KEIHARDE COMMANDO'S EN -NAVARONE-KANONNEN Betalen zonder een eent op zak lat kan: Groter verlies bij RET door weekabonnement Schiedamse bioscopen Piet's werk bij 'Punt 4* Tankauto met 700 1 petroleum in brand Schiedam Knappe film vol spanning SCHIEDAM Demos start nieuwe jaar met derby tegen Martinit Bevolking van Schiedam Burgerlijke Stand Spelregeltest S.S.V. ETERNAL SEA ZWIJGEN Gusto Schiedam bouwt veerboot van 20 miljoen voor Engeland Personenauto uitgebrand fr .fj voor al uw geldzaken OORZAAK: DEFECT AAN A ANJAAGPOMP Op P.K.O.laan: SHV verplaatst stuwadoorsbedri j f naar Maasvlakte B. J. Rijks adj.dir, C. JaminN.V. dtonderdag 4 jairuari 1968 - pag. 5" (Van een onzer sportverslaggevers) VOETBAL SCHIEDAM, don- derdag, Het voet bal programma geeft weer wedstrijden voor de amateur voetballers aan, doch het weer werkt helemaal niet mee. Maar men kan nooit weten, daarom hieronder de prognose. DHS krijst het al direct moeilijk met het bezoekende DCV. De Schie dammers blijven tobben met hun voorhoede. Willen de DHS'ers winst halen tegen de Krimpenaren, dan zal het toch van de aanvalsllnie moeten komen. Excelsior '20 zal ook in het nieuwe jaar door kunnen gaan met het herstel en het Rotterdamse Tediro, dat op be zoek komt, krijgt het dan ook bijzon der zwaar. In de afdeling weer eens een derby: Demos ontvangt Martinit. De Marti- nitters lijken de beste papieren te hebben, doch men weet het nooit in een plaatselijke ontmoeting. "Wilton Fijenoord speelt thuis tegen Dilettant, Een puntje winst zit er ze ker in voor de werfmensen, Schiedam gaat dit jaar jubileren en het eerste team zal dan graag voor een passend geschenk willen zorgen. Met vijf pun ten achterstand op leider RKWIK is dat wel moeilijk, maar toch mogelijk. De „Schiedammers" zullen dan zon dag moeten zegevieren over het be zoekende Groen Wit. Ursus gaat op visite bij hekkesluiter Nado-V. Winst ligt dus in het verschiet. In het zaterdagvoetbal gaat HBSS weer een moeilijke wedstrijd tege moet. Het moet bij Rijnsburgse Boys op bezoek. Een winstpuntje behoort echter wel tot de mogelijkheden. PPSC krijgt het Dordtse Oranje Wit op bezoek. Met de volle winst op de gasten houden de PPSC'ers een goed plaatsje in de kopgroep. GSS krijgt het niet gemakkelijk tegen Fiakkee, dat naar Schiedam komt. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. Volgens het statistisch overzicht van de ge meente is de bevolking van Schiedam gedurende de maand november met 27 personen verminderd en telde op 30 november 82.632 personen. Schiedam was weer eens een „ver- trekgemeente": 377 personen verhuis den naar elders en er kwamen maar 321 mensen voor terug. Dit negatieve vestigingsoverschot van 50, kon niet opgevangen worden door 't geboorten- overschot van 29 (89 levend geborenen bij 60 sterfgevallen). In november is wel druk getrouwd: 82 maal, In 42 gevallen betrof het Schiedammers onderling. Van deze jonge echtparen vonden 23 een eigen woning in Schiedam. Negen huwelij ken zijn in november ontbonden. Binnen de gemeentegrenzen is druk verhuisd: 114 gezinnen, 41 echtparen en 9 alleenstaanden; in totaal 657 per sonen. SCHIEDAM —Geboren: Nancy P. d.v. J. Vermeulen en C. de Bruljn, Hendricua T. J. z.v. H. J. van der Boor en G. J. H, Burggraaf, Martinus Z.v. M. Janse en M. M. J. Molenaar, Robertus G. J. z.v. G. C. Huia- kens en M. J. G. Westhuls, Johanna A. d. v. K. de Man en J. de Zwart, Eric z.v. C. Hoegee en M, Konings, Martina J. d.v. M. Smit en M. C. J. Kloos, Pi eter J. z.v. P. J. Verwlel en J. Esbach, Relnl M. d.v. J. D. Smit en E. M. Swaan, Paulus P. z.v. J. J. H. JacobB en J. M. M. Kop, Johannes C. z.v. J. C. van Huïjgevoort en C. Lammera, Carln C. Y. d.v. C. J. P. Slootweg en C. Ei- genbrood, Francisca C. d, v, A. P. Rieken en J. L. Krljnen. Monica E. M, d. V. J. E. P Hoovers en H. M. A. Koning, Sandra d.v. j. Bakker en A. T. de Kooter, Barnar dus z.v. B. Droge en W. D. Hoogeveen, Perry z.v, J, Zonneveld en C. A. Geerllngs. „Overleden*. W. Wensvoort, 82 Jr„ b. ScheKers, 72-ir, wed, D. J. D. Hovenier: C. M. Boers, 77 Jr„ echtg. A. Prins. De commando's hadden de op dracht de kanonnen van Nava- rone tot zwijgen te brengen. "yAN huis en atelier van de Schiedamse kunstenaar Piet van Stuivenberg naar Galerie Punt 4 aan de Rotterdamsedijk is maar een wipje. Eigenlijk zijn beeldhouwer Piet en galeriehou der Cees v. d. Geer buren. Men kan zich er daarom over verwon deren, dat er al niet eerder een expositie van Piet bij Cees is tüeest. De reden is niet ver te zoeken. Piet timmert niet graag aan de weg. Hij is een bescheiden man en zijn kunst ontstaat in stilte. Zo is het altijd geweest, zo zal het altijd wél blijuen. Bovendien heeft hij het culturele klimaat in Schiedam nooit meegehad. Dat is pas de laatste jaren flink aan het veranderen. Nu weten er meer dan vroeger dat Piet van Stuivenberg tot onze belangrijkste kunstenaars mag worden gerekend en dat, wan neer ooit in Schiedam een kunstenaar recht op erkenning zou mogen doen gelden, het Van Stuivenberg is. Intus sen is hij wel steeds ouder geworden en, zoals wij dat noemen, een „sadder and wiser man", een man wie de be trekkelijkheid der dingen niet onbe kend is gebleven. Het oeuvre, dat hij schiep, is relatief klein, maar wel van betekenis. Van Stuyvenberg heeft een per soonlijke stijl. Hij hakt geen herken bare portretten, doch creeert verstilde en verdroomde, nagenoeg abstracte sculpturen, die uit geometrische vor men zijn opgebouwd en die in hun eenvoud een serene, verheven sfeer ademen. Er zit in zijn kunst een flinke portie eigenzinnigheid om het zo en niet anders te doen, een fier bewust zijn schoonheid te puren uit brokken marmer en arduin. Geen werk dat van de ene dag op de andere ontstaat, maar dat zijn tijd nodjg heeft om te rijpen en dan, eenmaal tot wasdom gekomen, een eigen leven leidt, een eigen ziel heeft. Op het gebied van de grafiek herkennen wij deze zelfde ei genzinnigheid, emotioneler, en afhan kelijker van een plotselinge inval, dus grilliger, maar helemaal Piet. In het Stedelijk Museum valt er nog van alles te zien tot half januari: goe de stukken uit eigen bezit, technisch gave foto's van een groep Canadese fotografen, het primitieve^werk van de kunstklassen en last but not least een expositie van de kunstschilder Otto Verhagen, die over een heel fijn palet beschikt en zich hier bepaalt tot een serie wonderlijke structuren, geent op bloemen en insecten. L. W. SCHMIDT. (Van een onzer sportverslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. De Schiedamse scheidsrechters vereniging heeft nauwelijks de oliebollen ver werkt of ze is al weer aan 't organise ren gestagen In bet nieuwe jaar. De spelregeltestwedstrijden staan voor de deur en beginnen op 8 februari, half acht in de kantine van „Schiedam": dan komen de C-junioren aan bod. Op 22 februari eveneens om half acht xiïtt de B-tjes aan de beurt en op 1 maart donderdagavond acht uur, werpen de A-junloren zich in de strijd. Voor het echter zover is, moeten nog enkele Schiedamse voetbalclubs zich melden, want volgens het bestuur van de SSV is de zaak nog niet com pleet. Tot nu toe hebben zich gemeld: Excelsior '20 (houder van de Bumo- bo-bokaal), Demos, HBSS, Martinit, PPSC, Schiedam. SVDPW en SW. Andere clubs kunnen dit deze week nog doen. De oorspronkelijke slul- tingsdatian is eigenlyk al verstreken, maar de SSV ziet graag een zo groot - mogelijke deelname en neeft deze da tum dus nog even verlengd. De tanende traditie van de grote Amerikaanse avonturenfilmproduktie is herleefd in een miljoenenonderne ming, die met zwaar geschut een bres weet te slaan in de reserves van de verwende bioscoopbezoeker. DE KA NONNEN VAN NAVARONE" van Re gisseur J. Lee Thompson naar een bestseller van Alistair MacLean ken merkt zich door soliditeit. Beproefd filmvakmanschap en exacte organisatie hebben geleid tot een produkt dat spanning paart aan sfeersuggestie, keiharde mannenmoed aan sceptische visie. „De kanonnen van Navaronc" is een oorlogsverhaal. Het verhaal van een zestal saboteurs, dat in opdracht van het Engelse opperbevel twee machtige Duitse, door radar bestuurde kanon nen tot zwijgen moet brengen. Deze kanonnen, geplaatst in een on neembare rotsvesting op het Griekse eiland Navarone (onder de Turkse kust), doemen elke poging tot evacua tie van tweeduizend man Engelse troepen van oen nabijgelegen eiland tot zelfmoord. De zes, die spoedig tot vijf geredu ceerd worden, weten de kanonnenrots ten slotte te vernietigen. Slechts drie van hen overleven de operatie. Het is allemaal een uiterst opwin dend avontuur, dat filmisch razend knap is weergegeven mat beelden en geluiden, die een maximum aan sug gestie waarborgen. Daarbij zijn er in de hoofdrollen sterren als Gregory Peck, David Niven en Anthony Quinn. De Griekse Irene Papas en de Ita liaanse Gia Scala brengen de romanti sche toets aan, waarvan MacLean's boek overigens geen weet heeft (14 jaar), (PASSAGE, 14 j.) .Alarm in de Pacific" (The Eternal sea) is een reisverhaal over het leven van een kapitein by de Amerikaanse Marine. John Hos kins (Sterling Hay- den) raakt in de oorlog op een ge bombardeerd schip een been kwijt. Hij weigert echter ontslag te nemen en met een kunstbeen brengt hR het tot admiraal. Ondanks grote oppositie verwezen lijkt Hij zijn idee om straaljagers te laten opstijgen van een vliegdekschip. Na vele successen, die hij door zijn doorzettingsvermogen bereikt, wijdt hij zich verder aan het herstel van oorlogsinvaliden. Het verhaal is gebaseerd op het le ven van een held van de Amerikaanse marine en de feiten zijn vrü reèel en aannemelijk voorgesteld. Het geheel is sober gehouden zonder dat de span ning ontbreekt. (MONOPOLE, 14 jr.) Weer eens een Zweedse film vol 'openhartige seksuele voorlichting'. De titel vraagt „MOGEN WIJ ZWIJ GEN"? Na het geval te hebben gezien zou lk het liefst antwoorden: „Was het maar waar!" want het is een stomver velend allegaartje geworden. Naar kleding en haarmode te oorde len is het geval zeker twintig jaar oud. Een seniel verhaaltje over een jongen en een meisje, die het puur met elkaar menen. Maar als hy in dienst moet, loopt hij een geslachts ziekte op bij een deerntje en zij blijft na een wild feest zitten met een kind van een boemelaar. Dus kan het trouwen worden, maar dan zonder kinderen. Totdat oom dok ter duidelijk maakt, dat ook in dit hu welijk een kindje nooit weg is. Zeker de helft van dit primitieve gedoe bestaat uit fragmenten van me dische films, waarin als twijfelachtige pikanterie allerlei geslachtsziekten worden vertoond. Eng, deze Zweedse „oprechtheid", (MONOPOLE, zater dagnacht, 18 jr.) (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag De werfcombinatie I.H.C.-Holland heeft een belangrijke scheepsbouworder uit Engeland ontvangen. Het betreft hier de bouw van een Engelse veerboot, die in april 1969 zal moeten worden opgeleverd. De waarde van deze op dracht ligt rond de twintig miljoen gulden. Gusto in Schiedam zal het schip, dat de grootste veerboot op het kanaal wordt, gaan bouwen. I.H C.-Holland kon vanmorgen geen bijzonderheden over deze opdracht verstrekken. Het Engelse dagblad „Ti mes" bracht dit bericht onder de op vallende kop: Engelse werven verhe zen 2 miljoen pond-order aan Neder landse werven, Gusto in Schiedam heeft m het verleden al drie van deze veerschepen voor de Britse rederij „Townsend car ferries Ltd." in Londen opgeleverd De directeur van „Townsend," de heer Roland Wickenden verklaarde dat „alles was gedaan om de order voor Engeland te behouden." Maar geen enkele Britse werf kon het veerschip op een zo korte termijn opleveren. In apnl 1969 zullen in Zeebrugge de nieuwe steigers in gebruik worden ge nomen. De veerschepen onderhouden de dienst tussen Dover-Zeebrugge-Ca- lais. Volgens de heer Wickenden is in het afgelopen jaar het verkeer op deze route met 600 procent gestegen. Hot nieuwe schip zal Free Enterpri se-^ heten, en wordt het grootste zo genaamde „Multi Purpose"-schip op het Kanaal. Er kunnen 1250 passa giers vervoerd worden en 250 auto's of 1200 passagiers, 60 personenauto's en 40 vrachtwagencombinaties. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. Op dc Lange Achterweg brandde vannacht de personenauto van B. M. van L uit door onbekende oorzaak. In eerste in stantie trachtte de politie met eigen apparatuur de wagen te blussen, maar snel bleek dat de brandweer er toch aan te pas moest komen. Met een ne- velstraal werd het vuur gedoofd. (ADVERTENTIE) I oooa o t motiimhwf xmaamnkkmo ih «itmiw* ai|MVR DE SPAARBANK TE,RÖTT®D/M 440 No- A'Ö0T5Ö1- SeTAALTECfiW OÉZ€CHEQUE AAN K. D B UHE 10 12? JHANCtrtKMINfi.VSIUMOjK Hl OAfUH PI X ATS - MAXIMUM GARANjiê^W- «li* «5VMD*AA01*AA -1 NiïT'->W<J<«AAJ<* W. DE LA1I SS Met aan Betalingarekenlng bij De Spaar bank te Rotterdam kunt u een handig plastic mapje metgegarandeerdeSpaar- bank-cheques krijgen Ën een Spaar- bankpasje Elke cheque i3 goed voor maximaal 50 guiden Winkelen? U steekt het mapje met cheques m uw zak of tas an trekt er op uit Geen vluggo vingers meer die m de drukte uw portemonnale rollen Geen geld meer verliezen Gaan gezeur maar van mat gepast gold be talen Alleen even een cheque invullen, pasje loten zien en voor elkaar. U kunt do cheques voor nog veel meer gebruiken Als u benzine tankt. Als u ergens luncht in een restaurant. Als da loodgieter contant betaald wil worden Als u ergen 9 onderweg een band moet laten plakken Overol In Nederland En zonder dat De Spaarbank er ook maar Iets voor rekent Maar wal wilt u? Daar ts het per slot van rekening Da Spaarbank voort MATINEES Het Passagetheater vertoont voor de zondag- en woensdagmiddagmatinees de oude, eertijds zeer vermaarde ko mieken „Watt en half Watt op avon tuur". In het Monopole-theater wordt op de matinees gedraaid „David en Goliath" met Orson Welles. UTRECHT, woensdag. De steen- kolenhandels ver ceniffing N.V. (SHV) zal op een terrein In de Maasvlakte een nieuw massagoedoverslagbedrijf vestigen, Het Rotterdamse stuwa doors bedrijf Frans Swarttouw en de Franse combinatie „Manufrance" (waarin onder meer mtjnbouwbedrij- ven en de rijnvaart ztfn vertegen woordigd) nemen voor resp. 30 en 20 pet. in dit project deel. Dr. B. Pruyt, hoofddirecteur van de SHV, maakte dLt gisteren bekend tij dens zijn nieuwjaarsrede op het hoofdkantoor in Utrecht De vestiging van dit bedrijf is onder meer het ge volg van het steeds groter worden van de massagoedschepen, hetgeen ge paard gaat met een steeds grotere diepgang. De grootste nu reeds in de vaart zijnde schepen (100.000 ton) kunnen bij de bestaande installaties in -de Rotterdamse havèi niet meer op efficiënte wijze worden behandeld, al dus de heer Pruyit. Het nieuwe bed ij f in de Maasvlakte zal geschikt zijn.voor de behandeling van bulkcarriers tot 200.000 ton. De voornaamste te behandelen goederen zijn steenkolen en ertsen. De jaarlijk se manipulatiecapaciiteit zal in eerste (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. Tijdens het lossen van petro leum» gisteravond omstreeks half zeven op de Prof. Kamerlingh Onneslnan, is een kleine tank* auto in brand gevlogen. De in de tank aanwezige zevenhonderd liter petroleum zorgde voor een ziedende vuurzee, met vlammen die tot aan de dakgoten van de nabijstaande, circa zes meter hoge panden kwamen. De brandweer, onder leiding van commandant D. de Jager, slaagde er in het vuur binnen korte tijd met hoofdzakelijk bluspoeder te doven. Noch de bestuurder van de auto, de 22-jarige J. W. Abels uit Vlaardingen, noch andere personen liepen letsel op. De tankauto, eigendom van de Vlaardtngse N.V. Kolenbron, brandde geheel uit. Vijf in de directe omgeving geparkeerde auto's liepen door de hitte vrU ernstige lakschade op. Een van deze auto's was twee da gen oud. De aanleiding voor het uitbranden van de tankauto is een defect geweest aan de op de auto gemonteerde aan- jaagmotor, waarmee de petroleum vanuit de tank wordt gepompt. Het motortje stokte, omdat de benzinelei ding losschoot. Hierbij kwam een kleine hoeveelheid benzine vrij en liep over het motorblok. Toen de be stuurder het motortje weer op gang trachtte te brengen, is er waarschijn lijk een vonk by de benzine gekomen. Hij heeft nog wel met primitieve middelen getracht het vuur te doven (do tankauto was niet voorzien van een brandblusapparaat), maar dat bleek onbegonnen werk. De brandweer bestreed het vuur met twee bluspoeder-, drie nevel- en twee lagedrukstralen. Later werd het wegdek, waarop petroleum lag, met zand bestrooid. Het verkeer moest tot twaalf uur worden omgeleid. De tankauto na de brand. SCHIEDAM, donderdag. Weer is er Ingebroken in de kantine van de voetbalvereniging „Schiedam". Via een bovenlicht kwam men de kantine binnen. Er worden, zakjes chips, pin da's en een aantal flesjes frisdranken vermist. (Van een onzer vcrelaggevers) ROTTERDAM, woensdag. De Rotterdamse Elektrische Tram verwacht over 1967 een verlies van 31 miljoen gulden. Dat ls zeven miljoen meer dan het jaar daarvoor. Aldus de directeur van het gemeentelijk tram- en autobus bedrijf, drs. C. G. van Leeuwen, gisteren tijdens zUn nieuwjaarsrede. ROTTERDAM, woensdag. Tij- dens de onlangs gebonden algemene vergadering van aandeelhouders van Botlelo N.V. te Schledam-Den Haag een der bottelaars van coca-cola is op zijn verzoek eervol onlalag ver leend per 1 januari 1968 aan de heer B. J. Rijks als algemeen directeur van de vennootschap. Per gelijke datum", heeft de vergadering de heer Rijks tot commissaris van de vennootschap be- - noemd. Tot opvolger van de heer Rijks heeft de vergadering benoemd de heer J. A. P. C, SmUers. De heer Smijers, die 42 jaar oud is, bekleedde bij de Amstel brouwerij te Amsterdam de functie van export ma nager voor Afrika en West-Europa. De heer B. J. Rijks (46 jaar) aan-* vaardt met ingang van januari de nieuwe functie van adjunct-directeur, van C. Jamin N.V. te Rotterdam-Oos terhout. De heer Rijks is vanaf de op richting van Bottelo N.V. in 1949 di recteur van deze vennootschap ge weest. aanleg zeven miljoen ton bedragen, gebaseerd op twee bruggen met een capaciteit van elk 1.200 ton per uur, drie transportbanden en een lichter- beladen met een capaciteit van 2.400 ton-uur. Het bedrijf zal ongeveer 25 ha beslaan en beschikken over een kade- lengte van ongeveer 500 meter. De op slagcapaciteit zal ca. een miljoen ton erts en een half miljoen ton steenko len bedragen, De toename van het nadelig saldo is in belangrijke mate toe te schrijven aan de stijging van lonen en sociale lasten met vijf miljoen gulden. In zijn toespraak tot een groot aan tal personeelsleden zei drs. Van Leeu wen, dat de verandering in de tarief structuur deels een mislukking is ge worden: „Vooral doordat de vraag naar het nieuwe, goedkope weekabon nement overweldigende vormen aan nam, bleek van een meeropbrengst voor het bedrijf geen sprake, ook al was die dan wel de bedoeling ge weest". Bijna dertig procent van het ver voer door de RET wordt nu „betaald" met weekabonnementen. Er zijn er ongeveer 50.000 in omloop. In 1906 bedroeg het aantal ritten op enkele- reis-biijetten twintig procent van het totaal; In november 1967 was het noe slechts zeven procent. „Er is geen twijfel over, dat het succes van het weekabonnement de fi nanciële resultaten van de RET in 1967 nadelig heeft beïnvloed", aldus drs. Van Leeuwen. Ondanks de tariefswijziging is het passagiersverlies in 1967 minder groot geweest dan het jaar daarvoor: vier procent tegen zes procent. De zomermaanden waren door het mooie weer bijzonder slecht, maar in de herfst trad een krachtig herstel op. De achteruitgang was in oktober na genoeg tot staan gebracht. De wijziging van het lljnennet heeft volgens drs. Van Leeuwen gunstige gevolgen gehad. Doordat bijvoorbeeld lijn 6 (Kleiweg-Span gen) over de Coolsingel werd gevoerd, nam het passagiersvervoer op deze lijnen met liefst 15 procent toe. Drs. Van Leeuwen liet zich bijzon* der verheugd uit over de suggestie uit de gemeenteraad om ieder jaar een bedrag van 25 miljoen gulden te re serveren voor de oost-west-metrolijn: „als dit inderdaad zou gebeuren, dan zou dat zeer belangrijk zijn. Immers, in dat geval wordt planning op lange re termijn mogelijk". Voor het komende jaar verwacht de heer Van Leeuwen: De principe-beslissing tot uit breiding van de metro naar Hoogvliet zal hopelijk gevolgd worden door kre dietverleningen. Wellicht kan dan nog eind 1970 het traject Zuidplein— Slin- ge in exploitatie worden genomen. Voor de RET komt dit reeds dit jaar neer op het bestellen van nieuwe treinstellen, sporen en bevellijziiuzs- apparatuur. op de lijnen 2, 6, 62 en 63 zullen medio 1696 mobilofoons in bedrijf worden gesteld. in 1968 dient te worden begon- nen met het aanbrengen van ontwaar- dingsapparatuur in trams en bussen; eond 1968 kan de tramlijn 5 (WillemspleinSchiebroek) in ex ploitatie worden genomen. in 1968 begint de bouw van de tramlijn naar de Alexanderpolder; hopelijk kan het bedrijf een nieuwe bestelling standaardbussen doen; tramlijn 22 zal in de loop van het jaar veranderd worden; i lijn 15 gaat verdwijnen. Met de streekvervoerbedrijven om Rotterdam zal nauwer worden sa mengewerkt; op 10 februari worden I de vervoerverboden opgeheven en vervangen door regelingen, die voor deze streekvervoerders deelneming aan het stedelijk vervoer onder be paalde voorwaarden mogelijk maken. Er zijn intern nieuwe efficient 1 cy-maatregelen te verwachten, waar onder een voortgezette invoering van gemeten tarieven, waarmee ook In het afgelopen jaar belangrijke resultaten zijn geboekt. Foto, film en projectie PASFOTO'S klaar terwijl u wacht. Foto Van Vuuren, Hoogstraat 106, Schiedam. Tel 286720 Let op juiste adres. K23 OFFICIËLE BEKENDMAKING Afkondiging Burgemeester en. Wethouders van Schiedam brengen ter openbare kennis, dat de 5e verorde ning tot wijziging van de verordening precario rechten, de 4e verordening tot wijziging van de verordening straat- en rioolbelasting en de 5e ver ordening tot wijziging van de legesverordening door de Gemeenteraad van Schiedam vastgesteld op 23 oktober 1967 bij Koninklijk besluit van 7 december 1967, nr, 11 is goedgekeurd. De verordeningen treden, in. werking op 1 jan. 1968. Schiedam, 30 december 1967. Burgemeester en Wethouders van Schiedam, De Burgemeester, H. Roelfsema. De Secretaris, M. J. Blok.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1968 | | pagina 2