Het vergane INieuwsticht y,<PI I 'Gemeentebestuur mag vraag naar inspraak niet voorbijgaan' SCHIEDAM Schiedamse Boys gaan aan opbouw werken Strijd rond de korven gaat weer beginnen Vuilophaler in wild west SCHIEDAM RSH Wmmmm W^SèêI e Stand GEEH KRANT ONTVANGEN? SUCCES TOCH IN LANDELIJKE COMPETITIE In Passage: Opnieuw diefstal van legio konijnen Duivenvluchten De Vrijheid Wijkraad voor Kralingseveer buigt zich over CKC- trainingsveld Programma Volksuniversiteit BEKENDMAKING technisch assistent mannelijke en vrouwelijke medewerkers KOERIERSTERS donderdag 28 augustus 1969 - 5 lipra (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. De voetbalvereniging „Schiedamse Boys" doet alle moeite om uit de lagere re gionen van liet aftlelingsvocibal te Ko men. Enkele jaren geleden werd de opbouw ter hand genomen en xk.j dit jaar is het bestuur grondig „ver jongd", zodat het thans voor de helft uit jonge enthousiaste mensen bestaat. Naast voorzitter J. van Geene sr. heeft nu ook z'n zoon J. van Gccne jr. zit ting aan de kas. Werd vorig jaar in de competitie een eervolle derde plaats bereikt, in hei afgelopen seizoen werd de pas naar het kampioenschap èn de titel afL met gesneden door T.R.H., doch slechts iet één punt verschil. Voor het ko mende seizoen wordt aiu echt gemikt op promotie. Het zal niet meevallen, doch gezien de prestaties tijdens de gespeelde oefenwedstrijden, waarbij het elftal is aangevuld met nieuwe krachten, is men vol goede hoop. Zondag a,s, om 12 uur wordt de eerste wedstrijd in Harga gspeeld tegen Vierpolders. Een leuke wedstrijd wordt beloofd, van een enthousiaste ploeg. Aan de jeugd wordt meer aandacht besteed. Vijf leden gaan zich inzetten voor het junioren werk cn drie daar van volgen een jeugdleiderscursus. Maar méér jongens van 10 tot 16 jaar zijrn welkom en hi. -d nodig bij de Schiedamse Boys. Ook aan de interne contacten wor den aandacht besteed. Zo is het club blad onder redactie van J. van Geene jr. grondig vernieuwd en wordt nu onder de naam „Boys Sport" vol ani mo, zij het niet altijd overzichtelijk, volgeschreven. Daaruit blijkt dat de Boys vast een sportbezoek plannen voor na Hemelvaartsdag volgend jaar naar Hessen in West-DuitsLand, wat weer een tegenbezoek van een Duitse sportclub inhoudt. Postbesteller door gevonden slang in vinger gebeten SCHIEDAM, donderdag Oppasser Van Leeuwen van diergaarde Bltfdorp is gisteren ln alle haast naar Schiedam gereden, met bij zich een flesje met anti-serum, omdat de Schiedamse PTT-hesteller ÏL Pijnak ker door een gifslang zou z(jn gebeten. Het bleek mee te vallen. De besteller had een beet te pakken van een boa constrictor en die ïs niet giftig. .Besteller Pijnakker deed vanmorgen zjjn ronde, toen uit een dakgoot een slang van ongeveer een meter lengte op straat viel. De besteller haalde een kartonnen doos, deed de slang erin 'en ging naar het postkantoor, Toen hij daar even wilde kijken, hoe het dier het maakte, werd hij in zijn vinger gebeten. De gewaarschuwde Blydorp-oppas ser nam de boa coatrictor mee naar de Rotterdamse diergaarde. Vermoedelijk ïs het dier uit een particulier terra rium ontsnapt. Geboren: Esther d, v. J. Punt en M. Bui-' teniuils. John, z, v. T, J. Janssen en J. P. van Tilfoorg, Edwin, z. v. T. J. Jansson en J- P. van Tilborg. T Overleden.; C. M. Sanderluk. 9 ir, M. M. C. Janse, 66 jr.. eehtg, v. J. C. W. Stevens, A, Werner, 69 jr., s. Mian, 47 jr. Bel voor 19.30 uur telefoon 135430 Abonnees buiten Rotter dam, Schiedam, kunnen zich wenden tot onze plaatselijke agenten, Men moet er de Nieuwsticht, dat oude, en half gesloopte vergane buurtje aan de Buitenhavenweg voor induiken, om dit merkwaardige stadsgezicht te zien, deze tegenstelling van heel oud en nieuw, van klein en groot. De gigantische silo's en schoorstenen van de Ver. Glasfabrieken met aan de voet het tot verdwijnen gedoemde hofje langs de Bakkershaven. De huisjes worden nog wat gemaskeerd door de welige maar onordelijke begroeiing in de „haven", wat een mislei dende aanduiding is voor een dichtgegroeide sloot. De au towrakken accentueren nog de triestheid van dit vermoeid op de sloper wachtende Nieuwstichi, dat ruim honderd jaar gele den toch een trots voorbeeld was van goede volkshuisves ting. (Van onze korfbalmedewerker) SCHIEDAM, donderdag. Afge zien van O-DX, dat afgelopen zater dag al binnen de lijnen verscheen, gaat het komende weekeinde voor korfbaJspelend en korfbalminnend Schiedam de ware tijd weer aanbre ken met het begin van de nieuwe kompetitie. Dankzij een keuze-promo tic, mogelijk gemaakt door het terug trekken van U.S.V,, bereikte Succes alsnog de landelijke competitie, zodat naar recht en rede Schiedam weer twee KNKB ploegen kent. De blauwwitten zullen het in de ko mende competitie waar moeten maken waarbij echter een blik op de lijst van afdelingsgenoten leert dat alle kansen voor continuïteit op dit niveau aanwe zig zijn. Buiten de oude rivaal uit de afdeling, het op kampioenschap .ge promoveerde ten Donek zijn het Noorderkwartier, T.O.V., Vlaardingen en Delta, die zeker niet als grotere kanshebbers behoeven te worden aan gemerkt, Het zün hooggeëindigd A.L.Ö, en degradant Terheyden. waar in de komende weken het ernstigst re kening mee gehouden zal moeten wor den. Als openings treffen staat een uit wedstrijd tegen Noorderkwartier op het programma. Met de aangebrachte versterkingen zal een succesvol ope- nlngsresultaat zeker mogelijk zijn. Schiedam „Schiedam zit duidelijk in het „zwaardere werk". Buiten, degradant Zwervers uit Dordrecht, dat twee jaar geleden duidelijk bewees voor de der de klasse te sterk te zijn, zijn hot ploegen als Ahoy, Blauw Wit 51, Eu reka en Oranje Nassau, die vorig sei zoen allen dn de hogere regionen ein digden. Hou Stand en E.L.K.V. zijn hier de iets zwakkeren, waarbij vooral de laatste het wel weer bijzonder moeilijk zal krijgen. In deze afdeling is een nek-aan nek race om de titel te verwachten, waarbij Schiedam be hoorlijk zijn best zal moeten doen om in de bovenste helft te eindigen. Voor zaterdag staat de uitwedstrijd tegen het Vlaardingse Oranje-Nassau te boek. Deze voormalige overga ngs- klasser C.K.B. zal dit seizoen zeker willen bewijzen een hogere plaats waard tc zijn. Als ouverture voor de roodzwarten dus een moeilijke opga ve, waarbij het veroveren van ten minste één punt een hele opgave zal blijken. ODI O.D.I. tenslotte vindt een aantal oude bekenden in de afdeling terug. Naast de promovendi Albatros uit Zwijndreeht en Maassluis zijn het de oude rivalen TOP en THOR uit Rotterdam, G.K.V. 2, Vriendenschaar 2 Morwede en Kinderdijk 2, alle uit de Aiblasserwaard en omgeving, waarmede de degens gekruist gaan worden. ODI, beziet het komende sei zoen optimistisch, mede op grond van het feit dat versterkingen van elders het eerste team gaan steunen. De eerste wedstrijd tegen Albatros eindigde in een 6—C gelijkspel, zater dag komt T.H.O.R. op bezoek. In het verleden zorgden de .Rotterdammers meermalen voor een verrassing op het O-D.I.-veld, hetgeen ongetwijfeld voor de Odianen aanleiding moet zijn de komende strijd met enï-ge voorzichtig heid tegemoet te treden. Schiedam 2—OSCR 3; Succes 2— WTON 2; Schiedam 3Velox 3; Suc ces 3—Vriendenschaar; Wion 4— Schiedam 4. De Amerikaan Lee van Cleef, top acteur in diverss eersteklas westerns van Italiaanse oorsprong, vindt in ,J>e dagen van het geweld" de Italiaan Guiliano Gemma, alis Montgomery Wood aan zijn immer suelsehietcnde züde. Guiliano Gemma, tot dusver middel matige ster uit diverse onopvallende westerns, acteert heel verdienstelijk als voortdurend voor bastaard uitge scholden vuilophaler in een kleingees tig wild-west stadje. Havikengezicht Talby (Van Cleef), die een oude reke ning te vereffenen heeft met enkele ingezetenen, geeft de jongeman zijn zelfvertrouwen terug alsmede enkele uitstekende revolverlessen. Dit komt hem echter duur te staan. Regisseur Tonino Valeri, leerling van western kampioen Sergio Leone, is er in geslaagd een groot aantal ty pische western-clichés op een aange name wijze te rangschikken. (14 j). Voor de speciale kindermatinees op zondag- en woensdagmiddag 14 uur wordt vertoond „Wirmetoe in de do- denvallei". (Van een onzor verslaggevers) SCHIEDAM, donderdag. De 26- jarige timmerman G. W. R. doet aan gifte van diefstal van een groot aantal konijnen uit zijn hok aan de Kande- laarvveg in Kethel. Reeds eerder zijn uit hetzelfde hok van de timmerman konijnen gestolen. SCHIEDAM, donderdag. De Schiedamse F.V. De Vrijheid nam met 200 jonge duiven, broed '69 deel aan de wedvlucht nationaal Orleans, af stand 486 km. Gelost werd om 7 uur; eerste duif binnen 15.35 uur. Uitslag: 1, 28, 33, 36, 38, 48 Jack Doejaaren; 2, 12, 15, 20, 43, 44 A. v.d. Berg* 3, 7, 19, 35 Jan Doejaaren; 4, P. Verlinde; 5. F. Scholte; 6, 14, 30, 37, 41. 42, 46 W. Poort; 8, 9, 10, 29, 34 C. Lems; 11, 31 Joh. Bakker; 13, 18, 23 A. Pronk; 16, 17. 18, 21 J. W. Blom; 24 J. Krijgs man; 25, 32 L. in *t Hout; 26 C. Koog- je; 27 M. de Roo; 39 H. Hagen; 40 A, Bodegom; 45 C. Verhaereai; 49 en di ploma J. v.d. Ent. Met 400 oude duiven nam De Vrij heid deel aan het concours uit Roo sendaal. Gelost werd om 11 uur; eerste duif binnen 11,47 uur; laatste prijsduif 12.06 uur. Uitslag (eerste tien): 1, 3, 8 P. Pols; 2. Eddy Holleman; 4, 8 W, Poort; 7. Jan Doejaaren; 9. P. Scholte; 10 C. Koogje, (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, donderdag. Na een zomerreces van drie maanden kwam gisterenavond de wijkraad voor liet Kralingse Veer in openbare verga dering bijeen. Het meest stormachtige gedeelte van de avond was het vra- genhalfuurtjc, waarin de heer J. v.d, Ham, voorzitter van de voetbalvereni ging CKC enige brandende kwesties aan de orde stelde. Hij vroeg of het de wijkraad bekend was, dart. over het trainingsveld van CKC door de gemeente Rotterdam een groenstrook gepland was. Deze groen strook zou het tevens noodzakelijk maken, dat circa zes meter van het kantinegebouw zou moeten worden afgebroken. Voorts vroeg hij of de wijkraad wist, wie de sloten rondom het CKC- veid in verband met de drainering zou moeten uitbaggeren: de -gemeente Rot terdam of de voetbalvereniging CKC. Over de kwestie van de groenstrook zei de voorzitter de heer S. Moerman niets te weten, maar hij beloofde dat de wijkraad zich hierover zou infor meren. Ten aanzien van de slóten- kwestie raadde hij de heer v. d. Ham aan nog even te wachten met uitbag geren, omdat in. een voorgaande beslo ten vergadering met de wethouder van sport- en recreatie de heer R, Langerak, deze vraag aan de orde was geweest. Uit deze vergadering kon de voor zitter niet veel zeggen, maar hij deel de toch mede, dat de gemeente Rot terdam in overweging had genomen de sloten op haar kosten te laten uit baggeren. De eindeloze reeks ingekomen stuk ken, waarover af en toe het nodige gezegd moest -worden, noodzaakte de voorzitter de vergadering te schorsen nog voordat de interessantste onder werpen verslagen werkgroepen en programmering C 70 - aan de orde waren geweest. Nadat hij ieder had bedankt voor de belangstelling sloot de voorzitter dit deel van de vergade ring. ROTTERDAM, De Rotterdamse Vólks-universi teit heeft haar programma voor het komende cursusjaar 1969 197G bekend gemaakt. Dat pro gramma telt een aantal nieuwe cursussen, zoals „Nederlands voor buitenlanders", „Nederlands voor Turken", „Bahasa Indone sia", „Spelen met de taal", „We ven voor beginners", terwijl aan de cursussen van de moderne ta len (Frans, Duits, Engels) een vierde jaar is toegevoegd. Het Nederlands voor buitenlanders zal_ gedoceerd worden ln het Frans Duits of Engels. Ieder, die één van deze talen spreekt, kan deze cursus volgen. Vanaf I september gaan de onge veer vijfduizend cursisten de in totaal meer dan honderd cursussen weer volgen, die gegeven worden in het ge bouw van de Volksuniversiteit aan de Westzeedijk 145. Daarnaast staat ook weer een groot aantal eenmalige voor drachten, lezingen, en culturele ge beurtenissen op het programma. Station Nieuwland De Nederlandse Spoorwegen hebben ku Schiedam de boel wel lekker over hoop gehaald door in het plan „Spoorslag '70" maar vast aan te (kondigen dat Schiedam er een nieuw „voorstation" Nieuwland bij zal krijgen. Te openen nog wel bij de nieuwe dienstregeling in 1970, dat is over ruim negen maanden. Doch in dit actieprogramma is er maar niet bijgezegd dat de N. S. de gemeente Schiedam lekker voor de brokken op laat draaien. Het plan voor dit station Nieuwland, gedacht ten westen van de Nieuwe Damiaan, tussen de spoorwegover gang en de Sportparkbrug. is al oud en de gemeente heeft er reeds de grond voor moeten reserveren. Maar nu dat in gebruik nemen me dio 1970. Voor de N. S. is het hele maal niet zo moeilijk om in de be staande spoorlijn Schiedam Vlaardingen een halletje in te bou wen (want dat wordt het zo onge veer wel), doch de gemeente mag voor de i'est zorgen. „Voorstation" of „forensenstation" klinkt goed, duidt op service-verle ning aan het publiek. Maar in feite is het een heel klein stationnetje of halte met een reusachtig groot par keerterrein. Voor dat laatste moet echter de gemeente maar zorgen; ook voor (liefst goede) aanvoerwe- gen, En de gemeente mag dan nog betalen ook. Waar dat geld vandaan moet komen, déar praat de N. S. dan maar niet over. Merkwaardig is ook, dat toen „Spoor slag '70" werd gelanceerd, het ge meentebestuur van Schiedam niets wist van een afgerond plan voor dit station Schiedam-Nieuwland. Eerst kort geleden zijn de besprekingen daarover begonnen. We moeten het nog zien dat dit station Nieuwland medio 1979 draait, voor we het ge loven. Directeur G.Z. De gemeenteraad is akkoord ge gaan met de benoeming van de heer J. H. Leusiixk te De Bilt tot direc teur-geneesheer van het Gemeente ziekenhuis. Hij zal op een nog te bepalen datum deze functie overne men van dokter J. H. v.d. Berg, die per 1 juli met pensioen is gegaan, doch de zaken nog waarneemt. Dokter Beusirik is thans in dienst van de Provinciale Utrechtse Revalida tie Stichting, waar hij als arts- coördinator belast is met het sa menwerkingsverband. Hij werd op 20 december 1915 te Oosterbeek ge boren, studeerde medicijnen aau de Rijksuniversiteit te Utrecht, waar hij in 1946 afstudeerde. Van 1947 tot 1960 was hij huisarts te Medemblik, doch studeerde sociale geneeskunde en algemene gezondheidszorg Leiden en Nijmegen. Zoals bekend is de functie van ge neesheer-directeur van G. Z. niet langer gekoppeld aan die van direc teur van de Gem. Geneeskundige en Gezondheidsdienst, in welke laatste functie dokter J. Stevens eerder is benoemd. Padvindershuwelijk Bij de Burg. van Haarengroep 4 van de NFV een echt „padvindershuwe - lijk". Vrijdag 29 augustus zal name lijk de welpenleidster „raksha" B. Faber in de echt verbonden wor den met de verkennevsleider „vaan- duig" P. Adriaanse. Uiteraard zullen de welpen een erehaag vormen bij de Opstandigskerk, waar de kerke lijke bevestiging plaats heeft. Dat is dan om drie uur 's middags, maar 's avonds van 19.30 tot 21 uur is er nog een receptie in ,„t Raad huis", dat is dan het clubhuis van de padviad-ersgroep, aan de Schie- damseweg 200. Dat is vlak vóór de Sportparkbrug over de Poldervaart. BURGEMEESTER Roeifsema heeft gistermiddag ten_ stadhuize van Schiedam het huwelijk voltrokken tussen Gustaaf Louis van Wechem, 22, woonachtig in Amstelveen en zijn dochter Martha Elisabeth Roeif sema (23). Nog voordat hij.a-Is ambtenaar van de burgerlijke stand was overgegaan tot de eigenlijke huwelijksvoltrekking kreeg de burgemeester even de lachers op de hand door te berichten dat de vader van de bruid van middag niet als vader aanwezig kon zijn en zich daardoor genoodzaakt had gezien vooruit te tekenen. Burgemeester Roeifsema zag evenwei in zijn hoedanigheid van a.b,s. de kans schoon om zijn dochter en zijn schoonzoon (werktuigkundige) de nodige vaderlijke adviezen te geven. 'Er is de laatste weken aan tafel dikwijls zwaar gediscussieerd over hetgeen ik wel en hetgeen ik niet mocht zeggen', vertelde hij na afloop, 'jullie moeten me niet kwalijk nemen dat ik me er niet helemaal aan gehouden heb'. Na de voltrekking van het huwelijk, die twintig minuten langer duurde dan aanvankelijk in de bedoeling lag, speelden enkele muziekvrienden van de bruid een serenade van Mozart. De bruidsstoet was voor het be treden van het stadhuis verwelkomd door een groep kleuters uit Delft, over wie de bruid leidster is. MAASSLUIS. Zaterdag a.s. orga niseert de wa nd-elsportverenï ging „De Mawa's" uit Maassluis voor de zeven de keer haar jaarlijkse grote wandel- mars. Er zitten twee wijziigingen in het programma: het startpunt ïs dit jaar „Het Gemeenschapshuis" aan de Zuidivliet nabij de katholieke kerk. Daar kan men zich in laten schrijven voor de afstanden 5. 10, 15 en 20 km. De laatste twee afstanden hebben deze keer de attractie dat een. gedtelte van het parcours varende wordt afge legd: dat parcours is uitgezet op het eiland Rozenburg, zodat de wande laars twee keer met het veer De Wa terweg over moeten steken. (Van onze correspondent) VLAARDINGEN, donderdag. De burgerij van Vlaardingen heeft weer een deel van de beschikbare inspraak verworven. Burgemeester Heusdens heeft gisteren namelijk de adviescommissie „woningbouw" geïnstalleerd. Deze groep bestaat uit zeven dames en zeven heren. De burgemeester vond in zijn toe spraak flat een goedwillend gemeente bestuur niet voorbij mag gaan aan de vraag_ naar inspraak, omdat dit de spanningen in het maatschappelijk be stel kan verminderen. Hij merkte voorts nog op dat om die reden ook een raad voor de sport en recreatie is samengesteld en dat ook nog oen culturele raad. in oprichting is. Mr. Heusdens zei ook nog in ver band met het woord inspraak dat er de laatste tijd door het gemeentebe stuur enkele hearings zijn gehouden en dat het de bedoeling is dat binnen afzienbare tijd de Holy-bewoners iets te horen krijgen over de ontwikkeling van hun wijk; de bewoners van de Westwij k krijgen informatie over de voltooiing van hun woonwijk. Advies De gistermiddag geïnstalleerde com missie „woningbouw" gaat zich van nu af bezig houden met kwesties als verhouding hoog- en laagbouw, koop- en huurwoningen, indeling van de woning, de grootte van het pand, de plattegrond en de prijs of huur van de huizen. Zeer in het bijzonder zal de nieuwe commissie te maken krijgen met de bebouwing in het noordelijk deel van Holy. Wethouder E. P. van der Veen, voorzitter van de nieuwe adviescom missie, zei dat bestuurders „niet ge noeg hun oor te luisteren kunnen leg gen om de mening van de burgerij te horen". Tot slot volgde nog de mededeling dat niet de heer C, Verburg de huur dersvereniging Vlaardingen in de ad viescommissie woningbouw zal verte genwoordigen. In zijn plaats is de heer Joh. van der Veer benoemd. VLAARDINGEN, woensdag. Vanmorgen omstreeks 11 uur heeft burgemeester mr. J. Heusdens de cre-medaille, verbonden aan de orde van Oranje Nassau in goud, uitgereikt aan zr, H. M. van Achterberg, die af scheid nam als directrice van bet her vormde bejaardencentrum „Vaart land". Zij heeft de pensioengerechtig de leeftijd bereikt. Nadat zij verschil lende mensen in haar eigen woning verpleegde, trad zr. Van Achterberg op 2 mei 1938 in dienst van het her vormde diaconessenhuis te Rotterdam. In 1953 aanvaardde zij daar de functie van besturend zuster, tevens directri ce, het was toen een zeer moeilijke periode voor het diaconessenhuis. Op 1 februari trad zr. Van Achter berg in dienst als directrice van het rusthuis van de hervormde gemeente te Vlaardingen, met de bedoeling om latex- deze functie te gaan vervullen in Vaartland. Vanaf de opening van dit gebouw heeft zij dit tehuis geleid met grote energie, doch ook gedreven door een grote liefde voor de ouder wor dende mens. GEMEENTE SCHIEDAM Burgemeester en Wethouders van Schiedam ma ken bekend, dat zij op 5 augustus 1969 krachtens artikel 12 van de Marktverordening der gemeente Schiedam hebben besloten, voor de weekmarkt op het Johann Straussplein alhier te bepalen, dat de ruimte achter de kramen voor de opslag van goe deren c.q. plaatsing van voertuigen zich uitstrekt tot ten hoogste 2 meter vanaf de kap van de kraam. Schiedam, 26 augustus 1969 Burgemeester en Wethouders voor noemd, De Secretaris, M. J. Blok De Burgemeester, H. Roeifsema. Cobn's Wijnhandel - Schiedam roept sollicitanten op voor de vacature van een die belast zal worden met het onderhoud van en de controle op het machinepark. Voorts kunnen er nog enkele geplaatst worden in onze wijnafdelin gen en distilleerderijen. Aanmelden persoonlijk of schriftelijk Willemska- de 1, Schiedam (tel. 25.47.10). Gemeente Schiedam De burgemeester van Schiedam brengt ter open bare kennis flat de gemeenteraad op 25 augustis 1969 heeft besloten: 1. te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied, begrensd door de Schie, Broersvest, Lange Kerkstraat, Grote Markt en Ooievaarsteeg, zoals dit rood omlijnd is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening; 2. te bepalen dat het verboden is binnen het on der 1 omschreven gebied zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burge meester en wethouders: a. gronden op te hogen of af te graven tot een hoogte resp. diepte van 0,5 m gemeten vanaf het maaiveld; b. opslag-, vuil- en afvalstortplaatsen op te richten of aan te leggen; c. open terreinen op enigerlei wijze te verhar den; d. boombeplanting aan te brengen; e. boven- of ondergrondse leidingen aan te leg gen. De desbetreffende stukken liggen ingaande 1 sep tember 1969 voor een ieder ter gemeentesecretarie (afd. openbare werken) ter inzage. Schiedam, 28 augustus, 1969. De burgemeester voor noemd, H. ROELFSEMA. Personeel gevraagd De Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraagt VASTE BEZOBGERS(STERS voor Schiedam, en omstreken. Aown, tel. 2672TO; 's avonds na 7 uur tel. 155960. r Foto, film en projectie PASFOTO'S klaar terwijl u wacht. Foto Van Vuuren, Hoogstr. 106, Schiedam, tel. 266720. Let op 't juiste adres.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 2