'Als je SVV in de hartstreek raakt, heb je gewonnen9 i iil^ Efamrorai Zevende Eurobal in THIJS WIJNGAARDE (DOS) WEET ALLES OVER SVV J. ZUIDWEG WINT DE RONDE GROENOORD VOOR NIEUWELINGEN Dracula is herrezen uit 't graf SCHIEDAM Paard op hol in Thuriede PONS-TYPISTE z- v-T-G- t.ï'uiiteïï-t!2ïr-:j-Eii,,b*«™'r; GEEN KRANT ONTVANGEN? Bel voor 19.30 uur telefoon 135430 Wielrenners bij val gewond GRASBRANDJES GROOT BAL BIJ 25 JAAR BEVRIJDING JAN TIMMAN RAAKT ACHTER Meisje (2) bij oversteken aangereden BROKKEN BRANDPUIN UIT KORTE HAVEN GEVIST SW (b-elftal) won verdiend, 2-0 In Passage: N.V. Troost gaat Penn en Bauduin overnemen KOERIERSTERS Van Loenen voor autoiaicken WK LTON -FIJ E NOORD oiakken I «rMEDAMMER Thijs Wijngaarde, 21, voor de dutir één seizoen door het Utrechtse DOS van Feijenoord pieend legt zondagmiddag op het gemeentelijk sport terrein tezamen met elf SVV'ers een proeve van vTtrwaazaheid af. Wijngaarde, een slank jongmens, be- W>t als voetballer, dachten w(J, weinig introductie. Hij maakte ruim twee schoenen lang deel uit van FeUon- Xo oppermachtige B-teom, speelde weds try d na. wed- «triid een opvallend constante partij en behoort nog ün- jocr tot de categorie aanvallende backs. Bil DOS is "VVüngaarde volgens geoefende opmerkers nnr niet helemaal „ingedraaid". De oorzaak moet men «iet direct zoeken in het persoonlijke vlak, maar in het £lt dat DOS, als ploeg, nog lange niet zichzelf is. DOS *Tj ta een stadium van uitproberen en uitproberen gaat zoals altijd gepaard met onwennigheid. De Utrech ters, weliswaar volledig berustend in de wetenschap dat het met Laslo Zalai als trainer een goede slag heeft ge slagen, moeten ^vennen aan diens instructies en aan diens zeer energieke manier van optreden. De overgang is groot, te groot wellicht. Zalai Is nu eenmaal een pittig manneke en Doncnfeld was de gemoedelijkheid zelve. Dinsdagavond gaf DOS in de oefenwedstrijd tegen Ve- lox nauwelijks de indruk weer „klaar" te z|jn voor de zoveelste poging hoger op de eredivisieranglijst te komen dan dat het laatste lustrum het geval was. Diezelfde geoefende opmerkers in Utrechters tippen SVV zondag als winnaar, doch zy weten niet dat de Schiedammers als gevolg van de weinig verrukkelijke defensieve daden in de gespeelde oefenwedstrijd, eveneens min of meer met een angstpsychose aan de competitie beginnen. Meer over DOS vertelt Thijs Wijn gaarde onze verslag gever JAN D, SWART. Vraag aan Thijs Wijngaarde. Is men In DOS-kringen erg ingenomen mei het feit, dat SW de allereerste tegenstander In de competitie Ls? Wüugaarde: „We hadden natuur lik slechter kunnen treffen. Maar- ei* ls niet één, die zich lekker in. de banden heeft gewreven. Integendeel zelfs. SW is een rare vereniging. Je weet nooit wat je aan die Schiedam mers hebt. En dan, die 6—1 neder laag zit sommige jongens nog steeds tiet lékker. Ze komen er. nu de wedstrijd nadert, steeds wéér op te rug. Ze willen het wel vergeten, maar ze kunnen het niet". Is SW's speelwijze bij de jongens en bij de trainer bekend? Zo ja, wat pat men hier tegenover stellen? Wjjngaardc: „Iedereen weet hoe SVV voetbalt. Hoge ballen voor het hok en koppen maar. Eenvoudig voetbal, maar ontstellend nuttig. Za lai is verleden weck op Harga nog eens polshoogte gaan nemen. Hij heeft zijn indrukken op papier gezet ec zal deze vrijdag met ons doorne men. Maar afgezien daarvan: we weten tóch wel hoe SW speelt. En de speelwijze vn:t makkelijk te ont leden, dacht ik. Het komt niet op ■snélheid, maar op timing nam Als je Van Moetoren on Koudjjzer be waakt, ben je küaar. SW's hart zit in de aanval. En als je de hartstreek raakt, heb je gewonnen. Met een aans als Kraaij moeten die twee •jftgeschakeld kunnen worden. Ove rigens: Kraaij :s wél de grote aan winst voor de Utrechters. Hij speelt ie clevere man op het veld en dat rcag ie. Hij weet het allemaal prach tig en zelfverzekerd te organiseren. Wat me wel opvalt :s, dat hij 2ich weer zo zielsgomakkclijk aan dc wil van een trainer kan onderwerpen. Hij zegt nooit wat. En dat terwijl Zalai de jongens graag het woord geeft. Zalai laat je meedenken cn ie dereen maakt daar gebruik van. Aleen Kraaij niet. Die zwijgt". Een veel gehoorde bewering Is dat DOS niet meer het DOS is van vorig seizoen. Is dat zo? Wijngaarde: „Dat heb ik ook ver nomen. Trouwens: ik vind het zelf ook. Wat ik vroeger van DOS wist, was, dat hot houthakkersvoetbal speelde. Dat gebeurt niet meer. De opzet van Zalai is, g.-cti voetbai te brengen. En daartegen kan toch nie mand bezwaar maken. Goed voetbal is aantrekkelijk voor hel publiek. Maar zo'n omschakeling gaat niet ii la minuut. Dat moet geleidelijk gaan. Vandaar ook dat we in die oefen wedstrijden met tot zulke, geweldige prestaties zijn gekomen. Maar dat komt nog wel. De ploeg heeft veel meer inhoud. Met spelers als Kraaij. Geurt en en Adelaar kan het toch eenvoudig-wog niet mis gaan. Is alleen het wachten op het moment P®* zegt: nou hebben we het. Ver leden week tegen Stoke City ging net voor rust voortreffelijk. Een wee nul voorsprong em dan ineens "kken we weg. "Wat is dat nou? honden we niet overweg met de ruwheid van die Engelsen, hadden we geen lucht meer of kunnen we dénmaal drie kwartier vinden? Ik weet het niet. Kent Thys Wijngaarde zyn directe Mgenstander van zondag Deter van der Meer? "Oppervlakkig. Ik heb ver- s.neidene keren tegen hem gespeeld. Sri.'1 .n0S 'T d0 DHC-jeugd E? et^.m de wedstrijd Ned. inal en verleden jaar de ontmoeüng SW B—Feijenoord wet is een dravertje. Het type THIJS Wijngaarde.- 'Ik heb.het niet zo erg op SW begrepen' derdaad veel kansen nodig om scoren? De vermoedelijke opstellin gen zijn: DOS: Verrips, Wijn- gaarde, Kraaij, "Wellerdick, v. Oudenallen; van Remswouw, Nieuwenihuys, Kerkhof; Geur- ten, Maaiwald en Adelaar. SVV: v.d. Roer, Hazebroek, Langhorst, v.d. Kor-put, v. Leeuwen; Waarnaar, Van Be- veren; Van Beek, Koudijzer, Van Meeteren, v.d. Meer. Bergholtz. Ik heb graag zulke spe lers tegen. Vleugelspelers die recht op hun. doel afgaan. Zo is Van der Meer óók. Voor zijn sprintsnelheid ben ik-niet.bang. Waarom niet?. Ik loop zelf de 100 meter in 11 secon den. Hardlopen is mijn sterkste wa pen.- Is DOS een offensief of defensief ingestelde ploeg? Wyngaarde, „Het accent wordit bij ons, in tegenstelling tot by SW, op de verdediging gelegd. Zalai zweert bij een driemans voorhoede en een ausputzer. Maar ik vind datje tij dens een wedstrijd de taktiek radi caal moet kunnen wijzigen. Wat heb je eraan om defensief te blijven als je achter staat? Je geeft daarmee te kennen met een zo'n klein mogelijke nederlaag naar huis te willen gaan. Heeft de DOS-aanval aanval in- donderdag 7 augustus 19(9 - pag. 5 Wijngaarde: „Ik wil mijn medespe lers niet afvallen. Het ligt er overi gens maar aan, welke maatstaven je aanlegt. Naar SW-begrippcn zullen Maaiwald en Geurten véél kansen nodig hebben. Maar zoals Koudijzer en Van Meeteren scoren, zo gebeurt liet nergens. Dat is uniek. Overigens: in de eredivisie wordt dat wel tot normale proporties teruggebracht. Dat kan niet anders." Thijs Wijngaarde over zichzelf, Waarom koos hij DOS? Hij: „Het initiatief is van DOS uitgegaan, na advies van Hans Kraaij, Kraaij was ook degene, die mij opbelde. Hij zei: „Heb je inte resse,". Ik zei: „Altijd." Maar ik voelde toch ergens, dat Feijenoord me niet kwijt wilde. Bij de gratie Gods heeft het me dan voor één sei zoen willen uitlenen. Maar half juni sta ik weer voor de poort Of ik dat jammer vind? Ach, ik weet het niet. Misschien heeft Feijenoord er een speciale bedoeling mee gehad. Men vond. mij als back te offensief spe len. Wellicht hebben ze geredeneerd: dat leert hij bij DOS wel af. Moge lijk is het dat. Mogelijk óók krijg ik daarom volgend seizoen een kans." Terug naar de wedstrijd van zon dag. Geeft hij DOS een kans op de overwinning? Wijngaarde: „Ik houd het op 12. Maar ik zou al dolgelukkig zijn. met een gelijkspel. Want: SWis en blijft een rare ploeg." W^AM. - Geboren: Edwin z. v. M. WiUW7™^ en.C G. J. den Boef: Wa h tfnf'. v' B' H- A- Bai* H. G. Owte» er zr' v. R A J L. van teaan r J Johannes, z. v. .B d s fc» Theodorus H„ z. M i v^ VV'^' Pcic": Raphaël J. F. IXfen- '-n^J V, A W PaaP cn J M. Ai, van s£j«P«oord. 70 jr.: W. E. burv-ntw,? cc£te' J- K- van Knotsen- Abonnees buiten Rotter- ö.a®> Schiedam, kunnen zich wenden tot onze plaatselijke agenten. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. Tijdens de Wielerronde van Groenoord gister avond zijn twee van de jonge renners met elkaar in aanraking gekomen, waardoor ze vielen er» verwondingen opliepen. Het zijn de 18-jarige H. Pronk uit Scheveningen en de 17-jari- ge K. van Bragt uit Lage Zwaluwe. De laatste is voor de zekerheid nog naar de Dr. Noletstichting gebracht, doch de verwonding bleek niet ern stig. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. Als ge volg van de droogte waren er gisteren weer eens twee grasbrandjes. Om 12 uur- de eerste aan het eind van de Pa rallelweg op de grens met Rotterdam, waarbij volstaan kon worden met de nevelspuit, daarna om haifvier aan de Oudedijk in het Industrieterrein, Daar moest de brandweer met twee stralen water werken. Twintig vierkante me ter gras verbrandde. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, 'donderdag. Het Co mité Eürobal is nu reeds aangezocht om rond 5 mei volgend jaar een groot Bevrydingshal in Schiedam te organi seren, Dit vanwege het zilveren jubi leum van de bevrijding. „Erg prettig voor ons dat we dit zo ruim van te voren weten. Dan kunnen we t|jdlg ome voorbereidingen treffen en ook de orkesten engageren," zegt de beer J. E. Wansink van het comité. Er wordt aan gedacht om Ramse3 Sliaffy met Liesbeth List en hun ge zelschap aan te trekken. Oók om het bevrijdingsbal te houden in de Sport hal, indien enigszins mogelijk. Doch de plannen voor dit grote bal, moge lijk geworden dank zij.een gemeente lijke subsidie, zijn nog allerminst in kannen en kruiken. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. Als een sportief onderdeel van de Schiedamse Vakantie-feestweek kreeg de wijk Groenoord in Ke- thel gisteravond de wielerronde voor nieuwelingen, georganiseerd door de Rennersclub Schiedam onder auspiciën van de Schie damse Gemeenschap. Het waren vooral de jeugdige kij kers die zich by de meet verdrongen, ■waar Peter v. d. Boom een meute van 65 aankomende renners het ruitvormi ge parcours op schoot, met voor de boeg 60 kilometers. Een afstand, die ■wegens de vallende avond uit veilig heidsoverwegingen enigszins werd in gekort; Later verschenen ook dc oude ren langs het parcours om getuigen te zijn van een pittlgé cours, waarin reeds na enkele snelle ronden de zwakke broeders de vlag moesten strijken of waarin renners voor het pechduiveltje het hoofd moesten bui gen. Talrijke premies, geschonken door winkeliers, supporters en ook. door de tVijkvereniging Nieuwland, hielden het tempo hoog zodat bet aanvanke lijk ondoenlijk was voor de meest driesten uit het peleton om een voor sprong te nemen. Tekening in de strijd kwam eerst toen er nog 16 ron den waren te rijden en de renners er hiervan 6 cadeau kregen. Op dat moment lagen Cees van Borstelen en Jan Zuid weg op kop. Het tweetal kreeg gezelschap zodat een kopgroep van 5 renners ontstond. Met nog twee ronden te rijden kwamen hieruit H. de Boer en Zuidweg alleen aan de leiding en Zuidweg besliste enkele meters voor de finish de strijd in zijn voordeel. Eindklassering: 1. J. Zuidweg, Rot terdam, 2, H. de Boer, Hilversum, 3. C. van Borstelen, Halsteren, 4. R. Aversteeg; Rotterdam, 5. A. v. d. Spie gel, Voorburg, 6. H. Lammers, Rotter dam, 7, C. van Herk, Berkel-Roden- rijs, 8. J. van Rossum, Den. Haag, 9. B. Hordijk, Rotterdam, 10. G. v. 't Ge loof, Lage Zwaluwe, li. F. v. d. En den, Monster, 12. F. Hanson, Vlaar- dingen, 13. L. Broose, Brielle, 14. K. Sïntndcolaas, 's Gravendeel, 15. A. v. d. Hoek, Dirksland. Aan het begin van de ronde werd de zondag j. 1. tijdens een wielerronde plotseling overleden renner Kees Schijff met één minuut stilte herdacht. (Van. een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. In het volkstuinencomplex Thuriede is gis termiddag een paard op hol geslagen. Het dier was gespannen voor een kar retje van de 21-jarige olieventer A. H. A. K. en dit gespan stond in een laan tje in dc buurt van een waterkraan. Vermoedelijk hebben spelende kin deren met water gespat, waardoor het paard is geschrokken en op hol is -ge slagen. De voerman heeft met veel moeite het dier tot staan kunnen bren gen, maar toen was al een. stilstaande bromfiets geramd. Van de wagen is de stang gebroken. (Van onze schaakmedewerker) ROTTERDAM, donderdag. Twee dagen na zijn glorieuze openlngstref fer in zijn match tegen de Joegoslavi sche grootmeester Damjanovic, staat Jan Timman, die in zyn. toekomstige schaakcarrière zeer redely ke kansen heeft op het verwerven van het mees terschap, met 12 achter. De match zal 4 partyen tellen, zodat er voor de I jeugdige Timman nog „slechts" een gelijkspel in zit. Damjanovic heeft de 3e partij zeer sterk gespeeld. Timman beging ech ter de fout veel te passief op te treden tegen Damjanovic's Tarrasch-verdedi ging, deels als gevolg van zijn min of meer onverdiende nederlaag in de 2e partij (een kwestie van moreel dus), deels als gevolg van. een doodgewone off-day die iedere schaker kan heb ben. Jan Timman was in zijn spel niet te herkennen: hij speelde niet best (maakte nogal wat fouten), en be landde in een eindspel met twee kern gezonde pionnen minder, te weten ko ning, paard en 6 pionnen (Damjano vic) tegen koning, loper en 4 pionnen. De grootmeester had opnieuw revan che genomen. Timman was niet ver der gekomen dan 38 zetten, toevalli gerwijs even zoveel zetten als de eer ste partij telde die Timman won. Van daag wordt de laatste partij van deze match gespeeld. Da start van de Ronde van Groenoord voor nieuwelingen. ■SOHIBDAM, donderdag- In de Colijnstraat is gisteren om 10.15 uur de tweejarige Francisea IJsselsteyn uit- de Mackaystraat door een auto aangereden toen ze plotseling tussen de geparkeerd staande auto's over stak. Het meisje liep een. diepe hoofd wond en een-hersenschudding op en is in het Gemeenteziekenhuis opgeno men. SCHIEDAM, donderdag, De Her vormde Gemeente organiseert zondag 10 augustus een Opendeurdienst in. de Bethelkerk aan de Oude en Nieuwe Maasstraat, aanvang 10 uur. De pro motor van het landelijke Opendeur- werk, de heer Cornell Wdsmeijer, die deze dienst zal leiden, heeft tot onder werk gekozen „Even tot je zelf ko men". (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. Liefst vier orkesten en bands zullen het „Eurohal" opluisteren dat op zaterdag 9 augustus wordt gehouden en waar bij het gehele gebouw Arcade aan de Lange Haven zal worden ingescha keld. Dat is juist het aantrekkelijke van dit bal. Er is een verscheidenheid van muziek en men is niet gebonden aan een vaste zaal", constateert de heer J. E. Wansink, die samen met zijn mede-commissieleden Pierre de Veth en Jos Hendriks dit bal hebben georganiseerd, met medewerking van de oude „cracks" op dit terrein Martin Dielemans en Leen Kleinekoort. „Deze verscheidenheid is het die het Eurobal in Schiedam anders maakt dan de ge wone „beatavondjes", die zo vaak worden gehouden". Van deze orkesten in de eerste plaats Jack Radiers Rythmclub, een show-orkest van vijf man uit Rijs wijk, die voor het „fijne danswerk" moet zorgen, in de grote zaal van Ar cade. Voor afwisseling en dus continu muziek zorgt The Dynamic Strings, vier jongens uit Schiedam met gita ren. Voor de onvermijdelijke beat zorgt in de bovenzaal „Jack of all Trades", zijnde vier geluid-sterke jon gens uit Schiedam. Tenslotte nog het Oxtail-Trio voor achtergrondmuziek in de foyer. Dit Eurobal begint al een gevestigde traditie te worden in Schiedam. Het begon zeven jaar geleden, toen men voor de internationale Jeugduitwisse ling wat vertier en ook een basis voor contacten wilde leggen met de bezoe kende jongeren uit het buitenland. Zó is het gebleven, ook al is de belang stelling voor die uitwisseling niet zó groot meer en ook al blijkt duidelijk dat de vakantiemaand augustus niet de meest geëigende tijd is voor derge lijke bals. Over de opkomst van de jeugd heeft men echter nooit te kla gen gehad. In Arcade Een nieuw element is, dat het Euro bal niet meer zoals te voren in Musis Sacrum wordt gehouden doch in Ar cade. Musis is n.l. gesloten. „Heel jammer", vindt de heer J. E. Wansink „want er was een mogelijkheid om ook de naast Musis gelegen Dans school Sitton (waar men een nieuwe en grote danszaal heeft!) by het bal te betrekken. Doch dat gaat nu niet door". Vanwege het internationale karak ter van het Eurobal en de aanwezig heid van de jonge buitenlandse gast, zal ook burgemeester H, Roelfsema aanwezig zijn. Dat zal dan gebeuren na afloop van het grote vuurwerk waarmee de feestweek wordt afgeslo ten. Ook de Rijnmoncband zal van het vuurwerk naar -. Musis 'komen .en muzikaal meespreken. Als gebruikelijk zal Arcade feeste lijk worden aangekleed, met motieven uit de Fabeltjes-krant, Dus met een „praathuis", met 'n „open plek in heft bos", „een Braamstruiksbinnenpad enz. Kaarten a ƒ3.- zijn in de voorver koop verkrijgbaar op het bureau van de WV/SG aan de Plantage. Met bergingsschepen en zelfs duikers is men gisteren bezig geweest om de Korte Haven te zuiveren van al la rommel die daarin terecht is gekomen bij de grote brand die heeft gewoed in het pand van Kappelhof en Hoving aan de Dam- Grote brok ken muur zijn toen in de haven terecht gekomen, die er nu uit gehaald worden door de duiker met behulp van netten. VLAARDINGEN, donderdag. Het B-elftal van SW had aan het eind van de ontmoeting tegen Fortuna Vlaardingen duidelijk meer conditie. Het won verdiend met 20. Beide Schiedamse doelpunten waren min of meer presentjes van de Vlaardingse defensie, die niet vrijuit ging, bij de Vlaardingers speelden Hoogerboord en Martem- -jen goede wedstrijd. Hammer Films heeft Dracula weer uit de dood doen herrijzen en dat is voor de vele Horrorfans altijd goed nieuws. In „Dracula has risen from the Grave" (De terugkeer van Dracu la) geschiedt dat met behulp van het verse bloed van een priester, die net by gebrek aan geloof van de rotsen gevallen is. "Voor de oude graaf is dit natuurlijk een lekkernij van de bo venste plank van zijn doodskist, hoe wel zijn echte voorkeur uitgaat naar bloed, zo direct uit de hals van een blanke-maagd. Ook nu weer wordt de rol van Dra cula gespeeld door Christopher Lee en hij doet dat voortreffelijk, beter zelfs dan we van hem gewend zij-n. De oor zaak Egt wellicht in het feit dat „Dra cula has risen from the Grave" niet is geregisseerd door Terence Fisher. Deze werd ziek toen de opnamen maar net begonnen waren en Freddie Francis heeft zijn werk voortgezet. Daardoor is een film ontstaan die nogal afwijkt van de voorafgaande Draculaverfilmingen van Huize Ham- mer. In tegenstelling lot Fisher heeft Francis het niet gezocht in de vele ef fecten waarover de griezelfilmer be schikt, hij heeft daar zelfs een (te) spaarzaam .gébruik van gemaakt, maar hij heeft veel meer gespeeld met de mythologie van het vampiergege- ven, vooral de onderdelen geloof en seksualiteit daarvan.. Eén en ander geeft Graaf Dracula iets sympathieks en maakt hem minder griezelig. Er zit één. merkwaardige fout in de film; Draeula verschijnt in de film als weerspiegeling in het water. Dat is nogal vreemd, want sinds Roman Po- lanski's „The Fearless Vampire Kil lers" hoort meu toch te weten dat vampiers geen spiegelbeeld hebben; Het is maar te hopen dat -de oude graaf nooit van deze Hammerfout weet krijgt. Hy zou zich omdraaien in zijn graf, uiteraard vol wraakgevoe lens. (18 j.). In het Passagetheater wordt voor de kindermatinees op zondag- en woens dagmiddag vertoond „Dik Trom en het circus". DORDRECHT, donderdag (ANP). - De N.V. Koninklijke Fabrieken Penn en Bauduin (machines) te Dor drecht en het aannemers-, transport en stmvadoorsbedrijf N.V. v/h H. Troost te Rotterdam/Pernis zullen een algemene fusie aangaan. De aanslui ting van het Dordtse bedrijf bij het Rotterdamse bedrijf, dat al aan 2500 personen werk biedt, zal geschieden door overname van alle uitstaande aandelen Penn en Bauduin. Op dit moment werken bij Penn en Bauduin 400 mensen. De directie en commissarissen van Penn en Bauduin stellen de aandeel houders voor het bod van de N.V. Troost te aanvaarden. Bij de bespre kingen is besloten dat de bedrijfsvoe ring van Penn en Bauduin moet wor den gewaarborgd. Dat betekent dat de huidige werkgelegenheid zoveel moge lijk gehandhaafd zal blijven. Wel kan een aanmerkelijke vergroting van om zet en verbreding van. het draagvlak, zoweI in commerciële als in financiële zin worden gerealiseerd. De vakbonden en de ondernemings raad zijn inmiddels omtrent het be sluit ingelicht. Vanochtend vroeg is het personeel ingelicht. Personeel gevraagd De Schiedammer (Het Rotter dams Parool) 'v-raafffc vaste BE ZORGERS (STEKS). Aanmel den Hoogstr. S Schiedam. Tel. 267279 's avrtda na 7 uur. tel. 155963. S028 Foto, film en projectie Pasfoto's klaar terwijl u wacht. FOTO VAK VUUREN, Hoogstr. 106. tel. 266270. Let op juiste adres. SISO Diversen Grote sortering tuin artikel en bti ..WAAR DAT WIEL DRAAIT". Hoogstr. 67—69. Schiedam. Tel. 010—268436. S250 Nummerbrieven, die volgens ons oordeel niet ter zake doende reageren op do inhoud van "de advertentie, "worden niet doorgezonden,. SCHIEP AM Spuituusje in 55D autokJetiren. Dam 4145, Schiedam. Telefoon. 266192. Esm^muna Wij bieden dan een iondjedame de moge lijkheid om geplaatst te worden op de Com puterafdeling als Leeftijd 16-20 jaar Ook zij, die weinig kahtoorervaring heb- ben, stellen wij in de gelegenheid te sol- A iiciteren. Sollicitaties schriftelijk can ons odres, postbus 22, Schiedam, of mondeling na telefonische afspraak (010) 269200, toestel 3072.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 2