Restauratie van de Brandersbuurt zal f 4 miljoen kosten STRUCTUUR HARDNODIG SBLO MOET VERNIEUWD f WALDO N.V. SLAAPKAMERS B. EN w.: TE ZWARE LAST! Nog tot zondagmiddag 5 uur. Bijna alle winkels gesloten en weinig mensen op straat Gebruik van opritten bij Vijfsluizen voorlopig onmogelijk J. D. Degreef, nieuwe voorzitter: A. de Jong bij zijn aftreden gehuldigd SCHIEDAM EERSTE KOOPA VOND SCHIEDAM BEDRIJVEN NOCH DE JEUGD HEBBEN BELANGSTELLING ►X- zondagmorgen reeds om 10 uur Ahoy' Rotterdam H«iiportbijh.tHofpi«in Telefoon 153655 Afd. Quick-Service COMPLETE WONINGINRICHTING KERKDIENSTEN OPENBARE VRIJWILLIGE VERKOPING Gebrs. De Wit JONGEDAME OPENBARE VRIJWILLIGE VERKOPING KOERIERSTERS zaterdag 16 maart 1968 - pagana, 5-lï (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag. De restauratie van de Brandersbuurt zal zeer globaal geraamd meer dan f 4 miljoen gaan kosten, hetgeen op een jaarlijkse last van rond 400.000 voor de gemeente Schiedam zal neerkomen. „Wg zijn van mening dat de gevraagde bedragen een te grote belasting van het gemeentelijke budget vormen, tegenover de zeer geringe belangstelling die er thans voor de Brandersbuurt bestaat". Zo schreven b. en *.v. in het „preadvies" dat op verzoek van de Gemeente raad door het college Is gegeven op het rapport van de Stichting Ontwikkeling Brandersbuurt, dat in december 1967 is vertftrekt, doch dat onvoldoende infor matie gaf over de plannen. In het adres werd, zoals bekend, een garantie van de gemeente gevraagd voor de te lenen kapitalen ten behoeve van de ontwik keling van de Brandersbuurt. Nog twee conclusies in hel pread vies. „Het is bijzonder moeilijk om op vrijwillige basis de vele nog in parti culiere handen zijnde panden, het me rendeel van de panden In de Bran dersbuurt, in eigendom te verwerven. Voor onteigening ontbreekt de basis," en „de publieke belangstelling wordt door de Stichting als te verwaarlozen beschouwd." Om meer duidelijkheid te verkrij gen over het adres hebben b. en w. een gesprek gehad met twee bestuurs leden van de Stichting Ontwikkeling Brandersbuurt. Deze hebben verze kerd, dat de daadwerkelijke belang stelling van de bevolking vrijwel nihil is. De Stichting zal dan ook geen nieuwe acties ondernemen ter stimu lering van de belangstelling. Men ver wacht van de bevolking geen mede werking, bepaald ook niet in finan cieel opzicht. Belangstel ling Git bet adres blijkt reeds dat de be langstelling voor het gebruik van een pand beperkt blijft tot enige vereni gingen en groepen (die financieel vol ledig afhankelijk zijn van anderen) en twee commerciële gegadigden, doch dan alleen als er zekerheid is dat het totale plan van de Stichting wordt ge realiseerd. Het georganiseerde plaatselijke be drijfsleven heeft overigens te kennen gegeven niet bereid te zijn. om finan cieel bij te dragen in de ontwikkeling van de Brandersbuurt, De Stichting stelt 2ich op het stand punt dat renovatie en restauratie al leen mogelijk is, wanneer de gemeen schap bereid en in staat is de kosten daarvan te dragen. De inrichting van een recreatief en creatief centrum (dat op zich zelf niet aan de Bran dersbuurt gebonden hoeft te zijn) wordt een eis des tijds genoemd en de Stichting meent dat de gemeenschap daartoe de middelen dient te ver schaffen. Gemeente betaalt De Stichting gaat er van uit dat de gegadigden zelf investeren in de reno vatie. Maar omdat de kapitaalver strekkers weten met niet-kapitaal- krachtige groepen te maken te heb ben, "wordt een garantie van de ge meente gevraagd. „Er moet van wor den uitgegaan dat de gemeente, via te verlenen subsidies, de rente en aflos sing zelf moet betalen. De gemeente lijke garantie zal in elk geval worden aangesproken," zo schreven b. en w." De zelfwerkzaamheid van de jeugd, die in de oorspronkelijke gedachten- gang centraal stond, speelt in de hui dige financiële opzet hoegenaamd zaamhe.d veelal technisch met te ver wezenlijken is en m financieel opzicht van geringe betekenis is. Slechts m enkele gevallen zal de jeugd betrok ken kunnen worden, nl. bij de op bouw van een eigen home. In het gesprek met de Stichting is gebleken, dat in zeer veel gevallen het bijzonder moeilijk zal zijn om de tot verval geraakte panden enigszins te herstellen. In het adres werd gesteld dat het „bruikbaar" maken van de panden ƒ20,000 tot ƒ40.000 per pand zou vergen, waarop na enkele jaren de restauratie zou moeten volgen. De conclusie is dat het aanbeveling ver dient om direct tot algehele restaura tie of herbouw over te gaan, waarvan de kosten worden geschat op 40.000 per pand. Verwerving Nu de eigendomsverwerving. In de Brandersbuurt staan ongeveer 75 pan den, waarvan slechts 20 eigendom van de gemeente. De Stichting staat op het standpunt dat de gemeente de overige panden ook in eigendom zou moeten verwerven. Het bestemmingsplan Schienoko biedt echter geen basis voor onteigening ten behoeve van het Brandersbuurtplan. Verwerving moet dus op vrijwillige basis geschieden. B. en w. twijfelen er sterk aan dat alle eigenaren, vroeg of laat, tot overdracht van eigendom be reid zijn, vooral wat betreft de be drijfspanden. Het zal in elk geval lang duren. „Hoe bij de huidige eigen domsverhoudingen de totale restaura tie toch plaats kan vinden, staat nie mand duidelijk voor ogen," verzucht het college. Toch is. een globale schatting ge maakt van het benodigde kapitaal, dat moet worden aangetrokken en dat, hetzij rechtstreeks in de vorm van rente en aflossing, hetzij m de vorm van subsidies, uiteindelijk door de ge meente moet worden betaald. Kosten Dat is dan voor aankoop van 50 particuliere panden a 10.00 Is 0,5 miljoen (niet meegerekend enkele grote bedrijfspanden!). Voor restaura tie 75 x/40.000 is ƒ3 miljoen en voor bijkomende kosten (leidingen, riole ringen, straten) nog eens 0,5 mil joen. Te lamen, zéér globaal, minstens 4 miljoen, Bij het preadvies is een overzicht ingesloten van de kosten in de recrea tieve er. culturele sfeer. Zo denkt de gemeente in 1968 1.747,068 uit te ge ven voor openluchtrecreatie en sport en ƒ1.316.273 voor culturele voorzie ningen; te zamen ruim 3 miljoen. In 1960 was dat nog maar ruim één rrul- (ADVBRTENTlEi lèntiade Nitrlandc grootste nerdekte bleemententeonstelling Dit week-end staat in het teken van Lentiade. De bloemen en planten zijn nu op hun mooist. In Ahoy' is het nu één en al geurende lente. Speciaal voor do amateur-fotografen, waarvan er al duizenden op de Lentiade zijn geweest, is besloten de bloemententoonstelling In plaats van 11 uur open te stellen, zodat de foto-enthousiasten In de ochtenduren rustig hun plaatje kunnen maken. Dagelijks geopend van 10-17 en 19-22 uur. Toegang f 3.-Kinderen f 150 zondag geopend van 18-17 uur MDVËNTEn 7'IEi Automobielbedrijf Bokelweg 88-90 SCHIEDAM Singel 41-45 Telefoon 262430 (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag. De thans bü de Vijfsluizen aanwezige „lussen", op- en afritten naar de Beneluxtunnel hebben slechls een beperkte bestem ming. Zij z(jn speciaal aangelegd voor het gebruik door voertuigen voor hulpverlening in de tunnel en voor bet bnsverkeer. Het is niet mogelUk deze aansluitingen uit te breiden en voor ander verkeer open te stellen. Zo delen b. en w. mede op vragen van het raadslid J. Scheffers (PvdA). Aan.de verlangens van het particu liere personenvervoer zal dus voor- hands niet tegemoet gekomen kunnen worden. Dit zal eerst het geval zijn door cle aanleg van de definitieve aan sluitingen van dc- Vlaardtngerdijk op de Zoom weg in tie richting van de tunnel Daarover is begin 1965 over eenstemming bereikt tussen Rijkswa terstaat en de gemeenten Schiedam en Vlaardingen, Over de aanleg heeft medio februari j 1. een bespreking plaats gehad, waarbij cle standpunten nader gecon cretiseerd zijn, terwijl ook gesproken is over de taak- en kostenverdeling en het schema van uitvoering. Zodra volledige overeenstemming is bei ei kt tussen de partijen, zal worden nagegaan welke delen van de aanslui tingen op korte termijn uitgevoerd kunnen worden. Maar dit is mede af hankelijk van de opheffing van de Poldervaart SCHIEDAM, zaterdag. De gym- nastiekvcr. Excelsior houdt zondag m de Sporthal onderlinge wedstryden. Deze beginnen om 10.30 uur voor de 8-9 jangen, om 12.15 voor de 10-11 jarigen, om 14,30 voor die van 12-13 jaar. Tussen de bedrijven door treden de keur groepen en de drumband op. Gezien de grote publieke belangstel ling vorig jaar zijn er nu extra tnbu nes bijgezet. ADVERTENTIE Geheel nieuwe collectie bij Hoogstraat 184—186 Schiedam-Tel. 267581 (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag. De huidige structuur van de Schie- damse Bond voor Lichamelijke Oefening is verouderd en moet nodig veranderd worden. De plaats van de sport en de recrea tie is zó veel belangrijker gewor den in het gemeentelijke leven, dat het niet langer juist is dat de S.B.L.O. alleen maar een advise rende stem heeft. Het is de S.B.L.O. onwaardig dat het ge meentebestuur hen wel advies kan vragen, maar niet hoeft. De S.B.L.O. moet een grotere zeg genschap hebben in een vooruit strevend sportbeleid. Aldus in grote lijnen de mening van de nieuwe voorzitter van tie S.BL.O,, de heer J. D, Degreef, die op dc jaar vergadering, gisteravond in het ge bouw voor Chr. Sociale Belangen go- houden, bij enkelvoudige kandidaat stelling zijn functie kreeg. Hu volgi de heer A. de Jong op, die acht jaar voorzitter is geweest. De heer Degreef, voorzitter van T.S.F. (tafeltennis, badminton, lawn- tennis). is de eerste met-voetballer die de leiding van de S.B.L.O. krngt. „Ik ben een leek m het Schiedamse bportleven", gaf hij ronduit toe. maar het bestuur heeft nuj nagenoeg over tuigd dat dit een voordeel is'. Want een frisse kracht kan wellicht mpuwe wegen vinden. Maar h(J had zich gestoten aan de opmerking in hel Jaarverslag 1967 waarbij aan de gemeente gevraagd wordt om met de leden van dc Sport raad een „plan voor de toekomst" op te stellen. „Moet dat de plaats van de S.B.L.O. zUn? Afwachten wat de ge meente doet? Dat is te eng!" Niet alleen aan de top, doch ook aan de basis moet er wat veranderen m de S.B.L.O., vond dc heer Degreef. Meer belangstelling voor elkanders noden en een regelmatig gezamemjlk optre den van de aangesloten verenigingen. Alleen dan kan de S.B L O. iets berei- ke" 21e de Sporthal, zie ook de cctie voor het Bad-Zuid. „De S.B.L.O. mag niet langer een klachtenbureau alleen z(jn. Wij moe ten leren eigen verantwoordelijkheid tc dragen. Ook financiële. Dat is de dynamische taak van de S.BX.O. Maar liet succes is dan wel afhanke lijk van de medewerking van de ver enigingen!" Naast dit krachtige (met applaus beloonde) eerste optreden van cle nieuwe voorzitter, was uiteraard het afscheid van aftredende voorzitter A. de Jong het belangrijkste gebeuren op deze jaarvergadering. Toen tien jaar geleden de S.B.L.O. zich m grote moeilijkheden bevond, was het de heer J. Bijloo die als voor zitter de organisatie gezond maakte. De heer A. de Jong die hem acht jaar geleden opvolgde, kreeg tot taak do zaak tc consolideren Formaat „Geen makkelijke taak, want alie verenigingen hebben een eigen me ning en eigen wensen. Dorh de heer De Jong Is er voortreffelijk in ge slaagd. Dat onder zijn leiding de Sporthal tot stand kwam, stempelt hem tot een bestuurder van formaat", verklaarde het bestuurslid N. Spitho ven in de afscheidsrede. Als dank voor de wijze waarop hij 2ijn voorzitterschap heeft vervuld, werd de heer De Jong het ere-lid- maatscbap aangeboden maar ook een koffer met opera-platen. De heer P. C. Mouthaan en de heer J. Bronneman, secretaris van de gem. Sportcommissie hadden woorden van waardering voor de scheidende voorzitter. De heer De Jong was er trots op dat er in de afgelopen acht jaar wel het een en ander tot stand is gekomen voor de sport; de sporthal, de com plexen Harga en Thrlede en heel wat gymnastieklokalen. „Doch als je acht Jaar voorzitter bent, dan dreigt het gevaar dat je „blind" gaat worden. Dan wordt het zaak dat er een ander komt, met frisse ideeen", vond de heet De Jong, die zijn opvolger een nieuwe voorzitters hamer aanbood. „Ik heb het aid ie ja ren met m'n pijp moeten doen!" B(j de behandeling van de jaarver slagen wees de heer De Jong er op, dat het verslag over 1967 wel zeer pessi mistisch moest zijn, omdat er dat jaar niets was gebeurd, afgezien van het gereedkomen van één gymnastiekzaal. „Doch voor 1968 zit de gang er weer in", vond bij. Zo 13 de goedkeuring afgekomen dat Succes een eigen kleedgeglegenheid mag bouwen op het sporfcveldje aan de Mgr. Nolenslaan tegenover de Technische School. Dan de aanleg voor een oefenbaan van dc Renners club m Harga, die volgend jaar gereed kan zijn. Tenslotte hoopte hij dat "in 1969 voor de jeugdsportsubsidie de leeftijdsgrens verlaagd zal worden. „Er is nog genoeg te doen". Sportdag Voor de Sportdag op 11 mei of voor de sportweek in de Sporthal is de be langstelling onder de verenigingen zeer gering. Slechts 7 van de 87 heb ben gereageerd en dan nog lanw. De vraag of de verenigingen eigenlijk we! een Sportdag willen zal nader beke ken worden. Er waren klachten over de medi sche sportkeuring. Deze heeft plaats veel te lang na aanvraag. Een gebrek aan artsen en aan medewerking, ver klaarde de heer M. van Dijk. Getracht wordt om een derde arts uit Rotter dam aan te trekken. Suggestie: kan de sportkeuring niet gehaald worden uit de sehoolkeurmg op het 10e jaar? Dit zal onderzocht worden. Bij dc rondvraag informeerde SW naar de mogelijkheid van aardgas (ook voor verwarming) in Harga, vroeg SFC om meer traimngsmoge- ijjkheden in Thurlede en wees Service op de „noodtoestand" waarin deze ta feltennisvereniging verkeert wat de speelruimte betreft. SCHIEDAM. Ned. Hervormde Genu Grote kerk: 10 uur drs. R. H, Wlssink en 17 uur ds. J. de Kruyt (Rotterdam), Bethelkerk: 10 uur ds. A. Hoffman en 19 uur ds. H. Aalbers (Gegstgeest). Dienst van Woord en 1 Tafel. Opstand in gs kerk: 10 uur en 19 uur ds. J. Spaling. Vredeskerk: 10 uur ds. J. W. Zimmerman en 19 nur ds. H, J. Groenewegen. Herv. Gem. Kethel. De Rank: 10 1 uur ds. W. Vons en 19 uur ds. Ver waal. St, Martinuskerk: 9.30 uur ds. E. Verwaal. Ned. Herf. Geref. Evang. Gebouw Irene: 10 uur dhr. C. J. de Groot (Nieuw Lekkerland), Grote kerk: 17 uur ds. J. Kruyt (Hillegersberg). Ned. Prot, Bond. Westvcst 92: 10.30 uur ds. A. D. Klaassen. Evang. Lutherse Gem. 10 uur ds. A. Steinhart. Oud-Kath. kerk. Dam 28: 10 uur H. Mis. Leger des Hells, Lange Haven 27: 10 uur Heiliginigssamenkomst en 19,30 uur Verlossingssamenkomst. Hoog straat: 18.30 uur Oper.luohtsamen- komst. Alle samenkomsten o.l.v, ma-, joor en mevr. C. C. Gerstel, Baptisten-gemeente. Gebouw Irene: 19 uur samenkomst. Jehova's Getuigen. Volksgebouw Tuhilaan 50: 18 uur openbare toe spraak en 19 uur Wachttorenstudie. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag. De eerste koopavond Is aan vele Schiedammers voorbijgegaan, ge tuige het aantal mensen op bij voorbeeld de Hoogstraat, Broers- vest, Dam, Nolenslaan en Groe- nelaan. Het was iets drukker dan normaal, dat wel, maar dan al leen nog tussen acht en half na- gen. De eerste koopavond ls tevens aan vele Schiedamse winkeliers voorbijge gaan. Het gros van de winkels was gisteravond gesloten. Op de Hoogstraat telden we negen geopende winkels waarvan vier in de confecllebranche. Door de Mgr. No lenslaan viel bet bekende kanon sen der enige gevaar af te schieten. Twee winkels open, een confectie- en een schoenenzaak. Op de Dam had één wbkelie* stfjn deur van slot gelaten, de Broersvest bood twee geopende confectiezaken. Na een uurtje door de stad te *Un ge kruist kon men tot het (natuurlijk niet precieze) totaal komen van 27 ge opende winkela. Niet zo veel... „Het straatje om", waarvan wij gis teren reeds melding maakten, werd Inderdaad door een aantal winkeliers driftig gehanteerd. In de diverse win kelcentra kon men hen ontwaren, kuierend langs de winkels, naar bin nen kijkend en hoofdzakelijk consta terend dat de concurrent toch gesloten was. Die concurrent kwam men dan later tegen en dan ontstonden er ge sprekken als: „Bijna alles dicht hè. Zie Je wel. En er Is ook geen publiek op straat". Geen der winkeliers met open deu ren kon een omzet van enige lmpor- tatntle melden en na negen uur was Schiedam als op elke avond, stil. En terwijl er buiten een miezerig regentje viel keek men binnenskamers en bloc naar het laatste deel van de Forsyte Sage, op Schiedams eerate koop avond van diverse panden te Schiedam Op vrijdag, 22 en 29 maart 1068, bij veiling en af slag in het Gebouw .Arcade", Lange Haven 71 te Schiedam, telkens des v.m. te 11 uur. Ten overt taan van notaris O. F. J. VAN DER VALK te SCHIEDAM, Nassaulaan 55 (hoek Wil lem de Zwijgerlaan) tel. (010) 269534—261402. I. het pand, bev. een winkel, een afzonderlijke benedenwoning en vier afzonderlijke bovenwo ningen aan het VAN 'T HOFFPLEIN nummers 1 en 3, kad. gemeente Schiedam, sectie I. nummer 3802. groot 1 are 50 ca. Huur: 6,628,80 totaal per jaar. Lasten per jaar: Straatbelaating ƒ389,10; Grond belasting 214,54;. II. het p«id, bev. een winkel en twee afzonderlij ke bovenwoningen, aan de VAN MARUM- STRAAT nummer 2/hoek VAN 's-GRAVESAN- DESTRAAT nummer 57, kad. gemeente Schie dam, sectie I, nummer 3804, groot 72 ca. Huur: 3.626,40 totaal per jaar. Lasten per jaar: Straatbelasting ƒ224,40; Grond belasting 123,68; III. het pwid, bev. een winkel met twee afzonder lijke bovenwoningen aan de VAN 's G RAVES AN DES T RAAT nummer 59, kad. gemeente Schie dam, sectie I. nummer 3924, groot 95 ca. Huur; 2.013,totaal per jaar. Lasten per Jaar: Straatbela&ting 194,40; Grond belasting 107,22; IV. het pand, bev. een benedenwoning en twee afzonderlijke bovenwoningen aan de PROF. KA MERLING» ONNES LAAN nummer 137, kad. ge meente Schiedam, sectie I, nummer 2622 ged., voor dit gedeelte groot ongeveer 1 are 34 ca. Huur: 2.794,80 totaal per jaar. Lasten per jaar: StraatbelMting ƒ230,40; Grond belasting 132,06; V. het pand, bev. een benedenwoning en twee af zonderlijke bovenwoningen aan de PROF. KA- MERLINGH ONNESLAAN nummer 130, kad. ge meente Schiedam, sectie I, nummer 2622 ged-, voor dit gedeelte groot ongeveer 1 are 34 ca. Huur; 2.794,80 totaal per jaar. Lasten per jaar: Straatbelasting 230,40; Grond belasting 132,06. ng per 1 april 1908 is in grepen. De wettelijke huurverhoi de opgegeven huren niet 1 De percelen I, II en III, alsmede de percelen IV en V nullen ook gecombineerd worden aangebo den. AANVAARDING EN BETALING: l MEI 1068. Bezichtiging: 19, 20 en 21 maart en 27 en 28 maart 1960 van 1012 uur en van 24 uur. Toegangsbewijzen en nadere inlichtingen bij voornoemde notaris. Fabriek van Stalen Meubelen Nieuwe Haven 91—93. Schiedam. Voor het verrichten van eenvoudige administra tieve werkzaamheden hebben wij op ons kantoor plaats voor een Sollicitaties schriftelijk of mondeling aan ons kantoor Nieuwe Haven 9193. De Notaris Mr. A. S. H. A. BLAISSE ie Schiedam, zal op vrijdagen 22 en 29 maart 1968 bij veiling en afslag, telkens des van. 11 uur In het gebouw „ARCADE", Lange Haven 71, te Schiedam, in het openbaar verkopen: I. Het pand, bevattende beneden- en twee boven woningen, met erf te Schiedam, Aleldastraat 34, groot 1,50 are. Verhuurd: 34a ƒ84,75; 34b ƒ84,75 en 34c 00,55 per maand. Totaal per jaar ƒ3120,60. Grondbelasting ƒ99,21; straatbelaating 179,70. II. Het pand, bevattende beneden- en twee bo venwoningen, met erf te Schiedam, Aleldastraat 36, groot 1,50 are. 36b LEEG EN VRIJ VAN HUUR VANAF 1 APRIL 1960. Verhuurd: 36a 19,75 per week en 36c 92,75 per maand. Totaal per Jaar 2140, Grondbelasting ƒ99,21; straatbelasting 179,70 IIL Het pand, bevattende beneden- en bovenwo ning, met erf te Schiedam, Fabristraat 47, groot 1,13 are. Verhuurd: 47a ƒ52,00 en 47b ƒ53,75 per maand. Totaal per jaar 1279,80. Grondbelasting 45,29; straatbelasting 81,90. IV. Het pand, bevattende beneden- en bovenwo ning, met erf te Schiedam, Fabristraat 53, groot 1.08 are. Verhuurd: 53a ƒ53,75 en 53b ƒ62,85 per maand. Totaal per jaar 1279,20. Grondbelasting ƒ45,27; straatbelasting V. Het pand, bevattende beneden- en boven woning, met erf te Schiedam, Van Smalevelt- 9 tra at 37, groot 95 ca. Verhuurd: 37a 8,42 en 37b ƒ8,25 per week. Totaal per jaar f 866,84. Grondbelasting ƒ37,18; straatbelasting 67,20. VI. Het pand, bevattende beneden- en bovenwo ning, met erf te Schiedam, Van Smaleveltatraat 43, groot 06 ca. Verhuurd: 43a ƒ8,42 en 43 b ƒ8,42 per week. Totaal per jaar 875,68. Grondbelasting 37,18; straatbelasting ƒ67,20. VII. Het pand, bevattende beneden- en bovenwo ning, met erf te Schiedam, Vlaardingerdijk 343, groot 1.13 are. Verhuurd: 343a 21,85 en 343b ƒ22,— per week. Totaal per jaar 2280,20. Grondbelasting 74,20; straatbelasting 134,40 VIII. Het pand bevattende beneden- en bovenwo ning met erf te Schiedam, Vlaardingerdljk 345, groot 1.17 are. Verhuurd; 345a ƒ33,80 en 345b ƒ21,85 per week. Totaal per jaar 2321,80. Grondbelasting ƒ74,21; straatbelasting 134,40. AANVAARDING EN BETALING der kooppen ningen 29 april 1968. Bezichtiging woensdag 30, donderdag 21 en don derdag 28 maart 1968 van 10—12 en 2—4 uur op vertoon van een toegangsbewijs. Inlichtingen en toegangsbewijzen ten kantore van voornoemde notaris, Nieuwe Haven 149, te Schie dam, teL 268116. ,sv -voor leder has* geschikt ƒ7,50. Hélèno-tlèdiH Foto, film en permanent, de meeat Ideale na—rti projectie ï"ui:1|J1ke permanent ƒ10. GraJrn F J til halen en brengen per luxe/I" klaar terwijl u wacht. Schiedam Paaioto' Foto Van 1M, Schiedam, op juiste ad rel. brengen per luxé.'l' permanent. Ktpoalon*h Rembrandtlaan Stiel tel. 367170. fl ronii) deze advertentfiü-n. i)

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1968 | | pagina 2