'Haven van Rotterdam moet groter worden' DAGBOEK Gouden RET-koor op 33 toeren RIJNMONO en I ree eten Brief aan Het Dagboek Mening van 'Rotterdamse' Joegoslaven: gelijkspel Driebanders bij „Engels" ROTTERDAM RIJNMOND IR. F. POSTUUMA TIJDENS FORUMBIJEENKOMST: INDUSTRIEËN NIET NAAR BUITENLAND LATEN UITWIJKEN rnmw& Nog geen beslissing van G.S. inzake aanleg 'Rijnpoort' Internationale coördinatie bouwinstituten Duitse minister Leber spreekt in Rotterdam Vox Hutnana vierl 30-jarig bestaan Weth. De Vos: nooit bedoeling van Zestienhoven tweede Schiphol te maken V ertegenwoordiger verdacht van flessetrekkerij Ziekenomroepen Prinsverkiezing Carnaval: 11 nov. LAZAR RADOVIC: 'Joegoslavië beschikt over elftal met perspectief' PAJA SAMARDZIC: 'NEDERLAND SPEELT VEEL STERKER DAN MEN DENKT' Om de Waldatrofee Drietal pleegde in een maand meer dan 20 inbraken Rondgang RKB Meer clubs nemen deel pag, 4 - woensdag 1 november 1967 (Van een onzer ver slaggeven) ROTTERDAMwoensdag. De haven van Rotterdam zal nog verder moeten groeien. Er wordt gestreefd om Èwopoort (voor lopig) toegankelijk te maken voor tankers tot 500.000 ton. Een mammoetwerf op Rozenburgis noodzakelijk, maar ook een mam moetwerf op de Maasvlakte. Dit zijn enkele uitspraken die een forum gisteravond deed tUdens een bijeenkomst door de Havmvereeni- fflnc ..Rotterdam" belegd In de aula van de Nederlandse Economische Ho geschool. In het forum hadden zitting de heer J. J, van Raalte (hoofdredacteur Han dels. en transportcourant), mej. mr, J, Zeelenberg (lid Raad van State en oud-wethouder van Rotterdam), dr. J, Ph. Backx (voorzitter van de Scheep vaart Vereniging Zuid), W. F. van Gunsleren (voorzitter centraal bureau voor de Rijn- en Binnenvaart), W. J. Hulsker (hoofdbestuurslid Ned. Bond van Vervoersncrsoneel) en directeur gemeentelijk havenbedrijf ir. F. Fos- thuma. De heer Fosthuma gaf als antwoord op de vraag of de Rotterdamse haven inderdaad groter moest worden een bevestigend antwoord: „Dat is bepaald noodzakelijk. Ik ben een tegenstander van het denkbeeld om grote industrieën maar naar het buitenland uit te laten wij ken, Persoonlijk kan !k zeggen: de diepgang van de Noordzee is voldoen de voor tankers van 500.000 ton." Over het ruimteprobleem" sprekend zei ir, PostHumo: „Er zullen heel snel. forse maatregelen getroffen moeten worden, willen industrieën met inves teringsbudgetten van enkele miljarden niet naar het buitenland uitwijken. De „geul" kost de gemeente 75 miljoen gulden. Die particuliere Investeringen bedragen 1 tot 2 miljard, naar aanlei ding van de geul. Dat betekent een verhouding van 1 op 14. Voor openba re Investering en een uitzonderlijk hoog gota), maar naar mijn mening volkomen gerechtvaardigd. Tijdens de gisteren gehouden fo rumavond werd eveneens gesproken over de eventuele vestiging van twee verschillende mammoctwerven aan de mond van de Waterweg. Mejuffrouw Zeelenberg gaf als haar oordeel; „Wie 't eerst komt, heeft ook de meeste rechten. Maar het moet ook niet zo zijn, dat de eerste een monopolieposi tie krijgt. Het ls verstandig om de eer ste met de tweede gentereaseerde bij elkaar te brengen, „De mening van de heer Van Gunsteren „Als de twee werven nu al subsidie vragen aan de regering klopt do calculatie blijkbaar niet". Ir. Posthuma: „Het eerste be- driif (Verolme - Red.) heeft al een opdracht voor de bouw van drie tan kers van 240.000 ton. Ik kan me ver- Slasen, maar Ik geloof dat deze werf et beate in staat ls om deze schepen te bouwen. Persoonlijk gesproken ia het dok in de Botlek noodzakelijk. Maar ook een reparatlewerf met tan- kercleanlngsfnstallatles op de Maas vlakte is nodig. Ik geloof in allebei." Overbodig Het forum dat sprak tijdens een bijeenkomst in de NEH. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, woensdag. - Gedepu teerde staten van Zuid-Holland heb ben nog niet beslist nf zij met een voorstel zullen komen tot wijziging van het streekplan Westland, opdat de gemeente Rotterdam tot de aanleg Van de nieuwe haven Rijnpoort kan over gaan. G.S., zomede het dagelijks be stuur van Rijnmond hebben een com missie ingesteld die advies moet tilt brengen. Dit deelt het college van G.S, mee In antwoodrt op schriftelijke vragen van Lr. H, H. Tonkes uit Rockamye. G. S. zoggfm. dat het m dit stadium niet mogelijk ls nader op de vragen van ir. Tonkcs Lti te gaan. Zaterdag zal voor muzikanten uit Pernis cn omgeving een solistencon cours worden gehouden In het Gere formeerd Jeugdgebouw. De heer J. A, Coops, machinist» operator bij Chemical Dow ls benoemd tot secretaris van de afdeling Pernis van de christelijke bedrijfsgroepen - centrale. Het Building Research Station In Engeland, het Franse Centre Scienlifi- que et Technlcque du Bailment en het Bouwcentrum In Rotterdam hebben besloten lot een zo groot mogelijke coorrlinatie van activiteiten in en ten behoeve van ontwikkelingslanden in Aasie, Afrika en Latljns-Amerika. De directeuren en de medewerkers, die verantwoordelijk zijn voor de technische hulpactiviUri'Vcn van de drie instituten, zullen voortaan periodiek bijeenkomen om de coördinatie te be- vurderen. De coördinatie wordt nood zakelijk geacht, omdat alle drie de in stituten. ad naar gelang hun eigen spe- cialisnties cn de verschillende omstan digheden en behoeften van de ontwik kelingslanden, zich be wegen op een of meer doelgebieden van het bouwen, de volkshuisvesting en de ruimtelijke or dening. Men gaat er van uit, dat ener zijds de behoeften van de ontwikke lingslanden vrijwel onbeperkt zün en anderzijds We hulpvttrlemngscapaciiteil nog begrensd is. zodat een verdere coördinatie van activiteiten, zowel de kwaliteit als het nuttig effect sterk zullen kunnen bevorderen. ROTTERDAM, woensdag. - Donder, dag wordt het herfsWoemooi voor middelbare scholen gehouden. Wed- atrjjdonderdclcn zün: voordracht, ca baret, klassieke muziek, tafeltennis, bridge, schaken, volleybal, beeldende expressie, 's Avonds om hajf acht zal wethouder J. G. van der Ploeg in ge bouw De Heuvel de pryzen uitreiken. ROTTERDAM, woensdag. De mi nister van vervoer van de Duitse Bondsrepubliek G. Leber die o.m. in Nederland opschudding heeft verwekt met zijn plan tot regeling van heit Duitse vervoerwezen, zal op 30 no vember itn Rotterdam het woord voe ren op een vervoersconferentie van het comité van vervoers vakbonden in de EEG. De staatssecretaris van verkeer waterstaat de heer M. J, Keyzer zal de conferentie openen. Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, woensdag. Donder dag 9 november zal do christelijke ge mengde zangvereniging Vox Humana in gebouw Palace het dertigjarige be staan vieren. Na het optreden van het koor met medewerking van 'de all J. Bot-Tas, de sopraan J. B. G. van Schuppen-B las voort en de pianiste J. de Koning-Streekstra, zal de toneel vereniging VZOD een uitvoering geven van „Met blote voeten In het park." De avond voor dace feestelijke bij eenkomst zal het bestuur van Vox Hu mana recipiëren ten huize van secre taresse mejuffrouw M. Verkaaik, aan de Essenburgsingel 63a (Van een onzer verslag tevens) ROTTERDAM, woensdag. TUdens de behandeling van de nota over de volksgezondheid, gistermiddag in de Rotterdamse raad, vroeg dr. J, H. Lamberts (pvda) hoe het mogelijk was dat by explosies of branden op de terreinen van de industrieën In Euro poort of Botlek brandweer en politie geweigerd bonden worden het terrein te betreden. Wethouder G. Z. de Vos merkte hierover op, dat de bevoegdheid van de directies niest zover gaat Volgens de bepalingen in de hinderwet hebben de met opsporing belaste ambtenaren toegang tot een fabrieksterrein. Even tueel moet op bevel van de burge meester ook de gemeentelijke brand weer toegang tot de fabrieksterreinen worden verleend. Sprekend over hinder van het la waai een onderwerp dat eveneens door dr. Lamberts was aangeroerd merkte de wethouder op, dat het nooit de bedoeling is om van de Rotterdam se luchthaven Zestienhoven een twee de Schiphol te maken. Het bHjflt een vliegveld dat is ingericht op Europees verkeer, Wat evenwel niet wegneemt, aldus de wethouder, dat vliegtuigen van de toekomst er ooit zullen landen. De heer Lamberts kantte zich eveneens tegen het maandelijkse te rugkerende geloei van de BB-s'trenes. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, woensdag. Gister morgen is door de rijkspolitie in Ca- pelle aan de IJssel aangehouden en overgeleverd aan de Rotterdamse recherche de 36-jarige vertegenwoor diger J.L. uit Capelle. L, wordt verdacht van flessetrek kerij. Hij legitimeerde zich als inge nieur van een chemisch bedrijf en kocht In verschillende zaken een groot aanta] boeken en andere gebruiksvoor werpen op rekening. Alles ter waarde van ongeveer 10.000 gulden. (ADVERTENTIE) V.a. zondag 5 november I onbeperkt I In restaurant Nreuwlandplein 12 Schiedam 10.— p. pers» Voor tafelreservering: Tel. 26478Ó Manager: M. WESTPHAL Wat de (aanvankelijke) berichten betreft, dat er twee- tot drieduizend havenarbeiders overbodig zouden gaan worden, zei de heer Backx: „We moe ten prognoses maken, het moet gelei delijk gebeuren. Maar er ls geen reden tot paniek. Die tweeduizend man ver mindering in de haven geldt voor het jaar 1Ö80"' De heer Backx noemde het groeien de containervervoer voor Rotterdam geen zege en geen ramp: „Ik ben blij aat het hier terecht komt, en niet in Bremen of Antwerpen." Hij zag in verband met de nieuwe ontwikkelingen ook de noodzaak aan wezig voor kleine (familie)bedrijven In de stuwadoorssector om onderling de krachten te bundelen. Mejuffrouw Zeelenberg bleek sterk geporteerd te zijn van hei aanleggen vun een pijpleiding tussen Rotterdam en Antwerpen. Hoewel dit project niel arbeidsintensief Is, komt er toch gelfl mee binnen, cn dat is een belangrijk aspect aldus de Rotterdamse mid- wethouder. Zij verklaarde met het „Rijnpoort"-prol eet bijzonder geluk kig te zijn. Dlo naven aan de rechter kant van de Nieuwe Waterweg is ui termate belangrijk voor een even wichtige ontwikkeling van het haven gebied. De héér Posthuma noemde de Eemhaven (voor containerver voer) voor vijf. zes jaar toerei kend. „We gaan daar rustig stap voor stap voorwaarts. Hot Rijn- poortproject is niet strijdig met die belangen daar", zo oordeelde hij. De Rijnpoort is een multi-pur- poaeproject, voor behandeling van stuwgoed, voor de ontvangst van hovercrafts, aquavions, en voor Harwichschepen. In verband met onteigeningen, moeten we Rijn poort tijdig voorbereiden en in fasen ontwikkelen". ¥IIet RET-Mannenkoor is op de plaat gezet. Hier ziet u een afdruk van de fraaie hoes (waarvan Hoogenboom een graantje meepikt): trams bij de Maasbruggen Rotterdam ser kan niet. De opname is gemaakt ter gelegenheid van het gouden jubileum van het RET-Mannen koor, dat volgend juar wordt ge vierd. Over He plaat verte 11 voorzitter N. van Vliet (chauffeur op bus 37-67): „Het ia onze eerste plaat ais ik niel meereken ons «>ptreden niet het Rijn- moncls Mannenkoor waarmee we ook een plaat hebben gemaakt." ..Deze plaat hebben we opgenomen In de Ereeploin'ki'rk, waar een prach tig orgel is. Om de plaat een beetje verkoopbaar te maken hdiben we stukken gekozen die nooit of zelden wonlen opgenomen. Hot. ..Chnr der Gefturgenen" bijvoorbeeld, dat wordt zelden uitgevoerd. Hel is een onge looflijk moeilijk stuk. We hebben ei ontzettend hard op moeten studeren, maar onze dirigent Plet StruIJk was er org tevreden over. Hetzelfde gekit ei gen lijk ook vitor Daminum Salvam fac Regirvam nostram bode voor de rege rende vorstin). penningmeester R. NeijHoft (chauf feur op bus 62) vertelt dal het bijna 50 jaar oude RET-koor uit 65 zanger® bestaat; in hoofdzaak vervoerperso neel: bestuurders, ohruffems en con ducteurs, verder controleurs, garage en kantoorpersoneel. Al deze tramte noren cn busbaritone repeteren iede re weck in do kantin* van de remise Krallngen. Zaterdag 4 november komt de pUat Naar aanleiding van een schreven van u in uw krant over „de rel tossen de Rano en de Maasstad, belde zieken omroepen in Rotterdam, mijn reactie. Er wordt gezegd, dat de Maasstad uit de Rano is voortgekomen, maar de oorzaak hiervan is waarschijnlijk te uitgebreid geweest om uw verslagge ver daarover in te lichten. Voor mij is het belangrijkste dat belde omroepen sociaal werk verrichten in de zieken huizen en ik heb de indruk dat het beide goed gaat. Destijds is er een balpennenactie ge voerd, waaraan de Maasstad in princi pe niet meedeed. Deze actie leverde 18.000 op. Een prachtig bedrag voor een ziekenomroep. Als de nieuwe actie van de Rano slaagt, zal dit bedrag ko men op 42.000. Ik zou denken dat er bij de Rano toch wel iemand te vinden zou zijn, die een versterker of een mengkast zelf kan bouwen. Als dat niet het geval zou zijn, dan zijn die grote bedragen niet aan hen besteed. Of ls het de bedoeling van de Rano een zo perfecte opname te kunnen ma ken om daarmee een prijs te winnen bij de competitie waarover gesproken werd. Ze kunnen dan beter overstap pen naar do gel ulds jagers. Dan vind ik de jaarlijkse rechtstreek se uitzendingen van de Volkskerstzang door de Maasstad heel wat hoogstaan der. Ten overvloede kan ik u hierbü mis schien nog meedelen dat Lk geen lid van één van belde ziekenomroepen ben. Hoogachtend, K. SCHEPER In dc verkoop. Dat wil stegen niet In de winkels, maar In de tram, In een omgebouwde train die tussen 10,30 en 13.00 uur uan de Groene Zoom staal en van 13.15 tot 16.30 uur aan het Weena, Behalve de plaat sullen ook attributen voor trumltefhebbers worden verkocht: foto's en metro- speldjes. Op 11 november wordt dese show nog eens opgevoerd. Inmiddels worden al voorberei dingen getroffen voor do Jubileumvie ring, Op 18 maart Is er een receptie in de Beatrixsaal; op 27 april een jubi leumconcert Ln De Doelen met mede werking van de Marinlerskapel en de Mannhclmer Stressenbahn Gesangver- ein. op 22 november wordt In de Ri- vièrahal een feestavond gehouden. Maar eerai nog gaat het koor een toer nee maken dooi Oostenrijk en Duitsland. Op het programma staan concerten in Salzburg, Colling en Mannheim. De koorleden maken dece reis in hun vakantie en ze bekostigen hem zelf. Met de opbrengst pan dc plaaf hoopt men de kosten run de jubileumviering enigszins te kunnen bestrijden. De plaat kost 9.90 en is xotvel In mono- als stereo-opname verkrijgbaar. Men kan hem ook bei tellen bil de penning meester: R. Neijhoft, Tieflandstraat 21, Hoogvliet, tel. 150340. Carnavalsgroep De Boergoeruers meldt, dat op il november afscheid u>ordt genomen van Carnaval 1967 en dat tevens een 'groteske opening1 wordt gehouden van het Carnavals jaar 196S, Voor de zesde maal Prins ver kiezing, een dolle avond met The Jolig Makers en de DivaItnblazers. Kaartuerfcoop: zondag 5 november na de H.H. Missen van 8.30, 10-30 en 12.00 uur in de Rozazaal aam de Stern- at root. De prtiu perk tering te slecht# een onderdeel van het geheet uan ac tiviteiten, toaarouer binnenkort nadere Inlichtingen zullen tvorden verstrekt NA EEN KORTE aarzeling zegt Lazar Radovic, de bijna dertigjarige aanvoerder van Xerxes/DHC, over.de vanavond te spelen vriendschappelijke in terland Nederland-Joegoslavië: „Ik denk dat het een gelijkspel wordt, 22 vermoedelijk". En even -ater; „Als mijn landgeno ten er in slagen om Cruijff in be dwang te honden sit er zelfs een kleine overwinning in. Ja, CrnlJff is wel de gevaarlijkste speler. Ik vind hem zelfs de beste van Europa, hoe wel ik hem vorig seizoen toch beter vond spelen." Lasar Radovicdie nu twee jaar woonachtig is in Nederland en die in de periode van 1958 tot '65 twee1 n- clerd wedstrijden voor Parrizan Bel grado speelde, nam met enige ver wondering kennis van de formatie, die de in Joegoslavië zeer populaire trainer-coach Rafko Mitic vanavond in het veld zal brengen. Slechts vier spelers zijn over van het team, dat begin deze ntaaTid in Hamburg met 1—3 van West-Duitsland verloor. De grootste troef van de Joegosla ven, linksbuiten Dragon DJalic van Rode Ster Belgrado (vorig seizoen voetballer van het jaar), raakte zon dag geblesseerd en zijn mogelijke plaatsvervanger, de voor Zagreb uit komende Pavtica, werd op dezelfde dag van het veld gestuurd. Voorts hebben drde spelers Rasovic, Zam- bata en doelman Pantellc geen vrij kunnen krijgen van militaire dienst. Radovic, acht keer Joegoslavisch International, zegt daarover: „Bij ons is de discipline in dienst veel groter dan in Nederland het geval is. Toen ik tijdens mijn Partizan-periode zelf in dienst zat heb ik een jaar lang vrijwel geen bal kunnen aanraken. De militairen krijgen alleen voor be langrijke ontmoetingen vrijaf, zoals voor de wedstrijd tegen West-Duits- Jand in het toernooi voor het Euro pese kampioenschap. Maar niet voor een vriendschappelijk duel. Toch is dit jonge Joegoslavische elftal wel een ploeg met perspectief. O sim is de gevaarlijkste speler. Hij heeft uiterlijk niets van een voetbal- Ier hij is slungelachtig en traag maar het is een fantastische techni cus en eem enorme dribbelaar. Hij is momenteel voetballer van de maand in Joegoslavië. Lazarevic is onze topscorer, met negen doelpunten uit negen wedstrijden. Ik geloof dat er vanavond twee gelijkwaardige ploegen Ln het veld zullen staan. Alleen hoop Ik niet dat het veld al te zwaar zal zijn. Joegos laven moeten het ten slotte van de techniek hebben." FEIJENOORDS rechtsbuiten Paja Saraardzic (25) heeft door middel van een artikel in het in Belgrado verschonende dagblad „Avondnieuws" voor ziyn landgenoten een en ander uit de doeken gedaan over het Nederlandse voetbal. „Het is pas de eerste keer dat Nederland en Joegoslavië tegen elkaar uitkomen", aldus Sa- mardzic. „En het leek me wel verstandig onze spelers te waar schuwen voor de Nederlanders. Het Nederlandse elftal heeft de laatste vijf jaar geen bijzondere resultaten behaald en dat zou er toe kunnen leiden, dat de Joe goslaven de strijd vanavond wellicht iets te gemakkelijk op vatten. Maar Nederland speelt veel sterker dan men denkt, Moulijn, Keizer en Cruijff zijn zeer knappe voetballers." Paja Samardzlc, oud-speler van OFK Beograd en zesentwintig maal international, ls van mening dat Oranje als lichte favoriet van start gaat. Maar dat neemt niet weg dat z(|n prognose gelijk luidt als die van Radovic: een gelijkspel, I—I of 2—2. Hij zegt: „De Joegoslaven zijn wel wat in het nadeel. Ze zijn allemaal nog vrij jong, zonder routine en nau welijks op elkaar ingespeeld. Dat laatste komt ook omdat de spelers van zoveel verschillende vereni gingen afkomstig zijn. Dit Joegoslavische elftal Ls van een geheel nieuwe generatie. Van het team van drie jaar geleden is nie mand meer over. De beste spelers zijn allemaal naar het buitenland vertrokken, zoals Radovic, Vasovic, Skoblar en Joncic. Bij Nederland ligt dat anders. De spelers kennen elkaar veel beter, omdat ze veel langer samen spelen. Ja. het is jammer dat we niet zo'n sterk elftal als tegen West-Duitsland in het veld kunnen brengen. Vooral het ontbreken van linksbuiten Djajic is voor ons een handicap. Hij is een geweldige voetballer. Zijn duels met debutant Van Gorp zouden aan de strijd nog een extra tintje hebben gegeven. Maar ondanks het feit. dat we een geheel nieuwe ploeg hebben, heb ik er loch wel vertrouwen in. Door ver schillende factoren, zoals de nodige sfeer, veel publiek en een goed veld, is het zelfs mogelijk dat de joego slaven een zeer goede wedstrijd zullen spelen." (Van een onster verslaggevers) ROTTERDAM, woensdag Voor de tweede keer gaat de biljartvereni ging Engels een driebandenwedstrljd organiseren, waaraan sterke Ne derlandse driebanders zullen deelne men. In dit toernooi, dat op zaterdag 25 cn zondag 26 november fn het Groot handelsgebouw plaats vindt, Is de Walda-Trofee de inzet. Behalve Henny de Ruyter uit Waal wijk, die verleden jaar de fraaie beker won, zullen nu deelnemen Bert Teege- laar, Rotterdam, Herman Popeyns, Et- ten, Jan Doggen te Heerle, M. van Bracht, Waalwijk en M. Brosens, Bre da. De strijd begint zaterdags om half 3 en wordt 's avonds om acht uur voort gezet. Zondagmiddag om twee uur volgen de laatste partijen. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, woensdag. TU dens het verhoor hebben drie Rotter dammers bekend in dc maand oktober meer dan twintig inbraken te hebben gepleegd, Het zijn de 21-jarige straat- maker B. K„ de 17-jarige monteur L. A. den O. en de 17-jarige timmerman G. M. L. Zfj braken vooral in bU oude en alleenstaande mensen in Tuindorp Vreewijk, K., straatmaker aan de Voorde, maakte zich vorige week verdacht, toen hij iri een keet van de Nederland se Heide-Maatschap pij niet kwam koffiedrinken toen daar een politie auto stond in verband met een onder zoek naar vernielde ruiten. Een onderzoek ln ztit. woning wees uit, dat de goederen afkomitla van de Inbraken bij hem waren opgeslagen. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, woensdag Het jaarlijkse kegel toernooi, dat de Rot terdamse Kegelbond organiseert, de Rondgang, zal een aanmerkelijke uit breiding krijgen. Allereerst omdat meer kegeldubs zich meldden voor deelneming, maar ook omdat het aan tal banen, waarop gekegeld wordt, uitgebreid werd. Na afloop van de ge hele wedstrijd zullen de clnb, die eer ste wordt en de individuele kegelaar, de kampioen van Rotterdam mogen uitkomen ln de districtswedstrijden, welke sIb selectie gelden voor de lan delijke kampioenschappen. Nu er meer verenigingen deelnemen en het aantal kegelaars(sters) derhal ve groter is, zal er een dag meer nodig zijn voor iedere ronde. Vergde die voorheen vijf avonden per week, dit jaar zal voor 't eerst ook de zondag worden ingeschakeld. Een tweede ver- aindeling ls, dat er naast de gebruike lijke banen in Courzand (Heypiaat te Rotterdam), Schoonhoven, Gouda, als mede Atlantic en Groothandelsge- bouw, nq ook in Ridderkerk en Vla ar- dingen banen liggen, die beschikbaar zijn. Dit houdt in, dat de Rondgang zeven in plaats van vijf ronden zal tellen. In het geheel heeft men nu de beschikking over 18 banen. Aanstaan de zondagmorgen zullen Voor ons ge noegen, D.O.K. en de dames van K.LF. de wedstrijd openen. Op 18 november zal de heer P. C. Commijs van de IJsclubstra&t 36 veer tig jaar verbondon z(jn aan het ala- gersbedrijf van de firma G. van Veen v/h J. C. de Bruljn aan de Goudserü- weg. Tijdens de maandag gehouden al gemene ledenvergadering van de Vereenlglng van Rotterdamse Expedi teurs la mr. K. staab tot voorzitter benoemd, HIJ volgt in die functie de heer R. H. Hoogewerff op.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1967 | | pagina 1