VUILAFVOER IN STUDIE 'Al LEXINGTON EÜ 3 "Wfl Kunst naar bedrijven Bestorming en de onder gang van de Alamo SCHIEDAM Geen record bij Groenoord Thriller met vakwerk (Dt) Verschrikking in woestijn Veroveraar Gezamenlijke oplossing in Waterweg gebied wereldmerk ARGUS „ARGUS" „ARGUS" ilia ANTWOORD VAN B. EN W. STANK VUILNISBELT AAN SCHIE GERING - GEENKLACHTEN GEHAD door io eeromslag AGENDA Put liep over Artsen op zondag Automobielbedrijf WALDO N.V. Citroen agent Jeugd Jolijt MONOPOLE VERTOONT Mulo-examens KERKDIENSTEN «liailii Plantage-concert van O.B.K. Geeft uw gezicht meer charme met een „ARGUS" bril f II ASSISTENT (E) P.G. MEDEWERKER Koeriersters vrouwelijke administraf. kracht PLAATWERKERS METAALSLIJPERS BANKWERKERS MONTEURS voor de buitendienst - - - V ZATERDAG 29 JUNI 1963 EN blik op de aangevochten vuil- JOs stortplaats aan de Schie, tussen spoorlijn en Rijksweg 20. De rommel steekt boven de dijken uit. „De stank is minimaal", zeggen b. en u>. Maar de bewoners aan de Parallelweg (bij westenwind) en die van Nieuwland langs de spoorbaan (bü oostenwind,)' zijn het daar niet helemaal mee eens. Al hebben zij dan ook niet officieel geklaagd. SCHIEDAM, zaterdag Gedurende de Pinksterdagen cn de heel Warme dagen daarna heeft het er even naar uitgezien dat wat het bezoekersaantal van Bad Groenoord betreft, het record van. 1959 gebroken zou worden: lOO.Oflo bezoekers op 21 juni. Het is er niet van gekomen, want het weer is omgezwaaid en zo liep de belangstelling terug. Tot eu met giste ren zijn er dit seizoen ongeveer 87.000 be zoekers geweest. Maar ondanks het weinig florissante weer waren er vorige week toch nog tweeduizend, bezoekers en ia de afgelopen week zelfs 3500. Ook gistermiddag, toen het weor toch bar slecht was, waren er nog 350 bezoekers: leerlingen van een Rotterdamse huishoudschool. Zij hadden overigens het gehele bad voor zich alléén, Br zijn zelfs nog dappere meisjes in het wafer geweest, maar voor de rest werd gespeeld en gesport op de ruime speel weiden. Directeur Helsma heeft uitvoering ge geven aan zijn plan om een speelplaats voor de kleintjes te scheppen op het ter rein. Zo zijn een olifant en een reusach tige eend geplaatst waar de kleuters te genop kunnen klimmen. Er komen nog meer speelwerktuigen, ook voor de wat grotere kinderen. Zelfs is gedacht aan een glijbaan voor het grotere bad. Daardoor wint Bad Groenoord nog aan betekenis als einddoel van schoolreisjes. Niet voor Schiedamse scholen, die zijn verwend, maar scholen in de nabije of wat verdere omgeving. Expositie in kantine van Ver. Glasfabrieken SCHIEDAM, zaterdag. De kunst zal bij de bedrijven worden gebracht in Schiedam. Op Initiatief van de journalist Nic. van Looplk wordt volgende week ge start met een serïe exposities van Schie damse kunstenaars, te houden in kantines en kantoren van Schiedamse bedrijven. De kunstenaars Frans van der Heide, Jan Wolffers, Theo en Diet Wiegman, Nico van Welzenés, Hein de Koster, Dick Bos en Jaap Crama brengen hun werk naar de Vereenïgde Glasfabrieken aan de Buitenhavenweg waar zij in een kantine voor het vrouwelijk personeel voorname lijk tekeningen aan de wand zullen han gen en enkele maskers. In een kantine voor de mannen komen in hoofdzaak gouaches te hangen. In het hoofdkantoor zullen speciaal schilderijen te zien zijn. Bovendien worden kunstwerken gehan gen op enkele plaatsen in het bedrijf om het contact kunst cn bedrijf zo goed mo gelijk te kunnen verkrijgen. Het bijzondere van dit experiment is, dat getracht zal worden het personeel van hel bedrijf ock inderdaad bij de kunst te betrekken. Daarom krijgen de kunste naars gelegenheid in hef bedrijf explica ties te houden over huu werk, zij mogen in het personeelsorgaan van het bedrijf hun ideeën uiteen zetten. In dat perso neelsorgaan komt een artikel met toelich ting over 'de werken, maar bovendien wordt een enquête gehouden waarbij aan het personeel de mening over het vertoon de worct gevraagd. Deze enquête zal eveneens gepubliceerd worden. Het ligt in de bedoeling dat deze wisselexposities de gehele maand juli bij de Vegla te zien zijn en daarna zal eer. ander. Schiedams bedrijf gastvrijheid ver lenen. APOTHEKEN Apotheek Gouka en Co., Groenelaan 127. Stedelijk Museum, dag. 10—17 uur: gou aches van tien Nederlandse schilders; prenten en tekeningen van. Oud- Schiedam en expositie over gedistil leerd. BIOSCOPEN Passage, 2, 4.15, 7 en 9.15 uur: „Vijf mijl voor middernacht". Monopole, 2 en 4.15 uur: „De bestorming van de Alamo"; 7 en 9.15 uur: „De veroveraar van Corintbe". DIVERSEN Speelterrein Vlaardingerdük 4 uur en7-25. uur Sportdag C.S.F.S. IN PASSAGE DE geroutineerde vakman Anatole Bit- vak, van geboorte een Rus, heeft zich op velerlei filmterreinen bewogen (dat liep van tragedie naar blijspel, van socic- ty-gescliicdcnissen naar thrillers). Het Is altijd gedegen werk, zoals ook valt te con stateren aan de hand van „vijf mUI voor middernacht" (Five miles to midnight), een thriller Waarin Litvak op basis van de formule „een-Ickker-verhaal-en-ver- der-een-paar-sterren" een stevige film in elkaar heeft gezet, waaraan als sterren meedoen Anthony Perkins en Sophia Loren. - Perkins begaat een verzekerïngszwen- del waarvan zijn door Leren gespeelde echtgenote zowel medeplichtige als slacht offer wordt. Jawel, het is (Lit) vakwerk, waaraan de grijze veteraan weinig, inspir ratie heeft besteed, omdat hij het zo óók wel kon. Men kan constateren dat Litvak wel van spanning kweken afweet,'maar men wil zich toch afvragen wat meester Hitchcock met hetzelfde verhaal had kun nen doen. (PASSAGE). MONOPOLE: EEN detail van de woestijnoorlog in Tunis, in 1943, Is door de Engelse re gisseur Carreras uitgewerkt tot een kei-' harde oorlogsfilm, Bajonetten tegen tanks". De film, op breed doek, maar in zwart wit, is verdienstelijk gemaakt. Een mee dogenloos gevecht van een Engelse een heid op een boerderij midden in de woes tijn tegen een overmacht van Duitse troe pen wordt zeer langdurig uitgesponnen, maar blijft boeien. Dat laatste gevecht is dan ook het hoogtepunt: met" suggestieve beelden, wordt een gruwelijke verschrik king opgeroepen, die een. half uur lang op het publiek blijft aanrollen. Leo Genn speelt als de commandant van de zwakke Engelse eenheid de hoofdrol. In de laatste meters film komt hij nog tot 'n heldendom' dat echter zeer aanvaardbaar op het doek wordt gebracht In „Bajonetten tegen tanks" komt geen enkele vrouw voor. (MONOPOLE - maandag tun, woensdag). IK MONOPOLE GRIEKEN en Romeinen gaan elkaar weer eens felgekleurd volgens Ita liaans spektakelprocédé té lijf in „De ver overaar van Corinthe", Zoals tc doen ge bruikelijk rossen, weer horden figuranten over het scherm, wordt het bloed weer bij stromen vergoten en krijgen de sympa thieke lieden. in dit géval de Romeinen de overwinning omdat het Griekss front is aangevreten door intern verraad. (MONOPELE, tm. zondag). rjET mag niet en juist daarom is Jj het bijzonder aantrekkelijk voor de jeugd, dat zwemmen in de Schie. En daar de Rijksweg 20 in aanleg pre cies tot aan de Schie-oever rijkt en zo een prachtig kunstmatig strand vormt, is de ureugci helemaal volledig. Het blijft echter een gevaarlijk spelletje, hét water is sterk verontreinigd, de Schie is diep en er staat stroom. Maar ja... SCHlEDA.ii} zaterdag Hef pro. bleem van de vuilafvoer in Schie dam is in zijn geheel in studie ge nomen door b. en \v. Er zyn reeds contacten gelegd met andere ge meenten in het Waterweggebied, die met hetzelfde probleem worste len, om te komen tot een gezamen lijke oplossing. Zo delen b. en w. mede op de schriftelijke vragen van1 de heer J.J. Bieze, raadslid voor de P.v.d.A., over de vuilstortplaats aan de Schie tussen de spoorlijn en de toekomstige Rijksweg 20. Maar in tegenstelling tot de heer Biezc is het college van mening, dat deze vuilnisbelt in de bebouwde kom niet ontoelaatbaar is en ook geen gevaar voor de volksgezondheid op levert. De heer Bleze had opgemerkt dat de vuilnisbelt vooral bü warm weer een stank verspreid, die voor de omwonenden onaangenaam Is. Doch het College merkte op dat de stankversprelding door bedoel de stortplaats minimaal Is, ondermeer omdat daar geen huisvuil wordt gestort, doch afvalstoffen, hoofdzakelijk afkomstig van bedrijven, alsmede een geringe hoe veelheid riool- cn putmodder en grofvuil. „Klachten hieromtrent hebben ons in het ruim zes-jarig bestaan van de stortplaats tot'nu toe niet bereikt", schrüven b. en w. Toegegeven wordt dat het gestorte vuil boven de dijk van de sporbaan uitsteekt. Als maximaal te bereiken storthoogte wordt het niveau van het zandlichaam voor Rijksweg 20 aangehouden, dat is on geveer de hoogte van de spoorbaan. De hoogte van de volgestorte massa vermin dert vrij snel door inklinking en het ver teren van de afvalstoffen, n.1. in een peri ode van plm. 6 maanden na het volstorten, met ongeveer 2 meter. Het is noodzake lijk ca. 30.000 m3 afvalstoffen per jaar te bergen. Er wordt naar gestreefd, dat over 1 a 2 jaar een ander terrein beschikbaar komt voor het storten van vuilnis. Het is destijds inderdaad de bedoeling geweest om de door ontgraving ontstane put met afvalstoffen op te vullen, doch het met beschikbar zijn van een ander stortterrein noopte tot het opbrengen van de afvalstoffen boven het maaiveld. Ron dom het stortterrein is een dijkje met boom- en struikbeplanling aangebracht om de afvalstoffen zoveel mogelijk aan het gezicht te onttrekken. Ook is de me thode van storten gewijzigd met het oog op de aanblik. Er wordt n.l. thans in smal le banen gestort, die na volgestort te zijn, worden afgedekt met zwarte grond en daarna worden beplant of ingezaaid. Door de lange en strenge winter is er noodgedwongen enige -achterstand ont staan in het verwerken van afvalstoffen op het terrein, welke achterstand spoedig zal zijn ingelopen. Aan een verdere ver betering en afwerking van het terrein wordt de: uiterste zorg besteed. Volgens het betreffende uitbreidings plan heeft de grond, waarop thans de stortplaats is ingericht, de bestemming van park, plantsoen, sport- en speelter rein. Het terrein wordt na afdekking met grond geleidelijk beplant. Deze be planting zal worden gehandhaafd tot dat de definitieve bestemming is be paald, aldus burgemeester en wethou ders vara Schiedam. SCHIEDAM, zaterdag.In spoedgeval len zijn gedurende dit weekend de vol gende artsen té raadplegen: J. Mokken- sterm. Van Ruysdaelïaan 52b, tel 64098; C. J. M. Vlootman, Singel 151, tel. 67760; P. van Santbrink, Van Heuven Goedhart straat 97—111. tel. 62552. Geopend is apotheek Gouka en Co., Groenelaan 127, die ook gedurende de volgende week de nachtdienst waarneemt. VLAARDINGEN, zaterdag - 'Voor het diploma MMS slaagden aan het Groen van Frinsterer Lyceum de dames M. W. Drenth, C. M. P. van Kempen, A. E. Kou- wenhoven en G. Onverwagt, allen uiti Schiedam. (Advertentie LM.) Bokelweg 88-90 Schiedam Telefoon S 46 50 SCHIEDAM, zaterdag. Het program ma voor Jeugd Jolijt vermeldt, voor de komende week de volgende evenementen: Maandag 1 juli: Zeepkistenrace, Briel- sestraat Dinsdag 2 juli: Wielerwedstrijd, par cours: Buys BallotsingeL Woensdag 3 juli: Volksspelavond, Nieu we Maasstraat, gedeelte bij houthandel de Wetering. Vrijdag 5 juli: Autopedwedstrijd, Dr. Zamenhofstraat, Uitgezonderd de wielerwedstrijd, waar-' aan jongeren van 12 tot 18 jaar kunnen deelnemen, is deelname aan - de andere activiteiten mogelijk voor kinderen van' 8 tot 12 jaar. Deelname aan bovengenoem de acititeiten is geheel gratis. SCHIEDAM, zaterdag. De netto-op brengst van de in; mei gehouden collecte voor de Kinderbescherming, gehouden door de Stichting SA.K.O.R. heeft een be drag van 3.192,08 opgebracht. Gezien vooral het zeer slechte weer, een'bevre digend resultaat. Aan .allen die er aan hebben meegewerkt brengt het plaatselijk comité dank. DE bekende, in één van dc bloedigste veldslagen uit Amerika's historie uit lopende geschiedenis van het groepje Texanen. dat half in de negentiende eeuw in de garnizoensstad Anahdac, na de ar restatie van Stephan Austin de „vader" van de Texanen, door de Mexicaanse pre-, sident, generaal Santa Anna tegen de Mexicanen in opstand komt en in het oude fort, de Alamo, tegen een enkele tiental len malen zo grote overmacht Ietteriyk en SCHIEDAM, zaterdag. Bij de te Schiedam gehouden. Mulo-examens zijn voor het A-diploma (met M tevens Mid denstandsdiploma) geslaagd de "dames T. Baddema (M>, M. L. de Bruin <M), bei den te Vlaardingen; W. C, Poot (M), A. Bruin (M) en T. v. Put, allen te Schiedam en T. M. Assies te Rotterdam. De heren C. de Poter (M> en E. R. Bunt (M) te Schiedam, F. Maltha te Vlaardingen en D. Ankersmit te Rotterdam. Voor het diploma B slaagden mej. L. Breevoort te Schiedam en de heren J. A. Boeser, M. Brons, G. C. Plaisier, W. Sehruijer, H, Sloots en J. Toutenburg, al len uit Vlaardingen, J. Dekker te Maas land en B. J. Dijkdrenth, J.Ververs en D. A. Schell te Schiedam. Afgewezen wer den zes kandidaten. SCHIEDAM, zaterdag. Bij de in Schiedam gehouden Mulo-examens zijn geslaagd voor het diploma-A (met M. te vens voor het Middenstands-diploma) de dames M. A. Lagewaard (M), A. v. d. Lely. (M), A. M. Polderdijk <M), allen te Schiedam, M. J. Roodenburg (M), B. de Snaijer (M), M, A. van Oosten (M), P. A. Ploeg (M), M. J. Sneep (M), M. Vermeer (M) en W. S. Voogd, allen te Vlaardingen en de héren G. Landsbergen, L. den Hond, A. Reynhout <M) en A. Spruijt (M), allen te Schiedam en W. A. Roth (M) en P. J. J. van Wezel, beiden te Vlaardingen. Voor het diploma-B zijn geslaagd de heren H. H. A. Mulder, A..C. Pastoor, G. de Jonge, C. v, Tilborg, F.,A, Terstappen en A, A. de Ouden,: allen te Schiedam en K. Bakker en A. Stolk, beiden te Vlaar dingen. Afgewezea voor het diploma A en B tezamen drie kandidaten. Ned. Herr. Gemeente. Grote Kerk: 10 uur ds. J. Schipper (Ede) cn 5 uur mei. ds. A. E- Bos. Bethelkerk: 10 uur ds. A. Hoffman en 7 uur mej. ds. A. E. Bos. Opstandingskerk: 10 en uur ds. H. W. Hemmes (H. Avond maal!, Vrcdeskcrk; 9, 10.45 én 7 uur ds. D. J. J paling. Ned, Herv. Gerei- E vancr. Grote Kérk: 10 uur ds. J. Schipper (Ede). Gebouw Irene. 4 uur ds. J. Schipper. Evohr. Lutherse Gcm. 10 uur ds. K. Ber- veïitifr Rotterdam). 'Ned. Pret, Bond. Westvest 92. 10.30 uur A. D. Klaassen. Oiid-Kath. Kerk. Dam 28, 10 uur H. Mis. Baptisten Gemeente. Lange Haven 329, uur Samenkomst voor iedereen. Leger des'HeHs. Lange Haven 27, 10 uur Helligings-samenkomst en 7.30 uur Verios- sJngssamenkomst. Gerrït Verboorvstraat, 6.45 uur Openluchtsamenkomst. Alle samenkom sten o.i-vbrig. K. Wieringa en maj. R. üeüsma. 4 Jehova's Getuigen. Volksgebouw: 5 uur openbare toespraak „Wélke hoop is er op blij vende vrede?"; 6J5 uur Wachttorenstudie. Donderdag 730 uur theocratische bedienings- school en dlenstvergaderlng. Chr. Gerei. kerk. Kerkgebouw Warande hoek BK-laan: 10 uur cn S uur ds. Geleynse (H. Avondmaal). Herv. Gem, Kethel. De Rank: 8.30 E. L. Erummelkemp. Dorpskerk: 10 uur s. J. E. L. Brummelkamp en 7 uur .d.-Steen. Geref. Kerk. Oosterkerk: 10 uur en 5 uur ds. M. Dercksen (Rotterdam) H. Avondmaal. De Ark Kethel: 9.30 en 2,30 uur ds. P. R. Everaars (H. Avondmaal). Kantine SCF: 10 en 5 uur ds. J. Nawffn (H. Avondmaal). Dc Goe- J- Havern 30_ en 5 uur ds. J.-Couvèe (H.' figuurlijk tot de laatste man stand houdt is het onderwerp van de film „De bestor ming van de Alamo". De film valt uiteen jn twee gedeelten: een geromantiseerd eerste deel (vrij traag, maar prachtige opnamen in kleuren), waarin de held van deze film, Jim Bowie Mexicaans burger maar Texaan van ge boorte een. poging doet de vrede te bewa ren en enkele gearresteerde Texanen vrij te krijgen; een vrijwel historisch tweede deel (met staaltjes van imposante zeer knappe massaregie, waarbij produktielei- ding en. regie niet op een. paar dubbeltjes en een paar man hebben gekeken), dat dan de veldslagen, de omsingeling de be storming en de ondergang van de Alamo in beeld brengt. In dit deel komt ook Amerika's historische herontdekking van de laatste1 jaren, de beroemde trapper Davy Crockett, die de bezetting van 'tfort met negenentwintig in plaats van de door generaaL Huston beloofde 1000 man te hulp snelt, op het scherm. Sterling Hayden is als Jim Bowie uitstekend op dreef in deze boeiende film. (MONOPOLE - Mati nees)- (Advertentiel.M.) j UtOk 'itj Cl GA R ET7TE 5 AMERICA'S BEST TOBACCO:' FROM AMERICA'S S£S/"TOBACCOS SCHIEDAM, zaterdag. Het Harmo nie-orkest „Oefening Baart Kunst" geeft O.I.V. dirigent Dick Koster op zondag avond 30 jtiiil om 8 uur op het Plantage podium een concert. Het programma is Glück Auf, mars, van Joh. Wichers; Ouverture „Tancred" .van Rosini; Ballet „Egyptiën" van A. Luigini arr. E. Crognet; Musical „The Geisha" van Sidney Jones; Black Diamond, mars, .van, C. J. N. Cori; „Arcadia" 3- delen (con-, coursnummer 1983) van Piet van Mever; Kleine suite voor Harm, orkest, mars eti Blue's, van F. H, Schor.er; Brasses to the Fore, mars, van N.L. Walters. Aan het Gemeente Lyceum te Vlaar dingen slaagde voor het eindexamen HBS-B de heer A J. van den Heuvel uit Schiedam. Ir ,j' M- '- ■t, BEKENDMAKING Het Hoofd van het Gemeentebestuur van Schiedam maakt ter voldoening aan het bepaalde in art 84 der Ont-/;!., eigeningswet bekend: dat ingevolge bovengenoemd wetsartikel een afdruk van""'^ het besluit van de Gemeenteraad van 24 juni 1963 tot ont- eigening in het belang der volkshuisvesting, ten name van de Gemeente Schiedam, ter verkrijging van de beschikking over ongebouwde en gebouwde' eigendommen, gelegen tus- sen de Koekoekslaan, de Kerklaan en de Poldervaart mede rondom de kern van het dorp Kethel, begrepen in r"; het uitbreidingsplan in hoofdzaak „Kethel-Schiedam"; vast- gesteld bij raadsbesluit van 24 februari 1961, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland bij hun besluit van 24 juli 1931 G.S. nr. 579, zulks'krachtens - art. 77, le lid, 4e, der Onteigeningswet, ter secretarie der' Gemeente (afdeling Algemene Zaken -.Stadhuis) van 1 tm. 21 juli 1963 voor een ieder ter inzage zal worden ne- dA dergélcgd. r' Schiedam, 25 juni 1963 ..-i.-o- Het Hoofd van het Gemeentebestuur voornoemd, J. W. PEEK BOEKHANDEL J. S. VAN LEEUWEN vraagt ter opleiding in het vak - in bezit van diploma HJB.S. of Mulo. Vijfdaagse werkweek. Sollicitaties, liefst schriftelijk, aan. v Boekhandel J. S. van. Leeuwen, Broersvest 44, Schiedam, 'elefoon 68152. brillen, zijn speciaal voor u ontworpen. brillen hebben „IT" Iets meer charme! Iets eleganter! Iets betere pasvorm! Maar bovenal passend bij uw gelaatsvorm door een eerlijk advies! Brillen met „IT" Oranjestraat 9 - Telef. 66431 N.V. HOEK - OXIGENIUM Schiedam zoekt jongeman als op de afdeling mechanische administratie. Leeftijd pLrru 16 jaar. ;V" Bij gebleken geschiktheid zal hij in de gelegen heid worden gesteld, door het volgen van de daar voor bestemde cursussen, zich zowel theoretisch als praktisch in dit vak te bekwamen. In verband hiermede is een Mulo-diploma vereist Eigenhandig geschreven brieven worden ingewachte bij N.V. Mij. „Oxygenium", Buitechavenweg 50 te Schiedam. Permonent wave Kapsalon Hclêne: de saion vooi de Deters permanent Stroomloos, voor iedej naar geschikt f?.5ü Hélêne uede permaüeni de meest ideale natuurlijke permanent f 10.- Graus haler en brengen per luxe auto vooj permanent Kapsalon Héiéne. Rem- brandtlaan '22. Schiedam, te lefoon 6 71 70- Eerst bij Co ja kijken. Was machines va ƒ90— 15-30 korting. Ook merkmachines Showroom Coja, Lange Ha ven 126. telefoon 6 33 41 j Fotografie ttolfilms vergeten? De auto-; maai slaat voor u klaar Alle soorten films Foto K vaD Vuur en. Hoogstraat 106 Vtioj pasfoto oaaj K van Vuuren H<iogstraat lüö te lefoon 667 20 In één dag gereed. Te koop aangeboden Shirve-dealei van Fhihshave Remington. Braun. Slijpen, repareren.v s M-rgem ge bracht,. middags klaar Slijperij, staal warenhandeJ Gé Kleyheeg,- Nieuwstraat 43 telefoon 61719. Diversen baat aw. spiraal vermaken tot modern opklap- of kan- telbed Prima afwerking Als nieuw terug Het goedkoop ste adres DUK Groenendal la (Eroersveldpad) telefoon 5 86 28 ma 18 uur telefoon 6 67 89) l.eaikanten butiedi- kanten. kpmpeerbedden enz Kom eens praten. N.V. MAATSCHAPPIJ „OXYGENIUM" vraagt: voor haar verkoopafdeling lasapparatuur. •Haar taak zal bestaan uit orderbehandeling en daarmede samenhangende werkzaam heden. Kantoorervaririg niet noodzakelijk. Vijfdaagse werkweek". Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Sollicitaties met opgave van leeftüd te richten aan ons adres Buitenhaven weg 50, Schiedam, tel. 6 9057. De Schiedamsche Werktuigen- en Machinefabriek Zijlstraat 56, Schiedam, tel. (010) 6 9481, heeft plaatsingsmogelijkheden voor: Geboden wordt: hoog loon 'goede sociale voorzieningen. winstuitkering 'szaterdags vrij met vakantie-afspraken wordt rekening' gehouden. f Schriftelijke sollicitaties aan bovenstaand adres, i' Persoonlijke 'aanmelding tussen 9 en-5 uur nf des avonds na half zeven, teL 6 2137 r'Dk-

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1963 | | pagina 1