Vier kinderen 12 in r zoek in duinen JbiJ Drunen I m D E a f c m EE m ROTTERDAMS DAGBOEK i mui BANDEN Een black-out? 'JJk Diepvries- maaltijden Muziek vóór en tijdens Erasmus Weerzien met Daniel Otten ROTTERDAM RIJNMOND WD verzorgt derde avond in politiek café van Koinoonia HUIZENVEILING Telmis geestelijk gehandicapten in Pr. Julianalaan In één jaar werden 1150 Rotterdammers ontslagen na fusies en reorganisaties Ihc LfLl tAèStt heeft zeN veel voordeliger! FIJN AVONDJE UIT VOOR EEN GOED DOEL voor beiaarden Voor het geval dat.. GG en GD Iieeft moeite met liet bemannen van ambnlancewagens Speelweek in herfstvakantie voor de Kralingse schooljeugd Drempelvrees bij vragen van bijstand vrijwel overwonnen R. S. Stokvis R'dam stoot deel van staal- produktcnhandel af pag. 4 - donderdag 13 oktober 1969 (Van onze correspondent) TILBURG, donderdag. Precies 12 nur nadat In Udenhout melding was gemaakt van de vermissing van «es kinderen uit Rot terdam, vond de vader van een van hen er vier terug in een hooi- mijt, dicht hij Helvoirt, op ruim 5 kilometer afstand van de plaats waar ze het laatst waren gezien. De kinderen, die deelnemen aan een schoolreisje in de bossen rond Udenhout (een deel van de Drunense duinen), waren gisteren tijdens een wandeling even na het middaguur afgedwaald. Twee van hen werden in de loop van de middag teruggevonden. De aandere vier hadden een hooimijt achter een boerderij als slaapplaats -uitgekozen. Op het moment dat ze werden ge vonden, waren 100 militairen uit Til burg- en enkele tientallen politieagen ten en burgers bezig met een groot scheepse speuractie in het ruim 2500 hectaren, grote bossen- en duinge bied, waar de vermiste kinderen mo- ffeiyk konden ronddwalen. Dat, ondanks de dichte mist, de va der van Bobbie Jacobs, die samen met .Peter Sibsten, Richard van de Torre en Auke Mons (jongens in de leeftijd -van 10 tot 12 jaar) de benen had ge nomen, het vermiste viertal vond, is te danken ean de hulpvaardigheid van eert echtpaar int Vlijmen, dat goed de weg kende in. de bossen. Terwijl ze samen in een, auto rondreden, moet Robbie de speciale claxontoon van zijn vader hebben gehoord. De heer Jacobs hoorde zijn zoon plotseling roepen en vond hem en zijn drie vriendjes bij de hooltmijt. De vier kinderen behoorden tot een groep van ruim 110 scholieren van de Goedhartsehool in Rotterdam, een school voor moeilijk opvoedbare kin deren. Gistermorgen tegen half elf was het gezelschap per bus in Uden- hDut gearriveerd. Daar werden kleine groepjes geformeerd onder toezicht van een leider of leidster, die een wandeling van plus minus twee kilo- müter door heft bos moesten maken. Toen tegen 1-3 uur iedereen op het af gesproken punt (restaurant Bos en Duin in Udenhout) wag gearriveerd, werden er zes kinderen vermist. ïh eerste instantie werden de korp sen van de rijkspolitie in Udenhout, Drunen, Loon op Zand en Helvoirt gealarmeerd. Tegen 16 uur werden de eerste twee kinderen aangetroffen op een weg, niet ver van restaurant Bos en Duin. De andere vier- bleven even wel spoorloos, ondanks de medewer king die enkele tientallen militairen, die in de Drunense duinen op oefe ning wanen, aan heft zoeken gaven, door ondermeer jeeps af te staan,, Toen tegen de avond -nog geen resul taat was bereikt, werd groot alarm geslagen. Assistentie Via de districtscommandanten in Breda en Den Bosch werd ook de rijkspolitie in "Waalwijk, Vught, Ois- terwïjk en Kaatsheuvel om. assistentie gevraagd. Om 22 uur arriveerde een honderdtal militairen uit Tilburg bij f ADVERTENTIE) Slralch B.H. uit de Harte- wensserla. Voorgevormd. Mo del 750. A en B cup. 10.95. IN ALLE 22 FILIALEN VAN FOÜNÓATIOMS fcN restaurant De Rustende Jager in Udenhout, van waaruit de speuractie werd geleid. Bovendien namen ook boswachters, speurhonden en bewo ners uit de omgeving aan het zoeken deel. De actie richtte zich eerst op het middelste gedeelte van de Drunense en Loonse duinen. Later werd gezocht in de uitgebreide bossen rond deze zandverstuivingen. Daarbij werden vele caravans en tenten, die daar nog staan, aan een nauwkeurig onderzoek oderworpen. Aanvankelijk dacht meh enig resultaat te boeken, toen een boterhamtrommeltje ön enkele stuk ken textiel werden gevonden. Twee achtergebleven leiders - de overige leiders en kinderen waren al eerder naar Rotterdam vertrokken ver klaarden evenwel, dat dit niet afkom stig kon zijn van het vermiste viertal, hoewel bekend was dat de kinderen boterhammen bij zich hadden. Overi gens zeiden deze leiders ook, dat de kinderen wel eens opzettelijk konden zijn weggelopen. Eerst Om kwart over een vannacht kwam het seintje dat de heer Jacobs zijn eigen zoon en zyn drie vriendjes had gevonden. Het bleek, dat de jon gens zich goed onder het hooi hadden genesteld om zich te kunnen weren tegen de kou. Geslapen hadden ze nog niet. Na een kop koffie en een boter ham kon aan de terugreis naar Rot terdam worden begonnen. ROTTERDAM, donderdag Na D'66 en PvdA zal de VVD de derde avond verzorgen in het politiek café van de Rotterdiamse studentensociëteit Koinoonia aan de Mauritsweg. Dat gebeurt op vrijdag 24 oktober. Het WD-lid van de Tweede Kamer mr. A, Geurtsen middenstamdspeciallst) houdt -van half 10 tot 20 voor 10 een Inleiding. Daarna is er gelegenheid voor discussie. Robbie Jacobs, Peter Sibsten, Richard van de Torre en Auke Mons bedanken de militairen, die uren lang naar hen hadden gezocht. Ook een groep militairen nam aan de speuractie deel. Openbare Verkoping van Onroeren de Goederen door de N.V. NOTARIS HUIS op 15 oktober 1969, in Zaal V van de Koopmansbeurs te Rotterdam. Definitieve Afslag: Notarissen J. H. ELsmk cn dre. H. Jansen: 1. Pand en erf Bergweg 206 inzet 34.000 afslag 34.500 2. Pand en erf Bergselaan 190 inzet: 25.000 afslag: 26.050. 3. Pand en erf Essenburgsingel 111 inzet 16,600 afslag 30.960. 4. Pand en erf Veelustsiraat 7 inzet: 12.800 afslag 30.960. ROTTERDAM, donderdag. In bet pand Prinses Julianalaan 60 wil de dr. J. H- Fameijerverenigmg een tehuis stichten voor twintig geestelijk gehan dicapten, Het pand is eigendom van do gemeente. De verbouwing ervan zal 90 mille kosten. De Stichting Spaarbank te Rotterdam wil dit be drag lenen aan de Pameijervereniging, mits de gemeente garant staat vooi rente en aflossing. B. en w. stellen aan de gemeenteraad voor om die garantie op zich te nemen. (Vaat een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, donderdag. Door reorganisaties, fusies en liquidatie van bedrijven zijn in de periode tussen april '68 en april '69 ongeveer 1150 Rotterdammers ontslagen. Een zeer groot deel vatn de ontslagenen heeft direct of bijna direct een nieuwe werkkring gevonden, Ouderen komen echter moeilijker aan de slag. Dit jaar is het peicentage werklozen boven veertig jaar gestegen tot 70, Vorig jaar was dit percentage 50, Er is ook een verschuiving opgetre den in de beroepen. Het aantal werk lozen in de administratieve sector ver tienvoudigd. Dit aantel maakt thans eenvijfde deel uit van het totale Rot terdamse werkl-ozenbestand. Iets (minder dan eenvijfde deel wordt gevormd door werklozen in de haven- en aanverwante bedrijven. In vergelijking met '68 verdubbelde hei aantal Wethouder G. Z. de Vos, die deze cijfers bekend maakt in zijn beleids nota 1970, deelt mee dat reeds maat regelen zijn genomen om in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening de werkverbanden voor hoofdarbei ders en de sociale werkplaatsen, open te stellen. voor de man die van banden weet (ADVERTENTIE) SCHIETBAANSTRAAT 7 telef. 25.12.34 WE MAKEN thans een periode door van vernieuwingen. Aller lei bestaandnormen worden getoetst aan de splinternieuwe gedragslijnen en tot overmaat van ramp blijken vele van deze normen hiertegen niet bestand. U kunt het aan aties merken. Men spreekt tegenwoordig, waar dan ook, nel zo gemakkelijk over partnerruil en over alle bijverschijn selen, dat }e tijdens zo'n gesprek van schrik niet weet wat je zeggen moet. Vernieuwingen. Men kan mij op dit punt véél wijs maken, zeer veel zelis, maar niet dat óók het begrip piëteit aan het wankelen is. Dat weiger ik te geloven. Pertinent. Daarom ook wijt ik hetgeen, dat laatst op één der Rotterdamse begraafplaatsen gebeur de, aan een black-out van de persoon wiens ambt het is doden te begraven. Ofschoon ik me er op dat moment om mild te spreken in hoge mate aan ergerde Begrafenissen zijn, vooral ze elkaar snel opvolgen, Tioog-trieste gebeurte nissen. Laten we er wat dat betreft maar niet omheen draaien. Maar in sommige (naar ik hoop exepttoncle) gevallen wordt het alle maal nég triester gemaakt. Dat ts wanneer deze eerder genoemde perso nen zich niet wensen te bekommeren om andermans persoonlijk leed. Gebeurt dit dan? Ja. Ik neem één voorbeeld bij de kop. Na afloop van een door mij bypeiooonde plechtigheid oordeelde één dezer personen het no dig om. de bloemen nog voordat de stoet het desbetreffende vak had ver laten naast het praf te verwijderen en in de buurt op eén hoop te smijten. De linten waren inmiddels al (goed schiks of kwaadschiks) van de kran sen afgetrokken. Ik had u dit alles niet toevertrouwd ware het niet dat ik kort daarop op nieuw een onprettig voorval mee maakte. Nu ging eenzelfde persoon na afloop van een sobere plechtigheid en oofc in dit geval had de stoet nauwelijks het vak verlaten op zijn gemak op het houten nooclpiafeau een shagje staan draaien. Nogmaals: het zullen wel een twee tal ongelukkige black outs zijn ge weest, maar dat neemt niet weg dat gewaakt moet worden dat zulks zich in de toekomst herhaalt. Want uitein delijk maakt In deze bruisende tyd vijf minuten wachten niets uit. DAGBOEKSCHRIJVER TT EN avondje fijn uit en het steunen J-J van een goed doel. Een typische combinatie, die alléén past in het dag boek, Ik heb er weer één voor u, Luister. WiUibrordus Club Rhoon men zoeke deze vereniging in de sportsec tor organiseert op vrijdag 31 okto ber in de Rivièrahal een feestavond ten bate van hcthemoficle kind. Vele bekende artiesten en sport mensen hebben hun medewerking toegezegd tegen een zo laag mogelijk honorarium, terwijl er ook velen ge heel belangeloos zullen optreden. Ter- wille van u een greep uit een keur van artiesten: John Woodhouse, het Metro Magie Gezelschap, Trio Jan v. d. Belt, het Nieuwe Operakoor Rotter dam, de boerenkapel de „Dwarsbla- zers", Cees Verkerk, Henk en Teddy Scholten, Barend Barendse, Bep van Klaveren, Wim van Est, Gerrit Sehul- te, enkele Feijenoorders en Tineke van Radio Veronica. Verwacht mag worden dat de turn- club Blijdorp een demonstratie komt geven met haar kampioensptoeg len- gematspringen heren en ritmisch gymnastiek dames. Aan het slot van de avond aal een bekende Nederlander de opbrengst van deze avond (de prijzen zijn bil lijk) overhandigen aan de voorzitter van de Stichting Socutera. Gaan hoor. Doe ik ook. BOER DE Bruin aan het Toepad bij de Marmierskazerne keek wel even vreemd op, toen hij in zijn boomgaard aan een der tornen in plaats van peten, zoals aan de andere bomen, bloesem zag ver schijnen, Als onderstreping van het feit, dat de natuur dit jaar wel meer van slag af scheen? Hoe het ook zij, de kans dat uit deze najaarsbloesem voorjaarsperen zullen groeien, lijkt me met steeds méér koude nachten in aantocht wel heel klein. Diepvriesmaaltijden voor be jaarden. Dat is misschien de op lossing voor de problemen, waar mee de Commissie voor Bejaar denzorg van de Raad voor het Maatschappelijk Welzijn kampt by de verstrekking van warme maaltijden. Volgens een onderzoek zou één van de twintig bejaarden in Rot terdam niet meer of niet regel matig een warme maaltijd voor zich zelf bereiden. Dat betekent, dat ongeveer 4500 bejaarden in aanmerking zouden komen voor een door de Commissie voor Be jaardenzorg via de dienstencentra en de Unie van Vrouwelijke Vrij willigers te verstrekken warme maaltijd. Dat zou per jaar een aantaL warme maaltijden van meer dan 15Ö.00Ö betekenen. In dit jaar worden naar schat ting 60.000 warme maaltijden verstrekt aan bejaarden. En nu al blijkt het 1) moeilijk ze te berei den en 2) om ze te vervoeren, Diepvriesmaaltijden kan men eventueel voor een week of een maand in één keer bezorgen en bovendien, kunnen ze heel ge makkelijk door de bejaarden zelf klaar gemaakt worden De NOS-televisie zendt zondag 19 oktober van 21.35 tot 22.25 uur op Nederland 2 een gedramatiseerde docu mentaire uit over Erasmus, die als titel kreeg Erasmus minnaar van rust en scha duw', De samenstelling van dit programma is in handen van Fons Eickholt. Voor het gevel de apothekers in Rotterdam en omgeving het vergeten mochten zijn: de Nederlandse Vereni ging Bescherming Voetgangers zou het op prijs stellen indien het tijdstip van afhalen van medicijnen voor bejaar den en. mlndervaliden vervroegd zou kunnen worden van 3 uur tot 4 uur 's middags. Zulks ter voorkoming dat deze groep onnodig geconfronteerd wordt met de krioeluuitjes in het ver keer. HOE meer ensembles als Syntagma Musioum de ware klankgedaante van de muziek uit de 14de tot 10dé eeuw onthullen, des te sterker moot in bredere kring het besef doordringen, dat aan de toonkunst van vroeger geen dienst wordt bewezen, door haar bewerkt en pasklaar gemaakt voor het hedendaagse instrumentarium aan de toehoorders te presenteren. Uitslui tend door deze zeer oude compositie- kunst te reproduceren, op de authen tieke Instrumenten uit die tij4 of ge trouwe kopieën daarvan krijgt de geïnteresseerde luisteraar een inzicht in de levende klank van wat in ae boeken over muzieikhistorie wordt be schreven. Weliswaar zijn de nauwkeu rige indicaties Inzake de keuze der oude speeltuigen waaronder Syn tagma Musicum naast vele blokfluiten een gamba en een vedel, een portatief, zink, kromhoorn, gemshoorn, borahart en trombone telt gering in aantal, maar wanneer Kees Ottert cs, hun timbremer.glugen tot stand brengen doen z(i in feite niets anders dan wat eeuwen vóór hen de muzikanten ook hebben, gedaan. Deze musici daarbij in hun ManWantasie te volgen Is een boeiend luisterspel, zélfs waar de nog primitieve cocrnponeertrant de aan dacht een ogenblik zou' doen verslap pen. Gisteravond, gedurende het derde concert in de serie „Muziek ten tijde van Erasmus", was dit laatste mis schien even het geval bij de mis van De Lanitin, een zogenaamde getoupeer de mis, die als luisterstuk wat lang valt. Daartegenover, bracht Syntagma Musicum. echter tal van. bijzonder in teressante stukken, voorop het Kyrie en het Sanctus uit de Mis van Door nik, een beroemd historisch document, dat, in klank, natuurlijk bijna nie mand kent. Er waren voorts composi ties van Dufay en Binchois uit de pe riode vóór Erasinus en stukken van o.a. Ockeghom, des Préz en Obrecht uit Erasmus' tijd zelf. Het vrij talrijke gehoor in de ïdefne Doelenzaal heeft met grote bewondering geluisterd naar het knappe spel van. dit gespe cialiseerde ensemble, dat in Will Kip- persluys en Marlus van Altena voca listen heeft -gevonden, wier bijna vi- bratoloos zingen zich prachtig bij de instrumenten aansluit De waardering was zeer groot, ELLY SALOMÉ Lunchconcert XTET lunchconcert in. de kleine -■""■Doelenzaal van gistermiddag ver schafte het weerzien met de violist Daniël Otten, de vroegere tweede- concertmeester van het Rotterdams Philh. Orkest. Het was een bijzonder verheugend weerzien, want in de tus sentijd zijn Oirtens grote violistisehe kwaliteiten nog aanmerkelijk uitge bouwd. Wat Otten deze middag' in een kort maar gevarieerd programma te horen gaf op een instrument van hedendaags fabrikaat frappeerde In ék detail door de fijne artisticiteit in de nuancering, de zekerheid van de stokvoering, de smetteloos gave toon, en de uitgespro ken solistische allure, In de hoofdmoot van dit half uur muziek, Schuberts prachtige Duo in A op. 162, viel dit al lemaal het duidelijkst te constateren, mear ook dat zijn partner aan de pia no, Johan Otten, niet even diep als zijn neef Daniel in het innerlijk van de muziek doordringt. Zijn felle ac centen domineerden (althans op onze plaats) soms te veel boven de viool- party, hetgeen bepaald de totaalin druk schaadt in zo'n werk met gelijk waardige piano- en vioolstem. Schubert werd omlijst door „kléin, goed" van virtuoze aard:, een saraban de en. tambourin van Leclair (de be werking was een tikje geromanti seerd), een door Heifetz bewerkte prelude van Gershwin en een dank baar uitsmijterije met veel briljant splccatowerk en dubbelgrepen: Banjo and Fiddle van William KroU. Daniel Otten, die in deze werkjes ad rem maar wat luid werd begeleid door Jo han Otten, schitterde op dit lunchcon cert als een vioolsolist van Internatio naal formaat, en zijn succes was dan ook groot. S. NIEBOER (Yan een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, donderdag. Af en toe heeft de GG en GD moeilijkheden hij het bemannen van de zeven ambu lance-auto's die haar ter beschikking staan. Deze moeilijkheden ontstaan Vooral door vacatures voor de post van verpleger. B. en w. van Rotterdam delen dit mee in antwoord op vragen van het raadslid J, H. Daim (psp) over een ongeval, dat op 23 september heeft plaatsgevonden op de KDrperweg. Het heeft 23 minuten geduurd, voordat een ambulance op de plaats van het ongeval aanwezig was. Dit was een ambulance van de Bedrijfs geneeskundige Dienst voor de haven van Rotterdam, uitgaande van de Scheepvaart Vereeniging Zuid. Deze was telefonisch opgeroepen omdat ze ven ambulances van-de gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst waren uitgerukt op het moment van de melding. Volgens B. en w. heeft de ambulan ce van de Scheepvaart Vereeniging Zuid er 23 minuten over gedaan, om dat hij, via de Maastunnel rijdend, oponthoud ondervond in het drukke verkeer. B. en W. van Rotterdam delen mee, dat van de mogelijkheid tot het inzet ten van ambulancewagens van parti culiere diensten veelvuldig gebruik wordt gemaakt. Zij ontkennen dat er een tekort aan ambulancewagens zou zijn bij de GG en GD. (Van een onzer verslaggevers) BOTTERDAM, donderdag. Onder de leus „Speelstad herfst '69" zal voor de lagere-school jeugd van Kralingen in het speel- tuincomplex aan de Honingerdyk van 20 tot 25 oktober een speel week worden gehouden. Ongeveer drieduizend kinderen in Kralingen van zes tot veertien jaar hebbel in die periode herfstvakantie. Leden van de wijkraad voor Kralin gen hebben met het oog op die vakan tiebesteding in samenwerking met vertegenwoordigers van. het jeugd werk, de speeltuinen en de buurtver enigingen in het stadsdeel een aan trekkelijke manifestatie op touw ge zet. In hét draaiboek spreekt de pro gramma-commissie van een „doe- feest" voor de lagere-schooljeugd, „waarbij een beroep zal worden ge daan op de creativiteit van de kinde ren". Die creativiteit komt neer op het bouwen van een speelstad: e«n aantal gebouwen zoals een stadhuis, een po litiebureau, een gevangenis, boetieks, een postkantoor enzovoort. Dat alles van afvalmateriaaL dat de organisato ren verzameld hebben. In de stad zul len tenslotte allerlei activiteiten (tui nieren, film, maskers maken, schim menspel, dansen en nog veel meer) de scholieren tot actie brengen. Experiment De organiserende commissie heeft een half jaar voorbereidend werk achter de rug. De manifestatie zal echter nog bij wijze van experiment worden gehouden. Slaagt dat. dan zal in de komende zomervakantie de her haling plaats vinden. Gemeente, wijkraad en verenigin gen hebben samen de benodigde finan ciën aangedragen. Ook de particuliere giften waren (zijn) welkom. Hoewel rond drieduizend Kralingse kinderen voor de speelweek in aanmerking ko men. rekenen de organisatoren op een dagelijks bezoek van twee- tot drie honderd kinderen. Om de jeugd veilig door het verkeer te loodsen zijn er di verse maatregelen genomen, waarbij ouderen een waakzaam oogje in het zeil zullen houden. Plaats van, handeling is niet de meest gewenste: de organisatoren hadden aanvankelijk het oog laten vellen op de oude gasfabriek, die in tegenstelling tot b«t speel tuincomplex, centraal in de wijk ligt en bovendien gunstig was om de gehele manifestatie overdekt te houden. Door allerlei werkzaamheden is de gasfabriek ech ter niet beschikbaar gekomen. Ouders, die hun kinderen aan de manifestatie willen laten, deelnemen, kunnen alle gewenste inlichtingen krijgen via telefoon 12.62.00, De toe gangsprijs bedraagt veertig cent voor de morgen (van tjen tot half een) en veertig cent voor de middag (van een tot vier). Overblijvers kunnen tussen de middag de meegenomen boterham men in de speelstad opeten. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, donderdag. De „drempelvrees" bij degenen die een beroep kunnen doen op een-uitkering krachtens de Alge mene Bijstandswet is in Rotter dam goeddeels overwonnen. Wet houder G. Z. de Vos van Sociale Zaken deelt dit mee in zijn be leidsnota 1970, Het aamtal b ijstendcttrtvaaigendcn Is tussen september '68 en september '69 gestegen vam 19.800 tot 23.750. Meer dan tweederde vam hem is auctor da*i 65 jaar, „Gezien de voortgaande veroudering van de stadsbevolking moet voor het komende begrotingsjaar opnieuw met een stijging worden gerekend," deelt wethouder De Vos mee. Hij wijst erop, dat ook de krot-opruiming van invloed is, omdat daardoor bejaarden huisves ting vinden in weliswaar betere, maar ook duurdere woingen. De bijstandontva n-gend en uit de groep britedien 65-jarigen. zijn veelal onvolledige gezinnen met vrouwelijk gezinshoofd of ongehuwde moeders, verlaten vrouwen en gescheiden vrou wen. Wethouder De Vos meent, dat deze stijging voornamelijk is toe te schrij ven aan de zich wijzigende opvattin gen over de onverbreekbaarheid van de huwelijksband en aan wijzigingen m de seksuele moraal. Daar staat tegenover, dat deelne ming van vrouwen met een gezin aan het arbeidsproces nog niet bij alle be volkingsgroepen in voldoende mate wordt geaccepteerd. XTTKECHT/ROTTEEDAM, woens- dag (AP) - R. s. Stokvis en Zonen N.V. to Rotterdam zal de handel in betonstaal, balken, staafplaten en be tonstaalmatten afstoten. Deze sector van het bedrijf zal per 16 oktober wonden overgenomen door de Veree- nlgde Ijzerhandel N.V. te Utrecht, zo wordt meegedeeld. R. S. Stokvis zal de handel in de overige staalprodukton, die zij voert, gewoon voortzetten. Volgens de directie van het Rotter damse bedrijf houdt de overdracht van bovengenoemde activiteiten ver- ?a,?? reorganisatie van het be drijf, De 70 bij de afdelingen betrok ken werknemers hebben inmiddels vrijwel allen elders werk gevonden.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 1