Julianapark is wat we noemen een Tij 'park Foto van VUURF.N s SVV-AKTIE VOOR BOUW TRIBUNE Op papier vrij sterk Sparta-B faalt tegen DHS, 4-2 Herziening streekplan Westïand DIIS OP GOEDE SPOOR Sterk verlaagde prijzen in DIAPROJECTOREN!! Eenden Hofman-beker voor K. Lems Aankoop pand aan de Hoofdstraat Fietser botst tegen personenauto Automobilist schrikt en rijdt in sloot Rola NV bouwt een nieuwe ijzergieterij Geen wijziging Wet Autovervoer Personen ten behoeve van Ri l nmon cl gebied Inbraak bureau huisvesting Orkest E. G. Verschoor Muziekschool DHS Rijnmond blijft bij standpunt. Yoome-Putten Ontslag nu*. B. Coops als plv-kantonreckter Gereedschappen uit keet gestolen Alle merken o.a. ZEISS-IKON - VOIGTLaNDER - LEITZ ROLLEI - NORIS - BRAUN - AGFA ALDIS- PALLAS Hoogstraat 104-106. Telefoon 266720 - Schiedam gediplomeerd dokters-assistente AVOND-VUTO-, OBAO-cursussen SLAGERSBEDSENDE (Van een onzer verslaggevers) HET Julianapark een mooi park? Ja, dat hoor ik wel vaker zeggen. Maar voor ons ?s dat niet zoV' De in het vak ver grijsde tuinman onderbreekt z'n werk en leunt op de grashark voor 'n praatje. „Moet je die grasrandjes er bij zien liggen dat is toch niks! En die bloemen verwilderen maar." Met een breed gebaar wijst hij naar het bijzonder mooie en fleurige perk met hardgele dahlia's, de directe blikvanger aan de ingang van hel park Slechte zomer geweest nan het jaar. Alles groeit zo onverstandig hard. Ja, de planten en bloemenda's goed maar ook het onkruid. Daar geen bijhouden aan. Te weinig men sen hier." „Dit Jutlawaipark is wat we noemen een „fijn" park. zie je. Er zijn vak lieden nodig voor het onderhoud. Het Pr. Beatrixpark niet. da's een „grof" park waar het niet allemaal zo precies hoeft. Maar hier moet veel met de hand worden gedaan." „Ja, voor het maaien van het gras hebben we een machine, natuurlijk wel. Maar dat moet dan nog bijge werkt worden. Zie die boom daar nou eens. heb ik met de schaar in die pyramid^ geknipt. I>at kan met met een machine. Straks ga ik bij de dahlia's de knoppen aftrekken". TYTJK nu eens die bloembakken ??tvdaar bij de ingang. Mooi. dat wel. Maar je moet alles met de hand deen. Zelfs het opbrengen van do mest, want je kan er iet je kruiwa gen niet bijkomen. JL. dan het ver vangen van do planten, dat moet ook geregeld gebeuren, ook handwerk. Eigenlijk hebben we hier toch wel weinig rozen ,vind je niet?" „"We zijn hier;nou met vier man voor drie weken ingezet. Dat denk je. Maar als er iets anders komt, dan boem, dan ben je weer weg! Eigen lijk moet er hier één man voortdu rend aanwezig zijn. maar dat kan niet, hè. Neem nou Groenoord maar eens, of Nieuwland, daar moet voortdurend wat gedaan worden aan de beplanting." „Veel te veel eenden ook in dit Julianapark. Leuk voor de kinderen? Ja, dat wel. Maar die beroerde bees ten vertrappen de grasranden met hun natte poten tot het modderig en kaal is. Let maar op, in oktober en november is het weer erg. Elk jaar worden er nieuwe graszode» gelegd, maar er is- eigenlijk oeen eind aan. En dat onJerma, die beroerde veldsla kan je d'r helemaal niet meer uitha len. Geen tijd voor." „Kijk, dat zeggen ze nou allemaal, hè. Lekker werken in de zon en in de buitenlucht. Dat is ook wel pret tig nu. Maar kom eens kijken in de winter! Dan staan we in de regen op 'n. ladder met zo'n schaartje de bo men te snoeion. Daar wordt je echt niet warm van hoor. Dan wil je ook wel eens een koer op een warm kan toor achter een bureau zitten. Maar we werken van nieuwjaar tot nieuw jaar buiten. Heeft z'n voor en z'n te gen". De tuinman knielt voor een rij weelderig groeiende malse struik- tes. Zijn vakmansoog ziet het anders. Rats, rats zegt de forse tuin schaar en de struikjes staan in een minimum van tijd in een lineaalrccht gelid. TN deze nazomerse dagen is het zo uiterst zorgvuldig en vakkundig verzorgde Julianapark op zijn mooist. Met een overdaad van groen aan bomen en heesters, bloemperken en gazons. Groen in een wijde varia tie van tinten. ^e. belangstelling voor dit fraaie en kostelijke park is niet groot. Moeders met kinderen voeren de weldoorvoede luie eendjes en zwa nen. Op de brede banken bij de in gang zoeken wat dames de 2on en anderen wat meer beschutting tegen de spelende wind op de Kon. Em- ma-bank „Ter nagedachtenis aan de Moeder van haar volk aangeboden door de burgerij van Schiedam" staat er mgebeiteld; „Corrie stinkt", is er boven gekrabbeld. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag - Op de door ?eer veel leden bijgewoonde jaarlijkse algemene vergadering van de sport vereniging SVV in het. eigen ver enigingsgebouw in Hargi gehouden, vormden de plannen voor de bouw van een overdekte tribune bij het SVV-terrcln het hoogteunt van een levendige discussie. Een uit de leden voortgekomen initiatief-commissie ontvouwde financiële plannen en kwam tot een voorlopig streefbedrag van 50.000,- nodig voor de bouw van de zo zeer begeerde tribune. Staande de vergadering kwamen enkele oudere leden reeds met toezeg gingen van enkele duizenden guldens. Ook van buiten de eigen SVV-krmg zijn toezeggingen gedaan. Zelfs werd gezinspeeld op twee toezeggingen van tienduizend gulden elk. Het beleid, zoals dait in hot afgelo pen jaar door het bestuur is gevoerd, werd zonder meer on mot instemming goedgekeurd. De aan de beurt van af treden zijnde bestuursleden werden herkozen. Bij wijziging van het regle ment bepaald dat de jaarvergade ringen voortaan m. mei zuilen worden gehouden. Verdienstelijk .JÜdeus de vergadering heeft voor ster M. Elsing ook de „P. J. Hof man-beker", die elk jaar door SVV wvrdt toegekend aan het meest ver- oiensteiyk lid, uitgereikt aan de heer R. Lems, Wegens het vele en goede werk dat hjj in het belang van de jeugd heeft verricht. Een groot aantal leden ontving het clubinsigne voor een 25- en 40-jarig jWmaatschap, Aan vijf oude trouwe i voor vijftig jaar steun aan dc vereniging de gouden speld p? i1 uitgereikt. Het zijn de heren w Goede, 3. Lems, P. Bezemer, Wijzenbroek en C. Lensveld. (Van een onzer verslaggevrs) w®pHIEE>AM, woensdag. Van de Niehuis en Van den Berg's ücneepsreparatiebedzij f wiilen b. en het pand Hoofdstraat 29 c.a. aan- J~Pen-Het pand ligt in het gebied van 2®'. Bestemmingsplan Hoofdstraat- piff ,,en de gemeente moet over het 'gendom kunnen beschikken om de «fi? te verbetering van de tuiten- aierkering tot stand te kunnen bren- SCHIEDAM Geboren: Angelique d. v Vorsten bos en W. G. van Dilke; Coon- S?d.f,. z, v. 3. G. van Konijnenburg en E dit311' Fredcricus z. v- C. C, Jctismar ff E; W. M. Buring; Mariska S. d. v. H «anken en H J. Mennen; Irene d. V. C G. 2 ?rm.an c« U L. HaanskorI; Marcel A, a" ,.%A* A, van den Berge en T. B. Meijer. d. v. m. J. C, M. Oomes en C S. Katja d v. O. Boot en H Sprenger; a,ra2 E. d.v. W. E. Schumacher en M. mÏ Danteile M, z. v. G. Borobol en J Meerkerk; Annachiena d. v. J. Bei-.-... jaJ?,' Sonneveld; Annemieke S d. v. ««rtim en J. Brouwer: Eric z. v. W. Zee- cn Tebntgge; Ingrid d. v. 3. van «ooyen en W. N. F. de Vree; Jurgen G. z. Vughi Diepstraten cn M- C. H. Ovetleden: G. van Gecncn, 52 jr. L, Ste- (Vatl een onze? verslaggevers) SCHIEDAM, - .dag De elfja rige fietser Jol!. „'S Eekhof uit de Dieselstraut is gistermiddag in botsing gekomen met een personenauto op de kruising van het Van hut Hofplein en dc Sneiliussingel. De jongeman, die nog voor de krui sing van zijn fiets was gestapt om rond te kijken, begaf zich vlak voor de rijdende personenauto toch op de kruising. Het 7-jarige zusje van de fietser, Trijntje die achterop zat, kwam bij de botsing te vallen. Zij liep een hersenschudding op en moest naar de Dr. Nolets lichting worden overge bracht. Het jongetje had een gekneusd do Unkerdiibeen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag Op de hoek IlarrewcgIVoutwcg is de 20- jarige student R. T. J. v. d, T. met zijn auto gistermiddag in de berm van de weg terechtgekomen nadat, hjj ver moedelijk dacht dat de van dc andere kant naderende bromfiets niet zou stoppen. De bromfietser, de 55-jarige werk meester A. B., stopte echter net voor de kruising en zag hoe de auto naar de kant van de weg slingerde, vervol gens kantelde en tenslotte in de sloot terecht kwam. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. De Rola Ijzergieterij en Haarden fabriek N.V., thans gevestigd aan de Noordvestsan- gel 89, wil het bedrijf moderniseren en u&tbroiden. Daar het terrein aan de Noordiveslsinigel wat vorm en omvang betreft met geschikt is voor nieuw bouw, heeft de Rola aan de gemeente een perceel grond in erfpacht ge vraagd. gelegen tussen Calands'raat en Ant. Fokkerstnaat, groot 2.450 m2. Daar zal een Jjzergjetertf worden ge- vesagd. Aangezien dii' bedrijf voldoet aan ac maatstaven, welke de gemeente tegen woordig aanlegt voor vestiging in het tndustrieterrem, zijn b. en w. bereid bedoeld terrein in erfpacht uit te geven voor 60 jaar, tegen een canon van 5,70 per jaar per m2. Hat Aanmemings- en Transportbe drijf Klainekoort, Poot en Bade N.V. heeft daarentegen afgezien van de plannen tot oprichting van een be drijfspand aan de 's-Gravelandseweg Ln het industrieterrein en is bereid het erfoaehtsrecht op_ een reeds in 1964 toegewezen terrein te beëindigen. B. en w. hebben geen bezwaar legen deze gang vam zaken omdat de grond dan zal kunnen worden uitgegeven aan een andere gegadigde, die beter past in het huidige gronduitgiftebe- leid. Maar bij de erlpachtufctgifte in 1964 is ook overeenstemming bereikt over de overdracht aan da gemeente van het pmd Boterstraat 76, waarin het kantoor van de N.V. is gevestigd. Dit deel van de tiransactie willen b. en w. echter wèl doorgang doen vinden. Dit pand ligt namelijk in hot gebied waarvoor een bestemmingsplan in voorbereiding is, zodat aankoop van belang is. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, woensdag, Het openbaar lichaam Rijnmond is begon nen met de "wettelijke procedure vool de herziening van het in Rijnmond gelegen deel van het streekplan West- land, De herziening van het streek plan houdt verband met het haven project „Rünpoort". In zijn begroting voor 1969 deelt het dagciyks bestuur van Rijnmond verder mee, dat een herziening van het streekplan rechter Maasoever in voorbereiding Is. De vorderingen van het recreatie plan voor midden-Delfland heeft een herziening van het streekplan nodig gemaakt. Het recreatioplan voor Mid den-Delfland heeft mede betrekking op een aantal terreinen, die binnen het Rijnmondgebied liggen. In 1969 zal de Rijnmondraad de herziening van het streekplan rechter Maasoever worden voorgelegd. Rijnmond zal eerst meer zekerheid moeten hebben over in dat gebied geprojecteerde gen en de aanleg van een nieuwe hoogspanningsleiding. Over de herzie ning van het streekplan Voornc-Put- ten-Rozenburg heeft het dagelijks be stuur van Rijnmond nog geen mede delingen kunnen doen. Men neemt zich voor om deze herziening te laten samenvallen met de voorbereiding van de ruilverkaveling Voorne-Rutten. „Op deze wijze zal niet alleen reke ning kunnen worden gehouden met de toekomstige inrichting van het agra risch gebied, doch ook mot dc tracés van een aantal daar doorheen lopende weg- en rail verbindingen," aldus het dagelijks bestuur van Rijnmond. De wijziging van het streekplan voor IJs- selmonde en de herziening van dat voor de Bernissestreek zijn in voorbe reiding. ROTTERDAM, woensdag. De staatssecretaris van verkeer en water staat heeft zich uitgesproken tegen een wijziging van dc Wet Autovervoer Personen uitsluitend ten behoeve van het Rijnmondgebied, Dit blijkt uit de toelichting op de begroting van het openbaar lichaam Rijnmond, waarin het dagelijks be stuur verder zegt. dat de staatssecre taris de problematiek van het open baar vervoer in cle Randstad zo met cikaar verweven acht. dat een ingrij pende maatregel alleen ten behoeve van het Rijnmondgebied op bezwaren stuit. De staatssecretaris heelt zich echter in principe uitgesproken om Rijnmond reële bevoegdheden toe te kennen op het gebied van het open baar vervoer. Het bestuur van Rijnmond heeft derhalve contact opgenomen met de gemeente Rotterdam om op korte ter mijn samen tot een praktische oplos sing te komen. Een verkenningscom missie openbaar personenvervoer voor het Rijnmondgebied zal zich met de verschillende vraagstukken van open baar vervoer gaan bezig houden. In verband met het openbaar ver voerprobleem zegt het dagelijks be stuur van Rijnmond bijzondere aan dacht te hebben voor het "taxivraag stuk. Het bestuur zegt heel veel van zijn gedachten terug to vinden in de nieuwe gemeentelijke taxi-verorde ning van de gemeente Rotterdam. Door middel van overleg zal gestreefd worden om grote verschillen tussen de gemeenten, vooral ten aanzien van het interlokaal taxivervoer, op te heffen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag Een drie tal zeer jeugdige Schiedammers heb ben gistermorgen ingebroken by het bureau huisvesting. Ze hebben ver schillende vertrekken doorzocht en uit een doos, dae in één van de bureaula den stond, een bedrag van ƒ225,— ontvreemd. /"ANDANKS de reeds Vorige week gemelde strubbelingen omtrent dc benoeming van dc dirigent is het nleuw-opgerichtc Gewestelijke Orkest voor Zuid-Holland deze week de da gelijkse repetities begonnen. Deze word'en gehouden in de Stads-Doelen te Delft, de standplaats van het or kest. Ook in Schiedam als een van de subsidiërende gemeenten zal dit Ge westelijk Orkest optreden, voor sehoolconccrten en voor koorbegelcj- ding. Leiden, Katwijk, Leidschendam, Maassluis, Rijswijk en Baarn krijgen reeds in oktober bezoek van dit or- Dirigent is ^te heer Bart van Bei- nuin, zoon van de vermaarde dirigent Eduard van Beinum, naamgever van een straat in Groenoord. Het orkest telt, volledig bezet. 37 leden, doch zeven plaatsen zijn nog onbezet. Het zullen worden zes eerste en zes twee de violen, vier altviolen, vier celli, tv/ec contrabassen, twee fluiten, twee hobo's, twee klarinetten, twee fagot ten, drie hoorns, twee trompetten en twee pauken/slagwerk. W/IE in de nieuwe Muziekschool niet meer zal verschijnen, dat is de heer E, G. Verschoor, die als leraar piano 12 jaar les heeft gegeven aan de school en honderden Schiedamse kin deren en ouderen het pianospelen heeft bijgebracht. Hu heeft per 1 ok tober zijn ontslag genomen, maar is nu reeds vrijgesteld van lesgeven. Hij geeft reeds als piano-leraar les aan de muziekschool van het Brabants Con servatorium in Tilburg. Met zijn 46 jaar een van de oudste leraren aan de Muziekschool, is hij het niet eens met het onderwijsbeleid op de school. Zeker niet met de stren gere voorschriften voor wat betreft de theorielessen en de verplicht gestelde „examens", zoals die door de rijksin specteur in 1966 zijn vastgesteld. ~j\JU de vakantie weer voorbij is, zijn ook bij dc Schiedamse Muziek school deze week de lessen weer be gonnen. Voor het eerst in het nieuwe gebouw, n.I. het voormalige Sled. Gymnasium aan de Lange Nieuw- straat naast het postkantoor. Een enorme vooruitgang vergeleken bij de vorige behuizing, vindt de verheugde directeur Kees Bak. Er zijn nu zestien leslokalen beschikbaar tegen maar negen (als er flink geïmproviseerd werd) in de school aan de Lange Ha ven. Door de gemeente is het oude gym nasium wat opgeknapt en er is wat aan vertimmerd, zoals het splitsen van grote lokalen en twee kleine, waaraan meer behoefte bestaat. Maar het werk is nog niet afgerond. De leerling-schilders van de Technische School hebben nog ruim gelegenheid hun pas verworven kennis te botvie ren. Met die restauratie is het overigens wat zuinigjes-aan gedaan, zoals uil de vaak nog kale houten vloeren blijkt. En een totale schilderbeurt, vooral met v/at opgewekter kleuren, zou be paald geen kwaad kunnen. Maar ja, met het oog op de verhuizing van het gymnasium is de laatste jaren niet meer dan het hoogstnoodzakelijke ge daan aan het gebouw. En ook de Mu ziekschool is bepaald niet de royaalst bedachte onderwijs-inrichting in Schiedam. Maar de ruimte heeft men nu we) gekregen. Zó veel, dat leraren en leer lingen enige moeite hebben de weg te vinden in het grote gebouw, waar het roakkeljik verdwalen is. Op 13 sep tember kunnen de ouders van de leer lingen bij een soort openbare les ken nis maken met het nieuwe gebouw. Onhartelijk is echter, dat juist nü de gemeente de Lange Nieuwstraat voor de Muziekschool tot verboden parkeerplaats hoeft verklaard! T\B wedstrijd DHS-Sparta-B, gister- avond gespeeld op het terrein van de Schiedamse tweede-klasser, was In wezen een strijd tussen twee oud- Sparlanen: Joop Schop en Pim Visser. Twee oude, het lij'f-aain-lijf gevecht niet schuwende verdedigers uit de De- nis Neville-periode. Toen gisteravond prompt enkele malen fors werd opge treden konden de twee trainers, zoals u weet traint Pim Visser ook het B- team van Sparta, het niet nalaten even veelzeggend naar elkaar te glim lachen. Zo ui de geest van: zo vader zo zoon! (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, woensdag. Rijn mond bljjft bij haar standpunt, dat Voorne-Puttcn gereserveerd moet worden voor landbouw, recreatie cn "woongebied. „Het gaat hier om een industriële ontwikkeling by zeehavens, die niet uitsluitend in het Rotterdamse haven gebied behoeft plaats te vinden maar ook elders in Nederland en in het bij zonder in andere delen van het del ta-gebied", aldus het bestuur van Rijnmond in de begroting voor 1969. Het ontstaan van grote werkloos heid in dit gebied ligt niet in de lijn van do verwachtingen, grote haven en industrieterreinen zijn deels nog niet uitgegeven en deels nog niet bezet. Buiten de randstad is echter de struc turele werkloosheid een ernstig pro bleem en om die reden zal stimulering elders van industrialisatie een groter maatschappelijk rendement opbren gen. Industrialisatie van Voorne-Putten zou ook volgens Rijnmond uit breiding van een steeds groter wor dende agglomeratie betekenen. Dit brengt steeds meer kosten met zich mee. Het is opvallend, dat de grootste steden in Nederland duidelijk kost baarder zijn dan de steden met 100- 500.000 inwoners, aldus het bestuur van Rijnmond. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. Aan. mr. B. Crops te Schiedam is bij Kon. Be sluit van 1 augustus 1968 op eigen verzoek en met ingang van 10 augus tus eervol ontslag verleend als kan tonrechter-plaatsvervanger in het kanton Schiedam. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. Een ijverig, soms wat te mannelijk spelend DHS heeft gisteravond op eigen terrein een volkomen verdiende 42 overwinning be haald op het teleurstellende B- elftal van Sparta. „ïn plaats van een keiharde trai ning, die de jongens ongetwijfeld van avond zouden hebben gekregen, eiste ik tijdens deze oefenwedstrijd een in zet van tweehonderd procent. En het stemt me tevreden, dat de knapen zich hieraan gehouden hebben", vertelde DHS-trainer Joop Schop na afloop in de kleedkamer. DHS hcefi in de eerste helft weinig tegenstand ondervonden van een on samenhangend Sparta, dat vooral in de verdediging blunderde. Sparta's centrale verdediger John Spinhoven moest het qua snelheid herhaaldelijk afleggen tegen mannen als Roozen en Van Dijk, En aan de rechterzijde wist Harry van Buuren, die enkele weken terug als rechtsback van het eerste Spart-a-elftal tegen het Nederlands Militair Elftal zo'n bekwame wed strijd had gespeeld, zich geen raad met de potige Ronald Dijkstra. Deze Henny Wijs scoort bet eerste Sparta-doelpunt. linksbuiten vierde gisteravond zijn debuut in het keurteam van Schop met twee treffers, waardoor DHS bin nen tien minuten een 20 voorsprong opbouwde. De Spartanen, die aantraden met krachten als Theo van. Toledo, John Spinhoven, Henny "Wijs, Dries Visser en Arie van der Sluis, moesten op een gegeven, moment voor de derde maal aftrappen, toen de snelle Van Dijk na een driftige solo van. Piet Roozen doelman Versluis wederom passeerde. Voor Sparta-hoofdtrainer Wiel Coerver, die zich ook binnen de DHS-poorten bevond, was het onge twijfeld een grote deceptie te zien hoe ook zijn tweede team, dat het afgelo pen weekeinde tegen Fortuna VI. toch aardig heeft gespeeld, een jammerlij ke indruk op het handjevol toeschou wers maakte. Maar er was voor "Wiel Coerver ioch nog een klein lichtpuntje te ontdekken: de twee doelpunten van Henny Wijs. Ofschoon de zwarte "Wijs tegen de (te) stug verdedigende DBS'ers wei nig ruimte kreeg, presteerde hu het toch twee doelpunten te maken. Hier door was het „Sparta-gezicht" toch nog enigszins gered, omdat even voor het eindsignaal Weber uit een scherpe voorzet van Roozen het vierde DHS- doelpunt ia de touwen kopte. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag De 56-ja- nge P. J, S„ eigenaar van een zand- straalbedrijf uit Rotta dam, heeft bü de politie aangifte gedaan van diefstal van gereedschappen, uit een keet staande op de werf Wilton Fijenoord. In totaal is voor 2000,aan gereed schappen, waaronder een elektrische boortol, buitgemaakt. SCHIEDAM, woensdag Van het drie meter hoog hekwerk rond de zwaadkam vam de WLlhélminabrug is gisteren de driejarige Jeronimo - uit Schiedam op straat gevallen. Hij was op hei hek geklommen en heeft later waarschijnlijk zijn evenwicht verlo ren. Ter observatie is hij in de Dr. Noletstichting opgenomen. Breng uw dia's mee; vrijblijvende demonstratie in onze projectieafde ling. gemeente Schiedam In de polikliniek van het gemeente-ziekenhuis kan geplaatst worden een salarisschaal vanaf 21 Jaar 557,- f 742,- sollicitaties binnen 10 dagen aan de geneesheer-directeur. Nassau laan 75. polikliniek GEMEENTELIJKE NIJVERHEIDSAVONDSCHOOL Mgr. Nolenslaan 3 Schiedam, Telefoon 010— 267883. INSCHRIJVING van NIEUWE LEERLINGEN Deze cursus leidt op voor toelating: Avond- en Dag-H-T.S. Avond- en Dag-U.T.S Machirdstenschool. Luchtvaarttechnische school. Chr. Huygensschool. Bewijs Algemene Ontwikkeling. Voorbereiding opleiding leraar N.O. Cursusduur: 2 jaar. Cursusgeld 60 p.j. Inlichtingen en aanmeldingsformulieren aan de school verkrijgbaar. lYUEMEKdICKa gevraagd Personeel gevraagd KEURSLAGERIJ J, POOT, Be Schiedammer (Het Rott, Parool) vraagt vaste BEZOR- GERS(STERS)Aanmelden Hoogstraat 76. Schiedam. Tel. 2S7279, '8 avonds na 1 mix. Tel. Mgr. Nolenslaan 846, b.g.g. van Karnebeekstraat 88, Schiedam, tel. 262555. Foto, film en projectie Diversen Zaklantaarns tot f39,50. Altijd verse batterijen. Waar dat Wial draait, Hi 67—68, Schiedam, tel. 2

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1968 | | pagina 2