symbolisch geopend als Groenoord's centrum Ooievaars - SZC- jeugd verbetert de eigen prestaties Schiedam' wint van 't sterke Ten Donck TSF WINT TOPDUEL VAN DELTALLOYD 'Othello speelt een dolle klucht SCHIEDAM Burgemeester II. Roelfsema SCHIEDAM .QprHivnirïjg. opruiming SCHIEDAMSE INVALIDEN SPORTVER. Wijzigingen bestuur van Rennersclub Aanrander bekent vier inbraken Inbraak in .Cash and Carrybedrijf veel voordeliger 1 Zes man onwel aan boord schip Rennersclub huldigt de clubkampioenen maandag 26 januari 1970 - pag. 5 (ADVERTENTIE) (ADVERTENT ik) Een gezellig valletje voor-In- keuken of caravan koopt U tij- dens deze éénmalige aanbieding voor veel minder dan da halva Prijs. Leuke ventterval van terlenka marqul$8ttö met alleraardigst gekleurde rand,- schuif en hoofdje,-' 15cm hoog, nu..;,, per mater vopr. nog géén flyl- dén., Zo'n tussen maat tas, waar U flink wat'ïn mee kunt nemén, zonder dat U ineens met ean grote tas hoeft te sjouwen is reuze handig om' b.v. Uw twaalfuurtje in te doen. Lak schoudertas in overslag model met cüpstuïting'en sier- gespeen sterke tas van lak- vinyl op linnenbasis voor nog géén twee rijksdaalders, „Mejuffrouw Ooievaar" opende heel toepasselijk d-e polonaise op het camava'l van' de Inval]den- sportvereniging „De Ooievaar." Morgenvroeg om 9 uur. begint op ds ie etage da verkoop van' deze éénmalige aanbieding ven stertraliën van terlenka marqui sette met leuke gekleurde rand, 15 cm hoog, met schuif en hoofdje,. per meter /wJk ArM Morgenvroeg om 9 uur-begint op de parterre de y er koop van leuke lak schoudertassen met. lange riem, clipsluiting en sier* gesp, in de kleuren rood, oranje a en wit Mf W (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag: Het car navalsfeest van de Schledamse Invali den Sportvereniging „De Ooievaars", za'erdag gehouden in de kantine van Schlccarton N.V.» is een grandioos succes geworden. Behalve eigen leden warén als bijzondere gasten uitgeno digd patiënten uit Het Zonnehuis en ïeden van de Delftse zustervereniging Eedcos. Uiteraard ook de donateurs die „De Ooievaars" met alles steunen. Een hele organisatie was opge bouwd om alle gasten die niét op ei gen gelegenheid naar het carnaval konden komen van huis op te halen en later weer terug te brengen. Hier bij verleende, personeel van het Rode Kruis weer onschatbare diensten. Alle hieraan bestede moeite was niet voor niets. Het is een carnaval geworden met een zuidelijke sfeer. Hoogtepunt was de komst van Prins Maltha I met zijn Raad van Elf en hofnar, afkomstig uit het Brabantse Peijnaapt. De muziekvereniging Oefe ning Baart Kunst stuurde niet alleen de toegezegde boerenkapel, maar bo vendien een peloton majorettes. Bin nen de kortst mogelijke tijd steeg de jool naar het kookpunt. Fraaie en ori ginele kostuums vielen te bewonderen, waaronder een kopie van „Mejuf frouw ooievaar" uit de Fabeltjeskrant. De 14 jaar oude Bert Willems was ook present. Al kan hij niet zien toch kreeg hij een indruk over de aard van de kostumeringen nu hij die gasten mocht betasten. Zelf leverde hij een bijdrage aan de avond met het bespe len van het hammondorgel wat ieders bewondering wekte. Voorzitter H. de Koster kreeg van Prins Maltha I de gebruikelijke on derscheiding waarmee de Ooievaars nu definitief behoren tot het landelij ke carnavalsgsnootschap. Koos van Oudheusden was de manager van dit evenement waaraan alle betrokkenen belangeloos hun medewerking ver leenden. De opbrengst van tombola en die uit de verkoop van consumpties is bestemd voor het toekomstige vaste Ooievaarsnest dat een plaats zal krij gen ergens in Nieuwland-Oost. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Voorzft- ter Henk Breur van de Rennersclub Schiedam heeft zijn functie die hij 20 jaar heeft vervuld tijdens de zondag gehouden jaarvergadering Ier be schikking gesteld. Zyn gezondheids toestand noopte hem hiertoe. Tot zijn opvolger is gekozen de heer J. Voor- slys (23) wat een sterke verjonging Ln het bestuur betekent. Als vice voorzitter blijft Henk Breur zitting houden in dit bestuur dat een belangrijk jaar tegemoet gaat. Ook penningmeester J. Gordijn heeft zijn' plaats in het bestuur niet willen continueren, eveneens om persoonlijke reden. Tot zijn opvolger is benoemd de heer B. Kanselaar. Esperanto-agendo SCHIEDAM Merkredon, la 28an de januaro klubvespero. Ni konversa- cvos cê ka do H. Letsch sr Lekstraat 100b. Helpu disvastigi nian karan lingvon. voor Duur van da 'opruiming 15 januari tot 5 februari Géén tel. of schrift, best. Duur van de opruiming 15 januari tot S februari Géén iet. of schrift, best. SCHIEDAM, maandag Trainer Theo Romeijn van de Schledamse Zwemclub glunderde na afloop van de derde ontmoeting in de KNZB-compe- titic, -welke zondag ln het Sportfond- senbad te Dordrecht zijn gehouden. Vele van zijn zwempuplllen verbeter den hun persoonlijke prestaties. De hercnploeg van S.Z.C. met Onno Lee mans (rugslag), Martin Speyer (schoolslag), Rudi Pijper (vlinder slag) en Ruud Kramer Freher (vrQe- slag) verbeterde zelfs het zes jaar oude clubrecord op de 4 x 50 meter wisselBlag estafette, door een tijd te zwemmen van 2.05.8 Do enige eerste plaats voor S.Z.C. werd behaald door Rudi Piiper, die zijn favoriete nummer, die 50 meter vlinderslag jongens onder i4 jaar met ruim verschil won in 30.7. In de bo vengemelde estafette heren zou hij op dezelfde afstand een tijd maken van 29.8 sec. Op de 200 meter wisselslag persoon lijk neren werd Rudi tweeae in zijn beste tijd tot mi toe van 2.36.3. Ook op het nummer 100 rneter rugslag jon gens onder 16 jaar moest Rudi voor zijn dub tewater, waarbij hij beslag legde op de derde plaats in 1.16.9 Wat dc overige prijswinnaars van SZC betreft, werd Renée v. d. Kuil derde in 36.2 see. op de 50 meter vlin derslag jongcn9 onder 14 jaar en Ma rieke Romeijn zwom zich op de 50 meter schoolslag meisjes onder 10 jaar naar de tweede plaats in 54.9 seconde. Onno Leemans behaalde een gedeel de tweede plaats op de 100 meter vrije slag heren in 1.02.1 en Marjó Simons werd derde op de 100 meter school slag meisjes onder 16 jaar in de leuke tijd van 1.33.3. Yvonne Koevërmans finishte als derde op de 50 meter schoolslag meisjes onder 12 jaar in 50.6- Het was tenslotte Leo Hitte, die bij de jongens onder 12 jaar tweede werd in 46.8 op de 50 meter school slag. De overige resultaten van dé SZC- deelnemers waren 200 meter wissel slag persoonlijk dames Thea van Gooi in 3.08.3 en Marjo Simons in 3.09.4. Idem heren Onno Leemans in 2.44.7- 100 meter rugslgg meisjes onder 26 jaar Anita Smits in 1.24.9 en.Lilian v. d. Most M 1.31*— 100 meter rugsla_g jongens onder 16 jaar Renée v. d. Kuil in 1.19-9. 50 meter vlinderslag meisjes onder 14 jaar Maria Simons in 38.3 en Lilian v. d. Most in 41.3. 100 meter vrljèslag dames Thea van Gooi in 1.17.4 en Wil v. d. Vlist in 1.19.3..Idem heren Ruud Kramer Fre her in 1.05,2. 100 meter schoolslag meisjes onder 16 jaar Tineke Tieman in 1.43.6. Idem jongens Lennard Boekhout in 1.26 - en Arno v. d. Hei den in 1.28.3. 50 meter schoolslag meisjes onder 12 jaar Jenny Clarijs in 1.00-9. Bij de 4 x 50 meter wisselslag estafette dames werd de SZC-ploeg derde in 2.32.0. Als crfficiële openimg van Boer derij Lamdvreugd als wijkcen trum drijft burg. H. Roelfsema, hier in gezelschap' van echtge note en wethouder mevr. G. D. Verweij-de Graaff de varkens uit de boerderij.. Een leuke stunt, die gewaardeerd werd. 'Va--. «n,-. r v:rs*agg-:vcrs) SC 'IEDAM, maandag. De 21-jft- r'ge H N- die vorige week door da politie werd gearresteerd, nadat hij in S?h>dam een vrouw had aangerard- hceft bekend een aantal inbraken te hebben gepleegd. Enigs tijd geleden hccCt hij ingebroken in eop boerderij in r-ij;iacker, een bungalow in Oost- "-orne. een boerderij in Abbenbroek r-\ cn -oiling in Vier Poldrrr. De man is inmiddels overgebracht naar Rotterdam, om daar voor de officier van /us.iüe geleid te worden. 'Va'. ""I onv.1a 7 - vc- SCHIEDAM, maandag. In hst Cash and Carrybedrijf N.V. Sala-i in de Van De veters! raat is het afge lopen weekend ingebroken. Het kan toor van de firma werd doorzocht, maar voorzover nu bekend, heeft men nog geen vermissingen kunnen vast stellen. (Van een onzer verslaggevers) MET DE KLUCHT „Hoera. een. drielingdoor Dick van Maas land presenteerde zaterdag de toneelvereniging Othello zich in gebouw Ir ene 3 waar vrijwel geen stoet onbezet bleef. Om mee te kunnen dingen naar de titel „Huisvrouw van het jaar" be geeft Louise Slingerland .zich op het leugenpad. Haar man toordt hier de dupe van. Met een gekuurde opa en bovendien een drieling, eveneens ge le perd door het arbeidsbureau, wordt hij gezinshoofd van een fraai, stelletje mensen. Om zijn vrouw uit de nesten te helpen speelt hij het spel, maar mee. Komt hierbij in onmogelijke si tuaties maar gelukkig komt alles weer op z'n pootjes terecht. Netty de Groot was het fantasierij ke vrouwtie, dat hoopte 5000 gulden in de wacht, te kunnen slepen. Ben Vredebregt de getergde echtgenoot, die af en toe aan de rand van de waanzin \Vd,d gebvacht. De opgedrongen" opa kreeg van Piet Dessens een goede gestalte. Met ais vrouwelijke partner Ineke van Kasté- ren-Van Gerven bestond de drieling tevens uit de gebroeders Jan en Peter v. d. Harg. Verder speelden mee Alie Roelofs, Maria Dessens-Futselaar, José Meijer, Joop Bouman en "Wim van Gerven. Het gezelschap worstelde zich en thousiast door dit kluchtige gebeuren heen. Veel lachsalvo's oproepende, maar met mi ;en dan te statisch toneel. De regie was in handen van Piet de Kapper die met dit „Othello" -wel be ter uit de (toneel)bus is gekomen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Een stevig stukje symboliek zaterdag bij de officiële opening van het nieuwe' - wijkcentrum in- Groen- oord, eens de monumentale boer derij „Landvreugd" uit agrarisch Kethel. Het bestuur van wijk vereni ging „Groenoord", die hier een trefcentrum krijgt, bedacht iets heel orgineels: burgemeester H. Roelfsema heeft met een bezem de laatste dieren, drie varkens, uit de boerderij verdreven om plaats te maken voor een groot aantal genodigden. Over deze omschakeling van boer derij tot wijkcentrum gewaagde de burgemeester in zjjn toespraak. Boer Zonneveld die tientallen jaren over dc omringende weidegronden de stad heeft zien liggen, heeft nooit kunnen bevroeden dat deze stad hem zo dicht zou naderen. Landvreugd is echter ge bleven. Een klein wonderl want ont zaglijk veel boerderijen zijn ver dwenen om plaats te maken voor hui zen en wegen. De boerderij zal blijven voortbe staan als een wijk- en jeugdcentrum. Boyendien als een eigen home voor de Wijkvereniging Groenoord, dat tevens kan dienen als communicatiecentrum waaraan een nieuwe wijk behoefte heeft. Een plaats voor vrije ontmoe ting nu de vormen van communicatie veranderen. Landvreugde biedt de ge legenheid met elkaar te praten, dis cussiëren en te spelen. Dit zal er toe bijdragen een 'stuk eenzaamheid in de wijk op te heffen en sociaal verkeer te bevorderen. Een goede gedachte is het geweest de wykvereniging in te schakelen bij het behear van de boerderij. Dit beheer in goede banen leiden is van opvoedkun dige waarde voor de leden en hun kinderen. Gastvrijheid Burg. Roelfsema besloot met het be stuur van Groenoord geluk te ■wensen met het nieuwe wfjkgebouw. Hij vroeg tevens by voorbaat „gastvrij heid voor het gemeentebestuur opdat het op deze plaats kan bekomen van de- zorgen." In een algemeen dank woord betrok de heer K. Vlug, voor zitter van de wykvereniging, allen die hebben meegewerkt aan de realisatie van het nieuwe wijkcentrum. Namens de overige plaatselijke wijkverenigingen voerde de heer Fre- driks van Het Singelkwartier het woord. Fijntjes merkte deze zo ter loops op dat ook zijn vereniging (dc Oudste van Schiedam!) graag over iets dergelijks zou willen beschikken. Met burgemeester Roelfsema en diens echtgenote waren bij de opening aanwezig de wethouders mevr. G. D. Verweij-De Graaff en M. Eijkenaar; hoofden van diensten welke by de verbouwing waren betrokken en afge vaardigden van verenigingen en orga nisaties op maatschappelijk en kerke lijk gebied, nauw betrokken bij de verdere ontwikkeling van het nieuwe Kethel. Boerenstijl Voor de genodigden bestond gel- genheid het centrum in zijn geheel te bezichtigen. Dc grote recreatiezaal is geheel in boerenslyl gehouden. De ei ken halken en staanders zÜn hier als uitgangspunt gebezigd. Mini-plavuizen bedekken de vloer en voor de vensters en in de bar is het Brabants bont toe- In het wijkcentrum Boerderij Landvreugd werd bij de opening meteen een goed i'ngerichte bar m gebruik genomen. Op de foto burg. Roelfsema met de heer K. Vlug, voorzitter van de wijkver* enignng en de barkeeper H. v. d. Vhst. (ADVERTENTIE) SC Hl ETS AAN STRAAT 7 gepast. Ook de bar en het overige meubilair is geheel van hout. Modern ingericht zijn de twee nevenzalen en het sanitair. De verbindingsgang tussen hal en recreatiezaal fungeert als garderobe. "Wie langs deze. weg binnenkomt stapt even terug in een ander (boeren-) tijdperk, iets wat weldadig aandoet en het relaxen niet weinig zal bevor deren. Het barbuflet is van alle moderne gerief voorzien, er is ook een goed geoutilleerde keuken. Zaterdag is te vens de volledige vergunning afgeko men zodat barkeeper H. v. d. Vlist tij dens de georganiseerde ledenbijeen komsten en op de vrije sociëteitsavon den zijn gasten van het gewenste op het gebied van spijs eri drank kan voorzien. Zondag bestond behalve voerde 475 leden die de wükvereiugïng mo mentcel telt, ook voor de overige be woners van de wjjk Groenoord gel- genheid de nieuwe aanwinst te be zichtigen. Hiervan is druk gebruik ge maakt. Avanti. Met nog drie wedstrijden to spelen staan de Schiedammers met vyf punten voorsprong bovenaan öe ïyst. Er zal een wonder moeten gebeuren, wil ODI nog de titel ontgaan. Woens dagavond a.s. wordt in sporthal De Enk aangetreden tegen Avanti. Bij winst kan de kampioensvlag worden gehezen. Doch de zege van Avonti op Excelsior is wèl een waarschuwing- .dat het niet makkelijk zal gaan. (Van onze korfbalmedewerker) SCHIEDAM, maandag. De mi cro-korf balwedstrijd van ..Schiedam" tegen het voordien nog ongeslagen Ten Donck, heeft de talrijke fél mee levende toeschouwers alles gegeven wat van een zaalwedstryd verlangd kan worden: spanning en sensatie. Af gewisseld met goed spel kwam Schie dam tenslotte met 43 zegevierend te voorschijn. Na een vroege openingstreffer van Ten Donck verschalkte Paula Josen haar tegenstandster enige malen fraai, maar haar schoten misten telkens op een haar na deel. Kort nadat Arie Jansen een strafworp onbenut had ge laten, kende scheidsrechter Lange- broek aan de Rïdderkerksc verdedi ging een vrije worp toe. Hij zag echter niet dat Freek Veer binnen de afstand de bal bemachtigde en vervolgens doelpuntte. Alle Ridderkerkse protes ten ten spijt kende hij het doelpunt toe, 11, Ten Donck ving deze tegenslag goed op en bracht via dameshanden 2—1 op het scorebord. De vreugde was van korte duur, want Chris Niehot bracht na do uitworp de partijen weer op ge lijke voet. Na de rust zorgde Freek Veer vanaf de zijlijn voor 32. Vooral Chads N&ehots verdedigende spél. steeg tot grote hoogte en het was aan zijn steeds tijdige ingrypen te danken dat Ten Donck van een doelpunt werd af gehouden. Beide ploegen trachtten de zaak te forceren, wat ten koste ging van vele overtredingen. Scheidsrechter Lange- broek deelde in 5 minuten 5 straf wor pen uit. De eerste, aan Ten Donck toegekende, werd naast geschoten. Freek Veer faalde eveneens. De derde werd door Ten Donck doeltreffend af gerond. Chris Niehot schoot naast maar Piet Nab raak, 4—3. Ten Donck gaf zich nog niet gewonnen, doch raakte in de temposlag wel ver moeid, De twee Schledamse dames ln de verdediging kregen het nog zwaar te verduren, doch ln de stand kwam geen verandering meer. VLAARDINGEN, maandag Zes bemanningsleden van de bij de nieu we Matex liggende tanker „Chemical Contender", die onder Liberiaanse vlag vaart, zijn zondagavond aan boord onwel geworden, en naar het Hoiy-zlekenhuis gebracht. Bij het schoonmaken van een tank die gevuld was geweest met katoenzaadolie, zijn zij bedwelmd geraakt De arbeidsin spectie heeft terstond eenonderzoek ingesteld. De katoenzaadolie blijkt voor verscheping mét benzine te wor den gewassen. Vermoedelijk bevonden zich nog benzinedampen- in de tank, toen het zestal hier ging-Werken. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag, Tijdens de zondag gehouden jaarvergadering van de Rennersclub Schiedam zijn de clubkampioenen over 1969 gehuldigd. Voor de clubontmoetingen waren dit bij de amateurs: 1. II. Hoek 32 pnt.; 2. B, Janssen 7 pnt.; 3. B. Kanse laar, 4 pnt. Nieuwelingen: 1, J. Breur 62 pnt.; 2. C. Vrolijk 53 pnt.; 3. F. Dolstra 31 pnt. Aspiranten: 1. W. Nooteboom 41 pnt.; 2. W. Heeze 25 pnt. Klassement nationale wedstrijden: Amateurs: 1. K. Brinkman 180 pnt; 2. J. Breur 67 pnt; 3. H. Hoek 1 pnt. Nieuwelingen: 1. J. Brinkman 266 pnt.; 2. J. Breur1183 pnt.; 3. F. Dolstra 72 pnt. Aspiranten: 1. W. Nooteboom 4 pnt.; 2. "W, Heeze 2 pnt. Het nieuwelingenteam dat in 8 juni 1969 het ploegenklassement won van Omloop v.d. Maasvalleien ontving een groepsprijs. Een linnen herinnerings bord met inscriptie, beschikbaar ge stold door het gementebestuur van het Limburgse plaatsje Dilsen, waar start en finish van de omloop plaats had. SCHIEDAM, maandag. In een eerste game verloor, werd hy door het met 200 zeer medelevende toeschou- enthousiasme gedragen, waarop hij in wers geheel gevulde Beurs heeft een van zijn beste partijen van z'n TSF 1 in de topwedstrijd tegen Del- loopbaan een derde game forceerde, talloyd 2 op grandiose wijze met 7—3 Toen was de stand 60 en de stem- gewonnéo. Het was een zeer spannend 'ming werd uitgelaten, duel, dat vier en een half uur duurde Hans v.d. Broek kon nu ontspannen en waarbij liefst acht sets in drie ga- spelen tegen Reinders, welke partij hij mes moesten worden beslist. Een in drie games won. Pas toen liet het spanning die eerst brak bfj stand 6—0, TSF-team de teugels vieren, met het Met deze zege heeft TSF 1 zich dui» gevolg dat vlot drie partijen werden dciyk kandidaat gesteld voor de ere- verloren. Doch dat deed aan de feest- klassc. stemming weinig af. Aanvoerder Cas van Koetsveld De stand in de Hoofdklasse is nu: 1 opende de score, door in twee games JCV 6 uit 3 23—7; 2 TSF 6 uit 3 228 .van F. Kraaijinga te winnen; doch- ln en 3 Deltalloyd 2 4 uit drie 23—7. de tweede game moest bij stand 20— Na de nederlaag tégen Steeds 18 wel de tijdregel worden toegepast. Hooger/TSB n van zaterdag is Ook tegen verdediger Reinders wilde Noad nu zeker voor de promotie uit- Henny Stolk per sé de.tijdregel toege- geschakeld. Wellicht zal het de reste- past zien bij stand 6—6. De Deltal- rende wedstrijden gemakkelijk kun- loyd-spelcr moest nu in dc aanval nen spelen, nu de promotielast van dc gaan en verloor beide sets met 2118, schouders ls gegleden. Hoewel het 319. Haagse team beter speelde, is de 91 In de derde partij maakte de jonge overwinning op Noad zeker geflat- Hans v.d. Broek zijn debuut in de toerd, gezien de resultaten in de ver- hoofdklasse. Hij starte nerveus, won schillende partijen. Echte overtuigen de eerste set. verloor de tweede en de overwinningen voor de Hagenaars dreigde ook de derde te verliezen bij konden niet genoteerd worden, stand 1815. maar Hans had het ge- Het was Loek de Lange, die de eni- luk mee, zodat hy toch won met 22— ge winstpartij op zijn naam kon zet- 20. Het dubbel Van Koetsveld/Stolk ten tegen de Haagse N. van Slobbe, won de partij van Lucas/Kraaijinga, 19—21, 21—15 en 22—24. Ondanks de doch had er drie games voor nodig, grote nederlaag van Noad, was iedere wat ook het geval was van Stolk te- partij spannend, omdat meestal op het gen Kraaijinga. Maar Stolk was in de laatste nippertje de winst door de Ha- derde set zo formidabel op dreef dat genanrs werd gegrepen. Daarom was zijn tegenstander ineenstortte. 5O. de grote nederlaag een wat onbevre- De spanning in de Beurs was toen digend resultaat voor het dappere te snijden. Toen Van Koetsveld de team van Noad. Personeel gevraagd De Schiedammer (Het Botter- dams Parool) vraagt vaste BÈ- ZORGERS(STERS) voor Schie dam en.omstr. .Aamn, Hoogstr.l 6. Schiedam. Tel. 287279, 's avonds na^ 7 uur tel. 185960. Tevreden bent u misschien over Richard Brummer's grote oprul- mlngskoiilngen. Zowel voor dames als heren. Maar voor altijd ta vriend houdt hij u met z'n grote keuze, z'n maatgroepan.z'n voor treffelijke Importstoffen, z'n snelle coupeurs, z'n gratis parkeer plaatsen (In Carlton- en Doelen parkeergarage), z'n koffie- en kapservfce, z'n extra 3% bij directe betaling. Zeggen wij Iets teveel? RichardBrummer A'dam. Kalverstraat, fTM vlakbij de Munt. ^iHj Ft'dam. Lijnbaan 79a. 1 LJ Foto, film en projectie Pasfoto's klaar terwijl u wacht.' FOTO VAN VU UREN, Hoogstr. 106, tel. 266720. Let op Juiste adres. S160 Voor woning en gezin Gordijnrails mst deklijsten S 6,50 per meter. Gegoten kope ren deurkrukken ook smesdij-; zer, bij: WAAR DAT WIEL DRAAIT, Hoogstraat 67-69. Schiedam. Tel. 010-263438, SOÖO. Bfj ODI zal men met vreugde ge hoord hebben dat de grootste concur rent voor de bovenste plaats Excelsior verrassend met 42 verloor van

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 2