Slachthuis Schiedam loopt goed, aan groter verhand geen behoefte SUBSIDIE VOOR DE SPORTHAL 'Ik heb gewoon op nederlagen lopen wachten' 'HOFPLEINLIJNTJE BLIJFT BESTAAN SCHIEDAM Schiedammers op kampioenen tentoonstelling SCHIEDAM UIT EXPLOITATIE WORDT OOK CONTROLE BETAALD 'Ro wan'-reünie bij jubileum St. Franciscusgr. EXPOSITIE CEES BOUW IN STED. MUSEUM Geen krant ontvangen? ourgemi Anders sluiting per 1 jan. '69 TSF I DEELT DE PUNTEN MET DOCOS Juliana-Keren grepen naast de winst: 2-3 TRAINER GOSENS NIET TELEURGESTELD: VERLOREN EN GEVONDEN E3MI233 - Het Shell-mam tenkoor viert jubileum FRAAIE ZEGE SVC-DAMES TSF 3 DEELT DE PUNTEN Krediet gevraagd voor aardgasvoorziening in Ridderkerk LINDEMiOF administratieve kracht dinsdag 19 november 1968 - pag. 5 (ADVERTENTIE) Doze aanbieding maakt het mogelijk om in alle kamers chique damast voor de ramen 1 te hangen. Partij-verkoop damast, keuze uit jacquard, streep en klassiek damast. In tientallen dessins en kleuren, 120 cm-breed, uit de series van 4.50 tot .5.75 r»u door elkaar per meter voor nog géén twee gulden tachtig. klassiek dam Morgenvroeg om 9 uur begint de Verkoop van jacquard, streep en klassiek damast in vele dessins en kleuren. 120 cm breed, per meter Ook mserdagmorgen apen O één ut. afschrift. beft (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag Vergeleken by vele andere openbare slachthuizen verkeert het openbaar slachthuis te Schiedam in een gunstige positie. Het is een goed gebouwd, modern geoutilleerd abat toir met een reëel sluitende exploitatie. De in de Keuringskring Schiedam samenwerkende gemeenten Schiedam, Vlaaraingen, Maas sluis en Maasland hebben dan ook in de afgelopen jaren geen bijdragen hoeven te leveren in de tekorten, wat ook voor 1968 en 1969 niet verwacht wordt. Integendeel, er wordt steeds een bedrag toegevoegd aan fondsen en reserves. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag De St. Franciscusgroep van de Katholieke Verkenners in Schiedam heeft, ter herdenking van het feit dat op 15 no vember tien jaar geleden de afdeling „Rowans" werd opgericht, dit week end een rcunic gehouden in het troep- huib. Dc naam Rowan" is ontleend aan luitenant Andrew Rowan van het Amerikaanse leger, die in de Spaans- Amerikaanse oorlog van 1898 onder zeer moeilijke omstandigheden een opdracht van generaal Garcia volvoer de. Met de oprichting van de Rowan- a (delingen wilde dc landelijke ver kennersstaf van dc K.V. een bredere basis geven aan het spel van verken- oen, meer aangepast aan het milieu. Momenteel zijn er 192 afdelingen In Nederland, ook m Suriname en de Ned. Antillen, aanvankelijk bedoeld voor jongens van 1517 jaar, later ook voor junioren. Afgevaardigden nu van de/e afdelingen zijn zaterdag en zondag naar Schiedam gekomen, waar ze ontvangen zijn door Distnctscr>m nussans Leo Mientjes, een van de richters en chef van de Schiedam Rowans. t)e Rowans hebben zaterdag Rotter dam bezocht; het Maritiem Museum en dc Euromast bekeken, een rond vaart met de Spido gemaald, terwijl de aCd. Hoek van Holland een feestdi ner in het troephuis verzorgde, ge volgd door een filmvoorstelling. Op zondag de kerkelijke viering in ae Singelkerk, waarbij de jongens zelf, voor zang en muziek zorgden. Daarna een soort puzzelrit per auto door Schiedam en omgeving. Tot slot een afscheidsreceptie. Dit delen B en VV mee in het alge meen verslag op het onderzoek van de begroting 1969. Het college volgt de ontwikkelingen in en om de vleeskeu ring op de voet, ook wat betreft het onderzoek voor de stichting van een centraal „Randstad-abattoir" door Rotterdam, Den Haag en Amsterdam, evenals dc suggestie voor een Rijn mond-abattoir, doch het ziet voorlopig: geen enkele aanleiding om het goedlo pende slachthuis te doen opgaan in een groter verband. Wat naar alle waarschijnlijkheid niet onaanzienlijke verliezen zou op'cveren. Met inbegrip van het personeel van de op het terrein van het openbaar slachthuis gestichte vlceswarenfa- briek, werken hier ca 120 personen. Opgaan van het slachthuis in groter verband zou velen van hen in ernstige moeilijkheden brengen; de vleeswa- renfabrlek zou ter plaatse moeilijk te handhaven zijn. Een economisch be lang dus. Terwijl de tarieven de toets der kr tiek met die van andere slachthuizen, ook gelet op de service, ten volle kun nen doorstaan, worden uit de exploi tatie mede bestreden de kosten van de tcpressieve controle. Op ca 675 plaat sen in de keuringskring wordt vlees verkocht en opgeslagen. Ditzelfde geldt voor de kosten, ver bonden aan het hormoononderzoek van kalveren en aan de uitvoering van dc destructicwet. Tegenover deze uitgaven staat geen enkele ontvangst, 1 ohoudens een bijdrage van de NV Gckro. Toch keuringsdienst „Indien hot stichten van een Rand- stadabattoir niet gepaard gaat met het instellen van één grote keuringskring, zal dat de gemeenten nopen een keu ringsdienst van slachtdieren en van vlees m stand te houden," schrijven B cn W. Over de mogelijkheid of en het tijd stip waarop artikel 8 van de Vlees- keuringswet (dat de nadere keuring regelt) komt te vervallen is nog mets met zekerheid te zeggen. Een aantal bij slachthuizen betrokken gemeenten hebben een studiecommissie ingesteld ter begeleiding van de rijksstudie op dit punt. Invoer De behoefte aan vlees in de keu- ringskrng Schiedam wordt voor 809f gedekt door produklic in het Schie damse slachthuis, 20% bestaat uit in voer uit andere keuringskringen, w.o. Rotterdam. Deze 20% vlees moet aan een nadere keuring worden onderwor pen, of in het vlees geen veranderin gen zijn opgetreden, zoals bederf. Hiervoor wordt „nader keurings- loon" geheven in Schiedam, zoals ook gebruikelijk is in alle keuringskrin gen. Daardoor wordt het vlees duur der, doch er zijn „corrigerende facto ren". De kostprijs, met inbegrip van transport en nader-keuringsloon, kan wegens de concurrentie niet stijgen boven die in Schiedam. Bovendien ge ven de meeste slachthuizen reductie op het slachtrecht als het vlees naarl een andere kring wordt uitgevoerd. Van de 25-jarige Schiedamse kunstenaar Cees Bouw »s zaterdag in het Stedelijk Museum een expositie van schilderijen en objecten geopend, die tot 16 december te bezichtigen is in de bovenzaal van de linker vleugel. Zijn werken kunnen gerekend worden tot de koele, abstracte richting. De onderwerpen ontleent hij aan de voorwerpen om zich heen; hij beperkt zich tot een detail van een realistisch object, wat hij op ab straherende, koele wijze uitwerkt. Vooral de industriële omgeving inspi reert hem. Hij werkt met primaire kleuren, de vorm brengt hij terug tot enkele lijnen. Door middel van vorm en kleur brengt hij een ruimtelijk aspect in zijn werk. Cees Bouw, in Schiedam bekend geraakt ais houder van de Ga larie „Honger", in een kelder-garage »n Nieuwland, werd door de fotograaf betrag' bij een spontane, ongedwonge pose bij een van zijn objecten. BEL VOOR 19.30 UUR TELEFOON 13.54.30. Abonnees buiten R'dam— Schiedam kunnen zich wen den tot ODze plaatselijke agenten. SCHIEDAM. Geb.: Pieter C. x.v. Sas en s. M. Hoogland; Edith M.W.. d.v, A, Hoekscma en D j. Hommel: Aclrlaantje B. d v e. Bovenberg en M. Bregmaöl Ray mond z.v. P. van der Sluis en H. L, Vis beeft, lngrtd AJUd.v. H. J, Vervat en IV. M. van Loopik Overt.: J. H. Saas. 13 jr; M. F. van der Meer. sa jr; c. A, van Kruijningen, 65 jr, Cchtg. G. Copier (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag Een aantal Schiedamse postduivenhouders heeft deelgenomen aan de 59e grote Natio nale en Internationale kampioenen- en klassen-tentoonstelling georganiseerd door de Ned. Tentoonstcllingclub „Dc Postduif" in de Rivièrahal van Dier gaarde „Blydorp" te Rotterdam dit weekend gehouden. Representatief voor Schiedam was de inzending van Andxies Heoren „en Zoon" waarmee deze combinatie va- der-cn-zoon hat gepasseerde vliegsei- zoen tot grote prestaties kwam. Zo werd beslag gelegd op de 3e plaats in Ned. Bond van Postduivenhouders. Met het soort Jansen Hermans Tournier veroverde de combinatie de tweede plaats in het Bondseoncours Bergerac; een le pry's op Bourges (Fondclub Botterdam) en verder nog tal van ere-prijzen en kampioenschappen in diverse vliegverbanden, waarvan vijf in eigen vereniging de P. V, Union. In de kampioonklasse „Jonge Duiven" (waarin duiven van Prins Bernhard vierde werden) eindigde renstal Hee- ren op de zesde plaats. Een mooi resultaat bereikt de lief hebber Jac. Doejaaren in de klas „Reisduiven Oud", gevlogen 1000 km. of meer, door hierin op de le plaats beslag te leggen. Het lid van de P. V. „F e Vrijheid", de heer Adr. Pronk, zag zijn oude dui- vm als de beste van de tentoonstelling bekroond. De veremgingskampioenen van P. V. „De Postduif' (Rotterdamse Bond) de heren L.v.d.Mey, A. Suttorp, A. Smits en A. Faas zetten eveneens hun duiven hier te pronk. Een opvallende plaats kreeg het vijftal Noorse duiven op deze druk bezochte tentoonstelling. Eigenaresse is mevr, Komng-Kristiaansen, een uit Noorwegen afkomstig Schiedamse duivenhoudster. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag Het bestuur van de Stichting Sport hal Schiedam heeft het gemeente bestuur medegedeeld, dat wan neer vóór 1 januari 1969 de ge meente niet komt met een duide lijke beslissing inzake het toe- kennen van subsidies, het bestuur niet langer de verantwoordelijk heid voor bet beheer van de Sporthal zal kunnen dragen. Het geen betekent dat de hal gesloten zou moeten worden! De sporthal zit namelijk met tekor ten op de exploitatie. In 1966, na de opening op 13 april, was het ongedek te tekort 15.462,29 en in 1967 ƒ30.647,78. Voor het lopende jaar 1968 wordt het tekort op de exploitatie be groot op 36.900 en voor het'komendc jaar 1969 -zelfs op 63.000. Dit ondanks tweemaal een verho ging van de zaalhuur, die momenteel 8 per uur voor 1/3 zaalruimte be draagt. Per 1 oktober 1969 zal de huur nogmaals verhoogd worden tot 9 per uur. Dat is wel het maximum, menen zowel het Sporthalbestuur als B en "W. Anders zou belangstelling voor het gebruik van de hal afnemen. Boven dien moet rekening worden gehouden met de huren in de omliggende ge meenten. 'Indirecte subsidie B en W zijn bereid om financieel bij te springen: de vraag is echter hóe. Voor de stichting van dc sporthal heeft de gemeente reeds een renteloze lening verstrekt van ƒ974.000, terwijl In de grondkosten voor 108.100 tege moet is gekomen. Dc rente voor dit bedrag wordt door de gemeente ge dragen, wat neer komt op een „indi recte subsidie" van ƒ57.375 per jaar, wat B en W „niet hoog" noemen, ver geleken bij de situatie in andere ge meenten met sporthallen. Het Stichtingsbestuur vraagt om een subsidie, ter grootte van het „li- quiditeits-tekort" maar B en W geven de voorkeur aan de subsidiëren van het totale exploitatie-tekort. Het laat ste bedrag is dan wel hoger, maar dan kan er tenminste worden afgelost op de verstrekte lening. Want als de subsidie beperkt blijft tot het feitelijke kastekort, zo infor meren B en W de Raad, dan zal er nimmer ruimte komen voor de aflos sing van de leningen. „Dit zou neerko men op een schenking gelijk aan het bedrag van de renteloze leningen, zonder dat ooit blijkt, dat de gemeen te ook uit dien hoofde zeer belangrijk subsidieert". B en w stellen dc Raad dan ook voor de Stichting Sporthal voor 1966/1967 een subsidie van ƒ46.110,07 te verstrekken, gelijk aan het tekort, waarvan echter ruim 23.000 bestemd is voor aflossing. Voor 1968 wordt de subsidie ƒ36.900 en voor 1969 ƒ63.000, waarbij Jn de twee jaren telkens ƒ33.500 beschikbaar komt voor aflos sing. De vrije forse stijging in 1969 is te wijten niet alleen aan de hogere per soneels- en exploitatie-lasten, doch ook aan een mindere opbrengst van de huur voor commerciële doeleinden. Esperanto-agendo SCHIEDAM, Merkre- don, la 20an de novembro klubvespe- ro. Kio estas via opinio pri tio? Kun- veno ee kado H. Letsch sr, Lekstraat 100b. Vi certe venos malgraü la mal- varmo, vi estos bonvenaj. SCHIEDAM, (Van onze sportredactie) Rinus Gosens (48), de trainer van SVV, is na de teleurstellende prestaties van de laatste drie zondagen niet ontmoedigd, Integen deel. Rinus Gosens blijft optimistisch en weet zijn weetje. Die neder lagen bijvoorbeeld (tegen Willem II, Sparta (beker) en FC Den Bosch) had hij immers een poosje geleden al voorspeld. Hij zegt op deze tegenslagen te hebben lopen wachten, op dezelfde geduldige manier als Kees Rijvers dat momenteel bij FC Twente doet. TAFELTENNIS SCHIEDAM, In de hoofdklasse tafeltennis heeft TSF 1 in de thuiswedstrijd tegen Docos uil Leiden een 5—5 gelijkspel behaald, nadat de Schiedammers een 5—2 voorsprong hadden. Hans Krehcher boekte twee overwinningen, waaron der een fraaie op l'Amie. Cas van Koetsveld moest zich met één zege op dezelfde tegenstanders tevreden stel len. Henk Eikans kwam ook tot één overwinning nl, op Van Paridon. Een gewonnen dubbelspel bracht het to taal op 5—5. Door cie resultaten van afgelopen zaterdag staat TSF nu op de 2e plaats met 9 punten. Koploper ts het Haagse Wibats 2 met 10 punten. TSF 1 gaat zaterdag bij dit team op bezoek. Een gelijkspel zou reeds een goed resultaat betekenen. TSF 2 deed het zeer royaal en won met 10—0 van hel zwakke Salaman ders 2. Dick Boer, Nol Braak en Gerry Vaessen wonnen al hun partijen en blijven ook in de stnjd om do drie bo venste plaatsen van de ranglijst mee doen. Zaterdag, in de uitwedstrijd te gen koploper Phoenix, zal dit TSF- team het echter zeer moeilijk krijgen, Te bevragen aan het hoofdbureau polUle Le Schiedam, dagelijks van 917 uur, behalve op zaterdag en zondag: arm bandje; oorhanger; gehaakte damesliand- schocn (L): kunstiederenhandschoen (da- les. L); handschoen (R); dameshandschoen (Ril handschoen: 1 paar damcshancischoe- nen; hermi handschoen. kinderfietsje; sleutels, llpssIeuteJ: kontaktsloutel: fiets- sleuteltje; tuitje met irhoud. Te bevragen bij de vinders: diplomaten- taf met inhoud, Van Zanten. Joh Strauss- pletn 288; portemonnee met inhHoogland. Van Noortwijckstr. 201C te Overschie (tel, ISSIOI): l paar dameslaarzen. Ooms. Hoogst r. 146a; hoofddoek, Postkantoor, Lange Nicuwstraat; nylon jack. Krelschcr, Vlaardlngerdijk 141: bontstola, de heer Vink. huismeester Bachplelh 116: ring met 3 sleutels. Ooms, Noordveslsingel 69, kfn- derbrll Molenaar. Broersvest 115; bril, HJ. Plant, D. Schaferplein 105: rozenkrans, A. Vermant, Plersonstr. 42; Fiatsletitel, Klincc Delflancï&cwes 08 (telefoon 2621191: vul pen. Den Hartog, Prof. Treublaan 6. gasaansteker. R. do Braaf. Westfrnnke- lamlsestr, 118b: sicrdop, v,d. Beek, W.Pas- toorsstr. 26; fietspomp. Erik Engelkes, B.K laan 78: totozegels. W A, den Boer, Joh Straussplcin 40 (tel. 157108): overgordijnen, v. Beek, v Swindenslngel 13: hoofddoek. Groot Heinsiusstraat DO; 1 paar kinüer- handschoenen, J O. Beth, Broersvest Sc; kinderhandschoen, A. v.d. Wijk, Mesdog- laan 11; 1 paar wanten, Landsbergen. Har- reweg 8: bankbiljet. Hlaasscn, Watlstraat 490; armbandje, Hamerslag, DA, J- Jongstr. 10b. Dierentehuis, Sint Anna Zusterstraat: bastaard poedel, reu, zwart; grijs bruine hond; bastaard smouch, 1 jr; crèmekleurig Verder: wit/blauwe parkiet, mevr. Meeusv- sen, J. v Avennesbtraat 17; gele parkiet, vrt Tempel, Rubenslaan 9b. eerste herenteam volleybal van Julia na is cr ondanks sterk spel, niet in ge slaagd In Enkhuizen DTS de eerste vcrliespimten toe te brengen. Het werd 3—2. Juliana, traag gestart, had in de eerste set geen kans tegen de felle en gevarieerde aanvallen van DTS. 15 7. Maar in de tweede set kwamen de Schiedammei's beter in het spel, maak ten het de verdediging erg lastig en wonnen met 1315. Daarna probeer de Juliana met vertragend s-pc). de Enkhu zei's uit he.t ritme te halen, wat niet lukte: 1510. Doch in de vierde set had deze tactiek wèl succes. Gran dioos verdedigend wonnen de Schie dammers de set met 11—15. In de beslissende set kwamen beide ploegen tot grote hoogte. Keiharde en gevarieerde aanvallen op het verwoed verdedigende Juliana. Doch DTS greep de setwinst met 15—3 en won. Op ditzelfde niveau spelend, kan Juliana zaterdag van Blokkeer II win nen dat naar Schiedam komt. y ATERD AG AVOND heeft het Shell-mannenkoor ter gelegen heid van het zesde lustrum een opera concert gegeven. Het koor deed dit tn samenwerking met het Shell-vrou wenkaor, en met medewerking van de sopraan Marijke van der Lugt, de te nor Arjan Blanken en de bas-bariton Chris Verhoog. Het geheel stond onder leiding van de dirigente Ria Borg- meijer. De prestaties van de heren liggen op een aanmerkelijk hoger niveau dan che van dc dames. Het mannenkoor vertoonde een opvallend homogene klank, een grote meegaandheid, en een duidelijke dictie. De klank van het da meskoor was hier en daar wat schraal, hetgeen vooral het gezamen lijke optreden niet altijd ten goede kwam. Over het algemeen genomen kan men echter spreken van een plezieri ge, muzikale manier van zingen, die een uiterst verzorgde indruk maakt. Ria Borgmeijer toont een energieke aanpak in haar directie, waarmee zij haar intenties duidelijk op het koor weet over te brengen. De diverse koorfragmenten uit ope ra's van Mozart, Verdi, Mascagni, J. Strauss, Offenbach e.a. werden afge wisseld met aria's uit dezelfde opera's, gezongen door de drie solisten. Marij ke van der Lugt blonk ver uit boven de anderen, ooral door haar grote dramatische zeggingskracht. De tenor wist zich niet altijd tegen over het koor te handhaven. Niette min kon nen genieten van een onver valste mi aiceervreugde. Koor en so listen werden op bekwame wijze be geleid door de pianist Henny van Es. M. K. „Het is helemaal geen schande om tweemaal achtereen in de competitie te verliezen. Je kunt nu eenmaal niet ongeslagen kam pioen worden. Het is misschien wel goed, anders zouden de spe lers van verbeelding naast de schoenen gaan lopen. We moeten deze teleurstellingen weten te incasseren als echte kerels", zegt hij ernstig. Rinus Gosens blijkt een man te zijn die In fasen denkt. Hü verdeelt het seizoen in drie etappes en noemt de middelste die van wedstrijd tien tot twintig (naar schatting) de lastigste. Waarom? „Je moet in deze periode zorgen van af de tweede, derde, desnoods vierde plaats geconcentreerd tc blijven vol gen wat daar boven je hoofd gebeurt. En probeer dan zelf in een uitwed strijd één puntje weg te slepen en thuis de volle mep le veroveren." Dreigt zijn „fasenplan" juist nu m die lastige tweede etappe te misluk ken? Hij lacht zuur. „Natuurlijk kun je beter winnen," zegt hij, eerlijk. „Maar we hebben belde laatste com petitiewedstrijden erg schlemielig verloren. Tegen Willem II werden we door die twee afstandsschoten net zo verrast als Gert Bals afgelopen zondag door die kopbal van Henk Wery. En wat de wedstrijd tegen FC Den Bosch betreft. Het was de vijfde zege van deze ploeg in successie. En hebben wc dan in de bekerwedstrijd tegen Sparta niet een verbluffende show gegeven ondanks de nederlaag? Of niet soms?" Rinus Gosens maandagmiddag alweer op zijn praatstoel, zoals immer zeer druk redenerend, waarbij hij geen pogingen onderneemt, om zijn beroemd geworden kernachtige uit spraken te onderdrukken. Zoals deze: „De mensen denken natuurlijk sma lend dat SW weer aan het hollen ge slagen is zoals verleden jaar prompt weer na een wedstrijd of tien builen valt. Trouwens ik heb zo'ti vaag vermoeden, dat jullie bij de krant er ook zo over denken. Zeg nou eens eerlijk. Rinus Gosens „het elftal wordt natuurlijk met gewijzigd" neemt morgenavond het zekere voor het on zekere en brengt te zamen met secre taris Oor de Vries een bezoek aan Utrecht, waar de inhaalwedstrijd Elinkwijk-Heracles wordt gespeeld. Ik ga op m'n gemak naar de spel wijze en het speltype van Heracles (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag. Het „Hofpleiniyntje" (de NS-verbinding tussen Rotterdam cn Den Haag) wordt niet opgeheven. De NS hadden om opheffing van dit onrendabele lijntje gevraagd aan de mi nister van verkeer en waterstaat in het kader van een landelijk saneringspaln. Wethouder J. Worst van openbare werken heeft verklaard dat de NS kenne lijk op hun voornemen zijn teruggekomen althans dat zou zijn gebleken uit een gesprek, dat burgemeester W. Thomassen hierover heeft gevoerd met de directie van NS, Het hoofd van de dienst van gemeentewerken, ïr. J. A. C. Tiilema, had deze visie op het geval: „De NS hebben het saneringsplan gebruikt als een spiering om daarmee een grotere vis meer rijkssubsidie aan de haak te slaan". zitten kijken," zegt Rinus Gosens, op gewekt. Gaat hij aan de hand van do daar opgedane ervaringen een nieuwe tactiek uitstippelen? Hij (boos): „Dat doe ik alleen in het uiterste geval. M'n vrouw hotidt toch immers ook niet iede re week grote schoonmaak, waar bij alle spulletjes een andere plaats krijgen". dinsdag. De teams van de Schiedamse Volleybal Club hebben voor zeer goede resulta ten gezorgd. Dames 1 leverde een bij zondere prestatie. Het ongeslagen Sar-, to 2 uit Tilburg werd met 'n 34) ne derlaag huiswaarts gezonden. De SVC- speelsters raken steeds beter ingespeeld wat tegen het beslist niet zwakke Sar- to duidelijk in de setstanden tot uiting kwam: 15—1, 15—12 cn 15—3. Dames 2 gaat onverdroten voort in de kopgroep). Zelfs met 2 invalsters zegevierde dit team met 31 over het Papendrechtse Flits. Ook dames 3 blijft ui de running, Paulus 1 werd met 3—0 geklopt. Dames 4 wilde niet onderdoen en won met 3—0 van Hou Stand 3. Heren 1 blijkt zich langzamerhand te herstellen. Na een fraaie 31 over winning op CW in Capelle, werd nu Lyceum uit Breda geslagen. Een 32 overwinning (515, 8—15, 156, 159 en 158) werd behaald zonder twee zeer sterke spelers die helaas verhinderd waren (1 blessure en 1 studie). Heren 2 verloor zoals ver wacht met 30 van ZVC 1 en heren 3 kreeg eer. 31 nederlaag te slikken van Concordia 5. (Van een onzer verslaggevers) RIDDERKERK. De raad van Ridderkerk vergadert vrijdag 22 no vember ia het raadhuis. Aanvang half acht. Het college van b, en w. vraagt de raadsleden de volgende kredieten toe te staan: f 1.762.000.- voor de aard- gasvoorzlening van diverse wijken der gemeente; J32.840,- voor he-t aan brengen van boilers in het in aan bouw zijnde complex van 324 Dura- Coignetwon ingen in Bolnes-zuid; 208-000,- voor het grondbedrijf ten behoeve van voltooïingswerkzaamhe den in het bestemmingsplan Ridder kerk-oost. B. en w. stelt ook nog voor garant te staan voor een geldlening van ƒ5.300.000,- aan Patrimoniums Woningstichting voor de bouw van een bejaardentehuis en 53 bejaarden woningen. TAFELTENNIS SCHIE DAM, dinsdag. In de eerste klas van de Rotter damse tafeftenniscompetitie lieeft TSF 3 genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen concurrent Germinal 2 en heeft nu drie punten achterstand op leider Unilever 1. Nog één over winning, bv. deze week op bet zwakke 21 Up 4 cn TSF 3 is zeker van een plaats in de promotiecompetitie, In de 2e klas is TSF 4, ongeslagen aan de kop gaand, al zeker vfan- die plaats. Van Hermandad I werd nu met 6—4 gewonnen. Het vijfde team verloor met 4—6 van Germinal 3 en zit onder de rode streep. TSF 6 won onverwacht met 6—4 van Germinal 4 en staat nu, zéér wankel, boven, de streep. Derde klas: TSF 7—Deroda 2 8—2, Overschie 2TSF 8 6—4, 21 t7p 8 TSF 9 28, Vierde klas: Atlantic 3 TSF 10 2—8, TSF 11—Elan 9 5—5, Atlantic 4—TSF 12 1—9 en Intiem 8 21 Up 4 en TSF 3 is zeker van een Melle 3 6—4. Bij de junioren nagelde TSF 1 Xerxes 2 met 10—0 vast en blijft on geslagen aan de kop. Verder TSP 2 TOG 1 5—5, TSF 3—Centrum 3 5—5, TSF 4RWR 1 5—5, Centrum 7—TSF 5 0—10 en TSF 6—TE '68 4 3—7. Foto, film en projectie De Schiedammer (Het Rotter dams Parcel) vraagt vaste BE- ZÜRGEH£>,STEinS) Aamm-eïdcn tel. 267279. 's avonds na 7 uur tel. 155960. R028 PASFOTO'S klaar terwijl u wacht. Foto Van Vuuret», Hoogstraat 106, Schiedam. Tel. 365720. Let op het Juiste adres. KI80 Veloursgordijnen verven j 375 p. m2 Mantel verven f 15.—3 16.— Kortsuèdejasje reinigen ƒ15.- VERHOEFF VERMEUL Oostsiügel 2. Tel, 268924 Textiel verven cn suède reinigen. Prot, Tehuis voor Jongens te Schiedam zoekt een waarvan de werkzaamheden in hoofd- zaak zullen bestaan uit het verlenen van assistentie aan de boekhouder. Wij denken aan een man of vrouw van plm. 25 jaar, die het diploma van een Muloschool heeft. Met de hand geschreven sollicitaties aan de directeur, Lange Achterweg 14, Schiedam.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1968 | | pagina 2