden eveneens trachten een oplossing te vinden voor dit langzamerhand sterk doorwerkende vraagstuk. Na ruime aandacht te hebben be steed aan de totaal veranderde po sitie van Voorne en Putten en Ro zenburg we komen daarop en op ander onderwerpen nog uitvoerig te rug zei de heer Busehmann, dat het met de woningbouw in deze streek nog steeds met vlot. Moeilijk !s het.een weg uit de impasse te wijzen. Het gebrek aan woonruimte blijft voor het bedrijfsleven een remmende factor. De heer Busehmann besteedde ten- Slotte nog enige aandacht aan de Benelux-tunnel. Hy sprak de hart grondige wens uit, dat de regering spoedig gevolg zal geven aan de op haar uitgeoefende aandrang van de zijde van het tunnelcomlté en een gunstige beslissing zal nemen ten aanzien van de bouw van de Bene- luxtunnel. De vergunning van Den Haag om de bouw van deze tunnel te realiseren, zou de heer Buseh mann als mooiste nieuwjaarsgeschenk voor 't gehele district van de Kamer beschouwen. VLAARDINGEN. Aan het be gin van de vanmiddag gehouden gewone vergadering van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Beneden-Maas werd de heer C. H. Busehmann met algemene stem men herbenoemd als voorzitter van de Kamer. heeft het favoriete PPSC op afstand kunnen houden. Vooral de rentree van de rechtshalf van GTB beteken de aanvallend en verdedigend eer» verbetering. Technisch was PPSC de beste, maar GTB stelde daar veel jjver tegenover. De sterke verdedi gingen hielden overigens de beide aanvalslmies in bedwang. Twintig minuten voor het einde nam GTB uit een vrye trap de leiding. De spil van PPSC bleef staan waardoor de middenvoor van GTB een niet te missen kans kreeg. PPSC drukte GTB daarna in het defensief. Wel hield GTB lang stand maar de be zoekers veroverden tenslotte toch de winst toen een schot bij het mis- trappen van drie verdedigers in het doel van GTB belandde (1—1), NEDERLANDSE VERENIGiNG VOOR SEXUELE HERVORMING m ajd. Schiedam m Secr.: Dr. Schaepmansingel 32, tel. 65964 E SEXUELE VOORLICHTING 2 AAN KINDEREN "B Voor vele ouders (en ook toekomstige 2 ouders!!) is de sexuele voorlichting aan hun m (toekomstige kinderen een moeilijke zaak. Het is tevens een uiterst belangrijke zaak, want het is een onmisbaar onderdeel van de opvoeding en dus van het gehele groei- proces van de jeugd. Het gaat immers om m het levensgeluk van ons nageslacht, dat straks een rol moet gaan spelen in het toneelstuk dat „maatschappij" heet Onder leiding van gespreksleiders kan men, H indien hiervoor voldoende belangstelling mr bestaat, deelnemen aan eemsene van «j 3 GESPREKSAVONDEN op de maandagen 24. 3i jan. en 7 febr. in «aal 2 van het Wijkcentrum .Nieuwland"» ■u Dr. Wibaufplein 129 te Schiedam. Aanvang 8 uur nm. N Geen „lezingen" dus, maar gesprekken, uit wisseling van eikaars ervaringen op het V gebied van de sexuele voorlichting aan de kinderen. H Erkende Bottel aars van VAN DEVENTERITRAAT 28 - SCHIEDAM vraagt voor directe Indiensttreding voor het Hoofdkantoor te Schiedam een <mnl. of vrl.) Enige administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. Sollicitaties mondeling van tijk aan bovenstaand adres. 9-17 uur of schrifte- c Bij ons... iedere pauze een verfrissende pauze SIMON DE WIT N.V. vraagt voor haar binnenkort te openen S „S"-markt te Vlaardingen van ongeveer 22 jaar, mm met Handelsschool of Mulo-opleidmg voor de 5 administratie van de verschillende afdelingen. Voor deze afwisselende werkkring is enige g ervaring gewenst. J* Schriftelijke sollicitaties te richten aan Surton jjj de Wit N.V., Personeelsafdeling, Postbus 2 te mm Zaandam. Te koop aangeboden Stalen slaapkamers, lo ledikanten, stoelen, zie 2e etage. Een pracht keus. bij Plate, to, stadhuis. Grote Markt 19-21, Schiedam, gevraagd Gevraagd: flink meisje voor hulp in de huishouding. Bo ven 16 jaar. Hoog loon. Me vrouw Borst, Nassau Dillen-, burgstraat 17, Schiedam, Uw kleine advertentie wordt gelezen lr deze kolommen «net dezelfde aandacht als waarmee u deze advertentie las.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1961 | | pagina 1