Het brein achter het feestconcert in de Magn. Deïkerk Klassiek gooi en smijtwerk in Humor-koninkrijk ONTSNAPTE STIER WILDE VLAARDINGSE AGENT OP DE HOORN NEMEN Ursus mag Rockanje niet onder schatten 3Some like it hotJ in Passage SCHIEDAM TER GELEGENHEID 20-JARIG bestaan schiedamse gemeenschap in Geref. Kerk. Kantoorbediende verduisterde bijna twee ton van werkgever Jongens stookten brandje in auto Hersenschudding na hotsing op BK-laan SCHIEDAMSE BIOSCOPEN Demonen Passage Rode Lampjes Geen krant ontvangen? «PI DHS sukkelt met ernstige blessures ES3EH1 s,chlTl:""' Nog twee nachtjes teevee 'Voorzitter van Rijimiondraaci wordt niet een tussenpaus' Geen sportweek wel evenementen FA. J. MAK EN ZN. Bronzen deuren Sint Laurens worden onthuld op 22 november Van Lóenen voor autolakken KOERIERSTERS donderdag 14 november 1968 - 5 (Van een onzer verslaggevers) Arbeiders B. Stouthandel tot voor an- derhalt jaar terug de immer on- Zangver. verdroten organisator van al les wat maar iets met Hermes pn R V-Wii* DVS te maken had; thans het Küul brein achter de afd. zang van de Schiedamse Gemeenschap 2mge21 OOK heeft zich al maanden lang op vanavond verkneukeld, Vanavond in de Magnalia Deï kerk ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van de SG- concerten de gezamenlijke (in totaal tien) Schiedamse koren, Tot tegen twaalven gisteravond in de Magnalia Deikerk bij de slotrope- tilie een drukte van jewelste. Voor zitter afd. zang SG de heer B. Stout handel vloog trapje op, trapje af en ontpopte zich daarbij als een regis seur, een vertrouwensman en een manusje-van-alles van het eerste uur. Vanavond zullen dan de koren hun muzikale driften, nu officieel, kunnen botvieren wederom dóór in de Gereformeerde Magnalia Deikerk. Gereformeerd of niet, óók de Arbei ders zangvereniging „Excelsior" en het röoms-katholieke gemengde kool vel Canto" zullen er zijn. „Hiermee wordt toch duidelijk een enorme gemeenschapszin gedemon streerd, nietwaar?", zegt de heer Stouthandel, terwijl hij er di rect op laat volgen: „Dat zou tien jaar geleden niet gebeurd zijn. De arbeiders in de gereformeerde kerk? Oh, nee! Dan had er een golf van protesten op de hoofden van de or ganisatoren neergekomen. Hoe durf den ze? Nu niet meer. Nee, Schie dam toont gemeenschapszin. We zijn geen „dooie" stad meer". Vanavond het feestconcert van de gezcimenlijke koren. „Maar laten de mensen met het summum van een modern repertoire verwachten, ver volgt hij. Van het begin af is dat be slist niet de bedoeling geweest. Want men moet er terdege rekening moe houden, dat sommige koren zelden een concert geven. Bijvoorbeeld het bejaarde nkoov Scnectute. Kan ook moeilijk anders, omdat je van deze bejaarden met kunt ver- vachten dat ze een lange tijd ach- teieen op bet toneel blijven staan. Maar tussen twee haakjes, uitge rekend dat bejaardenkoor Sencctutc heeft gisteravond tijdens de slotre- petitie de show gestolen". Regisseur Stouthandel geeft toe, jat het gisteravond wat betreft dc B. Stouthandel: „Organiseren zit me in 'tboeld". grootte van de groepen „een beetje uit de hand gelopen is", „Ik had voor mezelf een planning gemaakt, omdat je nu eenmaal bij zo'n gelegenheid moet improviseren. Bij een Cultureel Centrum zou je bijvoorbeeld het ene koor moeten kunnen laten opkomen, terwijl het andere vertrekt. Een beetje stijl hoort er nu eenmaal bij. Niet dan? Maar wc hebben geen Cultureel Centrum, dus met verder zeuren. Ik zal het publick vanavond vragen om een beetje clementie voor de mis schien wat houterig aandoende om lijsting. We kunnen immers niet an ders. Gisteravond moest ik een beetje ais onderwijzer optreden. Dat gaat eenmaal zo. Daór en daar moest weer wat changeren. Dit moest zus en dat zo. En aan de dames en heren van bepaalde koren vragen of ze nog nog eens extra aandacht wilden schenken aan de stijlvolle wijze, waarop een toneel verlaten moet worden. Maar ik doe het graag. Dat is nu mijn hobby. Organiseren zit mc in 't bloed. Al vanaf mijn Her mes-tijd. Drieëntwintig jaar lang alles wat maar een beetje blauw-wit was sti muleren. Leuk werk. Maar als je er dan mee stopt en niet eens een be dankbriefje krijgt, komt er een nare bijsmaak in de mond. Maar ach, laat ik niet afdwalen. Ik deed het voor Hermes en met voor mijn eigen roem. Ik heb altijd veel plezier in het verenigingsleven gehad. Natuurlijk was ik vroeger ook nauw bij de zang betrokken. Vanaf 1939 zing ik reeds in het mannen koor „Orpheus" en de laatste jaren ben ik secretaris. Werk genoeg, daar niet van. Maar het „echte" organise ren en improviseren voor de zang in Schiedam werd pas mogelijk onmid dellijk nadat ik er bij Hermes DVS definitief mee stopte. Maar nu genoeg over dat ik- persoontje Vanavond, want daar draait het om MAN GAF ZICHZELF AAN (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, donderdag. De 40-jarige kantoorbediende P. de K. heeft de politie bekend, dat bij een Rotterdamse brandstof- fenhandel voor anderhalf tot twee ton heeft benadeeld, 11 y heeft zich zelf aangegeven. Op 27 september verdween De K, werknemer van de brandstoffeahan- flej, met 30.000 gulden aan Jonen, die hij over de filialen van het bedrijf had moeten distribueren. De man vertrok met het geld naar Las Palmas. Einde vorige week h.eft hij zich bij de Rotterdamse politie aangegeven, "an het geld was nog J2.000 gulden over. De K. bekende de laatste lijd 150.000 tot 200.000 gulden door ge knoei in de boeken te hebben verduis terd. De politie heeft de zaak in onder zoek. SCHIEDAM, donderdag. Een aantal jongens verkeerden gisteren in de veronderstelling dat de op hel braak liggende terrein tussen do Nieu- wendamlaan en de Schimmeipen- nïnekstraat geparkeerde auto, eigen dom van de 32-jarige vlocrenlegger J. v.d. B., best voor speelgelegetiheid ge bruikt kon worden. De jongens stook ten op de achterbank van de auto een brandje en verdwenen. Twee surveil lerende politie-agenten hebben met do in hun wagen aanwezige schuimblus- ser het brandje geblust. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. De 55- jarige mevrouw G. v. M,-de W. is gis teren op de kruising Burg. Knappert- laan-Van Ostadelaan met haar brom fiets tegen een 12-jarige fietser aange reden. De botsing ontstond doordat het jongetje op een gegeven moment links af wilde slaan, maar in plaats van voor te sorteren plotseling op zijn rem trapte. Mevrouw van M.-de W. moest met een hersenschudding in het Gemeenteziekenhuis worden opgeno men. DRIE grote komieken heeft de stomme film in haar eerste jaren opgeleverd. Ze zijn dit weekeinde nog eens te zien in Monopole, verenigd in een pro gramma van korte filmpjes: Het koninkrijk der humor. Ze zijn nog steeds om te lachten, maar bij de meeste zijn het nu de hul peloosheid, de naïeve zelfover schatting en de kinderlijkheid der situaties, die de lachlust wek ken. Harry Langdon blijkt van alle drie het meest kind van zijn tijd te zijn ge weest, Carlie Chaplin begon in 1914 ziiti filmloophaan, en stond aan de top in de tijd va» de stomme Mm, maar zijn humor was van een soort, die nooit oud wordt. Buster Keaton han teerde de humor van de situatie met een gezicht, dat nooit een ftjmlach vertoonde, een soort humor, in Ameri ka altijd populair, ai dinds Mark Twain. Maar Harry Langdon is het meest aan zijn tijd gebonden. Eer. klein bleek fatje met een babygezicht, een typetje dat we nu niet zo gemakkelijk meer kunnen blaatsen maar stormach tig populair in de Gay Twenties, dat geweldige feest waarmee Amerika zijn meerderjarigheid vierde. In de Keystone-studio's ontstonden deze filmpjes voor bot merendeel. Een primitie aandoend, maar heel effi ciënt producerend lachfabriekje moet het zijn geweest. Het programma begint met Chaplin, en daarmee wordt meteen een niveau aangegeven, dat eigenlijk door geen der anderen wordt bereikt. Dg zachte kleddemassa's mogen nog zo lustig, vliegen, de agenten buitelen en de au to's tuimelen, het bli|ft klein werk bij Chapin lvergeleken. Of het moest het slot ziin. „Big Bussiness" van Stan Laurel en Oliver Hardy, een filmduo dat pas laat waardering vond, maar aan het eind van de twintiger jaren toch al dit maakt: een klein beheerst stukje gooi- en smijtwerk, geregis seerd door George Stevens, de man die later het ..Dagboek van Anne Frank" zou regisseren. „Demonen in tunnels" is een aan vankelijk met onaardige Engelse science fictiongriezelfilm, die echter gaandeweg zo ingewikkeld wordt, dat de makers er zelf kennelijk ook niet ziin uitgekomen. Er is sprake van een mysterieus gevonden^ voorwerp van- onbekende samenstelling van insekten die vijf miljoen jaar geleden vanaf Mars de Aarde zouden hebben willen koloniseren, en tenslotte van een hoe veelheid samengebalde energie in de vorm van een duivelskop, die vernie tigende vibraties uitstraalt. Op het laatste moment wordt de mensheid gered doordat een van de geleerden zich een natuurkundig experiment uit de eerste klas van de middelbare school herinnert. Deze week te zien in Mondoole. theater. ne's havenstad, zijn voor het meren deels wezentjes die, in hun vrije uren, zó op kunnen voor society dame; goed gesoigneerd, joyeus gekapt, bevallig gekleed. Men moet het wel geloven aan de hand van „De rode lampjes", een in het Frans nagesynchroniseerd Grieks werk dat ten doel heeft te la ten zien hoe het in de bordelen toe ging eer het Griekse parlement een wet aannam op grond waarvan de huizen werden gesloten. „Nooit op zondag" was natuurlijk ook niet waar, maar daar kon men ten minste nog om lachen; het zedeloos bedrijf werd er met een knipoog ge nomen. In „De rode lampjes" volgen de drama's alkaar op, zoals dat hoort bij meisjes, die hebben opgepast. Een poging tot sociaal gerichte dóórlich- tmg met een voorzichtige lonk naar pikanterie. Wat mij betreft werd het een gapend doorstaan bordeelbezoek. Zaterdagnacht in Monopole (18 jaar) Marilyn Monroe heeft in „Some like it hot" een van haar beste rollen uit haar veelbesproken carrière gsepeeld. Zij was letterlijk en figuurlijk „ge maakt" voor de rol van de met zwier geschapen vrouw, die zwoele lessen m liefde geeft en een zwak heeft voor tenor-saxofonisten. Zij geeft in deze film geen ogenblik blijk zichzelf te forceren, ze behoeft alleen maar zich zelf te zijn met een juist gedoseerde, lichte overdrijving. „Some like it hot" geeft geen ver fijnde humor, biedt geen (Europese) blijspelaccenten, is wél gespierd en met grote kennis van zaken vervaar digd door Billy Wilder. Het is een sa tire op de rumoerige jaren '20 in Amerika, de tijd, waarin het gang- sterdom tot bloei kwam en de charles ton werd uitgevonden. De persiflage van de wildste jaren twintig zakt af tot het peil van de knalkurkeo-klucht en de mannelijke hoofdrolspelers forceren zich dan hun travesti-rollcn. Maar dat maakt de film nauwelijks minder amusant voor wie ook gespierde kolder kan waarderen. Deze week in Passage-theater (14 jaar). Kindermatinee's in Passage be ginnen zondag 17-11 en woensdag 20-11 om twee uur. Deze week „De gouden pijl"» De lichtekooien van Piraeus, Athe- SCHIEDAM, donderdag. Naast ae normale winteractiviteiten van de Rennersclub „Schiedam" (hometrai ning en klaverjassen) zal do lieer B. Damme deze winter op iedere woens dagavond van half acht tot half negen indoorlralninff geven in gebouw Irene aan de Lange Haven. Het bestuur van de Rennersclub „Schiedam" heeft besloten deze gratis mdoortraining ook open te stellen voor niet-leden. Vanavond zal de eer ste indoortralning, onder leiding van de heer H. Damme, plaatsvinden. BEL VOOR 19.30 UUR TELEFOON 13.51.30. Abonnees buiten R'dam— Schiedam kunnen zich wen den tot onze plaatselijke agenten. (Van een onzer verslaggevers)" VLAAUDINGEN. donderdag. Gisteravond tussen tien uur en half twaalf heeft een losgebroken stier een gedeelte van de stad onveilig gemaakt. Tijdens zijn „tocht" door de stad deert de stier verschillende pogingen politiemannen en burgers Dp de hoorns te nemen. De stier was aan zfj'n bewakers ontsnapt bil het abattoir in Schie dam, Bij het uitladen nikte bet dier zich los en ging aan de wan del. Chauffeur en bijrijder van do veewagen moesten door de duister nis spoedig van dc achtervolging afzien. De politfe in Vlaardingcn kreeg melding van de ontsnapping door een telefoontje van een automobi list die in de omgeving van de Goudsesmgel in Vlaardingen-am- bacht bet dier ternauwernood kon ontsnappen. De politiepatrouille is daar op zoek gegaan naar de stier. Het eer ste treffen was op een teïrein aan de Kethelwee. De politie, omstan ders en persfotograaf Henk van den Berg moesten rennen om niet door het opgejaagde dier op de ho rens te worden genomen. Op een kruising in de Rozelaan volgde een tweede „ontmoeting": de stier bleef staan, loerde om zich heen en koos een politieagent ais slachtoffer; deze wist zich achter een boom te dekken. In een vol gende run vloog het dier op de Goudsesingel op een jongeman af» die zich in veiligheid bracht door De ontsnapte stier op de hoek van de Vlaardingse Rozelaan. Achter de boom is nog gedeeltelijk de politieagent te zien. over een hek van een tuin te sprin gen. Achter het sportveld van de voetbalvereniging V, F. C. kwam de stier tenslotte in een sloot te recht. Personeel van het Schiedam se abattoir hebben het beest ge blinddoekt uit een sloot getrokken. Voor zover bekend heeft het dier geen grote schade berokkend. (Van een onzer sporlmedewerkers) donderdag „Ik geloof dat het !n onze af* deling zal gaan tussen Schiedam, Bloemhof enUrsus". Dit zijn de gedachten van Piet Monthaan, voorzitter van Ursus. „Er begint nu een beetje tekening in onze af deling te komen", zegt hij. „Ik heb dc jongens op het hart ge drukt, dat van nu af aan geen enkele tegenstander onderschat mag worden. Ook de tegenstander van aanstaande zondag, Rockanje, niet. Ook al verblijft deze ploeg in de onderste regionen.*' De beer P. Mouthaan zou het erg teleurstellend vinden als zijn ploeg, zondag niet de voile winst zou weten binnen te halen. „We hebben immers nog kansen te over. We krijgen Schie dam nog tweemaal en Bloemhof komt nog naar Schiedam. Maar ja, een wed strijd blijft nu eenmaal afhangen van toevalligheden. Een elftal kan twee maal driekwartier in de aanval zijn en toch door pech geen doelpunten maken. Ik zou geen goede bestuur der zijn als ik geen optimist was. Maar ik roep beslist geen ,ho' alvo rens we over de brug zijn", In de KNVB gaat DHS een moei lijke uitwedstrijd spelen tegen Fluks. Het elftal van Joop Schop sukkelt de laatste weken met vele blessures van ernstige aard. Zagen de DHS-suppor- ters enkele weken terug eerst Ronald Dijkstra en Bep Korpel met een been breuk het veld verlaten (in de wed strijd tegen GSV), afgelopen zondag deelde Aad Bokco met een gebroken enkel in de malaise. Joop Schop zoekt nu even naar de juiste formatie. Voor de linksbuiten plaats heeft hij al een oplossing ge vonden- In plaats van Dijkstra zal nu Leemen op de vleugel gaan opere ren. Voor de overige vacante plaat sen hoopt hy vrijdag na de training een beslissing te nemen. „We zullen er hard voor moeten knokken, want het Dordtse Fluks is op eigen veld een lastige, zéér lastige tegenstander", aldus Joop Schop. Excelsior '20 gaat naar Vlaardingen voor de wedstrijd tegen RKWIK en SVDPW trekt naar Oud-Beijeriand. In de afdeling: DZB-SFC; GLZ-Demos; SVDP-Sohiedam; Animo-Wilton Martinit-Dindua. In de tweede klasse: Schiedamse Boijs-VND en DRZ-SVO, terwijl FCN uitspeelt tegen Wico. In het zaterdag voetbal wordt gespeeld: RWH-HBSS; PPSC-Hoogvliet en GTB-Rockanje. CTIPT half twee zaterdagmiddag zal hij er weer zijn: d>e hoogbejaarde Spaanse bisschop. Hij komt met zijn vele Pieten, die ongetwijfeld hun clowneske streken nog niet hebben af geleerd, met da botter „Neeltje Jaco- ba" aan de Voorhaven. Daar zuilen de duizenden kleine Schiedammertjes te zamen met Gusto's Muziek de Sint kunnen begroeten. Nog even voor dc moeders: De Sint zal met zijn Spaanse gezelschap een boottocht maken door de Schiedamse havens. Deze zal aan vangen bij de straatmakerswerf aan de Hoofdstraat. Het gaat in groepsge wijs: De Sint met zijn trouwste Pieten aan boord van de „Onrust", hel orkest OBK aan boord van de „Antje" en de Rijnmondband bij schipper Kees Loh- man van de „Bonanza". Deze feeste lijke Spaanse armada vaart dan door de Buiten- en Nieuwe Haven tot de debarkeringsplaats voor het gebouw van de ITHO. Ter plekke zal St. Rad boud welkomstliederen spelen. Na aankomst aldaar gaat het gezelschap via de Vlaarddngerstraat en de Dam naar het Stadhuis voor de ontvangst door burgemeester Roelfsema. Nu met begeleiding van het Politie Muziek korps. Tenslotte om half vier, na de ontvangst ten stadhuize, de grote rij toer door de stad, met de Harmonie Wilton Fijenoord voorop. Harpe Da vids in het Singelkwartier en ook St. Ambrosius elders zorgen voor toepas selijke muziek in de wijken. 7VTEDERLAND 2 dinsdagavond 19 november 21.35 uur. In de NTS- serie „Amateurs Aktief" zal het Schiedamse-Vrouwenkoor tesamen met het Rijswijks-Vrouwenkoor, on der leiding van dirigente Ria Borg- meyer, gedeelten van het hedendaag-e ■werk van Hans Kox „Litania" uitvoe ren MINISTER BEERNINK: DEN HAAG, donderdag. De nieu we voorzitter van de Rynmondraad zal geen „tussenpaus" zijn, maar een man die krachtig zal meedenken over en meewerken aan de toekomstige struc tuur van dit bovengemeentelijk li chaam. De minister van binnenlandse zaken, mr H. K. J. Becrnink, heeft dit dinsdag bij de behandeling van zijn begroting in de Tweede Kamer mee gedeeld. De regering heeft 2ich na ampel be raad op het standpunt gesteld, aldus de minister, dat de benoeming van een interim-figuur toch niet de voor keur verdient, omdat zo iemand wel licht eerder remmend dan stimulerend zou werken op de verdere ontwikke' luig van de Rijnmond-structuur. SBLO-BESTVUR (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag Het be stuur van de SBLO wil, door mede werking en subsidiering, in 1969 de organisatie van een aantal topsport evenementen In Schiedam mogelijk maken. Deze kunnen dan in de plaats Komen van een „sportweek" waarvoor' de belangstelling gering is gebleken. De organisatie van de evenementen wordt aan de sportverenigingen over gelaten- Ook heeft het SBLO-besiuur er voorlopig van. afgezien de gebruikelij ke sectievergaderingen uit te schrij ven- De veronderstelling is dat de behoefte daaraan zal wegvallen na instelling van de „sport-soos". Mocht anders blijken, dan kunnen de sectie vergaderingen alsnog worden gehou den. Zo deelt het bestuur mee in het SBLO-maandblad „Kontakt". Grillige boomskeletten en onaf gewerkte houten banken treft u aan in de nabijheid van de grote flat bij de kruising Burg. Van Haarenlaan en de VGraveland- seweg. Men kan de bedoeling reeds raden: een speelplaats voor de jonge flatbewoners. Voor de moeders een hele opluchting, omdat het zoeken van speelge- Jegenheid aan de andere zijde van de gevaarlijke Burg. Van Haarenlaan iedere dag weer op nieuw de nodige puzzels met zich meebrengt. (ADVERTENTIE) VOOR DE GROOTSTE SORTERING CAMPING-. SPORT- RN WATERSPORT. ARTIKELEN, NlATTTrURLIJK NAAR: Hoogstraat 125, tel. 267982 TENWISTAFELS v.a. J 98,50. Bats, netpos- ton, ballen enz. TAFEL BILJARTS speelmaat Id x 140 cm. GEHEEL compleet ƒ250.50. Roulettespe len, sjoelbakken, schietsport enz. enz. ROTTERDAM, donderdag. Op vrijdag 32 november a,s. zullen de bronzen deuren iu hef portaal van de St. Laurcnskerk door onthulling sym bolisch worden overgedragen aan de Rotterdamse burgerij. Hierbjj zullen o.m. aanwezig zjjn de heer B. J, E, van Beuningen, lid van de raad van. bestuur van Pakhoed Holding (ile schenker), burgemeester W. Thomas sen, Ir. J. A. C. Tillcma (hoofddirec teur dienst gemeentewerken) en de Italiaanse ambassadeur in Nederland, De twee bronzen deuren en het tin- panum zijn scheppingen van Giacomo Manzu, een Italiaans beeldhouwer die ook bronzen deuren heeft gemaakt voor de St. Pieter in Home en de dom van Salzburg. Ook hij woont de over dracht bij. De heer Van Beuningen zei dat de deuren aan de Botterdamse burgerij worden geschonken ter herinnering aan het honderd vijftigjarig bestaan van Pakhuismeesrteren. „Op 12 decem ber 1962 is de eerste brief over de deuren naar Salzburg verstuurd. Het heeft dus een jaar geduurd voordat de zaak rond was. Medio dit jaar zijn de deuren in Rotterdam gearriveerd. En nu zijn ze geïnstalleerd". De heer drs. J. C. Ebbinge Wubben, conservator van het Boymans Van Beuniagehmuseum memoreerde dat de Italiaanse beeldhouwer Manzu „aanvankelijk sterk had geaarzeld de Rotterdamse opdracht te aanvaarden. En indien hij" tenslotte deze aarzeling niet alleen heeft overwonnen, maar zich zelfs met een groot enthousiasme aan de verwezenlijking van deze deu ren heeft gezet, dan is dit geheel te danken aan de volledige vrijheid die de opdrachtge rers hem gaven bij de keuze van h„-t onderwerp en bij de uitvoering, en aan het volledige ver trouwen dat zü vanaf bet begin in hem hebben gesteld". „Als onderwerp heeft de kunstenaar gekozen „Oorlog en vrede". Op de deur is de voorstelling van de oorlog ondergebracht in een ononderbroken compositie die zich uitstrekt over de beide deurvleugels beneden, contras terend met de verbeelding van de vrede op het boogvormig tympanum. In het midden hangt een draperie die een ïiikwade voorstelt. Aan de bin nenzijde van de deuren hangt behalve een opwaarts geplooide draperie op de vleugels een pelikaan (symbool van Christus) en een duif, symbool van de Heilige Geest. ROTTERDAM, woensdag. Het college van hoofdlieden van de Rot terdamse brandweer zal tijdens een vergadering op 18 november in ge bouw Palace een uitspraak doen over de beleidsnota van de wethouder van economische aangelegenheden met be trekking tot de reorganisatie van de brandweer. Spuitbusje in. 550 autokleiiren. Dam 41-—15, Schiedam. Telefoon 266192. Personeel gevraagd De Schledamm-r {Het Botter, dams Farwl) vraagt vaste BE ZORGERS (STERS). Aanmel den Hoogstraat 76. Schiedam. TeL 267279, 's avonds na 7 uur tel. 155960. R028 Foto, film en projectie Pasfoto's klaar terwijl u wacht. FOTO Van Vuuren, Hoogstraat 106, Schiedam, tel. 256720. Let op Juiste adres, B1B0

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1968 | | pagina 2