Padvinders-honk Vellevest kan ook tot een mooie plek worden gemaakt Opp erman overleeft val van 15 meter Vier eigen en later een terreintjes oude molen Promotie wedstrijd eindigde onbeslist SCHIE DAM j\T;i Jaren tobben Het zit nu wel goed met de huisvesting Nu nog een kampeerveld Dr. Lodewijks bij Studiekring Telefoons gestolen uit slooppand Auto's botsten bij zebrapad Goede wil werd niet beloond Deur vatte vlam OBK-concert 60 jaar NVV in Schiedam Burgerlijke Stand Onvoorzichtigheid leidde tot hotsing Inbraak Cursus kandidaat- scheidsrechters ALLEEN EEN GEBROKEN RIB VOOR GELUKSVOGEL HERMAN STERNBERG H. Rolaff ging met pensioen „Machtige" propaganda Aspirant agent redt moeder en dochtertje uit zinkende auto Prof. mr. W. J. Slagter voorzitter van R.A.L. M O NO PO L E woensdag 12 februari 1964 - pag. 5 SCHIEDAM, woensdag. Het gxat er nu toch duidelük op lyken dat de padvin derij to Schiedam, na jarenlang tobben overigens, uit de huisvestingsproblemen „akt. Dank rij de daadwerkelijke steun van de Gemeente Schiedam zal binnen »frienbare voor alle padvmdersgroepcn een min of meer passende huisvesting zijn gevonden en te hopen is nu mwr dal aan het zwerven en honkloos trekken een einde kan komen. „Het zit nn we! goed met de huisvesting voor de padvfnders" verklaarde ons de gemeente-ambtenaar voor Jeugdzaken, de heer G. Eens, „Nu nog «n kompeer- cn speel-terrein. Maar ook daar wordt aan gewerkt". t»e gemeente heeft zoals gemeld vier kleine terreintjes aangewezen*en aan de pad vinders beschikbaar gesteld voor de vestiging van de padvinders-clubhuizen. Deze lijn over de gehele stad verspreid. Eén daarvan is reeds in gebruik, op een ander terreintje is men bezig en de twee resterende kunnen in gebruik genomen worden, wanneer de padvinders zelf zover ztfn met de voorbereidingen. dreven. Het heel oude cn wat moeilijk bereikbare stoomgemaal biedt van bui tenaf gezien een sombere aanblik, doch de ouders van de padvinders hebben kans gezien er iets bijzonder aantrek kelijks van te snaken. Er is hard ge werkt, maar de inrichting ziet er keurig uit. De jongens hebben in die omgeving ruimschoots de ruimte voor hun open- luchtwerk, al blijven er nog wensen over. De padvindersgroep Het Schotse Ven del zet nu het „goede spoor" uit achter de Parallelweg. Deze groep werd ver dreven uit de padvindersboerderij Vijf- sluizen, maar heeft het daar gebruikte clubgebouwtje kunnen overbrengen naar het toegewezen terreintje achter de Pa rallelweg. Dat ligt nu nog wat verscho len, maar komt veel gunstiger te liggen wanneer eenmaal de voetgangers- en fietserstunnel onder de spoorbaan, het verlengde van de Hogenbanweg, in gebruik genomen kan worden. Die buurt biedt voorlopig nog wel mogelijkheden voor het padvinderswerk in de open lucht. Naast de brug De Burg. Van Haarengroep 4 van het N.P.V. kreeg het mooi gelegen terreintje naast de Sportparkbrug achter de Schie- dunseweg. Ook deze groep heeft met het clubhuls vele omzwervingen gemaakt door de stad. Van het Museum, naar Sunram Corda en tenslotte naar een ou de keet op het Doeleplein. Deze wat mistroostige buurt is nu verwisseld voor de ruimte in Bijdorp, doch het keetje moest voorlopig nog mee. Als bouwkeet, want de groep heeft grote plannen voor een mooi en definitief clubgebouw. De tekeningen z(jn al ingediend, maar de goedkeuring moet er nog op worden verleend. Ook de financiële aspecten worden nog bekeken, maar men fcs in deze groep wel enthousiast bezig met de bouwplannen. En voorlopig biedt de bouwkeet nog een onderdak aan de jon gens. Dan zijn er nog twee „padvindets- terreintjes" toegewezen aan de Katho lieke Verkenners. Eén komt in sportpark Thuriedc en het andere achter het DHS- terrein aan de Schiedamseweg in Ke- foel. Het laatste komt den beschikbaar voor de KetHelse afdeling. Deze twee terreintjes zijn nog niet in gebruik, om dat de Kath. Verkenners eerst nog hun plannen moeten ontwikkelen voor de ge dachte clubhuizen. Het heeft weinig zin om vast afrasteringen te plaatsen, wan neer er toch nog geen gebruik van ge maakt wordt. Dat geeft maar vernielin gen. Het voormalige stoomgemaal Van der Goes m de Poldervaart gelegen, biedt huisvesting aan twee groepen, aan de hichtverkenners .De Trekvogels" en aan de chr. padvindersvereniging De. Scha kel, waarvan de laatste ook uit de pad- vmdersboerderij de Vijfsluïzcn is ver- Tono-groep Alleen de vele .meisjes van de Tono- groep hebben de definitieve huisvesting nog niet gevonden en zullen nog even hun naam „Tob Nooit" eer moeien aan doen. Doch ook voor hen is uitkomst In het verschiet: de afgeknotte molen In het volkstufnderscomplex Vijfsluizen.- De Jeugd-commissie heeft gunstig ge adviseerd op het verzoek om deze mo lenromp beschikbaar te stellen aan de grote Tono-groep, maar aangezien, het restaureren van het gebouw een vrij aanzienlijk bedrag zal vergen, zal de raad eerst de goedkeuring moeten hech ten aan het spoedig te verwachten voor stel van b. en. w_ De gemeente zal ook in dit geval flink bijdragen in de kos ten, doch oen deel van het geld moet toch komen van de groep zelf. Doch ook van de kant van de provincie mag een flinke bijdrage worden verwacht voor restauratie en inrichting. De Tono-raeïsjes, kabouters en pad- vindsters hebben lang gezeten in het houten gebouwtje van de voormalige Westerkerk en gedeeltelijk sn een lokaal van de Huishoudschool aan de Prins Maurïtsstraat. Doch ideaal was het niet. Daarom werd de voorkeur gegeven, toen de gelegenheid zich voordeed, om zich tc vestigen in de verlaten kantoren van de Metaalbuizenfabriek Excelsior aan de Buitenhavenweg. Doch begin januari heeft Excelsior deze ruimten weer te rug gevraagd voor de huisvesting van Griekse werknemers. sum heeft toen even in grote moei lijkheden gezeten, doch drs. J. Hout man bood uitkomst door een kantoor ruimte van de N.V, Schiedamse Distil leerderijen aan de Lange Haven tij delijk ter beschikking te stellen. Zo heeft de Tono-groep weer een dak boven het hoofd. Maar naar de meer definitieve huisvesting In het complex "Vijfsluizen wordt toch wel reikhalzend uitgezien. Geen ei]ami Met dit alles ls de vaak jammerlijke „woningnood" van vele Schiedamse pad vinders- en padvtodstersgroepen gedu rende jaren, goeddeels opgelost. Dank de grote maar dan ook wel onontbeer lijke medewerking van de gemeente, die wederom een goed voorbeeld heeft ge geven. Doch de plannen gaan nog verder. Zo Is er gedacht (en tijdens de begrotings discussies ook in debat gebracht) aan een kampeerterrein voor de padvinders, waarbij dan ook een wat ruimer speel- gelegenheid zou komen. Gedacht is toen aan het z.g. „eiland" in het Prinses Beatrixpark, dat door de afgesloten lig ging zeer gunstig leek. By nader onderzoek is echter ge bleken dat de grond te drassig is om er op te kunnen kamperen. Nu is het zoeken naar een ander en beter ter rein. De stedebouwkundige afdeling van Gemeentewerken onderzoekt de mogelijkheden. „Er za] vast wel Iets goeds uit de bus komen," vond de heer G. Eens optimistisch. (Van een onzer verslaggevers} VLAARDINGEN, woensdag. Ne een zeer spannende ontmoeting tussen de tien tallen van de VJaardlngse Dam Vereniging en Rljsoord, waarin een plaats in de pro vinciale competitie op het spel stond, ein digde men onbeslist. By de stand 108 zou worden afgebroken, maar sportief gaf Van Veelen daarna zijn party op, zodat het duel op 1010 werd afgesloten en een beslissingswedstrijd noodzakelijk wordt, VDV heeft de winst wel in handen ge- had. Biel en v. d. Kerkhoff wonnen po litioneel, waartegenover een nederlaag Hoofdleidster mevrouw R. van Wal- van Nïestadt (door een blunder) stond. De puntenverdeling van Verburg was een kleine meevaller, want de Vlaardingse crack was een schijf achter geraakt. Na enkele remise-partijen en «en dui delijke overmachtswinst van Vermeulen leken de papieren voor VDV erg gunstig.1 Maar Van Leeuwen kon in een moeilijke positie tegen Flacb de juiste voortzetting niet meer vinden en toen bij het afbreken ook Van Veelen capituleerde, stonden de teams gelijk en zal een extra wedstrijd moeten beslissen wie zal promoveren: de kampioen van de Rotterdamse of van de Dordtso distrlctsbond. Door een dezerzijds i niet begrepen interventie van een be stuurslid van de Zuidhollandse Dambond i is deze beslissingswedstrijd nog met vast gesteld. De gisteravond gespeelde wed strijd stond niet onder neutrale leiding. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDÏNGEN, woensdag, De komst van de Haagse bioloog dr. J. Lode wijks betekende voor de leden van de Studiekring Vlaardïngen het begroeten van een oude bekende. Dat de komst van de heer Lodewijks bijzonder op prijs werd gesteld, bleek niet alleen mt het wel komstwoord van de voorzitter, de heer P. de Goede, maar nog meer uit de aan wezigheid van een schare oude vertrouw de klanten van de Studiekring, alsmede enkele nieuwe gezichten, die er bij elkaar voor zorgden, dat de bovenzaal van de Harmonie dinsdagavond wederom tot de laatste plaats was bezet. "Uiteraard wond dr. Lodewijks ér geen doekjes om, dat hij het prettig vond zich weer in een plezierig milieu te bevinden. Hij sprak over het Zwitsers Nationaal Park, gelegen op de oosthellingen van het Engadin, tegen de grenzen van Italië en Oostenrijk. Deze streek ligt niet zo heel ver van ons land en het is bekend terrein, Maar, niettemin bevinden zich op dit ter rein tal van onbekende plekjes, alle met hun bijzonderheden, aldus dr. Lodewijks. Dank zij de hulp van de bevolking werd het hem mogelijk gemaakt om de natuur van zo dichtbij mogelijk te bestuderen. Een duidelijk beeld daarvan zagen de bezoekers op het witte doek, waarop de heer Lodewijks tal .van'Jkaaie,dia's, als mede films vertoonde. fAdvertentie IJL) woninginrichting bankstellen eethoeken wandsets slaapkamers palissander teak nocéh mahonie vraagt gratis geïfl. catalogus broers vest 64-66 tal. 67920 - Schiedam SCHIEDAM, woensdag. Uit het ge sloopte pand Dwarsstraat 2 zijn twee te- fJOüatoestellen met verklikkers en scha. tela ars ter waarde van 150 gulden weg- lenomen. A7AAST de Sportparkbrug is op J- V jigen Jerreirtlje de Burg. van Haa rengroep gevestigd. Het trotse naam bord prijkt nu nog op een oude maar net geverfde bouwkeet, doch de sta pels materialen ernaast wijzen op het bestaan van nieuwe bouwplannen. nachtdienst apotheken aPfltheek: Jansen, Swammerdamsingel 1L p,_ BIOSCOPEN •«sage: 2, 8.15 uur: „Afkloppen", «onopoie, 2 uur; Het duel bij de Silver Creek; 8 uur: Suleiman, de verover aar. - DIVERSEN 8 uur: KNMTP. Lezing. Sacrum. 8 uur: Pers. Vex. Wilton s-oord. Journaal. Corda, 8 uur: Korfbalclub Succes, p. Vergadering. ™c- Belangen, 8 uur: Alg. Fotokring. bijeenkomst. uur: Natuurgenot in huis. Le- „zing met dia's. "Pttandingskerk, a uur: Willem de Zwij- 8errchooi II. Ouderavond, SCHIEDAM, woensdag. Op de Bur gemeester Knappertlaan nabij de Veen- lantstraat botsten dinsdagmiddag om half twee twee auto's tegen elkaar. De heer H. J. v. d. B. uit Spijkenisse moest rem men voor een paar jongens, die plotse ling de oversteekplaats opliepen. De heer G. H. L. M. uit Vlaardïngen reed er achter en kon niet tijdig remmen. Beide voertuigen werden zwaar beschadigd. SCHIEDAM, woensdag. Op de krui sing P. J. Troelstra laan—Prof, Aalberse- laan. reed dinsdagmiddag om kwart over vijf de heer A, P. v. H. uit "Vlaardïngen met zijn brommer tegen de vrachtauto van de heer A. v. d. H. uit ZwurtewaaL De bromfietser wilde voorrang verlenen aan de vrachtauto, maar slipte bij het remmen en kwam tegen de achterzijde van de auto terecht. Hij werd met een hersenschudding en een snijwond in het hoofd naar het Algemeen Ziekenhuis in Vlaardïngen gebracht SCHIEDAM, woensdag. In de keu ken van pand Dr. Schaeperlaan 65, be woond door de heer M. R, v. H.t ont stond dinsdagmorgen om half elf brand, doordat een oliekachel te dicht bij de houten doucheceldeur stond. De opkoper, de heer P. Bult verrichtte een groot deel van de blussingswerkzaamheden, die later werden overgenomen door de brandweer. Er was aanzienlijke schade aan de inboedel. SCHIEDAM, woensdag. Het Harmo nie-orkest „Oefening Baart Kunst'' geeft donderdagavond 20 februari om acht uur in he Passage Theater een concert. Uitge voerd worden onder meer werken van Franz von Suppé, Verdi, Franz Léhar cn Mijndert Boekei. Na de pauze wordt de film „Kaiserwals" vertoond. SCHIEDAM, woensdag, De NVV te Schiedam bestaat op 20 februari zestig jaar. Behalve een interne jubileumviering wordt er geen aandacht aan besteed. De feestviering beperkt zich tot één avond voor de bestuurders en de leden. De twee de voorzitter van de bond, de heer S. Salomons zal 's avonds om half acht in Musis Sacrum in het kort de geschiede nis van de bond memoreren, waarna een gevarieerd cabaretprogramma volgt Hier aan werken onder andere mee: Fred Kaps, The Mounties, Bens van Dorth en Cas Oosthoek. SCHIEDAM. Geboren: Petrus C. J., z. v. P. J. Colllgnon en J. Dróge; Willem, z. v. CT. de Regt en C. W. T. van Giessen; Eduard J.. z. v, J. M. van Dorst en J. Sonncveld: Eduard, z. v, J. van Hagen en H. C. G, van Leeuwen; Elisabeth M.. d. v. I. M. de K)oc en E. van Gilst; Frits P. G„ z. v. W. B, Bis- teruw en G. L. van Hattem; Chrlstiaan, z. v. A. Sanstra en J. C. Zaal; Monica A, P. d. v. T. G. M. Smit en O. A. M. L. Walbeek;" Pau- lus C., z. v. c. J. M. Vlootman en M. c, van Raaphorst: Petronella G., d. v. J. T. M. van Oostrom en P. W. E. Evers; Ingrid, dL v. C. W. Scheenloop en M. Broekhulzen: Geertrui- da J. E., d, v. P. P, de Jong en E. van der BUI; Cornelia P., z. v. H, Eyma en J. Hoogen- dijk; Ary K, t. v. H. Eyma en 3. Hoogcndbk; Arthur A. Az. v. H. A, ter Braak en M. G. Meeder; Mirella C M.. d. v. A- M. Groate en C, M. w. van Houten. Overleden: J. Overreitcf, 59 jr.; W. F. Dró ge, 74 jr.; A. M. G. Steenweg, 8B jr.. wed. v. A- van Gr ontveld: M. van den Berg 65 jr., wed. van A. Waterman. SCHIEDAM, woensdag, Op de Sin- gel reed dinsdagmiddag om dne uur de heer M. S. Uit Gorcum met zijn vrachtauto onvoorzichtig weg, zodat d heer J. L. uit Rotterdam, die hem tege moet reed, tegen de voorzijde van d vrachtauto terecht kwam. Beide auto' werden zwaar beschadigd. MAASSLUIS, woensdag. In de nacht van maandag op dinsdag hebben ongenode gasten een bezoek gebracht aan het kan toor en werkplaatsen van het aannemings bedrijf J. C. v. d. Plas aan de Industrie weg te Maassluis. De bezoekers hebben enigE ruiten vermeld, alsmede een geld kistje geopend en daaruit een bedrag aan geld weggenomen, terwijl het kantoor werd overhoop gehaald. Ook een spaar- bankboek wordt nog vermist. Het klein geld in het kantoor lag overal verspreid. ET is Cen gebruik dat waarschijnlijk - uit oude tijden stamt, maar nog steeds hebben vele onnadenkende Schiedam mers de gewoonte om oude rommel en afval, die men niet op andere wijze kwijt kan, in de grachten cn havens te gooien. Er waren vroeger meer havens en grachten m de stad dan nu, doch nu is er meer afval, terwijl men. bovendien de oude rommel moeilijker kwijt kan, Er komt dan ook heel wat rommel in de havens te drijven. De hier afgebeelde Vellevest, met nog een stukje van de molen „De drie koren bloemen" en het begm van de Vlaar- dingerdjjk, is geen uitzondering op de regel. Mogelijk dat nog meer rommel hier blijft hangen, omdat de Vellevest, afgesloten als ze is door de Spoeling- brug en de Kethelbrug, moeilgker is schoon te maken. Het is dan ook een on smakelijk en stuitend beeld dat men daar krijgt Overigens is niet alleen de particulier schuldig aan dit euvel, ook bij vele be drijven heelt men de gewoonte om over tollig materiaal gemakshalve maar in de havens te deponeren. "Wat overigens verboden is. Het is echter te vrezen dat het met de rommel in de Velievest- gracht nog wel erger zal worden. Name lijk wanneer begonnen is met de af braak van het gebouwencomplex tussen Vellevest, Vlaardmgerstraat en Kethel-, straat en er zo ontzettend veel afbraak materiaal vrijkomt. Aan de andere kant van de gracht nadert de woningbouw en een bouwterrein geeft nu eenmaal veel afval. Met gerede kans dat dit weer in de gracht terecht komt De lieve jeugd zal daar zeker wel een handje bij willen helpen. Dit is te betreuren, want „opgeruimd" staat nog steeds „netjes." Het ligt ech ter in de bedoeling om in de niet zo verre toekomst, wanneer de woning bouw gereed is èn in dat hoekje van SCHIEDAM, woensdag, De Konin klijke Nederlandse Voetbal Bond, afde-; ling Rotterdam zal binnenkort wederom een cursus organiseren voor kandidaats- scheidsrechters, waarvoor men zich schrif telijk kan aanmelden aan het bondsbu- reau, Witte de "Withstraat 47a. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag. „Pak die hamer even aan, Herman", vroeg zijn baas. Herman Sternberg greep mis, verloor zijn evenwicht en viel van de zesde verdieping. Maar zes uur later kon hjj het zieken huis al weer verlaten. De enige verwondingen, die hy aan zijn val van vijftien meter had overgehouden waren een gebroken rib en een zware bloeduitstorting. Zijn moeder kan hem dus rustig een bijzonder jong noemen. Herman W. Sternberg (31) werkt als opperman bij de bouw van het KAB-ge- bouw aan de Langendonkweg m Lombar- dijen. Gistermiddag vlak voor het schaft uur, toen het ongeluk plaatsvond, was hij aan het werk op de steiger langs de zesde verdieping. De val, die volgde op zijn misgreep werd gebroken door een andere stellage, die op vier meter boven de grond stond. In het Dljkzigt-zïekenhuis waren de doktoren gauw met hem klaar. Thuis in de Osseweistraat beweegt hij zich met 'a van pijn vertrokken gezicht door de ka mer. „Ik voelde me gaan" zegt hij nog steeds verwonderd over zijn geluk ,,'tlVas niet mooi meer". Ook zijn baas, die hem zag vallen is nog steeds niet over de schok heen. Voorlopig laat hij 2ijn opper man met meer op de steiger. Het is niet het eerste ongeluk, dat Herman Stemberg overkomt In die der tien jaar, dat hij in de bouw werkt. Een paar jaar geleden raakte achttien meter boven hem een houten paal los. Hij stond <j^ er precies onder, maar ook toen was de verwonding heel vat minder erg dan het had kunnen xtfa. HU Uep slechts een her- senschuddlng op. ROTTERDAM, dmsdag. Bij het Hol- beinhuis is gisteren de 9-jarige scholier Arno J. L. Evers in het metrokanaal op de Coolsïngel geraakt Voorbijgangers! haalden hem uit het water en brachten de jongen naar het DijkzigtziekenhUiS. fj ERMAN Sternberg maakte giste IJ ren een val van Dyjtien- meter, al les wat hu eraan overhield was een gebroken rib en een bloeduitstorting, j Nieuwland èn de Vellevest tot aan de Dam, van deze nu zo slordige Vellevest- gracht een mooi hoekje te maken. Een stille gracht met een mooie oude molen en een prettige rustieke plantsoenbe planting. Dan wordt het echt wel zaak de boel daar netjes te houden! (Van een. onzer verslaggevers) VLAARDÏNGEN, woensdag. Haven bedrijf Vlaardingen-Oost N.V. nam. dins dag afscheid van de heer H. Rolaff, die de pensioengerechtigde leeftijd heeft bereikt, In feite heeft de heer Rolaff al ruim ze ven jaar geleden niet meer gewerkt, door dat als gevolg van een ernstige ziekte hij zeer slecht ter been. is. Het bleek tijdens de afscheidssamenkomst in restaurant Vulcaanhaven, dat H.V.O. de heer Rolaff niet vergeten is, evenmin als zijn legen darische kracht en ijver. Directeur F. Baaima schetste deze eigenschappen en □oemde Rolaff een voorbeeld voor vele anderen. In 1926 was de heer Rolaff "bij H.V.O. in dienst getreden, zodat hij de grote op komst van het bedrijf nog vrijwel geheel heeft meegemaakt. Waarderende woorden werden eveneens gesproken door de heer A. v. d. Meer, baas van de smederij, en de heer F. Jan namens de ondernemingsraad (met een mooie plant). De heer Rolaff, die vergezeld was van zijn echtgenote, haalde in zijn dankwoord een aantal herinneringen op. ROTTERDAM, woensdag. De vereni ging tot steun aan on- en minvermogende lijders aan vallende ziekten „De macht van het Kleine" afdeling Rotterdam-Zuid, organiseerde gisteravond in 't Slag aan het Sandelingenplein één van haar acht jaarlijkse propaganda-avonden. De avond werd geopend door de „ret- »nde" broeder Van. Ommeren, die in dienst staat van het sanatorium Meer en Bosch in Heemstede. De opbrengst van de avond komt ten goede aan dit sanatorium. De toneelvereniging „Ons Kontakt" ver leende belangeloos haar medewerking met een opvoering van „Een reuze idee" van Willy Corsari (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, woensdag De 21-jari ge Rotterdamse aspirant-agent J. G. van Veen heeft gisteren een moeder en haar dochtertje uit een zinkende auto gered. Het cmgelnk gebeurde aan de Sophiakaile. Daar reed de 33-jarige mevrouw H. Hui- zer-Vecnman van de Capelseweg uit Ca- pelle a. d, IJssei mpt haar driejarig in haar Dafje. Plotseling liep Cr iets m het wagentje vast, waardoor mevrouw Huizer geen gas racer kon geven. Toen zij probeerde m een. parkeerhaventje te komen ging de auto er plotseling vandoor. De bestuurster zag kans een botsing met een andere auto te vermijden, maar juist daardoor reed zij regelrecht in het water van de Boezem. Het Dafje had toen nog zo'n hoge snel heid dat het al eens pontje naar de over kant van het water dreef Daar liepen enkele aspirant agenten van de oplei- dingsklas. Een van hen sprong in het wa ter en duwde de auto naar de kant. Ande re aspiranten hielpen mevrouw Huizer en haar dochtertje op het droge. Het Dafje werd met een kraamvagen op de kant ge zet ROTTERDAM, woensdag (ANP) Professor mr. W. J. Slagter, hoogleraar in het burgerlijk en handelsrecht aan de Nederlandsche Economische Hoogeschool in Rotterdam, is dinsdag tijdens de alge mene vergadering benoemd tot voorzitter van de Rotterdamse Associatie van La dingontvangers, Hij volgt in deze functie de heer A. P. Donkers op, die de laatste vier jaar als voorzitter van de RAL. was opgetreden. Nieuwe bestuursleden, werden de heer 1. H. Hage. directeur van de meel fabrieken der Nederlandse Bakkerij N.V. en P, J. Scha eenmakers, hoofd van de af deling Contracten en planning van Unile ver grondstoffen maatschappij N.V. ROTTERDAM, woensdag Nadat een handelsmissie uit Hongkong ons land bad bezocht, hebben de Kamer van Koophan del en de Federatie van industrieën aldaar een drijvende tentoonstelling ingericht op het Zweedse motorschip „Ceylon" Dit schip vertrekt 28 februari uit Hong kong voor een reis langs Europese havens In Rotterdam wordt het op 14 april ver wacht aan het adres van het agentschap Wambersie en Zn. De tentoonstelling bestaat uit een alge meen gedeelte dat een. beeld geeft van de industriële mogelijkheden in Hong kong en ook hebben individuele handels firma's stands aan boord gehuurd. j Fotografie Ralfllms vergeten? De auto maat staat voor u klaar Alle soorten films. Foto K. van Vu uren, Hoogstraat 106. Voor pasfoto naar K. van Vuuren. Hoogstraat 106, teL 6 67 20. In één dag gereed. Hoogstraat 2 - Schiedam - Tel. 6 88 08 Donderdag 13 februari, 2 en 8 uur BARBARA STANWUCK - ANNE BAXTER PROOI VAN DE NACHT 18 jaar. Vrijdag, zaterdag 2, 7, 9,15 uur: zondag 7, 9.15 uur; maandag, dinsdag 2 en 8 uur; woensdag 8 uur ALEC GUINNESS - DIRK BOGARDE ANTHONY QUAVUE OPROER OP DE DEFIANT CinemaScope - Kleuren 14 jaar. Zondag 2 en 4.15 uur AUDIE MUKFEY met 36 vrouwen tegen bloeddorstige Indianen DE SLAG OM 'T VROUWENFORT (Technicolor) 14 jaar. Jcugdmatinee woensdag 2 uur (ƒ1.25 en 1. Een boeiend avontuur met de beroemde filmhond in RUSTY EN DE SPIONNEN Alle leeftijden-.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1964 | | pagina 1