'ontdekking! m Singelplantsoen veranderde in een woest maanlandschap Nieuwe directeuren bij Wilton-Fijenoord De agent duwde niet, maar gaf n bekeuring Duinen bij Monster worden versterkt met Waterweg-klei Duivententoonstelling van de P.V. „Union" Zebrazondaars komen niet o Wat een Tafeltennis wedstrijden om kampioenschap Schiedam SCHIEDAM Verbinding- Singel naar Broersvest VOOR DE KANTONRECHTER 20.- voor duw uit baldadigheid Wie heeft iets verloren? Resultaten bijSVC Nieu w j a arsr eceptie burg. mr. Peek Schoorsteenbrandje Burgerlijke Stand Nieuwe cursus IN HET BEURSGEBOUW Kantonrechter tracht vergeefs V'3;:j, yr, peek. W.v.d.ByiiG DE SGHIEDAMSE MEUBELBEURS Koeriersters fctadèrdag 28 december 1961 3 Het lommerryke groen uit het Sln- gelplantsoen is momenteel geheel en al verdwenen. Dat klinkt logisch; Immers het-is winter! Maar de hoge bomen zullen de komende zomer niet meer htm verkwikkende scha duw werpen. AI geruime tüd geleden heeft men namelijk de ryke beplan ting uit het plantsoen verwijderd. Dat Is gedaan ten behoeve van ver tering van de verbinding Singel Broersvest. Nadat de beplanting was verdwe nen, is een aanvang gemaakt met de egalisatie van. deze wijde strook. Hierbij- zijn vier draglines ingescha keld. Als mollen woelen zij de grond om, die nu het aanzicht heeft gekre gen van een woest maanlandschap. Nu de grond echter bikkelhard is vanwege de strenge vorst is het werk Stilgelegd. Op de ongelijke bodem ligt hier eo daar wat witte rijp. Iets verder verheffen zich grote aarden bergen en diepere krc.terachtige kuilen. Voorts zijn er al een aantal sleuven gegraven, waarin de riolering zal worden gelegd. Een groot aantal van deze rioolbuizen is enige tijd geleden reeds aangevoerd. De aarde is hier dus woest en ledig, maar zeer lang zal het niet duren of de riante verbinding Singel— Broersvest zal werkelijkheid zijn en dah zal het verkeer (vooral in de richting Proveniersbrug, die waar schijnlijk in mei gereed zal zijn) be zit nemen van deze goede verbin dingsmogelijkheid. In verband met de werkzaamhe den is het laantje lopend van de Broersvest naar de Singel achter de brandweerkazerne en de ruïne af gesloten. Eveneens is de helft van de rijbaan van. de Broersvest ter hoogte van het plantsoen, met hek ken afgezet, zodat dit gedeelte taboe is geworden voor het verkeer. Nog speten, er kinderen op wat kortgeleden nog het Singelplant soen ivas. Maar het lijken wel de eerste aarde-bewoners op het viaan-landschap. Advertentie I.M. PANTALON De Broekenspeciaiist BOOUSTHAAT BS - ftlEf 6 BS BI Met ingang van 1 januari 1962 zijn tot leden van de directie van de N.V. Dok- en Werf My. Wilton Fyenoord te Schiedam benoemd de heren Ir. A. Meijer en Ir. O. J. van der Vorm. De benoeming geschiedde op de bui tengewone algemene vergadering v. aandeelhouders op 5 december j.1. De heer Meijer is op 13 mei 1928 te Rotterdam geboren, doorliep de HBS In Den Haag en studeerde aan de Technische Hogeschool, afdeling Werktuigbouw te Delft. Tijdens zijn studie heeft de heer Meijer in 1952 en 1953 zijn militaire dienstplicht bij de Kon. Marine vervuld en is toen met een speciale opdracht geplaatst bij T.N.O. (Toegepast Natuurweten schappelijk Onderzoek) te Delft. Na het behalen van het einddiploma T.H. is hij nog enkele jaren bij T.N.O. werkzaam gebleven. Met ingang van 1 januari 1955 is hij bü Wilton-Fycnoord in dienst getreden als ingenieur op de afde ling Dieselmotoren. Enkele jaren ge leden werd hij benoemd tot plaats vervangend hoofd van de afdeling Werktuigbouw en met ingang van 1 januari 1960 werd hem algemene procuratie verleend. Zowel de grootvader als de vader van de heer Meijer zijn als inge nieur aan Wilton Fyenoord verbon den geweest. De heer Van der Vorm is op 8 september 1924 in Rotterdam gebo ren, doorliep daar het lyceum en studeerde aan de Technische Hoge school te Delft Scheepsbouwkunde. Door de o'oriog moest hij deze stu die onderbreken. Na het behalen van het einddiplo ma in 1952 is de heer Van der Vorm in dienst geweest bij een scheeps werf in Engeland en heeft daarna ■Niets gezelliger dan het bezoek van goede kennissen. Daarom begon de kantonrechter te Schiedam mr. P. B. Cos te monkelen toen hy de eerste verdachte naar de koperen stangen zag komen. Het was Jilles, de man die zich at in lang niet had laten zien in het oude mairehuls aan de Lange Ilaven. De contacten zijn vroeger frequent geweest en dan was Jilles, evenals nu, vergezeld van zUn raadsman Koos de Kapper, die evenwel zelden bet woord voer de. Toch beriep Jilles zich wel op de adviezen van de vermaarde Koos. Nu was Jilles wederom naar de ba lie gekomen om te zeggen dat by onschuldig is. Dat wil een kantonrechter bewe zen zien en horen. Daarom zette Jilles uiteen waarom hij op 8 no vember het stopverbod, zou hebben overtreden op de Dam. „In de eerste plaats is het een ijzeren hond" stelde Jilles. „In de tweede plaats was ie beiaden met anderhalve ton, de mo tor was afgeslagen en ik denk ik zal hem es effe proberen. Net komt die agent en die zegt: „Jilles, fruit koopman, jij mag daar niet staan"." „Dat weet ik ook wel, edelachtbare, maar mijn wagen wilde niet verder. Toen kreeg ik een bekeuring, die heb ik niet verdiend als ik een be keuring verdiend heb wil ik hem wel hebben. Ik zeg nog tegen die agent: „Geef hem even een douw- tje'-. cüaar dat deed hij biet Hij was nie', bijtziij in dienst zei hij. Ik heb nes gezegd: „U hoort me een douw- tje te geven en geen bekeuring", dat zei ik nog. De- officier van Justitie mr. J. L. F. van Moorse! onderbrak de woor denstroom met de opmerking: „Ja, en toen is het woord proces-verbaal getallen en dat gaf u bovenmense lijke kracht want ineens kon u die anderhalve ton wel wegduwen." Dat is niet waar, edelgesLrenge, Ik heb vijf mensen moeten nemen voor het douwen, er was geen beweging in te krijgen, u kan het niet weten want u heeft het niet gezien, ik heb die bekeuring niet verdiend". De kantonrechter hield het op een straf baar feit,, hij bepaalde de boete op 7.50 of een dag. „Dan zijn we klaar" zei mr, Cos. „Nou, dat is dan mooi", vond Jilles. „Prettige, kerssemis, he ren" en bij verdweei Even later volgde Koos de Kapper, de deur waarder dacht al dat het een ver dachte was, maar Koos volgde de voetsporen van Jilles, zoals het een raadsman zij het een immer zwij gende betaamt. Bij het oversteken op de Rijksweg moet men nog scherper uitkijken dan het gebruikelijke goede uitkij ken, „Ik keek goed uit, ik was al over die weg heen" zei de Rotter dammer L. J, woensdag toen hem ten laste werd gelegd dat hij op 2 september met zijn bromfiets op Rijksweg 20 bij Maasland een aan rijding had veroorzaakt. „Ik 'reed langzaam,-ik trapte, ik keek alle kanten uit en ineens kwam die au to", zei de 42-jarige J. „Nee, u was nog niet over ^ie weg", zei de offi cier „anders Rad die auto u niet kunnen raken, de auto heeft een vloeiende lijn naar links gemaakt, daarna geremd, er is een slïpspoor, maar u heeft zeer gevaarlijk gehan deld, u heeft uw vrouw, die op de duo zat, aan een groot gevaar bloot gesteld". Verdachte beloofde beter te zullen uitkijken bij het kruisen van rijkswegen. Hij vertelde dat zijn vrouw nog steeds in het ziekenhuis ligt, met armen- en ribfracturen. De kantonrechter rar, P. B. Cos wilde rekening houden met deze akelig heid. Hij bepaalde de boete op dertig gulden of zes dagen hechtenis. In geruchtmakende zaak Tot twintig gulden boete of vier dagen hechtenis heeft de wr.d. kan tonrechter te Schiedam mr. O. W, Sipkcs de zeventienjarige Rotter damse kantoorbediende Fred. P, L'. de H. veroordeeld als schuldig inza ke baldadigheid. Deze uitspraak is het (voorlopige?) einde in een zaait, die nogal veel rumoer veroorzaakt heeft omdat de verdediger van Frgd de H. de Rotterdamse advocaat rar. F. Korthals Altes op woensdag 12 juli voor bet kantongerecht te Schie dam heeft gesteld dat de Schiedamse politie onjuiste methodes zou heb ben toegepast bij het verhoor '/an verdachte - en dé - getuige Frans G. Er kwam daarna zelfseen onder zoek van de Rijksrecherche op last van de Procureur-GeneraaL enige tijd in Amerika vertoefd om verdere practische ervaring op te doen. Op 15 maart 1953 kwam de heer Van der Vorm bij Wilton Fyenoord als assistent-bedrijfsleider op deafd. Reparatie (buitendienst).. Enkele ja ren geleden werd hij benoemd tot plaatsvervangend hoofd van de afd. Reparatie en met ingang van 1 janu ari 1960 werd hem algemene procu ratie verleend. De laatste jaren heeft de heer Van der Vorm zich speciaal bezig gehouden met de acquisitie en met de financiële zaken op de afde ling. Eveneens met ingang van 1 janu ari I960 zfjn door de Directie van Wilton Fyenoord tot bedrijfs-dijrec- teuren benoemd de henen ir.-F. F. Matiem (afd. Machinebouw) en C. II. Mecuwissc (afd. Reparatie). Zij hebben dezelfde bevoegdheid gekre gen om de vennootschap te verbin den als de leden der Directie. Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam tussen 9— 12.30 en 26 uur: ring met sleutels. Te bevragen bij de vinders: een paar kindersehaatsen, Olsthoorn, Scbiedamseweg 34, Kethel; bescherm - kap voor motor, v. Fuifelen, Kerk- laan 40, Kethel; ring met sleutels, Gosen, Rembrandtlaan 78b; handzaag, Janson, Molensingel 133, Kethel; ka bel met slot, A. Bonefaas, Klaas Katerstraat 14; kinderschoentje, Mauiik, St. Liduinastraat 39a; hoofd doek, De Jong, Kerkweg- 105;een paar glacé dameshandschoenen, Heusdens, Van Limburg Stirumstraat 17; kapbandschoen (L), Ho des, Tuin- laan 20a; bruine handschoen (O, A. Mulder, Julianalaan 108b; grijze want, Van Vuuren, Alb. Cuijpstraat 5b; gladde ring, mevr. Verburg, Hogen- banweg 6a, Rotterdam; armbandje met wapentjes, v. d. Kouwen, Jan Steenstr. 31; bedrag aan geld, KappeL, Populiercnlaan 24, Kethel; zilveren ring, Gilliamse, Havendijk 36a; da- mesportemonnce met inhoud, Berg- kotte, Singel 126; fietstas met inhoud, Broeders, Ampèrestraat 17a. Apothekers-nachtdienst: Apotheek Rembrandt, Rembrandtlaan 5. Bellen bü ongeval: O.G, en G.D.: Tuinlaan 80, Telefoon'6 92 90. Politie-alarranummer: 6 46 66. Bibliotheek: Lange Haven, geopend: maandag 19 tot 20.30 uur; dinsdag 9.30 tot 16.30 en 19 tot 20.30 uur; woensdag 9,30 tot 16.30 uur; donderdag 9.30 tot 12.30 uur; vrijdag 9.30 tot 16,30 en 19 tot 22.30 uur; zaterdags 930 tot 16.30 uur. 's Zondags gesloten. R.K. Leeszaal cn Bibliotheek, Dam. Geopend maandag 19 tot 21 uur; woensdag 14 tot 17 en 29 tot 21 uur; donderdag 10 tot 17 uur; vrijdag 14 tot 17 en 19 tot 21 uur; zaterdag 10 tot 32 en 14 tot 17 u. Sted. Museum: Foto's van Eddy Pos- thuma de Boer. Roem der Ro mantiek. BIOSCOPEN Passage, 2 en 8.15 uur; „Don Camillo op de barricade". Monopole, 2, 7 en 9.15 uur: „De man met de wassenbeelden". DIVERSEN Volksgebouw, 8 u.: P.v.d.A,-vrouwen. Jaarwisselingsbijeenkomst. Musis Sacrum, a uur: SGB, Kerstbal. Irene, 8 uur;. Gerei Jeugdclub. Bij eenkomst. Advertentie IJH.J Volleybal De beide damesteams van de Schiedamse Volleybal Club hebben het jaar 1961 niet met verrassingen kunnen besluiten. Dames 1 stelde wel heel erg teleur door tegen concurrent D.R.L, niet verder tc komen dan een 2—2 ge- lijspel. De SVC-meisjes hoewel technisch beslist beter, toonden we derom te weinig enthousiasme en vechtlust. De set-standen waren 15 12,14—16, 15—10 en 13—15. Dames 2 kreeg op bezoek bij Ag- gredior geen voet aan de grond en werd vla 158, 15—7 en 157 met een klinkende 30 nederlaag huis waarts gestuurd. Na de eerste helft van de competi tie staat het Viaardingse Aggregior aan de kop met één punt voorsprong op D.R.L. en S.V.C. De overige teams in de le klasse staan ver achter deze kopgroep van drie. Tot 5 januari 1862 staat de competitie stil, waar na met nieuwe moed aan .de laatste loodjes zal worden begonnen. De heer A. M. Sundermann (links) die de duiitenfentoonsfeliiriguande P.V. „Union" opende reikte tevens aan de heer L- Lems, die de schoon ste duif van de tentoonstelling had ingezonden, de beker vit. De Burgemeester van Schiedam en mevr. Peek-Linthorst zullen op Nieuwjaarsdag van 12 tot 1.15. uur in de Aula van het Stedelijk Mu seum, Hoogstraat .112, recipiëren, Oververhitting van de schoorsteen was de oorzaak van het brandje dat gistermiddag om 13.20 uur in de meubelfabriek van de heer Blom aan de Walvisstraat 6 uitbrak. De kachel was te fel gaan branden er werd met zaagsel gestookt en door de grote hrtte raakte de beschotting van de schoorsteen inbrand. De brand weer had het vuurtje snel gedoofd. Er werd slechts een geringe schade aangericht. GEBOREN: Aanja M., d. van V.E. van Hoek en M, A, Sluijter; Peter, z. van J. G. Sommer en P. Verwiel; Sven, z. van A. Scholte en L. Meijer; Johannes C., z. van H. E. Donkhorat en J. A. de Rooij; Sophia T. M„ d. van G. J. Verweij cn M. W. Smit; Andrïes J. M., z. van C. H. Martens en J. van Unon. OVERLEDEN: A. de Vogel, 88 jr: A. Noordijk, 63 jr; J. Q. Heinsbroek, 81 jaar. Niet langer zoeken! Gold Star! 'n goede Amerikaan King Size lekker! Negentig cent! Wie GOLD STAR rookt heeft goed gekozen •1IOEK VAN HOLLAND. Bin nenkort gaat het hoogheemraadschap van Delfland een aanvang maken met een groot karwei ter versterking an de zeewering tussen Monster en i-Gravenzande. Al meerdere malen is hjj zware stormen gebleken dat de duinen lussen deze beide plaatsen, vooral ter hoogte van hei zogenaam de Arendsduin, te smal zijn cn niet de gewenste sterkte hebben. Voor de:'versterking is een spe ciaal soort» klei nodig. Deze klei vindt men Vrijwel alleen langs.de Nieuwe Waterweg ten zuiden van Hoek van Holland. Daar is een ter rein van ongeveer vijf ha opgespoten met grond uit de vaargeul. De dikte van deze laag is ongeveer drie meter. Deze grond nu moet worden ge bruikt voor de zeewering. Het be tekent echter dat de landbouwers C Qualm, P. Dekker en gebr.. Hoogen- donk, die dit terrein, dat uiterst vruchtbaar is, in cultuur bréngen, do grond moeten verlaten. Boer Qualm zal zelfs zijn hele bedrijf zien ver dwijnen. Dit zal binnenkort-gebeu ren en direct daarna zal met de af graving worden begonnen. Een speciaal werkspoor wordt aan gelegd van Hoek van Holland, door het duingebied, naar het „plaatsje" in Monster. Over het Oranjekanaal moet een brug worden gelegd, paral lel aan de spoorbaan. Volgens de mededelingen van ir. G, A, Wiersmo van Delfland zal dit werk niet in eigen beheer worden uitgevoerd, maar worden aanbesteed. Aanvankelijk bestudeerde men de mogelijkheid om de grond met zand- auto's tc vervoeren,, maar dit bleek niet alleen duurder, maar- ook-uit' verkeers-lechnisch oogpunt zeer 'Be zwaarlijk. Het staat nog niet vast hoeveel grond men nodig heeft, maar VLAAKDINGEN Op 4 januari 1952 start de VTaaru dingse vereniging voor gezondheids-, zorg weer met een nieuwe cursus „Moederschapszorg en kinderhygië- ne". Zuster J. A, A. Spoelder geeft da cursus op achtereenvolgende donder dagen (te 10.30 uur v,m.) in het nieuwe Groene Kruis-gebouw, Flo- reslaan 41,":.' Op Tweede Kerstdag omstreeks 20.45 uur werd een 15-jarig meisje op de Fransenstraat door een groep nozems tegen de ruit van een boek handel gedrukt. De ruit bezweek. Delfland verwacht, dat hét. hele gé- bied zal moeten worden afgegraven. Waarschijnlijk zal het gebied daarrfa weer opnieuw met dezelfde soort grond worden 'opgespoten. Déze kan dan na ongeveer drie jaar weer wor den afgegraven.,. Op 2, 4, 5 en 6 januari is de Beurs weer het terrein waar de jaarlijkse tafelfcnniswedstryden om bet kam pioenschap van Schiedam worden Door de Schiedamse P.V. „Ünlou" is in een lokaal, dat door de directie van de Distilleerderij N.V. Wed. v. d. Eelaart aan de Botcrstraal ter be schikking is gesteld een postduiven- tentoonstelling gehouden, waarvoor ca. 370 duiven waren ingezonden. De schoonste vogel van het geheel was ingezonden door L. Lems, de schoonste oude duif door P. B. Slegt; de schoonste jonge doffer door A. Heeren en de schoonste jonge .duif door A. Heeren. Algemeen kampioen werd W. Kerk hof f, 2. C. Verboom, S. A. Heeren, 4. ,C; L. Zantboer en 5. J. v. Leeuwen en 'Co. Kampioen jonge duiven: I. C, Lems, 2. W. Kerkhoffj 3. (ïnet 2 duiven) C. Verboom en 4. (met vier duiven) ;W. Balvers. Door de dames werden 32 duiven irigezöridèn, de beste waren: 1. mevrouw Heeren, 2. mevr, L. Lems en 3, mevr. Kerkhoff. De klasse-winnaars zijn: Klas 1: L. Lems, 2. K. Loopik Jr., 3, H. v. Gogh-Kosten; klas 2: 1. L. Lems, 2 en 3. A. Heeren; .klas 3: 1. F. Claes, 2 en 3. Lu, Lems; klas 4: L P; B. Slegt, 2. K Loopik Jr., 3, L. Lems; klas 5: 1. IV. Balvers, 2 en 3. L, Lems; klas 6: 1. L. Lems, 2 en 3. A. Heeren; klas 7: 1. A, Heeren, 2. C. Verboom, 3. W. Kerkhoff; Klas 8: 1. A. Heeren, 2. W. v. d. Hoeven, 3. K, Loopik Jr.; klas 9: 1, A. Heeren, 2.W. v,. d.- Hoeven, 3. L. Lems; klas 10; 1. A. Heeren, 2. K. Loopik Jr, 3. W. v, d. Hoeven; klas 11: 1 en 2: A. Heeren, 3, P. B. Slegt; klas 12: 1 en 2. A. Heeren, 3. C. Verboom; klas 13: 1. A. Heeren, 2. H. v. Gogh Kosten, 3.' C, L, Zantboer; klas 14: '1. F. Kamp Co.. 2, A. Heeren, 3. "W. v.'d. Hoeven. gehouden. Toemooi-leidcr Jaap Vis ser van NO AD heeft de organisatie weer Jn handen en met zijn Jaren lange ervaring op dit gebied kan men zeker zyn dat alles weer op rol letje zal gaan lopen. De heer Visser wordt geassisteerd door mevr. Voogd (RAJ?.) en de heer J. de Heer (Service). De inschrijving was mogelijk voor zeven groepen, te weten A voor de spelers in de overgangsklasse orv de eerste klasse; B voor 2e klassers; C voor 3e klassers; D voor 4e klas sers; E voor 5e klassers; F voor ju- niorenfen tenslotte groep G die is in gesteld voor niet-N.T.T,B,-leden. Hier kan dus iedere stadgenoot voor in schrijven. Voor iedere groep zijn twee prijzen beschikbaar gesteld. De winnaar van de A-klas krijgt bovendien nog een wisselbeker en mag de titel „kampioen van Schie- dam" dragen, welke titel door Ar nold Braak verdedigd moet wor den, Het zal 'ons niet verbazen als we weer dezelfde finale krijgen als vorig jaar, toen Braak Henk Aben de titel ontfutselde. .Onder voorbe houd literaard dat in het toer- nooi-systeem deze twee spelers ver uit elkaar zijn geplaatst, anders ontmoeten zy elkaar al vóór de fi nale. Het is moeilyk te voorspellen wie van deze twee spelers met de titel zal gaan strijken. Dit de verrichtin gen tijdens de competitie-wedstrij den zouden we zeggen dat Aben momenteel iets sterker speelt dan zijn vermoedelijke tegenstander. Voor de vereniging die op het toer nooi de beste prestaties levert is bo vendien weer beschikbaar de „De Schiedammer'-beker. Die is, na lang in het bezit van NOAD te zijn ge weest, vorig jaar in handen geko men van R.AJ5. Het blijft een open vraag welke vereniging nu met de prijs zal gaan strijken. Het zal in elk geval wel span nen gedurende het toernooi dat voor een ieder gratis toegankelijk is. Esperanto-agendo Merkreden, la 3 an de januaro. Klubvespero. Post le festo-tagoj ni certe havos sulice por kcmversacii, ni kunvenos ce kino v. Gink, Ploeg- straat 19. La éstraro dezïras al vi prosperan novjaron kaj esperas,,ke la forresta- duloj regule ceestos. (Van één onzer verslaggevers) De deurwaarder bü bet Rotter damse kantongerecht heeft giste ren vergeefs de namen afgeroepen van dertig verdachten, die bü de" kantonrechter op het matje moesten komen wegens overtredingen van do nieuwe oversteekbepalingen. Er was er niet één komen opdagen. Bij navraag op de griffie bleek;dat alle overtreders een schikking van vijf gulden hadden verkozen" bóven een tochtje naar de Noordsingel. Het betrof hier allemaal voetgangers die op minder dan dertig meter afstand van een zebrapad waren overgesto ken. Op een. van de volgende zittingen komen de automobilisten die in over treding zijn geweest, aan de beurt Zij kunnen niet, in de gelegenheid worden gesteld om een schikking: te treffen, „Uit dit opvallende absenteïsme kunnen we in,ieder géval opmaken, dat de overtreders hun fout hebben ingezien en de boete hebben geslikt", merkte de kantonrechter mr. D. Muller op. En de officier van justir tie, mr. Bos/ kon- deze conclusie .vol ledig-onderstrepen. Lr:.y Tijdens een „onderonsje" met twee aanwezige. Journalisten vertelde de officier, dat het aantal zebrazondaar* in Rotterdam" bijzonder, groot Is, Het was hembekend, dat.-er door een. politie-afdeling in de laatste twee weken van november 150 processen- verbaal 'warén' opgemaakt. GEMEENTELIJKE KENNISGEVING Inlichtingen uit het Kiezersregister De burgemeester van Schiedam brengt op, grond van artikel D 5 der kieswet ter openbare kennis, dat aan een ieder kosteloos inlichtingen uit 't kiezersregister kunnen worden verstrekt, waaruit deze kan opmaken, of hy 2elf of een ander daarin al dan niet of niet behoorlijk is op genomen. Op grond van artikel D 6 der kieswet is een ieder be voegd schriftelijk aan burgemeester 'en wethouders ver-, betering van het kiezersregister te vragen o'. Schiedam, 22 'december 196i.L Dcburgemeester .voornoemd, Voor de winterdagen heerlijk zachte warme WEVENIT JAPONNEN en DEÜX-PIÈCES Voor de feestdagen* japon nen, ook met jasje en deux pièces in alpaca zijde enz. L, Kerkstraat 19, Schiedam U kijkt U vergelijkt U koopt bij LANGE HAVEN 95 Schiedam, tei. 6 86 11 GEEN FILIALEN Lessen Lessen en studiehulp voor D.L.O.-leerlmgen. B: Post bus 140, Schiedam.. Fotografie Koiriims vergeten?-L)f ^uto- - maat staat v.»m u Kluut A»le soorten, filmsKoto. K van VutJrén H'Wstraai inn Diversen Vermager ronder dieet met Gracial, 60 dragees M Bij ap"theék en drogist Personeel Hoge bijverdienste" Net per- soou gevraagd,-wanende: té Schiedam, voor bezorging," circa 3 uur per dag. RALE- 1 leeskring.Berkelselaan - 52, Rotterdam.Telefoon 8 04 39.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1961 | | pagina 1