'Schiedam' dwingt met moeite gelijkspel af msB3m Lilian Tdtiinfili Betere honkbal-resultaten Schiedam SIERLIJK EN JEUGDIG Cross-club 'Schiedam' boekt goed succes HERINNERINGEN BIJ JUBILEUM VAN DE ORANJEVERENIGING MARTINIT MOET NAAR DE AFDELING TERUG Na verloren beslissings wedstrijd Opknapbeurt bank kost twee mille blijvend goedkoper DHS BEHAALT DE EERSTE OVERWINNING, OP DSS blijvend goedkoper 58 Encycliek als basis voor 'teach-in' MEISJESTEAM yAN JULIANA OOK KAMPIOEN Esperanto.agendo KERKELIJK JUBILEUM IN ZUID ^PSC buigt in fel duel voor Rijsoord Gebruiksvoorwerpen gestolen uit plezierbootjes Beschonken automobilist rijdt in op geparkeerd staande auto's Clubontmoeting wielrenners ZcrtjPc? f3200,- brandkast ontvreemd ADVERTEREN DOET VERKOPEN POSITIE- I "KLEDING f KAPSALON ADVERTENT l Ei Laat het kamperen voor U niet worden tot een behelpen met minder dan thuis... maar zorg, dat U in'Uw vacantie vrij en blij ...en zonder zorgen bent... en vooral uitgeslapen! En dat bent U met deze magni fieke slaapzak, waarin U slaapt als thuis In Uw bed.., een slaap zak, die geheel uitritsbaar Is, heerlijk koesterend warm door de Acrylvulllng van ±1100 gr. Leuke slaapzakken, licht In gewicht en prima wasbaar, In fantasie dessin, solide slaapzak ken morgen voor nog géén Vier en twintig gulden. sllBpxaWen Acry> vuiimg Morgen om 9 uur begint de ver koop op onze Camping afdeling (tweede verdieping) van deze moderne, heerlijk warme slaap- (Van een onzer sportverslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Er zijn in het afgelopen weekend betere resultaten uit de bus gekomen bij de Schiedamse honk ballers. „Schiedam" kwam wel niet tot winst tegen het bezoe kende Lijnden, maar na een moeizame strijd van twaalf innings werd de eindstand op 4—4 bepaald. Daarmee hadden de „Schie dammers" een achterstand van 04 weggewerkt. DHS boekte de eerste zege, want het versloeg DSS met 13 9; een uitslag die nog gunstiger had kunnen zyn voor dc thuis club, maar in de laatste innings konden de gasten nog voor vele treffers zorgen. DRZ kwam wel niet tot een zege op het bezoeken de Left Riperians, maar dc a6 nederlaag was zeer klein, omdat de Schiedammers nu wat meer vechtlust toonden. Dus dat be looft wat voor het verdere ver loop van de competitie. (ADVERTENTIE) Als ,U straks de vacantlekoffer vari de kinderen pakt, stopt U er toch niet dat oude, half versleten nachtgoed In... Neen, Uw dochters gaan met een.keurige, fleurige babydoll op reis of uit logeren. Morgen verkopen wij ze, aller liefste katoenen meisjes baby dolls, In fijn-nop- en bloem- dessln, aan hals en mouwtjes met afgepaspelde ruches afgewerkt maandag 8 mei 1967 - pagina 5 Maat 104 116 SCHIEDAM, maandag. Woens dagochtend 10 mei zullen alle Inwo ners van Schiedam en Kethel de en cycliek „Populorum Progressie" in de brievenbus vinden. Het betreft hier een overdruk van de Volkskrantpagi na's. De verspreiding van deze encycliek is gefinancierd en georganiseerd door de PSP-afdeling van Schiedam en een aanial Rooms-Katholleke particulie ren nit deze stad. De organisatoren willen met deze verspreidingsactie een zo groot moge lijke bekendheid geven aan de ency cliek. Zij willen tevens hiermee de stoot geven tot het bespreken van deze encycliek binnen alle kerkelijke-, politieke- en sociale groeperingen. Deze gesprekken kunnen uitmonden in de teaeh-ln, die gehouden zal wor den op 31 mei, VOLLEYBAL SCHIEDAM, maandag. Voor de derde maal in dit seizoen heeft het Schiedamse Juliana de kam- pioensvlag kunnen hijsen. Nadat reeds het tweede en het derde herenteam kampioen vim hun afdeling waren ge worden, is thans ook voor het eerste meisjesteam de beslissing gevallen. Het team won j.l. zaterdag op duide lijke wijze van het gevreesde AMVJ-a met 30. De Rotterdamse meisjes hadden geen antwoord op de vele harde aan vallen van Juliana. Ook de pass was san de Schiedamse kant opvallend beter verzorgd. De setstanden 15—3, 15—2 en 154 zijn dan ook allerminst geflatteerd. Het tweede meisjesteam won met dezelfde cijfers van DRL-b, jongensteam had tegen Libanon 50-a vier sets nodig om de volle winst te behalen. Een verjongd eerste herenteam speelde in Middelharnis op het toer nooi van Intermezzo een fraaie de monstratie-wedstrijd tegen Concordia uit Rotterdam. Het spel van Juliana, «at op liefst drie plaatsen was gewij zigd, hield een. grote belofte in. Het tweede huren team zal op 20 mei in Breda promotiewedstrijden spelen. Van de zes deelnemende ploe gen komen slechts twee in aanmer king voor een plaats in de overgangs klasse. SCHIEDAM, maandag'. Merkre- don, la lOan de majo klubvespero. Ni konversacios ce kado H. Letsch ar. Lekstraat 100 b. SchiedamLijnden 44 Dit werd een strijd, waarbij door belde negentallen veel veldfouten zijn gemaakt en gezien dit speelbeeld is de uitslag we] juist. In de eerste en tweede innings kwamen er geen pun ten op het scorebord, maar door Schiedamse fouten konden de bezoe kers in de derde Innings een 04 voorsprong nemen. De Schiedammers ïagen in de vierde en vijfde slagbeurt geen kans om de score om te buigen, maar in de zesde, sloegen zij hun slag door de fouten, die hun tegenstanders maakten. Wlm Falentijn kwam binnen door veldfou ten en Piet Ruiven werd door een klap van Bertie Smit over de plaat geholpen. Ten slotte zorgde Panne- koek, weer door fouten van de tegen partij voor de 44 stand. In de ne gende innings was er nog niets veran derd in de stand en moest er verder gespeeld worden. Na twaalf innings was de stand echter nog gelijk en daarmee werd ook geëindigd. Werpersresultaten: Schiedam (Aad van de Hamer) 16-3-3; Lijnden (Eve- ling) 11-2-4. DHS—DSS 13—9 DHS had in de zesde innings reeds een voorsprong bereikt van 13—4, maar toen kwam DSS met vijf tref fers terug en kon op 13—9 bomen. Meer stonden de DHS'ers echter niet toe. Lou v. d. Hamer stond weer op de heuvel en heeft de thuisclub reeds in de eerste innings een 50 voorsprong kunnen bezorgen, want toen kwamen Van Vliet, Louisa, Ostiano, Bons en Commers zegevierend over de thuis plaat. Via een score van 82, 93 en 134 in de zesde innings konden de gasten, door een inzinking van V. d. Ramer, de eindstand op 13-9 bepa len. De werpersresultaten waren: DHS (V. cL Hamer) 8-10-5; DSS (met een groot aantal werpers) 6-7-6, DRZLeft Riperians 56 Reeds in de tweede innings keken de Roode Zonners al tegen een achter stand aan van 04, maar toen gingen zij beter draaien en sloegen door een technisch homerun in de derde in nings van J. v. Doorn, terug. Ook In de vierde innings waren zij iets succesvoller, want nadat de be zoekers de stand op 16 hadden ge bracht, kwamen M. v. Doom, Steynen en V. 'tHof over de thuisplaat en brachten de achterstand tot 46 te rug. In de vijfde, en laatste, innings konden de gastheren nog wel tot 56 komen door Krouwinkel, maar meer stond Left R, niet toe. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag De dub bele jubileumviering, vijftig jaar pa rochie en veertig jaar H. Hart kerk,In Sohiedam-Zuid, die een maand lang zal duren, is zondag geopend met een jeugdmis in het feestelijk versierde kerkgebouw. Bloeiende planten hiervoor werden uit België aangevoerd terwijl ver schillende kwekers o.a. uit Noordwij. kerhout, de vroegere standplaats van pastoor N. J. Donkers, de gehele maand voor verse bloemen zullen zorgen. De kerk is bovendien getooid met vlaggen van diverse nationali teiten waarmee de drang naar eenheid wordt gesymboliseerd. Cele brant van de mis was deken G. Re geer uit Gouda, een vroegere pastoor van de parochie. Een eigen jeugdkoor voerde o.l.v, organist Henk Govaart gezangen uit onder ritmische begelei ding, hetgeen vooral bij de jongeren in de smaak viel. Vanaf één uur trok de In de zalen van Metro-Zuid onder de kerk ge houden fancy-fair grote belangstel ling. De meest originele attracties waren hier bijeengebracht waarvan druk gebruik is gemaakt De oude Ijzeren trap die naar het zalencen trum voert is vervangen door een nieuwe. Een geschenk van "Werf Gus to, dat in een dringende behoefte voorziet (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag Onder zeer grote belangstel] in g hield de Cross-club „Schiedam" zondag wed strijden met vrUe inschrijving in de lichtere bromfiets klassen. Deze dub- ontmoetlng met de Goudse Racing- club leverde hoelende en vaak span nende duels op. Bij de 50 cc brommers was de inzet een goud horloge. Er werd in twee manches van 15 minuten en twee ronden gereden. In de eerste moest de bekende Favoriet-rijder, Hans Dammen wegens een gebroken krukas de Strijd staken. Aad de Rooy van de JCS-ploeg eindigde hier als tweede. In de finale speelde de Schiedam mer J. Mackay wel een rol van bete kenis maar zag H. Vooys uit Gouda als overwinnaar over de meet gaan. Tweede werd de Hagenaar J. Vos kamp; 3 J. Mackay; 4 H, Kinds, Den Haag; 5. A. de Rooy, Schiedam; 6 B. Vooys, Gouda; 7. v.d. Arend, Gouda; 8. Hordijk, Rotterdam; 9. Hoppezak; 10 C. de Jong, belden uit Gouda. Berijders van standaardbrommers startten voor een puntenrace die wonnen werd door de aspirantcoureur Bremmer; 2 Hemelaar; 3 Verboom; 4 P. Verwiel; 5 J. Griek; 6 Verkerk. ÉÉN JAAR Op 17 met a.s. bestaat de Cross-club „Schiedam" één jaar en kan toetreden tot de SBLO. De stukken hiervoor liggen klaar hetgeen het bestuur als een stap ln de goede richting be schouwt. De club telt ongeveer hon derd leden. Het zijn niet allemaal mo tor bezitters want de mees ten sparen hard om er zich een te kunnen aan schaffen. Men beschikt over een goed berijd baar en voor het publiek overzichte lijk parcours, Dit echter alleen bij droog weer, want na een langdurige regenval spoelt een deel van de grond weg. Dit kan ondervangen worden als het parcours een halve meter zou worden opgehoogd. Dit gaat de ge meente 600 gulden kosten, geen klei- nigheid dus waar maar niet voetstoots toe kan worden overgegaan. Voor de club zou dit een uitbreiding van het parcours mogelijk maken met 300 me ter. Wat de totale lengte op 1000 me ter zou brengen. Ook buiten Schiedam boekten de rijders aardige successen. Op Hemelvaartsdag bracht de club na wedstrijden in Vrouwenpolder (Zld.) een 3e en 4e plaats mee naar huis. Aad de Rooy werd winnaar in Gouda en in Hoeven bracht Hans Dammen en Jan Mackay het in een sterk veld resp. tot een 7e en 8e plaats. Waar de leden-ook van start gaan, steeds zijn er Schiedammers bij de eerste tien zodat de club in het grote verband van de Kon. Ned, Motorvereniging behoorlijk meetelt. Mogelijk gaan de klassementen van de nationale kampioenschappen dit later nog eens bevestigen. Morgen om 9 uur begint de ver koop vin deze vlotte katoenen meisjes babydolls, voor prijzen, die voor zich zelf spreken. Ciin of schrift, hwt. (Van een onzer sportverslaggevers) SCHIEDAM, maandag PPSC heeft het laatste duel in de competitie niet in een zege kunnen omzetten. Het moest in het bezoekende Rijsoord met 24 de meerdere erkennen. Vooral in de eerste helft was het een spannend en fel gevecht, waarbij Rijsoord speelde of het nog een kam pioenschap te veroveren had. Door Dorsman nam het een 01 voor sprong, maar een kwartier voor rust bracht Lodi Kalden zijn club naast de bezoekers. Ook in de tweede helft een fel spelend Rijsoord en nadat Rutten voor 12 had gezorgd, kon Piet van. Veen met een mooie omhaal opnieuw gelijk maken. PPSC vlei terug cn daarvan maakten de gaston een doeltreffend gebruik, want eerst kon Van Es de stand op 2—3 brengen en even voor het einde gaf doelman Kalkhovcn, die zijn doel goed had verdedigd, door een misgreep opnieuw Van Es een kans en deze faalde niet (2—4). (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Uit drie plezierbootjes, liggende in de Schie, werden een aantal gebruiksvoorwer pen en levensmiddelen ontvreemd. Er werd onder meer bij de politie aangif te gedaan van de vermissing van vier slaapzakken, een set dopsleutels, twee badhandschoenen, een accu en 'n verf- afbrander. (Van een onzer verslaggevers) De zestig jaar oude v.m. „Oranjever eniging" ln Schiedam, thans offi cieel Stichting Viering en Herden king Nationale Feest- en Gedenkda gen geheten, heeft ook voor dit Jaar de organisatie van de Oranjefeesten achter de rug. Het is dit jaar wat wonderlijk ver lopen. door verscheidene omstandig heden als de geboorte van de kleine prins WiUem-Alexander, door de verschuiving van Koninginnedag naar 1 mei en van de Dodenherden king naar 3 mei, terwijl Bevrij dingsdag nauwelijks aan bod is ge komen. Gezien deze omstandigheden en vooral ook gelet op het tekort aan geld. is het toch nog een ge slaagde feestviering geworden. Maar wel héél anders van opzet dan vroeger. De oudste Schiedammers zullen zich, met weemoed waar schijnlijk, herinneren hoe een halve eeuw geleden de feesten werden ge vterd. In die dagen was de 31e augustus een hoogtijdag bu uitstek, die doorgaans ofwel onder een stralende zonne schijn werd gevierd, dan wel totaal verregende. Dit laatste tot wanhoop van do organisatoren Aubade De aubade op de Grote Markt had toen veel weg van een wiidings- dïenst. De jongeren zouden het niet wagen zich op enigerlei wijze te doen gelden. Met eerbied zag de menigte stadsbestuur en notabelen, gestoken in rokkostuum en met hoge hoed, vergezeld van hun dames, de trappen van het stadhuis bestijgen. De ban werd eerst verbroken als het volkslied was gespeeld en de verza melde muziekkorpsen aan een rondwandeling door de stad begon nen, uiteraard vergezeld van een grote groep feestvierenden. In het Volkspark (het toenmalige Mai-tinit-terreln) begonnen later de volksspelen waarbij het er echt niet kinderachtig aan toe ging. Het mastklimmen was werk voor de branies onder de jongens. Een me tershoge paal waarvan de laatste meters met groene zeep was inge smeerd droeg aan de top een rek met aantrekkelijke prijzen. Het publiek, altijd zeer talrijk, leefde mee met de jongens. Moedigde aan als de top bijna bereikt was. maar smaalde ook als de klimmers aan het einde van hun krachten waren en met een aan flarden gescheurde broek op de grond terugkeerden. Niet minder hilariteit verwekte het boe-gsprietlopen waarbij de jongen, die zijn evenwicht dreigde te ver liezen, kon kiezen tussen een duik dn het water ofwel vallen in kwistig uitgestrooid meel. Menig nat pak werd ook opgelopen tijdens het ton- is teken, waarbij, om het effect zo groot mogelijk te maken, de ton tot de rand toe met water werd gevuld. Op hetzelfde terrein ontstak men des avonds het grote vuurwerk dat bin nen en buiten de afrastering door duizenden Schiedammers werd gade geslagen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag, Doordat dc bestuurder van een personenauto, de 23-jarige runner C. A. uit Maass luis, dc afzetting van de Rotterdamse- djjk ter hoogte van de Grensflat niet opmerkte cn in plaats van rechtsaf rechtdoor tecd. botate zijn auto ach tereenvolgens tegen vier geparkeerd staande auto's. Twee van deze voer tuigen werden zwaar beschadigd, twee anderen liepen lichte schade op. De aanrijdende auto werd eveneens zwaar beschadigd. De runner, die onder invloed was. reed na de aanrijding door. Later trof de politie hem en de auto aan in de van Deventerstraat. Een van de twee passagiers, de 28-jarige opperman P, A. H. bleek een scheur ln zijn neus on wonden boven de wenkbrauwen en een botbreuk in de schouder te heb ben opgelopen. Hij werd door de G.G. en G.D. verbonden. (ADVERTENTIE) INTERNATIONAL 'Jiiiuniili ElastiVK extra fdeaal koraelet voor zwaar* dere figuren. Geheel van Lycra. Extra elas tisch versteviging zonder ba leinen. Moten 42-50. Cup 6 en C. In wit en zwart f 69.50 in alle 20 filialen van WALA speciaal huis Waterfeest RIDDERKERK, maandag. De 21-jarige Ridderkerker H. N. R. H. is zaterdagmiddag met zijn personenauto in de sloot naast de Kievitsweg ge reden. De bestuurder schrok van een tegenligger, die hij te laat opmerkte en schoot aan de linkerkant van de weg af. De auto werd vrij ernstig be schadigd. (Van een onzer sportverslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Mar- tinit gaat terug naar de afdeling Rotterdam van de KNVB. De dreiging die de Schiedamse club al enkele jaren boven het hoofd hing, is nu werkelijkheid gewor den. Gisteren verloor zü in een beslissingswedstrijd op het CVV- terrein in Rotterdam van het Dordtse Gelukvogeis met 0—1. Het is elgenljjk een wonder dat de score 10 laar bleef, geslen de zwakte ln de achterhoede van de Schiedam mers. Vooral stopper Brederveld was dikwijls de kluts kwijt, waarbij de «- nuwen natuurlijk een rrote rol speel den. Gelukvogeis heeft vanaf de aanvang meer Inzet getoond dan de jonge ploeg uit Dordrecht kreeg dan ook de beste kansen. Maar eerst na vele po gingen, waarbij de Schiedamse verde digers met kunst en vliegwerk de sco re nog blank kon houden, gelukte het in de 28c minuut aan middenvoor De Groot, doelman Kuneman met een harde schuiver kansloos te slaan. De Dordtenaren drukten fel door en bij een van de vele aanvallen, die op het doel van Martinit werden gelanceerd, werkte de stopper Brederveld weer onvoldoende weg en kwam doelman Kuneman daardoor in moeilijkheden. Daarbij kwam h(j in botsing met een der aanvallers van Gelukvogeis en moest per zlekenzuto naar het DUkzlgtziekenhuis vervoerd worden. Vermoedelijk heeft hU een hersen schudding. Invaller-doelman Slagmolen, een A-junior, heeft daarna zijn doel prachtig verdedigd, maar de voorhoe de kon toch de achterstand niet weg werken. Ook niet ln de tweede helft, toen de Schiedammers toch iet3 meer kansen kregen, door hard werken van Lupker, Hol en invaller v,d. Horst, Het was dan ook jammer dat Hol zich in zijn ijver even vergat en tien mi nuten voor het einde, door de goed leidende scheidsrechter Smoren burg, uit het veld werdf-gestuurd, omdat hij natrapte. Met tien spelers was er toen voor Martinit helemaal geen eer meer te behalen en een sterker spelend- Ge lukvogeis kon na afloop de geluk wensen in ontvangst- nemen van de juichend toestromende supporters, De jeugd had gezegevierd en ook uit dit duel bleek dat Martinit hard aan verjonging toe is. Het zal dat nu moeten gaan doen ln de eerste klasse van de afdeling. Succesnummers waren ook de zwem wedstrijden door de binnenhavens, georganiseerd door SZC. Attractief het steekspel te water. Staande op zolderschuiten voeren de twee rid ders elkaar tegemoet en op het tref punt belandde een van hen, onder het gehuil van het publiek, als overwonnene in het water van de Nieuwe Haven. Enkele keren heeft ook een gondelvaart op het pro gramma gestaan. Gebeurtenissen die weken van voorbereiding vergden. Lampions en vetpotjes dienden voor de illuminatie en het was een schoon schouwspel deze vloot van dekschuiten en andere kleine boot jes, opgesierd met groen, bloemen en maagden te zien voorbij glijden. Versieringen Nimmer is Schiedan zo ln feesttooi geweest als toen in 1925 koningin "Wilhelmina een bezoek aan Schie dam bracht, Straat- en buurtco- mité's werden opgericht en de Oranjevereniging stelde prijzen be schikbaar voor de mooist versierde straten. De Zeepzlederij en kaarsen fabriek Henrlcus "Vlek vulde dui zenden vetpotjes voor erepoorten. Leverde deze ook aan particulieren die er hun huisgevels mee versier den. Ook de voorgevel van het stadhuis was met vetpotjes verlicht en van ver buiten de stad kwamen mensen de feestende stad bezoeken. Op de dag zelf was het kermis. Boeienkonfngen en vuurvreters maar ook acrobaten vertoonden hun kunnen om maar te zwijgen van de accordeonisten en draaiorgels die met elkaar een flinke boterham verdienden. Grote groepen jongelui trokken hos send en zingend door de versierde straten, waarvan de bewoners zelf ook kleine feestjes op touw zetten, in het byzonder daar waar de ver siering met een prijs was bekroond. Het is tegenwoordig allemaal anders geworden. De ouderen denken er met plezier aan terug. SCHIEDAM, maandag De Ren nersclub Schiedam was voor een club- ontmoeting, samen met de Pedaal- ridders en de RC Rotterdam te gast bij Dc Coureur te Vlaardingen. De Schiedammers boekten vooral bU de nieuwelingen en A-aspiranten succes sen. Amateurs (45 km in 1 uur 11 min): 1. W. Koopman (P), 2. H. Hoek (P), 3. P. Heyster (C), 4. F. v. d. Gaag (C), 5. O, Strangio (R), 6. P. v. d. Engel (C). Nieuwelingen (33 km in 51 min): 1. H. Rietkerken (Sch), 2. N. Moerman (C), 3. N. Ffflekes (Sch.), 4. J. Voor sluis (Sah.), 5. M. Voets (Sch.), 6. A. Moerman (C), 7. Th. Zom (P), 8. G. Moerman (C) 9. M. Drop (C), 10. R. Pols (Sch.). A-aspiranten (24 km in 40 min,): 1. J. Breur (Sch.), 2. B. Bals (Sch.), 3. H. Verbeek (Sch.), 4. F. Hanson (C), 5. J. O omen (C), 6. F. Dols tra (Sch.), 7. H. Lammers (P) 8. P. Ennhoorn (R), 9. D. Llndenhof (P), 10. P. V. Bekhoven (C). B-aspiranten (9 km in 15 min.): 1. A. v. Helden (R), 2. R. Blom <P>, 3. F. Commijs (R), 4. C. v. Kleef (P), 5. K. Vos (R), 6. R. Vrijhof (Sch.) 7. F. v. d. Klei (P), 8. S. v. Hoorn (P), 9. R. Oelen (P), ID. C. Muilwijk (R). uit (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag De kapi tein van het Deense motorschip Cru sader, liggende bij de werf de Nieuwe Waterweg deed aangifte van de diefstal van ƒ1000,en 220 Engelse ponden uit de in zijn hut staande brandkast De dief was het bijzonder gemakke lijk gemaakt, daar de sleutels van de brandkast op een tafel in de kapi teinshut lagen. (Vali onze correspondent) ROCKANJE, maandag. Van avond moet de raad beslissen of do bank, die ln 1922 ter herinnering aan de heer L. Goudswaard in de duinen is geplaatst, sa] worden opgeknapt. Dat kost tweeduizend gulden. Zou de raad dat bedrag er niet voor over hebben, dan verliest Roekan je een monument dat destijds met bij dragen van de gehele bevolking tot stand Is gebraoht, als eerbewijs voor de man die van Rookanje een bad plaats maakte. De familie Goudswaard heeft larten weten dat ze de bank met de gedenk plaats graag terug wil hebben als de raad het sterk vervallen geheel niet wil opknappen. De bank zal dan op eigen familie-grond worden gezet en ln dc duinen kan een VvV-bank worden geplaatst. RIDDERKERK, maandag. Omdat hij veertig jaar in dienst is bij Bakker en Zn. Rubberfabriek te Ridderkerk is de heer E. J. Verschoor onderschel den met de eremedaille in zilver ver bonden aan de orde van Oranje Nas sau. Burgemeester C, J. van der Hoe ven speldde hem de versierselen op. De heer Verschoor (als krullenjon gen begonnen en nu chef van de werkplaats) kreeg vele geschenken aangeboden, onder meer een bandre corder, een hoogtezon, een tuinstoel en een Ingebouwde radio en platen speler. Foto, £ilm en projectie PASFOTO'S klaar tervrijl a wacht Foto Van Vuuren, Hoogstraat 10B. Schiedam, tel. 268720. Let op Juiste adres, E23 Enorme sortering j| Ja mevrouw, in do tijd van blijde 5 verwachting kunt u toch vlot sj et* charmant gekteed gnon, Komt u eens kijkon naar onze n enorme Bartering poBiOo-Juponnon^ overgooier*. pakje», .rokken, blouöoe. mantels en regenmantels. MODEMAGAZIJN BHOBRSVEST lit SCHIEDAM tel. aa 74 ie EEN GOED KAPSEL IS ALTIJD MAATWERK EN GEEN CONFECTIE, HET MOET AANGEPAST ZIJN AAN DE VORM VAN UW GEZICHT, UW VOOR KOMEN, MAAR OOK AAN UW EIGEN VERLAN GENS» WIJ HOUDEN DAAR ALTIJD REKENING MEE EN PROBEREN U DOOR GOEDE ADVIEZEN OOK ZOVEEL MOGELUK TE HELPEN. W. O. HOLLAND BKOERSVELD1Z SCHIEDAM - TBIEF. 26.10,31 Salsa JUllan" garandeert O een lespeter met hart voor uw haar.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1967 | | pagina 2