ra Toga! Gezellige^ /meiiseii halen Heineken in hals! HMHIIIHH Heerii k, helder Heineken is't een vals Als u uw kunstgebit voelt ASSISTENTE- CHEF DE BUREAU ENERGIEKE MEDE WERKERS samen met Topdent maakt elk kunstgebit volmaakt passend. Doet het één geheel vormen met uw tandvlees. Topdent is als 't ware Tandvlees in een Tube. 't Is geen poeder dat klontert. Geen pasta die kleeft. Topdent vóelt u niet. Topdent proeft u niet. Topdent is het énige middel dat na slechts éénmaal aanbrengen w-e-k-e-n lang een perfekt passend gebit garandeert, ondanks dagelijkse reiniging. Schriftelijk gegarandeerd. Topdent is een nieuw thermoplastisch produkt, ontwikkeld in de U.S.A. en reeds door miljoenen gebruikt. Topdent maakt van uw kunstgebit uw eigen gebit. U kunt het zelfs normaal poetsen als u dat wenst. Neem de proef, 't Is een openbaring. Prijs f 6,50. Vraag uw apotheker of drogist. Haal Heineken in huis. Heerlijk, helder Heineken. Altijd brouw-vers. Schenk dat gulle gezelligheidsbier en opeens is er weer die onovertroffen, gezellige stemming. Daar zorgt u voor, bed gaan om hoofdpijn, spit. C7r3\ Het examenbureau, bedoeld In artikel 74 van de Wet op de Registeraccountants, biedt in de periode van inei-juli .1969 gelegenheid tot het afleggen van examen In elk der vakken van het In artikel 7.1 van genoemde wet bedoelde buiten-universi- tat're accountantsexamen. Inschrijving voor de hierboven genoemde examens staat open voor ieder, die voldoet aan de bepaling van het besluit van 11 juli 1966 tot uitvoering van artikel 72 van genoemde wet, Staatsblad 324-1966 (Examenbesluit), en dient te geschieden vóór 28 februari 1969 bij het secretariaat van het examen bureau, Singel 540 te Amsterdam. vrijdag 14 februari 1969 Verzenden in enveloppe met 15 ets post zegel aan: 'Vereniging voor Facultatieve Crematie Surinamestraat 34, Den Haag. DE ERMI RQOMIJSFABR1EK te Rotterdam-Zuid vraagt administratieve medewerker(ster) om o.a, behulpzaam te zijn bij de bere kening van kostprijzen, het samenstel len van prognoses, resultatenboreRemn- gene.d. Vereisten: leeftijd tot 23 jaar, goede theoretische opleiding en praktijkerva- ring. Tevens gevraagd kantoorbediende (mul, of vrl.) voor de afdeling rekening-courant: jongste bediende leeftijd 15—17 jaar. Salaris noor leeftijd cn bekwaamheid. 5-daagse werkweek. Brieven aan.: Persoonsdam 18. Rotterdam. Coop. Centr. Landbouw In- cu Vcrkoopvercnlsing G.A. Ecmirachtsweg 20, Rotterdam, vraagt administratieve kracht voor de afdeling boekhouding cn de afdeling ex peditie. Wij bieden u een interessante werkkring op het gebied van (ie binnen- cn buitenlandse handel in granen en veevoeders. Kantoorervsring eventueel in een «ndeve bran che is vereist. Zij die binnenkort de militaire dienst hopen te verlaten kur.nen eveneens solliciteren. Sollicita ties aan: C.I.V. (afd. Personeel), Postbus 562, Rotterdam. Kroon Radio N.V. vraagt voor direct a) allround t.v.-monteur Hoog loon, 5-daagse werkweek; b) verkoper of verkoopster voor de grammofoonplatenaJdeling. Sollicitaties Sehiedamseweg 117, Rotterdam. Tel. (010)232717. Zendt mij Uw gratis fnllchtlngenblad „Waarom Crematie?" Haam: - Adres spierpijn, gewrichts- en reu matische pijnen te helpan bestrijden.Togalis een unie ke combinatie van snelwer kende middelen die ook hel pen bij griep, koorts on var koudheid, Togal is vanouds bekend en vertrouwd. Zorg Neem twee van deze tablet- dat U het bij de hand hebt. ten bij iedere maaltijd, zo Pijn komt meestal onver- nodig herhaien voor het naar wacht. in flacons van 14,42 en 210 tabletten die ervoor wil zorgen, dat onze offertes, brieven e.d, keurig verzorgd worden. Gegadigde dient in het bezit tc zijn v» «en lype- diploma. Indien u zich bewust bent -«an de ver antwoordelijkheid voor het werk dat <u verricht en de souplesse bezit om tot een goede abmenwer- k'mg inot anderen te komen dan betalen wij graag een goed salaris. Uw schriftelijke of tnondclinge sollicitatie wordt gaarne ingewacht op ons kantoor Spangcnsekaoe 20, Rotterdam-3007. Telefoon 010-151244. Met Heineken wordt het een gezellige avond. Op ons kantoor hebben wij plaats voor een De Spaarbank te Rotterdam,, met meer dan 70 kantoren en stand plaatsen heeft ruimte, er» toekomst mogelijkheden voor op de vele afdelingen ten dienste van onze spaarders. Gedacht wordt aan hen die een positieve instelling hebben t.a.v. service geven. Ulo of gelijkwaar dige opleiding is een vereiste. Maximum leeftijd 35 jaar en de dienstplicht moet vervuld zijn. De Spaarbank biedt een goed salaris entoekomstmogelijkheden. Prima sociale voorzieningen en een vrije zaterdag zijn vanzelfsprekend. Met reeds gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan:. De Spaarbank te Rotterdam Botersloot 25, Postbus 1005, Rotterdam. H. van Buuren Zonen N.V. Installateurs Rotterdam.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 5