ROTTERDAMS DAGBOEK De poppenwereld van Maria Carlier ;vi etfa ;NRT BLIJFT BEREID TOT ■GESPREK MET STUDENTEN Weer iets nieuws: 'een b&ze mannen-verjager' De kunsten van mijn gasgeiser Brief aan dagboek s as ROTTERDAM RIJNMOND Waarom? Terreur Bedoelingen Klanten-binding 8-rittenkaart §'*^23 4?v. 53Q_% ,l|j <*>731 cr 8 45] Tf-aWI3 IPWc1 ^üns'ttin "Èijritóon dl Karei Appel Galerie Design Kortweg Huisvrouw uit Ommoord slaat paal voor wiSukelcentrum UITSLAGEN VAN MICROKORFBAL ACTEURS MET EIEREN BEKOGELD.. ,p»g.'t - saterdag 25 oktober 1359 Acteurs, eieren en harde klappen door FRANS HAPPEL j- In de Rotterdamse Schouwburg zijn eieren gegooid en twee ac teurs van het NRT hebben in antwoord daarop rake klappen uitge deeld- Voorvallen die spectaculair genoeg waren voor grote kop pen in de dagbladen. Het gooien met eieren na de tomaten voor de Nederlandse Co- in edie in. Amsterdam alleen al was op zijn zachtst gezegd opmer- keüjk- De represailles van Pim Dikkers en Max Croiset zijn volko- - men onverwacht gekomen. Zowel voor de eierengooiers als voor de- genen die dachten rustig een toneelstuk te gaan zien. Waarom de eieren? "Welke reden was er voor dit bijzonder dlreete en van weinig scrupules getuigende pro test iegren een alleszins aanvaardbare voorstelling als ,J>e eenzame weg"? Laien wc» alvorens een antwoord te distilleren uit meningen van beide partijen, in het kort en chronologisch alle gebeurtenissen nog eens overzien. Donderdagmiddag, vijf uur: Het NRT wordt in kennis gesteld dat le gden' van de stichting Algemeen Rot terdams Studenten Toneel en enkele leerlingen van de Toneelschool te Amsterdam zullen protesteren tijdens de voorstelling van „De eenzame \yeg". Acht uur: de studenten {om de pro testerenden voor het gemak verder zo te noemen) komen de schouwburg binnen. Zij hebben tassen, waarin la ter eieren blijken te zitten bij zich. „De studenten krijgen „strategische" plaatien. De NRT-leidlng zorgt voor politie in de zaaL Zakelijk leider Marius Kip komt voor aanvang van de voorstel ling op het podium en zegt de studen ten „dat als zij willen discussiëren het NRT ten alle tijde bereid i.»r alleen niet vanavond." Er wordt gepraat met de studenten. Er komt geen duidelijk antwoord. Tot de pauze is het in de -Saai rustig. Maar, er is spanning. In de pauze wil één der studenten, -Rende Solleveld met Kip spreken. Die heeft geen tijd. De artistieke leiding -van het NRT is niet te vinden voor Solleveld. Er worden eieren aan het publiek uitgedeeld. De voorstelling begint weer. De spanning groeit Ein de. Applaus. Doek. Doek op. Eieren gaan richting -toneel, Max Croiset stormt de zaal in, -Tim Dikkers volgt Klappen, vecht partij. Schouwburgpersoneel steekt de - acteurs een forse helpende hand toe. Studenten de zaal uit. Een ovatie van het publiek voor Dikkers en Croiset Conflict in eerste instantie beëindigd. Het eierenprotcst is een zuiver Rot terdamse aktle geweest die slechts zijdelings verband hield met de toma ten in Amsterdam. Waarom? Vrèag aan Renée Solle veld (22), voorzitter van het Neder lands Studententoneel, wiens wilde krullebol op bijna alle foto's van de vechtpartij te zien was. Solleveld: Tijdens een onlangs ge houden workshop-avond van SARST is er druk gediscussieerd over het to neel in Nederland. Ieder gezelschap is druk bezig met vernieuwing, met spreiding, maar veranderingen zie je nïefc. Daar wilden we tegen in. Ander voorbeeld van een misstand. De ver deelsleutel van de subsidies voor het toneel in Nederland is verkeerd. De gevestigde gezelschappen krijgen rui me financiële mogelijkheden. De ex perimentele groepen, die toch een be langrijke bijdrage leveren tot de ver betering van het toneelklimaat, moe ten wegens geldgebrek achter blij ven." „Tijdens een voorstelling van de Nederlandse Comedie is er met toma ten gegooid. Het gaat niet alleen om dat gezelschap. Ook om de Haagse Comedie, het NRT, noem maar op. We hebben toen besloten dat we tij dens de voorstelling van „de Eenzame weg" duidelijk moesten maken, dat we een discussie wilden, maar dan ook een échte. Ja, want je kan wel de directie van het NRT hellen en zeggen dat je een discussie wilt, maar wat krijg je dan? Deuk na afloop van de voorstelling praten met enkele acteurs in de foyer. Daar heb je niets aan". Was vragen om een discussie mondeling dan wel schriftelijk niet de normale gang van zaken geweest? „In de pauze ben ik naar Marius Kip gegaan. „Jongeman, met JOU wil ik niet praten," zei hy. Marius Kip W3S gisteren door de te lefoon verontwaardigd en tegelijk te leurgesteld. Hjj kan en wil geen be grip opbrengen voor het eieren gooien. Hü spreekt over terreur en stelt enke le keren krachtig vast, dat geen der studenten ooit bÜ hem 1b geweest met een verzoek om discussie. Marius Kip: „Op het ogenblik dat Renée Solleveld bij me kwam was het pauze en kon ik niet met hem praten. Ik had werk te doen." De heer Kip volgens hem ook alle acteurs en actrices zijn echter ten alle tijde bereid om een discussie te voeren. Maar: „Mits de diseussie goed wordt voorbereid" En: „Donderdagavond kon het echt niet". En ook: „Als ze donderdagmiddag een brief hadden geschreven, hadden ze donderdagavond antwoord kunnen krijgen. Voor de voorstelling heb ik ze dat ook gezegd. In de pauze hadden ze bij wijze van spreken aan de portier of aan de kassa een verzoekbrief kun nen afgeven. Maar, daar wilden de heren niet aan. Tenslotte hadden ze de eieren al bij zich". De studenten waren woensdagavond jl. ook al in het Piccolotheater ge weest, waar een voorstelling van „Kleine Malcolm" ging, Ze hebben zich toen rustig gehouden. Kip: Waar schijnlijk hebben we toen net een vijf-plus gehaald". De zakelijke- en de artistieke lei ding heeft donderdagavond-de studen ten mét tassen zien binnenkomen. Men heeft echter geen preventieve maatregelen de tassen hadden in de garderobe geplaatst kunnen worden willen nemen. Kip: „We hadden bijvoorbeeld kun nen onderzoeken wat er nu wel in die tassen zat Maar, dat zou toch niet de mocratisch zijn? Je gaat je bezoekers niet fouilleren, ook al zijn er dan mis schien moeilijkheden te verwachten. Ik heb getracht moeilijkheden op de meest sportieve manier te voorkomen. Namelijk door redelijk met ze te pra ten". afgesproken in de lucht te gooien en niet naar de acteurs. Het ging tenslot te niet speciaal tegen het NRT, maar tegen het gehele Nederlandse toneel- bestel". Pim Dikkers en Max Croiset konden vanaf het podium niet bepalen of de eieren dan wel „in de lucht" werden gegooid of duidelijk gemikt werden. Solleveld en makkers hebben, klappen gekregen. Door het schouwburgperso neel werd zelfs getrapt, vertelt Renée. Er zit nog bloed op zijn broek. De krachtdadige reactie had hij niet ver< wacht. „We kamen naar voren om te dis> cussiëren en toen werden we op ons gezicht geslagen, de rijen Ingestampt Dat wie eieren kaatst ook klappen kan verwachten is bij hem niet opge komen, hetgeen getuigt van weinig gevoel voor realiteit. Want, ook acteurs ztn hele gewone mensen, met gewone menselijke reacties. Ze hadden een voorstelling onder hoogspanning ge speeld. Ieder moment kon er een ei komen. De eieren kwamen na twee ëneenhalf uur, tijdens het slotapplaus. Dikkers en Croiset explodeerden. De één een ei, de ander een klap. Rotter damse logica. Renée zegt echter: „Erg onsympa- tbiek van de acteurs". Maar, moeten we de studenten nu beschouwen als vandalen, als domme ordeverstoorders? Zeker niet Een dis cussie tussen een zo groot mogelijk publiek en bijvoorbeeld het NRT is zonder meer zinnig. Zolang men tijdens een voorstelling niet met goed fatsoen kan opstaan en „boe" roepen, kan een openbare dis cussie het publiek de kans geven om grieven te uilen, over welk ioneelon- derwerp dan ook. De studenten als Renée Solleveld willen iets doen voor het toneoL Hun bedoelingen zijn goed en progressief. Tijdens een discussie, kunnen zij belangrijke gesprekspart ners zijn. Donderdagavond hebben ze het ech ter uit de hand laten lopen. Hoe veel er dan ook mis mag zijn met het to neel, eieren gooien naar acteurs is een nimmer goed te keuren activiteit, een grove belediging voor de mensen op het toneel- Het NRT pretendeert de laatste tijd een „open gezelschap" te zijn. Ieder- AKtiegrOep jul. een moet de schouwburg in en uit kunnen lopen, iedereen mag komen praten. Zó open is het NRT nog niet Het kan komen. Op het bureau van de zakelijk di- rektenr liggen nog twee „projectie len". Op belde staat geschreven: „Als u dit stuk slecht vind, mag u dit el genist werpen- Actiegroep EL". Renée Solleveld: „De eieren bete kenden eigenlijk alleen een pressie middel tot een discussie. We hadden „Ondanks alles zijn we nog steeds bereid om te discussiëren", zegt Ma rius Kip. Ook bijvoorbeeld Max Croi set en Pim -Dikkers zijn die mening toegedaan. "Wat let de studenten en het NRT dan nog? Niets. ÏN deze weekshuting zou ik met U, in het kort, een actuele zaak wil len behandelen. Maar ik moet er di rect unit toevoegen, dat-deze bestemd is voor een select gezelschap. Begrijp me wel: deze rubriek tuit een -rubriek voor iedereen zijn, maar vandaag wet. Vandaag richt ik, wat helreft het haojduerhaatfcje, alléén het woord tot de ouden van dagen en tot Mie dames, die in hun visioenen of in werkelijkheid door boze mannen wor den gevolgd. Er komt namelijk dank zij de in- ventiviteit van het Utrechtse postor derbedrijf grimeur" een apparaatje in de handel, dat louche figuren ver drijft. En dat bovendien voor ouden ■van dagen gebruikt kan worden in an dere precaire situaties. Denk in dit verband maar aan een valpartijaan onpasselijkheid etc. U moet niet denken, dat ik er voor deel bij heb, wanneer ik zeg, dat ik dit (uit Japan afkomstige) apparaatje, kortweg de ver jager, een vernuftig ding vnxd- Ret is nog niet op de markt. Ik heb temille «an U gisteravond geïnfor meerd bij het eerder genoemde postor derbedrijf: men wacht op het ogenblik op een zending «it Japan. Dat neemt niet weg, dat ik U nog wel iets meer kan vertellen over de «omgeving, het effect en de prijs. Het apparaatje is tien centimeter lang en heeft de vorm en de dikte van een zoals Primeur zegt parfumver- stuiver. Makkelijk in een tasje of in een jaszak mee te nemen. Ouden van dagen zouden het eventueel onopval lend om de bals of om de arm kunne» dragen. Hefr effect: zodra men op de boven kant van de „verjager' drukt, iaat deze een zeer hoge snerpende fluittoon horen- Zó hoog dat Primeur U de ver zekering aeeft dat alle gemene rak kers terstond de benen nemen. De „verjager" werkt op gas en is volgens Primeur onbrandbaar en gif- vrij. 2Vict één vulling ka» men tien maal alarm slaan. Bijvullen zal in de praktijk daarom vrijwel nooit behoe ven te geschieden. Voelt U zich echter regelmatig bedreigd, dan kan men de verjager met gewoon aanstekergas bijvullen. Het apparaatje kost tien gulden. Er kleeft aan deze primeur van Pri meur één bezwaar. En dat is de angst dot men het apparaatje gaat. gebrui ken voor andere doeleinden: grapjes, feestavonden voor het wenken van de hond, etcetera, etc. Dit moet voorko men iccrden. Vandaar dat dit bericht gericht was cuzn een sleet gezelschap. DAGBOEKSCHRIJ VER ■S»J i 'J u. ?K- 8-RITTENKAART/2,40 "'"•«itfiiid verkrijgbaar in het vervoermiddel Voor de bestuurders en conduc teurs van bussen en tramss die nog mèt met de stempelauto maten te maken hebben, is het duidelijk nog wennen aan de nieuwe (ritten)kaarten. De RET- ers hebben de instructie gekre gen de kaarten van onder naar boven, van vakje 1 naar vakje 8, af te stempelen. Op deze kaart is evenwel in de verkeerde rich ting gestempeld. En dan kan het gebeuren, dat er ergens m het midden een vakje open blijft. Een conducteur van lijn 8 wei gerde in dit geval nummertje 2 af te stempelen. De man was fout: ook al hadden zijn collega's in strijd met de voorschriften ge werkt, hij moét alle vakjes vol maken. Het is wennen. Geachte dagboekschrijver, Uw artikel >rDe kunsten van mijn gasgeiser" Is voor mij aanleiding de lezers op het volgende te attenderen. Bij de aankoop van een gasgeiser op huurovereenkomst treedt de handel als tussenpersoon op. De leverancier bij wie men dit apparaat bestelt, stelt zich in verbinding met het GEB en na onderzoek, vermoedelijk omtrent de solvabiliteit, ontvangt de adspirant- koper een contract in duplo toegezon den. Nadat dit contract is ondertekend door a) de aanstaande leverancier b) de koper en c) de echtgenoot of echt genote van de koper dient dit te wor den teruggezonden naar het GEB en enkele weken later ontvangt men dan een briefje van de directie GEB met de mededeling dat met het contractje akkoord wordt gegaan en één exem plaar, door de directie getekend, wordt bijgevoegd. Aldus de gang van zaken. Het contract vermeldt o.a. dat de koopprijs van het apparaat 189,50 bedraagt, de financieringskosten 18,31, terwijl da handelaar-leveran cier voor zijn leverantie en bemidde ling 170,05 ontvangt. Wat de hande laar dus voor ƒ170,— levert, brengt het GEB ƒ207,91 op (betaaltijd 18 maanden). De koper is verplicht bovendien een onderhoudsabonnement te nemen. Ar tikel acht van de huurkoopovereen komst zegt daarover het volgende: „Huurkoper moet zorgen, dat ae in stallatie geschiedt door of vanwege handelaar en komt voor rekening van huurkoper. Voor zover deze overeen komst evenwel betrekking heeft op een gasgeiser of een elektrisch heet- wa ter toestel is huurkoper verplicht bij GEB voor ten minste de duur van de overeenkomst een onderhoudsabonne ment te sluiten". Aangezien sinds de plaatsing van de gasgeiser, door of vanwege het GEB van december 1968 tot heden taal noch teken werd vernomen, ben ik bij een bezoek aan het gebouw aan de Rochussenstraat voor andere zaken, even doorgelopen naar de afdeling gasvoorlichting (7e etage). r Daar werd ml) op een vraag om trent het voorens taande door een dame medegedeeld, dat het onderhoud van gasgeisers door of vanwege het GEB was afgeschaft. Het verwondert mij wel, dat het GEB desondanks de verplichte beta ling voor dat onderhoud rustig conti nueert, Bij een gesprek met een amb tenaar van het GEB in de lift naar be neden, bleek mij, dat ambtenaren van het GEB deze verwondering met mij delen. Begrijpelijk wilde deze ambtenaar daar verder niet op ingaan. Wiens brood men eet, etc. etc. De zaak zat en zit mij edit niet lekker. Ik voel mij, om een politieke uitdrukking te ge bruiken, „grotelijks belazerd". Ik betaal nu in achttien maanden 18 maal 1,15 of wel 20,70 verplichte onderhoudskosten, terwijl vaststaat, dat hiervoor niets wordt gepresteerd. Ik vraag mij zelfs al af of hier geen onrechtmatigheid in schuilt, hetzij wanprestatie, niet nakomen van con tactuele verplichting of onder valse voorspiegeling bewegen tot afgifte van enig geld. Tenslotte merk ik nog even op, dat het GEB in die achttien maanden 228,61 ontvangt, terwijl de handelaar voor zyn arbeid 179,incasseert. Mest vriendelijke groeten J. L. Broekhans, Hofstedestraat 73a, Rotterdam-6. Geachte briefschrijver, (Dank voor uw brief, dank voor uw uiteenzetting. Er is hier echter sprake van een misverstand. De afdeling voor gasgeiseronderhoud is namelijk niet opgeheven. De dame op de zevende verdieping heeft u verkeerd voorge licht. Iedereen die klachten heeft zo verzekerde men mij gisteren bij het GEB wordt onmiddellijk geholpen. En zover ik begrijp is er in uw geval geen sprake van een defect aan de geiser. Waar het u omgaat is: „het GEB heeft sinds dec. '68 taal noch te ken gegeven". En dat klopt. Het eerste onaangekondigde bezoek na aanschaf van oen nieuwe gasgeiser is na ander half jaar. Allee» i» die gevallen dat er vóór dit tijdstip defecten- zijn, komt men eerder, dagboekschrijver). Berichtje voor autobezitters, In de komende weken kunt U in honderden garages gratis Uw verlichting laten controleren. Deze geste gaat uit van het Verbond voor Veilig Verkeer In het kader van de Internationale verllchtlngs- actie. Maak er gebruik van. Poppen voor allen,"die eenzaam, bang of verlaten zijn. MONDO MARIA De wereld van Maria Carlier. De troostrijke wereld van Maria Car lier. Voor allen die eenzaam, bang o£ verlaten zijn, zijn er Maria's poppen. Wie dit allemaal wat cryptisch in de oren klinkt is kennelijk nog niet in Het Venster ge weest. Heeft dan ook nog niet kennis gemaakt met de wereld van Maria Carlier. Een wereld die bewoond wordt door poppen. Zelf zegt ze it» een damosbladiirtterview over deze poppen, dat ze geen kunst zijn, maar gebruiksvoor werpen. Gebruiksvoorwerpen in die zin, dat je ze gebruiken kunt tegen je eenzaamheid. Haar simpele, maar o zo ware uitgangspunt is: „Waarom zou je als volwassene géén pop hebben?" Ja. waarom eigenlijk niet. Poppen om mee te sJa- - pen, om tegen te praten, mee te tooien, poppen om te kopen. Want Maria's poppen zijn mooi, grappig, heel fijn aangekleed, hef en droef en ze bewegen.' Ze bewegen armen, benen en zelfs geslachtsdelen vrolijk op en neer, de argeloze kijker de da-oomwereld binnenlok kend, waar hy dan, samen met een carlierpop uiter aard, aohter de gordijnen van het hemelbed je ten ruste kan gaan. Trouwens, dat hemelbedje is dan een voorbeeld van hoe artistieke co-oper&tie kan geschieden, want de verluchting ervan is een achtergebleven Hollen- bach-nonbuis evenals het schuimrubber strandje en restar.it is van de HollenbachShow. U moet het dit keer allemaal zelf maar eens gaan zien. Tot 7 novum- ber kan 't nog. Enmeknuffelen mag misschien ook nog wel. de juiste gang van zaken was hiervan de oorzaak, maar dat gaan veranderen. Met affiches, uitnodigin gen en persberichten hopen Wim Wilseh en zyn vrouw bekendheid te geven aan, hun galerie „Design". Een galerie, d'ie wat ruimte en sfeer betreft behoort tot het mooiste, wat ik op galcriegebied ken. Vooral dc ruimte van „Design" is een belevenis. Voor je gevoel komt er geen eind aan,, gevolg van een ver rassend knap plaatsen van ruimte-verdelende muurtjes. Oorspronkelijk wenden in „Design" alleen meubelen ("Wim Wilson is meubelontwerper) getoond en ver kocht De gebruikelijke kunstnijverheid wilde men niet. Het werd kunst. Mevrouw Wilson zegt hierover: „Het eerste jaar gaan we ons richten op kunst, vooral kunst in het interieur. Wij krijgen veel mensen, die nooit m een galerie komen. Toch staan deze mensen wel open voor Svat goeds, maar ze Komen er met toe het te gaan zien. Hier zien ze het m een sfeer, zoals ze hel zeil 2ouden kunnen toepassen". Hun formule heeft succes. Vnn het werk. dat nu geëxposeerd wordt, bronzen reliefs van Gerrit den Breems (een plezier om ze weer eens terug te zien) en schilderijen van Knjn van Dijke. Is al verkocht. Binnenkort volgt de Utrechter Rien Goené met me talen plastieken, eventueel nog aangevuld mot wat op korte termijn verwezenlijkt kan worden. Voor een bezoek: Stationssingcl lflb. Je houdt het niet voor mogelijk, weer Is een wens in vervulling gegaan! Zo hou Je zelfs niets meer te wensen over, o, ja, die vrede in de BUK nog. Mis schien dat de eerste stap daartoe gezet wordt door het Idee van enkele kunstenaars, die een percentage- regeling wensen op de reproduklie van SUe Neder landse kunstwerken, inbegrepen die uit vroeger eeuwen. Aldus zou een fonds onitstaan, dat de kunstenaars in staat stelt te werken zonder de eeuwige stak van hot niet verkopen achter dc deur. Had u dat ooit gedacht, dat u zelfs door een reproductie te kopen nog eens de kunst zou gaan steunen! Als u dan mi maar geen van Gogbjes en Jan Steentjes gaat hamsteren. Terug naar het begin edhter. Naar een alweer ver vulde wens, Rotterdam heeft er weer een galerie by. Nota bene een galerie, die al een tijdje bestaat, zy het m alle stilte en bescheidenheid. Onbekendheid met Het Marconiplem Ligt wel wat uit de koers, maar toch lijkt het me nuttig voor de allerverstokstcn onder' u het Ovcrbcekehuls tc signaleren. Deze goudglazen kantoorflat huisvest niet enkel nijvere Rotterdammers, maar biedt m de hal tevens onderdak aan steeds wisselende exposities. De groep BK-Zuid van Elshout en Elenga spreidde cr o.a. nog al wart activiteiten ten toon. Dit keer is er plaats injferuimd voor de grote, ge kleurde reliëfs, de laatste litho's en enkele echildenica van Karei Appel, Voor hen, die Kareis ontwikkeling trouw volgen toch wel een verplicht nummer, al was het alleen maar voor de lekker-vitale, totemaehüge reliëfs. Zij zullen dan kunnen constateren, dat Appels palet een voudiger geworden is. Er is nog wel hetzelfde laaien de kleurgebruik, maar het is teruggedrongen in. grote vlakken, die hard en zonder enige nuance zijn. Het beeldschrift is echter hetzelfde gebleven en biedt de liefhebber nog voldoende houvast om te weten, dat Appels appls nog steeds Appels appels zijn, zij het, dat ze in het O verbeekehuis wel wat hoog hangen. Kortweg is weg. Kórt weg maar, één weekje slechts. Niet alleen de dagen korten, kortweg Kort ook. En u? (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, zaterdag Een Oxnmoordse huisvrouw, me vrouw E. van Zijll-Gret gaat vol-, gende week woensdag om 12.00 uur de eerste paal slaan voor het winkelcentrum in deze wijk. Dit centrum is een ontwerp van het architectenbureau Bakker te Rotterdam en het wordt gebouwd in opdracht van het Philips Pensioen fonds. Er komen 34 winkels, zonder woningen, waarvan de eerste al in juni 1970 zullen worden opgeleverd. Door middel van overstekende lui fels is het mogelijk, dat men geheel overdekt kan winkelen. Op een be bouwd oppervlak van 7500 vierkan te meter worden in totaal 240 palen geslagen. Er is nog ruimte om een eventuele uitbreiding van het win kelcomplex te verwezenlijken. In aansluiting op het slaan van de eerste paal zal onder leiding van de Plantsoenendienst en de Wijk ge meenschap Ommoord een boom- plantdag worden gehouden, waar aan 250 kinderen deelnemen. Ze verzamelen zich om 13.15 uur bij de noodkerk aan de Stresemannplaats en trekken vandaar met bomen naar de President Roosevelt- weg/Hoek Bjornsonsweg, waar hon derd bomen worden geplant. Deze bomen zyn een geschenk van Aanneming Maatschappij J. P. van Eesteren. aan de gemeente Rotter dam. Als waardering voor hun werk wordt de kinderen in de noodkerk een ontspanningsprogramma aangebo den. (ADVERTENTIE) (Van or.ze korfbaüncdewe-rkcr) ■ROTTERDAM, zaterdag, De uitslagen van de voor de microkorfbalcoinpctttie rc- spaekte wedstrijden luiden: Nassau 2Dc Spartaen 2 61. Tweede klas: De Bennen 3—Ons Huls 3 2—4. HPV 3—Eurotop 2—6. JToogvüert 3—De Overkan- tors 2 1—5, Wtoft 2—iVt&ardUvgen 2 2—3. Dorde kias: Olympia 2—Rozenburg 4 7 De S>pant33n 3-—Eurotop 2 ll. Unicum 2 —HPV 4 S—0

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 1