Oeverloze discussie in de Gemeenteraad over de Cultuurnota 2. Leen Warnaar is 'all-rounder' 'Ontwikkeling drinkwater bedrijf eist vijf miljoen' TOT DIEP IN DE NACHT! 90 SCHIEDAM VANAVOND Feestavond van 'Schiedam SCHIEDAM Bn' Klaver jas-loernooi Ons Genoegen-West Onyx met 'Ja of neen' B. EN W. KUNNEN NU PRATEN MET S.G. OVER OMVORMING TOT CULTUREEL-ORGAAN GEEN KRANT ONTVANGEN? 'Spuitgasteres' bij 'vrijzinnige' j eugdbrandweer Brandweer-examen Brandje in brievenbus Spoorwegovergang Nieuwe Damlaan twee nachten gesloten Op heterdaad betrapt SUCCES LAAT PUNT LIGGEN BIJ ACTIEF B. EN W. ZWIJNDRECHT: B. en w. Zwijndrecht wil geld gaan uitlenen voor woningbouw Trainen Verhoeff VOOR 7 UUR VIA NED. 1 OP DE T.V. wssnp. fiörÉrii^ f hè&A, Exclusief voor u gecreëerd door de b&te mode-ontwerpers... ...gesneden uit stoffen, speciaal voor „fiorani" geweven. Alléén verkrijgbaar in onzespeciaalzaaL dinsdag 25 maart 1969 - pag. 5 (ADVERTENTIE) Voor hen die nu of binnenkort een nieuwe woning krijgen of zo maar nieuwe gordijnen wil len hebben is deze aanbieding bedoeld. Prachtige filmdruk cvergor- dijnstof, 120 cm breed, in drie goed verkochte kleuren. Een 1e keus stof uit de betere series nu per meter voor nog göén drie gulden. filmdruk vergorcüfnsfof 120 cm breed Morgenvroeg om 9 uur begint op onze gordijn-afdeling eerste etage de verkoop van deze filmdruk gordijnstof, 120 cm breed, in de kleuren goud, beige en groen, per meter voor Ook maandagmorgen open Gtin tet. of schrift, best. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. De klaver- jasver. Ons Genoegen-West houdt op donderdag 3 april in het Wijkcentrum het grote Paas-klaverjastoernooi, waarbij weer eieren zijn te winnen. In schrijving 1,50 per persoon bij W. Schewe, Waranda 81a; J. Zagwijn, Gordonstraat 31b en J. Wagenaar, Aleidastraat 77. an een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. In het ka der an de Toneelwedstrijd van de S. G. geeft de Toneelver. „Onyx" op donderdag 27 maart in Musis Sacrum een opvoering van het toneelstuk „Ja of neen" van Kenneth Home, Aan vang 20 uur. (ADVERTENTIE) NImhh» Binnenweg 486 - Rotterdam SCHIEDAM. Geboren: Erik T. H. t. H. M. Mouwons en T. Boddeman; Chris tina dv A Kop en W. Huijser; Jacobus G. zv G. Peeters en Q. de Vaal; Elizabeth A. dv F. Schenk en T. D. suvaal; Wil helmus "L. T. zv T. H. J. van Deuxzen en A. M. w. van de Koppel; Isaclla M. dv A. F. W, Meger cn W. F. van Beusichem; Pa mela M. P. dv H. van der Heijden en A. van Koetsveld; Richard W, zv W. Jan sen en m. B. h. MeUef; Yvette dv T. Bui- «adgk en G. J. KJein Langenhorst- Overleden; F. J. Schuurmaos, S3 jr; J. Eïjk, 73 jr., wed. J. Post: T, A. van Deventer, 79 jr. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag De Cultuurnota Schiedam, in december 1964 op stapel gezet, door een in juli 1967 geformeerde werkgToep ge formuleerd en uiteindelijk in oktober 1968 verschenen, is gisteravond in de gemeenteraadsvergadering onderwerp geweest van een oever loze discussie, die 2 uur en drie kwartier hepft geduurd. Met het enig resultaat dat de raad zich als geheel akkoord verklaarde met de stand punten van b. en w., zoals die zyn neergelegd in een uiterst vaag en vrijblijvend pre-advics op de Cultuurnota en dat dit College nu mag gaan onderhandelen met het hestuur van de (bestaande) Stichting De Schiedamse Gemeenschap om deze omgevormd te krygen in een Stichting De Schiedamse Gemeenschap-nieuwe stijl, die boven de huidige functie ook nog dienst zou kunnen gaan doen als cultureel advies- en overleg-orgaan. anders uitzien. De hcie materie is mo menteel wel heel sterk In beweging." Drs J, Houtman (WD): „De nota geeft geen visie, er wordt geen cul tuurbeleid uitgestippeld. Na vier jaar werken had dat toch wel moeten zijn. Waarom is de jeugd en zijn de kun stenaars niet gehoord?" Monopole-theater Mevr. M, A. C. Taverne (kvp); „Een goede ruimtelijke voorziening is nodig in Schiedam, doch geen con certzaal of schouwburg. Voor de grote evenementen kunnen de Schiedam mers best naar Rotterdam. De weg weten ze we! te vinden." De heer B. E. Collé (cpn): „Br moet ruimte zyn voor het experiment in de cultuur. Kan het nu toch leeg staande Monopole-theater daar niet voor dienen? Als vestzak-theater voor toneel, film, enz." Bel voor 19.30 uur telefoon 135430 Abonnees buiten Rotter dam, Schiedam kunnen zich wenden tot onze plaatselijke agenten. In feite is er niets veranderd aan de bestaande toestand, zeker voorlopig niet. De commissie voor de Cultuur nota heeft uitdrukkelijk gesteld géén „gemeentelIjk cultuurbeleid" te wil len uitstippelen, omdat dit In een ge leidelijk proces gerealiseerd zon moe ten worden door het nog te vormen cultureel overlegorgaan. Alleen heeft de commissie de uitgangspunten en een fors aantal „bouwstenen" voor dit cultureel beleid gegeven. Zoals ook b. en w, even nadrukkelijk hebben gesteld dat de suggesties uit de Cul tuurnota maar door het cultureel or gaan uitgewerkt moeten worden. Doch b. en w. hebben er in het pre-advies meteen aan toegevoegd, thans nog niet te kunnen zeggen, of alle suggesties van het cultureel or gaan ook voor realisering in aanmer king kunnen komen, ornaat deze van geval tot geval bekeken moeten wor den. Namelijk ook of ze financieel realiseerbaar zyn. Dit onduidelijke uitgangspunt was geen beletsel voor de vertegenwoor digers van zeven fracties (de achtste, de onafhankelijke Boer C. Muys, was afwezig) om gedurende bijna drie uur met stapels wensen, suggesties, voor stellen, grieven en klachten inzake het culturele beleid te komen aandragen. Het deed wat onwezenlijk, zelfs wat spookachtig aan, dit gediscussieer over iets wat nog moet komen, maar er nog niet is. En op de duur werd het slaap verwekkend! De vorm Het kernpunt was de juridische vorm voor het komende cultureel or gaan. De commissie-Cultuurnota en ook b, en w. hebben de voorkeur ge geven aan een privaatrechtelijke vorm van een stichting, waarbij, aansluitend op de bestaande toestand, gedacht is aan de omvorming van. de Schiedamse Gemeenschap, Doch de KVP, by mon de van voorzitster mevr. M, A. C. Taverne-Van Campcn, bleek voor stander van de publiekrechtelijke „cul turele raad" op basis van art. 61 van de Gemeentewet Mevrouw Taverne wilde namelijk veel verder gaan. Naar een overleg orgaan, waarin alle „welzijnsfactoren" aan de orde kunnen komen. Niet al leen de cultuur, maar ook de sport en jeugdzaken en het maatschappe lijk werk. Een sportraad is er al, een jeugdraad-nieuwe stijl en een raad voor maatschappelijk werk zijn in de maak. Een culturele raad zou dan de vierde instantie kunnen zijn in het alles overkoepelende overlegorgaan voor het maatschappelijk welzijn. Nu de S.G. om te vormen tot een cultu reel orgaan zou een stap zijn waar men later toch van terug zou moeten komen. Zij kwam tenslotte met een amen dement in die zin op het voorstel van b, en w„ dat echter met 22 tegen stemmen werd weggestemd. Kermis'pacht Een ander concreet geschilpunt werd het voorstel van b. en w. om de pacht- opbrengst van de Jaarlijkse kermis niet langer te handhaven als indirecte subsidie aan de Schiedamse Gemeen schap. De opbrengst van de kermis zou nu rechtstreeks aan de gemeente toevallen en de S.G. zou een recht streekse subsidie moeten krygen. Dc Frot. Chr, Groep is altyd al tegen deze koppeling van kermis aan de S.G. geweest, wat zij „onwaardig" vond voor een stichting met zo'n iueeel doel. Maar woordvoerder J. van Katwijk bleek er nu ook tegen dat de gemeente het risico zou moeten dragen bij een eventueel tegenvallen van de kermisopbrengst. Hij kwam tenslotte overhaast met een heel merkwaardig geformuleerd amendement, waarbij de kermisop brengst niet aan de S.G., maar even min aan de gemeente zou komen. Aan wie dan wel werd er niet bij gezegd, „een uitlokking van diefstal" werd opgemerkt. Dit amendement bad dan ook geen kans en werd met 6 tegen 25 afgestemd. Daarbij bleef wethou der M, Eykengar zijn fractie trouw. Het voorstel van b. en w. werd tenslotte aangenomen met 24 voor en 7 tegen, waarbij de fracties van KVF en PvdA verdeeld bleken. Nota 'n ramp Hit de vloed van gemaakte opmer kingen over cultuur, cultuurnota en cultuurbeleid, willen wc enkele niet onvermeld laten. „Het Is een ramp om een cultuurnota te maken," ver zuchtte wethouder mej. G. D. de Graaff, die voorzitster is geweest van de commissie en van de samenstellen de werkgroep. „Het heeft dan ook wel erg lang geduurd voordat de nota gereed was. En als we die nu zouden maken, zou de nota er waarschijnlijk (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag „Als Schiedam een Jeugdbrandweer krijgt, kunnen dan ook vrouwen daar deel van uitmaken? Het vrouw-zijn hoeft toch geen be letsel te wezen", informeerde mevr. J, H. H. Gerfling-Egging gisteravond In de raadsvergade ring. „Spuitgasteres", had de heer G. P. Verhulsdonk al een naam verzonnen; hij steunde overigens het voorstel van mevr. Gerding. „Daar hebben we nooit by stil gestaan", verklaarde burg, H. Roelfsema, die het in beginsel mogelijk achtte dat ook meisjes („het kan best aantrekkelijk zijn") zouden komen bij de „vrij zinnige brandweer", zoals hij zich freudiaans versprak. ,,De jeugdbrandweer moet het visitekaartje worden van de brandweer", vond de heer P. Boschman, een propaganda om als vrijwilliger bij de échte brand weer te komen. „Ja, maar meisjes kunnen toch nooit vrijwilliger- brandwacht worden", vond mr J, B. Schueler. "Want vrouwen mo gen geen nachtarbeid verrichten. „Nou, vroedvrouwen anders wèl", verklaarde mevr. Gerding. Waar op burg. Roelfsema haastig de uit de hand lopende discussie over de jeugdbrandweer sloot. SCHIEDAM, dinsdag Voor het praktisch gedeelte van het rijksexa men „persluchtmaskerdrager brand weer" slaagden de brandwachten: Chr. Bieze, C. Hamerslag, J. Holswil- der, S. A. Imming, Th. J. Jansson, A. Oosterman, Chr. de Roo en F. J. T. Toxopeus Eerder hadden de kandida ten met goed gevolg het schriftelijk gedeelte van het examen afgelegd. De instructielessen werden gegeven door twee bevelvoerenden van het Schiedamse korps, te weten de heren W. Nesse en M, L. Passchier. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag- Door on bekende oorzaak moet gistermiddag tussen half een en half vijf een brandje zijn ontstaan in de brieven bus op de hoek van de Vondellaan- Burg. Knappertlaan. Bij de middag- lichting namelijk werden stapels brie ven geblakerd aangetroffen. Een ie der, die tussen voornoemde tijd een brief in deze bus heeft gedeponeerd en inlichtingen wenst, kan zich in verbinding stellen met het PTT-kan- toor aan de Bange Nieuwstraat. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, diasdag. In de nacht van vrijdag op zaterdag en de nacht van zaterdag op zondag zullen motorrijtuigen naar Kethel-Groenoord geen gebrmk kunnen maken van de spoorwegovergang aan de Nieuwe Damlaan. Deze zal vanwege herstel werkzaamheden gesloten zijn. Voetgangers, fietsers en. bromfiet sers zullen echter wel normaal ge bruik kunnen maken van de spoorweg overgang. De bestuurders van de motorrijtuigen zullen nu via de Rijks weg 20 van en naar Kethel-Groenoord moeten rijden. De routes zullen met speciale borden worden aangegeven. V(an een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. Dt politie heeft vannacht de 17-jarige bijrijder J. N. op heterdaad betrapt bij het ont vreemden van 24 flessen frisdrank uit een aan de Couwenhovenstraat gepar keerde vrachtauto. De 19-jarige losar- beiöer B.B. die ook bij deze diefstal betrokken was, zag kans te vluchten. Hij werd evenwel later ook door de politie aangehouden. (Van onze korfbalmedewerker) SCHIEDAM, dinsdag -Als aanloop tot de viering van het 40-jarig jubi leum volgend jaar, heeft de korfbal vereniging „Schiedam" zaterdag in gebouw Irene vast een, feestavond ge houden. Want „Schiedam" heeft toe komst, zo stelde voorzitter L. v. d. Kraan vast, waarbij hij wees op het groeiende jonge element in de vereni ging. In het programma kregen alle leef tijdsgroepen een kans. De allerjeug- digsteu weerden zich geducht, zowel op het toneel als in de zaal. Vooral de jeugdige zangers kregen de zaal mee, maar daarbij zullen de vele aanwezige ouders wel een rol gespeeld hebben. Het toneelstukje van deze groep kwam niet zo best over. Broer en zus RIssem gingen tweemaal op de muzi kale toer, met succes voor de geliefde driekwartsmaat. De senioren kwanten met een korte een-acter „Laura", duidelijk gemaakt, en gedragen door mevr. Majoor als het vrijmoedige dienstmeisje. Tenslotte het bal-na, waarbij de „Dutch Boys" de danslustigen lokten. Al met al een pretentieloos maar zeer gezellig samenzijn, als contact ge slaagd door de aanwezigheid van de jongste leden. (Van onze korfbalmedewerker) j.P, i SCHIEDAM, dins- juMüMsuU dag. Van de Schiedamse korfballers is dit weekend aliccs Succes binnen de lijnen ver schenen. In Rotterdam Het men bij Actief een kostbaar puntje liggen, waarschijnlijk zeer tot genoegen van concurrent Ten Donck dat bierdoor weer een stapje dichter bij de titel kwam. Met een sterke wind tegen was bet initiatief geheel aan Schiedamse zijde maar het eerste aanvalskwartet paste zich onvoldoende aan de weersom standigheden aan, waardoor de Rot terdammers met 20 voor kwamen. Alleen van Krogten wist voor r„st nog de korf te vinden, 2-1. In de tweede helft legde Succes er nog een schepje bovenop met als gevolg een 23 voorsprong door van. Krogten en Jen Beukers. Het' was daarom bijzonder jammer dat men toch in de laatste minuut moest toestaan dat Actief ge lijk maakte: 3—3. Verder: Chalois—Succes 2 8-0; Suc ces 3Bermen 2 02; Trekvogels 4 Succes 4 41; Succes J1Ons Huis J 3—1; Ahoy J~Succes J2 02; Suc ces b—Ten Donck B 42; Vlaardin- gen c—Succes c 03; Succes 2—Spar taan cl 3—0; Succes MZuiden M 1 —0; Schiedam 2—OSCR 3 3—5; OSCR JSchiedam J 32, Schiedam 3—Spartaan 4 5—1; Schiedam b OSCR b 0-1, Schiedam aHesco a 0—1. Als we er van uitgaan dat SVV met tussenpozen „gerijpte" spelers levert voor het top voetbal in Nederland en België ik denk in. dit verband aan Piet Romeijn, Eddie Koens en Dïek van Dijk dan ligt het in de lijn der verwachtingen dat er aan het einde van. dit seizoen 1 een bod valt op topscorer Aad Koudijzer. Sparta-trainer Wiel Coerver heeft met betrekking tot deze speler wel eens gezegd: Wat een talentwat een klasse, Hoe is het mogelijk dat deze speler aan onze aandacht is ontglipt" Coerver zag SVV dit seizoen al leen spelen m de bekerwedstrijd tegen Sparta. Wanneer hij echter in de gelegenheid zou zijn om SVV meer te bezoeken, dan lijkt het me niet ondenkbaar dat hij zich zou laten verleiden tot een soortgelijke uitspraak over Leen Warnaar. De enigszins geblokte halfspeler van SW heeft zich immers binnen een tijdsbestek van (ruim) twee jaar ontwikkeld tot een knappe verdediger, die als bijzondere waar de heeft op elke plaats te kunnen worden ingezet. En in het huidige voetbal zijn vooral deze „atl-roun- ders" het meest waardevol een bewering die bondscoach George Kessler afgelopen vrijdag tydens een causerie in het Feijenoord-sta- dion nog eens nadrukkelijk onder streepte. Er zijn wel eens mensen, die zeg gen dat Warnaar alléén nuttig is wanneer hij het spel vgn één be paalde tegenstander moet ontrege len. Natuurlijk speelt Warnaar, 21, een voorbeeldige wedstrijd wanneer hem van tevoren wordt opgedragen permanent één man te bewaken. Vraag het Ton v. d. Linden (Elink- wijk), vraag het Couperus (Haar lem). Maar de laatste competitie zondag tegen HVC heeft War naar weer eens bewezen dat zijn capaciteiten ook zeer goed tot ont plooiing kunnen komen bij het vol brengen van andere taken. Van trainer Rinus Gosens had hij deze keer een beperkte vryheid van offensief-handelen gekregen. Dat die beperkte vorm na verloop van (pak-weg) twintig minuten over boord kon worden gezet, was mo gelijk bij de gratie van de tegen stander. Nu Warnaar zich tegen HVC meer en meer bemoeide met de voorbereiding een taak die in andere wedstrijden dikwijls te vens was opgedragen aan Koudijzer behoefde de 1.91 meter lange Maassluissenaar zich uitsluitend toe te leggen op de afronding. En de praktijK heeft bewezen dat dit veel meer rendement oplevert. Erg ingenomen is Warnaar, tot en met juli dienstplichtig soldaat in Nieuw-Mïllingen, nooit met een spe ciale opdracht. „Je raakt bij het schaduwen van één bepaalde tegen stander de kans zelf behoorlijk uit balans te raken. Bovendien is het zéér afmattend. Maar ik dien me te realiseren dat het steeds weer in het belang is van het team." Al dus "Warnaar zelf. Aan een onlangs door het bestuur georganiseerde bespreking, waarbij de spelers nog eens nadrukkelijk werd verzocht vooral op tijd naar bed te gaan, niet te roken, evenmin te drinken, heeft Warnaar de in- (Van een onzer verslaggevers) ZWIJNDRECHT B. en w. van Zwijndrecht stellen de raad voor 4,050.000.krediet beschikbaar te stellen. Het bedrag is bedoeld als eerste financiering voor de verdere ont wikkeling van bet drinkwaterbedrijf in Zwijndrecht. Er komen nog enkele voorstel len voor kredietaanvrage want bedoelde ontwikkeling vergt een kapitaal van 5.585.000. Volgens het raadsvoorstel stemde de raad al eerder, in september 1"17, in met een kredietaanvraag van f 725.M0 voor het uitvoeren van enkele voor zieningen. Dit betrof o m. het maken van drie putten, het verbeteren van de ventila tie van de voor- en nafilters, het bou wen vaa een kelder met een inhoud van 2000 m3 voor uitbreiding van de reinwaterberging, het vergroten van de hoge druk pornpcapaciteit en uit breiding van de werkplaats magazijn ruimte. Aangenomen mag worden dat door de opbrengst van de drie te graven putten de totale dagproduktie tot plm. 13.500 m3 zal stijgen. Deze hoeveel heid zal voor de eerste jaren wel vol doende zijn. Door de overige voorzieningen, wel ke praktisch klaar zijn, is de zuive ringscapaciteit tot maximaal 10.000 m3 per etmaal opgevoerd, de hoge drukpomp-capaeitcit is daarbij aange past. Het thans gevraagde krediet is in hoofdzaak nodig voor de bouw van een nieuwe naliltergebouw met pom pen en dienstruimten, voor het maken van bepijpings- en elektrische instal latie, ozonieer-, fluor- en chloordoseer. installatie, alsmede voor de aanleg van een gedeelte van de hoofdtrans portleiding. ZWIJNDRECHT, dinsdag. B. tn w. van Zwijndrecht stellen de raad voor de nodige geldleningen toe te kennen aan de woningstichting „Voor uitgang" te Dordrecht en de bouwver- enigmg „Zwijndrecht". Eerstgenoemde stichting wil 120 woningwetwoningen bouwen in het bestemmingsplan Walburg (I); de bouwvereniging wil 70 ééngezinswo ningen, 16 bejaardenwoningen en 2 woningen voor lichamelijk gehandi capten bouwen. B. en w. stellen bovendien voor aan genoemde woningcorporaties de voor de bouw der woningen benodigde grond te verkopen. De gemiddelde „kale" huurprijs van de 120 huizen is voorlopig bepaald op ten minste 133,20 en ten hoogste op 154,85 per woning per maand. De gemiddelde „kale" huurprijs van de 70 ééngezinswoningen is voorlopig vastgesteld op ten minste 146,75 en ten hoogste op 172,95 per woning per maand. Voor de 16 bejaarden- en 2 rolstoel woningen is een voorlopig gemiddelde huurprijs per woning per maand be cijferd van 116,30 in minimum en 136,65 in maximum. Leen Warnaar (215 „schaduwen is afmattend" druk overgehouden dat het bestuur maar één doel voor ogen heef t: pro motie naar de ere-divisie. Hoe denkt hij er zeif over: „Ik heb Vitesse afgelopen zondag tegen DFC gezien. Myns inziens is Vitesse te pakken. Ik geloof nooit dat dit team het redt. Vyf punten achterstand moet in tien wedstrijden te overbruggen 2,Jn Overigens: het is misschien wel erg in zwang eisen te stellen om trent het op tijd naar bed gaan, maar ik heb het idee dat je he toch veel beter aan de speler zelf kunt overlaten. Je bent immers maar een semi-profje bij een eer- ste-divjsieclub. Ik ben ook wel eens „gesnapt" toen ik op een vrijdagavond een pilsje dronk bij Leo .van der Valk. Maar wat is er op één pilsje tegen. Als je de hele week in een leger plaats rondhangt, wil je óók wel eens van je vrijheid genieten. En zo overdreven laat maak ik het zelf toch nooit." Leen Warnaar is officieel door zijn compagniescommandant in de gelegenheid gesteld tweemaal m de week in Schiedam te trainen. In de praktijk is hy er wel enkele keer tjes meer, omdat hij van het stand punt uitgaat dat je in militaire dienst niet meer moet doen dan wordt opgedragen. Als men nu weet dat Warnaars' opdrachten beperkt zyn tot enkele administratieve klusjes en van hem slechts naleving geëist wordt van het verschijnen op het ochtendappèl, zal het niemand verbazen dat hij door-de-weeks veel meer op SW te vinden is. „Ik voel dat het no dig is," zegt hij. „Ik heb aanleg voor corpulentie en zou het ver schrikkelijk vinden om tijdens een wedstrijd door gebrek aan conditie af te gaan. Daarom train ik ook zoveel mogelijk!" Laatste vraag: wordt er in het kamp van SVV gesproken over een eventueel vertrek van Koudijzer (en Warnaar?) naar elders. Hij: „Ge sproken wel natuurlijk. Maar ik heb de indruk dat het bestuur bijzonder op zijn qui-vïve is. Het wil deze ploeg tot elke prijs bijeen houden. Dus ook met Koudijzer." JAN D. SWART Personeel gevraagd De Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraagt VASTE EEZORG(STERS) Aanm. tel. 267270 's avonds na 7 Ulir tel. 155960. £038 Textielververijj suèdereinlging Oostsingel 2 hoek Singel. Tel. 268924 Het adres voor verven en sucdereiniging. Foto, film en projectte PASFOTO'S klaar terwijl u wacht Foto Van Vuuren, Hoogstr 106, Schiedam. Tel. 269720. Let op het juiste adres. Diversen Grote sortering tumartikelen bij „Waar Dat Wiel Draalt". Hoogstraat 67—69, Schiedam. Tel 010—263J36 S250 Broersvest 111 Tel, 267416 Iedere vrijdagavond tot 9 uur geopend Ruime parkeergelegenheid.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 2