Bronzen hordenloper (Sportprijs '68) voor Sehiedamse arbiters SCH3EDAM-URSUS EEN TOP-DERBY Bestuur stichting Blij dorp moet aan de ketting En Bloemers? Handig om nu een salarisrekening te hebben bij Mees Hope! Mees Hope SCHIEDAM Lou van Ravens ontving trofee uit handen van Commissaris Van der Haagen Geen krant ontvangen? Lucille Ball Henry Fonda en negentien kinderen Huisvrouwen in Niemvland slachtoffers scharenslijper Diefstal vau boortol en portefeuille Uitbreiding Gulf in Europoort begonnen Protest tegen verhoging veertarieven Rozenburg- Maassluis Hillegersberg krijgt eerste ALberto-slijterij Onderzoekcommissie concludeert: MAGAZIJNBEDIENDE JONGEMAN Van Loenen voor autolakken KOERIERSTERS donderdag 9 januari 1969 - pag. S (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag De Sehiedamse Sportprijs voor het jaar 19G8 (een bronzen beeldje voorstellende een hordenloper) is gisteravond op een redelijk be zette sportsoos in de kantine van Excelsior '20 door commissaris Van der Haagen uitgereikt aan de Sehiedamse Scheidsrechters Ver eniging, De jury, die zich deze week over de keuze van de Sehiedamse sportman, sportvrouw, sportver eniging- of instantie heeft moe ten beraden, is vrijwel unaniem van oordeel geweest dat de Sehie damse arbiters op grond van hun verdiensten op vooral sport-orga- nisatorisch gebied als eersten in aanmerking moesten komen voor deze door de beeldhouwster Ju dith Stuip vervaardigde wissel trofee. De jury bestond uit burgemeester H. Roelfsema, commissaris Van der Haagen, SBLO-voorzitter J. D. De gree!, SG-directeur P. v. d. Boom en de heren B. van Boehove, P. Bul, E. Mast en C. Marjjnen, allen sportme- dewerkers van dagbladen. Maar voordat commissaris Van der Haagen gisteravond de prijs aan. Lou van Ravens laatstgenoemde trad op als afgevaardigde van de SSV omdat voorzitter Schotting vamvege de Mao-griep verstek bad moeten laten gaan overhandigde, lichtte hij de keuze van de jury In een enkel woord toe. Hij noemde de arbiters in de eerste plaats „beklagenswaardige figuren met ontzaglijk veel kwalen". En. ana lyseerde verder: „De helft van d< aanwezige toeschouwers bij een voet balwedstrijd is de mening toegedaan, dat de scheidsrechter een ernstig ge brek aan de ogen heeft, terwijl de an dere helft bij een emotionele uitspat ting van een speler uit eigen gelede ren hoopt dat de arbiter zo doof is, dat hij de verwensing niet heeft kun nen horen. Om dan over de standaard uitdrukkingen van een „thuisfluiler" en „de twaalfde man" maar te zwij gen. Daarom geloof ik echt niet dat ik tc veel gezegd heb, wanneer ik de scheidsrechters betitel met beklagens waardige figuren. Maar laat iedereen wel uitdrukkelijk voor ogen houden, dat deze mensen loch weck in week uit hun vrije tijd opofferen of dat nu wel is voor een wedstrijd van Schie dam 9 of van Sparta 1, Ze zijn er elke keer weer voor u. Men moet evenwel bedenken dat wij niet alleen voor deze activiteiten gezwicht zijn om de Sehiedamse Scheidsrechters Vereniging met de sportprijs te belonen. Daarvoor zijn er in 't afgelopen jaar nog enkele an dere in het oog lopende bezigheden van de arbiters geweest. Ik denk bij voorbeeld aan de spelregelavonden, de schoolvoetbalwedstrijden vele scheidsrechters moesten zelfs om het evenement te kunnen laten slagen twee dagen bij hun werkgevers ver letten en zeker niet als laatste dc ABC-competitie. Want toen bleek dat de organisato ren wat betreft de opzet cn de uitvoe ring van de zomeravondcompetitie in een impasse waren geraakt, waren het de heren arbiters die bereid waren om hij te springen en zodoende het niet weg te denken ABC-toernooi alsnog te doen slagen." BEL VOOR 19.30 UUR TELEFOON 13.54.30. Abonnees buiten R'dam— Schiedam kunnen zich wen den tot onze plaatselijke agenten. -/IA^VVVWVVVVW^^A/L/VAVVVVVVV SCHIEDAM. Geboren: Johannes, zv J. p. V. in. 't Hout en W. G. Jansen; Abra ham. zv U. F. Renker en M. P. Boezemen v.. dv K. H. Li en L. K. Cheuk; Ar- "aldus L. J., zv 3. A. van Leeuwen en W. F L. van EUinger; Romano, zv W. Nljvecn ®n I. I. G. Heidbreckcr; Carlo, zv C- W, de uier en g. Hempenlus. Overleden; 3. C. van den Bosch, 73 jr.. Wed. 3. Groeneweg; J. Bloemendaat, 40 Jr.; J C. Bu:js, 74 jr., wed. A. J. van LJth; A. van den Heuvel. 87 jr.; J. van Dijk, 77 Jr.: T. N. Klarenbeck, 6S jr.; C. H. Verwaatjen. jr.; G A. van Veggel, GD jr.: J. de Vette BV PASSAGE: Vlak onder het extra onschuldige HoIJywoocIvertier zit soms een brok conservatisme en een lief liegen mei de waarheid waar ie pukkeltjes van dreigt te krijgen. Maar omdat het de verheerlijkte liefhebbers van dit soort films niet schijnt op te vallen, laat 6taan te storen, ga ik aan dit aspect van „Er kan nog meer b(i" (Yours mine and ours) verder zorgeloos voor bij. Wie dit een aardige film vindt moet dol zijn op kinderen want het doek loopt ervan over. Daar- is Lucille Ball als weduwe met acht kinderen. Zij komt Henry Fonda tegen en die moet ais prille weduwnaar zijn actieve dienst bij de marine onderbreken om voor zijn tien kopjes tellend kroost te gaan zorgen. 2e trouwen dan maar en voor die kinderen en overbelaste ou ders zijn er heel wat mini-problemen op te lossen. Het komt allemaal mon ter goed, eerst onder de kerstboom en later in de kraamkliniek waar num mer negentien geboren wordt. In eer ste aanleg is het geen verzinsel want In het zelfde San Francisco waar de film zich afspeelt schijnt enkele jaren geleden zo'n schijnbaar overmoedig maar natuurlijk ook praktisch huwe lijk gesloten te zijn- Regisseur Melville Shavelson die ook aan het scenario meewerkte, knip oogt beurtelings naar oude.s en kin deren in de bioscoop. Lucille Ball van de Lucy-show en Henry Fonda draaien voor de hoofdrollen hun hand niet om en geven de indruk dat zij er plezier in hebben. Dit alles in Passagetheater, uiter aard voor alle leeftijden. Op de zon dag- en woensdagmiddagmatinees blijft Norman Wisdom nog voor „De vierkante recruut" spelen. Commissaris Van der Haagen overhandigt hier Lou van Ravens (vertegenwoordiger van de SSV) de Sportprijs '68. (Foto Ton den Haan) {Van ecu onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. Op nieuw zijn er dezer dagen klachten bij de politic binnengekomen van onbe hoorlijke praktijken van scharenslij pers /waarvan nu enkele huisvrouwen in Nleuwiand de dupe zijn geworden. Rekenden dc scharenslijpers aanvan kelijk veel te veel. voor hun werk zaamheden een huisvrouw uïi Schiedam-Zuid moest eens voor hef slijpen van één mes 25 betalen thans komt er een nieuwe werkme thode van deze heren aan het licht. Ze blijken op goed geluk ergens aan te bellen met de vraag of men zo goed zou willen zijn de geslepen messen van de niet aanwezige buurvrouw in ontvangst te nemen. Het zal overigens een mysterie blijven hoe de scharen slijpers weten dat die bedoelde buur vrouw inderdaad niet thuis is. Maar wanneer later op de dag buurvrouw met buurvrouw 2 in overleg treedt, blijkt dat de laatste van een bestelling bij de scharenslijper in het geheel niets af weet en dat voor de afgele verde messen door buurvrouw 1 veeJ duurder is betaald dan dat deze nor maal in de winkel kosten. En als ge dupeerde zich dan tenslotte tot de scharenslijper wil wenden (hij hoeft immers netjes een briefje met zijn adres bij buurvrouw achtergelaten), blijkt naam en adres in betreffende woonplaats bovendien nog totaal on bekend te zijn. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. Het hoofd van de St. Petrus Cv nisi us- school aan de Burg. Bonnerlagc Gre- thelaan heeft gisteren aangifte bij de politie moeten doen van diefstal van een electrische boortol met onderde len, ter waarde van 250. Tevens heeft de politie melding binnengekre gen van ontvreemding van een porte feuille (met een inhoud van ongeveer i 70) uit de hut van de 39-jarige G. J. van A,, eerste stuurman aan boord van de bij de werf Wilton-Fijenoord liggende Atlantic Star. ROTTERDAM (ANP). Op de terreinen van de Gulf Oil raffinaderij in Europoort is een begin gemaakt met het heiwerk voor de uitbreiding met een complex van chemische fa brieken, dat een investering zal ver gen van ongeveer 200 miljoen gulden. Men verwacht dat er ruim 200 man personeel te werk kan worden gesteld Het complex zal een ethyleen en een polyetbyleen-fabriek omvatten en in stallaties om ethyleen en propyleen om te zetten in andere chemische pro ducten. Het echtpaar A. Timmermans- Den Boer van café 't Fust in Schie dam heeft gisteren de tweede prijs ge wonnen bij de landelijke finale van de bier tapwddstr ij den in de RAI te Am sterdam. (ADVERTENTIE) (Van een onzer sportverslaggevers) SCHIEDAM, donderdag In het competitieprogramnia voor zondag neemt de wedstrijd Sehie- dam-Ursus wel de belangrijkste plaats in. Het is voor de derde keer dat deze wedstrijd op het programma staat er» als het waar is dat driemaal scheepsrecht is, dan zullen de weergoden ditmaal géén spaak in het wiel steken. Schiedam-Ursus een topper in bet afdelingsvoctbal, niet alleen omdat liet een derby is, maar ook en vooral omdat beide teams kanshebbers zijn voor de titel. Voorzitter Piet Mouthaan van Ure us is positief over de wed strijd. „We gaan winnen, zonder meer. Het zal natuurlijk een zeer, spannend duel worden en ik geloof wel dat het publiek een stevige par tij mannelijk voetbal zal zien. Ik heb Schiedam nog niet zien voetballen, maar ik heb horen vertellen, dat het team de laatste tijd wat harder is gaan spelen dan we van hen gewend zijn de laatste jaren. Ik vind de ploe gen gelijkwaardig en ik geloof wel dat Schiedam, Ursus en Bloemhof de' dienst in de afdeling uit gaan ma ken deze competitie. Natuurlijk is Schiedam net zo gebrand op de over winning als wij, maar let op mijn woorden; wij winnen!" Meer body Nico van Iluct, de trainer van Schiedam beaamt de ivoofden van dc heer Mouthaan. „Inderdaad heeft ons clflat meer body gekregen. Daar heb ben we bewust naar gestreefd. Met al leen mooi en technisch voetbal kom je er niet In de afdeling. Dat heeft het verleden bewezen". „Wij hebben in de vorige competi ties te veel punten verspeeld aan bik kelharde ploegen, gewoon omdat öe jongens te bang waren om hier tegen in te gaan. Nu zijn ze fysiek sterker geworden. Ze gaan geen duels meer uit de weg en zo durven er in te gaan als het moet". Ook de heer Van Huet denkt aan een pittig duel, zonder ex cessen. Nico van Huet blijft met het voor spellen van een uitslag heel erg voor zichtig. „Ik ben in die dingen nogal nuchter. Natuurlijk hoop ik op een overwinning voor Schiedam, maar voetballen is een rare sport. Het win nen van een wedstrijd is van zoveel factoren afhankelijk. De jongens zijn echter gebrand op een overwinning en het zal Ursus echt niet meevallen om hier met de winst vandaan te gaan". Beide teams hebben vergeleken, met verleden week een verandering. Zo wel Ursus als Schiedam kan weer beschikken over keepers die in het eerste horen. Bij Ursus is het doelman Van Campen die door militaire dienst oven was uitgeschakeld en vervangen door Kuylers. Bij Sehiedam staat Aad van der Tas, enkele weken uitgescha keld wegens een schouderblessure, weer onder de lat. Al met al belooft dit treffen zeer interessant te worden. Programma Verder speelt dan nog in de KNVB, DHS thuis tegen het laag geklasseerde RFC. In de vierde klasse is SVDPW de gast van Hekelingen en Excelsior '20 heeft een vrije dag. In de afdeling gaan dan nog naast Schiedam-Ursus, in de eerste klasse A, Domos-Hoog vliet en Hellevoetsluit-SFC. In C gaat Martimt naar leider Het Noorden en WF ontvangt Steeds Hooger. In de tweede klasse is DRZ vrij en Sehie damse Boys gaat naar Zwart Wit. FCN, in de derde klasse speelt uit te gen de naaste concurrent Pechvogels. In het zaterdagvoetbal speelt HBSS uit tegen HCSC en PPSC krijgt in de derde klasse A bezoek van ASWH, De beide afdelingsclubs CTB en GSV zijn vrij. ROTTERDAM. donderdag (ANP) De ca lÖ.OOÖ inwoners van Rozenburg een gemeente in het Europoortgebied gaan via hun politieke vertegenwoor digers bij Tweede Kamerleden protesteren tegen de verhoging van de veertarieven Rozenburg- Maassluis. Gedeputeerde staten van Zuid-Holland hebben deze tarieven m.i.v. 1 januari drastisch verhoogd, omdat het exploitatie tekort door hot in gebruik nemen van een derde veerboot in het voorjaar van 1970 met bijna een miljoen zal stijgen. De prijs verhoging varieert voor enkele reizen van 50 tot 100 procent. Het tarief voor een persoon met auto voor I januari 1,25 bedraagt nu 2 Bromfietsers betalen thans 0,75 i.p.v. ƒ0,50. De Rozenbur gers vinden de verhoging buiten alle proporties". De bevolking heeft aan twee veerponten (15 minuten dienst) voldoende, omdat dc aansluiting op treinen in Maassluis dan ver zekerd is. De besturen en de raadsleden van de acht partijen In de gemeenteraad zeggen, dat de knelpunten zich voordoen in de spitsuren (voor de werkers in Ein-opoort), in de zomermaanden f recreatieverkeer) en als gevolg van het steeds toenemende aantal tankauto's. Als oplossing voor de Rozenburgei's zien de partijen een systeem van gereduceerde tarie ven. De gederfde inkomsten zou men kunnen vinden door het zware verkeer sterker te belasten. Men is overigens van mening dat de financiering van een pont moet gebeuren uit dezelfde bron nen als waaruit bruggen worden gefinancierd (door de overheid dus). ROTTERDAM, Op dinsdag 21 januari opent Albert Hejjn N.V. zijn eerste Alberto-slijterij in Nederland aan de Streksingel in HU- legersberg'. In deze zaak worden ge heel volgens bet zelfbedieningssy- stecm zo'n driehonderd soorten drank, waaronder wüncn, aangeboden. Hier onder zUn vrijwel alle grote merken vertegenwoordigd, alsmede speciaal voor Albert Heijn gebottelde jenever. Deze eerste Alberto, waarvan er in de naaste toekomst meer zullen wor den gevestigd in Nederland, is gesi tueerd naast de nieuwe supermarkt Albert Heijn, die op dezelfde dag wordt geopend. Met de vestiging van deze zelfbe dieningsslijterij begeeft Albert Heijn zich met op vreemd terrein. In het oudste filiaal van het bedrijf in Oost- zaan, wordt reeds sinds ver voor de tweede wereldoorlog sterke drank verkocht. (de bank Maar u ook gemakkelijk kunt parkeren) Van deze rekening, die wij de Persoonlijke Rekening noemen, hebt u veel profijt. Om er uw salaris op te laten storten, voor het ontvangen van andere Inkomsten en voor hat verrichten van él uw betaitngen. Steeds terug kerende betalingen zoals b.v. huur en abonnementen, verzorgen wij voor u. Eén opdracht san ons Is voldoende. Voortaan kunt u zelfs contant betalen zonder geld-op- zak.Met de Betaalcheques. Vanzelfsprekend ontvangt u van iedere bij- of afschrijving bericht Komt u eens langs v/anneer u meer wilt vreten over onze dienstverlening. Er ligt een informatieve folder voor u klaar. BANKIERS SCHIEDAM NIEUWE HAVEN 133 (HOEK B.tC.LAAN) TEL010-280036 OOK GEOPEND DONDERDAGAVOND VAN 17.00 - 19.00 UUR (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, donderdag. Als het aan de speciaal benoemde onderzoekcommissie-Blijdorp ligt, zullen bestuur en directie van diergaarde Blijdorp voortaan aanmerkelijk minder te zeggen krijgen dan tot nu toe het geval is geweest. Dit is te concluderen uit een zevental aanbevelingen die de uit vier hoge gemeentelijke functio narissen bestaande commissie aan bet college van b. en w. doet. Het rapport, dat op 18 december 1968 is gedateerd, is gisteren vrij gegeven voor publikatie. Zoals bekend beeft het college van b. en w. de speciale commissie benoemd naar aanleiding van perspublikaties over wanbeheer van bestuur en directie van Blijdorp. Een van de gevolgen van de publi- katïes is geweest, dat de hoofd-admi- nlstrateur van de Diergaarde, de heer A. Okkerse op slaande voet geschorst en dat hem ontslag in uitzicht werd gesteld. Inmiddels is de schorsing op geheven en zal dc heer Okkerse op 13 januari weer In functie treden. Van daag heeft een van de twee directeu ren, dr. A. C. V. van Bemmel zijn ont slag ingediend, hetgeen door het be stuur is verleend. In het rapport wordt opgemerkt, dat er in de loop der jaren in. de tuin een „ongewenste verhouding is gegroeid tussen, de tegenwoordige directie en enkele oudere staffunctionarissen, waarbij geen der partijen vrijuit gaat". Voedingsbodem „Zowel binnen als buiten de dier gaarde werd voortdurend kritiek op de gang van zaken uitgeoefend. Deze zonder meer te laken houding is noch door taktisch of desnoods krachtig op treden van de directie noch door in grijpen van het bestuur opgevangen of gecorrigeerd. Integendeel: door in cidentele niet altijd even gelukkige beslissingen schiep de directie een voedingsbodem voor verdere kritiek. Een en ander overziende en allerlei handelingen en tekortkomingen tegen elkaar afwegende, meende de commis sie, dat het aangekondigde ontslag van de hoofdadministrateur met zonder meer gehandhaafd kan blijven. 21 j acht bedoeld ontslag te meer on rechtvaardig omdat deze zonder enige waarschuwing opgelegde zwaarste straf een hoofdambtenaar treft, die ook volgens do verklaringen van de direc tie en het bestuur zijn laak overigens goed vervulde". De commissie constateert verder, dat er onlangs een herindeling van de personeelsleden heeft plaats gehad, zonder dat er overleg met de gemeen te is geweest. „Dit overleg zou temeer gewenst zijn geweest, omdat deze maatregel repercussies voor de hoogte van het gemeentelijk subsidie heeft". (De gemeente Rotterdam verstrekt de diergaarde Blijdorp jaarlijks een groot bedrag aan subsidie. Een aange legenheid waar de salarissen onder andere, bij betrokken zijn; red. HRP), De secundaire arbeidsvoorwaarden voor het personeel van Blijdorp blü- ken gunstiger te zijn dan voor het personeel van de gemeente. (Dit is nimmer de opzet van de gemeente Rotterdam geweest; red. HRP). De di rectie heeft zichzelf, buiten het be stuur om, emolumenten toebedacht. Fraude gevalleu Over de fraudegevallen zegt de commissie dat de gemeente niet steeds door middel van accountantsrapporten op de hoogte is gesteld, hetgeen „wel licht voor de gemeente van belang had kunnen zijn". Het apenhuis is duurder uitgevallen dan was geraamd, maar „mei gesteld kan worden, dat tijdens de bouw zelve de kosten uit de hand gelopen zijn". Er worden aanmerkingen gemaakt op de kosten nodig voor de verbou wing van het robbenbassin. Kritiek wordt ook geleverd op de dierenhandel. „Hoewel de prijzen van dieren sterk beïnvloed kunnen zijn geweest door bepaalde eigenschappen of gebreken van het afzonderlijke dier, heeft de commissie zich toch niet aan de indruk kunnen onttrekken, dat niet altijd de gunstigste voorwaarden werden verkregen". Het is de vraag of deze taak door een man moest xvorden verricht. (Dit was de taak van dr. Van Bemmel; red. HRP). Aanbevelingen In de aanbevelingen van de com missie aan het college van b. en w. staat; 1. Het bestuur bestaat voortaan uit tenminste zeven en ten hoogste negen leden (was vijf en negen). 2. Drie leden van het bestuur wor den voortaan aangewezen door het college van b. en w. (dat was een). 3. De overige leden worden aange wezen door alsnog te bepalen instel lingen, bijvoorbeeld de stichting Volkskracht en de vereniging tot be scherming van dieren e.d. 4. De stichting kent drie tot elf commissarissen. Die worden door de commissie „naar huis gestuurd". 5. B. en w. moeten voortaan hun goedkeuring hechten aan besluiten in zake a. De rechtspositie van bet per soneel; b. De vaststelling van de hoog te van de entreegelden; c. Het doen van investeringen; d. Het aangaan van leningen; e. Het wijzigen van de be groting. G. Statutenwijzigingen moeten voortaan door de gemeenteraad wor den goedgekeurd. 7. In de statuten, moet komen te staan, dat voortaan „voor 1 september van elk jaar een gespecificeerde ex ploitatiebegroting en dat binnen drie maanden na afloop van het kalender jaar dc jaarstukken aan het college van b. en w. moeten worden aangebo den ter goedkeuring". Voorts heeft de goedgekeurde begroting een bindend karakter. WA HAN VAN DER MEIJDE "UEN van de twee di recteuren van diergaarde Blijdorp zal ei gener bewe ging vertrek ken. Althans zo heet het in een officieel communiqué dat vandaag is vrijgegeven Aangenomen- mag worden, dat de ophef fing van de schorsing van administra teur Okkerse Van Bemmel allerminst lek ker zit. Het ligt ook, zoals in deze krant al eerder is gesteld, voor de hand, dat de directie, die zei niet meer met Okkerse te kunnen samen werken. zelf verdwijnt, nu de ge schorste man in eer wordt hersteld. Met het ontslag van Van Bemmel gaat „Blijdorp" zijn wetenschappe lijk medewerker missen. Het ware wellicht beter geweest als de man die de dagelijkse leiding van de tuin had, eieren voor zijn geld had geko zen. Mr. M. C. Bloemers, die mede is aangetrokken omdat dr. Van Bem mel meer wetenschapsman dan lei dinggever bleek te zijn, is verweten, dat hij met zijn pet naar de tuin heeft gegooid. Van verscheidene kantten is er dan ook op aangedrongen, dat Bloemers zou verdwijnen. Uit een misplaatst gevoel voor solidariteit zou Van Bemmel ooit gezegd hebben: als Bloemers gaat, ga ik ook. Dat Bloemers nog steeds voor veertig mille per jaar blijft zitten waar hij zit, behoeft niet te beteke nen dat dit 2o blijft. Naar verluidt wordt er rekening mee gehouden, dat dc directie na verloop van tijd „om gezondheidsredenen" aftreedt; welke reden er te zijner tijd ook zal wor den aangevoerd - het belangrijkste is dat „Blijdorp een andere leiding krijgt". LEIDEN, woensdag. Gisteren is te Leiden op 74-jarige leeftijd overle den ir. J, J. G. van Hoek oud-wethou- der van Leiden en van 1959 tot eind vorig jaar voorzitter van de Kamer van Koophandel en fabrieken voor Rijnland. Ir, Hoek heeft vele functies in het openbare leven bekleed. Houthandel v/h P. M. J. Jongeneel Buitenhavenweg 32, Sehiedam. Telefoon 26.90.30 vraagt vcor de Afd. Plaatsmateriaal en voor de Afd. Hardhout (werf) met interesse in het hout. Voor beide functies leeftijd boven 21 jaar; geen vakkennis vereist; opleiding in eigen bedrijf. Sollicitaties telefonisch, mondeling of schriftelijk aan bovenstaand adres. Spuitbusje in 550 autokleuren. Dam 4145, Schiedam. Telefoon 266192. Personeel gevraagd Foto, film en porjectie Dc Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraagt vaste be- zorgers(STERS), Aanmelden Hoogstraat 6, Schiedam. Tel. 287270, 's avonds na 7 uur tel. 155960. 5028 Pasfoto's klaar terwijl u wacht. FOTO Van Vuuren, Hoogstraat 10 b, tel. £66720. Let op juiste adres. S180

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 2