Hans v. d. Broek wordt kampioen tafeltennis Proveniers hadden een goed leven IN EERSTE JAAR ALS SENIOR: Duivenhouders tonen hun beste vogels Verrassende zeges over drie hoofd klassers SINGEL ZONDER PARKEERVERBOD SCHIEDAM VERLIEST VAN HOU STAND Nico van Slobbe kon niel meer meespelen H OÜJTOP HOKKENSHOW DE POSTDUIF Man breekt enkel bij verlaten van trein Automobilist verongelukt tegeu pijler viaduct KOERIERSTERS Heden verkoop van Staatsloten maandag 5 januari 1970 - pagina ,5 SCHIEDAM, maandag De junior-tafeltenniskampieon van Schiedam 1969, Hans v.d. Broek, is reeds in zyn eerste jaar spe lend by de senioren, zaterdag kampioen van Schiedam gewor den! Zeer verrassend, want hy behoorde niet tot de geplaatste spelers; Hans komt n.l. in de kompetitie uit in de overgans- klasse, terwijl voor dc plaatsing vier hoofdklasse-spelers waren aangewezen, In dit toernooi heeft Hans v.d. Broek echter duidelijk bewezen dat hy ook in de hoofd klasse zyn mannetje best zou staan: achtereenvolgens moesten de hoofdklassers Ronnie v.d. Aa (Noad), Henny Stolk (TSF) en Cas van Koetsveld (TSF) het hoofd voor hem buigen! Hans v.d. Broek is dus een waardig op volger van de oude kampioen, Nico van Slobbe. In de strüd om dc Schiedamse ta- feltennlstitel 1970 viel reeds In de eer ste ronde een verrassing: Hans v. d.' Broek won van de geplaatste Ronnie v. d. Aa en eindigde, mede door over winningen op Suttorp en Krlescher als éérste la »Un poule; Ronnie v. d, Aa werd tweede. Henny Stolk, Jan Knik- kertberg en Cas van Koetsveld won nen overeenkomstig de verwachtingen hun poule; met resp. L. dc Lange. Henk Eikmans en Jan Baylngs op dc tweede plaats. Do nu volgende her kansingsmogelijkheid voor do num mer» 2 leverde geen van hen succes op: Stolk, v. d. Broek, Van Koetsveld (allo TSF) en Knlkkenberg (NOAD) plaatsten zich voor dc halve finales. De halve finale, Van Koetsveld Knikkcnberg, vergde de minste tijd. Van Koetsveld, zeer bedachtzaam spe lend kwam tegen de NOAD-man in feite niet in gevaar: 21-17 21-15. De andere halve finale tussen Van den Broek en de als nummer 1 geplaatste Henny Stolk, was een zeer enerveren de partij met wisselende kansen. Hen ny Stolk wist, zuiver smashend, de eerste game op zijn naam te brengen (18-21). In de tweede game nam Hans v. d. Broek onmiddellijk een voor sprong en bij wist die ook royaal te behouden: 21-13. De beslissende derde game was zeer enerverend; een bijna voortdurend leidende v. d-Broek zag zijn voorsprong in de laatste fase ver loren gaan (18-18). Drie fouten van (ADVERTENTIE) Da afgelopen weken moesten wb tientallen klanten teleur stellen, maar nu hebben we die leuke marquisette ruche voor de keuken,.... en nog wel het komplete assortiment. Hagelwitte marquisette mat ge blokte draion ruche in verschil lende breedtes. Deze geweldig gezellige keukenmarquisette in warm rood/groen dessin (de bi/passende plank- en kastru- ches verkopen wij ook) nu op onze eerste etage. vtmtervil 33 <m. hoog p.m. kutruche p.m. Hir/K-nrwVi plankrucoe ruche aan 2 kinten Mem breed ys 95 Morgenvroeg om 9 uur begint op de eerste etage de verkoop. van deze. marquisette met dra- Ion ruche in warm rood/groen blokdessin voor meer fleur en kleur in elke keuken. Vensterval 48 cm hoog p.m. 2.50 niche aan 2 kanten 120 cm breed p.m. 5,95 150 cm breed p.m. 6.95 De nieuwe fafeltenrtiskampioen 1970 van Schiedam, Hans van de Broek (rechts) ontvangt uit han den van burgemeester H. Roelf- sema zijn gewonnen bekers. Achter de beker toernooi! eider Hans Degreef. Stolk brachten Hans v. d. Broek winst in de partij en een plaats in de finale. Voor de finale Van Koetsveld—-v. d. Broek startte eerstgenoemde licht als favoriet, maar duidelijk ten onrechte, In een minder spannende partij dan dc halve finale tegen Stolk liep Hans v. d. Broek naar een regelmatige 21- 17, 21-15 zege, Zo werd Hans opnieuw Schiedams kampioen: in 1969 en voor gaande jaren bij dc junioren, nu in 1070, bij do senioren. Titelstrijd Behalve de ftlr(jd om de titel van Schiedams kampioen in de hoofdklas se, omvatte liet kampioenschap nog een achttal titelstrijden. In de over gangsklasse won (hoe kan het ook an ders!) Hans van don Broek eveneens; hU kwam in de finale tegen Henk Eikmans (TSF) die De Lange In de halve finale verrassend uitschakelde. Hans v. d. Broek trok met overmacht (21-14 21-12) de tweede titel in dit kampioenschap naar zich toe, In de eerste klasse senioren een verrassende winnaar: de als 3e ge plaatste Rob Koogje (TSF). Hij scha kelde achtereenvolgens ïtené Schowe (NOAD) en Aad Brocren (TSF) uit en in de finale ontmoette hij favoriet Johnny Buyk (NOAD), vorig jaar nog verrassend finalist in dc hoogste klas se. De toernooi-vorm van toen was er ditmaal bij Johnny niet; Rob Koogje legde met 21-23, 21-15, 21-15 beslag op de titel. De favoriet in de 2e klasse, Paul de Looze, moest door ziekte verstek laten gaan. Dc geplaatste spelers Leen de Ligt en Wim de Raaij zagen zich in de kwartfinales gewipt en slechts één van de vier geplaatsten kwam dus bij dc laatste vier; Daan v. d. Oever (NOAD), die ook de finale zou berei ken. Zijn tegenstander werd Peter v. d. Hoeven (TSF), die in de eerste klas reeds zeer sterk had gespeeld (nipt van Johnny Buyk verloren) maar hier na een zeer eneverendc party kans zag te zegevieren: 15-21, 22-20, 21-12. In de 3e klasse behaalde NOAD de eerste titel. Hans Donkers, die daar voor Gerard Streng uitschakelde, won de finale van Ton Quadt (TSF), die Piet Peek verrassend had geklopt. De 4e klasse bracht opnieuw een NQAD- succes: Simon Foneke won na een spannende strijd met 23-21, 22-2C de finale van Siem Siemensma (WTV, Maassluis). Juniorkampioen van Schiedam 1970 werd dit jaar als opvolger van Hans v.d. Broek Jan Landsbergen van TSF. Hij schakelde in de halve finale H- Krommenhoek (NOAD) uit en ont moette in de finale Peter v.d. Wijk, die John Blomsteel van TSF terug had gewezen. Met 21-18 21-17 won de TSF-er het kampioenschap. Ook in de 2e klas junioren een finalestrijd tus sen NOAD en TSF. In de halve finales won Gerard. Kreuger (NOAD) van van Mil (TSF) met 21-14 21-16 en Fred Beukers (TSF) van klubgenoot Cees v.d. Horst met 21-18 21-11. Fred Beu kers werd de 2e klas kampioen met 21-15 14-21 21-14. Tenslotte de 3e klasse junioren. Jan Simons (TSF) zegevierde in de eindstrijd met 22-20 18-21 21-18 over Dick de Vaal van NOAD, in de halve finales waren Ton de Congé (NOAD) en Jurjen van Dit- ten (TSF) uitgeschakeld. Verenigingsbekers TSF legde In totaal beslag op ge ven van de negen verspeelde titels en beide verenigingsbekers zijn opnieuw in handen van deze vereniging geko men. De Havenloods-wisselbeker voor de junioren werd door TSF veroverd met 37 punten tegen 31 voor NOAD en de parool-wïsselbeker bij de senio ren kwam met de score 64-40 in TSF bezit. De prijsuitreiking geschiedde door burgemeester H. Roeïfssma, geassis teerd door toernooileider Hans ï?e- greef die in verband met zijn aan staand. vertrek in zijn sluitings woord afscheid nam van de Schle- - damse tafeltenniskampioenschappen waarvoor hij gedurende een aantal ja ren als toernooileider is opgetreden. De voorzitter NOAD, de heer C. Marijnen zegde hem daarvoor, mede namens TSF nog hartelijk dank. BRAND IN PAARDENSTAL (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. In een paardenstal-garageruimte aan de Groenelaan van de heer D. van Geyl is zaterdag brand uitgebroken ln een opgeslagen- hoeveelheid hooi. De heer Van Geyl slaagde er in het brandende hooi naar butieh te sleper?, waar hij de vlammen met een tuinslang kon blussen. De brandweer hoefde hem daarbij geen assistentie te verlenen. (Van onze korfbalmedewerker) SCHIEDAM, maandag Schie dam Is het nieuwe jaar verre van suc cesvol ingegaan. In Den Haag werd in een ongelukkige wedstrijd met 5-4 verloren van Hou Stand. Een punten verdeling had de verhouding beter weergegeven, maar de doelpunten tel len nu eenmaal en het waren de gastr heren die dit onderdeal beter beheer sten. Vooral Schiedam's tweede aanval was in deze wedstrijd niet in slaat te scoren, wat de Hagenaars de gelegen heid gaf via hun tweede aanval de overwinning op te bouwen. Arie Jansen zorgde uit 'n doorloop bal en uit een ver schot voor 2r0. Hou Stand antwoordde hierop met 3 doel? punten 2-3, Kort voor rust bracht Ger Overkleeft de stand in evenwicht. De gevaarlijke Haagse aanval kwam nu weer aan bod en zorgde vlot achterel kaar voor 3-5. Het werd nog 4~5 door Ger Over kleeft. maar ondanks verwoede pogin gen en door tegenwerking van vroqwe Fortuna, konden de roodzwarten de korf niet meer vinden en er moest ge noegen genomen worden met deze ne derlaag. SCHIEDAM, maandag. Het enige probleem in de overigens vlekkeloos verlopen organisatie, van de Schiedamse tafcltennis- kamplocnschappcn 1D70 was het niet meer mee kunnen. spelen van Nico van Slobbe, Schiedams kampioen van 19G9. Nico had niet ingeschreven voor de titelstrijd in Schiedam, omdat hij in de veronderstelling was, dat hij zou worden gekozen voor de eveneens op 3 januari te spelen interland Nederland Zwitserland. Doch hij bleek niet te zijn uitverkoren. Toen wilde hij gaarne alsnog in Schiedam uitkomen om zijn titel te verdedigen. Doch de inschrij- vingstormijn was reeds lang ver- stroken. de plaatsing van de spe lers was geschied en de indeling gemaakt. Na ampel beraad en na overleg met de bondsgedelegeerde, dc heer D. Bogmans, heeft de locrnooicommissie moeten beslui ten (zulks ook aan de hand van het toernooireglement) Nico van Slobbe géén toestemming te ge ven alsnog in te schrijven. Wat in feite een ieder betreur de. Want mèt deelname van Nico van Slobbe zou- het toernooi aan waarde hebben gewonnen. 2<sfflfc2Eara>' üfca fs Zaalkorfbal (Van onze korfbalmedewerkerj SCHIEDAM, maandag ODI zal woensdagavond in sporthal de Enk te gen Top zijn ongeslagen positie in de zaalcompetitie moeten proberen te handhaven. Hoewel ,,de eerste wed strijd tegen de Rotterdammers in een 6-3 overwinning voor ODI eindigde, kunnen wij ons niet geheel aan de-in druk onttrekken dat Top in deze com petitie wat onder zijn kunnen speelt; 3 punten uit 4 wedstrijden is voor deze ploeg toch wel te pover. Een ge laden Top, waarbij de wij aanwezig ls om betere resultaten .te behalen, zal het ODI wel eens erg moeilijk kunnen maken. ODI komt in de volgende opstelling binnen de lijnon. Ie aanval: dames: J arm ie Meester, Els v.t. Hoff, heren: Ton Spruyt, Costick Toussaint. Ie ver dediging: dames: Ria Zeeuw, Ada v.t. Hoff, heren: Cees Passchicr, Arie v.t Hoff. DRIE JONGENS VERNIELEN VITRINE (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Twee kordate Schiedamse burgers hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag drie Rotterdamse jongens jn de leef tijd van 16 en 18 jaar naar het hoofd bureau van politie gebracht. De jon gens hadden in de Passage een kastje dat aan de buitengevel van een foto zaak hing, vernield. Uit het kastje hadden de drie jongens filmrolletjes gehaald en die in het Herenpad over de straat gegooid. De twee Schiedam mers slaagden er in de jongelui op de Overschieseweg te overmeesteren en brachten ze daarna naar het bureau, waar ze inmiddels weer zijn vrijgela ten. VLAARDÏNGEN B. en W stellen de raad voor ƒ24.500 krediet toe tc staan voor het verharden van een trainings veld je dat naast het derde veld van Fortuna-Vl. li^L Het bedoelde veldje wordt bijzónder intensief gebruikt, vandaar dat het van een hardere bovenlaag moet wor den voorzien. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag De Schie damse Concoursverenigiog De Post duif opende het nieuwe jaar met een grote hokkenshow waarvoor niet min der dan zesenveertig leden de „bloem" uit hun luchtrenstal ter afvaardiging inzonden. Elk hok bevatte een oud» doffer met duivin en eenzelfde combi natie voortgekomen in het broedjaai 1969. Aan bondskeurmeester Maarten Vellekoop de taak, om uit al deze viertallen het beste te kiezen. Zijn keuze was het hok van A. Lems dat hiermee kampioen van de show werd. Mot een tweede hok bezette deze in zender bovendien de tweede plaats. Tot de overige prijswinnaars behoor den: 3, H. v.d. Kant; 4. P. Florijn; 5. H. v.d. Kant; 6. W. v.d. Kant; 7. A. Brouns Sr.,; 8. A Smits; 9 D Bakker; 10. het jeugdlid H. Brokllng; 11. H. Verhaal; 12. A. v.d. Grijp ;13. H. Din- genouts; 14 .Th. Jansen. De uitverkie zing „schoonste van elk soort" viel ten gunste uit van do oude en jonge dof fer alsmede aan de oude duivin van A. Lems. Bij de jonge duivinnen was dit predikaat voor een vogel van H, v.d. Kant. .Zondag had een verkoping plaats van door de leden geschonken jonge duiven cn eieren. De opbrengst hier van diende tot versterking van de verenigingskas. Op deze wijze kregen de duivenhouders de kans nieuw bloed in het duivenstammen te bren gen waarvan dan ook druk gebruik werd gemaakt. Koppelen Voor deze duivenhouders staat een drukke tijd voor de deur. De duiven moeten worden gekoppeld en hierbij i6 van „vrije liefde" geen sprake. Het is de duivenhouder, die bepaalt wie met wie een duivenhuweiyk mag aan gaan. De doffers hebben het maar te nemen, de duivinnen slechts te ont vangen. Het gaat voornamelijk om de nakomelingen waarvan de koppelaars1 hopen dat ze de vliegkwaliteltcn be zitten van vader en moeder. En als het kan gebundeld. In verschillende binnenhokken lig gen de eerste jonge duiven reeds in de broedkommen. Zuiver timework van de kwekers, die eerst op I januari van elk jaar de ringen voor dat jaar in ontvangst kunnen nemen. Voor hou ders van buitenhokken begint het sei oen eerst in febrüari. De zz.g .„vroege koppelaars" gokken op goede jonge duiven die mee kunnen doen aan de jaarlijks te houden grote derby-wed vlucht vanuit Orleans. P.VUnion Ook de vereniging Union hield za terdag en zondag een tentoonstelling van jonge duiven die vorig jaar in verschillende vliegklassen aan wed vluchten hebben deelgenomen. Keur meester was hier de heer W. A. Kra mer uit Rotterdam. Hoogst geklasseerde winnaars wa ren: Jonge doffers tot 100 km. bevlo gen: 1. en 2. M. Noordijk; 3. mevr. A. Lems-v.d. Hoeven. Dito duivinnen: 1. A. Heeren en zn.; 2. mevr. A. Lems- vid. Hoeven; 3. Th. Willems. Jonge doffers van 100 tot 300 km.: I. Slegt en Co, tevens schoonste met 92% pnt.;-2. A, Heeren ei) zn.; 3. M. Noordijk. Dito duivinnen 1. en 2. A. Heeren en Zn.; .3. M. Noordijk. Doffers boven 300 km; 1. A. Heeren en zn.; 2. A. Dekker; 3. Wijn ties jr. Dito duivinnen: 1-2-3 A. Hee ren en zn., tevens schoonste met 92% pnt. Late jonge doffers: 1; P. Bouman; 2. Van Diest en co. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag Op het station Schiedam van de NS is de 52-jarige H. Vlier uit Delft "bij het verlaten van een stilstaande trein ge vallen en heeft daarbij zijn linkeren- kel gebroken. De man is ter observa tie in het gemeenteziekenhuis opgeno men. Nog geen tram en geen parkeerverbod op de Provenierssingel, zo'n zeventig jaar geleden, Wel gaslantaarns, bovengrondse, leidingen en boompjes langs de singel, zo jong, dat prikkeldraad ze tegen spe lende jeugd moest beschermen. Met wat fantasie zouden we misschien iets verder op wat oudere bomen tussen de jonge aanplant kunnen opmerken. Ze moeten er staan in ieder geval, als we dr H, C. H. Moquette, vroeger adjunct-gemeentearchivaris van Rotterdam, mogen geloven. Deze wat oudere bomen vor men de schakel tussen de situatie op de foto van de pas-nieuwe Provenierssingel en de daaraan voorafgaande toestand. Voor de aanleg van de Provenierssingel en de Proveniersstraat rechts op de foto's moest aan de Schiekade het eeuwenoude Proveniershuis in 1898 wor den afgebroken. Er lag een grote tuin omheen, waar de Provenierssingel dwars doorheen kwam. Een enkele boom uit deze tuin is langs het water van de Proveniers singel blijven staan. Dr. Moquette schreef de geschiedenis van het Pro veniershuis in het boek werk „Rotterdam in den loop der eeuwen". Het was oorspronkelijk Le prooshuis, waar me laatsen verpleegd werden. Om het besmettingsge vaar stond het ver buiten de stad; ook de galg zien we op oude kaarten in de omgeving van het Le prooshuis afgebeeld. Al in 1438 wordt het Leproos huis als „de Lazaruskapel in Blommersdyk" ver meld. Aan het eind van de middeleeuwen nam het aantal melaatsen af en werd het Leprooshuis ook gebruikt voor verpleging van andere zieken. Maar zeker al in 1542 waren er ook gezonden in gehuis vest, „bejaarden", die een vaste som betaalden en daarvoor gedurende de rest van hun leven huis vesting en voeding ont vingen. „Proveniers" of „kostkopers" werden zo genoemd. In tegenstelling tot de arm- en diakoctie- huizen werden de prove niershuizen door de meer welgestelden bewoond. Dc inkoopsom bedroeg oorspronkelijk 1200 a 1503. Dankzij het goede leven in het Proveniers huis volop eten cn drinken bereikten veel proveniers een hoge leef tijd. Familieleden en dienstpersoneel mochten gratis inwonen in de huisjes, die voor de pro veniers achter het grote gebouw aan de Schie ge bouwd waren. Begrijpe lijk, dat de inkoop sommen niet toereikend waren, om de rekening van het Proveniershuis sluitend te maken. Nu waren er nog andere in komsten. Passerende schepen en wagens be taalden aan.het huis een soort tol, „klap" genaamd. De opbrengst van enkele accijnzen was door de stad aan het Proveniers huis afgestaan. En dan was er nog de zalf, waar mee kinderen met „hoofdzeer" jn het Prove niershuis behandeld werden. Een keer per jaar bereidde de achter- moeder de zalven, waar van. de recepten haar ln het diepste geheim door haar voorgangster meege- deeld waren en dio zij slechts aan haér opvolg ster mocht bekend maken. Gelukkig zijn de recepten niet met de laatste ach termoeder in het graf ge- gaan en zo is nu bekend, dat „quaet seer". genezen werd met zalf, samenge steld uit o.a. boter, wijna zijn, teer, „barchreusel" en lampolie. Uiteindelijk raakte het Proveniershuis toch in frote financiële moeilijk- eden. Het werd door de gemeente overgenomen en gecombineerd met het Oudemannenhuis. In 1841 werd besloten, geen nieu we proveniers meer op te nemen- De laatste stierf in 1863. Nu verbleven er alleen nog de oude mannen, voor wie in 1898 in de Gerard Scholten- net „Heilige Geesthuis", geopend werd. Het Prö- verniershuis werd nu af gebroken en het uitbrei dingsplan voor het om liggende gebied, enkele jaren eerder aangenomen, kon worden uitgevoerd. Van de Spoorsingel naar de Schiekade werd de Provenierssingel aan gelegd, In het z.g. Water- project, sedert 1859 in uitvoering, zou een gordel van singels rond de stad aangelegd worden. In het kader van dit plan werden Wester-, Dier gaarde-, en Spoorsingel aangelegd en aan de noordzijde van de stad Noord-, Croo5wijkse- en Boezemsingel. De Prove nierssingel is een afwij king van het Walerpro- ject: hij is niet aangelegd op de plaats, die daarvoor het .neest voor de hand lag', n.l. van het eind van de Spoorsingel langs de Walenburgerweg naar de Schie. Langs de Bergweg had dan de aansluitende singel naar het begin van de Noordsingel aangelegd moeten worden. Er is nu ook geen singel die vanaf de overzijde van de Schie het gat tussen Prove niers- en Ncordsingel op vult. Aan de bebouwing van de Provenierssingel en de andere hoofdstraten in dit gebied, dat nu als de Pro venierswijk bekend staat, werden vrij hoge eisen gesteld. De tussenliggende zijstraten waren bestemd voor arbeiderswoningen. Al meteen in 1808 werd aan de Provenierssingel de Rooms-Katolieke kérk gebouwd, gewijd aan Onze Lieve Vrouw van de Heilige Rozenkrans, op de foto kortweg „Marja- kerk". Het gebied behoor de toen nog tot de paro chie van de kerk aan de Van Oldenbarnevelt- straat; pas in 1923, ter ge degenheid van de vferjng van het „Rozenkrans- feest", werd de Prove nierswijk met omgeving een zelfstandige parochie. Zoals de meeste R.K. kerken van omstreeks 1900, is de „Proveniers- kerk" ln neo-gotische stijl gebouwd. Deze stijl is sterk beïnvloed doorde middeleeuwse gotische kerken; spitsboogvensters en -portalen en een kruisvormig grondplan zijn enkele kenmerken ervan. De wijken waarin deze kerken gebouwd zijn, v/orden nu meestal langzamerhand minder dicht bevolkt of gesa neerd. O.a. om deze reden zUn nu in verscheidene steden ai neo-gotische kerken gesloten. In Rot terdam b.v. is de vroegere kathedraal aan de West zeedijk al afgebroken en de kerk aan de West kruiskade gesloten. Bij vrijwel alle andere neo gotische kerken hier wordt over sluiting ge sproken, ook over de kerk aan de Provenierssingel- Toch schijnt het aantal auto's op de nieuwe foto niet op ontvolking te wijzen. Als overal in de oude buurten zijn ook hier de parkeerproblemen groot Het zou misschien nog ,niet zo gek zijn, als de gemeente er toe over ging, als ln de tijd van het Proveniershuis, „klapkneebten" aan te stelten, om van de pas serende voertuigen een klein bedrag ten bate van de bejaarden te heffen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. De 50-ja rige loonadministrateur Th. C. van Heyningen is vanmorgen verongelukt toejk h/j om 7.30 uur met zijn auto te gen een pijler van het viaduct onder de Rijksweg 19 botste. De man reed over de Hargalaan richting Vlaardïn- gen toen hij door nog onbekende oor zaak op de middenbem raakte en te gen de pijler tot stilstand kwam. Om 8 uur werd de auto van de heer Van Heyningen door een andere automobi list opgemerkt, die de politie alar meerde. Nadere bijzonderheden zijn nog niet bekend. De politie verzoekt eventuele getuigen van het ongeval zich te willen .melden aan het hoofd bureau Lange Nieuwstraat, telefoon 269333. Foto, film en projectie Pasfoto's klaar terwijl u wacht FOTO VAN VUUR EN, Hoogstr. 106. tol- 266720. Let op juiste adres. -S028 Personeel gevraagd De Schiedammer (Het Rotler- danls Parool) vraagt vaste BE- ZORGERS(STERS) voor Schie dam en ouistr. Aanm. Hoogstr. 8, Schiedam. Tel. 267279, '8 avonds na 7 uur tel. 155WO S028 Hoofdprijs half miljoen. E. Rijkuiter-Scheffers, Singel 100, Schiedam. Tel. 269849. Giro 228729. Nummerbrieven, die volgens ons oordeel niet ter zake doende reageren op de inhoud van de advertentie, worden niet doorgezonden.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 2