TOCHTBAND SCHAATSEN M UNIQUE Oude stations-perron moet tijdelijk weer dienst doen Getuigschriften voor 96 WF-jubilarissen ets» WALDO-TAXI ZEEMAN ZEEMAN Citreën V Automobielen Waldo-Garage A.N.B. vertoonde grappige film „Lopen of liften55 Met ingang van zaterdag 21 januari Volgende week: eerste paal stationsgebouw 6.46.50 (3 lijnen) Utile Dulci speelt stuk van Coward „Voetlicht" speelt „Wilde vaart" JOVD-bijeenkomst Brand door lasvonk in blik benzine De HAV /i mv vertwiiwen waard! MASSAAL UITGEREIKT Abe Lenstra bij Hermes Mercurius-avond Lausanneavond Oecum. Raad Fiets gestolen Arm gebroken na val op sproei-ijsbaan Wie heeft iels verloren? Burgerlijke Stand Wie wordt kampioen derde klasse libre? Schiedam schoot zich naar gering verlies Vrijdag 20 januari 1961 3 In de loop van de volgende week «al. naar verwacht wordt, de eerste paai geslagen kunnen worden voor het nieuwe stationsgebouw in Schie dam. Dat is dan ongeveer een jaar later da" aanvankelijk in de bedoe ling heeft gelegen. Door een wijzi ging in het ontwerp van het gebouw Is er vertraging gekomen in de uit voering. De consequentie van dit op- onthuld is nu dat er ook een veran dering In de volgorde by de uitvoe ring van het bouw-project aange bracht is móeten worden. Merkwaar dig is daarbij dat het oude, reeds gedeeltelijk afgebroken perron, dat nu nog alleen maar dienst doet als nood-corridor bij de aan- en afvoer van treinreizigers, tijdelijk weer een wezenlijke functie krijgt te vervul len. Het nieuwe stationsgebouw zal, zo als bekend, verrijzen op de plaats van bet reeds afgebroken deel van het oude perron. Een diepe bouwput, vlak ten zuiden van het prachtige nieuwe perrons-complex, geeft de plaats duidelijk aan. In die bouw put steekt echter nu nog een bak stenen bouwsel omhoog: het om hulsel van de bestaande tunnel, die van het loketten-gebouw met de be kende stede trap loopt naar het oude perron. Nu is het zo dat een deel van het nog te bouwen stations-gebouw komt te liggen op de plaats van de tunnel. Deze moet dus binnenkort al- gebroken worden. Daarmee verliest het bestaande lo ketten-gebouw de toegang tot het oude en zo dus ook tot het nieuwe perron. Bijzondere maatregelen 2ijn daarom getroffen moeten worden voor de toegang en afvoer van de trein passagiers. De voormalige wachtkamer 2e klas op het oude perron is daarom Inge richt tot tijdelijk plaatskaarten-bu reau. terwijl ook de afdeling voor bagage en expresse goederen daar heen is overgebracht. Uit dit lokaal krygt men via een controle-toemi- quet direct toegang tot de bestaande gang tot de bestaande open gaanderij die ondcrlangs het nieuwe perrons complex loopt. Om de trein-reizigers toegang te geven tot dit nieuwe plaatskaarten bureau is er een nieuwe beklinkerde weg aangelegd langs de oostkant van JVJet inpanp van zaterdagmorgen aanstaande hoeven de treinreizi gers niet meer de omweg door het oude stationsgebouw (links) te wol- gen om naar de treinen te gaan. Zij dienen buiten om- tie hierbij af gedrukte' nieuwe weg te volgen, die rechtstreeks van het stations plein leidt naar het tijdelijke loket ten-bureau, dat op het oude perron is ingericht. Boven aan de weg heeft men links ook eert fietsen stalling. (Advertentie IM.) De derde voorstelling in het kader van de toneelwedstrijd der Schie- damse Gemeenschap zal worden ver zorgd door de toneelvereniging Utile Dulci. Op woensdag 25 januari zal deze vereniging in Musis Sacrum opvoeren het blijspel „Het is maar betrekkelijk" van Noel Coward. (Advertentie l Al Dit zal niet de enige advertentie zijn, waarin U een overhemd voor een lagere prijs wordt aangeboden. Maar dit is beslist wèl de enige aanbieding waarbij U Sanfor en No-lron overhemden, collectie- prijzen 9.25 en 8.75, door elkaar worden aangeboden voor één prijsvóór nog géén zes gulden. Morgen liggen ze In onze heren mode afdeling, honderden van deze overhemden, Sanfor (dus krimpvrij) en No-lron (nfet strij ken) gemaakt van prima poplin, en met moderne boordmodellen. sartor krirnpv^ Zaterdagmorgen om 9 uur be gint de verkoop van deze belde soorten overhemden, kleur wit, In ^ele courante maten, voor Apothekers-nachtdienst: Apotheek Gouka en Co, Groenelaan 127. Bellen bij ongeval: G.G en GJX Tuinlaan 8Ü. telefoon 6 9290. Polme-alarmnummer 6 46 66 Gemeentelijke Opcnbarft Leeszaal en Bibliotheek, Lange Haven, ge opend: maandag 192030 uur. dinsdag 9.30—1630 en -19—20.30 uur. woensdag 9JU—16.30 uur donderdag 9.30—12.30 uur, vrij dag 3016.30 en 19—2Q.30 uur zaterdag B.30—16.30 uur 's Zon dags gesloten R.-K Leeszaal en Bibliotheek, Dam geopend maandag 19—2) uur, woensdag 1417 en 19—21 uur. donderdag 10—12 uur, vrij- dag 14—17 en 19—21 um, zater* dag 10—12 en 14—17 uur. Stedelijk Museum: Tentoonstelling „Van Jongkind tot Jorn". Elke dag van 10 tot 17 uur; *s zondags van 12 tot 17 uur BIOSCOPEN Passage. 2 en 8 uur ..Psycho" Monopole, 2 uur: „Dat doen wij nog eens over". 7 en 9.15 uur: „Da vijand was een generaal". DIVERSEN Amstelbron, 8 uur: SBLO. Forum avond. Wijkcentrum, 8 uur: NCVB, afd. Nieuwland- Vergadering. ("Advertentie IJlf-> - BROERSVEST 52 De toneelvereniging „Het Voet licht" brengt zaterdagavond in het Volksgebouw bet stuk „Wilde vaart" van Tom Dekker. Na het eind van de voorstelling kan er nog een ge zellig dansje gemaakt worden op muziek van het trio de Flamlngo's. Advertentie LM.) BROERSVEST 52 In de bovenzaal van De Amstel bron houdt de Jongeren Organisatie Vrijheid en Democratie, afd. Vlaar- dingen/Schiedam, op dinsdag 24 ja nuari een bijeenkomst. De heer K. Hofman zal spreken over District, districtsweekend en radio en tele visie. Een vele meters diepe bouwput naast het fraaie nieuwe perrons- complex (rechts), geeft aan" waar volgende week de eerste paal ge slagen zal worden voor het nieuwe stations-gebouw voor Schiedam. De palen in de put hebben eens de fundering gestut van het oude, nu gedeeltelijk afgebroken perron. het oude stationsgebouw, lopende van de oostelijke hoek van het sta tionsplein naar het oude perron en dus naar de kaarten-Ioketten. Boven aan die weg, op het oude perron, is ook een nieuwe rijwielstalling van de ABRM ingericht, die in de plaats komt van de houten loods voor de stations-ingang. De'nieuwe regeling gaat in op za terdagochtend 21 januari, by de aanvang van de dienst. Voor de pas sagiers Is het voordeel, dat zij niet meer zo'n grote omweg door het ge bouw hoeven te maken, waar echter tegenover staat dat een groter- deel van de weg door de openlucht afge legd moet worden. DU is wei wat on geriefelijk, maar men zal deze be zwaren voor een jaar of wat voor Hef moeten nemen, in afwachting van het gereed komen van een nieuw, fraai en zeer geriefelijk stations-ge- bouw. Doordat gistermorgen een blik met benzine vlam vatte, ontstond er een brandje bij de IJzer- en Metaalhan- del van Jac. van Gelderen aan de Jan van Riebeeckweg, Bij het auto geen branden en snijden van enkel© platen Is een vonk terecht gekomen in de benzine. Hel vuur sprong over naar een in de buurt staande pers. De brandweer, onder leiding van de commandant, de heer D, de Jager, wist het brandje met een nevelspuit spoedig te bedwingen. De pers werd niet noemenswaardig beschadigd. (Advertentie LM.) VERZEKERD KAPITAAL RUfM I MILJARD GULDEN HAV LEVENSYERZEKEfiINGEN - SCHIEDAM - TELEFOON [010) 6 93 04* - HAV LEVENSVERZEKERINGEN In Schiedams grootste bedryf, de Dok- en Werf Mfj Wilton Fijenoord, hebben In het jaar 1960 niet min der dan 96 werknemers een jubi leum gevierd. Voor één van hen, de beer G. v.d. Berg was het 't gouden jubileum; 21 jubilarissen wa ren veertig jaar In dienst van Wil- (Advertentie LM.) OFFICIAL AGENT voor Schiedam Vlaai-dingen Maassluis Hoek van Holland SINGEL 41-45 Telef. 6 46 50 - Schiedam De Algemene Nederlandse Bouw- bedrijfsbond heeft met het draalen van de grappige film „Lopen of lif ten" een bijzonder goede greep ge daan en de belangstellenden hebben donderdagavond dan ook op gezelli ge wjjze in het Volksgebouw doorge bracht. Het verhaal beschrijft soms op do meest koddige wijze hoe een jongen en een meisje, weggelopen van een Zwitserse kostschool, door de vader van de jongen en de moeder van het meisje worden achtervolgd. De kin deren zijn er vandoor gegaan om te bewijzen dat zij zelfstandig genoeg zijn om thuis te kunnen wonen. Het (Advertentie IJVf.j 0 Oerdegelijke leuke HAZEWIND- jasjes VOOR JONGENS en MEIS JES, In moderne kleuren, prachtig afgewerkt, GEHEEL MET SCHAPENVACHT GEVOERD. f Zolang de voorraad strekt deze schitterende HAZEWIND-JASJES in alle maten tot 8 jaar. Als een echte controleerbare opruimlngs- verras«ng:«n JP kW»» w* ;£b j wiu per msat MELTON PANTALONS met nylon versterkt, voor jongens en meisjes. n g 1-5 jaar, ALLE MATEN W« 6-8 jaar, alle maten'4.90 Geen tel. of schr. orders. ROTTERDAM: Kone Hr.ogsuaar 11 Meeat hk.Goudie- tingel Katendr. Ligedijk hJt. Dorptve? Wea KruüRaie 35 LEIDEN: Haarlem men; tart 25 doel van hun tocht is Parijs, daar woont Danny's vader. De vader en de moeder slagen er niet in hun kinde ren te pakken te krijgen. Na vele leuke verwikkelingen blijken de kin deren eerder in Parijs te zijn aange komen dan de ouders. Aan de hoofdfilm ging een aardig en interessant filmpje onder de titel „Feest in Israël" voorat Voor ongeveer 145 kinderen had de ANB 's middags vrolijke teken- en lachfilmpjes gedraaid. In zijn openingswoord kondigde de wnd. voorzitter, de heer A. Groene- wegen, aan, dat de Bond eind mei een bustochtje naar o.a. het Gooi voor de bejaarde leden organiseert. Deze trip is mogelijk geworden door giften van de andere leden. Ieder heeft ni, door 't verzilveren van de vakantiebonnen een bijdrage gele verd, Dit is twee jaar achter elkaar gebeurd, waardoor het benodigde bedrag bijeen kwam. Hermes-DVS ontvangt zondag om 2 uur' in het Sportpark Harga En- schedese Boys. De Boys, pas gepro moveerd, hebben er geen gras over laten groeien. Er zijn vele goede krachten aangetrokken, waaronder ook Abe Lenstra, die als architect vair de aanval fungeert en wiens spel nog altijd zeer attractief is. Ver der staat goalgetter Moddcjonge jr. in de voorhoede, verantwoordelijk voor de vele doelpunten die de boys deze competitie hebben gescoord. De Enschedeërs behoren tot de kans hebben en hebben net zoveel punten als Hermes. De blauw-witjen zitten in een in zinking. wat afgelopen zondag weer gebleken is uit de onnodige neder laag tegen Helmondia '55. De Lim burgers kwamen weliswaar goed koop aan de punten, maar het spel van de Schiedammers was niet zo danig dat de nederlaag onverdiend genoemd mag worden. Hopelijk gaat het nu tegen Abe en zijn man nen beter. Hermes—DVS 2, hoewel sterk in de opmars, mag toch blij zyn wan neer op Feijenoord 2 zondag in Rotterdam een gelijkspel wordt be vochten. Het derde elftal krijgt om 10 uur DHC 2 op bezoek en een paar puntjes zullen zeer welkom zijn. Het vierde team zal het bij Schoon hoven 2 zeer moeilijk krijgen, De Alg. Bond „Mercurius" houdt op woensdag 25 januari in het Volksgebouw oen filmavond, waarbij de film „De vierkante recruut" met Norman Wisdam wordt vertoond. Districts-bestuurder J. H- Koovers 2al enige leden huldigen die 40 of 25 jaar lid zijn van het NVV. Onder 't motto Een levend vraag teken uit Lausanne" zal de Schie dams Oecumenische raad van ker ken in de grote zaal van de nieuwe (Gereformeerde) Goede Havenkerk aan de Westfrankelandsedijk, hoek Havenstraat, op vrijdag 27 januari ton en 74 vierden het zilveren in- «n ..Uusanne-avond" organiseren, bilentn. In de loop van hel afgelo- i De avon5 ®»a>. vooraf aan de Jon- crnat-ctn rmnfornnfth \rtan n Oppnmpnt. Gisteren is de plaatwerker F. W. aangehouden, omdat hij er met een niet op slot staande fiets uit een stalling aan de Mauritsstraat wat vandoor gegaan. pen jaar zyn al deze jubilarissen op het bedrijf zelf gehuldigd, maar gisteravond is hun in het Scliie- damse Passage-theater massaal het vererende getuigschrift van de Ne der landsche Maatschappij voor Nij verheid en Handel uitgereikt. Het was de vice-voorzitter van het departement Schiedam van de Maatschappij, de heer H. W. G. Hoek die hun de getuigschriften kwam uitreiken. Symbolisch, wel te verstaan. Want het is geen doen om alle 96 jubilarissen persoonlijk -het diploma in de hand te drukken. Daarom is ook dimaal weer de zelf de snelle en effyeiente weg van vo rig jaar gevolgd: van alle jubilaris sen is het portret met behulp van een dia op het film-scherm gepro jecteerd, zodat een ieder in de zaal de jubilarissen heeft kunnen zien en naar behoefte kunnen toeklappen. De heer Hoek heeft nog gewezen op het feit dat er in 1959 „maar" negentig jubilarissen zijn geweest en in 1960 al 96. „Wanneer het er dit jaar meer dan honderd zijn, dan mag Wilton wel een extra-groot feest geven," vond hy. Want het vieren van jubilea is een „beste beurt", niet alleen voor de jubilaris sen maar ook voor het bedrijf waar ze werken, 't Is een teken dat er in zo'n bedrijf een goede verstandhou ding bestaat. De avond is geopend door W.F.'s directeur ir. B. Wilton, die een har telijk woord van wekom had, spe ciaal voor de mensen op de eerste acht rijen van de geheel gevulde zaal; daar zaten namelijk de jubi larissen met hun familieleden. Daarna kon hij als ere-voorzltter het optreden van „zijn" Harmonie Wilton Fijenoord aankondigen, dat met een concert het programma voor de pauze vulde. Onder de krachtige leiding van dirigent L, Th. Jansen heeft dit har monie-gezelschap eens te meer ge toond een goed korps te zyn, in staat tot een muzikale prestatie op goed niveau. Tussen de vele mar sen door werd het lyrische „Scènes Caucasiennes" van Ippolitov Iwanov prachtig weergegeven, vooral de twee laatste delen. Ook het door de vorige-dirigerit, Joh. F. Pala gecom poneerde „Concertstuk voor Clari net", met de heer Th, Marlijn in de solopartij oogstte grote bijval. De jazz-ouverture Chicago van Fer- nand Euelle kon ons minder beko ren. Na de pauze heeft Maya Bouma met baar medewerkers een aardig cabaret-programma opgevoerd, waarbij Maya zelf enkele liedjes zong. Les Marchants verbluffende staaltjes met de ouderwetse diabolo ten beste gaven, de Three Rethlems gratieuse acrobatiek vertoonden en het Trio Willy Ré bekende liede ren uit hun accordeons haalden. Ten- slott is het korte filmpje „Rotter damse mijmeringen" over beelden van een halve eeuw geleden ver toond, met explicatie van Alex de Haas. (Advertentie l M.) geren conferentie van de Oecumeni sche Jeugdraad in Nederland, die 4 en 5 januari onder auspiciën van de Oecumenische raad van kerken wordt gehouden. Op deze avond zal de boodschap van Lausanne worden gebracht door een zgn, Lausanneteam, d.i. een team van jonge mensen, die de in de zo mer van I960 gehouden Wereld- jeugdconferentie te Lausanne heb ben bijgewoond. Er zal ruim gele genheid zijn voor discussie. Deze plaatselijke Lausanne-avond kan worden gezien als een vóór-appèl voor de conferentie van 4 en 5 fe bruari. Jongeren van alle kerken en ook buitenkerkelijke jongeren zijn welkom. f Advertentie l.M.) GEMEENTE asjggg SCHIEDAM forriciEEL nïëöWsT SAMEN UIT SAMEN De ijsvreugde is voor de 22-jarige mejuffrouw M. S. van korte duur geweest. Toen zy gisteravond op de sproei-ijsbaan aan de Stadhouders laan aan het rijden was, kwam zij te vallen, waardoor zij haar linkerarm brak. Door de GG en GD is zij naar het Gemeenteziekenhuis gebracht, waar zij verder is behandeld. f Advertentie IJW.J A U TO M OB l'E l BED R IJ F OFFICIEEL AGENT Te bevragen bij post Kethel: tussen 9-12.30 uur en 2-8 uur. Autostep. Te bevragen bij de vinders. Aulostcp. J. de Besten. P. K. O. Laan 9la; speelgoed-eendje, J. Kooy, Popu- licrenlaan 48: bedrag aan geld. A. Hoorman, Brugmanstraat 18b; klntler- want (R), Th. Wulsman. Fabriplein 30a; 1 paar herenhandschocnen, L, v. Maa- nen. Esdoornlaan 13; rozenkrans, R, Komnaars, Pascalstraat 14b; étui met sleutels, v. Tilborg. Pendrechtsestr, 18b; étui met sleutels, J. Lagendijk. Jan Oudegecststraat 108; rozenkrans in étui, Mevr. Baas, Paulus Potterstraat 8b; wollen breiwerkje, Vonderbos, Edison- straat 22b: sjaal, H. Kreemer, Just. v. Effenstraat 165 Rotterdam; badgoed, J. Troost. Burg v. Haarenlaan 1343: 2 das sen, H. Cokke, Parkweg 178; sjaal, H. v.d. Horst. Dr. Kuijperlaan 189; akten- tas met inhoud, Smit, Oude Maasstr. 12b: een zakje met bougiesslcutel etc., B, K. Laan;, plastic tas met inhoud, Huishoudschool, Parkweg 212; fietstas met inhoud, B. Snudt. Grofbaan 25/12, Geboren- Aafje d. v. A. van Mourik en «C. M. Verheij. Margaretha M, d. v A, J. Joösten en M, G. Foppeller. Lo- dewika d. v, L. van Tol en A. Koppert Overleden: K. J. Kloos, 58 jr.; J van Hattem, 4D jaar. Ondertrouwd: H. van Aaken, 23 jr. en G. P. Klein, 19 jr.; J, Arenz, 20 jr. en T, K, Rozendal. 20 jr.; J. van Beek, 23 jr. en C. Bal, 21 jr.; A. Brouwer, 18 jr en J. V. Fejjen, 36 jr.; J. D. Kloppers, 24 jr. en N. Seinen, 21 jr.; J. J. Meure, 21 Jr. en J, Syriër; 20 jr.: Ch. Nijfi, 23 jr. en M, J. Notenboom. 20 jr.; D. van Olderen. 30 jr. en G. W. M. B. Boer, ai jr.; Pronk, 24 jr. en Z. van Rij, 22 jr.; H, E. van der Reijken, 22 jr. en C. M van Pelt, 21 jr.; VV. A. van Schalk, 27 jr. en a. "W. Zijdenbos, 22 jr.; A. de vries. 22 jr. en H. J. E, de Ruiter, 20 jr.: J. Winkelman. 35 jr. en J. C. van Leeuwen, 27 jr.; I. Wolbrink. 35 jr. en H, Aalcïijk, 28 jr.; Ch. Wouters, 23 Jaar en C. L. van Gameren, 22 jr.; W. van Wijk. 31 jr. en W. Etten, 22 jaar. Gehuwd: M. J. Kuiters. 23 jr. en P. A Voshol, Jo jr.; S. Th. Simons, 24 jr. en E. M. Kloosterman, 23 jr.; W. Lange- veid. 24 jr. en A Sprong. 20 jr.; J A. P. Dries. 45 jr. en I. Krause. 30 Jr.; w, P. J .Hersbaeh, 23 jr. en H. P. van Hees, 21 jr.; J. B. Altorf. 24 jr. en A. L. M, Wijsbroek, 21 jr.; J. H. Roozen, 23 jr. en F. Verkaaik, 21 Jr.; E. A. Wöhlcr, 22 jr. en J. M. E. Dróge. 21 jr.: D. San ders, 28 jr. en J. M. Vlug. 24 jr.: W Garretsen. 24 jr. en J. H van Brouwers haven. 23 jr.; B. H. van der Linden. 22 3r. en J. M. van Winden, 22 jaar. j Het beloop van de partyen In de I finale om het kampioenschap derde i klasse Hbre, die woensdagavond in De Moriaan te Maassluis werd voort gezet, heeft de spanning weer ver- i hoogd. Ziehier na de vijfde ronde j de situatie; J. de Winter (Sunlight) verloor alle zes door hem gespeel de partyen, waarby als byzonder- held wel moet worden opgetekend dat deze speler in de voorwedstry- den met een zeer hoog moyenne eindigde en als eerste werd ge plaatst. M. v. Kempen (LEV) speel de nog maar twee partijen, waarvan hy er één won en één verloor» hy moet volgende week vijf partyen spelen. G. Liebrechts (HVO) en J. Suur- mond (Bellevue) speelden zes par tijen, waarvan zij er vier wonnen en twee verloren; H. Zeebregts (H VO), G. Schellenbeek (Entre Nous) en J. v. Haasteren (RFS> wonnen drie en. verloren, twee partijen; P. Warmerdam (Entre Nous) tenslotte speelde ook vijf partijen, waarvan hij er twee won en drie verloor. "Van Kempen heeft dus nog maar één verliespartjj, maar een zeergro te achterstand, terwijl er dan niet minder dan vijf deelnemers met twee verliespartijen volgen. Alles wijst er wel op, dat twee of meer spelers met een gelijk aantal match- punten zullen eindigen, waarna het gemiddelde de doorslag zal moeten geven. Woensdagavond werd er minder sterk gespeeld dan dinsdagavond. - Neem Van Haasteren bijv. Dinsdag avond was hij met een moyenne van 4.20 verliezer, gisteravond met een moyenne van 2.04 winnaar. Zijn tegenstander Zeebregts kwam slechts één carambole tekort. G. Liebregts (HVO) kwam nog het beste voor de dag met twee winstpartijen, waarby zyn overwin ning op Suurmond veel bijdroeg tot de hiervoren al geschetste zeer spannende situatie. Ontwerpplan gedeeltelijke herziening uitbreidings plan in hoofdzaak Het Hoofd van het Gemeentebestuur ran Schiedam maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 37 der Wo ningwet bekend, dat ingevolge boven genoemd -wetsartikel heden voor de tijd van vier weken ter Gemeente-secretaris (Atd. Algemene Zaken, Stadhuis) voor een ieder ter inzage is nedergelegd het ontwerp van een plan tot -gedeel telijke herziening van het uitbreidings plan In hoofdzaak, vastgesteld bij be sluit van de Burgemeester van Schie dam van 4 juli 1644, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten der provinci* Zuid-Holland bij hun besluit van tl julJ 1945 no. 32, zoals dit Jater is her zien. welke gedeeltelijke herziening be trekking heelt op het gedeelte, hetwelk wordt begrensd door de spoorlijn Schie dam—Delft. de Poldervaart, de gepro jecteerde Rijksweg no. 20 en de grena met de Gemeenten Vlaardingen, Schip luiden en Deift. Hierbij is mede betrokken de intrek king van een gedeelte van het uit breidingsplan In onderdelen „Tuindorp Kethel", vastgesteld bij besluit van do Tijdelijke Gemeenteraad van Schiedam van 6 mei 1946. goedgekeurd door Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland bij hun besluit van 7 augustus 1948 no. 356. zoals dat later is hemen. Schiedam, 18 januari 1961 Het Hoofd v. h. Gem.bestuur voornoemd, J. W.FEEK. t.'Advertentie I.M.) ylaatrdingen Geil. Bierslaot'37 - Telef. '01898-6450 schiedam Bucg. Knappertlaan 2 -Teief. Q1D-645Q0 Slechts met een verschil van drie punten verloren de Schiedammer* woensdagavond in de Koopmans beurs de onderlinge schietwedstrijd tussen de Scheepvaart Vereniging uit Rotterdam en de schietvereni ging Schiedam. Ook de vorige wed strijd tussen beide verenigingen re sulteerde In winst voor de Rotter dammers; bet puntenverschil was toen echter 136. Er is zeker enige vooruitgang te bespeuren bij deze één jaar oude vereniging en de gisteren gespeelde wedstrijd kan men toch wel als een succesje beschouwen. (Advertentie LM.) Liebrechts Suurmond v. Haasteren Zeebregts Liebrechts De Winter Schellenbeek De Winter 100 33 84 33 17 3.03 14 2.54 100 49 16 2.04 99 49 10 2X2 100 37 13 2.70 66 37 16 1.78 100 55 14 1.81 87 55 22 1.58 Wij hebben geen magazijnen om goederen te laten overwinteren. Neen, wat voor de winter Is Ingekocht, moet er ook. In de winter uit. Ook deze damespyjama's van de allerbeste Twentse keper flanel die normaal voor 9.25 verkocht worden. Zorg dat U ze in huls hebt de winter moet nog-* komen. Heerlijk warme pyjama's in oen vlot, hooggesloten model met effen bijpassende pantalon, koopt U nu.voor nog géén zes gulden. k«P*r flanellen Dames pyjama's

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1961 | | pagina 1