Honderd uur achter de draaitafels; alléén als een reclamestuntje KAMPIOENSCHAP HOMETRAINER H I Disc-jockey Jos v. Doorn wil record Schiedamse bioscopen AMUSANTE AVONTUREN VAN OUDE VRIJBUITERS Bejaarde vrouw door bus meegesleurd SCHIEDAM Nieuwjaarsrede burgemeester ONDERLINGE REGELING HULP VAN GEMEENTEN BIJ BRAND Nieuwjaarsvuur ook in Kethel Auto rijdt Lange Haven in S.Y. Schiedam haalt eerste punt binnen BOUWPLAN GARAGEBOXEN IN KETHEL AFGEWEZEN Burgerlijke Stand De Schiedamse jeugd deed het weer goed E! Tachtigjarige na ongeval overleden Auto's botsen in Kethel INBRAAK si -41 TELEFONISTE-TYPISTE IÜ vrijdag 29 december 1967 - pag. 5 dansvloer, de tafeltjes en stoelen van de dancing „Cosmopoliet,' zijn leeg. Maar de discobar een apparaat waardoor vele beatbands zich dit jaar verdrongen zagen produceert muziek. Wanneer u dit leest al ongeveer 45 uur, want een jonge Vlaardinger heeft zijn zinnen gezet op een „wereldrecord": honderd lange itren achtereen platen draaien en het spreken van de verbin dende teksten tussen de (hoofd zakelijk) eigentijdse mopjes. Honderd uurAlleen het uitreke nen van het aantal uren dat een brave burger tijdens deze periode op één oor doorbrengt, is al een ver moeiende bezigheid. Aan slaap denkt de 18-jarige Jos van Doorn (bij de burgerlijke stand ingeschreven onder de volgens hem minder artistieke naam Jos Seij) niet. Met een sappig accentje vertelt hij een "toekijkende ober voor de zo veelste maal dat het komende zwar te schijfje een ,ouwe gouwe' is en. neemt vervolgens een gretige hap uit een sandwich. Eén man zal hem in ieder geval bijstaan tijdens de slopende verbete ring van het record dat momenteel op 81 uur staat: manager Gerard van Deventer. Een wat dure betiteling voor ie mand die zegt: „Ik ben het pas hoor! Wie ik van de klanten moest bellen wist ik niet, daarom is er nu nog niet zoveel belangstelling, maar ja, al doende leert men, hc?" Vlijtig laat hij drankjes aanruk ken en stelt tussen twee slokjes door, dat Jos het zeker haalt. Jos van Doorn.- honderd uur platen draaien.. „Wat de zin van het alles is? Het is toch een absoluut record! Dat zegt u nog niets? Nou kijk, Jos heeft een club in Vlaardingen waar rythm and blues-bands optreden en zo. En een beetje reclame kan hij best gebrui ken. Of daartoe geen andere midde len zijn? Natuurlijk wel, maar nog maals, dilt kan een prestatie worden waarmee hij veel naam maakt". Jos zet de muziek wat zachter en beaamt dat het om reclame voor zijn („Distortion") club gaat. „En het zal wel lukken, want ik voel me nog prima". Of hij inderdaad honderd uur ach ter de draaitafels blijft zitten, moet gecontroleerd worden door een jury, waarin onder meer enkele Vlaar- dingse journalisten zitting hebben. Zij kunnen wanneer zij maar willen, op elk uur van de dag of nacht de dancing binnenkomen. Mochten zij op een gegeven, moment constateren dat Jos de moede ogen heeft toe gedaan, dan kan hij wel inpakken. Ook de nachtportier van het Rijn mondhotel, waar de dancing deel van uitmaakt, zit in deze jury. Obers en bedrijfsleider geloven vooralsnog niet in het welslagen van de poging. „Dat haalt hij nooit" is de bijna al gemene opinie. Vader en moeder Seij kwamen gistermorgen eens een kijkje nemen, wat ,hun jongen' nu wel uitvoerde. Een enkel vriendje volgde. De leden van de Vlaardlngse club moeten nog komen en volgens Van Deventer ge beurt dat ook. „Maar het is tot nu toe van dat slechte weer geweest. In de regen op de bromfiets hierheen is geen. pretje". „Geen pretje" zal het zeker ook worden voor Jos van Doorn, als zijn aanhang en verdere belangstellenden wegblijven. Want bijna vijf dagen platen draaien, alléén voor je mana ger is ook niet alles en de vrolijke lichtjes van de dancing zullen onge twijfeld niet voor de nodige inspira tie kunnen zorgen. Als alles volgens plan verloopt, dan is Jos op Oudejaarsavond hou der van een door hem fel begeerd record, als Voor het zover is zal Johnny en Rijk's Bostella nog wel enkele keren klinken en moet een gorgeldrankje een probaat middel blijken te zijn tegen een bij hem dreigende keel ontsteking. FRANS HAPPEL Van een onzer verslaggevers SCHIEDAM, vrijdag. De ge meenteraad van Schiedam komt op dinsdagavond 2 januari voor het eerst in het nieuwe jaar in vergadering bijeen in het Stadhuis. Bij die gele genheid zal burgemeester H. Roelfse- ma zijn traditionele Nieuwjaarsrede houden. De agenda is zeer beperkt ge houden. De normale j a n u ar i - vergad e - rirtg van de raad heeft plaats op maandag 22 januari. (ADVERTENTIE) nu... beduidend goedkoper Als U op de hoogte bent van vloerbedekking, dan is Nyl- france tapijt geen onbekende klank voor U. Mrar de prijs voor dit kamer brede - we mogen haast wel spreken van "zaal breed" tapijt- was voor velen een bezwaar. Morgen kunt U 't uitzoeken. Nylfrance kamerbreed Ny lon tapijt van Veneta (bekend van de T.V.jper meter meer dan dertig gulden goedkoper, op 390 cm breed voor nog géén negentig gulden. Neemt Morgen begint dfe verkoop van dit bekende Nylfrance Nylon tapijt, bijna vier meter breed, In twee prachtige kleuren; goud en cognac, p.m. 390 cm breed VOO Gt4n t«J. of (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag. B. en w. stellen de raad voor Schiedam te doen toetreden tot de „Gemeenschappelijke regeling tot onderlinge hulpverlening in geval van brand ln de provincie Zuid-Holland", waar Rotterdam reeds lid van is geworden. Deze regeling beoogt een snelle en doeltreffende brandbestrijding in de gehele provin cie te verzekeren, door een bindende samenwerking op dit terrein. Tot nu toe is het zo. aldus schrijven b. en w.. dat de brandweerkorpsen van Rotterdam, Schiedam en Vlaar dingen, op grond vau een. mondelinge afspraak tussen de commandanten, bij het bestrijden van zeer gnote branden elkaar wederzijdse hulp verlenen. Deze hulpverlening geschiedt met ge sloten beurzen; met als uitzondering de assistentie van een Rotterdamse blusboot, waarvoor 50 per uur moet worden betaald. Hoewel deze regeling nog nimmer aanleiding heeft gegeven tot moeilijk heden. achten b. en w. het toch niet juist, dat een dergelijke belangrijke regeling staat of valt met het oordeel van een brandweercommandant. Van daar het voorstel tot aansluiting bij de gemeenschappelijke regeling. De kos ten komen voor Schiedam op ƒ100 per jaar; bij eventuele hulpverlening moet aan de helpende gemeente bo vendien een vergoeding worden be taald. Gelijktijdig wordt voorgesteld het lidmaatschap van de Zuid-Hollandse Provinciale Brandweerbond (contri butie 280 p.j.) op te zeggen. Aan dit lidmaatschap wordt geen waarde meer gehecht, aangezien de opleiding van het Schiedamse brandweerpersoneel door eigen instructeurs geschiedt en ook de brandpreventie door het eigen personeel wordt uitgevoerd. Voor ad viezen bij aanschaf van groot brand- weermaterieel kan een beroep worden gedaan op de Rijksinspectie voor het B rand w eer wezen OVERPLAATSING DISTILLEERDERIJ WENNEKER EN CO. (Van een onzer verslaggevers SCHIEDAM, vrijdag. Aangezien de N.V. Distilleerderij Wenneker Co het bedrijf naar Roosendaal gaat overplaatsen (voor een deel w dat ■reeds geschied^ gaan de bouwplannen van de N.V. aan de'St, Anna Zuster straat niet door. Met de gemeente was reeds een grondruil voor enkele strookjes aan de St. Anna Zusterstraat overeengekomen» doch die ruil hoeft nu ook niet door te gaan. Zo berichten b, en w. de raad. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag. Ook in Ke- thel-Groenoord zal op dinsdag 2 Ja nuari een nieuwjaarsvuur worden ontstoken en wel precies om half acht op een terrein aan de Laan van Bol'Es tegenover het bejaardentehuis Spa- land. Doch dit zal alleen te verwezenlij ken zijn wanneer alle bewoners van Kethel de oude kerstbomen inleveren op 2 januari. Dit kan geschieden op de plaats van het vuur zelf en bij het winkelcentrum aan de Schiedamseweg en wel van 's morgens negen tot 's a- vonds zeven uur. Ook voor Kethel geldt: een stuiver per ingeleverde boom. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag Op de Lan ge Haven nam de 20-jarige Rotter dammer J. W. M. H, met zijn auto de bocht naar de Appelmarktbrug te kort en belandde met zijn voertuig in het water, H. wist zichzelf te bevrijden en bereikte ongedeerd de wallekant. De auto werd later door een takelwagen uit het water gehesen, SCHIEDAM, vrijdag. Na twee nederlagen in de hoogste klasse van de Rotterdamse Schaakbond is het aan het eerste tiental van de schaak vereniging „Schiedam" gelukt het eer ste puntje te behalen. In de wedstrijd tegen RSR-Ivoren Toren werd een 5 5 stand bereikt. Na een voorlopige uitslag van 4l zsg het er voor de Schiedammers somber uit. Nadat de tegenstanders van H, den Uyl en P. Seij zonder meer van verder spelen afzagen en de stand dus 43 was, verloor C, Vrijland kort na de hervatting zijn al slecht staande partij. Toen G. Harmanny kort daarop geen genade met de tegenpartij kende bieef voor H. Planken de moeilijke opgave over om de partijen op gelijke voet te brengen. Daarvan kweet hij zich voortreffelijk. Dat het bepaald niet gemakkelijk was blijkt uit de ze ven uren die ervoor nodig waren. C. Sloof had reeds in eerste instantie ge wonnen. Het tweede noch het derde tiental kwam tot enig resultaat. Het "tweede verloor met liefst 82 van Schaak '87. J. van Grootveld en 'J. de Koningh waren de twee winnaars. Het derde verloor met 6—4 van Grostacon. H. Bogers, H. Boelo en G. Rademakcr wonnen, verder speelden J, Marbus en J. van Dalen remise. Maandag 8 januari speelt Schiedam 1 thuis tegen Rotterdam 3. Op 15 ja> nuari speelt Schiedam 2 thuis tegen Hermandad 1 en het derde gaat 18 ja nuari naar Rotterdam om daar tegen Rotterdam 5 te spelen, (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag. Mevrouw B. J. Beckenkamp-Verkade, wedmve van een vrachtrijder, wil op het erf van haar woning aan de Schiedamse weg 119 zes garage-boxen bouwen van elk 16 m2 groot. Zfl is op het idee gekomen bij het zien van de vele au to's die op de Schiedamseweg gepar keerd staan. Zes daarvan zouden zo een overdekte stalling kunnen krijgen in een complex dat ca. 20 meter van de weg ls gelegen en geen storend ele ment ln de bebouwing vormt. B. en w. hebben echter de vergun ning geweigerd, omdat de bouw ln strijd zou zijn met het bestemmings plan, dat ter plaatse een bebouwing van hoofdzakelijk eengezinswoningen met daarbij behorende voorzieningen voorschrijft. Tegen deze weigering is mevrouw Beekenkamp in beroep ge gaan bij de Gemeenteraad. De Commissie volgens de Bouwver ordening vindt de waigeringsgrond van b. en w. niet overtuigend. Het uitbreidingsplan is in onderdelen nog niet vastgesteld, zodat de geldende norm „woonwijk" is. Daarmee zijn de garage-boxen niet in strijd. Ook niet voor wat de toekomst betreft, want een blokje garages komt wel meer voor in een woonwijk en bovendien kan het blok ingepast worden in de toekomstige uitwerking van het be stemmingsplan. Iets anders is, dat zowel de Wel standscommissie als de brandweer be denkingen hebben tegen het bouw plan, omdat de materiaalkeuze en de brandveiligheid niet aan redelijke ei sen voldoen. De Commissie stelt voor het bouwplan nog eens onder de loep te nemen en aan te passen aan de geuite bezwaren. De Commissie adviseert de Raad het beroep af te wijzen, doch op ande re gronden dan b. en w. hebben ge daan. SCHIEDAM Geboren: Saskia d.v, K. A. Leeuwangh en J. P. Heijster, René z.v. J. K. van der Well en A. J. Schilt, Antoine M. z.v. J. H. M. Bou- huis en A. P. W. M. Beysens, Ingrid M. d.v. N. van Vierzen en W. Jong man, Edward z.v. A. O. den Besten en M. de Vos, Marijke d.v. J, Immerzeel en H. van Steun, Elisabeth M„ d.v. C. A. Hersbach en E. M. van der Linden, Catharinus A. J. z.v. L. van Loenen en M. van Beusichem. Overleden: N. Roggeveen, 65 jr.; M. Spaans, 71 jr.; H. Hoogendoom, 70 jr.; J, Pont, 74 jr.; G. H. A. van Grwen, 57 jr. Een zeer amusant avontuur heeft gestalte gekregen In ,J>e onoverwin nelijke zeven", een Italiaans produkt dat ln het Engels werd nagesynchro niseerd, zich afspeelt in de vierde eeuw voor Christus, maar geheel aan doet als een modern vrljbuitersver- haal door de lichte toets en het zwaar geweld. Spartaanse onderdrukking heerste er in het Midden-Oosten, opgelegd PASSAGE door de tiran Rabirio, Maar daar zijn 1 w Axel, zijn broer Leslio en vijf vrijge kochte slaven die de strijd tegen hem opnemen. Een geweldige strijd, die met bijzonder veel verve en inventivi teit wordt gestreden. (MONOPOLE, t.m. zondag. 14 jr.) meisje Jania, dat hartstochtelijke avonturen met een stroper heeft en een meisje Sylvanie dat het wat rusti ger aandoet met een ingenieur. Later arriveren nog drie meisjes, nichten van Colomba en Jania. Zij gaan ode op de schat loeren. De da mes raken af en toe (schamel ge kleed) stevig aan het vechten. (MONOPOLE, zaterdagnacht. 18 j.) Vechtende maagden Maagden, we mogen wel zeggen: zeer fraaie maagden, z(jn in „De maag den van Soiidor" op zoek naar een goudschat in Frankrijk. Hou vader zou die tijdens de oorlog in een dorpje verborgen hebben. Er is een aardig meisje, dat Colom ba heet en dat voortdurend met een geweer rondloopt. Er ia ook een wuft In het Passagetheater wordt men uit, samen thuis", do avonturen van het dwaze drietal Bourvil, Louis de Funès en Terry Thomas voor een week geprolongeerd, ook op zondag en nieuwjaarsdag en op de matinees, voor alle leeftijden. MONOPOLE In het Monopoletheater wordt van maandag- tot woensdagavond gedraaid „OO sex - onze agente in de Orient". Wat de kdndermatinees betreft is er zondag (14 en 16.15 uur) „Robur, de veroveraar", op maandag (14 en 16.16 uur) en woensdag (14 uur) „Kop op, borst vooruit", beide fllmfi voor alle leeftijden. (Van een onzer sportverslaggevers) IEIRENNEN SCHIEDAM, vrydag De Rennersclub „Schiedam" sloot gis* teravond in gebouw Irene bet jaar af met het officieuze kam pioenschap van Schiedam op lio- me-traïners. Voor dit evenement hadden zesendertig renners inge schreven, waarvan het leenwe- decl uit Rotterdam kwam. Op de splinternieuwe home-trainers is felle strijd geleverd, waarbij vooral de successen van de Schiedamse jeugd naar voren kwamen. BU de aspiranten wisten namelijk drie Schiedamse ren ners op de eerste plaatsen beslag to leggen na harde strijd. In de eerste rit maakten Jan Brink man en Bob Bals beiden een tijd van 22,9 sec. over de 500 meter, maar Brinkman deed er in de tweede rit nog een seconde minder over en werd eerste met Bob Bals als goede tweede. Jan Breur greep de derde plaats. In de B-klasse kon de Schiedammer Hans Rietkerken (kampioen van Rot terdam) In de eerste rit geen besto tijd maken, want met zijn 30 seconden bleef bij achter P. van Wijk (28.B) en J. v. Tilburg (28,7) In de tweede rit echter perste hij er alles uit en reed de 750 meter in 28 seconden. Met een totaal tijd van 58 seconden werd hij eerste. In de A-klasse kwamen de azen aan het werk. De kampioen van Neder land, de Rotterdammer D. Duivenbo- de, moest het opnemen tegen de kam pioen van Zuid-Holland, zijn clubge noot P. Pijnenburg. In de eerste rit moest de Nederlandse kampioen de eer laten aan Pijnenburg, maar in de tweede rit deed hij zijn titel eer aan en sloeg zijn tegenstander met een to- taaltijd van 1.17,9 min. over de kilo meter. Pijnenburg werd zelfs nog der de, want zijn clubgenoot F. Moret maakte een betere tijd. De veteranen (zes leden van het Rotterdamse „Sportief" en twee Am sterdammers) reden ook bijzonder sterk op de 750 meter, W. Top werd hier winnaar met de goede tijd van 1,2,1 min, C. Cillekes werd tweede met 1,3,2 min. en derde de Amster dammer C. van Dongen met 1,4.8 min. Uitslagen De uitslag luidde: A-Klasse: 1. D. Duivenbode (RL) 1.17.9 min over 1000 meter; 2. F. v. d. Torre (RL); 3. P. Pijnenburg (RL); 4. F. Langkruis (RL); 5. F. v. d. Gaag (Coureur). B- klasse: 1. H. Rietkerken (Schiedam) 58 sec. over 750 meter; 2. P, v. Wijk (PR), 3. J. v. Tilburg (RL); 4. J. Mo ret (RL); 5. C. Vos (PR); 6. F. Lak- wijk (RL); 7. G. Moerman (Coureur); 8. B. Huyger (RL); 9. J. Butter (R); 10. A. Pols (RL); 11. H. Vos (R): 12 H. Zwanenburg (R); 13. H. Drop (Coureur), Veteranen: 1, W. Top (Sportief); 1,2,1 min. over 750 meter. 2. C. Cillekes (Sportlef); 3, C. van Dongen (Amsterdam), 4. G. Wenne- kers; 5. A. Cordes; 0. P, Wisschof; 7. A. Berghaan (allen Sportief) en 8. W. van Dongen (Amsterdam). Aspiran ten: 1. J. Brinkman 44.8 sec. over 500 meter; 2. B. Bals; 3. J. Breur (allen Schiedam); 4. R. Aversteeg (R); 5. D. Lindenhof (PR); 6. A. de Jager (R): 7. H, Lindenhof (PR); 8. H. van Hel den (PR); 9. J. Vos (PR); 10. N. d Vries (Coureur), Verpleegsters geslaagd SCHIEDAM, vrijdag In het Ge meente-ziekenhuis te Schiedam slaag den voor het examen voor de aante kening kraamverpleging de zusters: R. L. Richardson, H. J. Monster en J. vanRoon. Museum gesloten SCHIEDAM, vrijdag Het Stede lijk Museum te Schiedam zal voor het publiek gesloten zijn op zondag 31 de cember 1067 en op 1 januari 1968. De jonge Hans Rietkerken, die gisteravond kampioen van Schie dam op de home-trainer is ge worden in de B-klasse. f ADVERTENTIE) BRIL NODIG Houdt AREND in 'toog Erkend zlekenfonde- leveranciei' Hoogstraat 91 Jaarvergadering 10-jarig Animo (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag. De Chr. Gymnastiekvereniging Animo te Ke thel houdt op woensdag 3 januari in De Rank de jaarvergadering, die een feestelijk karakter zal krijgen, 'omdat Animo op die dag tien jaax bestaat. Na het huishoudelijke deel met be stuursverkiezing (secrotaresse mevr. J. Verkade en alg. adjunct A. v.d. Most zijn aan de beurt van aftreden, maar herkiesbaar), zal het erelid H. Voorbaeh een zclfopgenomen film over Animo vertonen. De jubileum viering heeft eerst later plaats. Medische dienst SCHIEDAM, vrijdag, Gedurende het komende Nieuwjaars-weekend wordt de apotheekdienst waargeno men van vrijdag 29 december van 18 uur af door apotheek Nieuwland, Dr. WibautpleLn 17, tel. 207532 en van 1 januari van 9 uur af door apotheek Gouka, Groenelaan 127, tel. 268035. In spoedgevallen kan men de artsen tele fonisch bereiken via de Boodschap pendienst op nummer 206611. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, donderdag. Met ernstige verwordingen aan benen, arm en schouder is de 77-jarige me vrouw A. A. van "Weelde gisteren in het St. Franciscusziekcnhuis opgeno men. Zü werd gewond toen ze bü het uitstappen van de bus bij de halte voor haar huis met haar Jas tussen de deuren klem raakte. De vrouw werd 125 meter meegesleurd. De zestienjarige scholier J. J. Keukelaar uit de Waterloostraat liep 1 gisteravond ernstig letsel in zijn buik op toen hij op de C roos wij kse weg met zijn brommer tegen een geparkeerde vrachtwagen botste. Dc 39-jarige sloper C. Zijderveld werd gisteren geschept door een vrachtwagen toen hij aan de kant van de hoofdweg aan zijn bromfiets stond te sleutelen. Hij werd met verwondin gen aan hoofd, rug cn been in het Dijkzlgtziekenhuis opgenomen.^ (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, donderdag. De tachtigjarige A. van der Burg uit de Wapenstraat, die 28 november ernstig werd gewond toen hij b(j het overste ken van de Noord pol der straat werd aangereden door een fietser, is in het Dfjkzigtziekcnhuis overleden. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag Op de krui sing Sehiedamseweg-Zwaluwlaan vond een aanrijding plaats tussen twee personenauto's resp. bestuurd door de 39-jarige A. F. P. uit Geer- truiclenberg en de 34-jarige H. K, uit Haarlemmerliede. P. verleende geen voorrang, terwijl H. K. met zijn auto een te hoge snelheid reed. Met rug klachten moest P. naar het gemeente ziekenhuis worden overgebracht. Zijn aulo werd aan de linker voorzijde zwaar beschadigd. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag Ingebroken werd cr in de kantine van de voetbal vereniging Ursus op het Sportpark Harga. Men kwam binnen door een ruil tn te slaan. Er wordt alleen een fles drank vermist. De heer E. A. R. L. deed aangifte bij dc politie van de diefstal van zijn bromfiets, die hij niet op slot op de Bvoersvcst had geparkeerd. Aangifte van de diefstal'van een mini-raceauto werd gedaan door R. F. van E., een boomkweker uit Hazers- Woude. De waarde van het autootje bedraagt circa 85. Politie zoekt getuigen van aanrijding (Van. een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, donderdag. De 64-jarige magazijnbediende J. M. Swagemakers uit de Brouwerstraat is i gisteren op de kruising Rosestraat - Stevenhoogendijkstraat op zijn fiets aangereden door een personenauto. In bewusteloze toestand is hij in het Zui derziekenhuis opgenomen. De politie van het bureau Sande- 1 lingplein verzoekt getuigen zich met haar in verbinding te stellen. Vooral het getuigenis van de bestuurder van een witte personenauto die vlak voor het ongeval de betreffende auto pas seerde, is van belang, (tel, 143144. toestel 5303). L. Kramers verlaat Van Gend en Loos f# ïM ïi|g 5 fefci (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, donderdag. We- gens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd zal de heer L. Kra- mers, chef vervoersadministratie vracht-stukgoed bij Van Gend en Loos afscheid nemen. De heer Kramera is 1 ruim vijftig jaar in dienst geweest van Van Gend en Loos. Voor ons kantoor gelegen op de grens van Rotterdam en Schiedam vragen wij Enige kennis van de moderne talen gewenst. Leeftijd 16 tot 20 jaar. Sollicitaties schriftelijk of mondeling na telefonische afspraak (toestel 12). DHOOBTECHNIEK+ LUCHTBEHANDELING IM.V. NW MATHENESSERSTRAAT S3-41-POSTBÜ3 6047 TELEFOON W0-264840-ROTTERDAM*

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1967 | | pagina 2