è-mars verre 1 Niet meer dan 3,679 deelnemers MUSEUMHOF ALS 'PLACE DU MASCHE' Slot zwemvijfkamp bar-koud weer SCHIEDAM Jubileum R.K. Werkmeesters met receptie en huldiging Receptie van kampioen FC Nieuwland TSF 3 in overgangs klasse SCHIEDAM 'LEGIOEN DER DAPPEREN', IN PLASTIC GEHELD, LIEP IN VERSNELD TEMPO DOOR Nieuwe vlag KW-mars GEEN KRANT ONTVANGEN? 'Schiedam'-ruiters boeken successen SPORTSOOS SLUIT MET PUZZELRIT Deken Oudshoom jubileert IN BAD GROENOORD: Dronken chauffeur ramt vijf wagens Meisje op voetpad aan gereden: scliedelletsel Dronken zeelui stelen drie auto's en veroorzaken complete ravage Inbraak kantoor Rijkswaterstaat Jongeman rijdt met gestolen wagen tegen brug TV ALARM CENTRALE KOERIERSTERS C. en F. C. Hermes-D.V.S. Schiedam. maandag 19 mei 1969 - pagina 5 (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Bar en boos regenweer ontnam zaterdag alle luister aan de 25e Koningin Willielmina-mars die meer een prestatietocht is geworden dan een wandelsportevenement met als motto: de ontdekking van het oude en nieuwe Schiedam. Bij dc start aan de kop van de Plantage dromden deelnemers en kykers satnen onder luifels en in portieken om te ontkom en aan de gestaag neerdrenzende regen. Desondanks draaide dc organisatie weer op volle toeren en marsleider Philip van Oordt gaf klokslag- half drie het startsein. Gehuld in alles wat maar ï'tgenwercnd was, zette het „legioen der dapperen" zich in beweging. Het telde géén 5000 wandelaars maar sleclits 3679, waarvan de jeugd nogr het leeuwendeel vormde. Hierin zijn begrepen de lange afstandslopers (86), die reeds eerder waren vertrok ken. Een aantal hiervan had tevoren al 60 km gelopen in de nachttocht van de Rotterdamse Wandelvcreniging Vorig jaar namen 4658 personen öcei aan de K.W.-mars, terwijl de organi satoren hadden gehoopt met deze ju- bHeummars dc 5000 vol te maken. Om begrijpelijke reden lieten nu 183 vóór- inschrijvers verstek gaan. Op de Grote Markt was de haag van toeschouwers dunner dan gewoonlijk. Hier probeerde de Harmonie Wilton Fijenoord wat muzikale kleur te geven aan het verder sombere geheel. Op het bordes van het stadhuis werd het bij de nadering van de stoet wan delaars een complete luifel van para plu's in een mengeling van kleuren. Met als middelpunt het fraaie boeket anjers dat het Oranjevendel traditie getrouw mevr. Boelfsema liet aanbie den. (Van oen onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Even voor de start van de 25ste K.W.-mars werd aan dc voet van het riantage-podium een nieuwe K.W.-mars vlag gehesen, als ge schenk van de SBLO, aangeboden door voorzitter J. D. Degreef. Muzikale medewerking bij dit ce remonieel verleende de drum band „TH AL IT A uit Vlaar dingcn Enig in zijn soort was de groep Seolto uit het Brabantse Zeven bergen die - voor het eerst op Schiedams grondgebied de benen strekte. Het betrof hier geen spe cifieke wandelgroep maai* een damesvoetbalelub waarvan de speelsters gestoken in clubtenue aan de mars deelnamen. Op deza wijze gaven - ze blijk van hun „potigheid" die de dames dan ook de tweede prijs op de 20 km op leverden. In deze mars ook cea ontroe rend staaltje van vriendschap en medemenselijkheid. Hat Jeugdkoor St. Michaël,uit Spijkenisso voerde een-wagentje mee waarin eën. lid was gezeten dat getroffen is door kinderver lamming. Al zag dit patiëntje Schiedam en zijn omstreken nu •niet bepaald van de zonnigste zij de, het heeft van de tocht niet minder genoten. (ADVBrtTEAT/Él) 't Wordt weer tijd om leuke luchtige zomorschocntjes te gaan dragen;.... vanaf morgen verkopen wij zé voor éen be spottelijke fage prijs op onze schoenen-afdeling. Vlotte zomerschoantjes, met hakje en in moderne iakuitvoe- rtng. Schoentjes die prettig zitten en leuk staan zowel bij Uw zo merjurk als pantalon koopt U nu voor nog géën drie gulden. Morgenvroeg om 9 uur begint de verkoop van deze zomer- schoentj'es in vlot lakmodel, kleuren tan, rood, blauw, maten 3Bt/m42 Qok.maandagmoraen open Géén tel. of schrift, best SCHIEDAM, maandag. De SV HV „Schiedam" organiseert op beide pinksterdagen een voetbaltoernooi voor junioren en aspiranten, waaraan wordt deelgenomen door Hollandiaan, RK-WTK, Nadó-V, SCR en Schiedam zelf. Op eerste pinksterdag spelen de A-, B- on Cl junioren, aanvang 9.30 uur en op pinkster-maandag ge C 2 junio ren en de Dl en D2 aspiranten, aan vang 10 uur. Belangstellenden zijn welkom, de toegang is vrij. Bel voor 19.30 uur telefoon £35430 Abonnees buiten Rotter- kunnen Schiedam wenden tot plaatselijke agenten. Défilé Bijna, een half uur lang trokken de helden voorbij, stoer en flink, gedra gen door tromgeroffel en muziek van dc begeleidende bands en muziek korpsen. Wanneer dit verstilde nam dc Harmonie Wilton Fijenoord de on ontbeerlijke ritmische steun over om later zelf voor het hoge gezelschap te defileren waarvoor burgemeester Roelfscnia dc dirigent persoonlijk kwam bedanken. Eenmaal buiten de stad kregen de wandelaars allemaal grote baast om maar zo snel mogelijk weer op de ba sis terug te zijn. De meeste groepen deden het rustpunt in het drassigs Prinses Beatrixpark niet eens aan! Hier demonstreerde de model-jacht club „Viking" met een deel van zijn vloot 'waarvoor de belangstelling ga ring was- nu de' wandelaars het water van de'vijver niet meer konden zien; nattigheid hadden ze zelf meer dan genoeg! Géén blaren De Kon. EHBO was met 16 man op dc vwreoursen aanwezig. Tegen do verwachting in hoefde er geen blaar tje behandeld te worden. Maar twee dcelnemertjes zijn naar de stad terug gebracht, met ere uitgeteld. De rest van. de deelnemers liep de, in sommi ge gevallen verkorte, routes geheel uit. Doornat maar toch voldaan keerden men in de Plantage terug voor het in ontvangst nemen van de persoonlijke en^eventuele groepspryzen. Ha het de- filé had in dc (droge!) raadszaal de gebruikelijke ontvangst van het ere- comité plaats (matig vertegenwoor digd). Burgemeester Roelfsema rele veerde in 't kort het ontstaan van de K.W.-mars en uitte zijn waardering voor de wijze waarop het Velde! Schiedam van de Oranje Garde hier van jaarlijks een leest weet te maken om op deze wijze de wandelsport te dienen. De landelijk commandant van de Oranje Garde, de heer W. Sterren burg, dankte het gemeentebestuur voor dc verleende medewerking, nog onderstreept door marsleider Philip van Oordt. Het beeld van de „zilveren" Kon. Wilhelmina-mars is in deze foto goed samengevat: er waren mu ziekkorpsen en er waren fleurige uniformen, maar dat nou ieder een ook straalde van vreugde néé! Het was een nétte Kon. Wil hel- mi na-mars, zaterdag. Nat niet al leen bij het lopen, ook bij de rust (nou ja, rust!) in het Pr. Beatrix- park was er een teveel aan water. Uitslagen •10' km: OWIO Botterdam. 20 km: 1. Oranje Garde Klun.dert; 2. Vrouwen Voet bal ver. Seolto Zevenbergen. 14 km. Getrainde groepen: i. BSO Over- schie; 2. Arriba s Oud-Beijcrland; 3, Do W le keiaar C. Botterdam; 4. Huizo Spoorzicht Rotterdam.: Niet getrainde groepen: 1. Michaël Jeugd Koor Spijkenisser 2. Catha- rinaschool Schiedam; 3, Comeniussehool B Schiedam; 4 Pr. Julia naschool Schiedam; 5. Burger Weeshuis Rotterdam. Speeltuin- groepen: '1.Levenslust Overschie. Gym nastiek groepen: 1. ODO Schiedam: 2. Kracht en Vlugheid Kralingen: 3. THOR I Schiedam; 4. Kracht en Vlugheid R'darn- Noord 12); 5. Kracht en Vlugheid Overs chic (m>. 8 km, Getrainde groepen: 1. HOPO Hoog. vliet; 2. Anlbas Oud-Beijerland; S. Tempo Meerkerk; 4. Oranje Garde Heinenoord; 5. Juliana Schiedam. Niet getrainde groepen: 1. Burger Weeshuis 3 Rotterdam: 3. Pr. Mcrxtrfksehool Rotterdam: a. G«flwelschool Schiedam; 4. Ktaüerh. 't Klaverblad R-dam. padvinders: I. St. Hubortusgroep Schiedam. Spoeltningrocpcn: 4. Bospoldcrspeeltuln Rotterdam, Muziekgroepen: 1. Drumband Gyran. veiv Juliana Schiedam. Gymnastiek- groepcu: 1. THOR 3 Schiedam; 2. Kracht cn Vlugheid OvcrsQhie; 5. ODO 3 Schiedam; 4. THOR 8 Schiedam: 5. Kracht en Vlug heid Büügersb, A.; 6. DOK 5 Schiedam; 7. Excelsior Rozenburg: 8.THOR 5 Schiedam. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Tijdens ecu in Overschie in het kader van de Sportweek gehouden streekwedstrijd van de Landelijke Ruitervereniging van het gewest Zuid-Holland bodeten Schiedamse ruiters enkele fraaie suc cessen. Via een barrage werd Koos van Geyl eerste in het springnummer met op dé tweede plaats Aad Schrey. In de dressuurproef promoveerden. Marline Leusen en Marl v.d. Hey van de L H klasse naar LI Aad Schrey eindigde hierin op de derde plaats. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Dc afde ling Schiedam van de Nederlandse R.K. Bond van Werkmeesters vierde zaterdag het gouden jubileum met een receptie en cc» feetavond voor de ruim zeventig leden en hun dames. Bondsvoorzitter J. W. de -Bruin en zijn medebestuurder A. Commandeur behoorden tot de velen die het bestuur tijdens de receptie hun gelukwensen kwamen aanbieden. Dit deden ook de ken 3. J, Oudsboorn en afgevaardig den van het district Rotterdam, dc af deling Vlaardingcn alsmede de heer R. Hcilmann namens de kring Schie dam van het NKV tot welk grote ver band de Bond vhn Werkmeesters be hoort. Verschillende grote bedrijven Uit Schiedam zonden bloemwerken. In een algemeen dankwoord haalde voorzitter P. J. van Pelt nogmaals de problematiek aan in de vakbeweging in een tijd vol fusies en liquidaties van bedrijven. Het alternatief hiervan is, samen bouwen om tot een betere wereld te komen. Huldiging Aan het begin van de feestavond is een aantal jubilarissen gehuldigd. Als eerste de heer Th. S. Hengst, die tot de oprichters van de afdeling behoort en bovendien 60 jaar lid is van de katho lieke vakbeweging. Eveneens 50 jaar lid is de heer P. Maltha terwijl de he ren A. van Vliet en L, H. Coüenburg 40 jaar in dit verband zijn georgani seerd. Het zilveren jubileum herdenkt de heer P. v. d. Hoeven. Alle jubilarissen kregen het gebrui kelijke onderscheidingsteken ofwel geschenken terwijl ook hun dames in de hulde werden betrokken. Voor de rest van de avond zorgde een stukje muziek voor sfeer en de nodige gezelligheid. (Van eeu onzer sportverslaggevers) SCHIEDAM, maandag. „Gezien het geweldige succes van deze avond zullen we ons soosseizoen, in septem ber, eveneens met eeu puzzel rit ope nen," Dit zei de heer Hans de Greef, voorzitter van dc SBLO en van de sportsooseommissie, na een inderdaad bijzonder geslaagde sterrit voor auto mobielen bÜ de sluiting van de sport- SOOS. Liefst 29 equipes hadden ingeschre ven voor deze korte avondrit. Kort, maar beslist niet gemakkelijk. Na af loop bleek dat velen tijdcontroles ge mist hadden omdat de tekst op het „werkbriefje" niet kritisch genoeg was gelezen. Zo werd niet alleen een tijdstempel gehaald bij posten met een witte vlag, maar ook bij enkele „hep"posten met rode vlaggen. Het geen uiteraard strafpunten opleverde. Hans de Ruiter, geroutineerd puzzel- rituitzetter van TSF, had veel eer van zijn werk. Na afloop kwam men in de gezellige Excelsior '20 kantine bijeen en hier ontving het echtpaar de Klink de eer ste prijs. De tweede prijs ging naar hot echtpaar Hoekstra, de derde naar het equipe Meuldijk-Donkers. Dc poe delprijs kwam in handen van persfo tograaf Ton de Haan, die met luid motorgeronk zeer veel strafpunte» verzamelde. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Op eerste P:nksterüag herdenkt dekeu J. 3. Oudshoorn, tevens pastoor van de Vi- sitatiekerk in Nieuwland-West, zijn 35-jarig priesterfeest waarvan, hij 03 jaar 5» Schiedam heeft doorge bracht. Ais kapelaan van de toenmalige St. Liduinakerk werd hij aangesteld als pastoor van de hulpkerk in de Aleida- straat en legde de grondslag voor de bouw van het eerste katholieke kerk gebouw in Nieuwland. Na zijn verkie zing tot Deken van Schiedam {met in begrip van Vlaardingcn en Maassluis) in maart 196? werd dit kerkgebouw tot dekenale kerk /erheven. Van 13 tot 14 uur bestaat er op eer ste pinksterdag in het jeugdhuis van de Visitatiekerk gelegenheid dc jubi laris geluk te wensen. (Van een onzer sportverslaggevers) SCHIEDAM, maandag. „In mijn tyd als bestuurder van de ile afdeling Rotterdam van de KNVB heb ik xo'n prestatie als u geleverd heïft nog nooit meegemaakt", zei de heer 3. Bij- loo, voorzitter van die afdeling, tijdens dc receptie van de voetbalvereniging FCN ln de Ams tel bron. F. C. Nieuw land heeft het gepresteerd om, voor het eerst uitkomend in competitiever band, meteen kampioen te worden. Dat FC Nieuwland een nog jonge club is, zonder conneoties, bleek ove rigens wel op de receptie. Toch had het gemeentebestuur niet verstek la- tn gaan en de heer J. Bronneman bood namens dit bestuur en namens de Sportraad de. felicitaties aan. De heer Bronneman had bewondering voor het bestuur van de nog jonge vereniging, dat.in de korte tijd van het bestaan bewezen heeft vreselijk actief te zijn. Dc heer Bronneman hoopte dat FCN het voorbeeld van DHS zou volgen. Deze elub presteerde het namelijk om zes jaar na de op richting in de KNVB uit te komen! De heer Philips, voorzitter van. FCN hoopte, dat zijn club het nog beter zal doen en reeds binnen vijf jaar in de KNVB zal spelen. De heer Bijloo wees het bestuur op de noodzaak van een jeugdafdeling, temeer daar dan met recht van spre ken bij het gemeentebestuur aange klopt kan worden voor een betere ac comodate. TENEINDE HET winkelende publiek naar de oude binnenstad te trekken heeft de winkeliersvereniging „City Centrum" zaterdag op de binnenhof van het Stedelijk Museum, hiervoor omgedoopt tot „Place du Marché", een kleine doch zeer gezellige markt ingericht. De zeventien kramen waren de coratief goed verzorgd en streden om voorrang bij het aanbieden van koop jes die bij deze gelegenheid vielen te halen. Het slechte weer speelde echter de gelegenheids marktkooplieden parten zodat de omzetten enigszins be neden de verwachtingen bleven. Ook a.s. zaterdag is het weer markt op de binnenhof en als het de moe>iite loont zal dit een wekelijks gebeuren worden. Ook in de overige wmkelcentra van de stad was het zaterdag erg rustig wat niet geheel voor rekening komt van het ongunstige weer. Veel Schiedammers koppelden aan de Hemel vaartsdag een snipperdag wat hen een extra lang weekeinde opleverde dat velen van hen elders doorbrachten.. (Van onze zwemmedewerker) SCHIEDAM, maandag. On der voor de zwemsport barre weersomstandigheden (dc bui tentemperatuur was elf graden!), is zaterdagavond in het welis waar verwarmde water van Bad Groeuoord, dc laatste zwemont- moeting van de nationale zwem- vijfkamp-competitie gehouden, waarhij de Schiedamse Zwcrn- club als organiserende vereniging optrad. Het pleit voor dc uitstekende orga nisatie en liet vlot starten van de heer H. F. Roodenrijs, dat hét gehele pro gramma binnen twee uur kon worden afgewerkt. Vanzelfsprekend waren door de slechte weersomstandigheden, de ge maakte tijden aan de matige kant, terwijl door de SZC'ers weinig ere plaatsen zijn veroverd. De Schiedamse eer werd deze avond hooggehouden door Rudi Pijper, die als enige Schiedammer een eerste prijs behaalde en wel op de 100 meter rugslag jongens onder 14 jaar in een tijd van 1.21.8. Hij mocht, evenals de andere prijswinnaars zijn medaille na afloop van de wedstrijden op het ere-podium op het terras van het zwembaden ontvangst nemen. "Wel zijn or nog enkele tweede plaatsen veroverd en wel door Peter Lowes bij de 200 meter vrije slag jon gens onder 16 jaar in 1.04.7 en door Frank Ruseier op de 50 meter vlin derslag jongens onder 12 jaar in 40.3 sec. Hij moest de eerste plaats afstaan aan de zeer talentvolle Tonny Paauw van de Vechtstreek Utrecht, die won in 38,2 sec. René v.d. Kuil won nog een bronzen medaille op bet nummer 100 meter rugslag jongens onder 14 jaar, door derde te worden in 1.24.7. De totaal uitslag van deze zwem- competitie werd tenslotte: 1. De TJssel Deventer; 2. De Vechtstreek Utrecht; 3. SZC Schiedam; -4. Njord '59 Haar lem e» 5 DVZ Den Haag. 4SCHIEDAM, maandag. De 46-ja- rige bankwerkersbaas L. de B. uit Viaardingen heeft vrijdagavond om streeks half tien op de Burgemeester Knappertlaan een chaos aangericht, door onder invloed van sterke drank Plotseling naar rechts met zijn wagen uit te wijken en een vijftal geparkeer de wagens te rammen. Het betrof hier de personenwagen van de 56-jarige verzekeringsagent D.B., de 52-jarige hoofdonderwijzer J.W., de 56-jarige gemeenteambtenaar F.R.B., de 25jarige radiomonteur J.V.v.T. en de 24jarige commercieel medewerker R.D., allen uit Schiedam. De schade aan de wagens is aanzien lijk. Het rijbewijs van de heer De B. is ingevorderd. TAFELTENNIS SCHIEDAM, maandag. Door een 73 zege in de uitwedstrijd tegen Aviolandn. 2 en twee overwin ningen van Salamanders 3 op concur rent St. Aloyslus 2 is de promotie van T.S.F. 3 (gevormd door Peter v. d. Broek, Hans Drfcs en Aad Broercn) naar de landelijke overgangsklasse ecu feit geworden. T.S.F. 3 heeft een wisselvallig sei zoen achter de rug. In het eerste deel van de competitie, het z.g. sclectiedeel, eindigde het team op de tweede plaats in feite zonder in één wedstrijd tot de van dit jeugdig team verwachte topvorm te kunnen komen; het plaats te zich desondanks voor de promotie- competitie. Daarin speelde T.S.F. 3 aanvankelijk een teleurstellende bij rol. Juist op tijd echter hervonden v. d. Broek, Dries en Broeren hun vorm; in een machtige eindspurt slaagden zij er zelfs nog in het kampioenschap van de eerste klas van de afd. Rotterdam van de NVT.T.B. te bemachtigen. In de promotiewedstrijden bleek het Haagse De Salamanders 3 te sterk voor T.S.F. 3, dooh beide overige kandidaten, St. Aloysius 2 uit Graauw en Aviolanda 2 uit Pspendrecht, moesten in de Schiedammers hun meerderen erkennen. Doordat de Sa lamanders zijn sportieve plicht deed en concurrent St Aloysius 2 eveneens terugwees, werd 2ondag j.l de promo tie van T.S.F, 3 een feit. T.S.F, speelt'het komend seizoen nu met drie teams in de landelijke kom petitie: een in de hoofd- en twee in de overgangsklasse, in de afd. Rotterdam van de N.T.T.B. de grootste landelijke vertegenwoordiging. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. De 6-ja- irige Maria de Groot is gisteren op het voetpad van het Schuttersveld, door een bromfietser aangereden, Het meisje liep schedelletsel op en moest naar het Gemeente Ziekenhuis worden overgebracht, alwaar zij is opgeno men. Esperunto-agendo SCHIEDAM, maandag. Mekre- don, la 2ian de majo klubvespcro. Ni konversacios ce kado H. Letsch sr Lekstraat 100 b TJnu mondo unu lingvo. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. De politie heeft vannacht ecu tweetal dronken zeelieden gearresteerd, die zich in de eerste plaats hebben schuldig gemaakt aan diefstal van drie wagens en ver- der in verschillende delen van dc stad met joy-riding een complete ravage hebben aangericht. De 29-jarige R.W. en de 17-jarige R.B. beiden opvarenden van het Duit se motorschip Put, werden, eerst ge signaleerd in de Van Maanstraal, al waar zij met een. gestolen auto (eigen dom van de 44-jarige Schiedammer G.C.K.) een.drietal geparkeerde auto's ramden. Later in de nacht de poli tie was inmiddels door getuigen gea larmeerd - trof men in de Paulus Buysstraat de wagen aan van -de 37- jarlge heer P.J.B. uit Schiedam. Ook deze wagen was ontvreemd geweest en door de dronken zeelieden voor een plezierritje gebruikt. En oók met deze' wagen hadden zij aan de Oidebarne- veldtsivaat een aanrijding verooi-- zaakt, Omstreeks half vier vaniacht slaagde de politie erjn beide mannen bij de Spoeüngbrug aan te houden. Toen. bleek dat de mannen bovendien nog een. vaten, uit dé Pendrechtse- straat hadden meegenomen. De Duit sers zijn overgebracht naar het hoofd bureau van politie. De schade aan de verschillende wagens loopt in de dui zenden guldens. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. In het kaatoorgrbouw van de Rijkswater staat is in het afgelopen, weekeinde bij een inbraak een enorme ravage aan gericht. Men heeft de toegangsdeur: met een koevoet geforceerd n zich zodoende toegang tot het gebouw ver schaft. Ofschoon r uit het gebouw niets wordt vermist is de braakschade groot. Een schrijfbureau werd volledig gesloopt, de inhoud van verschillende kasten werd zwaar beschadigd op de vloer aangetroffen. (Van eer1 onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. In de nacht van vrijdag op zaterdag is de 20-jarige stempélzebter H. v. K, onder invloed van sterke drank met een door hem gestolen wagen tegen de ij zeren binten, van de Korte Havembrug gereden. De schade, eigendom van de 41-jarige glazenwasser A. S.T is aan- zinlijk. De jongeman is overgebracht naar het hoofdbureau van politie. SCHIEDAM, maandag. De 46-ja- rige steigermaker S, J. v. H., die zijn personenwagen enkele dagen terug op het Broersvest hod achtergelaten, kreeg gisteren van de politie te horn dat zijn wagen onbeheerd en volledig uitgbrand was aangetroffen aan de Giessenweg in Rotterdam. repareert uw tv vlug cn voordelig. En tevens het adres voor het repareren en vernieuwen van uw tv antenne. U belt, wij kome'n. Tol. 010-345011. Foto, film en projectie Rijwielen en onderdelen Binnen- en buitenbanden Woar dat wiel draalt Hoogstraat 67—69, tel. 010—^68436. Personeel gevraagd De Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraagt voor Schiedam en omgeving vaste bezorgers(stcrs)Aarnn. Hoog straat 76. Schiedam. Tel. 26.7279, "s avonds na 7 uur. Tel. 155960. S028 Diversen PASFOTO'S klaar tenvijl u wacht. Foto Van Vuurcn, Hoogstr. 106, Schiedam. Tel, 266730. Let op het juiste adres. Het Bestuur brengt ter kennis dat, overeenkom stig de voorwaarden, de uitloting van 3.000 obli gaties heeft plaats gevonden. Uitgeloot zijn de nummers: 002 024 050 062 080 090 105 110 117 130 150 168 172 189 194 205 215 221 239.— 242 245 252 267 270 289, alle aflosbaar met 100, Serie A: 308 336 373 386 402 433 465 Serie 0: 351 405 459 467 486 408 505 513 530 548 559 574— 590, alle aflosbaar met 25> Bovenvermelde uitgelote obligaties zijn per 1 juni 1969 aflosbaar gesteld en kunnen met de versche nen coupons ter verzilvering aangeboden worden vanaf 1 juni I960 uitsluitend en alleen bij MEES HOPE, bankiers, bijkantoor SCHIEDAM, Nieu we Haven 133. HET BESTUUR

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 2