DHS houdt leider West- landia op afstand (3-2) W „Muziekparade" schoot geen grof -wild op talentenjacht Slecht clavecymbel werkt zeer storend Groeiend KDO gaf geslaagd concert Demos wint X duel om de kop van Germinal a Weer verlies voor NOAD Voor 't eerst: trawler te water in Wilhe 1 minaliaven TEENAGERSSHOW IN ARCADE Weinig imponerende muzikale groepjes AGENDA Ursus ziet zich zege ontgaan Concert in Museum-Auia DHS-W/lamlia 3-2 Gestolen scooter in Amsterdam teruggevonden Bromfietser viel Progress-SVÏ)PW 4-2 Ursus-BMT 0-0 Sciiiedam-ODI 0-2 SFC-Oudewatcr 0-3 Stolwijk-DRZ 2-3 Meisje viel van stadhuisbordes Auto doofde lichten na aanrijding Vork van bromfiets gebroken Weinig winst voor Juliana Biste®» -r-!i 3 11 Burgerlijke Stand SCHIEDAM I I I I Pijpfïfters/C.V. monteurs I Instrumentfiffers Plaatwerkers I I T I 8 I 1 B S I I I I i I I Elektro-monteurs Argon-ARC lassers I Elektr. pijplassers 1 Autog. pijplassers I I I 8 8 I I I ft. I I I I I I J Koeriersters Maandag 13 februari 1961 3 5? Bepaald „groot-wild" is cr tijdens de Jacht op jong talent zaterdag middag in Arcade niet gevangen. Een 20 a 25 uit teenagers bestaande roeit and roll-bandjes hadden inge schreven voor de door het muziek blad jrMuziekparade" georganiseer de auditie. Zulke audities worden door 't blad over het gehele land gehouden en een aantal betere bands krijgt in juni of juli de kans voor de VAHA- televisie op te treden, 's Avonds traden voor een overvol Arcade In de teenager-show enkele op die ma nier ontdekte musici op. Ook wer den toen acht bands, die 's mid dags In de auditie waren opgetre den In staat gesteld hun kunnen aan het teenerpubliek te tonen. 's Middags bleek al ras, dat de jongeren uit Schiedam en omstre ken niet konden imponeren. De door hen voortgebrachte lawine van klanken had meestal niet veel met muziek te maken en vaak weken de woorden vooral de Engelse van de originele tekst af. Wel wis ten de diverse bandleden het pu bliek op te zwepen. Vooral zal dit te danken zyn geweest aan hun en thousiasme en het in allerlei boch ten wringen van hun lichaam. Naast het geluid van b.v. „The Rocking Strangers", waarvan zelfs twee musici tijdens hun spel op kauwgummi stonden, te bijten, en andere bands, staken enige groep jes gunstig af. Hierbij denken wij vooral aan Mario's, Dit groepje be staat Uit twee zangeresjes, een gui tarist e en een guitarist. De leden zijn nog piep-jong, maar zij speel den heel aardig en beschaafd. Prettig om naar te luisteren was ook de muziek van de „Mixers". Vooral de stem van de vocalist Jan Verhaal klonk heel aardig en het was al enigszins te horen, dat hy Iets aan zijn stem doet. Later ver telde hij ons ook, dat htf sinds een half jaar zangles heeft op het Toon- konstconservatorium in Rotterdam. Deze knaap heeft een groot volume en een beetje een Italiaans timbre I» zijn stem, Zoals gezegd het klonk echt aardig, maar Jan dient zich niet te overhaasten: hjj Is er nog lang niet. 's Avonds traden in het program ma op: „The Rocking Stars", „The Tuney Fighters", „The Dim Roc kers", „The Four Tigers" met zang van Dia Bodde, het trio „Bressers", „The Millers met Johan Agterberg" en J iet duo Hans Stolk en Cocky Broxks. Verder traden reeds eerder ont dekte musici op w.o. Peter and his Rockers, de zangeres Anneke Grön- loh en de Blue Diamonds. Het wer kelijk talrijke teenerpubliek heeft van deze avond zeker genoten. En de jongelui leefden zich volkomen uit, want zij hebben het ritme van de diverse nummers ijverig raeege- Apothekers-nachtdienst: Apotheek Van Westendorp, Singel «3. Bellen by ongeval: G.G. en GJ3„ Juinlaan 80, telefoon 6B290. Politie-alannnummer 6 46 66. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek. Lange Haven, ge opend: maandag 19—20.30 uur, dinsdag 930—16.30 en 19—2030 uur, woensdag 9.30—1230 uur donderdag 93012,30 uur, vrij dag 9.30—1630 en 19—2030 uur, zaterdag 9.30—1630 uur, 's Zon dags gesloten R.-K. Leeszaal en Bibliotheek, Dam. geopend maandag 1921 uur. woensdag 1417 en 19—2] unr. donderdag 1017 uur. vrij- dag 14—17 en 1921 uur, zater dag IO—12 en 14—17 uur. Stedelijk Museum: Tentoonstelling Moderne Grafiek. Schilderijen. Elke dag van 10 tot 17 uur; *s zondags van 12 tot 17 uur. BIOSCOPEN Passage» 2 en 8.15 uur „Nooit op zondag". Monopole, z uur: „Op naar Holly wood"; 7 en 9,15 uur: „De laatste dagen van Pompei*. DIVERSEN Kenneiyk nemen de Schiedamse KNVB'-ers geen genoegen meer met de onderste plaatsen. De ver richtingen worden dan ook beter al konden door pech niet alle teams winnen. DHS toonde de kracht door leider Westlandia te verslaan. Voor Schiedam bleek ODI le sterk. Ursus had meer verdiend dan het gelijke spel tegen BMT. SEC en SVDPW verloren hoewel zij niet de minderen waren van htm tegenstanders. De TAFELTENNIS Zaterdagmiddag kreeg N.O.AJ). in de Beurs bezoek van het Haagse D3.C. 3 en evenals in de eerste helft van de competitie, Is het ook nn ■weer een grote overwinning voor de Hagenaars geworden. Het was In deze ontmoeting alleen Invaller Jan Hen- drikx die een partij wist'te winnen en zodoende de «er wist te redden. Nico Allmendlnger kwam niet tot ■winst evenmin als Wim de ïtaay. Laatstgenoemde kon alleen tegen J. v. Kempen een derde game forceren. Ook het dubbelspel van Allmendln ger en Hendrlkx werd in drie game's verloren» al waren hier de cijfers eervol. De uitslagen van de gespeelde par tijen zijn als volgt. Nico Allmendin- ger—Tuurenhout 15—21,19—21,-tegen v. Kempen 13—21, 1421; tegen de Groot 17—21, 16—21. Jan Hendrikx —v. Kempen 10—21» 0—21; tegen Tuurenhout 821, 2112, 2115: te gen de Groot 9—21, 22—24; Wim de Raay tegen Tuurenhout 17—21, 19— 21; tegen v. Kempen 10—21. 21—16, 7—21; tegen de Groot 15—21, IS—21, AUemendinger/Hendrikxv. Kem pen/de Groot 21—16, 10—21, 17—21, uitslag dus 9—1 voor D.D.C. 3. Zaterdag heeft Noad weer de be schikking over Henk Aben en dan zal het team weer wat sterker zijn om een beter resultaat te boeken. klapt en mee gestampt. Zij vonden alles ongetwijfeld pachtig. De leiding van het geheel lag in handen van Gert G. Hogenkamp. terwijl de muzikale prestaties wer den beoordeeld door Guus Jansen. Oj> de Teenager-showwaren za terdagavond deze „Four Tigerstc beluisteren. Erg verscheurend zien zien ze er niet uit, maar dat hoefde gelukkig ook niet. Hadden de negatieve factoren be staande uit een te lang, wat onoor deelkundig samengesteld programma en een slechte conditie van het ela- vesymbel, het concert van* zaterdag avond in de Aula van het Stedelijk Museum niet zo voor iedereen merk baar storend beïnvloed, het uitzon derlijk talryke publiek zou zich uiter mate content hebben kunnen voelen met hetgeen door een vijftal jonge musici werd geboden. De grootste verrassing was ongetwijfeld het per fecte samenspel van de blokfluitis- ten Jcanette van Wingerden en Elly Baghuis, wier muzikale en technische instelling wonderlijk gelijkgericht blijkt te zijn. Duospel als in Tele- manns sonate en Badings' Kleine sui te stukken van een ieder op eigen wijze, buitengewone charme, waar mee veel eer valt in te leggen kan men zich niet idealer wensen en is alleen te bereiken, wanneer elke aan passing a priori overbodig is, 20dat de studie zich vrij op het onderhavi ge stuk kan richten. Afzonderlijk hoorde men deze bei de musiciennes in voortreffelijk ge speelde sonates van Telemann en Handel, waarbij echter het door Ani ta de Jong-Althusius bespeelde clave cymbel in dermate onbruikbare staat bleek te verkeren, dat aan de ver tolking van Scarlatti-sonates op dit instrument niet kon worden ge dacht. Enkele stemmersbemoeiingen in de pauze brachten in zoverre ver betering in de situatie, dat Anita de Jong zonder al te veel ergernis haar moeilijke partij uit de Triosonate voor twee altblokfluiten en cla vecymbel van Kees Bak kon. spelen, een stuk, waarin zij gelukkig haar kundigheid als elavecimsle nog kon bewijzen. Kees Bak had trouwens toch niet te klagen. Zijn ook voor de flui ten lastige compositie moet als het ware gestudeerd zijn, toen de inkt nog nauwelijks droog was. Het niet on aardige, doch te lange, aan Andries- sen en Badings verwante werk ont stond in januari van dit jaar. De componist ervan heeft 2ich deze avond tevens doen kennen als een goed organist, die de mogelijkheden van het kleine orgel uit de Museum- Aula wist uit te buiten. Zijn uit gebreide aandeel aan bet program ma met weliswaarinteressante composities van Francois Couperin, Domenico Zipoli, Albert de Klerk en Jean Langlais, stond in nogal oneven wichtige verhouding tot de tijd, die de jonge sopraan Krijnie Poot was toegemeten. Na de opvallend mooie vertolking van Andriessens Magna res est Amor was het prettig, Krijnie Poot aan het «inde van het programma nog in twee werken van Bach (met fluit en clavecymbel) te kunnen beluiste ren. Haar uitstekende stemmenmate- riaal is kennelijk met de grootste zorg schoold en wanneer deze zangeres nog wat meer vrijheid in haar optre den krijgt en misschien iets beter ar ticuleert (vooral m Bach) is cr zeker nog vee] van haar te verwachten. De aanwezigen toonden zich steeds zeer erkentelijk. ELLY SALOMÊ Liberty. 7.30 uur: t>é Vmnmelaar. t verrljhtingen seven «Ie eoeSe hoop 1 dat de Schiedamse teams nog kans zien de onderste plaatsen le verlaten In de komende weken. Ruilbeurs. Irene, 8 uur: A Qua Fauna Lezing. De op slot staande scooter van de heer R. V. is zaterdagnacht gestolen. Maar zondag had de politie al een verdachte van de diefstal gevonden. In Amsterdam probeerde zondag nl. de 28-jarige tumarbeïder C. J. M. van de K. uit Wateringen een scoo ter te verkopen. De man IS aan de Schiedamse politie overgegeven. Toen de 21-jarige F, H. D. zater dagmiddag om 2,45 uur een bocht naar links op het kruispunt Vlaar- dingerdijkNieuwe Damlaan te kort nam, raakte de pedaal van zijn brom mer de stoeprand. Hij kwam daar door te vallen, waardoor hij een hersenschudding en enkele ontvel lingen opliep. Door de GG en GD is hij naar het Gemeenteziekenhuis vervoerd. Het is verheugend voor dc Schie damse Accordeon Vereniging „Kunst Door Oefening" dat het met de ver eniging zo goed gaat in deze voor verenigingen zo moeiiyke tyd. KDO heert kennelijk geen hinder van de malaise want zaterdagavond wa ren zeer velen naar Irene gekomen om de uitvoering van de drie korp sen van KDO te beluisteren. Voor zitter W. Banen sprak in z'üa wel komstwoord met voldoening over de grote belangstelling. Hü hoopte dat de velen ook daadwerkelijk en mo reel de zaak van het groeiende KDO zullen steunen. Het ledental stijgt en gezien de resultaten bij de ac- cordeonexamens ztfn de prestaties ook stijgende. De drie orkesten hebben een acht tal werken ten gehore gebracht. Di rigent P. van Hassol heeft met ge noegen gehoord dat zijn pupillen voortreffelijke leerlingen zijn. Er werd met zwier en in een homogene vloeiende stijl gemusiceerd. De jong- slen in het jeugdorkest lieten het vloeiende Children's joytime van B. Paige en De Sprookjestuin van Coen van Orsouw horen. Het B-Orkest speelde met een dergelijke allure dat het de kandida tuur voor A-orkest stelde. Hier wer den vrijwel foutloos Bil bouquet van P. Black, Ouverture Benvenuto van J. B, Kok en Marcato Mars van P. van Hassel uitgevoerd. Het A-Orkest zorgde voor de goede climax met gloedvolle vertolkingen van Magyar Rhapsodïe, lm Reiche des Idra van (Advertentie l.M.) nu... beduidend goedkoper Duizenden wollen dekens had den wij Ingekocht voor deze extra koude winter (zoals de Offenbacher weerkundigeniohasr- ftjn voorspeld hadden). Maar een zachtere regenwinter kunnen wij ons niet herinneren. Nu zitten wij ook liever ntet In de kou... maar met duizen den dekens te veel in overvolle magazijnen is ook geen pretje» En toch moeten ze verkocht worden, die duizenden grote, twee-persoons dekens In. mo derne fantasie-dessins. Normaal worden ze verkocht voor vijf en twintig gulden morgen kunt U ze uitzoeken méér dan tien gulden goedkoper. meter breed met een holte van 3,95 meter. Vier jaar geleden is in Vlaar- dingen door Werf de Jong reeds een schip van het zelfde type voor de zelfde rederij gebouwd, maar dit maal had de bouw dus plaats in Schiedam. De tewaterlating had overigens wel een spectaculair verloop. Want daar de waterstand een halve meter hoger was dan verwacht werd kwam de trawler op één oor te liggen, toen hij het water indook, zoals op Het schip is 43,80 meter lang, 7.30I de foto te zien is. In de Schiedamse WUlielmitiaha- vea is voor het eerst een nieuw gebouwde boot tewater gelaten. Dat gebeurde zaterdagmiddag om twaalf uur bij de Werf A. de Jong N-V-» waar in opdracht van de vissery- maatschappÜ Insulinde te Katwjjkdc motor-trawler „Marian Ellen KW 159 gebouwd Is. Door de dochter van de eigenaar, mevrouw J- F. van Dyk- Lammens Is de trawler gedoopt en tewater gelaten. :.per50o« 180*»0c Dinsdagmorgen om 9 uur begint de verkoop van deze grote twee-persoons wollen dekens, 180 x 220 cm, In moderne dessins voor P. Lineke, IJzer- cn Staalmars van D. B. Muller. Terecht ontvingen de groepen ieder een dankbaar applaus. Na de pauze heeft het in Schie dam bijzonder bekende Confetti-ca baret de honderden belangstellenden een goed gevarieerd cabaretpro- graroma geboden. Na afloop was er een gezellig samenzijn. i ln oen onprettige sfeer werd in i Kethel een rommelige wedstrijd gc- j spcelcl. Het stelde aanvoerder West- landia duidelijk teleur dat DHS niet te passeren bleek. Met nerveus spel startten de bezoekers zo fel dat de Schiedamse defensie het twintig minuten lang heel moeilijk had. De schaarse uitvallen van DHS waren echter niet zonder gevaar. Drie mi nuten voor rust schoot rechtsbuiten Van Bockom hard in. de bal kwam voor de voeten van Hans Roozen die raak schoot, In buitenspelposïtie scoorde de middenvoor van West landia in de zestiende minuut na rust. Toen Hans Roozen vier minu ten later de doelverdediger het uit trappen wilde beletten schopte deze naar de Schiedammer. De Jager schoot de strafschop m. Zes minuten later schoot Krommenhoek, die inge vallen was voor Gudde, DHS naar 3—1, In deze harde strijd trapte een achterspeler van Westlandia nog na naar Van Bockom waardoor de ar biter hem naar de kleedkamers ver wees. Het felle Westlandia kon vier mmutcn voor het einde met tien man de stand op 3—2 brengen. Teleurstellend verliep deze strijd voor SVDPW dat niet de mindere was van het sterke Progress, In de eerste heift had SVDPW zelfs een goed overwicht. Het duurde tot vijf minuten voor rust voordat Aad van Dijk uit een strafschop kon scoren. Hierna liet SVDPW zich overrompe len. Een minuut later schoot een Schiedammer »n eigen doel en bij een flitsende volgende aanval schoot Progress raak. Vlak na rust verraste Progress de Schiedammers weer, (31), Uit een strafschop werd het enkele minuten later 4—I. Toen herstelde SVDPW zich. De Schiedammers belaagden het doel van de tegenpartij waardoor Aad van Dijk uit een strafschop en Frans Bonefaas de achterstand kon den verkleinen. Verder kwam SVDPW onder veel spanning niet. Beide teams speelden in de eerste helft heel voorzichtig, maar daarna had een agressiel Ursus de meerder- j held. Er werd echter niet gescoord waardoor de Schiedammers minder kregen dan ze verdienden. Middenvoor Mari Huigen schoot en kapte zelfs tweemaal rakelings over de lat. Junior Peter Goossens maakte als rechtsbinnen een goed debuut. Oud-derdeklasser ODI was volgens verwachting te sterk, hoewel doel man Jan van der Reep zich in deze match bijzonder onderscheidde Uit een snelle aanval kwam ODI in de twintigste minuut via de reents- binnen op 01. Het technisch sterkere cn sncllcie ODI kon in de 18e minuut van de tweede helft de score verhogen tol 0—2. In de eerste helft waren de gasten duidelijk de sterkste», De defensie van SFC had druk werk. Na twmtig minuten nam Oudewater de leiding via de rechtsbuiten, die op een goe de voorzet inkopte. Vlak voor rust werd het 0—2 toen de uitgelopen doelman van SFC de bal kwijt raak te. In de tweede helft bad SFC de overmacht. De tegenstanders gaven echter met sterk verdedigend spel geen kansen weg. Tegen de verhou ding in kon Oudewater daardoor een kwartier voor het einde via de voorsprong verhogen <9—3). Ook DRZ heeft met een uitsteken de prestatie getoond niet lang meer onderaan te willen staan. Het stevi ge Stolwijk was de mindere op eigen terrein tegen het technisch betere DRZ. In de vijftiende minuut zette Bouk Molendijk voor aan Joop Al- j torf, die Joop Molendijk lanceerde j en met een prachtig schot was het j 01. Toen de Stolwijkse defensie ver j stond opgedrongen schoot Ouwens i de bal hard naar de helft van Stol- i wijk waardoor Bouw Molendijk in een sprint in dc 36e minuut kon sco ren. Twee minuten voor rust werd I het 12 door Anker van Stolwijk, i Het doel van DRZ werd in de i tweede helft belaagd. In buitenspel- positie maakte middenvoor Zwijnen- burg in de 17e minuut de gelijkma ker, Toen een achterspeler van Stol wijk de bal met de hand wegsloeg dacht de scheidsrechter dat een Schiedammer dit had gedaan. DRZ kwam toch nog aan de winst doordat Koos Wigmans drie minuten voor tijd uit een vrije trap scoorde. De Schiedamse clubs in de afdeling Rotterdam kunnen dit seizoen ten voorbeeld aan de collega's gesteld worden. Weer werden deze zondag drie voortreffelijke overwinningen behaald waardoor Schiedamse Boys nog ongeslagen op weg is naar het kampioenschap. Het herstel van Wil ton Fyenoord is opzienbarend. De scheepsbouwers gaan zich na de te genslag van de eerste wedstrijden nog kandidaat stellen voor een plaats in de kop. Voor Demos werd de •strijd om de eerste plaats een enen-e rend duel, dat met elan werd gewon nen. Germinal-Demos 0-2 De strijd om de top werd een span nende big match tussen twee spor tieve en twee sterke teams. Bij De mos stonden linksbuiten J. Falandt, rechtsbuiten C. H. Tetteroo en linkshalf H. Wahl niet opgesteld. In de 27e minuut kon Demos via een verrassende aanval de voorsprong nemen. Middenvoor C. Tetteroo lan ceerde rechtsbuiten C. van Capellen en deze rondde zijn debuut met een fraai doelpunt af. Zo bleef het vrij wel de gehele wedstrijd. Beide doe len kwamen in gevaar, de aanhang zag dat beide teams goede kansen kregen maar verbeten hielden de defensies stand. Eerst drie minuten voor tijd kon Demos de zekere winst grijpen. W. Groenhorst zette voor aan W. K. Veld, deze passeerde be hendig enkele tegenstanders en be heerst schoot hij Demos naar de eer ste plaats in de eerste klas A. AVO/ZVC-W 0-4 Geleidelijk werkt Wilton Fyen oord zich nu van dc onderste plaats af en de conditie van de scheeps bouwers is nu dankzij de training en de oefenwedstrijden zo goed, dat de resultaten er toe leiden dat WF zelfs nog een kansje maakt voor de bovenste plaats. Ditmaal werd gedecideerd van AVO/ZVC gewon nen met 0—4, In Rotterdam had WF voortdurend het offensief. In de vijftiende minuut scoorde Groenhei de met een hard en scherp schot. Een strafschop werd door doelman Van Noortwijk ingeschoten. Na rust 2ette de geblesseerde Blommestein op rechts goed voor waardoor Van der Zouwen kon scoren, even later bracht Blommestein de spil van AVO ZVC zo in het nauw dat deze in eigen doel schoot. Wilton Fyenoord scoorde in deze wedstrijd nog twee maal, maar deze doelpunten werden afgekeurd. Afrik. Boys-Scliied. Boys 2-5 Ongeslagen handhaaft Schiedamse Boys zich aan kop van 3 A. Ditmaal werd Afrikaander Boys het slachtof fer. Rechtsbinnen Bonte opende de score. Hij doelpuntte weer na een voorzet van middenvoor Jongeneel. Daarna verrichtte hij zijn hattrick toen Liekendiek had ingeschoten en de bal voor zijn voeten kwam. Vlak na rust schoot Jongeneel raak. Even tastte de Schiedamse defensie mis waardoor het nog 2—4 werd maar I linksbuiten Toon de Jong maakte aan 1 alle onzekerheid een einde. Het negenjarige meisje Maartje V. uit de Oosterstraat is zaterdag omstreeks half zes van het bordes van. het stadhuis gevallen. Zij was daar aan het spelen en op een ge geven moment verloor zij haar even wicht. Bij de val liep zij een bloed uitstorting aan de rechterslaap en wat ontvellingen op. Dc GG en GD heeft haar naar huis gebracht. De classificeerder M. de B. uit Den Haag reed zaterdagavond om 7.45 uur op zijn fiets over de Willem de Zwjjgerlaan. Door een achterop komende auto werd hij ter hoogte van het Martinit-terrein aangereden. De auto stopte iets verder, maar toen een omstander naar de wagen liep om het kenteken op te nemen, doofde de automobilist de lichten en reed door. Het betreft hier ver moedelijk een stationcar van een grijze kleur. De heer M. de B. had na de aan rijding pijn in de rechter heupstreek, maar verder liep alles gelukkig nog al goed af. Wel verloor hij een van zijn schoenen. Door een breuk van de voorvork van zijn bromfiets sloeg zondagraid- dag omstreeks 2 uur de 18-jarige jongeman R. W. F. uit Schiedam op de Nieuwe Damlaan over de kop. Daarbij liep hij lichte schade aan zijn kleding en brommer op. De afgelopen week zijn door de volleybal-teams van Juliana geen grote resultaten behaald. Heren 1 was het enige team dat het tot een overwinning bracht. Met sterk aan- valsspei werd alle tegenstand van WIK gebroken. In de kortst mogelij ke tijd was het 3—0 voor de Schie dammers. De setstanden waren: 15—2 15—7 en 150. Heren 2 ondervond van VCK onverwacht sterke tegen stand, De eerste sets gingen met 15_4 en 2—15 naar de mensen uit Krimpen. Gelukkig herstelde Julia na zich nog bijtijds en won de laat ste sets met 15—9 en 1510. Het re sultaat was dus een gelijkspel. Heren 3 kwam ook niet verder dan 22 tegen het enthousiaste „Jong Fen- drecht". Heren 4 verloor op regel matige wijze van titelcandidaat Hou Stand 2, Dat dames 1 van Aggredier zou verliezen was te voorzien. Het was echter teleurstellend dat ze geen en kel verweer hadden tegen de Vlaar- dïngse aanvallen. Dames 2 moest het afleggen tegen het meer ervaren S.c. H'berg 3. De junioren tenslotte stelden teleur door onnodig van DOS te verliezen. Advertentie I M nu...bedu|dënd: 'goedkoper Zij, die al eerder tijdens zo*n specialeaanfaledltigbustehouders kochten, weten dat prijsverla ging soms tot minder dan de helft geen zeldzaamheid Is. Morgen houden wij weer zo'n verkoop van een grote partij B.H-'s uit de betere series, maar voor prijzen die met de waarde niets meer te maken hebben. Restanten bustehouders, met en zonder maagband, pracht kwaliteiten w.o. diverse merk- beha's in poplin, nylon en satijn. Merkredon, la loan de februaro Klubvespero. Estos parolcaskado ce kado H, Letsch Sr. Lekstraat 100 b Vi estor bonvenay de venu multope. Dinsdagmorgen om 9 uur be gint de verkoop van deze buste houders met achter- voor-en zijsluiting, w.o. met sctmim- plastic voorgevormde cups. Beha's uit de luxe series, In de maten 36-48, voor minder dan de halve prijs. GEBOREN: Maria T. B„ d,v. J. J, M. Prein en M. M. L. Martens; Hen drik P-, z.v. T. Kuijpers en A. Berk hout. OVERLEDEN: H. J. van Kleeff, 79 jt. E. C. Heusdens, I jr. J. E. van Balkom, 24 jr. DU PONT DE NEMOURS (NEDERLAND) N.V. Construction Division heeft bij de constructie van haar nieuwe fabriek te Dordrecht plaatsen vacant voor: Op woensdag 15 februari 1961 zijn ver- tegenwoordigers van genoemde N.V. WEDEROM aanwezig in Café-Restau rant „DE AMSTELBRON", Broersvest 13, te Schiedam en wel van 20-22 uur voor het geven van nadere inlichtin gen Ook kunnen sollicitaties schriftelijk worden gericht aan de personeelsafdeling van DU PONT de NEMOURS (Nederland) N.V., Con- struction Division, Postbus 23 te Dordrecht. Dw Kleine advertentie wcrcll gelezen In deze kolommen met dezelfde aandacht als waarmee xi fleze advertentie las. Meubelen en V-/ huisraad Rotan damesfnuteulls 19.75. Zeer aparte modellen ook voor ouden van dagen. ILE.S.-zegels. Plate, Grote Markt 19—21, Schiedam, to. Stadhuis, Personeel Meisjes die prijs Stellen op verantwoordelijk werk ia een prettige omgeving, kun nen worden geplaatst bij de N.V, Kon. Ned. Boekdruk kerij H, A. M. Roel ante. Goed-loon, vrije dienstkle ding en eventueel reiskos tenvergoeding. Vanaf mei a.s. 5-daagse werkweek. Aanmelden: dagelijks van tot 12 en 2 tot 5 uur. Lange Haven 141, Schiedam.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1961 | | pagina 1