Uitbreiding in Rijnmond noodzakelijk i ROTTERDAMS DAGBOEK 'Binnenhuis' kijkt in de toekomst en blikt terug Moulijn 1 Reprise van ErnanV bij Rotterdams Operakoor {Klassieke bruidjes bij De Ster m Werkzaamheden in de constructiebedrijven ernstig belemmerd Voorverkoop Sparta-Twente Kustvaarder aan de grond ROTTERDAM RIJNMOND DRIE GEMEENTELIJKE DIENSTEN: Osim gastspeler tegen Feijenoord HET WEER IN ROTTERDAM IN DE RIJ VOOR TWENTE-FEIJENOORD TEKORT METAALBEWERKERS Tekeningen van Rauschenberg in Boymans Yïaggeparade van Korps Mariniers „Coln-Amore" opgeheven Bevruchtings- machine pag.' i - zaterdag 8 februari 1969 TTET grote succes, dafc het Rotter- ■M"L dams Opera Koor een kleine twee Jaar geleden oogstte met de uitvoering "In concertvorm. van Verdi's „Ernani", --een stuk, dat ifj de theaters stelselma- -pg wordt genegeerd en dus alleszins 1 'Jn aanmerking komt voor een repro- duktle zonder toneelbeeld, heeft Piet „Struijk doen besluiten, deze opera nogmaals op het repertoire te nemen. 'Tot bijzonder genoegen van de trouwe "ROïC-bezoekers blijkbaar, want de grote Doelenzaal was gisteren weer nagenoeg uitverkocht. De vertrouwdheid van het koor met 1 fleze partituur was, zoals te verwach- .ten viel, evident. Vooral in de gedeel- „'ten, die niet door het nogal aan de fluïde kant spelende orkest werden overspoeld, kon men de koorcultuur 7 Waarderen, die Piet Struijk met de toe- '"Wijding en vakkenis, die hem ten dienste staan, heeft weten op te bou- 1wen. Over het begeleidende apparaat konden wij helaas niet zo enthousiast zijn als de vorige maal. Vaker dan toen deden zich de problemen gevoe len, waarvoor elk niet geroutineerd opera-orkest komt te staan- Dat meni ge moeilijkheid toch weer handig werd nlek. Het solistenteam was, vergeleken bij 1907, drastisch gewijzigd. Overge bleven waren slechts Antoinette Tle- „messen (met een nog llcht-merkbare griepindtspositie) en Gert Langerer (Jago). Als grote sterren van de trvond traden ditmaal op de luisterrlj- ■;-ke,bariton Luigi Ottolini (Emani) cn desonore bariton Bert Olsson (Don "jcano), Belden toonden de geheimen - van het bel canto volkomen te door- /'gronden en met name de tenor deed het publiek niets tekort aan volumi neuze klankproduktle. Zeer goed aU.voegde 2ich bij deze twee gerenom- *,v meepde solisten de Nederlandse routl- filer Cornelig Schell, aan wie de rol ,&<van De Silva was toebedeeld. Voor de ^/kleinere partijen tekenden deze keer, „„Mast Gert Langeler, de sopraan Trudi ^.Kpeleman en de tenor Peter Melis, die l eveneens hun engagement geheel waard bleken. Het publiek schonk, ook tussentijds, zeer veel applaus. - ELLY SALOME - (Van een medewerkster) Tegelijk met het gebeuren dat car- naval heet, plegen leder jaar om streeks deze tijd ulafc voor de vroe gere vasten veel jonaezeUen met -gezellinnen in het hutoetijk te treden. De Ster Modemagazijnen, bekend om zijn uitgebreide collectie bmidstollet- ten, heeft dat in de gaten en kwam daarom gisteravond in het HÜton Ho tel op de planken jnct een serie bruldskledij voor een volle zaal, ,Het is jammer dat een in dergelijke gelegenheidskleding gespecialiseerd bedrijf op zo'n- modeshow uitsluitend spierwitte, voornamelijk lange tradi tionele bruidsjaponnen laat zien, ter wijl de praktijk uitwijst dat er meer en meer in kleurige, korte, hippe jurkjes en lange broekpakken ge trouwd wordt Weliswaar waren er uit het mode huis enkele korte kanten jurkjes te tien, maar ook die misten veelal de recente modetoetsen, Buches, kantjes en applicaties uit de klassieke school der bruidstooi zijn de ingrediënten die de mannequins dat sfeertje van „ach wat lief" meegaven. Lange slepen van dure stoffen als crêpe georgette, satin d(lchesse. Franse kant en met Zwit sers guipure (hoogopgewerkte ka toenen kant) versierde materialen, blijken voor velen toch een onont beerlijke must te zijn voor de „mooi ste dag van je leven". Gemakkelijk bewegen in zo'n japon, die doorgaans hooggesloten bleef, is er overigens filet bij. ■Toch mogen enkele van die voet- vrije toiletten niet onbesproken blij ven. Zo was er een op de vliegende non uit de gelijknamige televisiese rie geïnspireerd habijt in trevira géorgette, compleet met vleugelkap. Vpor een heel jeugdige bruid werd een gewaadje getoond, dat onder schouder bladen en buste aangerimpeld was op een band van Zwitserse kant met glit tersteentjes en verder was voorzien van een afstaande col en halflange pofmouwen. Een derde pseudobruid vied op door een boers aandoende tu len hoofdbedekking, die behalve grap pig ook licht ia gewicht en dus draag baar moet zijn. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, zaterdag. Het college van b en w gaat zich in zijn vergadering van woensdag a,s. beraden op een rapport van drie gemeentelijke diensten waarin o.a. wordt aangedrongen op ingrijpende havenuitbreiding in het gebied van Voome-Putten. eHet rapport van de diensten is een uitvloeisel van het rapport Harris, dat onlangs is verschenen en dat een havenontwikkeling voorspelt, die Rotterdam zelfs niet voor mogelijk heeft gehou den. Desgevraagd verklaarde burge meester Thomassen, de beheer der van de havenportefeuille, dat de plannen als het college van b en w er wat in zou zien, eerst moeten worden voorgelegd aan de raadscommissie van advies van het havenbedrijf en vervol gens aan het bestuur van het overlegorgaan Zuid-West-Neder land. De economische onder-di recteur van het gemeentelijk ha venbedrijf, drs, J. M. C. Hage naar, kwam gisteravond niet ver der dan de reactie: „Geen com mentaar". In het door de drie diensten (ha venbedrijf, stadsontwikkeling: en ge meentewerken) wordt gesproken over de noodzakelijkheid van de aanleg van de tweede Maasvlakte. Daarover zei de burgemeester: ,De aanleg daar van is niet mogelijk zonder financiële bijgtand van de rijksoverheid". 'In het rapport wordt gesproken van een industriële ontwikkeling die prak tisch geheel Voome-Putten, de Hoek- sewaard en zelfs Tlengemeten zou op slurpen. Als toekomstig woongebied wordt het ls op zich geen nieuwo gedachte Goerce-Overflakkee voor gesteld. Bij het rapport van de dien sten zijn 16 tekeningen gevoegd, die een idee moeten geven van de moge lijkheden. Burgemeester Thomassen zei dat dt gemeenteraad op 16 februari infor meel bijeenkomt om de rapporten van Harris en van de commissie Van Til burg te bespreken. Het is, volgens hem, niet de bedoeling, dat het boven genoemde rapport aan de orde komt. Wanneer, wat dat betreft, de gebrui kelijke schijven gepasseerd zijn (com missie van advies voor het havenbe drijf, het overlegorgaan) overweegt het college van b. en w. eventueel een persconferentie te beleggen waar volledige opening van zaken zal worden gegeven. ZWOLLE, zaterdag (ANP). In het Joegoslavische FC. Zejjeznicar, dat dinsdagavond in Botterdam tegen Feijenoord speelt, zal de onlangs door Zwolse Boys gekochte Osim als gast speler uitkomen. Voor hij naar Neder land kwam, speelde Osim In de ploeg uit Serajewo. De Joegoslavische club, die in Nederland nog meer wedstrij den zal spelen, verblijft reed6 twee weken in Zwolle. ROTTERDAM, zaterdag (ANP) Bij KB is Arnaldo de OUvejra Fer- freira erkend en toegelaten, op de voet van vreemdeling, als consul-ge neraal van Brazilië in Rotterdam, met jurisdictie voor Nederland. OPGAVE VAN HEX K.N.M.Ï, (filiaal Rotterdam) WaarnecUDs 8.40 aar heden (ittaren Luchtdruk 1010,4 3003,3 Windrichting ZCW WïW Windkracht 1 4 Weersgesteldheid zw.bew. zw.bew. Temperatuur —0,3 2,8 Neerslag in 24 uur 3,5 5,2 Mauc.temp. gist. 12.00 uur- 3,4. Min. temp, beden 8,40: 0,3, DRINKWATER BOTTERDAM BedrUf HonlnrertUJb: verwachting; van 7 t/m 10 februari; Seralddeld keukenioutrehalte 337 ms per ter, semfddeiti feleidlngsverrooKen 1035 micro Siemens, gemiddelde hardheid 17,9 Dai tie hsrdheldi traden. Bedrijf BerenpUat: verwachttor van 7 t/m 10 februari: jremiddeld keukenzoutte halte 342 mg per liter, gemiddeld gelelaiHEfvc raio gen looo micro Siemens, gemiddelde hardheid 19,9 Duitse hardheidsgraden. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, zaterdag, De enkele honderden constructiebe drijven, die zich in het waterweggebied, bezig houden met machine bouw, plaatwerk, bouw van pijpleidingen en bouw van installaties, worden op het ogenblik in de uitvoering van hun. werkzaamheden ernstig belemmerd door een hardnekkig tekort aan geschoolde me taalarbeiders. Toegangskaarten voor de voet balwedstrijd Twente-Feijenoord, die pas in mei wordt gespeeld, worden nu al In de Twentse ste den verkocht. De belangstelling ervoor is groot en men heeft er zelfs enke le uren wachten in de sneeuw voor over. Voor de supporters van Feijen oord zijn kaarten achtergehou den. (Van onze kunstredactie) ROTTERDAMzaterdag In het museum Boymans van Beuningen is van tekeningen van de Robert RauschenbergDe in 1925 in Texas geboren Rauschenberg is één van de belangrijkste vertegenwoordi gers van de moderne Amerikaanse kunst, De meer dan dertig tentoongestelde tekeningen laten zien, dat de kunste naar met nieuwe onderwerpen en technieken een nieuwe betekenis en inhoud aan het kunstwerk geeft. Wer kend met realistische beelden uit zijn eigen tijd toont de kunstenaar, dat voor hem alles bruikbaar is als beeld materiaal. In zijn tekeningen gaat hij vaak uit van overdrukken van actuele foto's uit kranten en tijdschriften om deze overdrukken heen werkt Rau schenberg met Gouache. Aquarel, krijt en. potlood. De tentoonstelling is te bezichtigen tot en met 8 maart. Op 15 februari zal eveneens in het Museum Boymans een tentoonstelling getiteld „de Chinese porseleinkast" worden geopend. 's Middags om half vier spreekt de heer D. F. Lunsingh Scheurleer, rijks inspecteur voor roerende monumen ten, in de aula een inleiding. De tentoonstelling duurt tot en met 16 maart. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, zaterdag. Sparta begint morgen reeds met de voorver koop voor de wedstrijd Sparta FC Twente die op zondag 2 maart wordt gespeeld. Na Sparta—Holland Sport zullen aan twee loketten bij de hoofdingang reeds plaatsbewijzen voor deze belangrijke wedstrijd te verkrijgen zijn. kustvaarder aan -de grond ROTTERDAM, zaterdag Bij helt eiland Foulness aan de zuidkust van .Engeland is gisteravond de Neder landse kustvaarder Viking (382 ton) aan de grond gelopen. Het schip werd door de sleepboot Sun-22 losgetrokken en naar Gttavesewd gesleept. In de nabijheid van de Viking ra te de motorboot. Harry Ford vast, schip, met vier man aan boord, w losgetrokken en naar Rochester sleept. ROTTERDAM, zaterdag Op woensdag 12 februari a.s, zal om ne gen uur bij het hoofdkwartier korps mariniers. Westplein 12 te Rotterdam, de traditionele maandelijkse vlagge- parade plaatsvinden. Na deze vjaggeparade zal om tien uur een eenheid mariniers een mars door de stad maken langs de volgende iroute; Vredenoordlaan, Slaak, Qost- (Plein, Goudse Singel, Jonker 'Frans- etraat, Nooxtierbrug, Noordmolen- istraait, Zwart Janstraat, Bergweg, Benthuizerstraat, Pijnackerplein. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, zaterdag. Het Chr. gemengd zangkoor „Con-Amore' heeft op de laatste ledenvergadering besloten het 40 jaar oude zangkoor op te heffen. Volgens de heer H. Renes is dit droeve einde te wijten aan het feit, dat hot koor vrijwel geen jonge leden meer kon inschrijven. Het koor was nu te klein geworden om nog een con cert te geven en zodoende besloot men maar achter de lange geschiedenis van het koor een punt te zetten. Volgens de gisteren door het Ge westelijk Arbeidsbureau in Rotterdam gepubliceerde cijfers werden alteen al in Rotterdam per eind januari 4408 metaalarbeiders gevraagd. De directeur van een constructiebe drijf, voornamelijk werkzaam op het gebied van pijpleidingen en installa ties voor chemische fabrieken zegt- „Het knelpunt is, dat er niet voldoen de geschoold personeel te krijgen ls. Bovendien onttrekken de koppelbazen weer heel wat mensen aan de arbeids markt Er is veel nieuwbouw aan de gang in de Botlek, maar geselecteerde goede arbeidskrachten zijn op het ogenblik erg moeilijk te krijgen. De directeur van een ander bedrijf, dat zich meer toelegt op fijnmecha- nisch werk en plaatwerk: „Het is krap aan, Ik heb de afgelopen twee maan den wel met succes mensen kunnen aantrekken, maar voor bepaalde vak ken lukt het gewoon niet. Zo lijkt het vak plaatwerker wel een uitgestorven beroep." De eigenaar van een Schiedams be drijf ten slotte: „Voor grote opdrach ten, met allerlei boetebepalingen moei je wel koppelbazen inschakelen om het werk op tijd af te krijgen. Zelfs in Zeeland zijn tegenwoordig al moeilijk geschoolde krachten te krijgen. Ik kan zeker nog wel een twintig man ge bruiken, maar dan moeten het we) goedgeschoolde mensen zijn, want aan een hulpkracht, die verder weinig ge schoold is, heb ik niets." J^AN GEZIEN Jan van Bever en welmaar Rinus Israël niet tot de zes spelers bekoortdie het afgelopen weekeinde een acht kregenis de span ning in de top van ons voetballersklassement op nieuw toegenomen. De doelman van Spartadie voor de twaalfde maal in deze competitie met een acht werd gehonoreerdzag zijn achterstand op de Feijenoorder tot een punt teruggebracht. Ook Peter Eikelenboom verdiendeeen acht Rinua Israël en dat betekende dat hij zich naast Wim van Hanegem op de derde plaats nestelde. Het klassement ziet er nu als volgt uit: 1. Israël Feijenoord7,62 160 uit 21); 2. Van Beveren (Sparta) 7,57 (159 uit 21); 3.f4. Eikelenboom lFortunaen Van Hanegem (Feijenoord) 7£3 (159 uit 22); 5. Van Beveren (SW) 7,06 (113 uit 16); 6. Pieters Graafland (Feijenoord) 7,05 (155 uit 22); 7, Eijken- broek (Sparta) 7,(133 uit 19); 8. t/m 11. J. Bouman en Hordijk (beiden Fortuna) 6,95 (resp. 139 uit 20 en 153 uit 22), Geilman (Excelsior) en v. d. Roer (SW) 6,95 (beiden 146 uit 21); 12. Koud- ijzer SVV) 6,86 (144 uit 21); 13. Warnaar (SVV) 6,85 (137 uit 20); 14 Kwakkernaat (Excelsior) 6,83 (123 uit 18); 15. Libregts (Excel sior) 6,81 (143 uit 21); 16. Pijs (Sparta) 6,76 142 uit 21); 17./18. Bassant en Kort (beiden Excelsior) 6,75 (135 uit 20); 19.)20. Ter Horst (Sparta) en Kleingeld (Excelsior) 6,71 (resp. 141 uit 21 en 114 uit 17). /CONSUMENTENBEURZEN O zyn vaak niet veel meer dan warenhuizen in liet groot waar voor men entreegeld moet beta len. Dat geldt niet voor „binnen huis", de consumentenbeurs op woninginrichting-gebied (tot en met 16 februari in de Ahoy'hal). Het aardige van „binnenhuis" Is, dat deze beurs (tentoonstelling is eigenlijk een beter woord) niet zo verschrikkelijk commercieel Is. Natuurlijk, de standhouders willen best weten dat ze er zijn, ze doen het bescheiden en niet zo opdringerig. De organisatie heeft nelijk duidelijke eisen gesteld. „Binnenhuis" omvat eeuwen woning- girmchtmg. Zo Is er een stand van an tieke (eente antieke) meubelen en klokken. Volgens kenners kunnen an ti ekhefhebbers hiep het hart ophalen daarnaast staaltjes van futuristische woninginrichting. De in Zwitserland wonende Scandi navische ontwerper heeft enkele „droomkamers 2000 ingericht. Ka mers waar waarschijnlijk nu niemand in zou willen huizen, maar daar gaat het niet om. Het gaat om de vraag: hoe zouden onze huiskamers er anno 2000 uit kunnen zien. Welnu, erg ongezellig. Maar het is zeker de moeite waard er eens een kijkje te nemen. Deze droomkamers zijn bijna helemaal uit draion opge trokken, Dat ls niet zo verwonderlijk, want Panton kreeg de opdracht tot het inrichten van deze kamers van Bayer, een verschrikkelijk grote dra- lon-producent. Bayer wil ons toch plet doen gelo ven, dat we rond 2000 onze huiska mers volstouwen met dralon. Eigenlijk faalt ieder in de toekomst kijken. Toe komst-ontwerpen zijn niet meer dan het vergroten en verergeren van het heden. Wat bijvoorbeeld nu erg „in" is. is de bolvorm. De binnenhuis-koffie dikkijkers hebben de bol dan ook tot symbool gemaakt. Maar wie zal zeg gen of tegen 2000 de bol nog in is? Veel leuker zijn de eigentijdse ont werpen een onderneing laceert (hij zegt „als eerste m Nederland") op- blaasmeubelen, vaak vreemde worst achtige apparaten in allerlei kleuren, Enze zitten nog lekker ookl Wie een gokje wil wagen met het tartantapijt (u kent „tartan" waar schijnlijk nog van de Olympische Spe len in Mexico, de vloerbedekking waarop zoveel records werden gebro ken) kan zich op „binnenhuis" oriën teren. Ik heb het niet geprobeerd, maar volgens insiders is tartan ook heerlijk aan de blote voeten. Er gaat een plezierige prikkeling vanuit. Wie niet tegen kietelen kan moet dus geen tartan nemen. Ik noem u verder hele aparte Ja panse ontwerpen. Erg duur vanwege de exclusiviteit. Dus wachten tot ze een beetje in de mode zijn, dan wor den ze stellig goedkoper, Zweedse meubels laten zien hoe ze in elkaar zitten. Met zwaluwstaarten namelijk. Volgens mensen die het we ten kunnen is dit typisch Zweeds. Men spreekt van „eerlijke" meubelen. Nederlandse ontwerpers zullen nooit laten zien hoe een meubel inelkaar zit. „Binnenhuis" is geopend tot en met zondag 16 februa ri, dagelijks van 11.00 tot 17.00 en van 19.00 tot 22.30 uur, op zondag van 12.00 tot 18.00 uur. De entreeprijs be draagt 2,50. Kinderen f 1,50. In de Ahoy'hal. DE Vlaardingse ontwerper Jan van Runster heeft een aantal fu turistische ontwerpen gemaakt (te zien op binnenhuis in cje Ahoy'hal) o.a. een bevruchtings machine (geen echte, maar een meer symbolische). Of dit toestel onze huiskamers van de toe komst zal decoreren? In 1952 ontwierp Panton een opblaasbare fauteuil. Die worden nu massaal vervaardigd. Zal het ook zo gaan met de bevruchtingsmachine van Van Runster? De zweden maken er juist reclame mee; kijk eens hoe degelijk onze zwa luwstaarten zijn. De rest: een enorme verzameling bankstellen, eethoeken, wand- en aan- bouwmeubelen, slaapkamers, bekle- dingsstoffen, vloerbedekking, keukens, enz. enz. door DICK VAN DEN POLDER pOEN MOIT- LIJN wordt op za terdag 15 fe bruari 32 jaar. Aan het einde van dit seizoen loopt zijn ze venjarig con tract met Feijenoord af De roep om Rensenbrmk begint in Rot terdam-Zuid steeds luider te klinken. Alles bije«n leek me dit voldoende aan leiding om eens met Fefoenoords linksbuiten te gaan praten, maar toen ik hem gistermiddag opbelde om een afspraak te maken, zei Coen Moulijn: „Nee, voor een interview voel ik niet veel meer. Ik heb de laatste tijd weer wat slechte erva ringen opgedaan met journalisten. Ik heb sterk de inidruk daJt ze me aan het wegschrijven zijn. En bovendien: 'Jk ben van plan om er aan het einde van dit selaoen mee te stoppen". M'n mond viel even open van ver bazing, want nog met ao lang gele den had Coen Moulijn me verteld dat Stanley Matthews een inspire rend voorbeeld voor hem was en dat hij verwachtte nog wel een paar jaar aan de top mee te kunnen draaien. Vanwaar die ommezwaai? Coen's eerste reactie op die vraag „ik vind dat een sportman op het hoogtepunt van zijn carrière moet stoppen." was niet erg origineel en niet veelzeggend en ook toen ik .bleef aandringen, wilde hij weinig meer over de achtergronden van zijn besluit vertellen. „Want anders wordt het toch nog een interview". Alleen deze opmerking Het hij zich nog ontvallen: „Het zal je toch met ontgaan zijn, dat Feijenoord de laat ste tijd niet speelt, zoals jk het zo graag wil". Ongewild of onbewust had Coen Moulijn daarmee toch de kern van zijn moeilijkheden blootgelegd. Het is namelijk niet de eerste keer dat hij zich in deze zin uitlaat. Ook aan het begin, van dit seizoen heeft hij al eens gezegd: „het spel moet gespeeld Avorden zoals ik het wil". Naar Coen's eigen mening gebeurt dit dus niet en dat kan hij moeilijk verwerken. Dat is wel enigszins be grijpelijk. Gedurende vele jaren heeft Coen Moulijn een dominerende rol in de voorhoede van Feijenoord gespeeld. Vrijwel iedere aanval be gon bij hem. De rechtsbuiten liep er vaak voor spek en bonen bij. Zolang Coen Moulijn goed draaide was dit voor Feijenoord niet zo bezwaarlijk, maar o wee als Coen Moulijn een In zinking kreeg of geblesseerd raakte Dan bleek pas hoe kwetsbaar Feijen oord was. De komst van andere vedetten als Bild, Kindvall en Van Hanegem heeft verandering in die situatie ge bracht. Bild was de eerste die wei gerde zich ondergeschikt te maken aan Moulijn. Onder het motto dat hij te zelfzuchtig was wend hij prompt door het Feijeaoord-legioen versto eten. Dat zal met Ove Kindvall, die in het begin ook vaak het verwijt te horen heeft gekregen dat hij te solis tisch optrad, en met Wim van Hane gem. niet zo snel gebeuren. Daar zijn beiden in het veld te veel persoon lijkheid voor. Beiden spelen zoals zu denken dat het goed is en met Coen Moulijn houden zij slechts zijdelings rekening. Dit is het probleem vaai Coen:' vroeger paste Feijenoord zich aan hem aan, nu moet Moulyn zich aan Feijenoord aanpassen. Dat kost hem veel moeite, omdat hij Ln wezen-al tijd een tamelijk eenzijdige voetbal ier is geweest. Coen is nooit sterk geweest in schieten, koppen en doelpunten maken. Hij heeft het .voornamelijk moeten hebben van zijn passeer techniek en zijn puntga ve voorzetten. Zolang hij er in slaag de om zijn directe tegenstander vijf tien a twintig keer in een wedstrijd ■te passeren en een tiental kansen te schepen, was die eenzijdigheid geen bezwaar, maar nu Coen én door de versterkte verdedigingen én door gebrek aan opofferingsgezind heid van zijn medespelers nog maar drie tot vijf keer zijn bewa- Jcer(s) „buitenom" kan passeren, gaat die eenzijdigheid hem parten spelen- Coen piekert daar kennelijk over. In sommige wedstrijden maakt hij een afwezige, een apathische indruk. In anidere wedstrijden zoals afge lopen zondag tegen ADO probeert hij zich er over heen te zetten. Dan ls hij actief, strijdvaardig en speelt ■hij kennelijk met plezier. Met die in stelling kan hij ongetwijfeld nog een tijdje mee en hoeft hij nog niet aan een afscheid te denken. •A

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 1