'We moeten positie aan twee kanten verstevigen!' 1 PASSAGE-WINKELIERS WILLEN NIEUW LEVEN IN HUN GALERIJ 1 stenotypiste (mod. talen) 2 stenotypiste wed.) kantoorbediende WALDO N.V. chiecarton Mogelijk een beperkte financiële zelfstandigheid Aanrander kreeg geen kans door attente achtjarige jongen SCHIEDAM HANS DEGREEF, VOORZITTER SBLO: Politie volleybal toernooi in de Sporthal Christendom - nieuwe stijl VEEL MUZIEK BIJ K.W.-MARS Telefoon 153655 Afd. Quick-Service Singel 41-45 Telefoon 262430 Burg Overheid VERLOREN EN GEVONDEN Out-sider Taboes Bevrijdiiigsklaukeri KERKDIENSTEN Plaquette voor Robert Schippers Alarm Roelfsema reikt traditie getrouw weer verzetsboek uit Eerste concert Schielandkring van Ru Stolk in Nieuwlandkerk Feijenoord b-NAC b in liet stadion Aan verwondingen overleden Henk van der Jagt exposeert KOK of KOOKSTER ASSISTENT van de verkoopleider '/TN EllROJAX TAXI-CHAUFFEURS 3. (vr.) zaterdag 4 mei 1968 - pag. 3 Hans Degreef (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag. De Schie damse Politie Sport-Verenlging orga niseert op woensdag 8 mei In de Sporthal een groot landelijk politic- volleybaltoernooi. Dit krijgt zelfs een Beuelux-tintje door deelname van teams van de Koninklijke Antwerpen- se Politie Sportkring: cn de Associa tion. Royale Sportive de Ia Police de Bruxelles. De Belgen zitten in de afdeling A met de teams van de politiesportver- enigingen uit Apeldoorn, Eindhoven, Den Haag, Rotterdam, Schiedam, Voorburg en de Rijkspolitie uit Den Haag. In de afd. B zitten de ploegen uit Bussum, Delft, Gouda, Heemstede, Soest, Vlaardingen, "Waalwijk en van de Kon. Marechaussee uit Den Haag. Het toernooi wordt om 9.15 uur ge opend. Iedere afdeling speelt een hal ve competitie volgens het reglement van de NeVoBo. De burgemeester heeft een wisselbeker beschikbaar ge steld voor de afd. A en de commissa ris van politie voor de afd. B. Het ligt in. de bedoeling dit politlevolleybal- toernooi jaarlijks te herhalen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag. „Chris tendom nieuwe stijl" is het onder werp dat ds. C. Beukman, remon strants predikant te Vlaardingen, zal behandelen tijdens de oecumenische spreekdienst,'die zondag 5 mei om 19 uur wordit gehouden in de beneden zaal van de Opstandingskerk. Dit in. het kader van de komende wereldcon ferentie van kerken te Uppsala, waar immers ook de nieuwe levensstijl aan de orde komt. Ds. Beukman studeert sociale ethiek en is betrokken bij het*werk in de be drijven en ook bij het zoeken naar nieuwe vormen van kerkelijke oplei ding vooral ten aanzien van het werk in. de industrie. Er wordt niet gepreekt, er Is ruim gelegenheid tot discussie. Belangstel lenden zijn ■welkom. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag. Vele mu ziekkorpsen en drumbands, uit Schie dam maar ook van buiten, verlenen muzikale medewerking aan de Kon. Wilhelm in amars 0p zaterdag 18 mei. Zij zullen de wandelaars uitgeleide doen, het défilé om 14.30 uur voor het Stadhuis opluisteren en later de lopers ■weer binnen brengen. Bovendien wordt van 15 uur af een muzikale show gegeven op het podium in de Plantage. De defileermuztek wordt verzorgd door de Harmonie Wilton Fijenoord. Verder werken mee het Jachthoorn en Tamboerkorps Brons werk-Fijen- oord uit Amersfoort, Gusto's Muziek vereniging, de Rijnmondband, tam boer- en pijperkorps D.O.K., drum band Excelsior, drumband Animo en de drumbands van de Oranje Garde uit Heinenoord, Zevenbergen Klundert. SCHIEDAM, Ondertrouwd: R. de Heer. 25 jr. en M. I. T. Nljman, 20 jr.; J. Hoog land. 20 Jr. en J. van *t Zelfide, VJ jr.; T. L. M. Jongenengel, 23 jr. en M, H. CzaBanla, 20 irjA. Jongste, 25 jr. en A. J. van Eijk, waard, 20 jr.; K. F, E. F. Marsehall, 28 jr. en c. M. van IJzetidoorn, 21 Jr.; J. C. de Mob, 24 jr. en C. A. van Schellebeek, 18 jr.; P. van Oeveren, 21 jr. en Y. 3. Steenbrug- gen, 21 jr.; B, Opsehoor, 21 jr. en I. Poel man. 18 jr.; G, Schoots. 28 jr. en M. B. vao Geloven, 25 jr.; J. C. Trlet, 20 jr. en W. F. Comelissen, 19 jr.; A. van der Tu(jn. 25 jr en J G. M. Nlemarkt, 21 jr.. Gohuwd: G. Burger, 29 jr. en J. C. BronkJxoret, 28 jr.; D. Koster, 33 Jr, en J, P. Korooraal, 24 jr.: H. A. Rooaloot 24 jr, en H. f. Weerman, 21 jr.; J. Talsma, 21 jr, en G. M. de Bruljn, 10 jr.: H. Franken. IS Jr. en D. de Bruin, 18 jr.; G, G, M. Oistboom, 21 jr. en E. M. A Jacobs, 22 jr.; R, J. Schbo. 25 Jr. en T. P, Versteeg, 21 Jr.; A. A. M. Weijnen, fl3 Jr. en C. Hertog, 56 jr.; J. J, Hogend oom, 25 jr. en J. NJjs, 20 Ir.; G, M. L. van 1 Hoen, 38 Jr. en P. van westen, 34 jr.; A- Stompe, 27 jr. en M. T. J. JStóer- kamp, 21 Jr.; G. J. van den Hondel. 23 jr. en D. S. WIese, 23 jr.; M. L. T. Hakkennes, jr, en W. F. _A. Meijer,,25 jr.; I. OubOrg» (ADVERTENTIE) Automobielbedrijf Bokelweg 88*90 SCHIEDAM (Van pen onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag. Vier jonge winkeliers uit de Passage hebben een plan beraamd om de Passage-als-winkelstraat binnen afzienbare tijd voor het koopminneiult» publiek zo aantrekkelijk mogelijk te maken. De Passage-winkeliers willen In bet vervolg ge lijke tred houden met de winkeliers uit de Hoogstraat, die al enige jaren onder bet motto „HoogstraatKoop straat" een dergelijke actie voeren. (door Jan D. Swart) „Wat de SBLO nu preeies wil is meer madht en een ruimer budget. We moeten komen tot meer bevoegdbeden en een beperkte financiële zelfstandigheid verenigbaar met de principes van de overheid. Dit wat betreft de dekking naar de kant van de overheid. Aan de andere kant moet de S(chiedamse) B(ond) voor L(ichame» lijke) O(efening) kunnen rekenen op de steun van de zeventig aangesloten sportverenigingen. Ze moeten voortdurend als één machtig bolwerk staan achter de plannen van bet SBLO-bestuur." Nauwelijks is Hans Degreef (43) benoemd tot voorzitter van de SBLO of het bestuur oppert onder zijn leiding een aantal niet onbe langrijke plannen. Anderhalve maand na zijn installatie is de eerste idee reeds gerealiseerd: de uitgave van een nieuw contactorgaan. Het maandblad zal zorg moeten" dragen voor de versteviging van de band met de verenigingen. „De bedoe ling is dat de.clubs op de hoogte zijn en blijven van eikaars moeilijkheden, eikaars verleden en eikaars activitei ten", vervolgt Hans Degreef. „Er moe ten via dit orgaan allerlei suggesties komen, de festiviteiten moeten gemeld worden, kortom de verenigingen moe ten nu eindelijk eens gaan inzien dat ze als eenling verloren gaan in de massa. Jaren achtereen werd de SBLO eigenlijk alleen maar in de meest nare situaties geraadpleegd. De verenigingen waren hd uit pure sym pathie, meer niet. Ze moeten ruu weten dat er een overkoepelend orgaan is dat ieder moment voor hen in de bres wil springen. Een orgaan dat sugges ties wil steunen, lanceren en realise ren." Te bevragen aan het hoofdbureau van politie te Schiedam, dagelijks van 917 uur. behalve op zaterdag en zondag; heren horloge; oorhanger, etui met sleutels; ring met sleutels; etui lnh. sleutels; etui met sleutels; ring met sleutels; bromiietssleu- teltje; etui mh. ball-point; thel);. windjack; leesboek; Met deze woorden schetst Hans De greef, die zich zelf een out-slder b|j de SBLO noemt, de meest ideale verhou ding tussen de Bond en de verenigin gen. Aan de andere kant heeft de SBLO te maken met de overheid. De huidige situatie is niet bevredigend. De SBLO heeft geen eigen middelen. De jaarlijkse contributie van de ver enigingen naar evenredigheid ,van het aantal leden en de subsidies van de Schiedamse Gemeenschap en de gemeente voor speciale festiviteiten blfjken niet voldoende om'alle uitga ven te dekken. Daarom wil de SBLO niet alleen streven naar meer be voegdheden, maar bovendien naar een vast bedrag, dat door de gemeente Jaarlijks beschikbaar zou moeten wor den gesteld. 25 jr. en T. E. H. Sommer, 21 jr.; H, Deur- loo. 21 jr ,en M. J. Vredenbregt._20 jr- Geboren: Marco tv P. C, K". Heldwelller ea Q. R, Jasper; Arraemieke I. dv J. Polei en A. M, Gouwenberg. Overleden: N. J. van Loon, 79 Jr. wed. J Alot; P. van Bochove/6! jr.; A. A. J. Son- neveld, 88 jr. Een speciale commissie uit de SBLO bestudeert momenteel de mogelijkhe den om binmenkort een voorstel voor meer bevoegdheden op tafel te bren gen. „Het is beslist geen streven naar een autonome bestuursvorm. We moe ten niet direct het onderste uit de kan willen hebben. Maar we willen wel ruimere bevoegdheden en daarom zijn we ook in contact getreden met ande re gemeenten en bonden voor Licha melijke oefening. Het is belangrijk, dat we zo exact mogelijk geïnfor meerd zijn over het hoe en waarom In andere plaatsen. Wanneer ye over een maand of iw.ee een afgerond plan hebben, zullen we b. en w. een voor stel doen", aldus Hans Degreef, De nieuwe voorzitter van de SBLO spreekt over het ontvangen van een Jaarlijks bedrag met enige terughou dendheid. H|j zegt:-„Toch vind ik het niet erg zo'n voorstel te doen.'Ik ben gevraagd om voorzitter te worden, juist omdat ik een volkomen out-slder ben in de SBLO. Door de jaren heen zijn er op ver schillende zaken taboes komen te rus ten. Welke deze nu precies zijn weet ik niet. En dat Is prettig. Ik kan ge rust een voorstel doen voor een paald project,' dat voor een ander al afgedaan is. En waarom zouden mijn plannen niet gerealiseerd kunnen worden? De meest logische manier van werken is toch met een (beperk te) financiële zelfstandigheid." SCHIEDAM, zaterdag. De stads- beiaardier, 'de heer; Cor' Don,vzal op Bevrijdingsdag, zondag 5 mei van 12 tot 12.30 uur, op het carillon in de toren van de Grote Kerk een pro gramma van toepasselijke liederen ten gehore brengen. SCHIEDAM. Ned. Hervormde Gem. Grote kerk; 10 uur ds. J. G. Jansen. 17 uur ds, W. Chr. Hovlus (Katwijk aan zee) en 19 uur ds. J. W. Zimmerman. Rettoelkerk: 10 uur ds. D. Broers (Amstelveen). Opatan- dingskerk: lOuurds. J. W Zbnmeitnan en 19 uur Oecumenische dienst. Vredeskerk- 10 tiur ds. A- Hoffman en 19 uur ds. M, N. Schrale (Delfahaven). Herv, Gem. Kethel. De Rank; 10 uur ds, W. Vons en 18 uur ds. E. Verwaal, Si, Mar tin uskerk: 9.30 uur ds. E. verwaal. Ned.'Herv, Geref. Evanz. Gebouw Irene: 10 uur dhr. D. G. v.d. Hoeven (Benthui zen).. Grote kerk: 17 uur ds. W. Chr. Ho. dr. J. van Goudoever (Rem.. Hilversum), Oud-Kathjcerk. Dam 38: S0 uur HMls, Leger des Heils;-Lange Hanen 27; 10 uur HeUlglngssamenkomst en 19.30 uur Verloa- singssaroenkomat. Hoogstraat; J.0.30 uur Openluchtsam enkomat, AUe aameakomsjen oJ.v. majoor en mevr. C. C. Geratel. ball-points etc. (Poat Ke- leeaboek; fietstas, boxer (teef j. gele halsband. Te bevragen bij de vinders: boodschap pentas, de Heer. burg. van Haarenlaan 761; damesportemonnee roet inhoud, van Hees, Alb. Thijmstraat 69a; damesportemonnee, Hartendorp, Lekstraat 121; kinderporte monnee met inhoud, Van Mourik, 3. Oude- geeststraat 63; portemonnee met inhoud, Verschoor. Boterbloemstraat 5c, Vlaardin gen; zak lnh. tentharingen. S. van Roest, Emmastraat 5b; 2-wieiig kinderfietsje. G Meijer, woonschip „Maria", Overschieseweg t/o no. 151; herenjas, A, v.d. Most. 's-Gra- velandsepolder 81, damesvest, J. Harreman, P.K.O, laan 86b, Poncho. Van Heerde, Alei- dastraut 9; damesvest, A, de Mos, Vlaardin- gerdijk 303b; ring met Sleutels, Vemax, Mgr. Nolenslaan 776; etui met sleutels, M, Jacob6. burg. van Haarenlaan 1181; heren- brU, mevr. Bakker, van 's-Gravezande- straat 31b; herenbril, Vis, Westfrankeland- sestraat 43; autostep, van der Bos. Ant, Muijsstraat 12; kinderfietsje, Woermeijer, L. Costerstraat 2 15; autostep, Sigunag. Dull aard, Mgr. Nolenslaan 824; kin derket tinkje, W. Gebben. Voltastraat 21b; dames horloge, Krikke. lekstraat 76b (tel. 260682); dameshorloge, v.d. Molen. Dr. Wibautstrnat 5; kinderringetje. Wilstra, v. Oldenbarne- veltatraat 24; herenhorloge, J. H. van DJjk, Boerhavelaan 96b; dameshorloge, van Strien, Delft Ia ndseweg 442. Dierentehuis, Sint Anna Zusterstraat: herdershond, teef 2 jaar. Oranje kana rie. Kingma. Heinsiusstraat 91, levend ko nijn, Automob, bedrijf Minerva, ïfw, Ma- thene&sersfcraat 45. VLAARDINGEN, vrijdag. De achtjarige Robert Schippers heeft vanmorgen in de kantine van het hoofdgebouw van politie een onder scheiding gekregen van commissaris dr. C. N. Peyster. Hij ontving een plaquette met in scriptie: aan Robert Schippers voor betoonde activiteit en oplettendheid. Aan de andere kant staat het korps- embleem van de Vlaardingse politie. Zijn moeder was bij de uitreiking aan wezig. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN, vrijdag De zevenjarige Marjolein van der Jagt is op het nippertje ontsnapt aan een aanranding door het kor date optreden van haar vriendje, de achtjarige Robert Schippers. De kinderen waren gistermiddag, omstreeks vijf uur, aan het spelen in een plantsoen bij de binnensingel te Vlaardingen toen plotseling een witte Daf voor hen stopte. De bestuurder, de 37-jarlge B. S. uit Vlaardingen vroeg aan Marjolein, of zij even mee wilde gaan. om een vriendinnetje van haar aan te wijzen, waarnaar S, op zoek was. De niets vermoedende Marjolein stapte in en reed met S. mee. In pa niek holde haar vriendje Robert naar het huis van Marjolein verderop aan de Binnensingel. Marjolein is met een vreemde meneer meegereden, vertelde hij tot haar moeder. „Hij had een rode trui aan en reed in een witte auto", rapporteerde hij op verdere vragen van de verontruste moeder. Deze bel de onmiddellijk de politie. Op het hoofdbureau van politie in Vlaardingen sloeg men onmiddellijk groot alarm; meldingen gingen uit aaar politiebureaus in de omtrek, naar de meldkamer in Rotterdam en de rijkspolitie in Naaldwijk. Een attente Schiedamse politiepa trouille met hoofdagent B de Jong zag reeds om v|jf over half zes een witte Daf bij de voetbalvelden van Hennes DVS in het Hargapark. De bestuurder van de witte Daf trachtte weg te rijden, maar werd klem gereden door de politiewagen. De agenten konden toen de man inreke nen. De verschrikte Marjolein die in de wagen zat was inmiddels gerustge steld. S. die getrouwd is, heeft toegegeven dat hij het kind heeft ontvoerd. Hij zal worden vervolgd wegens ontvoe ring en poging tot aanranding. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAMzaterdag. Na af loop van de jaarlijkse samen komst van leerlingen van de scholen voor gewoon- en bui tengewoon lager onderwijs gis termiddag in de volle aula van het Stedelijk Museum reikte burgemeester Roelfsema aan een zestal scholieren het boek je Volk in verdrukking en verzet 1940—1945uit. Burgemeester Roelfsema herdacht gistermiddag met deze groep scho lieren weer de gevallenen in de tweede wereldoorlog. Hij vertelde over de jaren, die vooraf zijn ge gaan aan de tweede wereldoorlog. Over de opkomst van Adolf Hitler, over de mei-dagen in 1940, over de gehele bezettingsperiode en over de dagen, waarin de Nederlandse be volking in een overwimnings- en be- vrijdingsroes leefde. „Over dit uuv-van-stilte en dit uur- van-samenzijn moeten jullie spre ken met alle vriendjes en vriendin netjes", besloot de burgemeester. „Jullie moeten beseffen in welke panische angst de volwassenen in die jaren geleefd hebben. Daarom is het te betreuren, dat in sommige delen van de wereld wederom der gelijke oorlogen zijn uitgebroken." (Van een onzer verslaggevers Het eerste van de zbmerserie van vijf orgelconcerten van de Schielandkring is gegeven i» de fraaie moderne Johannes de Do- perkerk aan de Mgr. Nolenslaan door Ru Stolkorganist van de St. Liduinakerkt tevens leraar aan de Schiedamse Muziekschool. Ru Stolk, met faam in binnen- buitenland, heeft zeker meer belang stelling verdiend dan de rond zestig aanwezige personen. Hij bracht wer ken vaat Handel, Pachelbel, Schubert, Dubois en Michielsen en drie negro spirituals. Bas Rob Holl kwam, als solist, met zijn machtig stemgeluid goed tot zijn recht in de kerkruimte die een goede akoestiek heeft. Hij zal op 14 mei op nieuw in Schiedam optreden, maar dan met het Toonkunstkoor. De orgelconcerten van de Schie landkring worden steeds in een an dere Schiedamse kerk gegeven door Om hun doel te bereiken zullen de winkeliers zieh in de naaste toekomst gaan beraden over al lerlei activiteiten, die voor de verbetering van de Passage nood zakelijk zijn. De eerste stap heb ben de initiatiefnemers, te weten Leo van der Valk, Henk Wam- steker, Frans van der Heide en Richard Henke, gezet in de vorm van een contactavond met de an dere winkeliers op donderdag 9 mei. Op deze avond zullen de vier pro motors van -de nieuwe Passage hun ideeën naar voren brengen. Ze ver wachten dan ook dat de overige negen winkeliers van lieverlee met sugges ties zullen komen, „De bedoeling is, aldus Leo van der Valk, „dat we iede re maand een keertje bij eQikaar ko men. Het is helemaal niet gezegd, dat we bij de eerste bijeenkomst al direct spijkers met koppen gaan slaan. Het zou voorlopig el heel mooi zijn, wan neer alle Passage-winkeliers deze avond aanwezig zijn. Hiermede geven ze dan blijk van belangstelling". Volgens Frans van der Heide, eige naar van. de kunsthandel „Passage 4". Is de Passage momenteel bijna een achtergebleven gebied. Hij zegt: „Er zijn een aantal winkels die helemaal geen aantrekkingskracht op de men- son hobben. Neem nu als voorbeeld de vestiging van Het Vr|je Volk. Zo'n kantoor met winkel fleurt de Passage nu ook bepaald niet op. Nu is het doel van onze actie beslist niet om volop te gaan veranderen, we willen alleen maar een serie verbeteringen. Voor iedere winkel zou bijvoorbeeld een bloembak moeten komen. De muren moeten hoognodig gewit, worden, de pui moet geverfd worden. En wat erg belangrijk is: waarom zouden die ruit jes in het koepeldak niet wit geverfd kunnen worden? In het verleden is gebleken, dal schoonmaken van deze ruiten een hopeloze zaak is. In de eer ste plaats is het veel te gevaarlijk, in de tweede plaats is het toch steeds maar van korte duur." Leo van der Valk oppert tevens het Idee om de gehele dag wat achter grondmuziek in de Passage te la-ten horen. HU wil de Passage bovendien als 't ware betrekken in een kringloop voor het publiek. „De mensen moeten van dc Hoogstraat en Broersvest, via de Passage en Broers veld, weer terug naar de Hoogstraat kunnen, In het structuurplan krijgt de Passage ook een belangrijke functie. Het Broersveld zal namelijk worden opgehoogd, zodat het publiek nie,t ie dere keer die trap meer af hoeft. Dit laatste is natuurlijk allemaal nog toe komstmuziek maar we moeten nu vast een begin maken. De winkeliers kunnen veel verbeteringen aanbren gen op eigen kosten. Maar ook de be heerder van de Passage moet warm lopen voor onze ideeën. Iedereen is hiermee gebaat, Zowel de beheerder, de winkelier als het publiek." ROTTERDAM, zaterdag De be slissingswedstrijd om het kampioen schap tussen de b-elftallen van Feijenoord en NAC zal volgende week zaterdag in het stadion worden ge speeld. De wedstrijd begint om drie uur. ROTTERDAM, zaterdag. In het Diikzigtziekenhuis in Rotterdam is overleden de 17-jarige elektromonteur P. C. van der Kruk uit Rotterdam. Hij werd vrijdag met een schedelbasis fractuur na een bromfiets ongeluk opgenomen. ROTTERDAM, zaterdag In de kunstzaal zuid heeft vrijdagavond Henk L. van der Jagt een expositie geopend van eigen werk. Van der Jagt behaalde het vorige jaar het einddiploma van de academie bij welke gelegenheid hem de Drem- pelprijs is toegekend. verschillende organisten. Jan J. v.d. Berg, organist van de Nieuwekerk Delft ls op 6 juni in de Oud-Katholie ke kerk aan de Dam te beluisteren. Verder Simon C. Jansen, organist van de Westerkerk Amsterdam op 20 juni in de Julianakerk; André Verwoerd, organist van de Pauluskerk Rotterdam op 29 augustus in de Goede Haven- kerk en tenslotte Kees Bak, organist te Delft, direct bestuurslid van de 'Schielandkring op 19 september in de Magnalia Deikerk. CHRISTELIJKE HUISHOUD- EN INDUSTRIESCHOOL SCHIEDAM AANMELDING NIEUWE LEERLINGEN BRUGKLAS le jaar' (toelatingseis: 6 klassen van de lagere school met goed gevolg doorlopen). PRIMAIRE OPLEIDING 2e jaar (toelatingseis: als Brugklas 1 jaar ver volgonderwijs). ASSISTENTE OPLEIDING 3e jaar (toelatingseis: getuigschrift primaire op leiding) toegemoetkoming in de studie kosten is mogelijk. INSCHRIJVING: iedere dag (behalve zater dag) tijdens de schooluren van 91730 uur in de school. Westmoïenstraat 24, Schiedam, Telefoon (010) 263915. Bij de SINT L1DUINA STICHTING, verzor- ginshuis voor bejaarden totaal 360 bewoners, is vacant de functie van: liefst met instellingservaring. Gegadigden dienen een beroepsopleiding te hebben geno ten en moéten oa de chef-kok kunnen ver vangen. Kennis van dieeten strekt tot aanbe veling. f Salariëring volgens de 'regeling van de Ned. Fed. voor Bejaardenzorg. Stichting, St. Ldduinastraat 20, Schiedam. Solliciaues te richten tot het Bestuur der Stichting, St. Liduinastraa 20 Schiedam. Telefoon 010-264925. Op ons gezellig handelskantoor is voor spoedige indiensttreding plaats voor een Vereisten; minstens Mulo-diploma; kennis van Frans, Duits en Engels om met relaties schriftelijk of telefo nisch contact te onderhouden; gevoel voor techniek ls daarbij on ontbeerlijk; leeftijd 2530 jaar. Schriftelijke of telefonische sollicitaties aan: N.V. GEBR. GOEDHART, Koel- en Luchttechnische Apparaten, Spangesckade 14, Rotterdam, telefoon 010—15 29 11. er kunnen In ons dienst verlenend bedrijf •beschaafde geplaatst worden. ook zij die nog niet als zodanig werkzaam waren doch wel bekwame chauffeurs zijn, kunnen na gebleken geschiktheid in aanmerking komen. Sollicitaties aan ons hoofdkantoor; veren!rde taxl-bedrUven „eurotax" o.v. burg. knappertlaan 18 schledam telefoon (overdag) 26.75.70 Te koop: wegens overcompleet Wartburg 1000, km,stand plm. 23.000. Vaste prijs 3500.-, Delf- landseweg 102. R222 PASFOTO'S klaar terwijl u wacht. Foto Van Vuuren, Hoogstraat 106, Schiedam. Tel. 20, Let op Juiste adres. R180 Kapsalon Hélène. De salon voor de betere PERMANENT, Stroomloos voor leder haar ge schikt, ƒ7,50. Hélène-tlède per manent, de meest Ideale na tuurlijke permanent 10. Gratis halen en brengen per luxe auto v. permanent, kapsalon Hélène, Rembrandtlaan 22, Schiedam, tel. 267170, L- reductie deze advertentie. R2S0 Zondagmiddag BEVRIJDINGSDAG in samenwerking met grote Ned. firma's. Grote Theaterzaal MUSIS SACRUM Lange Haven 111 Centrum Schiedam DE WITTE REUS superman-kleur De Dikke en de Dunne in De KRACHTPATSERS je blijft lachen I T DE DRIE MUSKETIERS Aanvang 1 en 3 uur 2 voorstellingen ZAAL en BALCON ƒ1.25 Kaartverkoop zondag morgen vanaf 10 uur aan de zaal. Telefoon Vanaf, 11 uur nr. 268145 CADEAU b|j je toegangskaartje Daverende Walt Disney sleutelhangers: speldjes; TV 2000 met de Mon- kees; Zero-X reusachti ge muurplaten; fantasti sche foto's enz. enz. Neem een tas mee! VRAAGT EEN voor de loonadministratie. Belangstellenden worden verzocht rich in verbinding te stellen met de heer J. Kroon, Hoofd Personeelzaken, Burg. Honn. Gretelaan 159, Schiedam (Telefoon 26 05 00).

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1968 | | pagina 2