DHS houdt leider West- landia op afstand (3-2) „Muziekparade" schoot geen „grof 5~wild op talentenjacht gaf KDO Slecht clavecymbel werkt zeer storend Groeiend geslaagd concert Demos wint I duel om de kop van Germinal a Weer verlies voor NOAD Voor 't eerst; trawler te water in Wilhelmmahaven m wm r I I Elektr. pijplassers 1 Autog. pij plassers Elektro-monteurs Koeriersters TEEN A GERSSHO W IN ARCADE Weinig imponerende muzikale groepjes Concert in Museum-Aula Gestolen scooter in Amsterdam teruggevonden Bromfietser viel Ursus ziet zich zege ontgaan DHS-W.Tanciia 3-2 Progress-SVDPW 4-2 Ürsus-BMT 0-0 Schiedam-ODI 0-2 SFC-Oudewater 0-3 Stolwijk-DRZ 2-3 Meisje viel van stadhuisbordes Auto doofde lichten na aanrijding Vork van bromfiets gebroken Weinig winst voor Juliana Burgerlijke Stand I I I 8 SCHIEDAM Pijpfitters/C.W. monteurs 1 Instrumentfifters 1 Plaatwerkers Argon-ARC lassers 1 I I I I I I i i i i i i i I I I 1 Maandag 13 februari 1961 3 Bepaald „groot-wild" is er tijdens de jacht op jong talent zaterdag middag lll_ Arcade niet gevangen. Een 20 d 25 uit teenagers bestaande rock and roll-bandjes hadden inge schreven voor de door het maziek- bi*d „Mozlekparade" georganiseer de auditie. Zulke audities worden door 't blad over het gehele land gehouden en een aantal betere bands krijgt In jani of jali de kans voor de VATtA- televlsfe op te treden, 's Avonds traden voor een overvol Arcade In de teenager-show enkele op die ma nier ontdekte muslei op. Ook wer den toen acht bands, die 's mid dags In de auditie waren opgetre den in staat gesteld hun kunnen aan het teenerpubliek te tonen. 's Middags bleek al ras, dat de jongeren uit Schiedam en omstre ken niet konden imponeren. De door hen voortgebrachte lawine van klanken had meestal niet veel met muziek te maken en vaak weken de woorden vooral de Engelse van de originele tekst af. Wel wis ten de diverse bandleden het pu bliek op te rwepen. Vooral zal dit te danken zijn geweest aan hun en thousiasme en het in allerlei boch ten wringen van hun lichaam. Naast het geluid van b.v. „The Rocking Strangers", waarvan zelfs twee musici tijdens hun spel op kauwgummi stonden te bijten, en andere bands, staken enige groep jes gunstig af. Hierbij denken wij vooral aan Mario's. Dit groepje be staat uit twee zangeresjes, een gui- tariste en een guitarist De leden zijn nog piep-jong, maar zij speel den heel aardig en beschaafd. Prettig om naar te luisteren was ook de muziek van de „Mixers". Vooral de stem van de vocalist Jan Verhaal klonk heel aardig en het Was al enigszins te horen, dat hy iets aan zün stem doet. Later ver telde hij ons ook, dat h(f sinds een half jaar zangles heeft op het Toon- kunstconservatorium in Rotterdam. Deze knaap heeft een groot volume en een beetje een Italiaans timbre in zfln stem. Zoals gezegd het klonk echt aardig, maar Jan dient zich niet te overhaasten: h|j Is er nog lang niet. 's Avonds traden In het program ma op: „The Hocking Stars", „The Tuney Fighters", „The Dim Hoe kers", „The Four Tigers" met zang van Dia Bodde, het trio „Bressers", „The Millers met Johan. Agterberg" en het duo Hans Stoik en Cocky Broxks. "Verder traden reeds eerder ont dekte musici op w.o. Peter and his Rockers, de zangeres Anneke Gron- loh en de Blue Diamonds. Het wer kelijk talrijke teenerpubliek heeft van deze avond zeker genoten. En de jongelui leefden zich volkomen uit, want zij hebben het ritme van de diverse nummers ijverig meege- Apothekcrs-nachtdienst: Apotheek Van Westendorp, Singel 83. Bellen bö ongeval: G.G. en GT>„ iUinlaan 80, telefoon 6 92 90, Politic-alarmnummer 64666. Gemeentelijke Openbare Leeszaal en Bibliotheek. Lange Haven, ge opend: maandag i920.30 uur, dinsdag 9.30—16,30 en 1920.30 uur. woensdag 9,3012.30 uur donderdag 9.3012.30 uur, vrij dag 92016.30 en 19—2020 uur, zaterdag 9201620 uur. 's Zon dags gesloten R.-K. Leeszaal en Bibliotheek, Dam. geopend maandag 192] uur, woensdag 1417 en 19—21 uur, donderdag 1017 uur, vrij- dag 1417 en 1921 uur. zater dag 10—12 en 14—17 uur Stedelijk Museum: Tentoonstelling Moderne Grafiek. Schilderijen. Elke dag van 10 tot 17 uur; 's zondags van 12 tot 17 uur. BIOSCOPEN Passage, 2 en 8.15 uur „Nooit op zondag". Monopole, 2 uur: „Op naar Holly wood"; 7 en 9.15 uur: „De laatste dagen van Pompei*. DIVERSEN Liberty, 7.30 uur: De Verzamelaar. Ruilbeurs. Irene, 8 uun Aqua Fauna Le2ing. TAFELTENNIS Zaterdagmiddag kreeg N.O.A.D. in de Beurs bezoek van het Haagse 3D.D.C. 3 en evenals in de eerste helft van de competitie, is het ook nu weer een grote overwinning voor de Hagenaars geworden. Het was in deze ontmoeting alleen invaller Jan Hen drik* die een party wist 'te winnen en zodoende de eer wist te redden. Nico Ailmendinger kwam niet tot winst evenmin als Wim de Raay. Laatstgenoemde kon alleen tegen J. v. Kempen een derde game forceren. Ook het dubbelspel van Ailmendin ger en Hendrik* werd in drie game's verloren, al waren hier de cijfers eervol. De uitslagen van de gespeelde par tijen zijn als volgt Nico Ailmendin ger—1Tuurenh out 15—21,1921; tegen v. Kempen 13—21, 14—21; tegen de Groot 1721, 1621. Jan Hendrikx —V. Kempen 10—21, 8—21; tegen Tuurenhout 821, 21—12, 2115; te gen de Groot 9—21, 22—24; Wim de Raay tegen Tuurenhout 1721, 19 21; tegen v. Kempen 10—21, 21—16, 7—21; tegen de Groot 15—21, 16—21. Allemendinger/Hendrikx—v. Kero- pen/dc Groot 21—16, 10—21, 17—21, uitslag dus 91 voor D.D.C. 3. Zaterdag heeft Noad weer de be- sehikl-ing over Henk Aben en dan zal het team weer wat sterker zijn om een beter resultaat te boeken. klapt en mee gestampt. Zij vonden alles ongetwijfeld pachtig. De leiding van het geheel lag in handen van Gert G. Hogcnkarnp, terwyl de muzikale prestaties wer den beoordeeld door Guus Jansen, Op de „Teenager-show" maren za terdagavond deze Four Tigers" te beluisteren. Erg verscheurend zien zien ze er niet uit, maar dat hoefde gelukkig ook niet. Hadden de negatieve factoren be staande uit een te lang, wat onoor deelkundig samengesteld programma en een slechte conditie van het cla- vesymbel, het concert van'zaterdag avond in de Aula van het Stedelijk Museum niet zo voor iedereen merk baar storend beïnvloed, het uitzon derlijk talrijke publiek zou zich uiter mate content hebben kunnen voelen met hetgeen door een vijftal jonge musici werd geboden. De grootste verrassing was ongetwijfeld het per fecte samenspel van de blokfluitis- ten Jeanette van Wingerden en Elly Baghuis, wier muzikale en technische instelling wonderlijk gelijkgericht blijkt te zijn. DuospeL als in Tele- manns sonate en Badings' Kleine sui te stukken van een .ieder op eigen wijze, buitengewone charme, waar mee veel eer valt in te leggen kan men zich niet idealer wensen en is alleen te bereiken, wanneer elke aan passing a priori overbodig is, zodat de studie 2ich vrij op het onderhavi ge stak kan richten. Afzonderlijk hoorde men deze bei de musiciennes in voortreffelijk ge speelde sonates van Telemann en Handel, waarbij echter het door Ani ta de Jong-Althusius bespeelde clave cymbel in dermate onbruikbare staat bleek te verkeren, dat aan do ver tolking van Scarlatü-sonates op dit instrument niet kon worden ge dacht. Enkele stemmersbemoeiingen in de pauze brachten in zoverre ver betering In de situatie, dat Anita de Jong zonder al te veel ergernis haar moeilijke partij uit de Triosonate voor twee altblokfluiten en cla vecymbel van Kees Bak kon spelen, een stuk. waarin zij gelukkig haar kundigheid als clavecmiste nog kon bewijzen. Kees Bak had trouwens toch niet te klagen, Zijn ook voor de flui ten lastige compositie moet als het ware gestudeerd zijn, toen de inkt nog nauwelijks droog was. Het niet on aardige. doch te lange, aan Andries- sen en Badings verwante werk ont stond in januari van dit jaar. De componist ervan heeft zich deze avond tevens doen kennen als een goed organist, die de mogelijkheden van het kleine orgel uit de Museum- Aula wist uit te buiten. Zijn uit gebreide aandeel aan het program ma met weliswaarinteressante composities van Francois Couperïn, Domenico Zipoli, Albert de Klerk en Jean Langlais, stond in nogal oneven wichtige verhouding tot de tijd, die de jonge sopraan Krijnie Poot was toegemeten. Na de opvallend mooie vertolking van Andriessens Magna res est Amor was het prettig, Krijn ie Poot aan het einde van het programma nog in twee werken van Bach (met fluit en clavecymbel) te kunnen beluiste ren. Haar uitstekende stemmenmate- naal is kennelijk met de grootste zorg schoold en wanneer deze zangeres nog wat meer vrijheid in haar optre den krijgt en misschien iets beter ar- tieuleert (vooral in Bach) is er zeker nog veel van haar te verwachten. De aanwezigen toonden zich steeds zeer erkentelijk. ELLY SALGMÉ De op slot staande scooter van de heer R. V. is zaterdagnacht gestolen. Maar zondag had de politie al een verdachte van de diefstal gevonden. In Arasterdam probeerde zondag nl. de 28-jarige tuinarbeider C. J. M. van de K. uit Wateringen een scoo ter te verkopen. De man is aan de Schiedamse politie overgegeven. Toen de 21-jarige F H. D. zater dagmiddag om 2.45 uur een bocht naar links op het kruispunt Vlaar- dingerdijk—Nieuwe Damlaan te kort nam, raakte de pedaal van zyn brom mer de stoeprand. Hij kwam. daar door te vallen, waardoor hy een hersenschudding en enkele ontvel lingen opliep. Door de GG en GD is hij naar het Gemeenteziekenhuis vervoerd. Het Is verheugend voor 8e Schie damse Accordeon Vereniging „Kunst Door Oerening" dat het met de ver eniging zo goed gaal bi deze voor verenigingen zo moeilijke tyd. KDO heeft kennelijk geen hinder van de malaise want zaterdagavond wa ren zeer velen naar Irene gekomen om de uilvoering van de drie korp sen van KDO te beluisteren. Voor zitter W. Banen sprak in zijn wel komstwoord met voldoening over de grote belangstelling. Hy hoopte dat de velen ook daadwerkelijk en mo reel de zaak van het groeiende KDO zullen steunen. Het ledental stijgt en gezien de resultaten by de ac cordeonexamens zijn de prestaties ook stijgende. De drie orkesten hebben een acht tal werken ten. gehore gebracht. Di rigent P. van Hossel heeft met ge noegen gehoord dat zyn pupillen voortreffelijke leerlingen zyn. Er werd met zwier en in een homogene vloeiende stijl gemusiceerd. De jong- sten m het jeugdorkest lieten het vloeiende Children's joytime van B. Paige en De Sprookjestuin van Coen van Orsouw horen. Het B-Orkest speelde met een dergelijke allure dat het de kandida tuur voor A-orkest stelde. Hier wer den vrijwel foutloos Bilbouquet van P. Black, Ouverture Benvenuto van J. B. Kok en Marcato Mars van P. van Hassel uitgevoerd. Het A-Orkest zorgde voor de goede climax met gloedvolle vertolkingen van Magyar Rhapsodic. Im Reiche des Idra van P. Lincke, IJzer- en Staalmars D. B. Muller. Terecht ontvingen de groepen ieder een dankbaar applaus. Na de pauze heeft het in Schie dam bijzonder bekende Confetti-ca baret de honderden belangstellenden een goed gevarieerd cabaretpro gramma geboden. Na afloop was er een gezellig samenzijn. eenpersoons 180*Z__<_ (Advertentie Z-M.J Duizenden wollen dekens had den wij Ingekocht voor deze extra koude winter (zoals de Offe nbach er weerkundigen zo haar fijn voorspeld hadden). Maar een zachtere regenwinter kunnen wij ons niet herinneren. Nu zitten wij ook liever ntec in de kou- maar met duizen den dekens te vee! in overvolle magazijnen is ook geen pretje. En toch moeten ze verkocht worden, die duizenden grote, twee-persoons dekens In. mo derne fantasie-dessins. Normaal worden ze verkocht voor vijf en twintig gulden... morgen kunt U ze uitzoeken méér dan tien gulden goedkoper. Ia de Schiedamse Wilhelm!"35"- ven is voor het eerst een nieuw gebouwde boot tewater gelaten. Dat gebeurde zaterdagmiddag om twaalf uur bij de Werf A. de Jong N.V„ waar ln opdracht ra» de visserij- maats chappy JnsuHnde ^Katwykde motor-trawler „Marfan Ellen KW 159 gebouwd Is. Door de dochtervim de eigenaar, mevrouw J. F- van Dük- Lanuoens is de trawler gedoopt en tewater gelaten. Het schip is 43,80 meter lang, 7.30 meter breed met een holte van 3,95 meter. Vier jaar geleden is in Vlaar- dingen door Werf de Jong reeds een schip van het zelfde type voor de zelfde rederij gebouwd, maar dit- maal had de bouw dus plaats in Schiedam. De tewaterlating had overigens wel een spectaculair verloop. Want daar de waterstand een halve meter hoger was dan verwacht werd kwam de trawler op één oor te liggen, toen hij het water indook, zoals op de foto te zien is. Dinsdagmorgen om 9 uur begint de verkoop van deze grote cwee-persoons wollen dekens, 180 x 2*0 cm, in moderne dessins j voor/ Kennel8k nemen de Schiedamse KNVB'-ers geen genoegen meer met de onderste plaatsen. De ver richtingen worden dan ook beter al konden door pech niet alle teams winnen. DHS toonde de kracht door leider Westlandla te verslaan. Voor Schiedam bleek ODI te sterk, ürsos had meer verdiend dan het geiyke spel tegen BMT. SEC en SVDPW verloren hoewel zy niet de minderen waren van hun tegenstanders. De verrichtingen geven de goede hoop dat de Schiedamse teams nog kans zien de onderste plaatsen te verlaten in de komende weken. In een onprettige sfeer werd in Kethel een rommelige wedstrijd ge speeld. Het stelde aanvoerder West- landia duidelijk teleur dat DHS met te passeren bleek. Met nerveus spel startten de bezoekers zo fel dat de Schiedamse defensie het twintig minuten lang heel moeilijk had. De schaarse uitvallen van DHS waren echter niet zonder gevaar. Drie mi nuten voor rust schoot rechtsbuiten Van Bockom hard in, de bal kwam voor de voeten van Hans Roozen die raak schoot. In buitenspelpositie scoorde de middenvoor van West- landia in de zestiende minuut na rust. Toen Hans Roozen vier minu ten later de doelverdediger het uit trappen wilde beletten schopte deze naar de Schiedammer. De Jager schoot de strafschop m. Zes minuten later schoot Krommenhoek, die inge vallen was voor Gudde, DHS naar 31. In deze harde stryd trapte een achterspeler van Westlandia nog na naar Van Bockom waardoor de ar biter hem naar de kleedkamers ver wees. Het felle Westlandia kon vier minuten voor het einde met tien man de stand op 32 brengen. Teleurstellend verliep deze strijd voor SVDPW dat niet de mindere was van het sterke Progress. In de eerste helft had SVDPW zelfs een goed overwicht. Het duurde tot vijf minuten voor rust voordat Aad van Dijk uit een strafschop kon scoren. Hierna liet SVDPW zich overrompe len. Een minuut later schoot een Schiedammer in eigen doel en bij een flitsende volgende aanval schoot Progress raak. Vlak na rust verraste Progress de Schiedammers weer, (31). Uit een strafschop werd het enkele minuten later 41. Toen herstelde SVDPW zich. De Schiedammers belaagden het doel van de tegenpartij waardoor Aad van Dijk uit een strafschop en Frans Bonefaas de achterstand kon den verkleinen. Verder kwam SVDPW onder veel spanning niet, Beide teams speelden in. de eerste helft heel voorzichtig, maar daarna had een agressief Ursus de meerder heid. Er werd echter niet gescoord waardoor de Schiedammers minder kregen dan ze verdienden. Middenvoor Mari Huigen schoot en kopte zelfs tweemaal rakelings over de lat. Junior Peter Goossens maakte als rechtsbinnen een goed debuut Oud-derdeklasser ODI was volgens verwachting te sterk, hoewei doel man Jan van der Reep zich in deze match bijzonder onderscheidde Uit een snelle aanval kwam ODI in de twintigste minuut via de rechts binnen op 6—1. Het technisch sterkere en snellere ODI kon in de 18e minuut van de tweede helft de score verhogen tot 0—2. In de eerste helft waren de gasten duidelijk de sterksten. De defensie van SFC had druk werk. Na twintig minuten nam Oudewater de leiding via de rechtsbuiten, die op een goe de voorzet inkopte. Vlak voor rust werd het 0—2 toen de uitgelopen i doelman van SFC de bal kwijt raak te. In de tweede helft had SFC de overmacht. De tegenstanders gaven echter met sterk verdedigend spel geen kansen weg. Tegen de verhou ding in kon Oudewater daardoor een kwartier voor het einde via de voorsprong verhogen <03). Ook DRZ heeft met een uitsteken de prestatie getoond niet lang meer onderaan te willen staan. Het stevi ge Stolwijk was de mindere op eigen terrein tegen het technisch betere DRZ. In de vijftiende minuut zette Bouk Molendijk voor aan Joop Al- torf, die Joop Molendijk lanceerde en met een prachtig schot was het 01. Toen de Stolwijkse defensie ver Stond opgedrongen schoot Ouwens de bal hard naar de helft van Stol wijk waardoor Bouw Molendijk in een spnnt in de 36e minuut kon sco ren. Twee minuten voor rust werd het 12 door Anker van Stolwijk. Het doel van DRZ werd m de tweede helft belaagd. In buitenspel- positie maakte middenvoor Zwijnen- burg m de 17e minuut de gelijkma ker. Toen een achterspeler van Stol wijk de bal met de hand wegsloeg dacht de scheidsrechter dat een Schiedammer dit had gedaan. DRZ kwam toch nog aan de winst doordat Koos Wigmans drie minuten voor tijd uit een vrije trap scoorde. (Advertentie l M J De Schiedamse clubs fn de afdeling Rotterdam kunnen dit seizoen ten voorbeeld aan de collega's gesteld worden. Weer werden deze 2ondag drie voortreffeiyke overwinningen behaald waardoor Schiedamse Boys nog ongeslagen op weg is naar het kampioenschap. Het herstel van Wil ton Fyenoord is opzienbarend. De scheepsbouwers gaan zich na de te genslag van de eerste wedstrijden nog kandidaat stellen voor een plaats in de kop. Voor Demos werd de strfjd om de eerste plaats een enerve rend duel, dat met elan werd gewon- Germinal-Demos 0-2 De strijd om de top werd een span nende big match tussen twee spor tieve etl twee sterke teams. Bij De mos stonden linksbuiten J. Falandt, rechtsbuiten C. H. Tetteroo en linkshalf H. Wahl niet opgesteld. lij de 27e minuut kon Demos via een verrassende aanval de voorsprong nemen. Middenvoor C. Tetteroo lan ceerde rechtsbuiten c. van Capellen en deze rondde zijn debuut met een fraai doelpunt af. Zo bleef het vrij wel de gehele wedstrijd. Beide doe len kwamen m gevaar, de aanhang zag dat beide teams goede kansen kregen maar verbeten hielden de defensies stand. Eerst drie minuten voor tijd kon Demos de zekere winst grijpen, W. Groonhorst zette voor aan W. K. Veld, deze passeerde be hendig enkele tegenstanders en be heerst schoot hij Demos naar de eer ste plaats m de eerste klas A. AVO/ZVC-WF 0-4 Geleidelijk werkt Wilton Fyen oord zich nu vsn de onderste plaats af en de conditie van de scheeps bouwers is nu dankzij de training en de oefenwedstrijden zo goed, dat de resultaten er toe leiden dat WF zelfs nog een kansje maakt voor de bovenste plaats. Ditmaal werd gedecideerd van AVO/ZVC gewon nen met 0—4. In Rotterdam had WF voortdurend het offensief. In de vijftiende minuut scoorde Groenhei de met een hard en scherp schot. Een strafschop werd door doelman Van Noortwijk ingeschoten. Na rust zette de geblesseerde Blommestein op rechts goed voor waardoor Van der Zouwen kon scoren, even later bracht Blommestein de spil van AVO ZVC zo in het nauw dat deze in eigen doel schoot. Wilton Fyenoord scoorde in deze wedstrijd nog twee maal, maar deze doelpunten werden afgekeurd. Afrik. Boys-Sdiicd. Boys 2-5 Ongeslagen handhaaft Schiedamse Boys zich aan kop van 3 A. Ditmaal werd Afrikaander Boys het slachtof fer. Rechtsbinnen Bonte opende de score. Hij doelpuntte weer na een voorzet van middenvoor Jongeneel. Daarna verrichtte hij zijn hattrick toen Liekendiek had ingeschoten en de bal voor zijn voeten kwam. Vlak narustschoot Jongeneel raak. Even tastte de Schiedamse defensie mis i waardoor het nog 2—4 werd maar Linksbuiten Toon de Jong maakte aan alle onzekerheid een einde. Het negenjarige meisje Maartje V. tsit de Qoslerstraat is zaterdag omstreeks half zes van het bordes van het stadhuis gevallen. Zij was daar aan het spelen en op een ge geven moment verloor rij haar even wicht. Bij de val hep zy een bloed uitstorting aan de rechterslaap Cu wat ontvellingen op. De GG en GD heeft haar naar huis gebracht. De classificeerder M. de B. uit Den Haag reed zaterdagavond om 7.45 uur op zijn fiets over de Willem de Zwygerlaan. Door een achterop komende auto werd hij ter hoogte van het Martinit-terrem aangereden. De auto stopte iets verder, maar toen een omstander naar de wagen liep om het kenteken op te nemen, doofde de automobilist de lichten en reed door. Het betreft hier ver moedelijk een stationcar van een grijze kleur. De heer M. de B. had na de aan rijding pijn in de rechter heupstreek, maar verder liep alles gelukkig nog al goed af. Wel verloor hij een van zijn schoenen. Door een breuk van de voorvork van zijn bromfiets sloeg zondagmid dag omstreeks 2 uur de 18-jarige jongeman R. W. F. uit Schiedam op de Nieuwe Damlaan over de kop. Daarbij liep hb lichte schade aan zijn kleding en brommer op. De afgelopen week zijn door de volleybal-teams van Juliana geen grote resultaten behaald. Heren 1 was het enige team dat het tot een overwinning bracht. Met sterk aan- valsspel werd alle tegenstand van WIK gebroken. In de kortst mogelij ke tijd was het 30 voor de Schie dammers, De setstanden waren: 152 15—-7 en 15—0. Heren 2 ondervond van VCK onverwacht sterke tegen stand. De eerste sets gingen met 15—4 en 215 naar de mensen uit Krimpen. Gelukkig herstelde Julia na zich nog bijtijds en won de laat ste sets met 159 en 1510. Het re sultaat was dus een gelijkspeL Heren 3 kwam ook niet verder dan 2—2 tegen het enthousiaste .Jong Pen- drecht". Heren 4 verloor op regel matige wijze van titelcandidaat Hou Stand 2. Dat dames l van Aggredier zou verliezen was te voorzien. Het was echter teleurstellend dat ze geen en kel verweer hadden tegen de Vlaar- dingse aanvallen. Dames 2 moest het afleggen, tegen het meer ervaren S.c. ITberg 3. De junioren tenslotte stelden teleur door onnodig van DOS te verliezen. Merkredon, la loan de februnro Klubvespero. Estos parolcaskado ce kado H. Letsch Sr. Lekstraat 100 b Vi estor bonvenay de venu multope. Zij, die al eerder tijdens zo'n specialeaanbleding bustehouders kochten, weten dat prijsverla ging soms tot minder dan de helft geen zeldzaamheid is. Horgen houden wij weer zo'n verkoop van een grote partij B.H.'s uit de betere series, maar voor prijzen die met de waarde niets meer te maken hebben. Restanten bustehouders, met en zonder maagband, pracht kwaliteiten w.o. diverse merk- beha's in poplin, nylon en satijn. Dinsdagmorgen om 9 uur be gint de verkoop van deze buste houders met achter- voor-en zijsluiting, w.o. met schuim- plastic voorgevormde cups. Beha's uit de luxe series, In de maten 36-48, voor minder dan de halve prijs. GEBOREN: Maria T. B-, d.v. J. J. M. Prem en M. M. L. Martens; Hen drik P., z.v. T. Kuijpers en A. Berk bout. OVERLEDEN: H. J. van Klecff, 79 jr, E, C. Heusdens, 1 jr. J. E. van Balkom, 24 jr. DU PONT DE NEMOURS (NEDERLAND) N.V. Construction Division heeft b!J de constructie van haar nieuwe fabriek te Dordrecht plaatsen vacant voor: Op woensdag 15 februari 1961 zijn ver- tegenwoordigers van genoemde N.V. WEDEROM aanwezig in Café-Restau- I rant „DE AMSTELBRON", Broersvest 13, te Schiedam en wel van 20-22 uur voor het geven van nadere inlichtin- gen. Ook kunnen sollicitaties schriftelijk worden gericht aan de personeelsafdeling van DU PONT de NEMOURS (Nederland) N.V., Con struction Division, Postbus 23 te Dordrecht. liBisaBbiiaBj Uw Kleine advertentie wordi gelezen tn deze kolommen met dezelfde aandacht als waarmee u deze advertentie las. Meubelen er» huisraad Rotan damesfauteuils ƒ13.75. Zeer aparte modellen, ook voor ouden van dagen. K.E.S.-zegels. Plate, Grote Markt 1921, Schiedam, to. Stadhuis. Personeel Meisjes die pnjs stellen op verantwoordelijk werk in een prettige omgeving, kun nen worden geplaatst bij de N.V, Kon. Ned. Boekdruk kerij H. A. M. Roelants. Goed looit vrije dienstkle ding en eventueel reiskos tenvergoeding. Vanaf mei a ,s. 5-daagse werkweek. Aanmelden: dagelijks van 9 tot 12 en 2 tot 5 uur, Lange Haven 141» Schiedam,

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1961 | | pagina 3